PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور براي هاستينگ

saymon
October 11th, 2012, 14:51
دوستان سرور لوكيشن المان يا آمريكا براي هاستينگ لازم دارم با رم حداقل 1 گيگ و هارد حداقل 40 به بالا حالا نكته هايي كه وجود داره :

- آپ تايم وحشتناك ميخوام يعني ببينيم يك ساعت قطع باشه شاكي ميشم ( مهمترين بخش)
- سابقه فروشنده ميخوام بالا باشه و مورد اعتماد
- پشتيباني قوي ميخوام
- من از جايي ديگه الان سرويس دارم و يكسره سايت هام داون ميشه و كلافه شدم و سرويس دهنده ميگه كه چون دلار بالا رفته پول ندارم شارژ بكنم خلاصه يك نفر باشه كه پول حداقل داشته باشه و وقتي ما هزينه تمديد و ميريزم پس فردا دلار شد 10 تومان نياد جم كنه بره چون كانفيگ امنيتي شديد رو سرور ميشه و تنظيمات انجام شده قابل انتقال نيست.
- انصاف داشته باشه و بدونه كه من معمولا كل حجم رمم رو استفاده ميكنم و اگر به چند هزار نفر ميخواد از يك سرور وي پي اس بده من اصلا نميتونم باهاش كار كنم
- كنسول هم تحت وب ميخوام و هم كنسول vsphere

همين هركي ميتونه يا علي شرايط رو بهم بگه

mehrshad.ho
October 11th, 2012, 14:56
سرور مجازی, سرور مجازی ویندوز, سرور مجازی لینوکس, سرور vps (http://www.nikserver.com/vps.html)

AvalinHost
October 11th, 2012, 14:58
باسلام
خدمت شما:

http://www.webhostingtalk.ir/f15/38852/

دیتاسنتر: هتزنر آلمان
مجازی ساز: Citrix Xen Server
منابع سرور مجازی: اختصاصی
آپتایم شبکه: 99.9%
پنل برای سرور مجازی: دارد

گارانتی برگشت کامل هزینه پرداختی در صورت عدم رضایت از سرویس

---------------------------------------------------------------------------------
1- هارد: 25 گیگ
هارد پشتیبان رایگان: 25 گیگ در سرور مجزا
پهنای باند: 250 گیگ
رم: 256 مگابایت DDR3
تعداد هسته پردازنده: 1Core i7-2600
پورت سرور: 1GBit Shared

قیمت ماهانه: 13500 تومان
---------------------------------------------------------------------------------
2- هارد: 50 گیگ
هارد پشتیبان رایگان: 50 گیگ در سرور مجزا
پهنای باند: 500 گیگ
رم: 512 مگابایت DDR3

قیمت ماهانه: 21000 تومان
3- هارد: 75 گیگ
هارد پشتیبان رایگان: 75 گیگ در سرور مجزا
پهنای باند: 750 گیگ
رم: 768 مگابایت DDR3

قیمت ماهانه: 26500 تومان
4- هارد: 100 گیگ
هارد پشتیبان رایگان: 100 گیگ در سرور مجزا
پهنای باند: 1000 گیگ
رم: 1024 مگابایت DDR3

قیمت ماهانه: 35000 تومان
5- هارد: 150 گیگ
هارد پشتیبان رایگان: 150 گیگ در سرور مجزا
پهنای باند: 1500 گیگ
رم: 1536 مگابایت DDR3

قیمت ماهانه: 49000 تومان
6- هارد: 200 گیگ
هارد پشتیبان رایگان: 200 گیگ در سرور مجزا
پهنای باند: 2000 گیگ
رم: 2048 مگابایت DDR3
تعداد هسته پردازنده: 2Core i7-2600

قیمت ماهانه: 65000 تومان
7- هارد: 300 گیگ
هارد پشتیبان رایگان: 300 گیگ در سرور مجزا
پهنای باند: 3000 گیگ
رم: 3072 مگابایت DDR3

