PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیریت جی پال - سپهر ممیز عادل

cooper47
October 14th, 2012, 11:37
دوست عزیز،

ارسال ایمیل با یک شناسه دیگر (ایمیل جعلی) اسون ترین کار تو نت هست،
شما با ایمیل info@shetab.biz دارید ایمیل ارسال میکنید ، که چی؟ خراب کردن دیگران؟

طرف پول نمیده تو سایتش اوکی ، مرسی که با ایمیل اطلاع رسانی میکنید، ولی شما حق ندارید با ایمیل دیگران ایمیل ارسال کنید،
بهتر بدونید کار شما جرم هست و اگر صاحب info@shetab.biz از شما شکایت کنه ( که انسانیست خودش رو نشون داده و هیچ کاری برای شما نکرده ) زندانی دارد دوست عزیز،

ایشون کلاه بردار هست به گفته شما ، اوکی، شما کلاه بردار تر هستید که دارید سواستفاده میکنید !

ایمیل ارسالی شما

با عرض سلام خدمت شما کاربر گرامی سایت شتاب دات بیز ساعتی پیش مطلع شدم که سایت شتاب دات بیز ، درخواستهای واریز وجه کاربران خود را واریز نکرده است! باری دیگر با دیباگ کردن سیستم نا امن و بی محتوای شتاب دات بیز ، موفق به هک مجدد سیستم شدم با توجه به مشکلی که شتاب دات بیز برای شما کاربر گرامی به وجود آورده است ، شما می توانید با استفاده از راهنمای زیر ، از این سایت شکایت کنید : به دادسرای مربوطه مراجعه کنید.بعد باید متن دادخواست خود را تهیه نمایید . در این مرحله سعی نمایید بسیار بسیار ساده مشکل خود را عنوان نمایید از بکار بردن اصطلاحات فنی و حتی ماده قانونی با تشریح و تفسیر بپرهیزید این کار در آینده لازم است و برای مرحله اول نیاز نیست چند نکته : قبل از ورود میباید از دو در پوشه تهیه کنید همین متن نامه میباید در فرم های مخصوص نوشته شود که میرزا بنویس ها دم در براتون همین متن را مینویسند فقط توجه داشته باشید از خودشون چیزی ننویسند که گرفتارتون میکنه بهتره همین متن را هم تایپ شده در پرونده قرار بدید چون سر دادیار شلوغه و این ها هم بد خط مینویسند به دادیار بگید که متن تایپ شده همون نقاشی هست که میراز بنویس مربوطه نموده است پس از پر نمودن شکایت در فرم مخصوص باید تمبر هم باطل کنید که دم در دادسرا این کار را انجام میدهند با نامه دریافتی میباید به پلیس فتا مراجعه کنید اما توجه داشته باشید که از دید قانون ایران همه بیگناهند مگر انکه خلافش ثابت بشه لذا قبل از آنکه به پلیس مراجعه نمایید از صفحاتی که جرم در ان ها اتفاق افتاده است پرینت بگیرید ( بهتر است رنگی باشد ) فایل های اصلی خود را درون یک سی دی کپی نمایید و ضمیمه نمایید . از تمامی برگ ( دادخواست + نامه دادیاری ) 2 سری کپی تهیه نمایید و یک پوشه و 2 عدد گیره نیز برای پانچ نمودن از قبل همراه خود داشته باشید . یکسری از کپی ها را برای خود نگه دارید به کاری که انجام میدهید اطمینان داشته باشید ! این مورد از همه مهم تر است چرا که همانطور که ابتدای این مبحث گفته شد پلیس هم باید بداند که شما به شکایتتان اطمینان دارید زمانی که وارد پلیس فتا میشوید و نامه دادیاری را تحویل میدهید در پوشه ای قبلا تهیه نموده اید مورد باز جویی قرار میگیرید . قبل از هر چیزی به شما بگویم که لزوما شما حق ایراد اتهام ندارید این مورد بعدها ممکن است به ضرر شما تمام شود با طی تمامی مراحل پلیس فتی برای کلانتری محل سکونت متهم احضاریه سایت میکند شما میتوانید از خود پلیس بخواهید که خودشان متهم را احضار کنند و یا برگه را بگیرید و به کلانتری محل مراجعه و سرباز بگیرید و متهم را احضار کنید اگر آدرس متهم را داشته باشید به کلانتری که وی در ان سکونت دارد مراجعه نمایید و با ارائه برگه احضاریه به دایره قضایی ازشون سرباز بگیرید و به محل سکونت متهم مراجعه نمایید . وقتی با سرباز به سراغ متهم رفتید 2 حالت پیش میاید حالت اول متهم برگه را میگیرد و ابلاغ انجام میشود که طی آن 3 روز وقت دارد به پلیس فتی جهت ارائه توضیح مراجعه نماید حالت دوم از دریافت برگه خود داری میکند که برای شما خیلی بهتر است چرا که به مجرمیت خود اعتراف مینماید و شما میتوانید حکم جلبش را بگیرید توجه داشته باشید در این مرحله به هیچ عنوان با متهم درگیر نشوید و حتی اگر هم چیزی به شما گفت خیلی راحت بگذرید هرگونه درگیری میتواند برای شما در آینده ضرر داشته باشد اگر متهم طی 3 روز به پلیس مراجعه نمود که هیچ اما اگر مراجعه ننمود خودشان جلب وی را میگیرند .