PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا Serverdl تایید میشه؟

pedramsistani
October 15th, 2012, 16:07
با سلام
بنده میخواهم از serverdl سرور مجازی تهیه کنم
آیا ایشون تایید میشن؟
هم از نظر پیشتیبانی و کیفیت سرویس ها
ممنون

alborzdata
October 15th, 2012, 16:19
تایید والا ما یه دوسال پیش از آقای افشار سرور مجازی خرید کردیم 70 تومان پول ما رفت هوا ... الان دیگه نمیدونم اصلا قصد تخریب ندارم ! تجربه من بود دوست عزیز
(سرور مجازی سایت صداباران واسه هاست دانلود اگه یادشون باشه دیگه جواب تلفن ما رو هم ندادن ما هم واگذار کردیم به خدا ! )

ezat1
October 15th, 2012, 18:53
با سلام
آیا ایشون تایید میشن؟
ممنون

مشکلی ندارن حداقل مثل بعضی ها که کلا مشکل دارن ایشون هم مشکلی باشه فرار نمیکنه حداقل یه جوابی بهتون میده و اما کیفیت باید تست کنی الان کیفیت معیار دقیق نداره واقعا !

ServerDL.com
October 15th, 2012, 19:04
تایید والا ما یه دوسال پیش از آقای افشار سرور مجازی خرید کردیم 70 تومان پول ما رفت هوا ... الان دیگه نمیدونم اصلا قصد تخریب ندارم ! تجربه من بود دوست عزیز
(سرور مجازی سایت صداباران واسه هاست دانلود اگه یادشون باشه دیگه جواب تلفن ما رو هم ندادن ما هم واگذار کردیم به خدا ! )

سلام
ممنون از شما و شما یا باید اقا مرتضی باشید یا امید !!
من اگه یادتون باشه اونجا پول هم حواله زدم ! اگر تمایل داشتید برای روشن سازی تو همین تاپیک توضیح دهم تا افکار دوستان نیز باز بشه ! کلا من پاسخگو هستم !!
در خدمتیم اگر همینجا جواب خواستید .

parsa7
October 15th, 2012, 19:54
حدود 3 یا 4 ماهی هست که از جناب افشار سرور دارم تا حالا مشکلی نبوده.مشکلات جزیی همیشه برای همه هست اما در کل تا الان که خوب بودن خدا رو شکر.من راضی هستم.الان هم 4 سرور پیششون دارم

alborzdata
October 15th, 2012, 19:55
سلام
ممنون از شما و شما یا باید اقا مرتضی باشید یا امید !!
من اگه یادتون باشه اونجا پول هم حواله زدم ! اگر تمایل داشتید برای روشن سازی تو همین تاپیک توضیح دهم تا افکار دوستان نیز باز بشه ! کلا من پاسخگو هستم !!
در خدمتیم اگر همینجا جواب خواستید .

درود

دوست عزیز آقای افشار مصطفی هستم ! دیگه 2 سال پیش 70 هزار تومان یه چیزی میکرد الان 7 تا آی پی میشه گرفت :دی ما سپردیم به خدا

ServerDL.com
October 15th, 2012, 20:03
درود

دوست عزیز آقای افشار مصطفی هستم ! دیگه 2 سال پیش 70 هزار تومان یه چیزی میکرد الان 7 تا آی پی میشه گرفت :دی ما سپردیم به خدا
آقا مصطفی من همین الانم صدای شما یادم است !
اگر همین الانم به من زنگ بزنید از بین هزار نفر صدای شما رو تشخیص می دهم !
آقای مصطفی عزیز !
شما برای این 70 هزار تومان از من به جاش 3 ماه اون زمان سرور گرفتید !
من هنوز آخرین مکالمه خودم با امید دوست شما هم یادم است .
که گفتند سرور مشکل داره ؟ گفتم نه ! بعد گفتن ... ( کلمه رکیک )
من حافظه خوبی دارم ...
شما از طرف آقای محمد عبدالهی mr webdl هم برای من پیغام فرستادید ! محمد عبدالهی نزدیک به 3-4 ساله که من رو می شناسه ! می دونه بخاطر اعتبارم پول مردم رو نمی خورم !
اگر هم نیاز باشه همینجا شماره موبایل کسانی که از من سرویس گرفتند و راضی نبودند و من هزینه رو برگشت زدم رو اعلام می کنم ! من خودم اعتبارم که واسش شبانه روز زحمت کشیدم رو بخاطر 70 تومان نمی برم زیر سوال ! چه اون زمان که دلار 1200 بود چه الان که 3500 تومان است !
در کل موفق باشید .

alborzdata
October 15th, 2012, 20:06
سرور دادید ! کدوم سرور عزیز من ! اگه سرور داده بودی مرض داشتم زنگ بزنم ؟ ما پول دادیم شما سرور جدید بگیری که رفتی و دیگه جواب ندادی اگه دوست داری پیگیری کنی آی دی منو ادد کن تا بگم برات احسان خان

sedabaran@att.net

ServerDL.com
October 15th, 2012, 20:14
آقا مصطفی ! سرور مجازی رم 512 آمریکا !!!
از امید دوستت بپرس یادت رفته !
نه احتیاج نیست تو یاهو پیگیری کنیم من همین جا پاسخگو هستم ! چون کلاه کسی و پول کسی و نخوردم !

alborzdata
October 15th, 2012, 20:22
الان برای شما تلفن امید رو میفرستم زنگ بزن پیگیر باش آقا شما خوردی ! رفتی نگو نه ! کسی نمیگه ماست من ترشه ما هم نگفتیم بده ! چون 70 هزار تومان الان چیزی نمیشه خرید ! اما این پولا خوردن نداره خیلیا تو این انجمن با این پولا نمایندگی با اصطلاح معتبر از دیتا سنتر ها گرفتن چیزی نشد !

آقای افشار اصلا پول به کنار ! میگیم شما سرور مجازی رم 512 دادی به ما اوکی ؟

چرا دیگه جواب تیکت و موبایل و یاهو اینا رو ندادید ؟

مگه در قبال پولی که دادم پشتیبانی لازم نیست ؟ اگه واقعا شما به مشتری مداری ایمان داشتی جواب میدادی !

بازم به کنار چرا ما رو ایگنور کردید ؟

بازم دیگه برام مهم نیست این ها رو هم گذاشتم رو حساب تجربه که دیگه به هیچ کس اعتماد نکنم احسان خان !

موفق و سربلند باشید

ServerDL.com
October 15th, 2012, 20:28
مصطفی جان !
من پول شما رو نخوردم و به سرویس دادم بهتون !
یادتون رفته !
عیبی نداره ! ما یادمون هست !
بله مشتری می تونه ساپورت بگیره ! ولی اون مشتری که نیمه شب زنگ می زنه مشتری نیست مزاحم هست !
بعدشم شما تیکت زدید به ما اون زمان خیر !
هر کاری داشتید تماس می گرفتید ! با اینکه مکرر به شما گفتم آقا تیکت بزنید ولی ...
ما وجدانمون پاک است .
در ضمن این شماره همراهی که تو پیغام خصوصی برای من ارسال کردی شماره موبایل اون زمانت نیست ! گفت بدونی که من حافظم درسته داداش .

alborzdata
October 15th, 2012, 20:33
مصطفی جان !
من پول شما رو نخوردم و به سرویس دادم بهتون !
یادتون رفته !
عیبی نداره ! ما یادمون هست !
بله مشتری می تونه ساپورت بگیره ! ولی اون مشتری که نیمه شب زنگ می زنه مشتری نیست مزاحم هست !
بعدشم شما تیکت زدید به ما اون زمان خیر !
هر کاری داشتید تماس می گرفتید ! با اینکه مکرر به شما گفتم آقا تیکت بزنید ولی ...
ما وجدانمون پاک است .
در ضمن این شماره همراهی که تو پیغام خصوصی برای من ارسال کردی شماره موبایل اون زمانت نیست ! گفت بدونی که من حافظم درسته داداش .

شما تماس بگیر تکلیف روشن کن دادش من ! شما راست میگی ما خوردیم سرور شما رو :دی والا !

بعدشم شما تو پ خ گفتی من نخوردمو یه آدم ... خورد الان میگی نه اصلا نخوردم و سرور دادم ای خدا خودت قیامت کن ببینم اینا باز اینجوری میکنن!

