PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش یک سایت "دانلود" - فوری

shahab-f
October 16th, 2012, 19:04
سلام دوستان یک سایت دانلود نرم افزار با سئو فوق العاده به فروش میرسه
علت فروش عدم وقت در آپدیت سایت :

دارای بیش از 120 پست اختصاصی
دارای 5 گیگ هاست پربازدید
دوستانی که قصد خرید دارند بگند ادرس سایت رو پ.خ کنم براشون

یا با این ایدی در تماس باشند : javaneboy

با تشکر

sina_mech
October 16th, 2012, 19:17
لطفاً پ.خ کنید (+قیمت)

shahab-f
October 16th, 2012, 19:30
لطفاً پ.خ کنید (+قیمت)

پ.خ شد

hasun
October 16th, 2012, 19:35
آگر دامین دات کام و خوش اسمه برای من پ.خ کنید .

shahab-f
October 16th, 2012, 19:42
آگر دامین دات کام و خوش اسمه برای من پ.خ کنید .

سلام .بله .کام هست..ادرس و قیمت پ . خ شد خدمتتون

یا علی

sina_mech
October 16th, 2012, 20:02
متاسفانه آمار واقعی نیست :) امار واقعی زیر 200-300 بازدید در روزه. کاربرای انجمن هم اکثراً اسپم هستن. قیمتی که گفتید بالاست.

shahab-f
October 16th, 2012, 20:04
متاسفانه آمار واقعی نیست http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/1.gif امار واقعی زیر 200-300 بازدید در روزه. کاربرای انجمن هم اکثراً اسپم هستن. قیمتی که گفتید بالاست.

دوست عزیز خوده کاربران انجمن این موضوع رو متوجه میشدند فک کردی فقط شما عقله کلی ؟؟؟

کاره درستی نبود که این موضوع رو اینجا بیان کردید ...

بیشتر حرفتون خودشیرینی بود دوست عزیز .

شما وقتی سایتو دیدی بدردت نخورد احتیاجی نبود اینجا بیان کنی .. اینطور نیست؟؟ واقعا تا کی میخواین به این اخلاق غیر حرفه ایتون ادامه بدید ؟؟

اتفاقا قیمت هم بسیار پایین بود مشکل اینه که وسعه شما نمیکشه یعنی به این دلیل که از این پول ها کم تو زندگیتون دیدین براتون زیاد به نظر میرسه!! 100 تومان فقط پوله سئو این سایت بوده ... نکن برادر من نکن

sina_mech
October 16th, 2012, 20:30
دوست عزیز، این خودشیرینی نیست! شما سایتی رو برای فروش گذاشتید، و من هم حقیقتاً قصد خرید داشتم. اما شما احتمالاً ملت رو .. فرض کردید.

اخلاق غیرحرفه ای، ارائه آمار fake هست. وقتی قصد فروش سایتی رو دارید، باید اطلاعات آمارگیر را در اختیار خریدار قرار بدید. من در قالب شما جستجو کردم، webgozar یا histats و ... نبود و از خود پلاگین وردپرس استفاده می کنید (اونم اینطوری!)

شما درست میفرمایید، بنده 100 تومن یه جا کلاً تو زندگیم ندیده ام ;)

ضمن اینکه پولتون رو از کسی که براتون SEO کرده پس بگیرید! سایتی که سئو شده باشه، تو صفحه اصلی 11 تا تگ h1 نخواهد داشت.

اولین شرط تجارت، صداقت است.