PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Vps های شرکت سرورز24 با سابقه و مطمئن

Danial_Hiv
February 4th, 2009, 13:16
با درود

پیشنهاد میکنم سری به این سایت بزنید
http://servers24.ir/
چند سال سابقه داره و سرعت vps هاش و ساپورت و ... . هاش واقعا قابل قبول و خوب هست.

دوستان بنده گرفتن راضی هستند.

persian.developer
February 4th, 2009, 22:57
سلام دوست عزیز
ممنون از معرفی شما ولی بهتر بود قبل از فرستادن این مطلب یه جستجویی در مورد سرورز24 می کردید!
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=86702
این دوستمون گفتن که هر گونه سوال تبلیغ مشکل و بقیه موارد رو تو فروم خودمون مطرح کنید!
پس فکر نمی کنم کار درستی باشه شما اینجا معرفی کردی یا اینکه من چیزی در این مورد بگم!(حرف برای گفتن زیاد هست) یا بقیه دوستان

Vahid
February 4th, 2009, 23:05
مجید آنلاین :rolleyes:
فرومی از جنس دعوا , زیر آب زنی , خودخواهی , منافع طلبی ........:devil2:
البته قسمت هاستینگشو میگم :chris: خدا صبرت بده مهدی :sleep1:
یاد دارم کاره مهدی شده بود تو این فرون بستن تاپیک ها و پاک کردن پست ها ........

persian.developer
February 4th, 2009, 23:28

کاملاً موافقم من خودم تقریباً قبل از اینکه wht راه اندازی بشه تحریمش کردم! و هیچ یوزری ندارم اونجا
این هم نتیجه یک سرچ در مورد سرورز24 بود

البته من یک تجربه در مورد سرورز24 داشتم ولی یک لینک در این مورد فکر می کنم بهتر از تجربیات من و بقیه همکارها باشه (مثل تاپیک قبلی) اینو پای رقابت ...

Danial_Hiv
February 5th, 2009, 00:19

حق با ایشون هست
مجید انلاین من هم نمیرم
ماندانا و یک مشت اوباش

Nikan
February 5th, 2009, 00:35
سلام

حالا واقعا موضوع مطرح شده در این لینک صحیح است ؟

اگر به این صورت باشد که ...

با تشکر

Danial_Hiv
February 5th, 2009, 00:38
سلام

حالا واقعا موضوع مطرح شده در این لینک صحیح است ؟

اگر به این صورت باشد که ...

با تشکر
نه مجید انلاین رو ولش کن
بنده خدا از نظر علمی و فنی هم بچه توپی هست
مجید با یکی لج کنه ولش نمیکنه
مثل الان با ما لج کرده
هیچ کس نمیره پیشش دیگه

Danial_Hiv
February 5th, 2009, 00:38
حدقالش این هست رو یک vps 30 تا سرور نمیزنه

servers24
February 5th, 2009, 01:09
سلام دوست عزیز
ممنون از معرفی شما ولی بهتر بود قبل از فرستادن این مطلب یه جستجویی در مورد سرورز24 می کردید!
این دوستمون گفتن که هر گونه سوال تبلیغ مشکل و بقیه موارد رو تو فروم خودمون مطرح کنید!
پس فکر نمی کنم کار درستی باشه شما اینجا معرفی کردی یا اینکه من چیزی در این مورد بگم!(حرف برای گفتن زیاد هست) یا بقیه دوستان

با توجه به اینکه یکی از دوستان من رو از وجود چنین تاپیکی در این فوروم مطلع ساختن ، لازم دیدم توضیحات میفیدی رو در اینجا ارائه کنم :

همین طور که ظاهراً همه دوستان می دونن، متاسفانه فوروم مجیدآنلاین به یک محیط بسته تبدیل شده و همین امر موجب شده شرکت ها یا افرادی که با مدیران مجیدآنلاین در ارتباط هستن بتونن از اون به عنوان محیطی بی رقیب برای تبلیغات استفاده کنن و در این میان از هیچ رویکردی برای پیشبرد اهداف خود دریغ نمی کنند!
به طور مثال مدتی در همین فوروم فرد معلوم الحالی وجود داشت که ادعا می کرد از ما سرویس VPS به همراه cPanel گرفته و در نهایت اطلاعاتش رو از دست داده! در حالی که چنین چیزی اصلاً در کل مدت فعالیت سرورز24 که از سال 2003 می باشد ، برای هیچ یک از مشتریان ما اتفاق نیفتاده! که البته پس از حدود 2 ماه دردسر تاپیک مورد نظر پاک شد!
لذا نظر به این موارد تصمیم بر آن گرفته شد که در این فوروم هیچ مبحثی درباره سرویس های ما انجام نگیرد تا با مشکلاتی این چنینی برخورد نکنیم. همچنین با توجه به اینکه خود سرورز24 دارای فوروم اختصاصی هست ، نیازی به اینکه در فورومی نظیر مجیدآنلاین افرادی به بدگویی از ما بپردازند وجود نداشت!
در مورد کیفیت خدمات ما هم مسلماً می تونید از خیل مشتریان ما که ظاهراً چند تایی هم در همین فوروم هستند بپرسید تا در مورد کم و کیف آن بیشتر بدانید!

servers24
February 5th, 2009, 01:12

دقیقاً همین طور هست که شما می فرمائید. با توجه به این موارد دلیلی برای ادامه فعالیت در این فوروم نداشتیم. حتی همین متنی که در این تاپیک زده شده هم کاملاً در جهت خراب کردن سرورز24 هست! علت اون هم فقط اینه که شرکت هایی که سرویس های به مراتب پایین تر از ما ارائه می دن بتونن در این فوروم خودی نشون بدن و اقدام به فروش کنن.

servers24
February 5th, 2009, 01:17
نه مجید انلاین رو ولش کن
بنده خدا از نظر علمی و فنی هم بچه توپی هست
مجید با یکی لج کنه ولش نمیکنه
مثل الان با ما لج کرده
هیچ کس نمیره پیشش دیگه

متاسفانه دقیقاً همین طور هست و علت اینکه ما نیز این فوروم رو ترک کردیم همین قضیه باند بازی و طرفداری بی موردشون از افراد خاص بود!

servers24
February 5th, 2009, 01:25
این نکته رو هم اضافه کنم که بعد از تجربه بدی که در فوروم مجیدآنلاین داشتیم اگر دقت کنید در هیچ فوروم دیگری تبلیغ نکردیم که خدای ناکرده گرفتار افرادی نظیر مدیران مجیدآنلاین نشیم!
با این وجود به دلیل کیفیت بالای خدماتی که ارائه می دهیم تقریباً 90% مشتریان جدید با توجه به توصیه مشتریان فعلی ما اقدام به ثبت نام می کنند!

همگی موفق و پیروز باشید

servers24
February 5th, 2009, 01:32
حدقالش این هست رو یک vps 30 تا سرور نمیزنه

همین طور که این دوستمون مطرح کردن ، نکته خیلی مهمی که در سرورز24 رعایت میشه همین کیفیت خدمات یا Quality of Service - QoS هست که تقریباً منحصر به فرد هست.
مشترکینی که از ما خدمات دارن مسلماً می دونن که این QoS که من ازش صحبت می کنم چی هست!

persian.developer
February 5th, 2009, 11:24
سلام دوست عزیز آقای servers24، این فروم به هیچ وجه مثل مجیدآنلاین نخواهد شد (تا الان که به همین شکل بوده)
در ضمن اگر فکر می کنید من به شما توهینی کردم واقعاً معذرت می خوام و قصد من این نبوده
من فقط اون لینک رو دادم که بگم اگر کسی اینجا سرویسی رو معرفی می کنه (سرویس های ایرانی) بهتر هست که اون سرویس دهنده اینجا حضور داشته باشه و جواب بقیه دوستان رو بدن

Nikan
February 5th, 2009, 16:56
سلام

با توجه به اینکه یکی از دوستان من رو از وجود چنین تاپیکی در این فوروم مطلع ساختن ، لازم دیدم توضیحات میفیدی رو در اینجا ارائه کنم :

همین طور که ظاهراً همه دوستان می دونن، متاسفانه فوروم مجیدآنلاین به یک محیط بسته تبدیل شده و همین امر موجب شده شرکت ها یا افرادی که با مدیران مجیدآنلاین در ارتباط هستن بتونن از اون به عنوان محیطی بی رقیب برای تبلیغات استفاده کنن و در این میان از هیچ رویکردی برای پیشبرد اهداف خود دریغ نمی کنند!
به طور مثال مدتی در همین فوروم فرد معلوم الحالی وجود داشت که ادعا می کرد از ما سرویس VPS به همراه cPanel گرفته و در نهایت اطلاعاتش رو از دست داده! در حالی که چنین چیزی اصلاً در کل مدت فعالیت سرورز24 که از سال 2003 می باشد ، برای هیچ یک از مشتریان ما اتفاق نیفتاده! که البته پس از حدود 2 ماه دردسر تاپیک مورد نظر پاک شد!
لذا نظر به این موارد تصمیم بر آن گرفته شد که در این فوروم هیچ مبحثی درباره سرویس های ما انجام نگیرد تا با مشکلاتی این چنینی برخورد نکنیم. همچنین با توجه به اینکه خود سرورز24 دارای فوروم اختصاصی هست ، نیازی به اینکه در فورومی نظیر مجیدآنلاین افرادی به بدگویی از ما بپردازند وجود نداشت!
در مورد کیفیت خدمات ما هم مسلماً می تونید از خیل مشتریان ما که ظاهراً چند تایی هم در همین فوروم هستند بپرسید تا در مورد کم و کیف آن بیشتر بدانید!

