PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشتباه محاسباتی تعداد روزهای مانده به انقضاء در whmcs

abc
October 17th, 2012, 02:21
سلام و خسته نباشید
چندین وقتی هست موقعی که مثلا یکماه مونده به انقضای یک دامنه ای سیستم تعداد روزهاشو اشتباه میگه مثلا 15676 روز

ایمیل نمونه:
آقای/خانم....,
دامنه های شما طی -15617 روز آینده لغو خواهند شد :
xx.com - 14/07/1391
با ورود به client.host.com می توانید دامنه خود را تمدید کنید و مدت قرارداد دامنه خود را افزایش دهید.
همچنین شما تا 30 روز پس از لغو دامنه خود می توانید دامنه مورد نظر را تمدید کنید اما در این مدت دامنه شما قابل استفاده نخواهد بود.

من چک کردم تاریخهای دامنه ها درسته ولی سیستم موقع ایمیل اشتباه ایمیل میزنه تعداد روزهاشو
مشکل چی هست؟

به فراسوسامانه پاسارگاد گفتم شاید مشکل از شمسی سازی باشه که ازتون گرفتم ولی گفتن به ما ربطی نداره مشکل از whmcs هست به خودشون ایمیل بزنید

ما همه لایسنسهارو از فراسو میگیریم

abc
October 18th, 2012, 16:02
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟

PersianDOT
October 19th, 2012, 15:25
فکر میکنم مشکل از ماژول شمسی باشه. غیر فعالش کنید ببینید درست میشه ؟

abc
October 20th, 2012, 01:59
آخه تو سیستم تاریخهاش درست هست
فقط وقتی که ایمیل میزنه به مشتری برای یاداوری تمدید اینگونه زمانش رو اشتباه اعلام میکنه مثلا بجای اینکه بگه 30روز مانده به لغو میگه

PersianDOT
October 21st, 2012, 18:31
عرض کردم یک بار غیر فعال کنید شمسی ساز را اگه درست نشد دوباره فعالش کنید.

abc
October 21st, 2012, 20:12
شرمنده از کدام قسمت انجام بدم
چون فراسو برای هر تکونی که میخوره پول میگیره و هیچ اشاره ای هم به کاری که کرده نمیکنه

PersianDOT
October 21st, 2012, 20:18
فایلهای قالبها را با فایلهای اصلی جایگزین کنید احتمالا درست میشه.

abc
October 21st, 2012, 20:35
ببخشید اون موقع قالبم چپ چین راست چین بهم میریزد و فارسی سازیشم
چیکار کنم برای این مورد

PersianDOT
October 21st, 2012, 20:45
از فارسی سازهای رایگان موجود میتونید استفاده کنید.
فعلا گفتم این کار را موقتا بکنید ببینید اگه اون مشکل حل شد مطمئا میشید مشکل از کجاست.

babak.mics
October 25th, 2012, 16:21
سلام و خسته نباشید
چندین وقتی هست موقعی که مثلا یکماه مونده به انقضای یک دامنه ای سیستم تعداد روزهاشو اشتباه میگه مثلا 15676 روز

ایمیل نمونه:
آقای/خانم....,
xx.com - 14/07/1391
با ورود به client.host.com می توانید دامنه خود را تمدید کنید و مدت قرارداد دامنه خود را افزایش دهید.
همچنین شما تا 30 روز پس از لغو دامنه خود می توانید دامنه مورد نظر را تمدید کنید اما در این مدت دامنه شما قابل استفاده نخواهد بود.

من چک کردم تاریخهای دامنه ها درسته ولی سیستم موقع ایمیل اشتباه ایمیل میزنه تعداد روزهاشو
مشکل چی هست؟

به فراسوسامانه پاسارگاد گفتم شاید مشکل از شمسی سازی باشه که ازتون گرفتم ولی گفتن به ما ربطی نداره مشکل از whmcs هست به خودشون ایمیل بزنید

ما همه لایسنسهارو از فراسو میگیریم

ربطی به فارسی ساز شما نداره! این مشکل مربوط به WHMCS شما میشه که بیشتر مواقع در مورد نسخه های نال شده اتفاق میوفته. وارد Email Templates ها بشید و ایمیل مورد نظر رو انتخاب کنید و به جای پارامتر {$domain_days_until_expiry} از عدد ثابت استفاده کنید

abc
October 25th, 2012, 16:49
ربطی به فارسی ساز شما نداره! این مشکل مربوط به WHMCS شما میشه که بیشتر مواقع در مورد نسخه های نال شده اتفاق میوفته. وارد Email Templates ها بشید و ایمیل مورد نظر رو انتخاب کنید و به جای پارامتر {$domain_days_until_expiry} از عدد ثابت استفاده کنید

سلام
ممنون احتمالا مشکل با دستی زدن این قضیه رفع خواهد شد و اینکه پیشفرض تا 30 روز لغو خواهد شد میزنه دیگه؟

و اینکه من دو سال هست هزینه لایسنس دارم پرداخت میکنم از همون اولش روی مسایل مالی نمیشه ریسک کرد و نال شده چیزی استفاده کرد
بازم تشکر

babak.mics
October 25th, 2012, 16:56
سلام
ممنون احتمالا مشکل با دستی زدن این قضیه رفع خواهد شد و اینکه پیشفرض تا 30 روز لغو خواهد شد میزنه دیگه؟

و اینکه من دو سال هست هزینه لایسنس دارم پرداخت میکنم از همون اولش روی مسایل مالی نمیشه ریسک کرد و نال شده چیزی استفاده کرد
بازم تشکر

این مشکل رو 2 سال پیش خودم هم داشتم، با ارتقا به نسخه های جدیدتر و نصب مجدد حتی تغییر سرور نتونستم درست کنم! اون زمان از نال استفاده میکردم نمی تونستم از طریق whmcs موضوع رو پیگیری کنم و به جواب برسم. بله اگه عدد ثابت بذارید موقت مشکل حل میشه. تو قسمت تنظیمات اتوماتیک هم برای قسمت یادآوری تاریخ انقضای دامنه بقیه گزینه ها رو خاموش کنید و فقط یک گزینه ترجیحا عدد 30 روز بذارید.