عیب نداره آقا احسان دنیا 2 روز فردا هم تعطیل !

ServerDL.com
October 15th, 2012, 20:48
عزیزم پول شما رو کسی دیگه خورد من جورش رو دادم !!!!!!!!

alborzdata
October 15th, 2012, 21:19
عزیزم من از شما سرور گرفتم نه کس دیگه ؟ ما پول به شما دادیم نه کس دیگه ؟

ServerDL.com
October 15th, 2012, 21:42
بله پول به من دادید !
من هم بهتون وقت اون موضوع کنسل شد اعلام کردم که به حای اون بهتون سرور مجازی بدهم ؟ شما گفتید اوکی
من تمام حواب ها رو به شما دادم !
فکر نمی کنم صحبت دیگه ای باشه چون بیشتر پستها من و شما داره اسپم می شود !
من هم با اسپم مخالف هستم
موفق باشید
شما نظر تون رو راجب من دادید : سرور دی ال از نگاه شما تایید نمی شود .
منتظر نظرات بقیه دوستان هستیم .

alborzdata
October 15th, 2012, 22:28
داش احسان به کجا چنین شتابان ! حساب من و تو هم باشه واسه روز قیامت !

کلام آخر : دوستانی که میخوان از ایشون سرویس بگیرید توجه داسته باشید آدمی که به این سادگی از حق کس دیگه میگذره قابل اعتماد برای گرفتن سرویس نیست !

لطفا در خرید خود دقت فرمایید

با تشکر پیروز و سربلند باشید

ServerDL.com
October 15th, 2012, 22:54
داش احسان به کجا چنین شتابان ! حساب من و تو هم باشه واسه روز قیامت !
کلام آخر : دوستانی که میخوان از ایشون سرویس بگیرید توجه داسته باشید آدمی که به این سادگی از حق کس دیگه میگذره قابل اعتماد برای گرفتن سرویس نیست !
لطفا در خرید خود دقت فرمایید
با تشکر پیروز و سربلند باشید

می رم جایی که آهو یار دارد وولک ...
دوستان خودتون صلاح کار خودتون رو بهتر می دونید !
ما یک تیم هست با اسم و رسم و سابقه چند ساله و شرکت داریم و ... که خودتون وقتی با تیم ما باشید متوجه موضوع می شوید !
این آقا مصطفی ما که می دونید فعلا در سایت زیر امضاشون Site : AlborzVps.Org (http://alborzvps.org/) مشغول به فروش وی پی ان هستند . من براشون همینجا آرزو فروش روز افزون دارم .

دوستان تیم ما همانطور که در امضا من هست به نام شرکت سرورپردازان پرنیان شرف واقع در مشهد فعالیت خودش رو چند سال هست داره ادامه می دهد . و تا الان مشکلی هم نداشته !
کلا همه که نباید از همه سایتها راضی باشند ! هر سایتی یک مخالف یک موافق داره !

فعلا ما 2 تا موافق 1 مخالف داشتیم .
دوستانی که این موضوع رو دنبال کردند متوجع شدند چی به چی هست !!! امیدوارم اگر ما حقی خوردیم در آتیش جهنم ... مثل بعضی ها بشیم ...

habiballahafg
October 15th, 2012, 22:58
حالا تاپیک دیگران را تبدیل به محل مجادله نکنید

nimafire
October 15th, 2012, 23:13
سلام
البته اگر اشتباه نکنم از نظر اسمی. servedl باید همکاری باشند که چند ماه پیش تعدادی از مشتریان را به ایشان واگذار کردیم
اگر درست باشد کلیه مشتری هایی که در جریان هستم راضی هستند از کیفیت سرویس دهی

ServerDL.com
October 15th, 2012, 23:49
سلام
البته اگر اشتباه نکنم از نظر اسمی. servedl باید همکاری باشند که چند ماه پیش تعدادی از مشتریان را به ایشان واگذار کردیم
اگر درست باشد کلیه مشتری هایی که در جریان هستم راضی هستند از کیفیت سرویس دهی
سلام
بله نیما عزیز درسته
آقاق هاستینگ

pedramsistani
October 16th, 2012, 00:06
متشکر از دوستانی تایید کردند به زودی از ایشون سرور خریداری میشود

smail_f
October 16th, 2012, 01:09
با سلام
آیا ایشون تایید میشن؟
ممنون

سلام
من اقای احسان افشار رو 2 سالی هست میشناسم
از نظر اطلاعات کمی از ایشون ندیدم
و کاملا وارد هستن
متمانا جایی برای شک قرار نمیده که من به شما پیشنهاد خرید میدم

shahabhost
October 16th, 2012, 02:22
سلام ،

تایید میشن.

aligoli
October 16th, 2012, 20:38
سلام، من با ایشون تا حالا همکاری نداشتم ولی از اطلاعات ایشون در زمینه های مختلف در طول مدتی که اینجا عضو هستیم استفاده کردم .

آدم معقولی و درستی به نظر میان، با توجه به اینکه شرکت سهام خاص هم دارند، پس قطعا اگر مشکلی بوجود بیاد قابل پیگیری هستند. پس نگران نباشید.

novinline
October 17th, 2012, 03:19
سلام

احسان رو من 2 سال میشه
میشناسم و مشکلی تا به حال ندیدم
تایید :67:

serverstar.ir
October 17th, 2012, 21:12
با سلام
آیا ایشون تایید میشن؟
ممنون

سلام همه جوره تاييد ميشه بيشتر از 2 سال هست كه ميشناسمش

هم از لحاظ فني هم اخلاق و ... تاييد ميشه

serverstar.ir
October 17th, 2012, 21:19

تا جایی که یادم میاد ما پولشو خوردیم اما اون پول مارو نخورده ;)

RoobinaServer
October 17th, 2012, 23:54
با سلام

طبق همکاری هایی که باهاشون داشتیم و سرویس هایی که ...

طرز برخوردشون تایید میشه و از نظر اخلاقی بنده مشکلی احساس نکردم.

در مورد هزینه هم که یکی از دوستان گفت :

(لازم بود ذکر کنم :) یکی از سرویس هایی که تهیه کردند از طریق ما کمی هزینه باقیمانده بود که سریع بعد از مدتی که قرار بود واریز کردند بدون هیچ مشکلی و بنده از نظر مالی هم ندیدم مشکلی داشته باشن مخصوصا که بیان لنگ 70 تومن باشن فکر نکنم 70 تومن برای ایشون پولی باشه که با آبروشون بخوان بازی کنن:)

ارادتمند سجادیه
یا حق

mobinhost.david@gmail.com
October 27th, 2012, 03:15
من 3 سال با ایشون کار می کنم . هر کسی ممکنه تو کارش بالا پایین داشته باشه
ولی از دیده من اقای احسان افشار مورد تایید هست و اینکه
ادم حداقل خیالش راحت هست که پولش رو کسی نمی خوره . کیفیت سرور و آپ تایم بودنش هم که دیگه سوال نداره

pedramsistani
October 27th, 2012, 10:59
ممنون از همه که وقتشونو گذاشتند و ایشون رو تایید کردند

دیگر نیاز به تایید نیست

در حال حاظر 5 سفارش سرور به ایشون داریم انجام میدیم

با تشکر

majam
November 24th, 2012, 23:24
منم 2تا سرویس از آقای افشار دارم واقعا راضی هستم .
تو این 2-3 ماه که ما مشکلی نداشتیم .
انشالله چشم نخوره ...

reza*
November 25th, 2012, 01:35
جزو معدود آدم هایی هستن که بدون چشم داشتی کمک و راهنمایی میکنن :)

ali_fattahi
March 26th, 2013, 01:31
از نظر بنده اگه پشتیبانی و پاسخگویی به موقع ( حتی نه سریع ) براتون مهمه دور سرور دل و خط قرمز بکشید . بنده مشتری ایشون هستم و دیگه هم از ماه بعد تمدید نمیکنم . نه به تیکت ها جواب میدن نه تو خرابی ها بهت پشتیبانی میدن . پرت هاشون هم که اصلا حرفشو نزن ...
واسه حرفم هم مدرک دارم اگه بحثی هست با عکس بهتون نشون میدم که چقدر پشتیبانی داغون دارن
شما یه vps الان سفارش بده ببین چند روز بعد بهتون تحویل میدن ( اصلا هم به حرف من کاری نداشته باش - خوت ببین و قضاوت کن )
سررسید ماهیانه هم ببین 14 روزه میاد و تو روز 21 ام سرورتون میبندن
مدرکم خواستی میارم
اگه یه زمانی خوب بوده نمیدونم ولی الان نظر بنده اینه که اصلا تایید نمیشنَ