قیمت ماهانه: 98000 تومان
8- هارد: 400 گیگ
هارد پشتیبان رایگان: 400 گیگ در سرور مجزا
پهنای باند: 4000 گیگ
رم: 4096 مگابایت DDR3

قیمت ماهانه: 119000 تومان

- به ازای هر 100 گیگابایت پهنای باند مصرفی مازاد مبلغ 3000 تومان دریافت می گردد.
- به ازای 10 گیگابایت فضای هارد مازادماهیانه مبلغ 3000 تومان دریافت می گردد.
- به ازای 256 مگابایت رم اضافه ماهیانه مبلغ 7500 تومان دریافت می گردد.

سفارش (http://www.avalinhost.com/VPS.php)

Ali Jafari
October 11th, 2012, 15:12
با سلام.

با یک پیشنهاد خوب در خدمتتون هستیم.
با آیدی بنده در تماس باشید.

ایام به کام.

Arna
October 11th, 2012, 15:23
سلام

از المان ، انگلیس و امریکا در خدمتتون هستم

یک گیگ رم و 60گیگ هارد ماهانه 28 هزار تومان

پرداخت سه روز پس از تایید شما

saymon
October 11th, 2012, 15:27
دوستان لطفا شرايط بالارو كامل بخونيد بعد آفر بدين !

با يكي دو نفر الان صحبت كردم يگي ميگه كنسول نيست يكي ميگه فلانشو نداريم!

mamali5
October 11th, 2012, 15:57
با سلام

با تضمین اجرای کلیه شرایط ذکر شده شما میتونیم سرویس بدیم خدمتتون.
با آپ تایم 100% برای بیش از 12 ماه تا کنون از سرویس های آمریکا ما!
پینگ بسیار عالی برای ایران

مقدار رم: 1 گیگابایت
فضای هارد: 60 گیگابایت
پهنای باند: نامحدود
پورت: 1 گیگ

ماهانه 40000 تومان
---------------------------------------------------------
منابع کلیه سرویس ها اختصاصی میباشد.
پن ریبوت تحت وب در پنل کاربری شما فعال میباشد.
امکان بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از کیفیت سرویس و پشتیبانی وجود دارد.

mariean
October 11th, 2012, 16:51
با سلام
افر زیر موجود هست
پنل ریبوت هم داره

VDS - 2048
· پردازنده : Intel® Core™i7-3930k-Hexacore
· اختصاص داده شده : 1000 مگاهرتز CORE 2
· حافظه رم : 2048 مگابایت
· فضای هارد : 100 گیگابایت
· پورت ارتباطی شبکه : 1 گیگابیت
· پهنای باند : دانلود نامحدود و آپلود 1000 گیگ
· نصب کاملا رایگان ویندوز 2003و 2008 و OS Mikrotik
· سیستم عامل ویندوز سرور
·قیمت ماهیانه : 28.000 تومان پلان ویژه
· وی دی اس های فوق برای ماه دوم 6 هزار تومن به مبلغ ان اضاف میشود
· سرعت دانلود 30 مگابیت تضمین شده.

گارانتی برای نارضایتی از کیفیت و تمامی منابع اختصاصی هست
برای یک سایت با بازدید بالا عالی هست نه مثل بعضی از دوستان 100تا سایت می ذارن روش همه جور توقعی هم دارند

لینک سایت سرور خوب، کیفیت خوب، قیمت خوب، (http://client.servervds.com/)

شماره تماس مستقیمپاسخگوئی از ساعت 11 صبح الی 1 بامداد (4329173 0937 )تماس از طریق یاهو: Sahosseini2005تماس در گوگل تالک: Sahosseini2005ارسال ایمیل

Sahosseini2005@gmail.com

Cold
October 11th, 2012, 17:11
از امریکا در خدمتیم

پنل و کنسول هم ارائه میشه

لینک فروش در امضا هست

saymon
October 11th, 2012, 17:30
آقا اگر پیام میدم تو تاپیک درخواست سرویست از من ناراحت نشو بخدا واسه خودت میگم. خدا شاهده صلاحت رو میخوام و نمیخوام پولت حروم شه.

