PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت به همکاری (اسکریپت مدیریت هاستینگ)

TukaNet
December 25th, 2009, 02:42
با سلام خدمت دوستان عزیز

با توجه به این که سیستم مدیریت محتوای جوملا یکی از پر قدرت ترین سی ام اس ها به شمار می آید
و بسیاری از دوستانی که دارای هاستینگ از این سیستم برای راه اندازی سایتشان استفاده می کنند ،
تصمیم گرفتم که افزونه ای برای این کار با پایه جوملا تهیه بشود . از کسانی که مسلط به برنامه نویسی تحت
زبان php و آشنا با سیستم جوملا هستند دعوت میکنم که هم نظرات خود را بیان کنند ، هم در صورت تمایل
اطلاع دهند تا به صورت تکمیلی صحبت کنیم .

کاربران wht هم اگر نیازهای خاصی دارند ذکر کنند تا در سیستم گنجاده شود ، البته چند تاپیک دیگر هم در این مورد زده شده .
بنده در چند روز آینده خلاصه ای از همان تاپیک ها رو هم در اینجا قرار خواهم داد تا تمرکز بیشتر روی موضوع ایجاد گردد .

با سپاس

akbar123sat
December 25th, 2009, 04:14
دوست عزیز فکر نمیکنم اینجا برنامه نویس زیاد داشته باشیم اکثر برو بچ اینجا تو کار هاستینگ هستند

یه فرومی هستش که همه برنامه نویس ها اونجا جمع هستند میتونید اونجا مطرح کنید مطمعنا به جواب خواهید رسید

TukaNet
December 25th, 2009, 05:23
ممنونم اکبر خان گل ، دیدم چند نفر از برنامه نویس ها اومدن اینجا و دارن نظر می پرسند گفتم شاید مایل به همکاری باشند

rn4j1m1
December 27th, 2009, 03:03
من که قبلا گفته بودم یه اسکریپت کامل می نویسم !
و الان هم شروع کردم

TukaNet
December 27th, 2009, 03:42
خوب این هم یک دیگه ، چه عیبی داره ؟
در ضمن چون بیس کار جوملا هست هم کار کمتری می بره هم از نظر امنیت سطح بالایی داره

jgvr
December 27th, 2009, 09:31
جوملا عالی میشه... خیلی سیستم توپی هست. البته امیدوارم این طرح هایی که میدین ولش نکنین...

eh3an
December 27th, 2009, 22:40
سلام . حالا چرا جوملا !؟

سیستم های مدیریت محتوایی که بر پایه مامبو ساخته و پرداخته شده اند اصلاً دارای امنیت خوبی نبستند ! نظیر مامبو . جوملا . میترا و ...

من پیشنهاد میدم خودتون بر پایه php , mysql یک دونه بنویسید یا اینکه از سیستم مطمئنی نظیر وردپرس استفاده کنید که نسبت به بقیه cms ها دارای باگ و معایب کمتری هست و هر امکانی که شما دوست دارید را میتوانید با نصب یک پلاگین { افزونه } چند کیلوبایت برطرف کنید !

البته یک مشکل خیلی کوچیک وردپرس اینه که sql شما یه ذره حجیم میشه ! که البته این در بیشتر سیستم های مدیریتی بر پایه php , mysql پیدا میشه !

موفق باشید !

jgvr
December 28th, 2009, 07:01
امنیت جوملا بده؟؟؟؟؟؟
یا خدا اینو دیگه نشنیده بودیم. جوملا یکی از امن ترین سیستم های مدیریت محتوا هست.
شما اگه دلیلی داری بگو تا ما هم بدونیم....

zoghal
January 4th, 2010, 14:32
من برنامه نویس php هستم و با فریم ورک cakephp کار میکنم. خیلی وقته تو این فکر هستم که برای این کار یک سیستم. بنیوسم. (حتما می نویسم.) اما فعلا چون وقت تجزیه و تحلیل ندارم. نمی تونم استارت بزنم
مهم تر از نوشتن این هست که برای این کار باید سیستم کاملا تجزیه و تحلیل بشه و بعد شروع به نوشتن. همه موارد مورد نیاز در این سیستم شناسایی و سناریو تعریف بشه . تا کار سریع و کامل پیش بره.