ServerDL.com
March 26th, 2013, 02:54
از نظر بنده اگه پشتیبانی و پاسخگویی به موقع ( حتی نه سریع ) براتون مهمه دور سرور دل و خط قرمز بکشید . بنده مشتری ایشون هستم و دیگه هم از ماه بعد تمدید نمیکنم . نه به تیکت ها جواب میدن نه تو خرابی ها بهت پشتیبانی میدن . پرت هاشون هم که اصلا حرفشو نزن ...
واسه حرفم هم مدرک دارم اگه بحثی هست با عکس بهتون نشون میدم که چقدر پشتیبانی داغون دارن
شما یه vps الان سفارش بده ببین چند روز بعد بهتون تحویل میدن ( اصلا هم به حرف من کاری نداشته باش - خوت ببین و قضاوت کن )
سررسید ماهیانه هم ببین 14 روزه میاد و تو روز 21 ام سرورتون میبندن
مدرکم خواستی میارم
اگه یه زمانی خوب بوده نمیدونم ولی الان نظر بنده اینه که اصلا تایید نمیشنَ

به نظرتون احترام می زارم .
ولی اگه کسی واقعا فکر می کنه حرف این آقا راحب ما درسته اعلام کنه !
بلاخره ایشون هم مشتری ما بودند و حالا که سرورشون به دلیل سررسید ( عدم پرداخت در موعد ) ساسپندد شده ایشون اینطور موضع گرفتند !
متاسفانه تو ایران باب شده که مردم فکر می کنند می تونند راحت با یک پست کودکانه با اعتبار کسی بازی کنند !
ولی آقای علی فلاحی مشتری گرامی امیدوارم شما اینقدر به این مسئله واقف باشید که وقتی تراکنشی از شما برای ما ستل نمی شود یا به دلیل اور سل شدن سرویس ، سرویسی رو دیر تحویل می گیرید و یا به دلیل شاید چندین ساعت تیکت شما بدون پاسخ باشد این دلیل نمیشه که فکر کنید با نظر دادن در این سایت ما رو فکر کنید خراب کردید !
خیر مشتریان سرور دی ال از این حرفا دانا تر هستند . پستهای قبل رو مشاهده کنید ! متوجه می شوید
انتقاد شما رو به جان و دل می خرم
هرکسی نظری دارد .
اگر سرویس ما افتضاح بود چرا شما تا پایان یکماه واستادید چرا همون 2 روز اول درخواست برگشت هزینه ندادید ؟ دلیل : این بود که سرویس ما مطلوب بود ولی شرایط 2 طرف با هم هماهنگ نبود ! سرویس بسیار خوب و پورت بالایی داشت .
موفق باشید امیدوارم از هرکسی سرویس می گیرید در آینده یکم با فکر باشید . و هر مشکلی پیش آمد سریع فکر نکنید با یک پست زدند دیگه طرف رو تونستید لوله کنید . نه اینطور نیست .

mobinhost.david@gmail.com
March 26th, 2013, 03:17
احسان افشار
ادمین سرور دل ال از هر جهت در کارشون خبره هستن .

از نظر دان تایم نگاه کنید ایشون شاید 3 سال هست که شاید 99/99 % بدون مشکل بدون و این یک رکورد هست

دوست من نمی دونم چه مشکلی داشتین ولی جای حل مشکلات در تیکت هست اونم رو سایت سرور دی ال ن اینجا

مشتریان سرور دی ال هم تا جایی که من میدونم اینقدر زیاد هستن که این تعداد بالا نشان از کیفیت بوده .

قطعا شما هم جزو کسانی بودید که این شرکت رو انتخاب کردید .

درضمن اگر در تعطلات نوروز قدری دیرتر به کارتون رسیدگی شده . طبیعی هست .

همونجور که شما در تعطیلات هستین . و همهی ادارات و شرکت ها تعطیل هستن . کارمندان سرور دی ال هم در تعطیلات هستن و به صورت پاره وقت مشکالات رو حل می کنن . تنها سرویسی که حق شما هست اینه که در صورت دان شدن سرور به شما پشتیبانی بدن

و نه هیچ پشتیبانی دیگری

با این حال من مطمئنم به شما پشتیبانی داده شده.

novinline
March 26th, 2013, 03:46
سلام
اقا احسان مورد تایید هستند چندین ساله همکار هستیم شاید برای شما دوست عزیز پیش امده ولی اولین باره دیدم کسی گله کرده.
ایشان هم از نظر تجربه و فن کار کار اطلاعات کاملی دارند

CrisS
March 26th, 2013, 06:42
تایید میشن یه سرور دارم یکی دیگه هم میخوام سفارش بدم

mayaweb
March 26th, 2013, 09:20
من بيش از ٣ ساله با احسان افشار دارم كار مي كنم
خلل و بي توجهي نديدم !
همه جا مشكل هست تو همه سرويس دهنده ها !
هيچكس نيست كه بدون ايراد باشه احسان افشار اگه ١٠٠٪ نباشه ٩٩٪ هست !
هنيشه هم از لحاظ بار فني به گفته دوستمون مبين هاست در حد مطلوبي بوده !
اميدوارم مشكل شما هم با سرور دي ال حل بشه !
من الان ٣ ساله با يك اي پي هستم !
اين يعني يك ركورد ! ٣ سال رو يك سرور با يم اي پي دارم از ايشون سرويس مي گيرم !
و سعي كردم به موقع فاكتورم رو واريز كنم كه به مشكلي برخورد نكنم چون گويا سيستم اتوماتيك ساسپندد داره سرور دي ال و ١ روز بعد از سر رسيد سرويس رو قطع مي كند

آرزوي موفقيت براي سرور دي ال دارم .
مسعود مجردي
ادمين تيم طراحي مايا وب

tarahiha
March 26th, 2013, 12:06
آقا احسان کارشون درسته هم به موقع جوابتو میده هم پشتیبانی کامل داره انقدرم مشتری و اعتبار داره که نیازی به تایید ما نداره
من قبلا مشتری vps ایشون بودم کاملا هم راضی هستم الانم از ایشون هاست دارم تا الانم 1% مشکل نداشتم

zo0ofa
March 26th, 2013, 12:11
سلام
من حدود 2 ساله که احسان رو می شناسم
تا حالا سرویس های زیادی ازشون گرفتم.

چون خودم وی پی اس می فروشم از ایشون میخریدم میدادم به مشتری

بعضی وقت ها تعداد وی پی اس هایی که گرفتم به 20 عدد هم رسیده.

الان هم از ایشون 2 تا سرور اختصاصی دارم. و به زودی یه اختصاصی دیگه هم میگیرم

پشتیبانی خیلی خوبه.
تیکت + اس ام اس + زنگ

پیگیر مشکلات هستند.

از نظر من خیلی عالی و خوب و خوش اخلاق هستند.

zo0ofa
March 26th, 2013, 12:20
از نظر کنار اومدن هم خیلی خوب با مشتری کنار میان.

من الان 300 تومان واسه سرور های اختصاصیم بهشون بدهکارم که نسبت به شناختی که بهم داشتند سرور ها رو بهم تحویل دادن.