در این مرحله هم باز پلیس شما میخواد و سعی میکنه مشکل را همانجا حل کنه اگر شما کماکان مصر باشید پرونده تکمیل و به دادیاری ارسال میشه در این مرحله چند تا نکته هست که باید متذکر بشم تا این جای کار همه چیز دسته شما بود از این جا به بعد همانطور که در قانون هم پیش بینی شده جرم عمومی اتفاق افتاده یعنی اگر پرونده به دادگاه بره شما بعدا هم رضایت بدید بار هم ممکنه متهم بره زندان و ... حالا این با شما است که تصمیم بگیرید واقعا راضی به این کار هستید یانه راضی به اینکه برای متهم سوء سابقه درست کنید و ..... این مورد مهمی است چون از اینجا به بعدش دیگه دست شما نخواهد بود نهایتا شما میتونید از شکایت خودتون صرف نظر کنید . اما پرونده جریان خواهد داشت اگر زمانی که شما را در پلیس فتی خواستند و متهم هم آنجا بود قائدتا یکسری از چیزها را در دفاع از خودش میگه هر جا که احساس کردید که بعد ها نمیتونه این دفاعیات را ثابت کنه از مسئول پرونده بخواهید ان را در پرونده ثبت کنه . این گونه موارد خیلی به زیرکی شما بستگی داره و فراموش نکنید که اصلا نیاز نیست عصبانی بشید حق باشما است در حال گرفتن ان هستید عصبانی شدن هم نداره در این قسمت پلیس از شما میخواد که فردای ان روز به اتفاق متهم در دادیاری و یا خود مقر پلیس حاضر بشید ایتدا تمام قوانین را مطالعه نمایید . بسیار خوب این مرحله ، مرحله ای است که شما میتوانید مفصلا تمامی موارد قانونی را با ذکر دلیل برای دادیار ذکر کنید مثلا وقتی دارید به ماده ای استناد میکنید متن ماده وارده هم بنویسید قاضی نمیتونه همه قانون ها را به یاد داشته باشه برای همین تا متن ماده را میبینه متوجه میشه منظور شما چیست . در این متن شما هر ادعایی هم میتونید داشته باشید دقت کنید ادعا و نه اتهام . مثلا بگید من x تومان ضرر کردم و .... اما دقت کنید که اتهام بی مورد نزنید نکته مهم دیگری که در این رابطه هم وجود داره اینکه فرض نکنید چون شاکی هستید قاضی باید با شما رفتار دیگه ای داشته باشه اصولا در شریعت اسلامی رفتار قاضی با هر 2 طرف یکسان است اینکه شما حق را بخودتون میدید لزوما معناش این نیست که قاضی هم به شما حق بده . این شما ئید که میباید مستدل اثبات کنید صاحب حقید . متهم میتونه بگه من از همه چیز بی اطلاعم و این شماییئ که باید به قاضی اثبات کنید که وی اطلاع داشته است . برای این کار هم باید از قبل برنامه داشته باشید و موارد خود را بخش بندی کنید و از قبل هم برای سئوالات قاضی جواب آماده داشته باشید. یک نکته دیگه هم باید متذکر بشم . ببینید اگر قاضی سئوالی از شما کرد که جواب ان منجر به اتهام به متهم میشد تنها کافی است بگید من از نحوه ان بی اطلاعم و از دادگاه میخوام در صورت صلاحدید دستور تحقیق بده همین کافیه . در این مرحله دادیار - قاضی حکم خود را میدهد اما این حکم 3 تا 4 مرحله بالاتر رفته تا تائید شود میباید منتظر حکم نهایی بمانید حالا فرض کنید حکم مطابق با نظر شما نبود باز هم راه های دیگری هست تا شکایت خود را به نحو دیگری در حوزه قضائی دیگری مطرح نمایید . گام هفتم اجرای احکام : پس از دریافت حکم نهایی ، این حکم به اجرای احکام میره تا با تایید مسئول مربوطه به اجرا گذاشته بشه سعی کردم مفصل بنویسیم و جوری موارد را بگوییم که بدرتون بخوره طبق آخرین گزارش دریافتی از این سایت : مجموع بدهی : 247073512.96 ریال می باشد اگر شما هم از این 24میلیون تومان ، سهمی دارید خواهشمند است اقدامی کنید... برای اگاهی بیشتر ، به تاپیک زیر مراجعه کنید : http://www.webhostingtalk.ir/f41/60266/ با تشکر از شما کاربر محترم و گرامی / مدیریت جِی پَل - سپهر ممیز عادل

دستت درد نکنه که اطلاع رسانی کردید ولی چرا با ایمیل

info@shetab.biz ؟

واقعا متاسفم برات
-----------------------
بنده نه مدیر شتاب بیز هستم نه دوست ایشون ، حتی اسمشون هم نمیدونم، ولی کار های شما بدجوری غیر انسانی هست

