PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخطار در مورد پنل های دیتا سنتر هتزنر

routervps
October 15th, 2012, 15:43
سلام.
به دوستانی که به آدرس های ایران و ملیت ایرانی در این دیتاسنتر پنل دارن اخطار میکنم که هرچه سریع تر این اطلاعات رو به جز این تغیر بدن .
برادران ایران کلاه برداری هایی به کرات کردن و دیگه به هیچ ایرانی اعتماد ندارن(به همین دلیل پنل یکی ار دوستام قفل شده.)
موضوع اینه :
وقتی دیتا سنتر به شما 3تا فاکتور رو وقت میده که پول رو حواله کنید.این 3تا فاکتور 1.5 ماه زمان هست.
در این دوره شما هزینه کل سرور هارو ار مشتری میگیرین!
اما بعد 1ماهو نیم که این پول رقم قابل توجه میشه و به یوزر میگین که ما به مشکل خوردیم و سرور ها کنسل میشن حتی پول رو هم به دیتاسنتر بدبخت نمیدین!!!
الکی فقط بین عام جا میوفته که هتزنر بد شده!
پس پولی که ندادین به دیتاسنتر پس بدین !!!
نه این که به جیب بزنید!!!

این پول ها وسوسه کننده هست.
اما پول حرام به کجا میرسه !
حتی اگه رقمش بالای 50 میلیون تومن باشه .

alborzdata
October 15th, 2012, 15:57
سلام.
به دوستانی که به آدرس های ایران و ملیت ایرانی در این دیتاسنتر پنل دارن اخطار میکنم که هرچه سریع تر این اطلاعات رو به جز این تغیر بدن .
برادران ایران کلاه برداری هایی به کرات کردن و دیگه به هیچ ایرانی اعتماد ندارن(به همین دلیل پنل یکی ار دوستام قفل شده.)
موضوع اینه :
وقتی دیتا سنتر به شما 3تا فاکتور رو وقت میده که پول رو حواله کنید.این 3تا فاکتور 1.5 ماه زمان هست.
در این دوره شما هزینه کل سرور هارو ار مشتری میگیرین!
اما بعد 1ماهو نیم که این پول رقم قابل توجه میشه و به یوزر میگین که ما به مشکل خوردیم و سرور ها کنسل میشن!!!
پس پولی که ندادین به دیتاسنتر پس بدین !!!
نه این که به جیب بزنید!!!

این پول ها وسوسه کننده هست.
اما پول حرام به کجا میرسه !
حتی اگه رقمش بالای 50 میلیون تومن باشه .

موسوی جان بابت اطلاع رسانی ممنون !

یه مشکلی ما ایرانی ها داریم اینه که فکر میکنیم زرنگیم ! اما زرنگ شیلنگ توالت هست که ... ! خواهشاَ با آبروی یه مملکت بازی نکنید !

korosh-eghbali
October 15th, 2012, 16:20
خارج از این بحث و موضوع ما هم کلا کار با این دیتا سنتر رو لغو کردیم به خاطر کیفیت فوق العاده پایین این دیتا سنتر
ما زمانی به مشکل هارد بر خورده بودیم که یکی از هارد ها نیم سوز شده بود درخواست هارد جدید کردیم وقتی که نصب شد بعد از انتقال یه مشکل فوق العاده بد یه ما خورد سرور هر 5 دقیقه یکبار کرش می کرد و احتیاج به ریستارت داشت همه چیز تو سرور نورمال بود تا اینکه 1 هفته بررسی داشتیم می کردیم متوجه شدیم مشکل از هارد هست و هاردی که به ما 1 هفته بود تحویل داده بودن 40 روز قبل استفاده شده بود به احتمال زیاد برای یه سرور دیگه بسته شده بوده و بعد از خراب شدن هارد دادن به ما تو این مدت 2 سالی هم که از این دیتا سنتر سرور داشتیم قطعی های زیادی هم از کاربرای سرور به ما اطلاع داده شده بوده اما خود چون خیلی زیاد نبود ما تعویض نکردیم خلاصه اینکه دیتا سنتر هتزنر ممکنه سرویس های ارزونی داشته باشه ولی خوب از قدیم گفتن هر ارزونی بی حکمت نیست

tizparvaz
October 15th, 2012, 16:27
والا ما که هنوزم داریم با ای دی سی کار میکنیم هیچ مشکلیم نداریم حتی یک دونه ابیوز هم در ماه گذشته نداشتیم
:-| آلمانیا اگر میدونستن مشتریاشون از ایرانن هرگز اون قانون 1.5 ماه رو نمیذاشتن
به قول معروف ایرانیا تو هر کاری راه ... رو اول پیدا میکنن