قابل توجه اون دوستی که میگه 70 تومن پول من رو خوردن.

ali_fattahi
March 26th, 2013, 13:25
به نظرتون احترام می زارم .
ولی اگه کسی واقعا فکر می کنه حرف این آقا راحب ما درسته اعلام کنه !
بلاخره ایشون هم مشتری ما بودند و حالا که سرورشون به دلیل سررسید ( عدم پرداخت در موعد ) ساسپندد شده ایشون اینطور موضع گرفتند !
متاسفانه تو ایران باب شده که مردم فکر می کنند می تونند راحت با یک پست کودکانه با اعتبار کسی بازی کنند !
ولی آقای علی فلاحی مشتری گرامی امیدوارم شما اینقدر به این مسئله واقف باشید که وقتی تراکنشی از شما برای ما ستل نمی شود یا به دلیل اور سل شدن سرویس ، سرویسی رو دیر تحویل می گیرید و یا به دلیل شاید چندین ساعت تیکت شما بدون پاسخ باشد این دلیل نمیشه که فکر کنید با نظر دادن در این سایت ما رو فکر کنید خراب کردید !
خیر مشتریان سرور دی ال از این حرفا دانا تر هستند . پستهای قبل رو مشاهده کنید ! متوجه می شوید
انتقاد شما رو به جان و دل می خرم
هرکسی نظری دارد .
اگر سرویس ما افتضاح بود چرا شما تا پایان یکماه واستادید چرا همون 2 روز اول درخواست برگشت هزینه ندادید ؟ دلیل : این بود که سرویس ما مطلوب بود ولی شرایط 2 طرف با هم هماهنگ نبود ! سرویس بسیار خوب و پورت بالایی داشت .
موفق باشید امیدوارم از هرکسی سرویس می گیرید در آینده یکم با فکر باشید . و هر مشکلی پیش آمد سریع فکر نکنید با یک پست زدند دیگه طرف رو تونستید لوله کنید . نه اینطور نیست .

سلام
ممنون از لطف شما .
بنده به دنبال بحث و دعوا نیستم اصلا .
به دلیل عدم پرداخت نبوده . به دلیل اشتباه فاکتور شما بوده . اگه میخواید هم شماره رهگیری و عکس صورت حساب پرداختی رو هم میذارم .
در ایران هم باب نشده و اصلا هم به فکر بازی با اعتبار شما نیستم . نظر و تجربمو گفتم و واسه حرفم هم سند دارم .
در مورد دیر تحویل دادن هم میخواید با عکس نشون بدم که شما اصلا تیکت ها رو چک نمیکنید ؟ و نه چندین ساعت بلکه چندین روز گذشته و جواب نمیدید ؟
در مورد ستل نشدن . زمانی که ستل هم نشه تراکنش با موفقیت ثبت میشه و پول از جساب ما کم مشه پس این هم دلیل نمیشه !
2 روز اول که بنده اصلا هنوز از شما سرور دریافت نکرده بودم!!! پول رو واریز کردم و 2 روز هم گذشت خبری نشد ضمن این که درخواست بازگشت پول هم دادم و شما باز هم جواب ندادید!!!

ali_fattahi
March 26th, 2013, 13:30
نمونه دیگر مشتری مداری شما !!!!

برای این که مدرکی جا نذارید اومدید اکانت ما رو کاملا از سایتتون پاک کردید !!!!

Milad-H
March 26th, 2013, 15:14
آقا احسان از دوستان شریف بنده هستند
تایید میشن
تا جای که بنده شناحت دارم از ایشان پول ارزش زیادی برای ایشان ندارد

salem
March 26th, 2013, 16:11
همینطور که به پول ارزش نمیدن به مشتری هم ارزش نمیدن یه سرویس خریدیم یک ماه فقط گفتیم عجب قلتی کردیم

DeltaGostar
March 26th, 2013, 16:33
بنده خودم سرور مجازی ازشون گرفتم deltagostar.net@gmail.com / هم برای تست شخصیتی و هم پایداری به اصول سرویس دهی / بله تایید میشوند

ServerDL.com
March 27th, 2013, 01:44
نمونه دیگر مشتری مداری شما !!!!

برای این که مدرکی جا نذارید اومدید اکانت ما رو کاملا از سایتتون پاک کردید !!!!

دوست عزیز اکانت شما close شده !!! و بایگانی ما !!
در صورتی که دوست داشتید می تونم اسرکین شات نشون بدهم !
ما از چیزی فرار نمی کنیم ! چون گناهی نکردیم.

RoobinaServer
March 27th, 2013, 02:05
با سلام

با ما همکاری دارند و طی شناختی هم که داریم تایید میشوند - مشکلی ندیدم.

یا حق

ServerDL.com
March 27th, 2013, 03:04
همینطور که به پول ارزش نمیدن به مشتری هم ارزش نمیدن یه سرویس خریدیم یک ماه فقط گفتیم عجب قلتی کردیم

دوست عزیز ما به پول ارزش نمیدیم انسانیت برامون مهم است .
نظر شما هم مهم است .
در تمام همکارا از این مشکلات هست !
ما هم 100% نیستیم .
10% هم باشیم خدا رو شکر می کنیم
امیدوارم سرویس دهنده خوب و محبوب و مورد نظرتون رو پیدا کردید
زمانی که ما میزبان سرویس شما بودیم اگر در اون زمان قصوری از طرف ما دیدید من از شما معذرت خواهی می کنم

پایدار باشید
افشار

mirhendi
March 27th, 2013, 09:45
من 24 ساعته ازشون vps خریدم تایید میشند :D
به نظر اخلاق خوبی دارند

a.R.a.sh
March 27th, 2013, 11:15
سلام
منم از ایشون 2تا وی پی اس دارم
کلا سرویس هاشون قطعی خیلی کم داره
شاید 1بار در ماه
اما از لحاظ پشتیبانی باید بگم که ظاهرا دست تنها هستن و جواب تیکت ها رو خیلی دیر جواب میدن که ایشالله برطرف میشه اینم
تلفن هم جواب نمیدن :دی
در کل خوبن و خسته نباشید میگم بهشون

ServerDL.com
March 27th, 2013, 12:16
سلام
منم از ایشون 2تا وی پی اس دارم
کلا سرویس هاشون قطعی خیلی کم داره
شاید 1بار در ماه
اما از لحاظ پشتیبانی باید بگم که ظاهرا دست تنها هستن و جواب تیکت ها رو خیلی دیر جواب میدن که ایشالله برطرف میشه اینم
تلفن هم جواب نمیدن :دی
در کل خوبن و خسته نباشید میگم بهشون
سلام
ممنون از اینکه نظر دادید .
امیدوارم اون قطعی یکبار ( حال به هر دلایلی بوده ) شما رو آزرده نکرده باشد .
تلفن واللا جواب می دیم ولی به نسبت کمتر بیشتر حجم ساپورت رو سایت و تیکت می باشد .
و در رابطه با تیکت هم بله حق باشماست گاهی پیش می یاد ولی در حال حاضر با تمعیداتی که داشتم تونستم با دفتر تهران - اهواز و مشهد و واحد بین الملل ما در فنلاند از بعد از عید همکاری رو بیشتر کنیم و همچنین سایت بین المللی ما با آدرس http://Serverdl.net به زودی راه اندازی می شود که حاصل تلاشهای شبانه روزی بوده ... به زودی منتظر خبر های جدید باشید ...

javanco
April 3rd, 2013, 11:08
من این تاپیک رو دیر دیدم متاسفانه!! کاملا شرایط کسانی که دام این فرد افتادن درک میکنم
به هیچ عنوان با ایشون کار نکنید .. همین .. اگر پول اضافه واسه صدقه دادن داشتید بدید به ایشون! دلیل هم خواستید در خدمتم
کلاهبرداری تازه یاد گرفته فعلا با 100 تومن 70 تومن داره جلو میره قابل توجه اونهایی که کلا 2 تاپست زدن و تعریف کردن!

viasky
April 3rd, 2013, 11:35
من این تاپیک رو دیر دیدم متاسفانه!! کاملا شرایط کسانی که دام این فرد افتادن درک میکنم
به هیچ عنوان با ایشون کار نکنید .. همین .. اگر پول اضافه واسه صدقه دادن داشتید بدید به ایشون! دلیل هم خواستید در خدمتم
کلاهبرداری تازه یاد گرفته فعلا با 100 تومن 70 تومن داره جلو میره قابل توجه اونهایی که کلا 2 تاپست زدن و تعریف کردن!

دیــــــــــــگه چی شده؟!:71:

ServerDL.com
April 3rd, 2013, 13:02

دوست جلاهلردار شماييد !
شما مدرك داريد ؟! پس حرف نزنيد !
اعتبار من با كلام شما خراب نميشه !
مشتري مي ياد سفارش سرويس مي ده بعد كانفيگ هم سفارش مي دهد بعد كار تمام ميشه ميگه نمي خوام !
شما هم از همون دسته ادما هستيد ! مدرك داريد رو كنيد در غير اينصورت ساكت !
من نياز به تاييد شما ندارم بيش از ٥٠٠ تا مشتري سرور مجازي دارم حالا با ٢-٣ تفر ادم منتقد اعتبارم نمي رود زير سوال !
مدرك داريد بگيد مگر نه ساكت !!!!

