PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعاتی راجب موبیل تایپ

delta
December 26th, 2009, 12:40
با سلام. دوستان اطلاعات من راجب این سیستم موبیل تایپ خیلی کمه. اگر کسی هست کمی توضیحات بده..

اول اینکه انگار انجمنش جداست و اصلا انجمن نداره و خودتون باید جداگانه نصبش کنید.آیا درسته؟

دوم اینکه تا انجا که من دیدم تالار همه کسانی که موبیل تایپ استفاده میکنند vb هست. آیا میشه مثلا آخرین ارسالیهای تالار گفتمانش رو به صورت بلوک تو صفحه اول سایت گزاشت؟

سوم اینکه کسی هست بتونه اینا رو با هزینه نصب کنه؟ موبیل تایپ با فارسی ساز فراسیشو با انجمن وی بی؟

توضیحات دیگری هم اگر خودتون میدونید بگید. چون این چند وقته که من تحقیق کردم دیدم واقعا سیستم آپدیت و به روزی هست و سرعتش هم زیاده.رنک و الکسا هم زود میگیره!

Roka
December 26th, 2009, 13:40
با سلام. دوستان اطلاعات من راجب این سیستم موبیل تایپ خیلی کمه. اگر کسی هست کمی توضیحات بده..

1 : اول اینکه انگار انجمنش جداست و اصلا انجمن نداره و خودتون باید جداگانه نصبش کنید.آیا درسته؟

2 : دوم اینکه تا انجا که من دیدم تالار همه کسانی که موبیل تایپ استفاده میکنند vb هست. آیا میشه مثلا آخرین ارسالیهای تالار گفتمانش رو به صورت بلوک تو صفحه اول سایت گزاشت؟

3 : سوم اینکه کسی هست بتونه اینا رو با هزینه نصب کنه؟ موبیل تایپ با فارسی ساز فراسیشو با انجمن وی بی؟

توضیحات دیگری هم اگر خودتون میدونید بگید. چون این چند وقته که من تحقیق کردم دیدم واقعا سیستم آپدیت و به روزی هست و سرعتش هم زیاده.رنک و الکسا هم زود میگیره!

1 : اکثر سیستم ها یا به صورت بلاگ هستند یا تالار ! و مثلاً nuke که میبینید تالار داره ، در اصل nuke و phpbb رو با هم نصب میکنه ! ( دو سیستم رو همزمان نصب میکنه )

و شما میتونید توی روت موابل تایپ نصب کنید و تو پوشه /forum یا هر چیزی که بخواید vbulletin یا هر چیزی که دوست دارید نصب کنید
2 : کار خیلی راحتی هست ، اکثر سیستم ها feed reader دارند
3 : 100 % هست ! دوستان آفر میدند بهتون

در مورد سیستم :
با زبان cgi هست و با زمانی کاملاً متفاوت با سیستم هایی که دیدی !
خیلی قدرتمند هست اگه کار کردن باهاش رو یاد بگیری
تقریباً یه سیستم نامحدود هست !
مثلاً شما توی سیستم های معمولی اگه بخواید یه قسمت رو مخصوص موبایل در نظر بگیرید و فقط مطالب موبایل باشه باید یه بار دیگه سیستم رو نصب کنید توی پوشه /mobile
اما توی موابل تایپ ، فقط اضاف کردن وبلاگ میزنید به اسم mobile بقیه کار ها رو خودش انجام میده
میتونید قالب جدا مشخص کنید ، مدیر جدا و همه چیز جدا از سایت اصلی !!!

از نظر فشار روی سرور و سرعت ، خیلی بهتر از سیستم های دیگه هست
و تقریباً تنها سیستمی که میشه باهاش مقایسه کرد ، wordpress هست ! که wordpress برای افراد تازه کار ( و نمیخوان هزینه کنند ) توصیه میشه
و movabletype برای افراد حرفه ای یا کسانی که میتونند هزینه کنند توصیه میشه
از نظر کاری ، mt خیلی بهتر از wp هست !!

در ضمن چند نسخه داره
نسخه مجانی
نسخه تجاری

یه خورده کار کردن باهاش سخته ( روزای اول ) که اگه بتونید هزینه کنید براش ( براتون صرف داشته باشه ) توصیه میکنم بدید یه نفر که وارد هست کاراشو انجام بده براتون !

و از طرفی ، روی همه سرور هم نصب نمیشه !!!!!!!

اینها رو یادم بود ازش

delta
December 26th, 2009, 14:15
خیلی کامل بود ممنون:67:

afrateam
December 26th, 2009, 14:57
میشه اینو روی لوکال نصب کرد برای یادگیری؟

Roka
December 26th, 2009, 15:49
من تست نکردم ، ولی اگه شبکه سازتون فرمت cgi قبول کنه میشه !

توی پوشه cgi-bin باید فایل های نصب رو بریزید !!!

rn4j1m1
December 26th, 2009, 16:05
بله میتونید مثلا xampp یا easyphp نصب کنید و بعد هر چی که خاستین نصب کنید

سوم اینکه کسی هست بتونه اینا رو با هزینه نصب کنه؟ موبیل تایپ با فارسی ساز فراسیشو با انجمن وی بی؟

من رایگان واستون نصب می کنم !

delta
December 26th, 2009, 19:06
ممنون. پ خ شد;)