کمتر به تخریب دیگران بپردازیم، عرضه داریم خودمون بیایم بالا ، نه با تخریب دیگران بیایم بالا
موفق باشید

Mihan-VPS
October 14th, 2012, 11:48
دوست عزیز من هم بی طرف هستم ولی کسانی رو میشناسم که الان نزدیک به 1 ماه از زمان درخواست وجهشون تو شتاب گذشته و دستشون به جایی بند نیست شما خودتون رو بزاری جای این افراد :)
بنظرم نیاز بود یک نفر هر دو طرف رو متوجه موضوع کنه هم مدیر شتاب که با خیال راحت به فعالیتش ادامه نده هم مشتریان این درگاه که متوجه باشند

sepadl71
October 14th, 2012, 11:50
دوست عزیز،

ارسال ایمیل با یک شناسه دیگر (ایمیل جعلی) اسون ترین کار تو نت هست،
شما با ایمیل info@shetab.biz دارید ایمیل ارسال میکنید ، که چی؟ خراب کردن دیگران؟

طرف پول نمیده تو سایتش اوکی ، مرسی که با ایمیل اطلاع رسانی میکنید، ولی شما حق ندارید با ایمیل دیگران ایمیل ارسال کنید،
بهتر بدونید کار شما جرم هست و اگر صاحب info@shetab.biz از شما شکایت کنه ( که انسانیست خودش رو نشون داده و هیچ کاری برای شما نکرده ) زندانی دارد دوست عزیز،

ایشون کلاه بردار هست به گفته شما ، اوکی، شما کلاه بردار تر هستید که دارید سواستفاده میکنید !

ایمیل ارسالی شما

دستت درد نکنه که اطلاع رسانی کردید ولی چرا با ایمیل

info@shetab.biz ؟

واقعا متاسفم برات
-----------------------
بنده نه مدیر شتاب بیز هستم نه دوست ایشون ، حتی اسمشون هم نمیدونم، ولی کار های شما بدجوری غیر انسانی هست

کمتر به تخریب دیگران بپردازیم، عرضه داریم خودمون بیایم بالا ، نه با تخریب دیگران بیایم بالا
موفق باشید

با سلام خدمت شما
بنده در ایمیل ارسالی نه گفتم کسی کلاه بردار است و نه گفتم نیست
بنده با توجه به مشاهداتم ، ایمیل ارسال کردم
در رابطه با اینکه ایمیل جعلی است :
1.لیست ایمیل کاربران سایت شتاب دات بیز ، عمومی است ؟!
2.تا به حال به هدر ایمیل ها توجه کردید؟!
در رابطه با مساله اول ، لازم است بدونید که لیست ایمیل کاربران سایت شتاب جایی جز بخش مدیریت سایت پیدا نمی شود
درباره مساله دوم هم ، اگر هدر ایمیل را با دقت مطالعه کنید ، آدرس سرور سایت شتاب دات بیز و آی پی آن درج شده است
در کل از نظر شما متشکرم ؛ امیدوارم با توجه به مطالب بالا کمی به دانش خود اضافه کنید
ما کار خودمون رو انجام میدیم ، نیاز به تخریب کس دیگری نداریم
مهم ترین کار ما ، احترام به کاربر و زمان بندی دقیق می باشد
دروغ نمی گوییم و در صورتی که مشکلی پیش آید، چیزی نداریم که از کاربرانمان پنهان کنیم
همانطور که قبلا" هم گفته بودم، این سیاست کاری بنده هستش
موفق باشید

sepadl71
October 14th, 2012, 12:02
راستی ، خوب است این رو هم بدونید :
این بار ، بار دومی است که این سیستم با یک باگ دیگر هک می شود.
باگ قبلی هم با گزارش بنده مسدود شد.
قبلا" هم گفتم ، باز هم اعلام می کنم ، صبر کنید تا باگ ها و مشکلاتشون حل بشه و بعد استفاده کنید.
به همین سادگی...

cooper47
October 14th, 2012, 21:13
با سلام خدمت شما
بنده در ایمیل ارسالی نه گفتم کسی کلاه بردار است و نه گفتم نیست
بنده با توجه به مشاهداتم ، ایمیل ارسال کردم
در رابطه با اینکه ایمیل جعلی است :
1.لیست ایمیل کاربران سایت شتاب دات بیز ، عمومی است ؟!
2.تا به حال به هدر ایمیل ها توجه کردید؟!
در رابطه با مساله اول ، لازم است بدونید که لیست ایمیل کاربران سایت شتاب جایی جز بخش مدیریت سایت پیدا نمی شود
درباره مساله دوم هم ، اگر هدر ایمیل را با دقت مطالعه کنید ، آدرس سرور سایت شتاب دات بیز و آی پی آن درج شده است
در کل از نظر شما متشکرم ؛ امیدوارم با توجه به مطالب بالا کمی به دانش خود اضافه کنید
ما کار خودمون رو انجام میدیم ، نیاز به تخریب کس دیگری نداریم
مهم ترین کار ما ، احترام به کاربر و زمان بندی دقیق می باشد
دروغ نمی گوییم و در صورتی که مشکلی پیش آید، چیزی نداریم که از کاربرانمان پنهان کنیم
همانطور که قبلا" هم گفته بودم، این سیاست کاری بنده هستش
موفق باشید