ServerDL.com
April 3rd, 2013, 13:05
در ضمن تاريخ عضويت دوستمون نيز بينيد !!!
١٠ روز عضو شدند !!
معلومع ديگه از جايي خط مي گيرند
تاریخ عضویت March 23rd, 2013

javanco
April 3rd, 2013, 16:11
قطعا یه جای کارت مشکل داره که امدن این حرفا رو بهت میزنن؟ اینها انتقاد نکردن که فدات شم که میگی 2-3 تا منتقد -- اینها دام کلاهبرداریت افتادن دارن افشا میکنن ماهیت شما را

٥٠٠ تا مشتري سرور مجازي دارم
مطمئنی یا توهم زدی؟ چطور یه تیکت رو 2 روزه جواب میدی اونوقت چطور 500 تا سرور مدیریت میکنی؟! احتمالا من خیلی خوش شانس بودم 2 روزه جواب میدادی؟!

یکی به من اعتماد کرد گفت خرید سرور رو میسپارم دست تو تحقیق کن بگیر .. کار هم خیلی عجله ای بود .. با اولین دروغ شما تو دام افتادیم!! اولین دروغت پشتیبانی خوب بود که بعد از خرید غیب شدی بهونه عید اوردی ... نصف هزینه رو هم مرجوع کردی دیشب یادته که؟! جوابت رو دادم تو تیکت

وقت با ارزشم اجازه داد تا شب اسکرین شات میزارم درس عبرت بشه برات .. جمع کنی بساط کلاهبرداریت رو از این انجمن ..
سعی نکن در برابر کلاهبرداریت مقاوت کنی .. تاریخ عضویت من ارتباطش به کلاهبرداری تو چه بود؟

ضمنا از حول پاسخ دادن به من بجای کلاهبردار نوشتی :

جلاهلردار
این هم درست نیست :

مگر نه

ServerDL.com
April 3rd, 2013, 16:23
قطعا یه جای کارت مشکل داره که امدن این حرفا رو بهت میزنن؟ اینها انتقاد نکردن که فدات شم که میگی 2-3 تا منتقد -- اینها دام کلاهبرداریت افتادن دارن افشا میکنن ماهیت شما را

٥٠٠ تا مشتري سرور مجازي دارم
مطمئنی یا توهم زدی؟ چطور یه تیکت رو 2 روزه جواب میدی اونوقت چطور 500 تا سرور مدیریت میکنی؟! احتمالا من خیلی خوش شانس بودم 2 روزه جواب میدادی؟!

یکی به من اعتماد کرد گفت خرید سرور رو میسپارم دست تو تحقیق کن بگیر .. کار هم خیلی عجله ای بود .. با اولین دروغ شما تو دام افتادیم!! اولین دروغت پشتیبانی خوب بود که بعد از خرید غیب شدی بهونه عید اوردی ... نصف هزینه رو هم مرجوع کردی دیشب یادته که؟! جوابت رو دادم تو تیکت

وقت با ارزشم اجازه داد تا شب اسکرین شات میزارم درس عبرت بشه برات .. جمع کنی بساط کلاهبرداریت رو از این انجمن ..
سعی نکن در برابر کلاهبرداریت مقاوت کنی .. تاریخ عضویت من ارتباطش به کلاهبرداری تو چه بود؟

ضمنا از حول پاسخ دادن به من بجای کلاهبردار نوشتی :

این هم درست نیست :

نگاه دوست عزیز شما در حدی نیستید که غلط املایی از من بگیرید !
و همانطور که می دونید اینقدر دانش نوشتن دارم که غلط املایی نداشته باشم
سعی نکنید با غلط املایی گرفتن بخواهید موضوع رو به حاشیه ببرید !
برای اینکه دیگران نظرشون درباره شما شفاف سازی بشه می گم !
این دوست ما اومدند از من سرور اختصاصی خریدند ما هم بعد 3-4 روز تخویل دادیم
گفتند سی پنل نصب کنید ما هم طی 1-2 روز براشون نصب کردیم !
بعد گفتند برای از سرور قدیمم یک آپ بگیرید و انتقال بدید به این ! ما هر کاری کردیم نشد انتقال بدیم هاست مبدا مشکل داشت !!
بعد آمدند گفتند مانی بک بدهید !!
دوستان آیا شما تا حالا دیدید کسی سرور اختصاصی رو مانی بک بزنه !! ما اینقدر شرف انسانیت داشتیم که سرور شما را برگشت زدیم و هیچی گیرمون نیامد شما می تونی آی پی رو پینگ کنی می فهمی !!!
خدا گواهه به همین امام رضا سرور رو از پول خودم 50% هزینه رو بهشون دادم گفتم سرور ایشون رو که دیتاسنتر پس نمی گیره ! حالا ما بزار این وسط ضرر کنیم !!
50% هزینه رو ساتنا زدم حساب ایشون بعد چون خوردیم به تعطیلی 12 و 13 فروردین هزینه نرسید و باز بصورت حواله اینترنتی برگشت زدیم . بعضی ها ارزش ندارند !! ما اشتباه کردیم باید همونجوری می گذاشتیم هرروز بیان به سایتمون سر بزنند و چیزی گیرشون نیاد .
ایشون اینقدر ترسو و بزدل هستند که قبل از اینکه پول رو ما برگشت بزنیم هیچ انتقادی نگردند و با ما مهربون بودند حالا برای ما شاخ شدند !
عزیزم دیگه سرور دی ال همه می شناسند با آب دهن شما دریا آلوده نمیشه ! ما هم بهترین نیستیم و ما هم پر ایرادیم .
اگر کسی شک داره که سرور دی ال 500 تا سرور مجازی زیر نظرش هست اعلام کنه همینجا اسکرین شات بزارم دهن بعضی ها بسته بشه !!!
بعث از نظر من تموم هست هرچی دلت می خواد بیا انتقاد کن !!

موفق باشید

javanco
April 3rd, 2013, 16:33
خیلی آتیشت پره ها!
ببین وقتی یکی رو اذیت میکنی ، چه حالی دست میده... الان طرز نوشتن تو نشون میده چه عصبانیتی داری .. همین کافی هست فعلا برای من و بقیه که وقت با ارزششون رو حروم کردی ..
فعلا چیزی نمیگم تا خودت نظاره گر باشی چند نفر دیگه میان تو همین تاپیک بد و بیراه بهت میدن .

جواب منو دادی .. جواب قبلی رو دادی .. جواب بعدی رو دادی .. جواب اون بالاسری رو چی میدی؟!

کسی مجبورت کرده بود وقتی در توانت نیست قول بدی من 48 ساعته همه چی رو درست میکنم؟ ملت که اسیر تو نسیتن عاشق چشم و ابروتم نیستم که ..
قسم هم نخور که بخای با قسم منحرف کنی ذهن همه رو .. دیگه ندیده بودم سر سرور و هاستیگ یکی قسم بخوره .. مگه مهدکودکه .. بجاش خودت رو درست کن

ServerDL.com
April 3rd, 2013, 16:50
خیلی آتیشت پره ها!
ببین وقتی یکی رو اذیت میکنی ، چه حالی دست میده... الان طرز نوشتن تو نشون میده چه عصبانیتی داری .. همین کافی هست فعلا برای من و بقیه که وقت با ارزششون رو حروم کردی ..
فعلا چیزی نمیگم تا خودت نظاره گر باشی چند نفر دیگه میان تو همین تاپیک بد و بیراه بهت میدن .

جواب منو دادی .. جواب قبلی رو دادی .. جواب بعدی رو دادی .. جواب اون بالاسری رو چی میدی؟!