از این دیتاگستر د ز د ک ل ا هبرد ار خرید نکن بخدا پولت رو می ***ه.

یه سرور خریدم25 برج 1 که هیچ دیگه تمدید نکردم و فاکتور سررسید میخوره همینطور و شکایتی نیست.

یه سرویس خریدم 21 برج 5 پولش رو دادم هم سرور رو تحویل نداده و هم فاکتور پرداخت منو پاک کردنننننننننننننننننننننن نننننننننن. دیگه د ز د ی از این بالاتر؟ نزدیک یک هفته شب و روز پیام دادم و اس ام اس و هر کاری کردم 12 تومان ما رو خوردن و ما موندیم بی سرور و همه یوزر ها مون رفتن. برای خیلی ها شاید 12 تومان پولی نباشه ولی بخدا واسه من همه چیزم بود که همه یوزر هام رو از من گرفت.

خدا لعنتت کنه دیتاگستر. الهی خدا حق من و اونهایی که مثل من از شکایت داشتن رو بگیره.مرد نیستی و شرافت نداری.

این هم عکس دوستان توضیحی خواستند بگن توضیح میدم باز. خوب ببینید این عکس رو که فاکتور پرداخت من رو حذف کرده در برج 5.

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f13/9056-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%8A%D9%86%DA%AF-ccc-png

ممنون بابت اطلاع رساني داشتم بهشون تيكت ميزدم

sales data
October 11th, 2012, 19:05
دیتاارقام
شرکت داده ارقام پارس
ارائه دهنده خدمات سرور مجازی
- لوکیشن آمریکا
- آپ تایم را میتونید از مشتریان ما سوال بفرمایید .
- شرکت ثبت شده و 4 سال سابقه فعالیت دارد
- کنسول هم ارائه میشه

شرکت داده ارقام پارس (http://dataargham.com)

poorya.pzm
October 11th, 2012, 19:47
شرکت دیتا گستر لطفا ابتدا به مشتری های ناراضی خود رسیدگی کنید.
شما قرار بود پول دامنه من رو که گرفتین و تمدید نکردین و پاک شد و همچنین هاستی که بدون دامنه به درد من نمی خوره رو ۲ ماه پیش پس بدین اما تا الان هیچ خبری نشده

mamali5
October 11th, 2012, 20:50
آقا اگر پیام میدم تو تاپیک درخواست سرویست از من ناراحت نشو بخدا واسه خودت میگم. خدا شاهده صلاحت رو میخوام و نمیخوام پولت حروم شه.

از این دیتاگستر د ز د ک ل ا هبرد ار خرید نکن بخدا پولت رو می ***ه.

یه سرور خریدم25 برج 1 که هیچ دیگه تمدید نکردم و فاکتور سررسید میخوره همینطور و شکایتی نیست.

یه سرویس خریدم 21 برج 5 پولش رو دادم هم سرور رو تحویل نداده و هم فاکتور پرداخت منو پاک کردنننننننننننننننننننننن نننننننننن. دیگه د ز د ی از این بالاتر؟ نزدیک یک هفته شب و روز پیام دادم و اس ام اس و هر کاری کردم 12 تومان ما رو خوردن و ما موندیم بی سرور و همه یوزر ها مون رفتن. برای خیلی ها شاید 12 تومان پولی نباشه ولی بخدا واسه من همه چیزم بود که همه یوزر هام رو از من گرفت.

خدا لعنتت کنه دیتاگستر. الهی خدا حق من و اونهایی که مثل من از شکایت داشتن رو بگیره.مرد نیستی و شرافت نداری.

این هم عکس دوستان توضیحی خواستند بگن توضیح میدم باز. خوب ببینید این عکس رو که فاکتور پرداخت من رو حذف کرده در برج 5.

9057

توجه بفرمایید که فاکتور ها بر اساس وضعیت پرداخت ردیف شده اند و فاکتوری که 21 برج 5 پرداخت شده از سیستم حذف شده و همینطوری براش سررسید می خوره. به این میگن یک د ز د ی تمام عیار و البته ناشیانه. خودتون ببینید و قضاوت کنید.