در مورد احترام به کاربر که هیچ چیز نگویید ! واقعا جالب بود احترام به کاربرتون

دوست عزیز

یک سایت یک باگ داره و شما از اون باگ استفاده میکنید ، یعنی شما ادم خوبی هستید و اون ادم بده هست؟
صورت مساله رو پاک نکن

اینکه شما از ایمیل یک سایت دیگر برای تبلیغات استفاده میکنید حال به هر دلیلی ضعف انسانیت شما رو میرسونه دوست عزیز

دسستون درد نکنه که اطلاع رسانی کردید ولی نیاز بود با ایمیل خود شتاب.بیز انجام بشه ؟ خیر
اینکار همانطور که گفتم جرم هست و زندانی دارد اقایی که دم از پلیس فتا میزنید

تنها باید شاکر باشید که مدیریت این سایت از شما شکایتی انجام نداده است که هنوز میتونید حرف بزنید و ادعا کنید چیزی بلد هستید و به رخ ما بکشید که ما اری بیسواد !

موفق باشید اقای ممیز :)

sepadl71
October 15th, 2012, 00:32
با سلام خدمت شما
یک سایت (سیستم شتاب دات بیز) چند باگ داره و در هر مرحله بنده از یکیش استفاده می کنم
ببینید دوست عزیز ، سیستم مدیریت شتاب دات بیز را تا نبینید ، به هیچ وجه حرفی نمیتونید بزنید! یک صفحه برای اطلاع رسانی هست که دارای موضوع و متن است! حتی متن هم به صورت plain text می باشد!
تنها کاری که با اون امکانات میشد انجام داد ، همین بود
بنده جرم خودم رو میدونم و تا دادگاهش هم میام ، اما کسی رو نمیبینم که شکایتی کرده باشه (لزومی نیست اعلام بشه ، ولی در هک قبلی شکایت های زیادی از ینده شد!:65: آنقدر زیاد بود که دادگاه مجبور شد همه ش رو تو یک روز بندازه!:65:)
من اعتقاد دارم، پای بی گناه تا پای دار میره ، اما بالای دار نمیره
شما میگی تبلیغات کردم ، قبول. میفرستنم دادگاه ، جریمه نقدی می برن ، پرداخت می کنم. انگار پول تبلیغات دادم!
همون طور که تا الآن هم گفتم ، نه من ادعا دارم و به رخ می کشم و نهشما ها را کوچک می کنم و زیر سوال می برم
حالا لازمه اینجا اعلام کنم. بنده پیشنهاد همکاری با سایت شتاب دات بیز + تعمیر امنیتی اسکریپت شتاب دات بیز + برنامه نویسی وب سرویس واریز وجه شتاب دات بیز را به جناب آقای ملت اعلام کردم.... اما... امان از غرور بی جا...:-|
در کل ، خیلی مسائل هست که شما هنوز نمیدونید. در رابطه با بچه بازی های سطح وب ، در رابطه با هکر های سودمند و هکر های ضرر رسان...
در کل ممنون از نقد و بررسی کار بنده...
پیروز و سربلند باشید

rezaei1374
October 15th, 2012, 01:54
با سلام خدمت شما
یک سایت (سیستم شتاب دات بیز) چند باگ داره و در هر مرحله بنده از یکیش استفاده می کنم
ببینید دوست عزیز ، سیستم مدیریت شتاب دات بیز را تا نبینید ، به هیچ وجه حرفی نمیتونید بزنید! یک صفحه برای اطلاع رسانی هست که دارای موضوع و متن است! حتی متن هم به صورت plain text می باشد!
تنها کاری که با اون امکانات میشد انجام داد ، همین بود
بنده جرم خودم رو میدونم و تا دادگاهش هم میام ، اما کسی رو نمیبینم که شکایتی کرده باشه (لزومی نیست اعلام بشه ، ولی در هک قبلی شکایت های زیادی از ینده شد!:65: آنقدر زیاد بود که دادگاه مجبور شد همه ش رو تو یک روز بندازه!:65:)
من اعتقاد دارم، پای بی گناه تا پای دار میره ، اما بالای دار نمیره
شما میگی تبلیغات کردم ، قبول. میفرستنم دادگاه ، جریمه نقدی می برن ، پرداخت می کنم. انگار پول تبلیغات دادم!
همون طور که تا الآن هم گفتم ، نه من ادعا دارم و به رخ می کشم و نهشما ها را کوچک می کنم و زیر سوال می برم
حالا لازمه اینجا اعلام کنم. بنده پیشنهاد همکاری با سایت شتاب دات بیز + تعمیر امنیتی اسکریپت شتاب دات بیز + برنامه نویسی وب سرویس واریز وجه شتاب دات بیز را به جناب آقای ملت اعلام کردم.... اما... امان از غرور بی جا...:-|
در کل ، خیلی مسائل هست که شما هنوز نمیدونید. در رابطه با بچه بازی های سطح وب ، در رابطه با هکر های سودمند و هکر های ضرر رسان...
در کل ممنون از نقد و بررسی کار بنده...
پیروز و سربلند باشید
اتفاقا امروز داشت یکی درباره سیستم شما صحبت میکرد
میگفت اصلا سیستمتون امنیت نداره
حالا من نمیگم ولی شما بهتر نیست روی امنیت سیستم خودتون کار کنید
تا تخریب رقیا!

