PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم Ping در پروتوکول SSTP میکروتیک

mr-secret
October 13th, 2012, 07:38
سلام
دوستان من پروتکول های pptp و l2tp رو میکروتیک راه اندازی کردم و مشکلی هم ندارن یه گواهی ssl دارم انداختم روش علامت KR خورده و تنظمیاتش هم انجام شده وصل هم میشم ولی پینگ نداره و بعد چند ثانیه دیسکانکت میشم
ممنون میشم راهنمایی کنید همین گواهی رو روی یه سرور میکروتیک دیگه دارم مشکلی نداره ! ولی سرور اون خاموشه
با سپاس

taghi.karimi
October 13th, 2012, 09:14
گواهی که روی میکروتیک زدید معتبر هست یا فیک ساخته شده است ؟

HOSSEIN1242000
October 13th, 2012, 09:35
با سلام من چند روز پیش به صورت فیک ئخودم ساختم همین مشکل رو داشتم...

HiDd#N
October 13th, 2012, 15:47
سلام
دوستان من پروتکول های pptp و l2tp رو میکروتیک راه اندازی کردم و مشکلی هم ندارن یه گواهی ssl دارم انداختم روش علامت KR خورده و تنظمیاتش هم انجام شده وصل هم میشم ولی پینگ نداره و بعد چند ثانیه دیسکانکت میشم
ممنون میشم راهنمایی کنید همین گواهی رو روی یه سرور میکروتیک دیگه دارم مشکلی نداره ! ولی سرور اون خاموشه
با سپاس
باید گواهی معتبر از یکی از سایت هایی مثل rapidssl
یا از go daddy هم میتونید بخرید

Domain Names | The World's Largest Domain Name Registrar - Go Daddy (http://www.godaddy.com/)SSL-Certificates
این شرکت ها تضمین میکنن که در صورت لو رفتن اطلاعات جبران خسارت کنن

mr-secret
October 13th, 2012, 18:23
سلام گواهی معبتر از کومودو هست و فیک نیست همونطور که عرض کردم روی یک میکروتیک دیگه اوکی هست ، ی چیزی هم اضافه کنم الان نگاه کردم مشکل پینگ حل شده فقط پینگ اینقدر بالا میبره که از سرعت اینترنت خیلی کاهش میده و الان که باز تست میکنم خیلی بهتر شده!
ممنون از راهنماییتون