parsspace
October 15th, 2012, 17:17
من از سال ۸6 از این دیتاسنتر سرور گرفتم و مشکلی نداشتم البته قبول میکنم که اخیرا یکم در امر پشتیبانی ضعیف شدن و دیر جواب میدن ولی هیچ مشکل دیگه ای نداشتم باهاشون. حتی یه زمانی مشکل کردیت کارت داشتم ازشون خواهش کردم که یکم مهلت بهم بدن و قبول کردن. کلا دیتا سنتر خوبیه البته نه برای کلاه بردار ها.

habiballahafg
October 15th, 2012, 17:21
در ایران متاسفانه همه میخواهند سر هم کلاه بزارند حالا با تحریم ایران توسط هتزنر و این که کاربران داخلی خبر ندارند خیلی راحت تر میتونند پول در بیارند مدیرانی که کلاه برداری در گوشت و خونشون هست

DVBBaz
October 15th, 2012, 17:50
یه عده برای در آمدی که خودشون بهتر از همه می دونن حلال نیست و خوردن نداره با آبروی یک مملکت بازی می کنن ...
به خدا درست نیست که به این راحتی دید دیتا سنترها رو به ایرانی ها خراب کنیم.
اون مشکلی که با ovh بود
اینم هتزنر ...
خدا به بقیه رحم کنه ...

mehrshad.ho
October 15th, 2012, 18:07
ovh + hetzner از چرخه کار برن کنار 70 هاستینگ در ایران ضربه می خوره

aligoli
October 15th, 2012, 19:22
من از سال ۸6 از این دیتاسنتر سرور گرفتم و مشکلی نداشتم البته قبول میکنم که اخیرا یکم در امر پشتیبانی ضعیف شدن و دیر جواب میدن ولی هیچ مشکل دیگه ای نداشتم باهاشون. حتی یه زمانی مشکل کردیت کارت داشتم ازشون خواهش کردم که یکم مهلت بهم بدن و قبول کردن. کلا دیتا سنتر خوبیه البته نه برای کلاه بردار ها.

شما با واسطه تهیه کردید سال 86 ؟

ServerDL.com
October 15th, 2012, 19:50
دوستان پول رو اگه به موقع بدید ابیوز رو درست جاب بدید اگر هم آی پی بلتک شد زود پیگیر بشید اصلا به مشکل نخواهید خرد !
تو این وضعیت دلار بهتیرین کار ارائه سرویس از همین دیتاسنتر است !
دوستانی که مشکل دارند با این وضعیت !
من سرورشون رو اگه i7 2600 - 3770 - 32 gig ram باشه و ای پی بالا 45 تا داشته باشند من خودم شخصا خریدارم ! البته انتقال به پنل !
امیدوارم از این سری شکلات دیگه پیش نیاد .

aligoli
October 15th, 2012, 20:10
ما از یک فردی گرفتیم که به قول معروف 200 تا مشتری داره، از لحاظ دوستانه، با اینکه سرشون شلوغ بود، سوالاتی که می پرسیدم پاسخ میدادند تا حدی ... ولی خوب !

بعد از یک ماه که هزینه ستاپ هم گرفتند، گفتند هتزر بی دلیل سرورها رو می بندد و ما قرار هست دیگه از این دیتاسنتر سرویس ندیم، حال بماند که ما فهمیدیم، سرورهای کنسلی را به ما میدادند و با منت می گفتند هزینه VMware نزدیک بود بگیرند ... و یا هزینه های ستاپ برای خودشون کاملا سود به حساب می اومد .

ولی خوب، اگر سود می خواستند صادقانه می گفتند، شخصا پرداخت میکردم نه با این روش ها، قصد جسارت به کسی نیست ولی ، سرورهای فرانسه و اون عزیز به راحتی گذشت، حال نوبت آلمان رسید، فردا هم ممکن است آمریکا و بعد انگلیس ...

هر کسی میاد بار خودش رو میبنده و میره .. قطعا این روش صحیح نیست. من که راضی نیستم .

ServerDL.com
October 15th, 2012, 20:20
در حال حاضر واسه کسانی که می خواهند تو این کار موفق باشند فقط پیشنهاد می کنم سرور مستقیم خرید کنند !
سرور مستقیم توسط خودشون !!!

parsspace
October 16th, 2012, 00:01
خیر بنده مستقیما پنل گرفتم. هنوزم پنلمو دارم. به توصیه آقای باغومیان هم از این دیتا سنتر سرویس گرفتم که راضیم.

