PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نماد اعتماد الکترونیکی رو چگونه دور بزنیم ؟

MehrPC
October 13th, 2012, 12:11
بچه ها میدونید که اگه مشتری روی آیکون نماد توی سایت فروشنده کلیک کنه آدرس و تلفن ثابت نشون داده میشه و خیلی از ما ها در خونه مشغول فعالیت هستیم
بچه ها راهی سراغ دارید این مشکل رو با نماد حل کنیم ؟ یا آدرس سوری قرار بدیم ؟

درست نیست مشتری آدرس خونه طرف رو داشته باشه

parsdrive
October 13th, 2012, 12:15
سلام
اگر شرکت دارید که مشکلی نیست. اگر هم شرکت ندارید چرا نباید بقیه بدونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من فلانی هستم و آدرسم اینه مگه خیلی از آشنایان نمیدونن ما کجا زندگی می کنیم؟ اگر مشتریان هم بدونن اصلا ایرادی نداره. نمونش اینهمه دنبال هم گشتنا توی همین انجمن و خارج از این انجمن بدلیل اینهمه خوردن ودر رفتنا(بلانسبت دوستان کار درست) برای اینه که همین نماد الکترونیک نیست. اگر باشه و بدونه اون شخص که با فریب مردم ملت میریزن در خونش یا نمیاد توی کار یا اینکه مردونه میاد و پای حرفاش هست و مسئولیت سرویسش روبه عهده می گیره. خیلی هم خوبه به نظر من.

MehrPC
October 13th, 2012, 12:19
ما شرکت نیستیم و در خونه فعال هستیم اما شما فرض کن فقط هفته ای 1 نفر بخواد به خونه تماس بگیره یا بخواد بیاد آدرس رو پیدا کنه ! خوب این درست نیست آدم کارش با خانواده یکی بشه

شما میرید از مغازه دار جنسی می خرید، آیا آدرس منزل فروشنده هم دارید ؟

ما بابت دادن آدرس صحیح به نماد مشکل نداریم، مشکل ما قرار گرفتن آدرس در دید عموم است

DeLtAvPs
October 13th, 2012, 12:29
سلام
تلفن رو میتونید یک تلفن دیگه ثبت نام کنید و شماره اون رو بدید که دیگه خطوط کارتون با خونواده یکی نباشه
همچنین در مورد آدرس
چون ما گرفتیم قبلا یک روش مفید بهتون میگم
نماد ادرس سند و یا اجاره نامه رو کار داره
مثلا اگر تو اجاره نامه نوشته باشه
تهران-خیابان میرداماد-کوچه 5
بعد شما اینو کامل بنویسید به علاوه ساختمان و بقه و پلاک
اینا میگن ما اجاره نامه رو کار داریم!!!
ما برای نماد خودمون تو اجاره نامه فقط اشم خایون ذکر شده بود
بعد تو فرم کامل نوشتیم
گفتن اصلاح کنید و همونی که تو اجاره نامست بنویسید
اخرشم تو نماد موقع کلیک تا سر کوچه نوشته شده :))
خوب تا سر کوچه باشه فکر کن طرف نمیاد در همه خونه ها رو بزنه
حالا این برا چند ماه پیش بود الان اینجوری باشنه نمیدونم

MehrPC
October 13th, 2012, 12:32
یعنی یک اجاره نامه سوری ارسال کنیم ؟

بعد یک سوال : کلا مدرک پست هم باید بشه یا نه ؟

SajjadM2
October 13th, 2012, 12:39
منم تایید میکنم آدرس رو نفمن بهتره پشتیبانی میخواهن تیکت!! تماس با ما :| ایمیل یاهو آدرس میخوان چیکار بیان در خونه بگن آقا ی هاست بده 2 گیگ :دی

MehrPC
October 13th, 2012, 12:47
اومد و یه مشتری 14 ساله پیدا شد خونش 2 تا خیابون بالاتر ما بود گفت برم در خونشون ببینم کیه
حالا خانواده چی فکر می کنند ؟

به علاوه اینکه خیلی از کسب درآمد های اینترنتی در منزل هاست و کار در منزل حساب میشه