مهندس دیشب توی پیام خصوصی حرف ها زده شد و خدمتتون هم عرض کردم که اون زمان سیستم مشکل داشت
و قرار شد که با بنده تماس بگیرید که شماره موبایل و شماره تماس شرکت دادم بهتون که باهام تماس بگیرید که توضیح بدید جریان چیه و در صورتی که
حرف شما درست بود هزینه بازگشت داده بشه.
اما شما به لحن بدی جواب بنده رو دادین که بنده در جواب شما گفتم ظاهرا نمیشه با شما درست حرف زد و بنده دیگه نمیتونم بیشتر از این بزارم توهین های شما رو تحمل کنم
و نمیتونم پیگیر کار شما باشم.
موضوع خیلی راحت داشت حل میشد اما حالا که موضوع حل نشد هیچ یک دردسری برای خود شما ایجاد شد با این حرف هایی که اینجا نوشتید.

mamali5
October 11th, 2012, 21:00
این پیغام رو مردک د ز د بی سرو پا برای من پ.خ کرده: (مثلا شرکت دیتا گستر یه بچه محصل اومده که شماره ثابت کدوم بی نوایی رو زده تو سایتش از ترس طلبکاراش جواب موبایلم نمیده چه برسه به شماره ثابت شرکت!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

"بهتر بود از راهش وارد میشدین و با درست حرف زدن مشکلتون حل میکردین.
شنبه از طرف شرکت برای شما شکایت نامه ای تنظیم میشه و حتما خسارت از شما دریافت میشه.
از کلیه نوشته های شما عکس و فیلم برداری تهیه شد.
منتظر احضاریه دادگاه باشید."

آخه مرتیکه بی پدرو مادر تو اگر آدم بودی و مرد بودی که جواب تلفن رو می دادی نه اینکه پاشی بری دادگاه!!!!!!!!!
اصلا می فهمی مجازات عوام فریبی و اعلام شرکتی که اصلا وجود نداره چیه؟
بدبخت تو اگر گذرت بیفته به دادگاه که اول خودت رو میگیرن با اینهمه شاکی که داری. مرد نیستی و ب ی ش ر ف ی اگر نری دادگاه با آلبوم عکس این انجمن. پاشو برو تا بیایم با اونهمه طلبکار نفست رو بگیریم د ز د بی سروپا. از مازندرانی ها بعید بود. آبروی هر چی مازندرانی رو بردی بی شرف.

Baby جان اول اینکه میتونی شماره ثبت و اسم بنده رو چک کنی.
دوم اینکه ظاهرا بی سرو پا و... خودتون هستین که از رو هوا حرف میزنین که البته مشکل از شما نیست
سنتون بیشتر از این اقتضا نمیکنه که...
قرار نیست بنده به تلفن هرکسی جواب بدم!
گوشی یک وسیله شخصی و هر تماسی رو دوست داشته باشم جواب میدم.
حتی خانواده بنده هم میدونن که جواب تلفن معمولا نمیدم،همیشه با شرکت تماس میگیرن زمانی که کار دارن.
حرفای خوشگلی زدین توی دادگاه جواب همه حرف هاتون میدم :)

ourweb
October 11th, 2012, 21:51
بابا ایول تاپیکت فروش این بنده خدا به فنا ررفت اقای دیتاگستر من حق رو به این اقا میدم خیلی شکایت از شما شده داخل این انجمن اگر سیستم تان مشکل داره چرا whmcs رو افلاین نمیکنید و مشکل رو حل نمیکنید ؟
که الان به مشکل بخورید با مشتری و اینکه شما واقعا بدقول هستید و اصلا هیچ احترامی به کار نمیزارید این نوع کار کردن اصلا درست نیست و اینکه اینجا جایی نیست که همه به عدا و رفتار هاتون بچرخن خجالب بکشید خوبه این بنده خدا 12 هزار تومان بوده اون های که زیاد بودن رو چطوری رد کردی ... دیگه حرفی ندارم.

