PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه آپلود فیلم های حجیم در هاست

gerashboys
October 14th, 2012, 16:41
دوستان خسته نباشین این کسایی که سایت های فیلم دارن مثلا حدود 1000 تا فیلم گذاشتن که حجم هر کدوم بالای 400 مگ هستش خارج از کشور زندگی میکنن ؟؟
قضیش چیه؟ آیا با ای دی اس ال معمولی این کار رو میکنن؟ یا با vps ?

مثلا من توی کامپیوترم چند تا فیلم دارم اگه میخوام این فیلم ها رو بندازم روی هاستم و بزارم برای دانلود باید چیکار کنم؟

اصلا کلا قضیه این سایت های فیلم چیه؟

hasun
October 14th, 2012, 17:22
با وی پی اس انجام میدن .
خود وی پی اس هم معمولاً میشه هاست دانلدشون ! یعنی تنظیمش میکنن روی سابدامین .
با اینترنت هم زمان بره و هم خیلی گرون و دوباره کاریه .
از سیستم اگه فیلم داشته باشی یا میتونی تیکه تیکه آپلود کنی و یا با اینترنت پرسرعت آپلود کنی .

gerashboys
October 14th, 2012, 17:38
با وی پی اس انجام میدن .
خود وی پی اس هم معمولاً میشه هاست دانلدشون ! یعنی تنظیمش میکنن روی سابدامین .
با اینترنت هم زمان بره و هم خیلی گرون و دوباره کاریه .
از سیستم اگه فیلم داشته باشی یا میتونی تیکه تیکه آپلود کنی و یا با اینترنت پرسرعت آپلود کنی .

خوب فیلم ها رو از کجا توی وی پی اس قرار میدن؟
مثلا رفتن مغازه یه فیلم خریدن بعد چطور میتونن به وی پی اس انتقال بدن و بزارن برای دانلود؟

lived
October 14th, 2012, 17:45
دوست عزیز سایتهای فیلم که دارن حرفه ای کار میکنن همه سرور دارن
در رده های پایین vps و در رده های قویتر vds اجاره میکنن و برای آپلود و دانلود از همون استفاده میکنن
برای به دست آوردن فیلم لازم نیست برید مغازه بخرید
سایتهایی وجود دارند که اکانت VIP میفروشند که به طور مثال شما با دادن هزینه ماهانه میتونید فیلمها رو به سرعت دانلود و در سایت خودتون آپلود نمایید
یک سری سایتها هم هستند که فیلمهای قدیمی و آنهایی در حال اکران نیستند رو رایگان میذارن برای دانلود
زمانی که در این کار وارد شوید سورس های خودتون رو پیدا میکنید و با اونها مشغول کار میشین

mohsen_eteraz
October 14th, 2012, 18:02
اگه هم منظورتون فیلم و سریال های ایرانی باشه بله بعضی از سایت ها خودشون تهیه میکنند و بارگذاری میکنند
و بقیه سایت ها از روی اونها کپی میکنند با استفاده از VPS :d