CloudSupport.ir
October 13th, 2012, 12:48
سلام
اگر شرکت دارید که مشکلی نیست. اگر هم شرکت ندارید چرا نباید بقیه بدونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من فلانی هستم و آدرسم اینه مگه خیلی از آشنایان نمیدونن ما کجا زندگی می کنیم؟ اگر مشتریان هم بدونن اصلا ایرادی نداره. نمونش اینهمه دنبال هم گشتنا توی همین انجمن و خارج از این انجمن بدلیل اینهمه خوردن ودر رفتنا(بلانسبت دوستان کار درست) برای اینه که همین نماد الکترونیک نیست. اگر باشه و بدونه اون شخص که با فریب مردم ملت میریزن در خونش یا نمیاد توی کار یا اینکه مردونه میاد و پای حرفاش هست و مسئولیت سرویسش روبه عهده می گیره. خیلی هم خوبه به نظر من.
این موضوع حریم شخصی کاربر هست.
بیشتر اینکه، در این موردی که اشاره کردید، نماد اعتماد الکترونیکی چیزی رو تضمین نمیکنه.

DeLtAvPs
October 13th, 2012, 12:51
یعنی یک اجاره نامه سوری ارسال کنیم ؟

بعد یک سوال : کلا مدرک پست هم باید بشه یا نه ؟

بازهم میگم موقعی که ما میگرفتیم به این صورت بود
بله یه اجاره نامه جور کنید طوری که آدرس رو دقیق ننوشته باشه نه اینکه کلا غلط باشه
درست باشه اما تا حدودش رو مشخص کرده باشه
باز هم میگم نشد به من گیر ندیا :دی

cutegroup
October 13th, 2012, 12:59
هر جا حرف نماد شده گفتم
نماد فقط واسه كنترل بازار ، كنترل درامد ها و گرفتن ماليات و ... هست .
و اصلا توي اطمينان قول مي دم كمك نمي كنه
چرا :
1- ديگه يه اجاره نامه سوري كه كاري نداره ميره ميده سوري يا جعلي
2- مشخصات دقيق هم باشه نماد مي تونه تضمين كيفيت باشه ؟؟
و ... كه توضيحش زياده

مشكل ديگه ما ايرانيا اينه كه تا مي خوايم يه خريد بكنيم صد تا تخفيف و چونه توي سر مال زدن و ارزش كار پايين آوردن عادت كرديم ، تا تيكت رو يه ساعت دير تر جواب داده بشه يهو زنگ ميزنه به تلفن دفتر ، بعد موبايل راه داشته باشه به منزل هم زنگ ميزنه ، جا باشه دم در خونه هم مياد .
زحمت نميده بره قوانين رو نگاه كنه كه چجوريه .
حالا ما شركتي هستيم 2 به بعد تلفن ثابت تعطيل ، اما اگه مطمئن باشيد 10 تا تلفن توي سايت باشه بعضي كاربرا خصوصا كم سن ها به همه از ساعت 2 تا 12 شب زنگ مي زنن اما زحمت يه تيكت نمي دن . از بس عادت كرديم بدون نظم و مطالعه كار كنيم.
حالا هم اومدي دو روز هارد سرور مشكل پيدا كرد، ديگه اونايي كه نزديكن آقا ال شد آقا بريم .

الان يه مدتي هست قسمت فروش انگليسي زبان رو راه اندازي كرديم حتي 1 مورد تيكت قبل از خريد توي اين مدت نبوده ، نه درخواست تخفيف ، نه افزايش امكانات رايگان نا هيچي ، طرف مياد كلا آفر ها و قوانين رو مي خونه خواست مي خره .