mamali5
October 11th, 2012, 22:24
هیچی بهت نمیگم
جواب این مذخرفات به موقع داده میشه.
شما هم که از شکایت باکی نداشته پس این چه کاریه که چند دقیقه پیش انجام دادی؟

Client ID: - محمدفاضل حدادیان نژاد has requested to change his/her details as indicated below:

First Name: 'محمدفاضل' to 'حمید'
Last Name: 'حدادیان نژاد' to 'حسینی'
Email Address: 'dr-haddadiannezhad@hotmail.com' to 'hamid_met36@yahoo.com'

mamali5
October 11th, 2012, 22:34
بابا ایول تاپیکت فروش این بنده خدا به فنا ررفت اقای دیتاگستر من حق رو به این اقا میدم خیلی شکایت از شما شده داخل این انجمن اگر سیستم تان مشکل داره چرا whmcs رو افلاین نمیکنید و مشکل رو حل نمیکنید ؟
که الان به مشکل بخورید با مشتری و اینکه شما واقعا بدقول هستید و اصلا هیچ احترامی به کار نمیزارید این نوع کار کردن اصلا درست نیست و اینکه اینجا جایی نیست که همه به عدا و رفتار هاتون بچرخن خجالب بکشید خوبه این بنده خدا 12 هزار تومان بوده اون های که زیاد بودن رو چطوری رد کردی ... دیگه حرفی ندارم.

اول اینکه از صاحب تاپیک و کلیه اعضای انجمن عذر خواهی میکنم.
دوم اینکه بنده هم به ایشون حق میدم چون اگه حق نمیدادم نصف شب فکر کنم حدود 3 صبح بود پیگیر کارشون نمیشدم و نمیگفتم که باهم صحبت کنیم تا اگه واقعا همچین مشکلی داشتن حل بشه و مبلغ بازگشت داده بشه.
مشکل سیستم هم از 2 روز پیش حل شد و مشتریانمون هم در جریان هستن.
قرار نیست کسی به عدا ما بچرخه!
ایشون با شماره موبایل بنده تماس گرفتن که میتونستن با شرکت تماس گیرن!
در مورد تیکت هاشون هم چون whmcs مشکل داشت اصلا تیکت ها و سفرشات و حتی فاکتور ها دیده نمیشد.
یعنی صفحه مدیریت whmcs بالا میومد اما لیستی که باید فاکور ها تیکت ها و سفارشات نشون بده خالی بود و هیچ دیتایی نداشت.
کاربرانی که با ما در ارتباط بودن مشکلشون حل شد و ایشون هم که....
در مورد اون آقا که در مورد دومین گفتن هم ایشون هاست و دومین سفارش دادن که به دلیل مشکلات ارزی دامنه ایشون ثبت نشد.
و ایشون بعد از چند مدت میگن پول هاست رو هم باید بدین!
در صورتی که این دوسرویس دو سرویس جدا از هم هستن و ربطی به هم ندارن.
بازگشت وجه برای هاست قانون خودش رو داره و در صورتی که مشکلی داشته باشه مبلغ بازگشت داده میشه نه اینکه دامنه ثبت نشه!
بحث مبلغ نیست بحث سر این هست که ایشون درست حرف زدن بلد نیستن.