از اینکه پاسخ شما را دیدم خیلی خوشحال شدم.

در مورد سایت مجیدآنلاین و نحوه عملکرد آن من اطلاعی ندارم ولی در این مورد که شما آن را تحریم کنید به نظر من جالب نیست چون به این صورت مشتری ها نمی توانند درست تصمیم بگیرند .

شما اگر در خیلی از فروم های خارجی بخصوص Webhostingtalk.com بررسی کرده باشید در خیلی از تاپیک ها از خیلی از دیتا سنتر های بزرگ انتقاد می شود که حتی خیلی از آنها واقعی نیست و به قول معروف جو سازی است ولی چون معمولا یک نفر از آن دیتا سنتر هست جواب می دهد و تصمیم اینکه حق با چه کسی است با کاربر است .

با تشکر

servers24
February 5th, 2009, 22:04
سلام دوست عزیز آقای servers24، این فروم به هیچ وجه مثل مجیدآنلاین نخواهد شد (تا الان که به همین شکل بوده)
در ضمن اگر فکر می کنید من به شما توهینی کردم واقعاً معذرت می خوام و قصد من این نبوده
من فقط اون لینک رو دادم که بگم اگر کسی اینجا سرویسی رو معرفی می کنه (سرویس های ایرانی) بهتر هست که اون سرویس دهنده اینجا حضور داشته باشه و جواب بقیه دوستان رو بدن

سلام دوست عزیز

خیر اصلاً ناراحت نشدم. شما نتیجه یک جستجو در گوگل رو در اینجا به اشتراک گذاشتید که حتی متن طرفدارانه اون میتونه گواه گفته های بنده باشه!
در صورتی که این فوروم بتونه مدیریت صحیحی روی تاپیک های ارسالی داشته باشه مسلماً مشکلی پیش نخواهد اومد همین طور که مثلاً ما حتی در پرشین تولز هم با چنین مشکلاتی روبرو نبودیم و این تنها مجیدآنلاین بود که چنین جو مخربی داشت

servers24
February 5th, 2009, 22:50
سلام

از اینکه پاسخ شما را دیدم خیلی خوشحال شدم.

در مورد سایت مجیدآنلاین و نحوه عملکرد آن من اطلاعی ندارم ولی در این مورد که شما آن را تحریم کنید به نظر من جالب نیست چون به این صورت مشتری ها نمی توانند درست تصمیم بگیرند .

شما اگر در خیلی از فروم های خارجی بخصوص webhostingtalk.com بررسی کرده باشید در خیلی از تاپیک ها از خیلی از دیتا سنتر های بزرگ انتقاد می شود که حتی خیلی از آنها واقعی نیست و به قول معروف جو سازی است ولی چون معمولا یک نفر از آن دیتا سنتر هست جواب می دهد و تصمیم اینکه حق با چه کسی است با کاربر است .

با تشکر

با سلام

دوست عزیز قدرت یک فوروم و همچنین صحت پست های ارسالی در اون بستگی به کیفیت مدیریت اون داره. به طور مثال بارها در همین مجیدآنلاین دیده شده بود که فردی با 2-3 هویت مختلف اقدام به ارسال پست می کرد و مدیریت اون با وجود اطلاع از این قضیع اقدام خاصی انجام نمی دادن!
پس در چنین شرایطی ادامه همکاری با این فوروم تنها باعث اعصاب خوردی بیشتر برای ما بود.

WGB
February 6th, 2009, 08:07
سلام
من تا الان توی این تاپیک بازدیدکننده بودم و قسط تخریب کسی رو ندارم.
فقط یک داستان کوچیک تعریف می کنم.

روزی از روزها یکی از دوستان به بنده پی ام دادن که می خواهند سرورشون رو ابتدا بک آپ گرفته و بعد انتقال بدن و از بنده بابت این کار کمک گرفتن. بنده از ساعت 11 شب اقدام کردم و صبح که بیدار شدم فقط 100 مگابایت بک آپ گرفته بود.سرعت بالای سرور ایشون بنده رو گیچ کرده بود

قصه ما به سر رسید اما تاپیک به پایان نرسید. لطفا این بحث بی نتیجه رو تموم کنید که ما بابتش حرف زیاد داریم. فقط یه چیزی همیشه یادتون باشه

آن چه عیان است چه حاجت به بیان است

servers24
February 6th, 2009, 20:46
سلام

روزی از روزها یکی از دوستان به بنده پی ام دادن که می خواهند سرورشون رو ابتدا بک آپ گرفته و بعد انتقال بدن و از بنده بابت این کار کمک گرفتن. بنده از ساعت 11 شب اقدام کردم و صبح که بیدار شدم فقط 100 مگابایت بک آپ گرفته بود.سرعت بالای سرور ایشون بنده رو گیچ کرده بود

قصه ما به سر رسید اما تاپیک به پایان نرسید. لطفا این بحث بی نتیجه رو تموم کنید که ما بابتش حرف زیاد داریم. فقط یه چیزی همیشه یادتون باشه

من متوجه منظور جنابعالی نشدم!
در نوشته شما ذکر شده که سرور دوستتون این مشکل رو داشته ( البته امیدوارم تفاوت VPS و سرور را بدانید! ). قدرت یک سرور هم به دو مورد یعنی CPU و همچنین نرم افزارهای خاص نصب شده بر روی اون مربوط میشه. در صورتی که سروری خیلی قدرتمند در دست فردی با اطلاعات پایین در مورد مدیریت سرور قرار بگیره مسلماً کاراییش به مراتب پایین تر از سروری خواهد بود که به طور کامل Secure و Optimize شده باشه. مثلاً سروری که هک شده باشه هر چقدر هم قوی باشه باز نسبت به سرور سالم و Optimize شده از سرعت به مراتب پایین تری برخوردار هست و فکر کنم هر کسی این رو بدونهو نیاز به توضیح بیشتر نداشته باشه!
همچنین هیچ نامی از اینکه این سرور متعلق به کدوم دیتاسنتر بوده نبرده شده. شاید منظور شما از این سرور ، سروری باشه که فردی از ما تهیه کرده بوده باشه. در این صورت فکر کنم کاملاً واضح بتونید نام ببرید تا ببینیم کی بوده! نه اینکه شما به عنوان وکیل این فرد خیالی اقدام به ارسال پست های نامربوط کنید!
نکته دیگه اینکه سرعت پایین Backup گیری در سرور میتونه از هر چیزی حتی ایراد در cPanel باشه!
البته این نکته که شما این مسئله ( حتی به فرض که حقیقت داشته باشه، که عمراً نداره! ) رو در این تاپیک عنوان کردید به طور واضحی نمایانگر اهداف جنابعالی در جهت تخریب رقبا و فروش بیشتر هست !!
البته من شما رو به هیچ عنوان رقیب خودم نمی دونم ولی ظاهراً این مورد در مورد شما صدق نمیکنه!
اگر هم این سرور اصلاً متعلق به شبکه ما نبوده ذکر اون در این تاپیک باز جای بسی تفکر داره و مورد بالا رو تدعی میکنه!

پست شما به مدیریت سایت هم گزارش میشه تا انشاء الله شاهد مدیریت صحیح تر بر روی پست های ارسالی باشیم که هر کسی اقدام به ارسال پست های نامربوط نکنه!

Danial_Hiv
February 6th, 2009, 21:04
اتفاقا من یک ماه پیش بود
یک بک اپ از سرور رفیقم که vps بود با lxadmin بردیم
از این مشکلات نداشتیم
اتفاقا چیزی که من حال کردم سرعت سرورش بود.

Vahid
February 6th, 2009, 22:12
سلام

جان؟
داستان ؟ توی تاپیک یه شرکت دیگه ؟ :whistling: فکر نمیکنید؟ ...

Nikan
February 6th, 2009, 23:17
سلام

من به عنوان یک بازدید کننده اینجا گیج شدم . ای کاش هر دوی شما به طور واضح تر توضیح می دادید. فعلا موضوع این است که یک طرف برای دوستش از یک vps بکاپ گرفته کند بوده و طرف دیگر این کار را انجام داده توپ بوده .... حالا چرا همه برای دوستانشان بکاپ می گیرند معلوم نیست !!!!!