Ashkankamangar.ir
October 16th, 2012, 01:22
خارج از این بحث و موضوع ما هم کلا کار با این دیتا سنتر رو لغو کردیم به خاطر کیفیت فوق العاده پایین این دیتا سنتر
ما زمانی به مشکل هارد بر خورده بودیم که یکی از هارد ها نیم سوز شده بود درخواست هارد جدید کردیم وقتی که نصب شد بعد از انتقال یه مشکل فوق العاده بد یه ما خورد سرور هر 5 دقیقه یکبار کرش می کرد و احتیاج به ریستارت داشت همه چیز تو سرور نورمال بود تا اینکه 1 هفته بررسی داشتیم می کردیم متوجه شدیم مشکل از هارد هست و هاردی که به ما 1 هفته بود تحویل داده بودن 40 روز قبل استفاده شده بود به احتمال زیاد برای یه سرور دیگه بسته شده بوده و بعد از خراب شدن هارد دادن به ما تو این مدت 2 سالی هم که از این دیتا سنتر سرور داشتیم قطعی های زیادی هم از کاربرای سرور به ما اطلاع داده شده بوده اما خود چون خیلی زیاد نبود ما تعویض نکردیم خلاصه اینکه دیتا سنتر هتزنر ممکنه سرویس های ارزونی داشته باشه ولی خوب از قدیم گفتن هر ارزونی بی حکمت نیست
این مورد رو ما هم داشتیم
الان رو xlhost خیلی راحتیم

mahkoom021
October 16th, 2012, 01:54
آلمانیا اگر میدونستن مشتریاشون از ایرانن هرگز اون قانون 1.5 ماه رو نمیذاشتن

این قضیه 1.5 ماه چیه ؟

3245
October 16th, 2012, 02:03
این قضیه 1.5 ماه چیه ؟

ServerDL.com
October 16th, 2012, 02:12
آقا بد زمانی این موضوع رو پابلیک کردی :دی
الان دیگه هر ماه سرورهای آلمان به مشکل می خورند :دی
موفق باشید

pardishosting
October 16th, 2012, 02:20
کیفیت xlhost چطوره ؟
همکاران راضی هستند ؟

3245
October 16th, 2012, 02:45
من از هتزنر فقط برای هاستینگ استفاده میکردم، متاسفانه یکروز اومدم یکی از اپی ها رو (5تا ایپی پیشفرض داره، 3 تاش خالی بود) روز ویندوز نصب کردم، فرداش ایپی حذف شد از لیست من گفتن نت اسکن شده، حتی هنوز نتونستم توش لاگین کنم، حالا نه وقت بررسی دادند نه وقت رفع مشکل.=((
شایدم ایراد از من بوده

در هر صورت اعلام مشکلم رو کردم که استفاده کنید.:54:

routervps
October 16th, 2012, 09:52
آقا بد زمانی این موضوع رو پابلیک کردی :دی
الان دیگه هر ماه سرورهای آلمان به مشکل می خورند :دی
موفق باشید

آخه خیلی ها موضوع رو چیزه دیگه فکر میکردن.
در صورتی که این طوری نیست
خیلی ها الان 1 ماه پول سرور رو دادن اما طرف پولی به دیتاسنتر نداده.
بعدشم مشکل اینه بخاطر این که این دوستان پولی به جیب بزنن اسم ایرانی جماعت بد در میره.
دیتاسنتر هم بیکار نمیشینه و به دیتاسنتر های دیگه که در کشورش هستن اعلام میکنه .
در کل ایرانی کلاه بردار میدونن.
واسه این موضوع رو گفتم که مشخصات پنل رو عوض کنن دوستان.

1 ساله با صداقت باهاشون کار کردیم و به هیچ مشکلی با پرسنلش نخوردیم.
جز اینکه حواله یک دوره دیرتر رسید.
ولی الان فاکتور هارو آن تایم پرداخت میکنیم.

3245
October 16th, 2012, 12:44
من از جناب آقای مهندس هادی قنبری خواستم سرور من رو انتقال بدم به پنلی که ایجاد میکنم در هتزنر و ایشون طبق تیکتی که عکسش رو در پایین میزارم فرمودن قابلیت جابجایی رو بستن، حتما بستن دیگه...