کسی مجبورت کرده بود وقتی در توانت نیست قول بدی من 48 ساعته همه چی رو درست میکنم؟ ملت که اسیر تو نسیتن عاشق چشم و ابروتم نیستم که ..
قسم هم نخور که بخای با قسم منحرف کنی ذهن همه رو .. دیگه ندیده بودم سر سرور و هاستیگ یکی قسم بخوره .. مگه مهدکودکه .. بجاش خودت رو درست کن

نگاه کن دوست عزیز با اینکه نمی خواستم پست بزنم ولی باز هم می زنم !
می دونی از کجا می سوزم ... که از جیب خودم بهت پول دادم سرورتم افتاده یک کنار !!! و به درد منم نمی خوره ! آمدی ما رو مال حروم خور جلوه دادی !
از ما نمی ترسی از خدا بترس ! ما نه ***یم نه کلاه بردار !! فقط اینو بدون که هر حرفی زدی فقط از روز عصبانیت زدی !!
ما خیلی لطف کردیم همون 50% رو دادیم
سرور اختصاصی هیچ کس برگشت هزینه نمی زنه !
باور ندارید برید بپرسید و اینجا هم اعلام کنید تا مردم هم بدونند !!
ما جواب تمام مشتریانمون رو می دیم جواب بالا سری هم میدیم شما به دین خود ما به دین خود ! شما فعلا جواب همونی که می پرستی بده بقیه پیش کش !! من مال حروم نمی خورم عزیزم !

javanco
April 3rd, 2013, 16:55
جواب منو ندادی هنوز؟
شما که در توانت نبود 48 ساعته درخواست منو انجام بدی چرا گفتی مشکلی نیست؟ که من اعتماد کنم .. درنهایت سرور خریداری بشه بعد 50 درصد مرجوع کنی؟! (فقط یکم فکر کن بعد جواب بده)
2 روز طول کشیده فقط سی پنل نصب کنی!!!
به این قضیه از هر بعدی نگاه کنی میگن کلاهبرداری !!

javanco
April 3rd, 2013, 17:05
فقط دلم از این میسوزه یکی به من اعتماد کرد گفت برو واسه سایتمون سرور بگیر ..من احمقم افتادم تو دام تو باعث شد پیش رفیقمون ابرومون بره .. بدخت تو اون مدت کلی رنک سایتشون رو از دست داد ... هزینه اش هم من نداده بودم بخاطرش بخام چونه بزنم این رقمها هم پولی برای رفیقمون نیست و داستان رو بهش گفتم گفت بیخیال شو ولی خودم عذاب وجدان گرفتم چرا این تاپیک رو ندیدم ! ... کاری که دادم به یکی از کاربرای این انجمن در کمتر از 24 ساعت با بهترین پشتیبانی+کانفیگ و... برام انجام داد تو دمار ما رو درآوردی ..

ServerDL.com
April 3rd, 2013, 17:16
نگاه حوصلتو ندارم !
تو نه شما !!! صميمي نشو !!
خودتم مي دوني سي پنل سايت مبدا خراب بود !
آقا ما ضعيف ! ولي كلاهبردار شماييد !
حرف دهنتون رو بفهميد من هم سطح شما نيستم !
اميدوارم با كسي كه الان داريد ازش سرويس مي گيريد ساليانه دراز كار كنيد !
افراد زيادي در روز مثل شما در گوشه و كنار اين سايت مي بينم !
اقا حرفتو زدي ديگه ! ما كلاهبردار !
اقايون مشتريان گرامي ما كلاهبرداريم از ما سرويس نگيريد !!!
بريد ببينيد اين اقا از كي گرفته از اون بگيريد !

موفق باشيد

viasky
April 3rd, 2013, 17:28
این همه اعصاب خودت و خورد نکن
گزارش بده تاپیک بسته باشه
برای بعضی ها واقعا متاسفم

iman00
April 3rd, 2013, 17:35
سلام نمیخوام تو بحث شما دخالت کنم ولی یک حقیقتش بهتون بگم
Serverdl

1000000000 % تضمین میشن چه از نظر اخلاق و پشتیبانی. الان هم که اعصبانی هست بخاطر این مشتری هستjavanco serverdl همین که شما پول این بندخدا 50 % بهشون از جیب خودتون پس دادید از سرشم زیادیه. بیخیال این جور مشتری ها شو جوز سردرد و ناراحتی چیزی نیست

javanco
April 3rd, 2013, 17:43
من هنوز جوابمو نگرفتم:

جواب منو ندادی هنوز؟
شما که در توانت نبود 48 ساعته درخواست منو انجام بدی چرا گفتی مشکلی نیست؟ که من اعتماد کنم .. درنهایت سرور خریداری بشه بعد 50 درصد مرجوع کنی؟!

کی اینجا دو روز مشتری برای فقط نصب سی پنل الاف میکنه!

javanco
April 3rd, 2013, 18:13
حرف دهنتون رو بفهميد من هم سطح شما نيستم !
شک ندارم که هم سطح من نیستی ..

که از جیب خودم بهت پول دادم سرورتم افتاده یک کنار !!!
از جیب خودت دادی!!!؟ مطمئنی یا اسکرین شات تیکتت رو بزارم که گفتی دیتاسنتر 50 درصد پول رو برگردونده ، گفتی ویزاکارت داری بگم بریزن برات؟!
4 روز الاف کردی اون 50 درصد رو به بهانه تعطیلی صرافی ها برگشت بزنی؟! چرا راحت دروغ میگی؟

اصلا مشکل من 50 درصد نیست من نمیدونم چرا حاشیه میری ... میخای باز سوالم رو تکرار کنم

info
April 11th, 2013, 23:15
در کل احسان و بخواییم شرح بدیم ، من ترس ندارم ازش که الان حدود 20 تا وی پی اس پیشش دارم ، حقیقت و پشت سر کسی هم حرف نمی زنم .
من از تمامی سرویس هام که پیش سروردی ال است راضی هستم ولی یک عیبی که احسان داره اینه که بهش 10 تا حرف بزنی و بخوایی ازش قول بگیری میگه تا 2 3 ساعت درست تحویل میدم ، اون دو سه ساعت و شما باید 24 ساعت حساب کنید . پشتیبانی بنده هم با احسان از طریق تلفنی است ، که گاهی اوقات حوصله منو نداره و جواب نمیده یا زنگ میزنم پشت خط هستم ، که این یکی از خصوصیت احسان است ، من هم جایی نمیرم که سرویسش بد باشه ، پس تا الان که حدود 20 تا سرور پیشش دارم راضی بودم گرفتم و مطئمن باشید اگر 1 یا 2 ثانیه یک مشکل کوچیک از طرف سرور دی ال برای یکی از سرورهام ایجاد بشه تمامی سرویس هامو چنج میدم . پس فعلا خوب بوده که دارم ازش ، اومیدوارم همیشه خوب باشند تا مجبور به تغییر دادن نشم .

ServerDL.com
April 12th, 2013, 00:42
در کل احسان و بخواییم شرح بدیم ، من ترس ندارم ازش که الان حدود 20 تا وی پی اس پیشش دارم ، حقیقت و پشت سر کسی هم حرف نمی زنم .
من از تمامی سرویس هام که پیش سروردی ال است راضی هستم ولی یک عیبی که احسان داره اینه که بهش 10 تا حرف بزنی و بخوایی ازش قول بگیری میگه تا 2 3 ساعت درست تحویل میدم ، اون دو سه ساعت و شما باید 24 ساعت حساب کنید . پشتیبانی بنده هم با احسان از طریق تلفنی است ، که گاهی اوقات حوصله منو نداره و جواب نمیده یا زنگ میزنم پشت خط هستم ، که این یکی از خصوصیت احسان است ، من هم جایی نمیرم که سرویسش بد باشه ، پس تا الان که حدود 20 تا سرور پیشش دارم راضی بودم گرفتم و مطئمن باشید اگر 1 یا 2 ثانیه یک مشکل کوچیک از طرف سرور دی ال برای یکی از سرورهام ایجاد بشه تمامی سرویس هامو چنج میدم . پس فعلا خوب بوده که دارم ازش ، اومیدوارم همیشه خوب باشند تا مجبور به تغییر دادن نشم .