با تشکر

WGB
February 6th, 2009, 23:22
سلام

من به عنوان یک بازدید کننده اینجا گیج شدم . ای کاش هر دوی شما به طور واضح تر توضیح می دادید. فعلا موضوع این است که یک طرف برای دوستش از یک vps بکاپ گرفته کند بوده و طرف دیگر این کار را انجام داده توپ بوده .... حالا چرا همه برای دوستانشان بکاپ می گیرند معلوم نیست !!!!!

با تشکر

سلام
بنده اسم نمی برم
فقط یه حقیقت رو گفتم.

servers24
February 6th, 2009, 23:36
سلام

با تشکر

من هم مایلم بدونم این فرد خیالی کی بوده!

servers24
February 6th, 2009, 23:46
سلام
بنده اسم نمی برم
فقط یه حقیقت رو گفتم.

خیلی بزرگوارید که اسم نمی برید!

بدی این فوروم ها اینه که مزخرف گفتن توش هیج هزینه ای نداره و ظاهراً مدیریت درستی هم روش نمیشه که جلوی این امر رو بگیره.
پیشنهاد می کنم بدون دلیل و مدرک اقدام با نشر اکاذیب نکنید !!

اگر این فوروم مدیریت میشه سریعاً می خوام که از ایشون خواسته بشه دلیل و مدرک برای ادعای واهیش بیاره در غیر این صورت مطابق قانون نشر اکاذیب با ایشون برخورد بشه!!

این هم مجازات نشر اکاذیب : :hang:

:shifty:

persian.developer
February 6th, 2009, 23:51
من هم مایلم بدونم این فرد خیالی کی بوده!
فرد خیالی رو هم برایتان معرفی خواهم کرد دوست عزیز البته اگر شما دوباره بحث رقابت و اینجور چیزها رو پیش نکشید

من قصد نداشتم اینو بگم چون ما ایرانیها اینقدر بی ظرفیت هستیم که همه فکر می کنیم بخاطر خراب کردنمان لشکرها صف کشیده اند
البته در صورتی که مدیر یا هر یک از دوستان بزرگ این فروم که دو طرف قبولشان داشته باشند، درخواست کنند من می تونم اطلاعات کاملی در مورد فرد خیالی مورد نظر در اختیارشون بزارم.:shifty:

servers24
February 6th, 2009, 23:55
فرد خیالی رو هم برایتان معرفی خواهم کرد دوست عزیز البته اگر شما دوباره بحث رقابت و اینجور چیزها رو پیش نکشید

من قصد نداشتم اینو بگم چون ما ایرانیها اینقدر بی ظرفیت هستیم که همه فکر می کنیم بخاطر خراب کردنمان لشکرها صف کشیده اند
البته در صورتی که مدیر یا هر یک از دوستان بزرگ این فروم که دو طرف قبولشان داشته باشند، درخواست کنند من می تونم اطلاعات کاملی در مورد فرد خیالی مورد نظر در اختیارشون بزارم.:shifty:

بهتر اینه که همین جا از این فرد خیالی نام ببرید! فکر کنم همه با این مسئله موافق باشن!
نیازی به پنهان کاری نیست!

persian.developer
February 6th, 2009, 23:59
خیلی بزرگوارید که اسم نمی برید!

بدی این فوروم ها اینه که مزخرف گفتن توش هیج هزینه ای نداره و ظاهراً مدیریت درستی هم روش نمیشه که جلوی این امر رو بگیره.
پیشنهاد می کنم بدون دلیل و مدرک اقدام با نشر اکاذیب نکنید !!

اگر این فوروم مدیریت میشه سریعاً می خوام که از ایشون خواسته بشه دلیل و مدرک برای ادعای واهیش بیاره در غیر این صورت مطابق قانون نشر اکاذیب با ایشون برخورد بشه!!

این هم مجازات نشر اکاذیب : :hang:

:shifty:

دوست عزیز فکر می کنم ضره ای رعایت ادب هم بد نباشه!

persian.developer
February 7th, 2009, 00:00
بهتر اینه که همین جا از این فرد خیالی نام ببرید! فکر کنم همه با این مسئله موافق باشن!
نیازی به پنهان کاری نیست!

البته اگر به شماره موبایل من توی امضاء توجه کرده باشید حتماً پی خواهید برد که من چه کسی رو می گم!

servers24
February 7th, 2009, 00:03
دوست عزیز فکر می کنم ضره ای رعایت ادب هم بد نباشه!

جنابعالی داری بدون دلیل و مدرک این تاپیک رو به بحث انحرافی می کشی! عجیبه که هنوز ban نشدی!

WGB
February 7th, 2009, 00:04
البته اگر به شماره موبایل من توی امضاء توجه کرده باشید حتماً پی خواهید برد که من چه کسی رو می گم!

محمد جان ایشون سعی می کنند شماره شاکیان خودشون رو دلیت کنند که فراموش بشه

servers24
February 7th, 2009, 00:06

اینجا همه می خوان بدونن این شخص کیه!
شماره ایرانسل جنابعالی هم هیچ چیزی جز اینکه این فقط یک خط اعتباری ایرانسل هست رو برای من تداعی نمی کنه!

persian.developer
February 7th, 2009, 00:06
جنابعالی داری بدون دلیل و مدرک این تاپیک رو به بحث انحرافی می کشی! عجیبه که هنوز ban نشدی!

همون طور که خودتون گفتید اینجا مجیدآنلاین نیست

persian.developer
February 7th, 2009, 00:07

همون طور که خودتون گفتید اینجا مجیدآنلاین نیست و بی دلیل کسی ban نمیشه

servers24
February 7th, 2009, 00:07

خوب که جنابعالی و این persian.developer هر دوتون یک سایت در امضاتون هست وگرنه کسی ندونه فکر می کرد واقعاً دو نفرید!! :rolleyes:

servers24
February 7th, 2009, 00:09
همون طور که خودتون گفتید اینجا مجیدآنلاین نیست و بی دلیل کسی ban نمیشه

ظاهراً اینجا با دلیل هم کسی ban نمیشه!! :yawn:

servers24
February 7th, 2009, 00:13

کسی شکایت داره این همه مراکز اقامه دعوی در کشور هست، می تونه از طریق اونا اقدام کنه!
نه اینکه با دو تا id بیاد تو سایت و اراجیف ببافه !!!

WGB
February 7th, 2009, 00:15
خوب که جنابعالی و این persian.developer هر دوتون یک سایت در امضاتون هست وگرنه کسی ندونه فکر می کرد واقعاً دو نفرید!! :rolleyes:

دوست عزیز بجای داغ کردن و بحث رو به انحراف کشیدن فنی بحث کنید.همه دوستان می دونند که من قسمت بیلینگ هستم و دوستم ساپورت فنی.بحث ما راجب کیفیت و سرعت سرورهاست

WGB
February 7th, 2009, 00:16
کسی شکایت داره این همه مراکز اقامه دعوی در کشور هست، می تونه از طریق اونا اقدام کنه!
نه اینکه با دو تا id بیاد تو سایت و اراجیف ببافه !!!

شما چرا همش سعی بر این دارید حرفتون همراه با بد دهنی باشه.نکنه 12 سالتون زورتون می گیره بد دهنی می کنید

persian.developer
February 7th, 2009, 00:17
چند ماه پیش یکی از دوستان که اتفاقاً یکی از عضوهای همین فروم هم بود به من پی ام داد و خواست که وی پی اسش رو به من واگذار کنه
مشخصات وی پی اسش رو به من داد و گفت که چند هفته هست که وی پی اسش مشکل داره و بخاطر اینکه خارج از ایران هست فقط از طریق ایمیل با پشتیبانی ارتباط داره نمی تونه...
بخاطر همین خواست که من کل اطلاعاتش رو انتقال بدم به سرور خودم که مشکلی برای عضوهاش پیش نیاد بعد از اون هم قرار شد در اولین فرصت من کل اطلاعات رو انتقال بدم

من شروع کردم به بک آپ گرفتن، 2و3 ساعت برای یک بک آپ 100 مگابایتی گذشت و خبری نشد! مجبور شدم بیخیال بشم و خوابیدم!
ساعت 9 صبح دیدم ایمیل اومده و خوشحال و شاد رفتم که اطلاعات رو انتقال بدم (البته کل سایت ها تا اون زمان هم down بود فقط از طریق آی پی دسترسی داشتم) خوب رفتم بک آپ رو بفرستم public_html و انتقال بدم در کمال ناباوری دیدم کل سرور و همه چیز down شد
با همین شماره ایرانسل اعتباری خط 5 تومانی تصمیم گرفتم با شما تماس بگیرم با شماره (0912-586-3039)

گفتم این وی پی اس مشکل داره و از شما شنیدم که این وی پی اس 200 هزار تومان بدهی داره و خودمون خاموش کردیم من هم گفتم کاملاً صحیح (چون خبر نداشتم) و قطع کردم