iranian-portal
October 15th, 2012, 02:17
جناب ممیر عادل اول از همه این که دخالت شما در این امر ممکنه مال باختگان رو از هدف دورتر کنه
تا قبل از این اقدام مدیریت این سیستم متهم بوده اما با این کار شما ممکنه داستان تا حدی تغییر کنه و ایشون بابت سیاست اطلاعاتی مشتریان و سوء استفاده از سیستم در دادگاه اعتراض کنه که این امر پیگیری مشکل مال باختگان رو سخت خواهد کرد
و شک نکنید اگر پای مدیریت این سیستم به دادگاه باز بشه ایشون هم جهت بازی دادن و به تاخیر انداختن پیگیری ها موضوع شما رو مطرح خواهند کرد که شک نکنید ماجرا کش دار خواهد شد و کار رو برای مال باختگان سخت تر
شما اگر خیلی مدعی حقوق دیگران بودید بهتر بود دست به این اقدام نمی زدید

در ضمن:
شمایی که مدعی برنامه نویسی تسویه حساب و ... هستید بهتره اول به فکر سایت خودتون باشید که تسویه حساب رو از سیستم شبا بین 3 الی 4روز و جدیدا یک روز کم کردید 3 روز انجام میدین!!!!!!!!!!!!!!
همه درگاه ها دارن از شبا استفاده می کنند اما نمیدونم چطوره که همه حتی وقتی 9شب درخواست میدی 7صبح در حساب هست اما درخواست واریز وجه شما 3روز بعد به زور در مانده حساب بانکی ما میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
علاوه بر این مورد هم که برنامه نویسی سایت شما و کاربر پسندی به هیچ وجه جالب نیست شما حتی توی سیستم خودتون بخش تیکت ندارید!!!!!!!!! هنگام درخواست واریز وجه آدم متوجه نمیشه درخواست وجه ثبت شده یا نشده!!!!!!!!!!

شما اول خودت رو کامل کن بعد دنبال اشکالات دیگران باش

rezaonline.net
October 15th, 2012, 02:45
سپهر خان ، بخش ثبت نام سایتتون ، اصلاً کپچا نداره .
به نظرتون خوبه به جای اینکه بهتون بگم یه کپچا بذارید ، یه اسپمر بنویسم هر یک ساعت 500 تا یوزر ثبت کنم ؟؟؟!
یه وی پی اس کوچولو تا صبح کار کنه ، سیستمون میشه چند تا کاربر؟ :-*

بهتره به فکر سازدگی باشید نه تخریب .
اگر سیستم ایشون مشکل داشته بهتر بود با روشهای معقول کمکشون کنید نه اینکه نفوذ کنید و تخریب و ...
همچنین ادعایی که میکنید در جهت حفظ منافع کاربر ، میشه گفت تا حدی صادق هست چون این سایت با شما رقیب است !
یه ضرب المثل هم هست که میگه
گربه برای رضای خدا موش نمیگیره .

شب به خیر

sainaweb
October 15th, 2012, 03:00
آقای سپهر عادل عزیز .

فایل پیوستی رو براتون گذاشتم که بدونید هر کاری که تونستید نباید بکنید . آدمی نیستم که کسی رو اذیت کنم و دلم براتون سوخت چون خیلی کودکانه رفتار میکنید . . . .

این رو هم بدون پسر خوب , همیشه دست بالای دست بسیار است

P30Tools
October 15th, 2012, 07:14
خیلی تابلو هست که حرکت جنبه تبلیغاتی داره!

SajjadM2
October 15th, 2012, 10:13
آقای سپهر عادل عزیز .

فایل پیوستی رو براتون گذاشتم که بدونید هر کاری که تونستید نباید بکنید . آدمی نیستم که کسی رو اذیت کنم و دلم براتون سوخت چون خیلی کودکانه رفتار میکنید . . . .

=)) دمت گرم

SajjadM2
October 15th, 2012, 10:14
من فکر میکنم میبینم دوستان درست میگن اصلا داد و بیداد میکنه خوب شما ایمیل میدید برای کمک به ما چرا مینویسید مدیر جای پال؟:-|

sepadl71
October 15th, 2012, 12:12
اتفاقا امروز داشت یکی درباره سیستم شما صحبت میکرد
میگفت اصلا سیستمتون امنیت نداره
حالا من نمیگم ولی شما بهتر نیست روی امنیت سیستم خودتون کار کنید
تا تخریب رقیا!