اما اينجا ، اول تيكت ، بعد حرف تخفيف ، بعد بعضي ها آقا هاستينگ كه پول دراوردن از هيچ هزينه هست كمش كن . واقعا بايد خودمونو درست كنيم .
كلا خونه حريم شخصيتونه ، اگه شركت دارين كه خوب آدرس بديد يا مغازه اگه نه يا ندين يا اصلا نماد رو رها كنيد.

wareztm
October 13th, 2012, 14:00
خب آدرس سوری بزنید که متوجه نمیشن شما میتونید یه خط تلفن ثببت نام کنی 50 تومن میشه 48 ساعته هم برات وصل میکنن اونو بزنی توی سایتت

AriyaDownload
October 13th, 2012, 14:13
بچه ها میدونید که اگه مشتری روی آیکون نماد توی سایت فروشنده کلیک کنه آدرس و تلفن ثابت نشون داده میشه و خیلی از ما ها در خونه مشغول فعالیت هستیم
بچه ها راهی سراغ دارید این مشکل رو با نماد حل کنیم ؟ یا آدرس سوری قرار بدیم ؟

درست نیست مشتری آدرس خونه طرف رو داشته باشه

منم دقیقا همین مشکل رو داشتم
ولی هر چی بهشون گفتم مگه حالیشون شد
آخرم شماره تلفن خونه رو زدن، الان در هفته تقریبا سه چهارتا تماس با خونه هست
خیلی رو اعصابم راه می ره.

MehrPC
October 13th, 2012, 17:49
خیلی کاره زشتی هست که مشتری به خونه زنگ بزنه

نمیشه اجاره نامه سوری داد ؟ بعدا چک می کنند ؟

parsdrive
October 13th, 2012, 22:10
ما شرکت نیستیم و در خونه فعال هستیم اما شما فرض کن فقط هفته ای 1 نفر بخواد به خونه تماس بگیره یا بخواد بیاد آدرس رو پیدا کنه ! خوب این درست نیست آدم کارش با خانواده یکی بشه

شما میرید از مغازه دار جنسی می خرید، آیا آدرس منزل فروشنده هم دارید ؟

ما بابت دادن آدرس صحیح به نماد مشکل نداریم، مشکل ما قرار گرفتن آدرس در دید عموم است

دوست عزیز
شما چی روبا چی مقایسه می کنی؟ فروش هاست در خونه رو هم ردیف یک مغازه که نیاز به کسب جواز و استشهاد محلی بابت عدم سوء سابقه و وجود یک مکان و آدرس و شماره ثابت برای فروش جنس می دونی؟
مشتری حق داره بدونه که اگر حقش ادا نشده باید چه کنه و سراغ کی بره. هیچ کسی با صرف دونستن خونه من با وجود کیفیت بالا و عدم وجود مشکل پا نمیشه بیاد خونه!

MehrPC
October 13th, 2012, 23:09
شما چرا با من دعوا داری ؟

من میگم مشتری لزومی نداره آدرس طرف رو داشته باشه، اگه ما بد بودیم و مشکل داشتیم پلیس فتا کشور موجود است

Tumrusx
October 13th, 2012, 23:31
یه اسپم بدم

راستی از کجا این نماد اعتماد الکترونیکی رو بگیریم برای بازی انلاین هم میدن
مشکلی نیست اعتماد تو اینترنت حرف اول رو میزنه مشتری تا وقتی نشناسه که مشتری نمیشه اینترنت بیکران حقشو خوردن باید پیکری کنه به نظرم این خوبه
از کجا میتونم اطلاعات بیشتری بگیرم ( گوگل ما رو لفتیر کردن نمیشه جستجو کرد تبریز- هماراسیستم )

AriyaDownload
October 14th, 2012, 00:07
دوست عزیز
شما چی روبا چی مقایسه می کنی؟ فروش هاست در خونه رو هم ردیف یک مغازه که نیاز به کسب جواز و استشهاد محلی بابت عدم سوء سابقه و وجود یک مکان و آدرس و شماره ثابت برای فروش جنس می دونی؟
مشتری حق داره بدونه که اگر حقش ادا نشده باید چه کنه و سراغ کی بره. هیچ کسی با صرف دونستن خونه من با وجود کیفیت بالا و عدم وجود مشکل پا نمیشه بیاد خونه!
بنده با قرار دادن آدرس مشکلی ندارم ولی تلفن منزل چرا
شما خودتون رو بذارید جای شخصی که در منزل کار می کنه (علاوه بر تلفن اقوام و آشنایان، تلفن مشتری ها هم هست)
خوب همیشه که تلفن رو یک نفر پاسخ نمی ده، مشکل این هست که شماره تلفن ثابت یا همون منزل فقط دست خوده نماد باشه ولی شماره موبایل (که شماره شخصی اون فرد هست) رو در سایت جهت عموم قرار بده.
هرچند اینجا هرچی بحث بشه گوش شنوایی نیست که بخواد عمل بشه یا حداقل بیان بگن علت اینکه شماره ثابت رو می ذارن چی هست :|

