PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئوال دامین .ir

petersool
December 26th, 2009, 15:45
با سلام
دوستان عزیز امیدوارم خوب و سلامت باشید
من اگر تو .nic ir یه دامین ثبت کنم تا سه روز کسی نمیتونه ثبت کنه تا پولشو بدم؟همچین امکانی داریم؟

Rapid
December 26th, 2009, 15:52
بله سه روز هم بيشتره رزو ميشه تا تاييد بشه و.. و سپس پرداخت .

اين سيستم غلط وجود داره متاسفانه

Ali-718
December 26th, 2009, 16:27
فکر کنم 15 روز وقت میده ( اگه تغییر نداده باشه ) بعد از این مدت دیگه کسی که رزرو کرده نمیتونه ثبت کنه ....

usefee
December 26th, 2009, 17:21
با سلام
دوستان عزیز امیدوارم خوب و سلامت باشید
من اگر تو .nic ir یه دامین ثبت کنم تا سه روز کسی نمیتونه ثبت کنه تا پولشو بدم؟همچین امکانی داریم؟
بله . همونطور كه دوستان اشاره كردن وقتي يك دامنه رزرو ميشه حدود 10 تا 15 روز توي پنل صاحب امتياز دامنه ميمونه و اگه طي اين مدت تسويه حساب مالي انجام نشه ، دامنه از حساب كاربري خارج ميشه و به ليست دامنه هاي آزاد شده اضافه ميشه .

---------- Post added at 05:20 PM ---------- Previous post was at 05:18 PM ----------

بله سه روز هم بيشتره رزو ميشه تا تاييد بشه و.. و سپس پرداخت .

اين سيستم غلط وجود داره متاسفانه
نميخوام تاپيك رو زياد از بحث اصليش منحرف كنم اما به نظر نمياد اين سيستم اونقدري هم كه شما ميگين غلط باشه . اين يك سياست كاري هست و نقاط ضعف و قوتي هم داره كه به نظر من محاسنش بيشتر از معايبش هست .

---------- Post added at 05:21 PM ---------- Previous post was at 05:20 PM ----------

فکر کنم 15 روز وقت میده ( اگه تغییر نداده باشه ) بعد از این مدت دیگه کسی که رزرو کرده نمیتونه ثبت کنه ....
قسمت اول پست شما تاييد ميشه اما در مورد قسمت دوم من تا حالا همچين چيزي نديدم . بارها براي من اتفاق افتاده كه دامنه رو پرداخت نكردم و از پنلم خارج شده اما مجددا خودم رزروش كردم :65:

AfraWeb.net
December 26th, 2009, 17:24
دوست عزیز شما دامین را رزو میکنید و تا چند روز دامنه در اختبار شما می باشد و باید هزینه را پیداخت کنید تا دامین در مالکیت شما قرار بگیرید .

Ali-718
December 26th, 2009, 17:29
---------- Post added at 05:29 PM ---------- Previous post was at 05:28 PM ----------

[/COLOR]
بله . همونطور كه دوستان اشاره كردن وقتي يك دامنه رزرو ميشه حدود 10 تا 15 روز توي پنل صاحب امتياز دامنه ميمونه و اگه طي اين مدت تسويه حساب مالي انجام نشه ، دامنه از حساب كاربري خارج ميشه و به ليست دامنه هاي آزاد شده اضافه ميشه .

---------- Post added at 05:20 PM ---------- Previous post was at 05:18 PM ----------

نميخوام تاپيك رو زياد از بحث اصليش منحرف كنم اما به نظر نمياد اين سيستم اونقدري هم كه شما ميگين غلط باشه . اين يك سياست كاري هست و نقاط ضعف و قوتي هم داره كه به نظر من محاسنش بيشتر از معايبش هست .

---------- Post added at 05:21 PM ---------- Previous post was at 05:20 PM ----------

قسمت اول پست شما تاييد ميشه اما در مورد قسمت دوم من تا حالا همچين چيزي نديدم . بارها براي من اتفاق افتاده كه دامنه رو پرداخت نكردم و از پنلم خارج شده اما مجددا خودم رزروش كردم :65:

تو خود سایت NIC.iR ذکر کرده...

Rapid
December 26th, 2009, 17:57

محاسنش اين هست كه دامنه كلنگ دات آر هم ممكنه تاييد نشه و اين كه ملت دامنه رزو رو ميفروشن

TukaNet
December 26th, 2009, 18:20
به نظر من این هم امکان هست بسته به فرهنگ کسانی که استفاده می کنند
یک عده عقده دومین دارند و هرچی به ذهنشون خطور میکنه رزرو می کنند و باعث میشوند که دامنه های خوب پر بشه
اما نکته مثبت هم این هست که فرست برای پرداخت داده میشه

Ali-718
December 26th, 2009, 18:22
محاسنش اين هست كه دامنه كلنگ دات آر هم ممكنه تاييد نشه و اين كه ملت دامنه رزو رو ميفروشن

دامنه رزرو رو نمیشه انتقال داد دوست عزیز ....:57:

usefee
December 26th, 2009, 18:44
فكر كنم جواب شما رو دوستان توي پستهاي قبلي دادن اما بايد به اين نكته هم توجه داشت كه اكثر امكانات براي راحتي كار تعبيه شدن اما اين استفاده نادرست هست كه باعث ميشه مورد سوء اسفاده قرار بگيرن و بازدهي رو به جاي اينكه افزايش بدن ، كاهش بدن و بعضا عملا بازدهي رو نابود كنن .
در مورد اينكه اين مكان رزرو دامنه خوب هست يا نه قبلا بحثهايي شده كه نهايتا مثل بحث هاي ويندوز يا لينوكس ، وب دات نت يا سي شارپ دات نت ، پي اچ پي يا ا اس پي و . . . . بوده . ولي از نظر من ميشه ازش به عنوان يك وي‍‍‍ژگي خوب نام برد هرچند كه گاها اينگونه نيست .

با تشكر از دوستان و صاحب تاپيك كه اين فرصت رو به من دادن ;;)
بايد خدمتتون عرض كنم كه برنامتون خيلي خوبه فقط اگه امكان داره يكمي وقتش رو بيشتر كنين :d

Rapid
December 26th, 2009, 19:56
دامنه رزرو رو نمیشه انتقال داد دوست عزیز ....:57:

خير كيلويي ثبت ميكنن اگر مشتري پيدا شد كه معمولا نميشه پرداخت ميكنندو...

petersool
December 27th, 2009, 18:44
رزرو شده
(تایید شده, پرداخت نشده)
یعنی دامین رو قبول کردند تا پول بدم؟

usefee
December 27th, 2009, 19:48
رزرو شده
(تایید شده, پرداخت نشده)
یعنی دامین رو قبول کردند تا پول بدم؟
بله