PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پسورد پنل دامنه در nic ؟!

.:: Ali ::.
October 13th, 2012, 23:10
سلام دوستان.
بنده يه دامنه ir از اذرانلاين ثبت كردم.دامنه بدون مشكل الان به نام من ثبت شده .تنها مشكل اينه كه نميتونم وارد پنل دامنه در nic بشم
چون فقط شناسه دارم و پسوردي ندارم.از پشتيباني اذرانلاين دراين مورد سوال كردم اونها هم گفتم بايد از خود nic بگيريد!
حالا خواستم ببينم بايد چيكار كرد؟!

MihanV
October 13th, 2012, 23:20
تلفن:
‎(+۹۸ ۲۱) ۲۲۲۹ ۰۳۰۶‎
‎(+۹۸ ۲۱) ۲۲۲۹ ۰۹۱۶‎
فقط در روزهای کاری و بین ساعات ۱۰:۰۰ تا ۱۲:۰۰ (به وقت تهران) پاسخگو می‌باشد.

تماس بگیرید راهنمایی میکنن .

webelizer
October 13th, 2012, 23:26
سلام دوستان.
بنده يه دامنه ir از اذرانلاين ثبت كردم.دامنه بدون مشكل الان به نام من ثبت شده .تنها مشكل اينه كه نميتونم وارد پنل دامنه در nic بشم
چون فقط شناسه دارم و پسوردي ندارم.از پشتيباني اذرانلاين دراين مورد سوال كردم اونها هم گفتم بايد از خود nic بگيريد!
حالا خواستم ببينم بايد چيكار كرد؟!

مگر خودتان در نیک قبلا شناسه را ایجاد نکرده اید؟

October 14th, 2012, 07:50
مگر خودتان در نیک قبلا شناسه را ایجاد نکرده اید؟
خير در همون اذرانلاين يه فرم قرار داده بودن كه پر كردم و شناسه ايجاد شد و مابقي ماجرا.

webelizer
October 14th, 2012, 10:50
خير در همون اذرانلاين يه فرم قرار داده بودن كه پر كردم و شناسه ايجاد شد و مابقي ماجرا.

از طریق لینک زیر پسورد را ریست کنید. پسورد به ایمیل تان خواهد آمد:
https://www.nic.ir/Reset_Password

MihanV
October 14th, 2012, 12:02
از طریق لینک زیر پسورد را ریست کنید. پسورد به ایمیل تان خواهد آمد:
https://www.nic.ir/Reset_Password

بعذ از این یه سوال پرسیده خواهد شد و که چون ایشون نساختن اکانت رو قادر به پاسخ نیستن
برای همین میگم که باید زنگ بزنه تا راهنمایی کنن

webelizer
October 14th, 2012, 23:06
بعذ از این یه سوال پرسیده خواهد شد و که چون ایشون نساختن اکانت رو قادر به پاسخ نیستن
برای همین میگم که باید زنگ بزنه تا راهنمایی کنن

بله درست میگید به این مورد دقت نکرده بودم!

October 15th, 2012, 17:47
زنگ زديم ميگن بايد سوال جواب محرمانه واسه ما پست كنيد.
ثبت يه دامنه اين همه داستان داشته.اشتباه من اين بود كه از طريق خود نيك شناسه نساختم.