parsdrive
October 14th, 2012, 00:09
شما چرا با من دعوا داری ؟

من میگم مشتری لزومی نداره آدرس طرف رو داشته باشه، اگه ما بد بودیم و مشکل داشتیم پلیس فتا کشور موجود است

عزیز من بنده دعوا چرا داشته باشم.:d
والا فقط نظرم رو گفتم اگه بد گفتم ببخشید مرا!
در ضمن اصلا بنده اهانتی نکردم که شما بدید یا مشکل دارید خطاب به اون مشکل دارها بود نه شما عزیز.

parsdrive
October 14th, 2012, 00:10
بنده با قرار دادن آدرس مشکلی ندارم ولی تلفن منزل چرا
شما خودتون رو بذارید جای شخصی که در منزل کار می کنه (علاوه بر تلفن اقوام و آشنایان، تلفن مشتری ها هم هست)
خوب همیشه که تلفن رو یک نفر پاسخ نمی ده، مشکل این هست که شماره تلفن ثابت یا همون منزل فقط دست خوده نماد باشه ولی شماره موبایل (که شماره شخصی اون فرد هست) رو در سایت جهت عموم قرار بده.
هرچند اینجا هرچی بحث بشه گوش شنوایی نیست که بخواد عمل بشه یا حداقل بیان بگن علت اینکه شماره ثابت رو می ذارن چی هست :|

خوب دلار به این گرونی و هزینه سرور ها و سایر هزینه های سنگین رو که تحمل می کنید. یک خط تلفن ثابت ناقابل هم بکشید دیگه راحت بشین. مستقلا برای شما و کار شما هروقت هم نخواستید جواب کسی رو بدید از پریز بکشید تلفن رو!!!!!

m.e
October 14th, 2012, 02:48
حالا انقدر بگید آدرس سوری ، اجاره نامه سوری ، تلفن سوری ، دور زدن نماد و غیره که تو این اوضاع ... اینترنت قوانین این نماد هم تغییر بکنه اونوقت همه مجبور بشیم تعطیل کنیم کار و کاسبی رو ،
خب عزیز من شما که تو خونه کار میکنی نماد میخوای چیکار ؟! اگه فروشگاهی که حتما محل فیزیکی برای کسب و کار داری ، اگه نماد برات مهمه و نیازت ضروری هست خب یک خط ثابت بخر دایورت کن روی موبایلت ، اینم بدون که آدرس غیر واقعی بدی نمادت تایید نمیشه چون معرفی نامه سوء پیشینه و قرارداد و تعهد نامه رو برات پست میکنم اینجوری باید ...
در کل نماد فقط برای گرفتن درگاه بانکی ضروری شده وگرنه هیچ اجباری درش نیست
یک نکته رو هم در نظر بگیریم ، این حق مشتری شماست که حقیقت رو بدونه ، اینکه شما در منزل کار میکنی و یا شرکت داری ، اینکه آدرس شرکت و یا منزل شما کجاست ، این دیگه به دانش و تجربه شما بستگی داره که چه مشتری هایی بگیری که نصف شب بلند نشه بیاد در خونه شما !