حالا هر کسی می تونه در این زمینه کمک کنه . چه به من و چه دوستانی که در اینجا اعلام آمادگی کردن برای تهیه این سیستم . تا کار سریع تر پیش بره. اعلام کنند تا هماهنگی های لازم با هاشون انجام بشه

packsaft
January 4th, 2010, 14:41
امنیت جوملا بده؟؟؟؟؟؟
یا خدا اینو دیگه نشنیده بودیم. جوملا یکی از امن ترین سیستم های مدیریت محتوا هست.
شما اگه دلیلی داری بگو تا ما هم بدونیم....

ایشون یکی از ماهرترین افراد از لحاظ شناخت و تجربه تئوری و عملی سی ام اس ها و همچنین برنامه نویسی هستن

jgvr
January 4th, 2010, 15:10
ایشون یکی از ماهرترین افراد از لحاظ شناخت و تجربه تئوری و عملی سی ام اس ها و همچنین برنامه نویسی هستن

منظورتون چیه؟ طعنه میزنی عزیز؟ فکر میکنی سیستمی که توسط یه نفر نوشته میشه امنیتش بیشتر از سیستمی هست که هزاران نفر روش کار میکنن و توسعش میدن؟#-o

packsaft
January 4th, 2010, 15:42
منظورتون چیه؟ طعنه میزنی عزیز؟ فکر میکنی سیستمی که توسط یه نفر نوشته میشه امنیتش بیشتر از سیستمی هست که هزاران نفر روش کار میکنن و توسعش میدن؟#-o

یعنی چی... طعنه واسه چی؟شما گفتی چرا جوملا ایراد داره منم گفتم ایشون از روی تجربه میگن. همون سیستمی که میگی توسط هزاران نفر روش کار شده هزاران نفر هکر هم روش کار کردن چون سورس کاملش رو دارن این کجاش خوبه؟؟ سیستمی که یه نفر مینویسه سورسش رو خودش داره و مشتریش اگه یه سری مسائل امنیتی اولیه لحاظ بشه مشکلی پیش نمیاد احتمال هک شدنم خیلی کمه

Rapid
January 4th, 2010, 15:46
بحث عوض نكنيد جوملا حول شده فقط ميخواد زود بده بيرون 15 تا وصله براي نسخه 1.5 تو كمتر از يه سال بعضي هاش به هفته هم نكشيد!!!

Qomes-Host.ir
January 4th, 2010, 17:12
بحث عوض نكنيد جوملا حول شده فقط ميخواد زود بده بيرون 15 تا وصله براي نسخه 1.5 تو كمتر از يه سال بعضي هاش به هفته هم نكشيد!!!

به نظر شما سیستمهایی که سال به سال هم باگهاشون برطرف نمیشه بهتره؟
این حسن تیم فعال جوملاست

در ضمن در پاسخ به دوستمون که این تاپیک رو زدند:
افزونه ای برای جوملا طراحی شده که اون رو با whmcs پیوند میده منتها کمی گرون قیمت هست.

TukaNet
January 4th, 2010, 22:39

خوب شما برو یک کمی مطالعه کن بعد بیا یه چیزی بپرون
جوملا هم سری یکش بر پایه ی مامبو نوشته شده بود (قابل توجه افرادی که نمی دونن و ادعا می کنند حرفه ای اسکریپت هستند)
ولی جوملای سری 1.5 از پایه توسط تیم خود جوملا نوشته شده و دلیل این که باگ های زیادی داشت همین تغییر هسته بود
ولی به مرور زمان و نزدیک شدن به هدف تیم جوملا یعنی جوملای سری 1.6 دیدیم که جوملای سری 1.5 هم امن شد و حالت استیبل به خودش گرفت

زیاد در این مورد بحث نمی کنم تا از بحث خارج نشیم

این حسن تیم فعال جوملاست

افزونه ای برای جوملا طراحی شده که اون رو با whmcs پیوند میده منتها کمی گرون قیمت هست.