با سلام خدمت شما
تا به حال کسی سیستم ما رو هک نکرده و حتی گزارشی هم به ما ارسال نکرده
به همین دلیل است که اعلام می کنیم مشکل امنیتی نداریم!
ما بر روی سیسم خودمون هم کار می کنیم...
موفق باشید

sepadl71
October 15th, 2012, 12:18
جناب ممیر عادل اول از همه این که دخالت شما در این امر ممکنه مال باختگان رو از هدف دورتر کنه
تا قبل از این اقدام مدیریت این سیستم متهم بوده اما با این کار شما ممکنه داستان تا حدی تغییر کنه و ایشون بابت سیاست اطلاعاتی مشتریان و سوء استفاده از سیستم در دادگاه اعتراض کنه که این امر پیگیری مشکل مال باختگان رو سخت خواهد کرد
و شک نکنید اگر پای مدیریت این سیستم به دادگاه باز بشه ایشون هم جهت بازی دادن و به تاخیر انداختن پیگیری ها موضوع شما رو مطرح خواهند کرد که شک نکنید ماجرا کش دار خواهد شد و کار رو برای مال باختگان سخت تر
شما اگر خیلی مدعی حقوق دیگران بودید بهتر بود دست به این اقدام نمی زدید

در ضمن:
شمایی که مدعی برنامه نویسی تسویه حساب و ... هستید بهتره اول به فکر سایت خودتون باشید که تسویه حساب رو از سیستم شبا بین 3 الی 4روز و جدیدا یک روز کم کردید 3 روز انجام میدین!!!!!!!!!!!!!!
همه درگاه ها دارن از شبا استفاده می کنند اما نمیدونم چطوره که همه حتی وقتی 9شب درخواست میدی 7صبح در حساب هست اما درخواست واریز وجه شما 3روز بعد به زور در مانده حساب بانکی ما میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
علاوه بر این مورد هم که برنامه نویسی سایت شما و کاربر پسندی به هیچ وجه جالب نیست شما حتی توی سیستم خودتون بخش تیکت ندارید!!!!!!!!! هنگام درخواست واریز وجه آدم متوجه نمیشه درخواست وجه ثبت شده یا نشده!!!!!!!!!!

شما اول خودت رو کامل کن بعد دنبال اشکالات دیگران باش

با سلام خدمت شما کاربر گرامی
حرف شما درسته ، هک کردن جرمه
ولی حالا مدیریت سایت شتاب در حال واریز کزدن است و ما هم بخیل نیستیم و ازشون تشکر می کنیم
در رابطه با شبا و شتاب هم ، قانون کاری ما به این شکل و به این صورت است که پس از 1 روز کاری شتاب و پس از 2 روز کاری شبا رو واریز می کنیم
برنامه نویسی که موردی ندارد ، اما از نظر ظاهری ، کمی تغییر خواهیم کرد
سیستم تیکتینگ هم ، هنوز ایمن و تکمیل نشده ، به همین دلیل در دسترس عموم قرار نگرفته
موفق باشید

sepadl71
October 15th, 2012, 12:27
سپهر خان ، بخش ثبت نام سایتتون ، اصلاً کپچا نداره .
به نظرتون خوبه به جای اینکه بهتون بگم یه کپچا بذارید ، یه اسپمر بنویسم هر یک ساعت 500 تا یوزر ثبت کنم ؟؟؟!
یه وی پی اس کوچولو تا صبح کار کنه ، سیستمون میشه چند تا کاربر؟ :-*

بهتره به فکر سازدگی باشید نه تخریب .
اگر سیستم ایشون مشکل داشته بهتر بود با روشهای معقول کمکشون کنید نه اینکه نفوذ کنید و تخریب و ...
همچنین ادعایی که میکنید در جهت حفظ منافع کاربر ، میشه گفت تا حدی صادق هست چون این سایت با شما رقیب است !
یه ضرب المثل هم هست که میگه
گربه برای رضای خدا موش نمیگیره .

شب به خیر

با سلام خدمت شما
در رابطه با ثبت نام ، فعلا نیاز نبوده کپچا قرار داده شود
حالا اگر اسپمر بیاد و یزر بسازه ، باز هم خوب همه چیز مشخصه
ما هر روز داریم روی سیستممون مانور میریم ، اگر نیاز باشه ، چیزی اضافه می کنیم ، اگر نیاز باشه ، کم می کنیم
در مرحله قبلی ، بنده در این زمینه با آقای ملت صحبت کرده بودم...
حالا برداشت شما به این صورت بود ، بنده هم نمیتونم چیزی بگم
شاد باشید

sepadl71
October 15th, 2012, 12:32
آقای سپهر عادل عزیز .