AlborzVPS
October 12th, 2012, 01:06
با سلام

ماهانه 24000 تومان رم 1 گیگ هارد 50 گیگ

تضمینی
قفط امتحان کنید در صورت ناراضی بودن هزینه برگشت داده میشه

saymon
October 12th, 2012, 08:44
اول اینکه از صاحب تاپیک و کلیه اعضای انجمن عذر خواهی میکنم.
دوم اینکه بنده هم به ایشون حق میدم چون اگه حق نمیدادم نصف شب فکر کنم حدود 3 صبح بود پیگیر کارشون نمیشدم و نمیگفتم که باهم صحبت کنیم تا اگه واقعا همچین مشکلی داشتن حل بشه و مبلغ بازگشت داده بشه.
مشکل سیستم هم از 2 روز پیش حل شد و مشتریانمون هم در جریان هستن.
قرار نیست کسی به عدا ما بچرخه!
ایشون با شماره موبایل بنده تماس گرفتن که میتونستن با شرکت تماس گیرن!
در مورد تیکت هاشون هم چون whmcs مشکل داشت اصلا تیکت ها و سفرشات و حتی فاکتور ها دیده نمیشد.
یعنی صفحه مدیریت whmcs بالا میومد اما لیستی که باید فاکور ها تیکت ها و سفارشات نشون بده خالی بود و هیچ دیتایی نداشت.
کاربرانی که با ما در ارتباط بودن مشکلشون حل شد و ایشون هم که....
در مورد اون آقا که در مورد دومین گفتن هم ایشون هاست و دومین سفارش دادن که به دلیل مشکلات ارزی دامنه ایشون ثبت نشد.
و ایشون بعد از چند مدت میگن پول هاست رو هم باید بدین!
در صورتی که این دوسرویس دو سرویس جدا از هم هستن و ربطی به هم ندارن.
بازگشت وجه برای هاست قانون خودش رو داره و در صورتی که مشکلی داشته باشه مبلغ بازگشت داده میشه نه اینکه دامنه ثبت نشه!
بحث مبلغ نیست بحث سر این هست که ایشون درست حرف زدن بلد نیستن.

دوستان بسه ديگه دعواتون رو ببريد جاي ديگه اينجا كارو زندگي داريم ما

Sindad
October 12th, 2012, 15:05
فناوران شبکه سینداد | صفحه اصلی (http://www.Sindad.com)

serverstar.ir
October 12th, 2012, 23:24
دوستان سرور لوكيشن المان يا آمريكا براي هاستينگ لازم دارم با رم حداقل 1 گيگ و هارد حداقل 40 به بالا حالا نكته هايي كه وجود داره :

- آپ تايم وحشتناك ميخوام يعني ببينيم يك ساعت قطع باشه شاكي ميشم ( مهمترين بخش)
- سابقه فروشنده ميخوام بالا باشه و مورد اعتماد
- پشتيباني قوي ميخوام
- من از جايي ديگه الان سرويس دارم و يكسره سايت هام داون ميشه و كلافه شدم و سرويس دهنده ميگه كه چون دلار بالا رفته پول ندارم شارژ بكنم خلاصه يك نفر باشه كه پول حداقل داشته باشه و وقتي ما هزينه تمديد و ميريزم پس فردا دلار شد 10 تومان نياد جم كنه بره چون كانفيگ امنيتي شديد رو سرور ميشه و تنظيمات انجام شده قابل انتقال نيست.
- انصاف داشته باشه و بدونه كه من معمولا كل حجم رمم رو استفاده ميكنم و اگر به چند هزار نفر ميخواد از يك سرور وي پي اس بده من اصلا نميتونم باهاش كار كنم
- كنسول هم تحت وب ميخوام هم vsphere

همين هركي ميتونه يا علي شرايط رو بهم بگه
سلام با پینگ زیر 180 و آپتایم تضمینی از آلمان - فرانسه - هلند در خدمتیم
تمامی سرورها دارای پنل ریبوت میباشند
تمامی تنظیمات رایگان انجام میشه

CPU: Intel Core i7 2600
Ram: 1 GB
HDD: 50 GB
BW: Unlimit
Port: 1000 Mbps
Uptime: 99.9%
IP: 1

ماهیانه 28.000 تومان

سبد خرید (http://www.serverstar.ir/portal/cart.php)

saymon
October 13th, 2012, 12:16
دوستان كنسول vsphere صددرصد ميخوام نه كنسول ريبوت و...

Sindad
October 13th, 2012, 16:23
با 7 سال سابقه در وب

saymon
October 13th, 2012, 17:38
با 7 سال سابقه در وب

قيمت هاي شما وحشتناكه!