ادامه داستان در پست بعدی:shifty:

servers24
February 7th, 2009, 00:22
دوست عزیز بجای داغ کردن و بحث رو به انحراف کشیدن فنی بحث کنید.همه دوستان می دونند که من قسمت بیلینگ هستم و دوستم ساپورت فنی.بحث ما راجب کیفیت و سرعت سرورهاست

اوللاً فکر نمی کنم این تاپیک مخصوص مطرح کردن شکایات باشه، همین طور که گفتم شکایتی دارید با دلیل و مدرک میرید دادگاه و شکایت می کنید!
دوماً کسی بدون دلیل و مدرک حرفی رو قبول نمی کنه، پس بهتره دلیل و مدرک بیاری!

servers24
February 7th, 2009, 00:26
چند ماه پیش یکی از دوستان که اتفاقاً یکی از عضوهای همین فروم هم بود به من پی ام داد و خواست که وی پی اسش رو به من واگذار کنه
مشخصات وی پی اسش رو به من داد و گفت که چند هفته هست که وی پی اسش مشکل داره و بخاطر اینکه خارج از ایران هست فقط از طریق ایمیل با پشتیبانی ارتباط داره نمی تونه...
بخاطر همین خواست که من کل اطلاعاتش رو انتقال بدم به سرور خودم که مشکلی برای عضوهاش پیش نیاد بعد از اون هم قرار شد در اولین فرصت من کل اطلاعات رو انتقال بدم

من شروع کردم به بک آپ گرفتن، 2و3 ساعت برای یک بک آپ 100 مگابایتی گذشت و خبری نشد! مجبور شدم بیخیال بشم و خوابیدم!
ساعت 9 صبح دیدم ایمیل اومده و خوشحال و شاد رفتم که اطلاعات رو انتقال بدم (البته کل سایت ها تا اون زمان هم down بود فقط از طریق آی پی دسترسی داشتم) خوب رفتم بک آپ رو بفرستم public_html و انتقال بدم در کمال ناباوری دیدم کل سرور و همه چیز down شد
با همین شماره ایرانسل اعتباری خط 5 تومانی تصمیم گرفتم با شما تماس بگیرم با شماره (0912-586-3039)

گفتم این وی پی اس مشکل داره و از شما شنیدم که این وی پی اس 200 هزار تومان بدهی داره و خودمون خاموش کردیم من هم گفتم کاملاً صحیح (چون خبر نداشتم) و قطع کردم

ادامه داستان در پست بعدی:shifty:

این VPS مربوط به hamekare.org بوده و به دلیل 4 ماه بدهی suspend شده بوده!
البته اشتباه از ما بود که همون ماه اول suspend نکردیم!!

persian.developer
February 7th, 2009, 00:27
خوب من با یکی از مشتریان اون تماس گرفتم (چون دسترسی به خودش نداشتم) و اون هم گفت که می تونه برای چند ساعت یا یک روز با یه ترفند شما رو راضی کنه که سرور رو روشن کنید چند ساعت بعد با من تماس گرفت و گفت که با اون پشتیبان که شماره ایرانسل اعتباری! رو داره تماس گرفته و گفته چی کار کردین با این سرور که بالا نمیاد! (البته من هنوز در عجبم که مشکل مالی بود یا فنی!) و قرار شده مشکل رو حل کنه

سرور بالا اومد و ما شروع کردیم به انتقال فایل ها

2تا ریسلر داشت که با کمک خودشون اطلاعات رو انتقال دادیم نوبت که به یوزرها رسید دوباره سرور مشکل پیدا کرد!

و من بی خیال بقیه اطلاعات شدم! و فکر کردم صبر می کنم تا طرف خودش آنلاین بشه و مشکلش رو با شما حل کنه!
قسمت سوم در پست بعدی

servers24
February 7th, 2009, 00:27
در ضمن هنوز مدرکی دال بر اثبات ادعاهای خود نیاوردید جز نام بردن از یک مشتری که هزینه VPS ش رو 4 ماه پرداخت نکرده و پس از این مدت هم VPS ش Suspend شده!

WGB
February 7th, 2009, 00:28
این vps مربوط به hamekare.org بوده و به دلیل 4 ماه بدهی suspend شده بوده!

تا جایی که من یادمه قبول کردید که مشکل از خودتونه

persian.developer
February 7th, 2009, 00:29
این vps مربوط به hamekare.org بوده و به دلیل 4 ماه بدهی suspend شده بوده!

یک سوال پیش میاد اینجا: شما وقتی کسی پرداخت نمی کنه می افتید به جون سی پنل طرف؟!

persian.developer
February 7th, 2009, 00:30
در ضمن هنوز مدرکی دال بر اثبات ادعاهای خود نیاوردید جز نام بردن از یک مشتری که هزینه vps ش رو 4 ماه پرداخت نکرده و پس از این مدت هم vps ش suspend شده!

انک اندک دوست عزیز!

servers24
February 7th, 2009, 00:31
خوب من با یکی از مشتریان اون تماس گرفتم (چون دسترسی به خودش نداشتم) و اون هم گفت که می تونه برای چند ساعت یا یک روز با یه ترفند شما رو راضی کنه که سرور رو روشن کنید چند ساعت بعد با من تماس گرفت و گفت که با اون پشتیبان که شماره ایرانسل اعتباری! رو داره تماس گرفته و گفته چی کار کردین با این سرور که بالا نمیاد! (البته من هنوز در عجبم که مشکل مالی بود یا فنی!) و قرار شده مشکل رو حل کنه

سرور بالا اومد و ما شروع کردیم به انتقال فایل ها

2تا ریسلر داشت که با کمک خودشون اطلاعات رو انتقال دادیم نوبت که به یوزرها رسید دوباره سرور مشکل پیدا کرد!

و من بی خیال بقیه اطلاعات شدم! و فکر کردم صبر می کنم تا طرف خودش آنلاین بشه و مشکلش رو با شما حل کنه!
قسمت سوم در پست بعدی

اگر VPS توسط بخش پشتیبانی ما به دلیل التماس اون طرفی که می گید ( همونی که می خواسته با ترفندی ما رو راضی کنه! ) حتی برای دقیقه ای هم On شده بوده باز اشتباه از بخش پشتیبانی ما بوده که VPSی با بیش از 200 هزار تومان بدهی رو Start کرده و پس از مدتی خودم VPS رو کلاً Disable کردم!

servers24
February 7th, 2009, 00:32
یک سوال پیش میاد اینجا: شما وقتی کسی پرداخت نمی کنه می افتید به جون سی پنل طرف؟!

کسی که پرداخت نمی کنه ، VPS ش Suepend میشه!
دلیلی هم برای Unsuspend شدن جز پرداخت بدهی وجود نداره!

persian.developer
February 7th, 2009, 00:33
تا اینجا کاملاً حق با شما هست!
ولی برای بعد اون چه خواهید گفت! (البته می دنم که این رو هم میگید که دروغه مثل همیشه! و یا دوباره این فروم رو هم تحریم می کنید!)

servers24
February 7th, 2009, 00:33
تا جایی که من یادمه قبول کردید که مشکل از خودتونه

ما اخیراً ( 6 ماه گذشته ) بر روی هیج یک از سرورهای ارائه VPS حتی 1 دقیقه هم downtime نداشتیم!
اینی هم که جنابعالی میگید متاسفانه دروغ محض هست!

WGB
February 7th, 2009, 00:35
ما اخیراً ( 6 ماه گذشته ) بر روی هیج یک از سرورهای ارائه vps حتی 1 دقیقه هم downtime نداشتیم!

ادامه داستان رو گوش کن ولی خوابت نبره.

servers24
February 7th, 2009, 00:35
تا اینجا کاملاً حق با شما هست!
ولی برای بعد اون چه خواهید گفت! (البته می دنم که این رو هم میگید که دروغه مثل همیشه! و یا دوباره این فروم رو هم تحریم می کنید!)

وقتی تنها با دورغ راه به جایی می برید مجبورید از اون استفاده کنید!

servers24
February 7th, 2009, 00:36
ادامه داستان رو گوش کن ولی خوابت نبره.

درسته ،واقعاً هم ادامه داستان رو باید گوش کنیم! داستان خیال پردازی های یک بیکار!!

persian.developer
February 7th, 2009, 00:51
بعد از چند روز این دوستمون آنلاین شد و من گفتم چرا این کار رو کردی و اون گفت پیگیری می کنه و اون پول همین ماه رو هم پرداخت کرده و خودش هم تعجب کرد!
چند روز گذشت و به من پی ام داد و گفت که شما گفتی چون یک هفته نبوده و جواب ایمیل های شما رو نمیداده سرویسش رو بستین!
و مثل اینکه یک بار از شما قیمت سروری رو خواسته که شا برای اون سرور فاکتور نوشتین و گفته بودین که اون میشه 200...
خوشبختانه متن کامل رو من دارم و امیدوارم یکی از مدیران از من بخواد و من متن کامل چت با ایشون رو در اختیارتون بزارم!