خیلی تشکر محمدرضا جان .

pedramsistani
April 12th, 2013, 14:35
متاسفانه دیدیم یوزری به نام نمایش مشخصات: javanco - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/78147/) داخل تاپیک بنده نظراتی در مورد احسان جان دادند که اصلا به شخصیت احسان جان نیست با اینجور افراد سر و کل بزنند

همینطور که گفته شد دیگر نیازی با تایید احسان جان نیست مهم همون لحظه باز دن تایپیک بود که دوستان زیادی تایید کردند و تا الانم جز خوبی هیچ مشکلی از ایشون ندیدم
امیدوارم همیشه موفق باشند

ServerDL.com
April 12th, 2013, 16:25
متاسفانه دیدیم یوزری به نام نمایش مشخصات: javanco - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/78147/) داخل تاپیک بنده نظراتی در مورد احسان جان دادند که اصلا به شخصیت احسان جان نیست با اینجور افراد سر و کل بزنند

همینطور که گفته شد دیگر نیازی با تایید احسان جان نیست مهم همون لحظه باز کردن تایپیک بود که دوستان زیادی تایید کردند و تا الانم جز خوبی هیچ مشکلی از ایشون ندیدم
امیدوارم همیشه موفق باشند

ممنون پدرام عزیز همیشه منتقد هست ما به منتقدین نیز احترام می گذاریم و امیدوارم منطقی و کامل انتقاد کنند و دوستان نیز که حرف های منتقد رو می شوند برای دفاع به ما نیز وقت دهند . امیدوارم ما هم اگر مشکلی داریم با انتقاد سازنده ! مشکلمون حل شود

الان جمع رفیق رفقا جمه دیگه؟ یکی یکی میان تعریف میکنن؟
من سوالی داشتم. کسی جواب نداد. مشکل cpanel این دوستمون چی بود؟
با تشکر قبلی

من از هزینه شخصی خودم پول سرور رو 505 به ایشون دادم
دیتاسنتر که زیر بار نرفت ! و سرور بلا استفاده افتاده و ضرر رو تیم سرور دی ال کرد !
و اگه کسی لازم دارد این سرور رو بیاد بهش مفت می دهم :دی استفاده کنه

ServerDL.com
April 13th, 2013, 03:09
در اینکه شما لطف کردید و هزینه سرویسی که برای ایشون خریداری کردید رو نصفش رو پرداخت کردید شکی نیست. قاعدتا این کار وظیفه شما نبوده. ولی من سوالم این هست که آیا شما برای ایشون تضمین کرده بودید که اطلاعاتشون رو از سرور قبلی به سروری که شما خریداری کردید انتقال میدید ؟

در ابتدا بله .
قرار شد با هزینه انتقال و کانفیگ سرور انجام شود .
و من کانفیگ رو انجام دادم رو سرور مقصد ... بعد امدم انتقال بدم که دیدم کلا سرور مبدا مشکل دارد و هرکاری می کنم نسخه پشتیبان نمی گیرد در همین گیر و دار بودم که دیگه ماجرا کنسل شدن پیش آمد .
البته نا گفته نماند که !!! 2 روز تقریبا کانفیگ ایشون طول کشید ...

اگر دروغ می گم بیاد بگه من دروغ می گم !!
من فقط از خدا می ترسم . همین ...

کسایی هم که منو می شناسند می دونند که بخاطر پول نمی یام ابروم رو ببرم زیر سوال !!! ولی بعضی مواقع بعضی افراد پیدا می شوند که آدم باید خیلی اصولی باهاشون برخورد کنه که سرشون گیج نرود .

CrisS
April 13th, 2013, 03:48
آقا احسان اینجا هستی چرا به تیکت ما رسیدگی نمی کنی؟

ServerDL.com
April 13th, 2013, 04:00
آقا احسان اینجا هستی چرا به تیکت ما رسیدگی نمی کنی؟
سلام :دی
کدوم تیکت :دی
عجبا :دی :دی
شماره تیکت برو پیام خصوصی کنید ...

javadezati
April 14th, 2013, 19:08
من به شخصه دوست دارم ته این جریان در بیاد
البته کنجکاو شدم
منم بعید میدونم کلاهبرداری باشه
به هر حال منتظر پستهای بعدی هستم

ServerDL.com
April 15th, 2013, 03:05
من به شخصه دوست دارم ته این جریان در بیاد
البته کنجکاو شدم
منم بعید میدونم کلاهبرداری باشه
به هر حال منتظر پستهای بعدی هستم

هیچی دیگه دوست عزیز من هزینه این آقا رو 50% که می شد 105 هزار تومان رو به حسابشون زدم !
و سرور رو دیگه کنسل زدم یک 100 هزار تومان هم خودم ضرر کردم ! ولی کلاهبرداری نکردم خدا اون بالاسر شاهد هست .
اگه حذف دروغی زدم این آقا که تو این تاپیک امدند راحب این موضوع ما رو انتقاد کردند بیان دفاع کنند !
حالا هم صحیح و سالم هستیم و از دوستانی که من رو حمایت کردند اینجا کمال تشکر رو دارم .
من اعتبارم 1 ساله نیامده ! و نمی زارم بخاطر یک پست بخواد خراب بشه ! و پای حرفم راجب کارم هستم .

موفق باشید
افشار

javadezati
April 15th, 2013, 10:31
هیچی دیگه دوست عزیز من هزینه این آقا رو 50% که می شد 105 هزار تومان رو به حسابشون زدم !
و سرور رو دیگه کنسل زدم یک 100 هزار تومان هم خودم ضرر کردم ! ولی کلاهبرداری نکردم خدا اون بالاسر شاهد هست .
اگه حذف دروغی زدم این آقا که تو این تاپیک امدند راحب این موضوع ما رو انتقاد کردند بیان دفاع کنند !
حالا هم صحیح و سالم هستیم و از دوستانی که من رو حمایت کردند اینجا کمال تشکر رو دارم .
من اعتبارم 1 ساله نیامده ! و نمی زارم بخاطر یک پست بخواد خراب بشه ! و پای حرفم راجب کارم هستم .

موفق باشید
افشار

این درست هست
خسارت رو به قبول کردی و اعتبارت رو از دست ندادی
امیدوارم موفق باشی در هر زمینه
منم سر سرور انگلستان خیلی وجه مرجوع کردم
خوب میدونم چی میگی
یه سریهای کارهایی که ما انجام میدیم رو نمیبینن
با تشکر
امضاء برای جلوگیری از تبلیغات حذف شد

downloadbazaar
April 22nd, 2013, 02:35
سلام
بنده چندین سال پیش از آفاق هاستینگ vps گرفتیم که بنا به اتفاقاتی ما انتقال دادن به warezhost اما از شانس بد ما اتفاقاتی واسه این شرکت افتاد در طی چند ماه گذشته از بنده که 5 تا vps داشتم به یک vps کاهش دادم و از اونجا که طبق پیشنهاد خود آفاق هاستینگ به سرور دی ال اومدم.....
خداییش راضیم انقدر راضیم که در عرض چند ماه 5 تا vps دارم پشتیبانی فوق العاده قوی دارن
تنها جهت اطلاع اون دوستانی بگم که حرف از جوابگویی تیکت زدن بنده 8 سال هست با سایت ها مختلف کار میکنم که طبق تجربه نشون داده کسی که واقعا آفاق هاستینگ و سرور دی ال (دوست خوبم آقای احسان افشار ) کارشون 20 هست
مثل بعضی شرکت ها نیستن که حداقل از عهده کاراشون بر نیان بندازن گردن مشتری که تورنت استفاده کرده....
70 هزار تومان پولی نیست بری شکرتی رو ببنید که به دلیل مدیریت ضعیف و سحل انگاری کاریشون روز به روز سرور های مختلفشون تو کشورای مختلف داره کم میشه و میندازن گردن مشتری و هر ماه به دلیل های نا معلوم جهت تمدید بین 4-8 هزارتومان افزایش قیمت داشتن ....
گرچه جالب تریش اینجاس که سرور ها تو با دلیل استفاده از تورنت مسدود میکنن (گرچه طبق توضیحات سایت خودشون استفاده تورنت داخل اون کشور آزاد هست) گرچه اصلا کسی تورنت دانلود نکرد بعد هم 10 الی 15 هزارتومان هزینه null شدن آی پی ازت میگرن...... البته هومن آی پی رو میفروشن به کس دیگه ای...
دوستان من آقای افشار بسیار متشخص و محترم هستن و به نظر من هیچ کدوم از اون حرفایی که اون دوستان زدن به ایشون نمیخوره
من سرور دی ال تو کاملا تایید میکنم
و پیشنهاد میکنم تو انتخاب دیگر سایت هایی (غیر از سرور دی ال ) تحقیق کنن
چون من بخاطر ندونم کاری یکی از بزرگترین سایتها تو این زمینه 700 هزار تومان ضرر خوردم
یا علی

downloadbazaar
April 22nd, 2013, 02:38
البته یه چیز دیگه هم بگم
سایتی که راحت شماره موبایلش رو میذاره و کاملا جوابگو هست این سایت بی شیله پیلس نه اون سایتی که هیچ نام و نشونی نمیذاره و تیکت هاش زیر 48 ساعت جواب نمیده
ادای بزرگی هم میکنه
بخدا دلم خیلی پر..... از اون آدمایی که ادعای پاکی دارن و بزرگی......

