PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : phpmyadmin

farzadsh
December 26th, 2009, 00:24
با سلام . من یک مشکل دارم kloxo رو نصب کردم و از طریق phpmyadmin چند تا db ساختم اما این db از داخل phpmyadmin چه جوری پاک میشن ؟ اصلاٌ گزینه drop ندارند
( اگه از تو php my admin ادد کنی داخل کنترل پنل Mysql Databases هم نمیاد یعنی فقط مجبور از تو phpmyadmin پاک کنی که اون هم نیست )
با تشکر

kianonline
December 26th, 2009, 01:31
با سلام . من یک مشکل دارم kloxo رو نصب کردم و از طریق phpmyadmin چند تا db ساختم اما این db از داخل phpmyadmin چه جوری پاک میشن ؟ اصلاٌ گزینه drop ندارند
( اگه از تو php my admin ادد کنی داخل کنترل پنل Mysql Databases هم نمیاد یعنی فقط مجبور از تو phpmyadmin پاک کنی که اون هم نیست )
با تشکر

با سلام و درود ،

1- شما زمانی که از طریق phpmyadmin پایگاه جدید می سازید ، باید از همانجا هم حذفش کنید و در قسمت Mysql Databases هم نباید هم بیاید.

2- شما چرا ابتدا از طریق همان بخش Mysql Databases پایگاه جدید را نمی سازید ؟ و بعد وارد phpmyadmin نمی شوید ؟ این راه بهتر است.

3- در بخش phpmyadmin باید گزینه حذف پایگاه مورد نظر باشد. در غیر اینصورت در صورت امکان ، مشخصات کنترل پنل lxadmin خود را از طریق پیغام خصوصی ارسال کنید تا چک کنم.

پاینده باشید.

Elessar
December 26th, 2009, 04:28
با سلام و درود ،

2- شما چرا ابتدا از طریق همان بخش Mysql Databases پایگاه جدید را نمی سازید ؟ و بعد وارد phpmyadmin نمی شوید ؟ این راه بهتر است.

ببخشید آف تاپیک می گذارم. عملا این دوتا (Mysql Databases و phpmyadmin) چه فرقی می کنند باهم؟ منظورم اینه که چرا بصورت مجزا توی کنترل پنل هستند؟ چرا فقط phpmyadmin نیست؟ Mysql Databases چه آپشن و قابلیت اضافه ای بجز ساختن دیتابیس برای کاربر داره؟
مرسی.

rn4j1m1
December 26th, 2009, 10:50
شما می توانید در قسمت Mysql Databases یوزر ها و دیتابیس های مورد نیاز خودتون رو بسازید و یا حذف کنید که معمولا وقتی phpmyadmin به وسیله یه کنترل پنل مثل kloxo نصب میشه این امکان به صورت پیش فرض وجود نداره