با سلام خدت مشا و با تشکر از انتشار بخشی از بک آپ سایت ما
در این رابطه ، لازمه اعلام کنم ، مشکل از سمت ما نبوده
بزرگترین مشکل ، انتخاب شرکت سرویس دهنده نا معتبر و مدیر سرورغیر قابل اعتماد هست
سورسی که شما قرار دادید ، مربوط به سرور قبلی ما ، یعنی همان سروری که مدیر سرور آن برای ما دردسر های متعدد پیش آورد می باشد
پس من شما رو به چشم یک هکر نمی بینم ، شما فقط مصرف کننده اید!
به تمامی دوستان نصیحت می کنم ، از هر جایی سرور و سرور مجازی و هاست تهیه نکنید...
موفق باشید

sepadl71
October 15th, 2012, 12:37
من فکر میکنم میبینم دوستان درست میگن اصلا داد و بیداد میکنه خوب شما ایمیل میدید برای کمک به ما چرا مینویسید مدیر جای پال؟:-|

دوست عزیز
چون شما فکر می کنید تبلیغات بوده ، بنده از شما و کسانی که اینطور فکر می کنند معذرت می خوام
موفق باشید

SajjadM2
October 15th, 2012, 12:57
دوست عزیز
چون شما فکر می کنید تبلیغات بوده <<<<<
موفق باشید

من فکر نمیکنم تبلیغات بوده و 100% تبلیغات بوده مثل این میمونه زرین پال بره پارس پال رو هک کنه بگه امنیت نداره با تشکر مدیریت زرین پال مگه میشه!!!!!

من این دوتا سایت رو مثال زدم چون حرفه ای عمل میکنند کار شما یکم غیر اخلاقی بود

و یا میهن وب هاست بره پردیس هاستینگ رو هک کنه و یا بر عکس

من که باره اولمه هچین چیزی دیدم شما چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟

==========

چرا شما سعی میکنید کار خودتون رو درست جلوه بدید؟

ما از شما ممنونیم ایمیل رو ارسال کردید ولی وقتی مینویسید

مدیریت جای پال یعنی تبلیغات اولین بار هم یک ایمیل ارسال کرده بودید

سلام این سایت امنیت نداره و... با تشکر مدیریت جای پال و اسم بعضی از افراد هم نوشته بودید

من چند تا از دوستانم بعد از این ایمیل شتاب رو بیخیال شدن و اومدن جای پال پس تبلیغات بوده :)

امید وارم ناراحت نشده باشید :-*

sepadl71
October 15th, 2012, 13:08
من فکر نمیکنم تبلیغات بوده و 100% تبلیغات بوده مثل این میمونه زرین پال بره پارس پال رو هک کنه بگه امنیت نداره با تشکر مدیریت زرین پال مگه میشه!!!!!

من این دوتا سایت رو مثال زدم چون حرفه ای عمل میکنند کار شما یکم غیر اخلاقی بود

و یا میهن وب هاست بره پردیس هاستینگ رو هک کنه و یا بر عکس

من که باره اولمه هچین چیزی دیدم شما چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟

==========

چرا شما سعی میکنید کار خودتون رو درست جلوه بدید؟

ما از شما ممنونیم ایمیل رو ارسال کردید ولی وقتی مینویسید

مدیریت جای پال یعنی تبلیغات اولین بار هم یک ایمیل ارسال کرده بودید

سلام این سایت امنیت نداره و... با تشکر مدیریت جای پال و اسم بعضی از افراد هم نوشته بودید

من چند تا از دوستانم بعد از این ایمیل شتاب رو بیخیال شدن و اومدن جای پال پس تبلیغات بوده :)

امید وارم ناراحت نشده باشید :-*

پس بنده از شما عذرخواهی می کنم

SajjadM2
October 15th, 2012, 13:14
چرا از من؟

فکر کنم یک عذر خواهی به مدیر شتاب بدهکارین:-*

teambieber
October 15th, 2012, 13:24
الان یک ماهه این شتاب با من تصویه حساب نکرده خدا نگذره ازشون !

teambieber
October 15th, 2012, 13:30
این رو هم بگم نصف تراکنش هایی ک از سایتشون میاد در آخرین مرحله not found میزنه و مشتری هم نمی خره الکی پشت کسی واینستید
این اسکریپت رو آقای ata ساختن که اون سری هم 40 تومن مارو خوردن !
سابقه ی خوبی ندارن !! بحثی نیس ولی بیخودی دارین حمایت می کنید !
با تسویه حساب 30 روزه کسی نمیتونه تجارت کنه !

sepadl71
October 15th, 2012, 13:48
میدونید جال چیه ؟!؟
زمانی که بنده مینویسم مدیر جی پال ؛ خیلی ها میگن که داره از سیستم جی پال تبلیغ می کنه
زمانی که اسم خودم رو می نویسم ؛ خیلی ها میگن داره از خودش تعریف میکنه
پس نتیجه میگیریم عده ای منتقد همیشه هستند که باید ایراد بگیرند...

SajjadM2
October 15th, 2012, 14:12
میدونید جال چیه ؟!؟
زمانی که بنده مینویسم مدیر جی پال ؛ خیلی ها میگن که داره از سیستم جی پال تبلیغ می کنه
زمانی که اسم خودم رو می نویسم ؛ خیلی ها میگن داره از خودش تعریف میکنه
پس نتیجه میگیریم عده ای منتقد همیشه هستند که باید ایراد بگیرند...

