PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سرور مجازی با قیمت چیز هزار تومان(چگونه سرمان کلاه نرود؟)

salar74_a
October 13th, 2012, 01:07
با سلام وخسته نباشید

از عنوان تاپیک هم معلومه که قصد شروع چه موضوعی رو دارم:
برای دوستانی که میخواهند سرور مجازی بخرند تاپیک بوده که چه مجازی سازی باشه چه منابعی و....

ولی یک نکته که چگونه سرمان کلاه نرود و یک سرویس با کیفیت خوب خریداری کنیم:

دوستانی که میخواهند سرور مجازی یا هر سرویس دیگه ای خریداری کنند باید چند نکته رو فراموش نکنند:

1.بررسی سایت /شرکت سرویس دهنده
2.بررسی قیمت
3.بررسی نظر مشتریان
4.هر چی که به ذهنتون میرسه....

من در مورد 3 فاکتور اولیه کمی صحبت میکنم :

1. اصولا برای بررسی یک سایت راحت ترین کار اینه برید تو گوگل بزنید لینک سایت رو و تاپیک هایی که هست رو ببینید
2.مهم ترین بحث من روی قیمت هست:

حساب سر انگشتی یکی از بهترین حساب ها تو دنیاس:دی برای مثال : فروشنده سرور خودش رو از فلان دیتاسنتر با قیمت ماهیانه مثلا 90 یورو معرفی کرده(سرور اختصاصی) شما حساب کنید این سرور اگر 24 گیگ رم هم داشته باشه و حداکثر 32 تا سرور مجازی روی این سرور باشه حداقل برای فروش 1 گیگ رم باید هزینه ای بین 25 تا 35 هزار تومان به مشتری تحویل بده و به همین ترتیب مثلا برای فروش یک سرور با رم 256 مگابایتی باید حداقل 10 تا 15 هزار تومان به مشتری تحویل بده در غیر این صورت از چند حالت خارج نیست :

1. فروشنده میخواهد ضرر کند
2.فروشنده هر یورو رو با قیمت هزار تومان میخرد:^o
3.فروشنده قصد برداشتن اون چیز بالای سر شما رو دارد

پس دوستان در این مورد دقت کافی رو داشته باشند

و اما مورد بعدی که پرس و جو در باره ی مشتریان هست :
از کجا مشتریان یک سایت رو بشناسیم ؟
اکثر سایت هایی ارائه دهنده خدمات هاستینگ بخشی رو دارند برای معرفی مشتریان خودشون که اصولا میشه پیدا کرد و پرسید در صورت نبودن ،خواستن از طرف فروشنده هم میتونه کمک کنه البته در این مورد میتونید به تاپیک هایی که فروشنده در هر سایتی ایجاد کرده،مراجعه کنید و مطلع بشید

4.مورد دلخواه هست که من در اینجا دلخواه خودم یعنی صحبت کردن با طرف مقابل یا ارسال درخواست پشتیبانی با یاهو یا ... طرف مقابل هست که شما راحت میتونید از کلمات هر شخصی بفهمید که طرف چه کاره هست ؟ البته این شناختش کمی سخت هست چون لباس بز پوشیدن راحته:دی

جمع بندی:

عزیزی که میخواهی سرویس بخری، هیچ هاستینگی حاضر به ضرر دادن نیست پس اول دقت کن چه سرویسی رو با چه هزینه ای میخری

دوستان دیگه هم نظری دارند خوش حال میشیم به اشتراک بذارند

باتشکر

korosh-eghbali
October 31st, 2012, 19:43
موافقم با نظرتون یه سری از کسایی که تازه اومدن تو نت سرویس رو با قیمت خیلی پایین میدن مشتری هم فکر میکنه که چه سودی کرده که به قیمت پایین خرید کرده ولی در صورتی که یا بعد از یه مدت سرویس دهنده نا پدید می شه یا اینکه سرویسی که دارین هزینه میدین هزینه چیزی نیست که پرداخت میکنید تناقض در گفتار و عملکرد هاستینگ هست یعنی به شما به اصطلاح یه سرویس 1 گیگ دادن اما خوب این سرویس خیلی کمتر از این حرف ها هست در کل باید مسئله هاستینگ توی ایران بیش تر گسترش پیدا کنه که این طور مورد ها دیگه پیدا نشه یعنی عملا مشتری آگاه باشه که باید از چه کسی خرید کنه
ممنون از دوست عزیز مون سالار که سعی دارن در همین کار دارن