ServerDL.com
April 22nd, 2013, 15:54
سلام
بنده چندین سال پیش از آفاق هاستینگ vps گرفتیم که بنا به اتفاقاتی ما انتقال دادن به warezhost اما از شانس بد ما اتفاقاتی واسه این شرکت افتاد در طی چند ماه گذشته از بنده که 5 تا vps داشتم به یک vps کاهش دادم و از اونجا که طبق پیشنهاد خود آفاق هاستینگ به سرور دی ال اومدم.....
خداییش راضیم انقدر راضیم که در عرض چند ماه 5 تا vps دارم پشتیبانی فوق العاده قوی دارن
تنها جهت اطلاع اون دوستانی بگم که حرف از جوابگویی تیکت زدن بنده 8 سال هست با سایت ها مختلف کار میکنم که طبق تجربه نشون داده کسی که واقعا آفاق هاستینگ و سرور دی ال (دوست خوبم آقای احسان افشار ) کارشون 20 هست
مثل بعضی شرکت ها نیستن که حداقل از عهده کاراشون بر نیان بندازن گردن مشتری که تورنت استفاده کرده....
70 هزار تومان پولی نیست بری شکرتی رو ببنید که به دلیل مدیریت ضعیف و سحل انگاری کاریشون روز به روز سرور های مختلفشون تو کشورای مختلف داره کم میشه و میندازن گردن مشتری و هر ماه به دلیل های نا معلوم جهت تمدید بین 4-8 هزارتومان افزایش قیمت داشتن ....
گرچه جالب تریش اینجاس که سرور ها تو با دلیل استفاده از تورنت مسدود میکنن (گرچه طبق توضیحات سایت خودشون استفاده تورنت داخل اون کشور آزاد هست) گرچه اصلا کسی تورنت دانلود نکرد بعد هم 10 الی 15 هزارتومان هزینه null شدن آی پی ازت میگرن...... البته هومن آی پی رو میفروشن به کس دیگه ای...
دوستان من آقای افشار بسیار متشخص و محترم هستن و به نظر من هیچ کدوم از اون حرفایی که اون دوستان زدن به ایشون نمیخوره
من سرور دی ال تو کاملا تایید میکنم
و پیشنهاد میکنم تو انتخاب دیگر سایت هایی (غیر از سرور دی ال ) تحقیق کنن
چون من بخاطر ندونم کاری یکی از بزرگترین سایتها تو این زمینه 700 هزار تومان ضرر خوردم
یا علی

البته یه چیز دیگه هم بگم
سایتی که راحت شماره موبایلش رو میذاره و کاملا جوابگو هست این سایت بی شیله پیلس نه اون سایتی که هیچ نام و نشونی نمیذاره و تیکت هاش زیر 48 ساعت جواب نمیده
ادای بزرگی هم میکنه
بخدا دلم خیلی پر..... از اون آدمایی که ادعای پاکی دارن و بزرگی......

کاربر عزیز
دوست خوبم ممنون از لطفی که به این حانب و سرور دی ال داشتید .
امیدوارم سرور دی ال با تغییراتی که در اوایل این ماه در خط کاری خودش انجام داده بتونه روزانه شما رو با پشتیبانی بهتر کمک کند .

تشکر تشکر .
مدیریت سرور دی ال
احسان افشار

gar3na
April 22nd, 2013, 16:00
به نظر من برای تائید بودن با نبودن فرد این حرف ها بحث ها مهم نیست با مدیریت صحبت کنید و چیزی که می خواهید از همان اول کار طی کنید.

proeditors
April 23rd, 2013, 22:47
بنده دو روزه از serverdl.com سرور مجازی فرانسه خریدم که هنوز روش کار می کنند تا تحویل بدهند .

انشاا... که خیره

ServerDL.com
April 23rd, 2013, 23:00
بنده دو روزه از serverdl.com سرور مجازی فرانسه خریدم که هنوز روش کار می کنند تا تحویل بدهند .

انشاا... که خیره
سلام
همانطور که می دونید سرویس درخواستی شما سی پنل بوده است و نصب سی پنل هم زمان بر می باشد
سرویس شما الان من از همکاران فروش پرسیدم تمام شده است و تا دقایقی دیگر تحویل می گیرید !
موفق باشید

proeditors
April 24th, 2013, 07:26
بله تحویل گرفتم ولی پشتیبانی سایت کمی ضعیفه ، برای همین بیشتر باید از آقای افشار کمک بگیرید تا مشکلتون کامل و سریع حل بشه

از آقای افشار بابت راهنمایی و پاسخ مشفقانه و با حوصله تشکر می کنم واقعا انسان باشخصیتی هستند

proeditors
April 26th, 2013, 14:35
سلام
همانطور که می دونید سرویس درخواستی شما سی پنل بوده است و نصب سی پنل هم زمان بر می باشد
سرویس شما الان من از همکاران فروش پرسیدم تمام شده است و تا دقایقی دیگر تحویل می گیرید !
موفق باشید

خودتون عالی ولی پشتیبانی صفر
سروری که چهار روزه خریدم هنوز نتونستم استفاده کنم

ServerDL.com
April 26th, 2013, 14:40
سلام
جناب بابازاده شما دنبال حاشیه درست کردن هستید ؟
باشه به روش شما می رویم جلو !
شما دیروز به مدیریت درخواست ریلود دادید !
خوب دوست عزیز مدیریت رو چه به ریلود !
شما باید به پشتیبانی فنی درخواست می زدید !!!
واقعا بعضی مشتری ها آدم رو شرمنده می کنند !!!
ما 2 تا کارمند داریم آقای مهندس احمدی و آقای مهندس حق پرست !
لطفا حاشیه سازی نکنید !!!!!!!!!!!!!!! لطفا !

proeditors
April 26th, 2013, 14:46
سلام
جناب بابازاده شما دنبال حاشیه درست کردن هستید ؟
باشه به روش شما می رویم جلو !
شما دیروز به مدیریت درخواست ریلود دادید !
خوب دوست عزیز مدیریت رو چه به ریلود !
شما باید به پشتیبانی فنی درخواست می زدید !!!
واقعا بعضی مشتری ها آدم رو شرمنده می کنند !!!
ما 2 تا کارمند داریم آقای مهندس احمدی و آقای مهندس حق پرست !
لطفا حاشیه سازی نکنید !!!!!!!!!!!!!!! لطفا !

عزیزم من تیکت زدم ، الان هم بخاطر عدم رسیدگی به تیکت مجبور شدم از صبا سرور یه سرور دیگه خریداری کنم میتونید خودتون بپرسید
من نه فروشنده هستم و نه با هیچکدام از شرکتهای هاستینگ یا فروشنده های هاست ارتباطی ندارم

ServerDL.com
April 26th, 2013, 14:56
دوست عزیز وقتی شما رفتی به مدیریت تیکت زدی بعد توقع چه چیزی دارید .
اون انتخاب با خود شم بوده که از سرویس دهنده دیگر خریداری کنید .
ولی شما اصولا این مشکلات رو شما باید با دپارتمان خودش مطرح می کردید !!
امیدوارم این موضوع برای شما شفاف باشد که ما هیچ نقصی در پشتیبانی نداریم .
2 نفر از کارمندان به تیکتها پاسخ دهی دارند .
فقط بخش فروش ساعات اداری دارد .
امیدوارم اشتباه خود را در شرکت و همکار دیگری تکرار نکنید .

اصولا مشکلات فنی و ریلود به عهده دپارتمان مورد نظر یعنی بخش فنی می باشد
پیروز باشید .
امیدوارم اشتباه خودتون رو قبول کنید .
پشتیبانی سرور دی ال هر تیکت رو کمتر از 2 ساعت طبق نمودار خود whmcs دارد جواب دهی می کند .
اگر لزومی بینیم اسکرین شات نیز ارائه می دهم .

nginxweb
April 26th, 2013, 15:03
تاپیک بدلیل اسپم دادن زیاد بسته شد

:53: