PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریسللر و هاستینگ

NovinSite.ir
December 26th, 2009, 00:46
سلام خدمت دوستان
خدمت دوستان عرض کنم که سیاست جدیدی برای رونق کارمون مطرح میکنم
اول اینکه در سیاست جدید میتونیم به دو صورت نمایندیگ ارئه بدیم:
روش اول: به صورت درصدی
در این روش به مشتری پانل whm ارائه میشه و طبق فروش تا 50 درصد بهش سود میدیم.

روش دوم:به صورت حجمی
در این روش مشتری حجمی را از ما خریداری میکند و طبق قیمت های خودش هاست را می فروشد.

در هر دو روش دی ان اس اختصاصی ارئه میشود.
در هر دو روش آی پی اختصاصی ارائه میشود.(با در خواست کاربر -- هزینه دارد)

سیاست بعدیمون ارائه هاست به مشتریان محترم می باشد
هر کاربر هر چقدر فضا لازم داشت به صورت پیغام خصوصی اعلام کنه ما بهشون با قیمت های مناسب هاست رو ارائه میدیم.
ضمنا برای سایت های مذهبی فضای رایگان ارائه میشود.

SabaData
December 26th, 2009, 01:10
سیاست بعدیمون ارائه هاست به مشتریان محترم می باشد
هر کاربر هر چقدر فضا لازم داشت به صورت پیغام خصوصی اعلام کنه ما بهشون با قیمت های فوق العاده پایین هاست رو ارائه میدیم.( مطمئن باشید از همه همکاران قیمت پائین میدیم)
ضمنا برای سایت های مذهبی فضای رایگان ارائه میشود.
هاست رو از همه جا ارزونتر میدین که چی بشه؟؟؟
آقا این کارو نکنید با این کارها هم خودتون بدبخت مبکنید هم مارو چون رفته رفته قیمت ها میاد پایین!
اینطوری که داره پیش میره فک کنم روزی بشه که روی هاست پول هم به مشتری بدیم!

rn4j1m1
December 26th, 2009, 01:34
هر کسی قیمت های خودش رو داره و با توجه به خدمات خودش فیمت رو مشخص میکنه و فکر کنم دیگه با توجه به مشکلاتی که به وجود امد همه میدونن که قیمت های پایین معمولا دردسر سازه و همراه با کیفیت پایین هست البته من به هیچ وجه نمی گم که سرویس های این دوستمون بد هست و فقط به طور کلی گفتم

MelatHOST
December 26th, 2009, 02:44
دیگه شورشو در آوردید
وقتی هاستینگ میشه بچه بازی آخر و عاقبتش همین میشه
تو بازار (میوه ، لباس و ... )
اگه یه نفر از فروشنده ها بزنه تو سر مال
کل بازار میریزن سرش آدمش میکنن
ما تو هاستینگ چطور باید به اینا بفهمونیم که شان هاستینگو پایین نیارن ؟
اینکه ارزون میدن ایرادی نداره
ولی اینکه میگن از همه ارزون تر میدم و هر کی هر چی گفت من کمتر میدم !!!
به احتمال زیاد تو بنده خدا رفتی master reseller unlimite از یه سایت خارجی سالیانه 80 دلار خریدی
فکر کردی دیگه هاست نامحدود داریو پول پارو میکنی
دوست من تازه اول راهی شب دراز و قلندر بیدار

---------- Post added at 02:40 AM ---------- Previous post was at 02:40 AM ----------

دیگه شورشو در آوردید
وقتی هاستینگ میشه بچه بازی آخر و عاقبتش همین میشه
تو بازار (میوه ، لباس و ... )
اگه یه نفر از فروشنده ها بزنه تو سر مال
کل بازار میریزن سرش آدمش میکنن
ما تو هاستینگ چطور باید به اینا بفهمونیم که شان هاستینگو پایین نیارن ؟
اینکه ارزون میدن ایرادی نداره
ولی اینکه میگن از همه ارزون تر میدم و هر کی هر چی گفت من کمتر میدم !!!
به احتمال زیاد تو بنده خدا رفتی master reseller unlimite از یه سایت خارجی سالیانه 80 دلار خریدی
فکر کردی دیگه هاست نامحدود داریو پول پارو میکنی
دوست من تازه اول راهی شب دراز و قلندر بیدار

---------- Post added at 02:44 AM ---------- Previous post was at 02:40 AM ----------

ما از این ناراحت نیستیم که مشتری های ما رو بقاپی
ما نمیخوایم بازار نابود بشه
از یه طرف دیگه الان شما هاستینگت سابقه نداره و 4 نفر رو ساپورت میکنی
فردا که انشالله 40 تا شد از سرور انداختنت بیرون بعد مشتریات چه گناهی دارن ؟
با این پولایی که ازشون گرفتی میتونی سرور core i 7 بگیری ؟

---------- Post added at 02:44 AM ---------- Previous post was at 02:44 AM ----------

ما از این ناراحت نیستیم که مشتری های ما رو بقاپی
ما نمیخوایم بازار نابود بشه
از یه طرف دیگه الان شما هاستینگت سابقه نداره و 4 نفر رو ساپورت میکنی
فردا که انشالله 40 تا شد از سرور انداختنت بیرون بعد مشتریات چه گناهی دارن ؟
با این پولایی که ازشون گرفتی میتونی سرور core i 7 بگیری ؟

AfraWeb.net
December 26th, 2009, 07:19
این مسله همه جا وجود داره در فروم های خارجی کسانی هستند که هاست ماهی 1 دلار هم میفروشن کسی هم اعتراضی نداره

هر فرد یا شرکتی برا ساس اعتبار خودش باید سرویس ها رو قیمت گزاری کند و مشتری به این نتیجه برسد که چه سرویس را با جه قیمتی میخواد خریداری کند و چه خدماتی رو دریافت کنه .

. البته این موضوع رو هم در نظر بگیرید برخی شرکت های خارجی که قیمت پایین میدن اولا سرور ها برای خودشون هست و هزینه اجاره سرور نمیدن دوما هزارن مشتری دارن از سراسر دنیااز امریکا تا اروپا و اسیا و دور افتاده ترین کشور ها مشتری دارن پس مطمعنا فروش بالای دارند و اگه 50 سنت هم بفروشن بازم به سود میرسن .

حالا در ایران با توجه به مشکلات تحریم و عدم قانون مناسب برای شرکت های وب هاستینگ و بازار هم داخلی و رقابت بسیار زیاد و مخرب . مطمعنا نمیشه اون بازار جهانی را با بازار داخلی ایران مقایسه کرد . یک جور تعدل سازی نیاز می باشد

delta
December 26th, 2009, 11:58
sabadata جان زیاد خودتو ناراحت نکن. همینایی که ازت برای این حرفات حمایت میکنند فردا زیرتو خالی میکنند. این مساله رو من تاپیک زدم و گفتم و همین کسانی که الان دارند حمایتتون میکنند امدند به جای حمایت من زیر مارو خالی کردند و حتی سجاد هم زد من رو بن برای همیشه کرد که با تشکر از ایشون من رو از بن در آورد.کلا نصیحت برادرانه: تو اینترنت گرگ باش تا دریده نشی. به کسب و کار خودت برس که : کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من!
شما داد بزنی فریاد بزنی به خودت بیشتر ضرر نمیزنی. اینو من تجربه کردم و برای همین دیگه تو کار کسی دخالت نمیکنم. به قول سجاد بزار هر کی هر چه قدر دلش میخواد بفروشه.شما اگر خواستی بخر نخواستی نخر.مشتری هم خودش عقل داره از کی بخره از کی نخره!
اینو از من قبول کن و به کار خودت برس.

SabaData
December 26th, 2009, 12:09
sabadata جان زیاد خودتو ناراحت نکن. همینایی که ازت برای این حرفات حمایت میکنند فردا زیرتو خالی میکنند. این مساله رو من تاپیک زدم و گفتم و همین کسانی که الان دارند حمایتتون میکنند امدند به جای حمایت من زیر مارو خالی کردند و حتی سجاد هم زد من رو بن برای همیشه کرد که با تشکر از ایشون من رو از بن در آورد.کلا نصیحت برادرانه: تو اینترنت گرگ باش تا دریده نشی. به کسب و کار خودت برس که : کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من!
شما داد بزنی فریاد بزنی به خودت بیشتر ضرر نمیزنی. اینو من تجربه کردم و برای همین دیگه تو کار کسی دخالت نمیکنم. به قول سجاد بزار هر کی هر چه قدر دلش میخواد بفروشه.شما اگر خواستی بخر نخواستی نخر.مشتری هم خودش عقل داره از کی بخره از کی نخره!
اینو از من قبول کن و به کار خودت برس.
حق با شماست!!!

sshiran
December 26th, 2009, 12:28
من به عنوان کسی که قیمت های هاست خودم نسبتا پایین هست این رو میگم و خودم با این مسئله مخالفم چون بقول دوستمون اگه فردا مشکلی پیش بیاد باید قدرت خرید یک سرور دیگه داشته باشیم .
اما چرا قیمت رو پایین مییاریم علت این هست که ما میخوایم فروش بیشتری داشته باشیم با قیمت کم نظر مشتری رو جلب کنیم اما به این توجه نمیکنیم که توی ایران هرچیزی گرون تر باشه فروش بیشتری داره . دیگه زمان فروش هاست با قیمت بالا گذشته اما این به معنی این نیست که بیایم زیر قیمت بدیم بازار رو خراب کنیم و در نتیجه دودش بره تو چشم خودمون .
ما قیمت هارو پایین میاریم تا کسانی که پول کمتری هم دارن بتونن سایت دار بشن ولی شما با این کار ضمینه بی اعتمادی برای شرکت های دیگه رو فراهم میکنید که اگه خدای نکرده مشکلی پیش بیاد مشتری ها میگن هرجا ارزون باشه همینه. سعی کنید درست رقابت کنید.

rn4j1m1
December 26th, 2009, 12:39
دوستان لطفا تمومش کنید و تاپیک این بنده خدا رو هم خراب نکنید اگه لازم می دونید بحث ادامه پیدا کنه توی یه تاپیک دیگه ادامه بدید

NovinSite.ir
December 26th, 2009, 12:53
سلام
قابل توجه دوستان
ویرایش شد