با تشکر از شما ، من هم می دونم سیستمی برای این کار هست ولی قیمتش 120 دلار بود
به فکر این افتادم که خودمون همچین سیستمی رو بنویسیم که هم بومی باشه هم قیمش مناسب تر باشه

jgvr
January 4th, 2010, 23:23
من هم می دونم سیستمی برای این کار هست ولی قیمتش 120 دلار بود
به فکر این افتادم که خودمون همچین سیستمی رو بنویسیم که هم بومی باشه هم قیمش مناسب تر باشه

اگه این کار انجام بشه خیلی خوبه ولی...
ما همچنان اندر خم یک کوچه مانده ایم... کسی دنبالشو نمیگیره.

در جواب اون دوستان. همون طور که بابک جان گفت بهتره یکم تحقیق کنن بعد فتوای علمی صادر کنن لطفا.
در ضمن من از جوملا استفاده نمیکنم و هیچ تعصبی هم بهش ندارم و طبق بررسی های خودم این نظر رو دادم.

TukaNet
January 4th, 2010, 23:30
اگه این کار انجام بشه خیلی خوبه ولی...
ما همچنان اندر خم یک کوچه مانده ایم... کسی دنبالشو نمیگیره.

در جواب اون دوستان. همون طور که بابک جان گفت بهتره یکم تحقیق کنن بعد فتوای علمی صادر کنن لطفا.
در ضمن من از جوملا استفاده نمیکنم و هیچ تعصبی هم بهش ندارم و طبق بررسی های خودم این نظر رو دادم.

ممنون از شما ، ولی اندر خم جایی نموندیم ، چون من همون موقع که این تاپیک رو زدم ، شروع به کار کردم
ولی فعلا به دلیل امتحانات کار رو تعطیل کردم و امیدوارم بعد امتحانات و تا نیمه دوم بهمن کار به پایان برسه ...

persiansoft
January 5th, 2010, 09:33
اینتوری نمی شه
اول قیمت بدین تا کار استارت بخوره
من خودم php کار هستم و اطلا موافق جوملا نیستم
آدم با blogfa یا mihanblog کار کنه بهتره:71:

jgvr
January 5th, 2010, 10:17
اینتوری نمی شه
اول قیمت بدین تا کار استارت بخوره
من خودم php کار هستم و اطلا موافق جوملا نیستم
آدم با blogfa یا mihanblog کار کنه بهتره

قیمت؟ مگه میخواین پولی واگذار کنید؟
بلاگفا و میهن بلاگ چه ربطی به این مسئله دارن؟!

persiansoft
January 8th, 2010, 10:41
هر وقت شما هاستینگ مجانی به ملت دادین یا دامنه مجانی ثبت کردین اینجا هم برنامه نویس ها مجانی برنامه می نویسن:71:

Arashdn
January 8th, 2010, 11:17
هر وقت شما هاستینگ مجانی به ملت دادین یا دامنه مجانی ثبت کردین
فعلا که کمابیش شاهد انجامش هستیم

persiansoft
January 8th, 2010, 12:40
معمولا کارایه مجانی هیچ پشتیبانی پشت سرش نیست

