PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به اسپانسر برای پشتیبان جدید دیتالایف

Fayaz.soror
December 25th, 2009, 13:34
از همه تون متشکریم بلاخره اسپانسر پیدا کردیم و باهاش قرار داد کردیم پس لطفاً دیگه از دادن پست در این تاپیک خود داری کنید
از مدیران خواهش میکنم این تاپیک رو حذف یا قفل کنند
موفق باشد

delta
December 25th, 2009, 13:45
شما از سایت و تیم مرجع دیتالایف هستید؟ فضا چه قدر نیاز دارید؟

pardishosting
December 25th, 2009, 13:58
با سلام

ما فقط می تونیم هاست رو برای شما اماده کنیم. دامنه رو اسپانسری نمی دیم.
البته دامنه قیمت چندانی نداره.

Fayaz.soror
December 25th, 2009, 15:17
delta
دوست عزیز ما چند تن از همکاران قبلی تیم دیتالایف هستیم که بدلیلی دیگه نمیخوایم با این تیم همکاری کنیم و قصد رقابت با این تیم رو هم نداریم و ما فقظ برای کمک به کاربران دیتالایف و بالابردن محبوبیت دیتالایف در ایران به این فکر اوفتادیم
لطفاً به این آی دی تماس بگیرید تا در مورد فضا درخواستی باهم حرف بزنیم
آی دی » fayaz.soror@yahoo.com

---------- Post added at 03:17 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

دوستان هر کی میخواد اسپانسر ما بشه لطفاً با ای دی پایین تماس بگیره
fayaz.soror@yahoo.com

Dr.SalaR
December 25th, 2009, 15:42
میشه بپرسم یوزری که باهاش فعالیت میکردید چیه ؟

دیتالایف انجین فارسی (http://datalifeengine.ir/)

Datalife Engine v8.3 En By SalaR (http://scriptmafia.org/cms/6168-datalife-engine-v-83-english-by-salar.html)

Parshosts
December 25th, 2009, 16:00
بخشید این رو می گم ولی میخوام همه چیز روشن باشه.
چند وقت پیش هم یکی از اعضای دیتالایف اومد و یه سایت پشتیبانی دیگه واسه این دیتالایف زد ولی بعضی از اعضای این تیم این قدر بی جنبه بودن که اول تهدیدش کردن و بعد هم شروع کردن به هک کردن سایتشون و با جملاتی که تو سایت می زدن بهش بی احترامی کردن جوری که کنار کشید. حالا شما چی ؟ اول که خدا کنه همچین مشکلی واستون پیش نیاد ولی اگه این جوری شد کنار می کشید؟
و پ.خ رو هم چک کنید.

Dr.SalaR
December 25th, 2009, 16:05
بخشید این رو می گم ولی میخوام همه چیز روشن باشه.
چند وقت پیش هم یکی از اعضای دیتالایف اومد و یه سایت پشتیبانی دیگه واسه این دیتالایف زد ولی بعضی از اعضای این تیم این قدر بی جنبه بودن که اول تهدیدش کردن و بعد هم شروع کردن به هک کردن سایتشون و با جملاتی که تو سایت می زدن بهش بی احترامی کردن جوری که کنار کشید. حالا شما چی ؟ اول که خدا کنه همچین مشکلی واستون پیش نیاد ولی اگه این جوری شد کنار می کشید؟
و پ.خ رو هم چک کنید.

واسه این که طرف در حد یوزر اکتیو هم نبود میخواست همچین کاری رو بکنه . الانم واسه همین یوزرش رو پرسیدم.

Fayaz.soror
December 25th, 2009, 16:07
Dr.SalaR
دوست عزیز ،خودتون میدونید من کیم الان میگید یوزرم چیه، جالبه
بازهم ما قصد رقابت کردن با پشتیبانی شما رو نداریم خیالتون راحت
امیدوارم تو کارتون موفق باشید دوست عزیز بای

Dr.SalaR
December 25th, 2009, 16:09
dr.salar
دوست عزیز ،خودتون میدونید من کیم الان میگید یوزرم چیه، جالبه
بازهم ما قصد رقابت کردن با پشتیبانی شما رو نداریم خیالتون راحت
امیدوارم تو کارتون موفق باشید دوست عزیز بای

اگه میدونستم که نمیپرسیدم

Parshosts
December 25th, 2009, 16:15
واسه این که طرف در حد یوزر اکتیو هم نبود میخواست همچین کاری رو بکنه . الانم واسه همین یوزرش رو پرسیدم.

این که دلیل نمیشه.
شاید اون دوست نداشت که تو سایت اصلی فعالیت کنه.
مگه مدرک دانشگاه واسه استخدام هست که حتما باید فعال باشه

Dr.SalaR
December 25th, 2009, 16:18
این که دلیل نمیشه.
شاید اون دوست نداشت که تو سایت اصلی فعالیت کنه.
مگه مدرک دانشگاه واسه استخدام هست که حتما باید فعال باشه

بحث مدرک نیست. کسی اکتیو میشه که بتون 4 تا سئوال کاربر رو جواب بده یا 4 تا مشکل رو بتونه حل کنه .

شما هم سنگ دیگران رو به سینت نزن.:)

بار اولم من مشکلی نداشتم . پشتیبانی اصلی مال من که نیست . هر چی بیشتر باشه . کاربرای بیشتر میان سمت دیتالایف و دنبال سیستم های درپیت دیگه نمیرن

1eng.ir
December 25th, 2009, 16:34
کاربرای بیشتر میان سمت دیتالایف و دنبال سیستم های درپیت دیگه نمیرن
یعنی شما میگین دیتالایف بهتر از وردپرس و جوملاست ؟!!!

Dr.SalaR
December 25th, 2009, 16:46
یعنی شما میگین دیتالایف بهتر از وردپرس و جوملاست ؟!!!

شک نکن .

pardishosting
December 25th, 2009, 16:51
شک نکن .

خوبه شما فقط پشتیبان فارسیش هستی ! اگر برنامه رو نوشته بودی خدا می دونه چه نظری می دادی !

Dr.SalaR
December 25th, 2009, 16:54
خوبه شما فقط پشتیبان فارسیش هستی ! اگر برنامه رو نوشته بودی خدا می دونه چه نظری می دادی !

شما دوست داری هی زیر نویس بیای و بری ؟ :78:

چون با هر 3 تا سیستم کار کردم میگم شک نکن .

1eng.ir
December 25th, 2009, 16:56
شک نکن .
شک دارم دکتر جان !!!

یه سوال: این فایل منیجر آژاکسی تو این آدرس: engine/editor/jscripts/tiny_mce/plugins/ajaxfilemanager/ajax_login.php کی جاسازی کرده ؟
خود دیتالایف یا گروه نال کنندش ؟!!!

Dr.SalaR
December 25th, 2009, 17:17
شک دارم دکتر جان !!!

یه سوال: این فایل منیجر آژاکسی تو این آدرس: engine/editor/jscripts/tiny_mce/plugins/ajaxfilemanager/ajax_login.php کی جاسازی کرده ؟
خود دیتالایف یا گروه نال کنندش ؟!!!
این ادیتور رو یکی از مدیرا واسه دیتالایف fix کرده بوده . ( برای ورژن اصلی نیوده ) . که از ورژن 8.2 بود که دیگه استفاده نشده . بعد هم معلوم شد باگ امنیتی داشته این ادیتور.

Sajad
December 25th, 2009, 18:28
به درخواست کاربر قفل شد.