9118

رویال نتورک
October 16th, 2012, 13:03
این مورد رو ما هم داشتیم
الان رو xlhost خیلی راحتیم
xlhost رو خوب اومدی! :دی
والا ما هم قبلآ OVH بودیم یک روز خوش نداشتیم از وقتی که روی xlhost اومدیم واقعآ راحتیم فقط یک مورد بود که یکی از هارد ها سوخت ،وقتی که اطلاع دادم 15 دقیقه بعد سرور با هارد جدید روشن شد!
سرعت عمل بسیار بالایی دارند

shafiei7
October 16th, 2012, 13:06
هتزنر که مشکلی نداشته بنده دو سه سال هست باهاش کار میکنم نه کاری به تحریها داره و نه چیز دیگه اتفاقا با ایرانی ها هم خوب کنار میاد چون عمده مشتریهاش رو تشکیل میدن

رویال نتورک
October 16th, 2012, 13:17
همه چیز بستگی به واسطه ای داره که شما ازش خرید میکنید،اگر آدم درستی باشه مشکلی براتون پیش نمیاد حالا با هردیتاسنتری که میخوایید کار کنید،اگر آدم درستی نباشه حتی با بهترین دیتاسنتر ها هم کار کنید مشکل ساز میشه...

smartieuser
October 16th, 2012, 13:40
همه چیز بستگی به واسطه ای داره که شما ازش خرید میکنید،اگر آدم درستی باشه مشکلی براتون پیش نمیاد حالا با هردیتاسنتری که میخوایید کار کنید،اگر آدم درستی نباشه حتی با بهترین دیتاسنتر ها هم کار کنید مشکل ساز میشه...

سلام

این حرف شما درست نیست. در بازه ای زمانی ما بهترین خدمات و پشتیبانی رو به یوزرهامون ارائه کردیم. 236 سرور اختصاصی از هتزنر داشتیم.
ابیوس ها به صورت اتوماتیک ارسال میشد و سیستم کاری کاملا مشخص و شفاف بود. اما باز هم مشکلاتی ایجاد شد.

این وسط آقای قنبری هم با نامردی (http://www.webhostingtalk.ir/f118/45251/#post414745) فشار هایی رو وارد کرد و سعی کرد نزدیک 50 سرور مارو که بهش منتقل کرده بودیم به مالکیت خودش دربیاره و این کار رو کرد.

رویال نتورک
October 16th, 2012, 13:45
دوست عزیز من که حرفم با شما نبود و قصد جسارت به هیچ کسی رو نداشتم مطلب من کلی بود...

smartieuser
October 16th, 2012, 13:58
دوست عزیز من که حرفم با شما نبود و قصد جسارت به هیچ کسی رو نداشتم مطلب من کلی بود...

نه عزیز, من زیاد آدم سخت گیری نیستم. ;)
در کل مشکلات کار با هتزنر همین طوری خواهد بود چون مشکل عدم وجود پنل ریسلر هست. کسانی
که سرور تهیه میکنن و در اختیار افراد دیگه ای میگذارند توی هتزنر به مشکل ممکن هست بخورن. هتزنر
مسئول همه مشکلات، ابیوس ها و ... رو فرد خریدار میدونه و اگر این فرد به درستی از پس مدیریت
سرویس ها بر نیاد میشه مثل هادی قنبری و یا پرشین هوییز و به مشکل خواهد خورد.

mehrshad.ho
October 16th, 2012, 14:48
دوستان حرمت هم دیگه رو نگه دارید! همه همکار هستیم

رویال نتورک
October 16th, 2012, 15:02
نه عزیز, من زیاد آدم سخت گیری نیستم. ;)
در کل مشکلات کار با هتزنر همین طوری خواهد بود چون مشکل عدم وجود پنل ریسلر هست. کسانی
که سرور تهیه میکنن و در اختیار افراد دیگه ای میگذارند توی هتزنر به مشکل ممکن هست بخورن. هتزنر
مسئول همه مشکلات، ابیوس ها و ... رو فرد خریدار میدونه و اگر این فرد به درستی از پس مدیریت
سرویس ها بر نیاد میشه مثل هادی قنبری و یا پرشین هوییز به مشکل خواهد خورد.

دوست من پسندیده نیست که اسم دیگران رو به زبان بیاورید به قول دوست عزیزمون همه همکار هستیم..

mahkoom021
October 16th, 2012, 20:09

شرمنده من خرید نداشتم دقیق متوجه نمیشم حرف شمارو
یعنی تا 3 عدد از سروراتون رو به شما تا 1.5 ماه بعد از تحویل سرور مهلت میده که واریز کنید ؟

اینجوری که خیلیا سو استفاده میکنن :-؟؟