امیدوارم شما که پسوند خوش سابقه رو یدک میکشید به این شکل نباشید
و اگر مشتری پرداخت نکرد و شما قصد بستن نداشتید حداقل به جون cPanel طرف نیفتید

persian.developer
February 7th, 2009, 00:53
درسته ،واقعاً هم ادامه داستان رو باید گوش کنیم! داستان خیال پردازی های یک بیکار!!

فکر می کنم شما در این کار که با یک یوزر پست بدید و با یکی اون پست رو گرم کنید تجربه زیادی دارید به همین دلیل سعی می کنید ما رو یک نفر حساب کنید!

persian.developer
February 7th, 2009, 01:01
ما اخیراً ( 6 ماه گذشته ) بر روی هیج یک از سرورهای ارائه VPS حتی 1 دقیقه هم downtime نداشتیم!

جواب دروغ بی ادبی نیست به همین دلیل من به شما بی ادبی نمی کنم فقط از حرفم دفاع می کنم
http://host-tracker.com/web-site-uptime/225718/ این لینک uptime سایت شما
همه چیز درست هست! 367 روز مانیتورینگ 100% آپ تایم و interval یک دقیقه! ولی من فکر می کنم چیزی اینجا کم باشه
و اون چیزی نیست جز Status: Disable
همیشه آپ تایم شما دردسر ساز بوده براتون!
به دوستانی که این پست رو می خونن هم توصیه می کنم هر چه زودتر بشتابند تا این شاهکار قرن دستکاری نشده!
البته من برای احتیاط هم که شده چند عکس از تمام زاویه ها می گیرم که برای یادگاری داشته باشم:shifty:(احتیاط شرط عقله)

servers24
February 7th, 2009, 01:02
بعد از چند روز این دوستمون آنلاین شد و من گفتم چرا این کار رو کردی و اون گفت پیگیری می کنه و اون پول همین ماه رو هم پرداخت کرده و خودش هم تعجب کرد!
چند روز گذشت و به من پی ام داد و گفت که شما گفتی چون یک هفته نبوده و جواب ایمیل های شما رو نمیداده سرویسش رو بستین!
و مثل اینکه یک بار از شما قیمت سروری رو خواسته که شا برای اون سرور فاکتور نوشتین و گفته بودین که اون میشه 200...
خوشبختانه متن کامل رو من دارم و امیدوارم یکی از مدیران از من بخواد و من متن کامل چت با ایشون رو در اختیارتون بزارم!

امیدوارم شما که پسوند خوش سابقه رو یدک میکشید به این شکل نباشید
و اگر مشتری پرداخت نکرد و شما قصد بستن نداشتید حداقل به جون cPanel طرف نیفتید

اولاً که چیزایی که ایشون به شما گفته از کجا معلوم که دروغ نباشه!
دوماً ایشون درصدی از هزینه 3 ماه قبل رو پرداخت کرده بود، نه ماه جاری و در کل بیش از 200 هزار تومان بدهی داشت!
سوماً ایشون حتی پس از اینکه تونست باما تماس بگیره هم اقدام به پرداخت نکرد و به همین دلیل VPS ش به کلی Delete شد
چهارم اینکه می تونید در PersianTools تاپیک مربوط به این مسئله رو ببینید تا مطمئن بشید قضیه چی بوده : http://forum.persiantools.com/t113340-page5.html
و پنجم اینکه واقعاً فکر نمی کنم با این کارهای خللی به اعتبار ما وارد بشه، اینو مطمئن باشید!

WGB
February 7th, 2009, 01:06
اولاً که چیزایی که ایشون به شما گفته از کجا معلوم که دروغ نباشه!
دوماً ایشون درصدی از هزینه 3 ماه قبل رو پرداخت کرده بود، نه ماه جاری و در کل بیش از 200 هزار تومان بدهی داشت!
سوماً ایشون حتی پس از اینکه تونست باما تماس بگیره هم اقدام به پرداخت نکرد و به همین دلیل VPS ش به کلی Delete شد
چهارم اینکه می تونید در PersianTools تاپیک مربوط به این مسئله رو ببینید تا مطمئن بشید قضیه چی بوده : http://forum.persiantools.com/t113340-page5.html
و پنجم اینکه واقعاً فکر نمی کنم با این کارهای خللی به اعتبار ما وارد بشه، اینو مطمئن باشید!

نظرت راجب آپ تایم چیه عزیزم:whistling:

servers24
February 7th, 2009, 01:13
جواب دروغ بی ادبی نیست به همین دلیل من به شما بی ادبی نمی کنم فقط از حرفم دفاع می کنم
http://host-tracker.com/web-site-uptime/225718/ این لینک uptime سایت شما
همه چیز درست هست! 367 روز مانیتورینگ 100% آپ تایم و interval یک دقیقه! ولی من فکر می کنم چیزی اینجا کم باشه
و اون چیزی نیست جز Status: Disable
همیشه آپ تایم شما دردسر ساز بوده براتون!
به دوستانی که این پست رو می خونن هم توصیه می کنم هر چه زودتر بشتابند تا این شاهکار قرن دستکاری نشده!
البته من برای احتیاط هم که شده چند عکس از تمام زاویه ها می گیرم که برای یادگاری داشته باشم:shifty:(احتیاط شرط عقله)

نکته جالب اینه که این uptime مربوط به سایت ما هست و نه مشتریان! پس واقعاً ربطی به قضیه نداره!!
نکته دیگر اینکه پس از پولی شدن host-tracker تمام uptime های ما disabled شد. دلیلی هم برای پرداخت و enable کردن آن نمی دیدیم. الآن هم نیازی به enable کردن آن نمی بینم چون به فرض هم که enable شود تنها نشان دهنده uptime یکی از سرور های ماخواهد بود که سایت ما بر روی آن قرار دارد، در حالی که سرویس VPS مشتری بر روی سرور دیگری قرار می گیرد!
جهت اطلاعتان باید بگویم که uptime بیشتر برای سرورهایی ارزش دارد که هاست یا ریسلر می دهند وگر نه سرویس VPS به این دلیل که بر روی سرورهای متعدد قرار دارد، نیازی به ارائه uptime براش نیست! فکر نمنم ThePlanet یا LayeredTech یا حتی iWeb همچنین گزینه ای در سایتشون داشته باشن!
میزان uptime سرویس های VPS رو هم میشه از مشتریانی که دارن از سرویس های ما استفاده می کنن پرسید ;)

WGB
February 7th, 2009, 01:20
نکته جالب اینه که این uptime مربوط به سایت ما هست و نه مشتریان! پس واقعاً ربطی به قضیه نداره!!
نکته دیگر اینکه پس از پولی شدن host-tracker تمام uptime های ما disabled شد. دلیلی هم برای پرداخت و enable کردن آن نمی دیدیم. الآن هم نیازی به enable کردن آن نمی بینم چون به فرض هم که enable شود تنها نشان دهنده uptime یکی از سرور های ماخواهد بود که سایت ما بر روی آن قرار دارد، در حالی که سرویس VPS مشتری بر روی سرور دیگری قرار می گیرد!
جهت اطلاعتان باید بگویم که uptime بیشتر برای سرورهایی ارزش دارد که هاست یا ریسلر می دهند وگر نه سرویس VPS به این دلیل که بر روی سرورهای متعدد قرار دارد، نیازی به ارائه uptime براش نیست! فکر نمنم ThePlanet یا LayeredTech یا حتی iWeb همچنین گزینه ای در سایتشون داشته باشن!
میزان uptime سرویس های VPS رو هم میشه از مشتریانی که دارن از سرویس های ما استفاده می کنن پرسید ;)

چه حرفا:((
خودتون رو با آی وب مفایسه می کنید. تعداد سرورهاتون به 10 می رسه:((:clown:

servers24
February 7th, 2009, 01:21
نظرت راجب آپ تایم چیه عزیزم:whistling:

یک ضرب المثل قدیمی میگه : چون قافیه تنگ آید ، شاعر به جفنگ آید! :clap:
تاحالا بحث بر سر hamekareh بود و حالا که طبق شواهد موجود در سایت پرشین تولز ( http://forum.persiantools.com/t113340-page5.html ) به دروغین بودن گفته هاتون پی بردید ، بحث دیگری رو آغاز کردید که این هم راه به جایی نخواهد برد!
به فرض که uptime سایت servers24.ir اصلاً 50% باشه! آیا این ربطی به uptime مشتریان پیدا می کنه؟!

persian.developer
February 7th, 2009, 01:23

دوست عزیز من مشکل این مشتریتون رو با چشمای خودم چند هفته دیدم شما گفتید که آپ تایم کل سرورهاتون 100% هست و قبول هم دارم که دیتاسنترها و بعضی از سرورهای ایرانی هم از این آپ تایم استفاده نمی کنند
فقط حرف من این هست که چرا هنوز لینک این آپ تایم در سایتتون هست ولی disable هست؟! و آیا این کار شما باعث منحرف شدن کاربر نمی شه و آیا کاربرهایی که به وضعیت اون توجهی نمی کنند باید به این آپ تایم اعتماد کنند؟

شما گفتید که 1 دقیقه هم down نداشتید و در دسترس ترین لینک آپ تایم شما همین لینک بود!

من تعجب می کنم که شما میگید پولی شده کسی از دوستان خبر داره که host-tracker پولی شده باشه؟!

persian.developer
February 7th, 2009, 01:27
یک ضرب المثل قدیمی میگه : چون قافیه تنگ آید ، شاعر به جفنگ آید! :clap:
تاحالا بحث بر سر hamekareh بود و حالا که طبق شواهد موجود در سایت پرشین تولز ( http://forum.persiantools.com/t113340-page5.html ) به دروغین بودن گفته هاتون پی بردید ، بحث دیگری رو آغاز کردید که این هم راه به جایی نخواهد برد!
به فرض که uptime سایت servers24.ir اصلاً 50% باشه! آیا این ربطی به uptime مشتریان پیدا می کنه؟!

فکر نمی کنم شواهدی در سایت persiantools وجود داشته باشه که اینجا گفته نشده!
همون حرفهایی که شما الان می گید و پشت تلفن به من گفتید رو اونجا هم گفتید و اون هم حرفهای خودش که من گفتم رو گفته و جالب اینجاست که آخرین پست مربوط به شما نیست و مربوط به اون هست!

servers24
February 7th, 2009, 01:28
چه حرفا:((
خودتون رو با آی وب مفایسه می کنید. تعداد سرورهاتون به 10 می رسه:((:clown:

معلومه که ما قابل مقایسه با iWeb یا سایر ارائه دهندگان شبکه هستیم! دلیلش هم خیلی واضحه. آنچه ما ارائه می کنیم هاست یا حتی VPS نیست! بلکه ما پهنای باند ، Rack Space و IP Routing ارائه می کنیم، درست همانند iWeb و سایرین!
گمان نمی کنم بیش از 2-3 شرکت ایرانی دارای IP به نام خود باشند ، در حالی که ما به دلیل داشتن Server Room در دیتاسنتر Rokscom دارای IP Range منحصر به فرد خود هستیم!
نکته مهم در مورد uptime ما ، میزان uptime لینک ارتباطی ما و همچنین Rack ماست که هر دو 100% هست، به این علت که هر دو از طریق دیتاسنتر Rokscom هلند تامین میشه
ما تعداد زیادی سرور اختصاصی به مشتریان ارائه کردیم، حالا واقعاً فکر می کنید uptime سایت ما اثری بر uptime اون سرورها یا VPS های مشتریان دارد ؟!

persian.developer
February 7th, 2009, 01:31

در این مورد من فکر می کنم شخصیت پدر خانواده نشانگر شخصیت فرزندان خانواده هست(و مطمئناً شخصیت پدر خانواده باید بهتر از فرزندانش باشه )

servers24
February 7th, 2009, 01:34
دوست عزیز من مشکل این مشتریتون رو با چشمای خودم چند هفته دیدم شما گفتید که آپ تایم کل سرورهاتون 100% هست و قبول هم دارم که دیتاسنترها و بعضی از سرورهای ایرانی هم از این آپ تایم استفاده نمی کنند
فقط حرف من این هست که چرا هنوز لینک این آپ تایم در سایتتون هست ولی disable هست؟! و آیا این کار شما باعث منحرف شدن کاربر نمی شه و آیا کاربرهایی که به وضعیت اون توجهی نمی کنند باید به این آپ تایم اعتماد کنند؟

شما گفتید که 1 دقیقه هم down نداشتید و در دسترس ترین لینک آپ تایم شما همین لینک بود!

من تعجب می کنم که شما میگید پولی شده کسی از دوستان خبر داره که host-tracker پولی شده باشه؟!

قضیه خیلی ساده است! این لینک مربوط میشود به مدت ها قبل ( حدود 1 سال پیش یا شاید هم بیشتر ) و علت اینکه برداشته نشده هم عدم توجه به این قضیه بوده!
گو اینکه خیلی بعید می دونم که فردی که می خواد از شرکتی VPS یا Dedicated Server تهیه کنه فقط بر اساس یک image کوچک uptime که اونم به قول شما disabled هست اقدام به خرید کنه!

servers24
February 7th, 2009, 01:37
فکر نمی کنم شواهدی در سایت persiantools وجود داشته باشه که اینجا گفته نشده!
همون حرفهایی که شما الان می گید و پشت تلفن به من گفتید رو اونجا هم گفتید و اون هم حرفهای خودش که من گفتم رو گفته و جالب اینجاست که آخرین پست مربوط به شما نیست و مربوط به اون هست!

پیشنهاد می کنم دوباره این تاپیک و صفحه ای که من گذاشتم رو مطالعه کنید!
اگر به زمان های پست ها دقت کنید متوجه میشید که صاحب سرور پس از چه مدت که اصلاً از Suspend شدن VPSش به دلیل بدهی خبر نداشته تازه وارد بحث شده!
در ضمن بنده اصلاً پستی در اونجا ارسال نکردم که بخواد اول باشه یا آخر!

persian.developer
February 7th, 2009, 01:39
معلومه که ما قابل مقایسه با iweb یا سایر ارائه دهندگان شبکه هستیم! دلیلش هم خیلی واضحه. آنچه ما ارائه می کنیم هاست یا حتی vps نیست! بلکه ما پهنای باند ، rack space و ip routing ارائه می کنیم، درست همانند iweb و سایرین!
گمان نمی کنم بیش از 2-3 شرکت ایرانی دارای ip به نام خود باشند ، در حالی که ما به دلیل داشتن server room در دیتاسنتر rokscom دارای ip range منحصر به فرد خود هستیم!
نکته مهم در مورد uptime ما ، میزان uptime لینک ارتباطی ما و همچنین rack ماست که هر دو 100% هست، به این علت که هر دو از طریق دیتاسنتر rokscom هلند تامین میشه
ما تعداد زیادی سرور اختصاصی به مشتریان ارائه کردیم، حالا واقعاً فکر می کنید uptime سایت ما اثری بر uptime اون سرورها یا vps های مشتریان دارد ؟!

شما مشتریان زیادی داشتید ولی نمی دونم چرا امروز که من با شما صحبت می کنم همان مشتریانی که روزی همه جز شما رو حرام می دانستند امروز یا مستقل شده اند و یا از این کار کنار کشیده اند
در ضمن من ادامه (و حتی شروع) این بحث رو صلاح نمی دونم و بهتر هست که این بحث رو تموم کنیم

servers24
February 7th, 2009, 01:42
در این مورد من فکر می کنم شخصیت پدر خانواده نشانگر شخصیت فرزندان خانواده هست(و مطمئناً شخصیت پدر خانواده باید بهتر از فرزندانش باشه )

نه اصلاً این طور نیست! سایت LayeredTech به مدت چندین سایت Down بود ( به دلیل DDOS ) ولی همه سرورها و سایر خدماتشون بدون مشکل کار می کرد!
پس این قضیه اصلاً صحت نداره. باز هم اعلام می کنم کهما در 6 ماه گذشته حتی 1 دقیقه Downtime بر روی هیچ یک از سرورهای ارائه VPS نداشتیم و گواه این قضیه مشتریان ماهستن!
حتی همین Hamekareh که شما از اون نام بردید ، اگر به مطالعه مطالب مندرج در سایت پرشین تولز ( http://forum.persiantools.com/t113340-page4.html ) دقت کنید می بینید که قبل از اینکه VPS ش به دلیل بدهی قطع بشه هیچ یک از مشتریاش از داشتن Downtime گلایه نکردن!
بهتره مطالب رو بادقت مطالعه کنید تا با دلیل و مدرک بتونید سخن بگید!

persian.developer
February 7th, 2009, 01:53
نه اصلاً این طور نیست! سایت LayeredTech به مدت چندین سایت Down بود ( به دلیل DDOS ) ولی همه سرورها و سایر خدماتشون بدون مشکل کار می کرد!
پس این قضیه اصلاً صحت نداره. باز هم اعلام می کنم کهما در 6 ماه گذشته حتی 1 دقیقه Downtime بر روی هیچ یک از سرورهای ارائه VPS نداشتیم و گواه این قضیه مشتریان ماهستن!
حتی همین Hamekareh که شما از اون نام بردید ، اگر به مطالعه مطالب مندرج در سایت پرشین تولز ( http://forum.persiantools.com/t113340-page4.html ) دقت کنید می بینید که قبل از اینکه VPS ش به دلیل بدهی قطع بشه هیچ یک از مشتریاش از داشتن Downtime گلایه نکردن!
بهتره مطالب رو بادقت مطالعه کنید تا با دلیل و مدرک بتونید سخن بگید!

دوست عزیز من هم قبول دارم که قبل از اون شما مشکلی نداشتید ولی حرف من این هست که حتی اگر این جناب مشکل داشتن (از نظر بدهی) چرا وقتی که وی پی اسش down نبود مشکل داشت؟!
در ضمن فکر نمی کنم کسی که بخاطر مشتریهاش به من گفته و خواسته که انتقال بدم به سرور خودم، قصد فرار یا هر چیز دیگه رو داشته باشه چون به راحتی می تونست بجای دورزدن شما بصورت بی دردسرتری مشتری های خودش رو دور بزنه درسته؟!
من هم اگر این حرف ها رو زدم از روی این فکر بوده

servers24
February 7th, 2009, 01:53
شما مشتریان زیادی داشتید ولی نمی دونم چرا امروز که من با شما صحبت می کنم همان مشتریانی که روزی همه جز شما رو حرام می دانستند امروز یا مستقل شده اند و یا از این کار کنار کشیده اند
در ضمن من ادامه (و حتی شروع) این بحث رو صلاح نمی دونم و بهتر هست که این بحث رو تموم کنیم

اینکه مشتری مستقل شود نشان از ضعف ما نیست! به طور مثال یکی از مشتریان که مدتی از ما سرویس VPS داشت و به دلیل ازدیاد تعداد کاربر دیگر نمی توانست از خدمات VPS استفاده کند تصمیم به گرفتن سرور اختصاصی کرد. ایشان نیز با توجه به قیمتهای موجود ، سایت Vrtservers را انتخاب کردند که پس از مدتی با سوختن هارد سرورشان نزد Vrtservers از تجارت هاست خارج شدند!
یامشتری دیگر به دلیل ارزان بودن قیمتهای iWeb پس از اینکه دیگر VPS شان نزد ما جوابگوی تعداد زیاد مشتریانشان نبود، به این Provider مهاجرت کردند ( برای سرور اختصاصی ) و به دلیل ابطال مجوز cPanel شان ( 6 بار ) مجبور به استفاده از DirectAdmin شده که این امر منجر به از دست دادن بیش از 75% مشتریان و در نهایت ورشکستگی شد!

حال سوال اصلی این است که چرا مشتریانی که از ما VPS می گیرند پس از مدت کوتاهی نیاز به سرور اختصاصی پیدا می کنند؟! جواب آن بسیار ساده است! به دلیل کیفیت بالای خدمات خیلی زود معروف می شوند و شمار مشتریانشان زیاد و زیادتر می شود تا جایی که دیگر VPS جوابگوی نیازشان نیست!

ظاهراً بحثی که شما با هدف خراب کردن ما شروع کرده بودید، به دلیل وجود شواهد عینی در سایت های دیگر به مسیر مورد نظر شما ختم نشد!

persian.developer
February 7th, 2009, 02:04
اینکه مشتری مستقل شود نشان از ضعف ما نیست! به طور مثال یکی از مشتریان که مدتی از ما سرویس VPS داشت و به دلیل ازدیاد تعداد کاربر دیگر نمی توانست از خدمات VPS استفاده کند تصمیم به گرفتن سرور اختصاصی کرد. ایشان نیز با توجه به قیمتهای موجود ، سایت Vrtservers را انتخاب کردند که پس از مدتی با سوختن هارد سرورشان نزد Vrtservers از تجارت هاست خارج شدند!
یامشتری دیگر به دلیل ارزان بودن قیمتهای iWeb پس از اینکه دیگر VPS شان نزد ما جوابگوی تعداد زیاد مشتریانشان نبود، به این Provider مهاجرت کردند ( برای سرور اختصاصی ) و به دلیل ابطال مجوز cPanel شان ( 6 بار ) مجبور به استفاده از DirectAdmin شده که این امر منجر به از دست دادن بیش از 75% مشتریان و در نهایت ورشکستگی شد!

حال سوال اصلی این است که چرا مشتریانی که از ما VPS می گیرند پس از مدت کوتاهی نیاز به سرور اختصاصی پیدا می کنند؟! جواب آن بسیار ساده است! به دلیل کیفیت بالای خدمات خیلی زود معروف می شوند و شمار مشتریانشان زیاد و زیادتر می شود تا جایی که دیگر VPS جوابگوی نیازشان نیست!

ظاهراً بحثی که شما با هدف خراب کردن ما شروع کرده بودید، به دلیل وجود شواهد عینی در سایت های دیگر به مسیر مورد نظر شما ختم نشد!

من به هیچ وجه قصد خراب کردن هیچ کسی رو نداشتم و اگر روزی هم این کارو کردم واقعاً باید من ban بشم، و فکر می کنم من به شما یا کس دیگه ای بی ادبی نکردم
در مورد مشتری هم باید بگم که چرا با وجود اینکه شما سرویس اختصاصی هم دارید ولی مشتریهاتون بعد از مدتی به جاهای دیگه پناه می برند؟
و آیا واقعاً فکر می کنید iweb قیمت ارزونتری نسبت به شما داره؟!
و آیا ابطال cPanel ربطی به دیتاسنتر داره؟!

servers24
February 7th, 2009, 02:08
دوست عزیز من هم قبول دارم که قبل از اون شما مشکلی نداشتید ولی حرف من این هست که حتی اگر این جناب مشکل داشتن (از نظر بدهی) چرا وقتی که وی پی اسش down نبود مشکل داشت؟!
در ضمن فکر نمی کنم کسی که بخاطر مشتریهاش به من گفته و خواسته که انتقال بدم به سرور خودم، قصد فرار یا هر چیز دیگه رو داشته باشه چون به راحتی می تونست بجای دورزدن شما بصورت بی دردسرتری مشتری های خودش رو دور بزنه درسته؟!
من هم اگر این حرف ها رو زدم از روی این فکر بوده

کاملاً در اشتباه هستید!
ایشان به دلیل اینکه دیدند باید مبالغ بدهی خود را پرداخت کنند و در غیر این صورت VPSشان Suspend میشود، برای فرار از پرداخت بدهی از شما خواستند که اکانت ها را انتقال دهید! چون وقتی اکانتی بر روی VPS نداشته باشند دیگر نیازی به آن نداشته و به راحتی می توانند اجازه دهند که ما VPS شان را Suspend کنیم!
علت اینکه در وسط انتقال اکانت ها VPS قطع شده هم دقیقاً همین بوده! چرا که بنده به ایشان ایمیل زدم و ایشان را از مبلغ کل بدهیشان مطلع ساختم. ولی پاسخی دریافت نکردم، پس VPS را Suspend کردم. ظاهراً بعداً طی تماسی که با واحد پشتیبانی ما برقرار شده بود تقاضای Unsuspend شدن موقت آن را داده بودند که متاسفانه به دلیل اشتباه واحد پشتیبانی VPS ایشان Unsuspend می شود و تعداد زیادی از اکانت ها منتقل می شود. من بعد از اینکه در جریان قرار گرفتن سریع VPS را مجدد Suspend کردم که ظاهراً دیر شده بود و تعداد زیادی از اکانت ها منتقل شده بود. پس از این قضیه باز ایشان حاضر به پرداخت بدهی خود و بازگرداندن سایر اکانت های باقی مانده بر روی VPS نشدند!
فکر کنم قضیه کاملاً واضح و روشن شده باشه

persian.developer
February 7th, 2009, 02:12
کاملاً در اشتباه هستید!
ایشان به دلیل اینکه دیدند باید مبالغ بدهی خود را پرداخت کنند و در غیر این صورت vpsشان suspend میشود، برای فرار از پرداخت بدهی از شما خواستند که اکانت ها را انتقال دهید! چون وقتی اکانتی بر روی vps نداشته باشند دیگر نیازی به آن نداشته و به راحتی می توانند اجازه دهند که ما vps شان را suspend کنیم!
علت اینکه در وسط انتقال اکانت ها vps قطع شده هم دقیقاً همین بوده! چرا که بنده به ایشان ایمیل زدم و ایشان را از مبلغ کل بدهیشان مطلع ساختم. ولی پاسخی دریافت نکردم، پس vps را suspend کردم. ظاهراً بعداً طی تماسی که با واحد پشتیبانی ما برقرار شده بود تقاضای unsuspend شدن موقت آن را داده بودند که متاسفانه به دلیل اشتباه واحد پشتیبانی vps ایشان unsuspend می شود و تعداد زیادی از اکانت ها منتقل می شود. من بعد از اینکه در جریان قرار گرفتن سریع vps را مجدد suspend کردم که ظاهراً دیر شده بود و تعداد زیادی از اکانت ها منتقل شده بود. پس از این قضیه باز ایشان حاضر به پرداخت بدهی خود و بازگرداندن سایر اکانت های باقی مانده بر روی vps نشدند!
فکر کنم قضیه کاملاً واضح و روشن شده باشه

خوب چرا اینقدر سرش رو درد بیاره؟!
بیخیال کل مشتریها میشد و تا جایی که من دیدم شماره تماسی نداشت
راحت می تونست بدون اینکه به من بگه بیخیال کل سایت ها بشه!

persian.developer
February 7th, 2009, 02:16
وقتی که سرور کاملا بالا هست چرا باید بک آپ گیری مشکل داشته باشه؟!

servers24
February 7th, 2009, 02:22
من به هیچ وجه قصد خراب کردن هیچ کسی رو نداشتم و اگر روزی هم این کارو کردم واقعاً باید من ban بشم، و فکر می کنم من به شما یا کس دیگه ای بی ادبی نکردم
در مورد مشتری هم باید بگم که چرا با وجود اینکه شما سرویس اختصاصی هم دارید ولی مشتریهاتون بعد از مدتی به جاهای دیگه پناه می برند؟
و آیا واقعاً فکر می کنید iweb قیمت ارزونتری نسبت به شما داره؟!
و آیا ابطال cPanel ربطی به دیتاسنتر داره؟!

