PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید ups

TukaNet
December 25th, 2009, 06:04
هر کس در مورد ups اطلاعات دقیق داره لطفا بگه ، مصرفش هم خانگی هست نهایتا 2تا سیستم
چه مارک هایی رو توصیه می کنید ؟ با چه قدرتی ؟ قیمت هم بدید ... باتری اضافی هم لازم هست یا نه ؟؟

sshiran
December 25th, 2009, 13:12
برای این جور سوالات برید توی انجمن های برق و الکترونیک با اینکه خودم هم برقی هستم :d اما در مورد ups کار نکردم :109:

akbar123sat
December 25th, 2009, 15:17
پیشنهاد میشه جنس های اشغال چینی خریداری نکنید
دنبال چیز ارزون هم نباشید یه شرکتی هست ایرانی که یو پس اس تولید میکنه . و گارانتی 2 ساله هم ارائه میکنه
میتونید از این شرکت خریداری کنید تضمین شده می باشد

شرکت فاراتل

تلفن: ۶۶۷۰۰۰۰۱
نمابر: ۶۶۷۰۹۴۹۳
آدرس:تهران - منطقه ۱۲ - انقلاب - روبروی خیابان استادنجات الهی (ویلا) - ک. کندوان - پ. ۲۱

TukaNet
December 25th, 2009, 15:39
قیمت زیاد مهم نیست ، فقط می خوام یه چیز خوب باشه ...

sshiran
December 25th, 2009, 19:50
تائید میشهo:-)

irlogo
December 25th, 2009, 20:49
Ups 2 جور داریم

آنلاین و افلاین

فکر می کنم نوع کاربریشو می دونین
طول عمر آفلاین بیشتره ولی قعطی لحظه ای هنگام قطعی برق نداره

فاراتل خوبه
اگر ups های مشتی می خواهید برین سراغ apc امریکایی هست
تو ایران هم نمایندگی داره

amiri113
December 25th, 2009, 21:00
تقاوت ups آنلاين و ups آفلاين اون چيزی نيست که اول از همه به ذهنتون میرسه.
هر کسی فکر ميکنه ups آفلاين يعنی اينکه وقتی برق ميره سيستم خاموش ميشه و بايد ups رو روشن کرد.
اما اگر اينجوری باشه خاصيت اصلی ups که قطع نشدن و خاموش نشدن سيستم هستش از بين ميره.
ups آفلاين همون برقی رو از خروجی بيرون ميده که به عنوان ورودی داره از برق شهری ميگره (زماني که برق وصله) و هيچ تصويه ای رو برق انجام نميده.
ups آنلاين نوسانات برق رو در نظر ميگيره و برق خالص از خروجيش مياد بيرون. :69:
به زبون ساده گفتم ديگه.
خلاصه اينکه اگر برای کار معمولی ميخواين همون ups آفلاين رو توصيه مي کنم چون قيمتش مناسبتره.
اما اگر باز هم نگران قطعات هستيد از ups آنلاين استفاده کنيد. (با توجه به نوسانات برق منطقه تصميم بگيريد.)
فاراتل هم ups هاش خوب هستش.
البته همش چيني هستن ولی جنس چينی درجه 1 2 3 و 4 داره. چون درجه 4 اش به ما ميرسه ميگيم چینی آشغاله. :d

با تشکر
علی اميری

-[Milad]-
December 25th, 2009, 21:07
چینی شنیدم تو بازار خیلی فراون شده .
بعضی وقتا هم جای امریکایی می فروشن
خیلی تو خریدش دقت کن

TukaNet
December 25th, 2009, 22:02
تو بازار یه گشتی زدم چند برند هستند که فعلا بازار خوبی دارند ، آلجا و فارتل که ایرانی هستند ، inform هست که ساخت ترکیه هست (از نزدیک دیدم کیفیت خوبی داشت و فروشنده خودش هم داشت مصرف می کرد) ، مازک های چینی بی سر و ته هم که پر بود ... :دی

Vahid
December 25th, 2009, 23:12
تو اصفهان شرکتی نمیشناسید برا خونه چند تا میخوام

TukaNet
December 26th, 2009, 00:34
چرا چندتا ، خوب یه بار با قدرت بالا بگیرید
فکر کنم آلجا یا فارتل در اصفهان نمایندگی داشته باشند

M.S.R
December 28th, 2009, 16:43
سلام
فاراتل توی اصفهان نمایندگی داره.
فکر کنم توی خیابان مسجد سجد داخل پنج رمضان باشه.

منم می خواهم بگیرم. برای دوتا سیستم + دوربین مدار بسته + تلویزیون + دی وی دی پلیر. (تازه دوتا مودم ای دی اس ال هم هست + ریسیور)
حدود 1200 در میاد.