TukaNet
January 8th, 2010, 12:51
دقت کنید من هرگز نگفتم قرار هست چیزی رو رایگان منتشر کنیم
تنها هدفم درست کردن یک کامپوننت برای جوملا هست که هم فارسی باشه و هم با نیازهای کاربران ایرانی
هماهنگ باشه (مثلا درگاههای پرداخت و ... ) ، در ضمن قیمت مناسبی هم داشته باشه که افراد توانایی
خریدش رو داشته باشن . ولی انتظار کار رایگان نداشته باشید ، وقتی شما چیزی رو برای کسب درآمد
استفاده می کنید چرا باید تولید کننده اون وسیله برای شما رایگان کار کنه ؟ :دی

amiri113
January 8th, 2010, 13:50
من برنامه نویس php هستم و با فریم ورک cakephp کار میکنم. خیلی وقته تو این فکر هستم که برای این کار یک سیستم. بنیوسم. (حتما می نویسم.) اما فعلا چون وقت تجزیه و تحلیل ندارم. نمی تونم استارت بزنم
مهم تر از نوشتن این هست که برای این کار باید سیستم کاملا تجزیه و تحلیل بشه و بعد شروع به نوشتن. همه موارد مورد نیاز در این سیستم شناسایی و سناریو تعریف بشه . تا کار سریع و کامل پیش بره.

حالا هر کسی می تونه در این زمینه کمک کنه . چه به من و چه دوستانی که در اینجا اعلام آمادگی کردن برای تهیه این سیستم . تا کار سریع تر پیش بره. اعلام کنند تا هماهنگی های لازم با هاشون انجام بشه

عصرنت (http://www.asrenet.com) با cackphp نوشته شده.
اگر بخواين شايد بتونیم BASE اش رو بهتون بهش هر چيزی که بخواين رو اضافه کنيد و ازش یک چیز خوب درببارید.
کلا هم خوشحال میشیم بتونیم با هم همکاری هایی داشته باشیم.

با تشکر
علی امیری

Rapid
January 8th, 2010, 18:13
این حسن تیم فعال جوملاست

خوب شما برو یک کمی مطالعه کن بعد بیا یه چیزی بپرون
جوملا هم سری یکش بر پایه ی مامبو نوشته شده بود (قابل توجه افرادی که نمی دونن و ادعا می کنند حرفه ای اسکریپت هستند)
ولی جوملای سری 1.5 از پایه توسط تیم خود جوملا نوشته شده و دلیل این که باگ های زیادی داشت همین تغییر هسته بود
ولی به مرور زمان و نزدیک شدن به هدف تیم جوملا یعنی جوملای سری 1.6 دیدیم که جوملای سری 1.5 هم امن شد و حالت استیبل به خودش گرفت

ما كه حرفه اي نيستيم فقط 30 40 تا سايت جوملا و تو تمام انجمن ها فعال بودم خودشون قبول داشتند اين نقطه ضعف هست و پروندن من نيست
موفق باشيد

شما هم اگر ميخواي يه كار به در بخور بكني ثبت آنلاين دامين آي آر رو انجام بده كه تو هيچ سيستمي نيست

amiri113
January 8th, 2010, 20:01
شما هم اگر ميخواي يه كار به در بخور بكني ثبت آنلاين دامين آي آر رو انجام بده كه تو هيچ سيستمي نيست

ما تو سيستممون يک ماژول برای اين کار نوشتيم.
دوست داشتيد تماس بگيريد بهتون دمو بديم تستش هم بکنيد: 88012882 داخلی 121 <):)

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

اطلاعات بيشتر رو اينجا دريافت کنيد:
سيستم مديريت فروش هاست سما (http://www.samansystems.com/Page/HostingCRM)

zoghal
January 9th, 2010, 15:25
عصرنت (http://www.asrenet.com) با cackphp نوشته شده.
اگر بخواين شايد بتونیم base اش رو بهتون بهش هر چيزی که بخواين رو اضافه کنيد و ازش یک چیز خوب درببارید.
کلا هم خوشحال میشیم بتونیم با هم همکاری هایی داشته باشیم.

با تشکر
علی امیری

پیشنهاد خوبی منم استقبال میکنم از این موضوع