حرف شما قبول. شما قصد خراب کردن نداشتید، پس با منطق با قضیه برخورد کنید.
بله ما سرورهای اختصاصی هم ارائه میدیم و لیست قیمت هامون در سایت موجود هست : http://www.servers24.ir/page.php?al=dedicated
اگر نگاهی به قیمت ها بندازید متوجه میشید که بالاتر از iWeb یا سرویس دهندگان آمریکایی است. دلیلش هم 2 مورد ساده هست :
1. کلیه سرورهای اختصاصی ما دارای مدیریت رایگان سرور هستن. یعنی هزینه ای که مثلاً iWeb اون رو به صورت ماهانه $50 بر روی سرور هاش میگیره رو ما دیگه نداریم و کل سرور ها Full Managed هستن که در سایت این نکته ذکر شده
2. هزینه پهنای باند و Rack Space در هلند نسبت به جاهای دیگه خصوصاً کانادا بالاتره. شاید دلیل اون تفاوت Euro به CAD باشه، ولی به هر حال هزینه های ما بالاتر هست و مسلماً قیمت ها هم بالاتر
البته در کل قیمت های ما نه تنها بالاتر نیست، بلکه در طولانی مدت به مراتب پایین تر است! مثلاً مشتری که از Vrtservers سرویس گرفت اگر هزینه ای بیشتر برای سرورهای ما یا سایر شرکت های با کیفیت پرداخت کرده بود مسلماً به چنین وضعیتی دچار نمیشد!
در جواب سوالتون که آیا قیمت های ما بالاتر از iWeb هست باید بگم که بله هست! دلیلش هم در بالا ذکر شد.
در پاسخ به این مسئله که آیا دیتاسنتر مسئول ابطال لایسنس cPanel هست یا نه، باید بگم خیر! ولی دیتا سنتر می تونه کمک کنه و راهنمایی کنه که لایسنس باطل نشه یا در صورت ابطال ترفندی بیندیشه که کار مشتریشو راه بندازه. به طور مثال مدتی پیش لایسنس یکی از سرورهای اختصاصی مشتریان ما به دلیل به توجهی مشتری و set کردن hostname بر روی یک دامین ir باطل شد. برخلاف iWeb که مشتری رو در این شرایط جواب می کنه یا اون رو محبور به گرفتن سرور جدید و پرداخت هزینه اون می کنه، ما یک سرور جدید با IP جدید برای این مشتری ایجاد کردیم و کلیه اکانت ها رو منتقل کردیم، بدون اینکه هزینه ای از مشتری دریافت کنیم، چون همین طور که عرض کردم کلیه سرورهای اختصاصی ما Full Managed هستن! همین مورد هست که مشتریانی از ما سرویس Dedicated می گیرند در کل مدتی که اکثر لایسنس های cPanel ایرانیان باطل میشد با هیج مشکلی مواجه نشدند!

servers24
February 7th, 2009, 02:24
خوب چرا اینقدر سرش رو درد بیاره؟!
بیخیال کل مشتریها میشد و تا جایی که من دیدم شماره تماسی نداشت
راحت می تونست بدون اینکه به من بگه بیخیال کل سایت ها بشه!

در نهایت هم بیخیال شد! چون دید باید هزینه رو پرداخت کنه بیخیال شد. قبلش هم چون دید میتونه بدون پرداخت هزینه اقدام به انتقال کنه، تلاش کرد اکانت ها رو منتقل کنه تا ادامه بده ولی چون به هدفش نرسید بیخیال شد!

persian.developer
February 7th, 2009, 02:26
در نهایت هم بیخیال شد! چون دید باید هزینه رو پرداخت کنه بیخیال شد. قبلش هم چون دید میتونه بدون پرداخت هزینه اقدام به انتقال کنه، تلاش کرد اکانت ها رو منتقل کنه تا ادامه بده ولی چون به هدفش نرسید بیخیال شد!

ادامه ای در کار نبود و از روز اول قرار شد که کاملاً به من واگذار کنه

servers24
February 7th, 2009, 02:35
وقتی که سرور کاملا بالا هست چرا باید بک آپ گیری مشکل داشته باشه؟!

شما خودتون هم متوجه هستید هر زمانی که پاسخ منطقی رو دریافت میکنید از شاخه ای به شاخه دیگر می پرید و موضوع جدیدی رو عنوان می کنید؟
علت اینکه Backup گیری در VPS ایشون مشکل داشته احتمالاً به دلیل فروش بیش از حد بوده به طوری که بارها از 2 ماه قبل از ماجرا به ایشون تذکر داده شده بود که باید نسبت به انتقال به سرور اختصاصی اقدام کنند ولی ایشون ظاهراً اهمیتی نمی دادند!
البته من در اون زمان VPS ایشون رو چک نکردم، ولی چیزی که از VPS ایشون یادم میاد این بود که فشار بسیار بالایی بر روی سرور میاورد و تقریبا همیشه Out of memory بود!
نتیجه فروش به صورت Overselling همینه!
اگر دقتی به مطالب مطرح شده در پرشین تولز بکنید ( http://forum.persiantools.com/t113340-page5.html ) با پست های زیر روبرو خواهید شد :

خوب هرچقدر پول بدیم آش میخوریم دیگه. یه سایت رو به صورت موقت بردم رو سرور ایشون الان مدت هاست دان شده و خبری هم از ایشون نیست. سایت خودش هم که تعطیله!
یه کم احساس مسئولیت بد نیست. وقتی شما یک پلان یک ساله میفروشی به مدت یک سال باید پاسخگو باشی. احتمالا از اول به اینجای قضیه فکر نکرده بودی.
لا اقل یه فکری بکن بتونم دیتابیس سایت قبلی رو بگیرم تا انتقالش بدم جای دیگه.

آخه قربونت شما دیگه چرا !! با این همه تجربه . ایشون انسان خوبی هم باشن اصلا کاری به این چیزا نداریم ولی دیگه مشخصه دیگه 2500 ماهی !! عاقلانست؟!!! اونم ریسلری؟!

من از روز اول فعاليت ايشون ؛ ادبياتي كه توي پست هاشون استفاده مي كردند ؛ اسمايلي هاي نامتعارفشون ميون نوشته هاشون (!) اطلاعات فني بسيار پايينشون و... فهميدم كارشون يقينا مورد پيدا خواهد كرد !
ولي خوب ؛ از كاربرهاي حرفه اي واقعا بعيده كه جذب ايشون بشن !
بي راه نگفتند هيچ ارزوني اي بي دليل نيست ! خودم 4 سال پيش چنان ضربه اين از پرشين وب خوردم كه ديگه پشت دستم رو داغ كردم سراغ هاست ارزون برم !

خدا رو شکر من از این هاست نگرفتم . آحه اگه به اول تاپیک مراجعه کنین اونقدر دوستان خوب انجمن از ایشون تعریف کردن که آدم شک میکنه .

ولی ایشالا پشت دستمون رو داغ بذاریم هممون تا از هاستینگی که جای ثابت نداره و شرکت ثبت شده نداره و حداقل یک سال سابقه مفید نداره هاست نخریم .

فکر کنم همین مطالب که از فوروم پرشین تولز کپی شده گواه گفته های بنده باشه!

servers24
February 7th, 2009, 02:41
ادامه ای در کار نبود و از روز اول قرار شد که کاملاً به من واگذار کنه

آها پس شما از این ناراحتید که چرا ما نگذاشتیم اکانت ها رو منتقل کنید، نه ؟!
ایشون چون نمی خواست بدهی 200 هزار تومانی خود رو پرداخت کنه، اقدام به واگذاری VPS به شما می کنه و شما هم غافل از اینکه ایشون به دلیل بدهی داره واگذار می کنه در صدد انتقال بر میاید که با مشکل برخورد می کنید!
فکر کنم دیگه قضیه واضح تر از این بیان نشده باشه!
اگر ایشون همون زمان بدهی خودش رو پرداخت کرده بود، ما خودمون اکانت هاشو backup می گرفتیم و در اختیارش قرار می دادیم! ولی در شرایطی که کسی هزینه سرویسی رو که 4 ماهه گرفته پرداخت نکنه، نباید انتظار همکاری بیشتر از طرف ما داشته باشه!