:76: من از هیچکس دفاع نمیکنم ولی کار شما غیر اخلاقی بوده نظر من اینه تاپیک رو ادامه ندیم بیخال بابا؟! اوکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hoka
October 15th, 2012, 14:28
اولا من کاری ندارم به جی پال و شتاب
نه هزار تومن در شتاب داشتم و دارم نه از جی پال استفاده کردم
من از پارس پال استفاده میکنم چون واقعا یه سری بچه بازی ها توش نیست و یه شرکت حرفه ای هست که دقیقا روی قانون و برنامه کار میکنه

ولی با شما ( مدیر جی پال صحبت دارم )
شما به چه حقی یک تارگت ایرانی رو که کلی کاربر از جمله خودم اطلاعات شخصی داشتن توش رو هک کردی ؟ از کجا معلوم که یکی از دلایلی که پول های مردم از شتاب به حسابشون ریخته نشده هک کردن شما و خرابکاری در صورتحساب ها باشه ؟ خود شما یکی از متهم ها هستید . به شما چه که یک سایت دیگه پول مشتری هارو نمیده ؟ قاضی هستید یا کاربر شتاب ؟ تابستون تموم شده خواهشا بس کنید این بچه بازی هارو . اگر شکایتی هم بشه من خودم از شما شاکی هستم به دلیل هک کردن یک سایت و اطلاعات شخصی بنده - ارسال اسپم به ایمیل بنده و ...

خودتون رو اول اصلاح کنید .من هکر نیستم ولی اگر باور ندارید برید توی سایت های امنیتی خارجی درخواست تست وبسایت خودتون رو بدید ببینید در یک ساعت چند ده تا باگ از سایت شما میگیرن . این رقابت نیست . حسادت در عین بچگیه

sepadl71
October 15th, 2012, 16:55
اولا من کاری ندارم به جی پال و شتاب
نه هزار تومن در شتاب داشتم و دارم نه از جی پال استفاده کردم
من از پارس پال استفاده میکنم چون واقعا یه سری بچه بازی ها توش نیست و یه شرکت حرفه ای هست که دقیقا روی قانون و برنامه کار میکنه

ولی با شما ( مدیر جی پال صحبت دارم )
شما به چه حقی یک تارگت ایرانی رو که کلی کاربر از جمله خودم اطلاعات شخصی داشتن توش رو هک کردی ؟ از کجا معلوم که یکی از دلایلی که پول های مردم از شتاب به حسابشون ریخته نشده هک کردن شما و خرابکاری در صورتحساب ها باشه ؟ خود شما یکی از متهم ها هستید . به شما چه که یک سایت دیگه پول مشتری هارو نمیده ؟ قاضی هستید یا کاربر شتاب ؟ تابستون تموم شده خواهشا بس کنید این بچه بازی هارو . اگر شکایتی هم بشه من خودم از شما شاکی هستم به دلیل هک کردن یک سایت و اطلاعات شخصی بنده - ارسال اسپم به ایمیل بنده و ...

خودتون رو اول اصلاح کنید .من هکر نیستم ولی اگر باور ندارید برید توی سایت های امنیتی خارجی درخواست تست وبسایت خودتون رو بدید ببینید در یک ساعت چند ده تا باگ از سایت شما میگیرن . این رقابت نیست . حسادت در عین بچگیه

با سلام خدمت شما
شما مثل چندین و چند نفر دیگه فکر کن من بچم ؛ خرابکارم ؛ همه چیز رو خراب کردم...
اصلا" تو ایران ، پرونده سازی مثل آب خوردنه... من ورود غیر مجاز داشتم ، آدرس ip بنده هم ثبت شده. به مدیر شتاب اعلام کنید و ازشون خواهش کنید تا برای ورود غیر مجاز بنده و دستکاری در حسابهاشون از من شکایت کنه...
بنده هر کجا که بدونم و هر کاری که بتونم انجام میدم ؛ ضرر مالی و اعتباری هر چیز دیگه ای هم داشته باشه به جون میخرم
برای بار 1000... م به هرکسی که ایین متن رو میخونه میگم ، شکایتی هست مراجع قانونی سرشون درد میکنه برای این کارا... لطفا" اقدام کنید...
کار حرفه ای بنده ، فصل تابستان و پاییز نمیشناسه!!!
شما درخواست تست بدین ، من کاملا" راضی هستم
همونطور که از همون بار اولی که هک کردم گفتم ، سیاست کاری و طرز فکر من این شکلی هست...
در کل، اگر سیستم ما رو از دور هم نگاه میکردین ، میدیدین که توی سیستم ما هیچ بچه بازی ای نیست. در کنار سیستم ما ، بچه ها هستند که با ما بازی می کنند!
موفق باشید

sepadl71
October 15th, 2012, 16:59
بنا بر درخواست همکاران گروه ، بنده دیگر در این تاپیک پستی ارسال نمی کنم. چون تاپیک بی هدف می باشد!
با تشکر از منتقدین و دوستانی که با توجه به زمان و مکان ، تغییر رنگ می دهند! / پیروز باشید

habiballahafg
October 15th, 2012, 17:37
به نظر من کار شتاب خیلی بد هست باید هر چه سریع تر تسویه کنه والی شما هم نباید با آبروی شتاب بازی کنید قاضی خدا و ان باد کاری هست که توبه کرد و باران نازل شد