PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند مشخصات کارت اعتباری

iranian-portal
October 10th, 2012, 15:41
با سلام

دوستان با توجه به این که قیمت ارز رشد شدیدی داشته و دامین دات کام نزدیک به 40هزار تومن هست
ضمن این که چیلترینگ هم لطف داره و اخیرا هر 3روز یکبار اقدام به چیلتر کردن می کنه
چاره ای جز استفاده از دامین .tk نیست
اما به جای .tk زیباتر اینه که از سرویس دامین رایگان گوگل استفاده کرد که دامین دات کام مجانی ثبت می کنه
اما اطلاعات کارت اعتباری رو میگیره!
قبلا یکی از دوستان مشخصات ویزا کارت مجازی گذاشته بود که دیگه این مشخصات رو قبول نمی کنه
در بیش از 20سایت هم که مشخصات ویزا کارت جعلی تولید می کنند رفتم
اما نمیدونم گوگل سیستم بررسی رو چطوری به روز رسانی کرده که دیگه قبول نمی کنه!!!!!!!!!!

از دوستان کسی هست بتونه کمک کنه تا مشخصات ویزا کارتی رو بده که گوگل قبول کنه؟

hadipro
October 10th, 2012, 15:54
سلام دوست عزیز کارتتون باید حدافل 2 دلار موجودی داشته باشه تا در گوگل قبول بشه میتونیم براتون کارت دارای اسم و آدرس بیلینگ (avs) با فابلیت پذیرش در گوگل- اپل- تو چکاوت-آیتونز-... صادر کنیم. اگر تمایل داشتید پخ بزنید تا اطلاعات بیشتری براتون ارسال بشه! :)

با تشکر

iranian-portal
October 10th, 2012, 16:03
سلام دوست عزیز کارتتون باید حدافل 2 دلار موجودی داشته باشه تا در گوگل قبول بشه میتونیم براتون کارت دارای اسم و آدرس بیلینگ (avs) با فابلیت پذیرش در گوگل- اپل- تو چکاوت-آیتونز-... صادر کنیم. اگر تمایل داشتید پخ بزنید تا اطلاعات بیشتری براتون ارسال بشه! :)
با تشکر

تمایل به این کار دارم اما شاید این موضوع مشکل عده زیادی باشه پس به جای پ.خ اگر در همین جا شرایط و ... رو اعلام کنید ممنون میشم!
سوالی هم که ذهنم رو مشغول کرده الان این هست که
چون ریتم چیلترینگ منظم هست نیازه که بر فرض مثال در ماه 7دامین ثبت بشه
استفاده از یک کارت اعتباری به دفعات باعث بلوک شدن شماره کارت و ... نمیشه؟
به طور حتم میشه اما اگر قیمت این سرویس که شما میدین منطقی باشه ارزش داره
منتظر پاسختون هستم
با احترام و تشکر

hadipro
October 11th, 2012, 15:56
تمایل به این کار دارم اما شاید این موضوع مشکل عده زیادی باشه پس به جای پ.خ اگر در همین جا شرایط و ... رو اعلام کنید ممنون میشم!سوالی هم که ذهنم رو مشغول کرده الان این هست کهچون ریتم چیلترینگ منظم هست نیازه که بر فرض مثال در ماه 7دامین ثبت بشهاستفاده از یک کارت اعتباری به دفعات باعث بلوک شدن شماره کارت و ... نمیشه؟به طور حتم میشه اما اگر قیمت این سرویس که شما میدین منطقی باشه ارزش دارهمنتظر پاسختون هستمبا احترام و تشکرسلام شما اگر از کارت در یک حساب n بار هم استفاده کنید هیچ وقت بلاک نمیشه مگر با دلیل و توسط بانک( تجربه 6 ساله) کارتها با توجه به نوع کاربردشون قیمت نسبتا" بالایی دارند و به دلیل نوسان شدید قیمت هزینه فقط به صورت پی ام خصوصی ارائه میشه خدمتتون. با تشکر

hadipro
October 11th, 2012, 23:57
تمایل به این کار دارم اما شاید این موضوع مشکل عده زیادی باشه پس به جای پ.خ اگر در همین جا شرایط و ... رو اعلام کنید ممنون میشم!
سوالی هم که ذهنم رو مشغول کرده الان این هست که
چون ریتم چیلترینگ منظم هست نیازه که بر فرض مثال در ماه 7دامین ثبت بشه
استفاده از یک کارت اعتباری به دفعات باعث بلوک شدن شماره کارت و ... نمیشه؟
به طور حتم میشه اما اگر قیمت این سرویس که شما میدین منطقی باشه ارزش داره
منتظر پاسختون هستم
با احترام و تشکر

پیغام خصوصی خدمتتون ارسال شد . با تشکر

iranian-portal
October 14th, 2012, 19:47
پیغام خصوصی خدمتتون ارسال شد . با تشکر

موفق و پیروز باشید!!!
اگر بخوام این مبلغ رو به شما بدم میرم دامین ثبت می کنم که بدون مشکل در مالکیت و کنترل خودم هست
متنفرم از این که بعضی از عزیزان تو این انجمن نشستن تا از آب گل آلود ماهی بگیرن

hadipro
October 21st, 2012, 02:14
موفق و پیروز باشید!!!
اگر بخوام این مبلغ رو به شما بدم میرم دامین ثبت می کنم که بدون مشکل در مالکیت و کنترل خودم هست
متنفرم از این که بعضی از عزیزان تو این انجمن نشستن تا از آب گل آلود ماهی بگیرن

شما درخواست کارت دادید بنده هم شرایط رو خدمتتون ارسال کردم هر چند امیدوارم از نرخ دلار و کارمزدهای بانکی مطلع باشید لذا چنانچه کسی به شما کارت با بالانس صفر بده، بنده مشتری اول ایشون هستم . ضمنا" از جمله اخرتون چیزی دستگیرم نشد.

موفق باشید