TARIMEHR
October 14th, 2012, 03:15
اجاره نامه سوری دیگه اجرائی نیست
چون از این به بعد برای گرفتن درگاه باید کدملک رو از بنگاه بگیرین.چه خونه ،چه مغازه
بانک استعلام میگیره که فلان ملک برای جناب فلانی هست یا خیر قیمت این کد رهگیری هم 11700تومن هست که باید از بنگاه بگیرین و توی اجاره نامه یا سند ذکر بشه
=======================
برای تلفن هم یه خط ثابت خریداری کنید
هم کلاس داره
هم اعتبار میاره تا حدی
=======================
پیشنهاد میدم بنگاه آشنا گیر بیارین و یه مغازه یک ماهه اجاره کنین تا وقتی که کارهای گرفتن درگاه تموم بشه
اینطوری دیگه خیالتون راحت میشه
یا اینکه با یه مغازه داری صحبت کنین و بهش بگین بهت 50 تومن میدم بیا بریم بنگاه اجاره نامه سوری بنویسیم به اسم مغازت

Tumrusx
October 14th, 2012, 03:52
اجاره نامه سوری دیگه اجرائی نیست
چون از این به بعد برای گرفتن درگاه باید کدملک رو از بنگاه بگیرین.چه خونه ،چه مغازه
بانک استعلام میگیره که فلان ملک برای جناب فلانی هست یا خیر قیمت این کد رهگیری هم 11700تومن هست که باید از بنگاه بگیرین و توی اجاره نامه یا سند ذکر بشه
=======================
برای تلفن هم یه خط ثابت خریداری کنید
هم کلاس داره
هم اعتبار میاره تا حدی
=======================
پیشنهاد میدم بنگاه آشنا گیر بیارین و یه مغازه یک ماهه اجاره کنین تا وقتی که کارهای گرفتن درگاه تموم بشه
اینطوری دیگه خیالتون راحت میشه
یا اینکه با یه مغازه داری صحبت کنین و بهش بگین بهت 50 تومن میدم بیا بریم بنگاه اجاره نامه سوری بنویسیم به اسم مغازت

ما رو یه راهنمایی کنید من همه مشخصات بالا رو دارم
سایت من بازی انلاین هست خرید طلا برای بازی چطور باید اینو نماد اعتبار رو بگیریم

سایت داره

TARIMEHR
October 14th, 2012, 03:54
شما درگاه پرداخت آنلاین نیاز داری؟

Tumrusx
October 14th, 2012, 03:58
شما درگاه پرداخت آنلاین نیاز داری؟

از زرین پال و پارس پال گرفتم
فکر کردم اینو بگیریم اعتماد بازیکنان به سایت بیشتر میشه اینطوری نیست انگاری ؟!

TARIMEHR
October 14th, 2012, 04:05
مثال-زرین پال :

شما وقتی درگاه گرفتین و به سایت نصب کردین موظف هستین که لوگوی زرین پال رو هم اضافه کنین
اون لوگو که لینک مشخصات حساب کاربری شماست بهش میگن نماد اعتماد الکترونیک
شما که 2 تا داری فکر نکنم نیازی باشه بازم بگیری

Tumrusx
October 14th, 2012, 04:08
مثال-زرین پال :

شما وقتی درگاه گرفتین و به سایت نصب کردین موظف هستین که لوگوی زرین پال رو هم اضافه کنین
اون لوگو که لینک مشخصات حساب کاربری شماست بهش میگن نماد اعتماد الکترونیک
شما که 2 تا داری فکر نکنم نیازی باشه بازم بگیری

اره اونا لوگوی ها رو اضافه کردم

AriyaDownload
October 14th, 2012, 11:35
خوب دلار به این گرونی و هزینه سرور ها و سایر هزینه های سنگین رو که تحمل می کنید. یک خط تلفن ثابت ناقابل هم بکشید دیگه راحت بشین. مستقلا برای شما و کار شما هروقت هم نخواستید جواب کسی رو بدید از پریز بکشید تلفن رو!!!!!

دقیقا می خواستم همین کار رو کنم و تماس های خط ثابت رو انتقال بدم به گوشی (دایورت)
ولی چک کردم این مخابرات کوفتی هزینه دایورت رو می گیره :d

f.etemadian
October 14th, 2012, 12:10
یعنی مالیات و ارزش بر افزوده و کد اقتصادی و ssl همه حل شدن، مونده فقط آدرس خونه؟!!!!!