PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز فوری به یک عدد سرور مجازی 6.5ترابایت هارد

kingserver
October 13th, 2012, 00:49
سلام علیکم

نیاز به یک عدد سرور مجازی با مشخصات زیر فوری میخواهم برا همین امشب لطفا نرخ مناسب اعلام کنید که سریعا خریداری بشه و سریعا هم تخویل داده بشه

1-رم سرور مجازی 1گیگابایت
2-هارد سرور مجازی 6.5ترابایت
3-پورت 1گیگ

سرور بالا رو 30روزه میخواهم
تضمین کیفیت و پایداری باشه در مدت زمان کوتاهی که میخواهم
سرور مجازی هم که میدین رو سرور اختصاصی باشه که کاربر زیاد نباشه و سرعت اینترنت سرور کم باشه سرور هر چه خلوت تر بهتر
منتظر بهترین پیشنهاد ها هستم

Ali Jafari
October 13th, 2012, 01:40
با سلام.
با آیدی بنده در تماس باشید.

موفق باشید.

alireza.076
October 13th, 2012, 03:03
با سلام
این سرویس را میتوانم به شما تحویل بدهم اما پهنای باند محدوده متسفانه

novinvps.com
October 13th, 2012, 03:16
سلام علیکم

نیاز به یک عدد سرور مجازی با مشخصات زیر فوری میخواهم برا همین امشب لطفا نرخ مناسب اعلام کنید که سریعا خریداری بشه و سریعا هم تخویل داده بشه

3-پورت 1گیگ

سرور مجازی هم که میدین رو سرور اختصاصی باشه که کاربر زیاد نباشه و سرعت اینترنت سرور کم باشه سرور هر چه خلوت تر بهتر
سلام
چه قدر میتونید هزینه کنید من یه سرویس بی دردسر و با کیفیت و صد البته با هارد های اختصاصی بهتون بدم + raid شده که افزایش سرعت داشته باشید

tizparvaz
October 13th, 2012, 04:13
سلام علیکم

3-پورت 1گیگ

با سلام
75 پوند بابت هارد و 80 تومان بابت سرور رم 1 گیگ در خدمت شما هستم
کیفیت و پایداری تضمین شده و هارد به شکل رید و ساس میباشد همچنین پورت سرور 10 گیگ هست

Mehdi_Enter
October 13th, 2012, 04:44
اگه خرید نکردی به ایدی من پیغام بده برات اوکی کنم