PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Module Command Error 56 - Recv failure: Connection reset by peer

babak.mics
October 9th, 2012, 20:07
بر روی یکی از سرور ها از WHMCS نسخه 5.0.3 بر روی سرور ایران و کنترل پنل DirectAdmin استفاده میکنم. قبلا همه چیز درست بود و به بهترین شکل ممکن کار میکرد ولی الان چند روزی هست که بعد از پرداخت WHMCS تو لاگ ثبت میکنه که به درستی اکانت جدید ساخته شد و مشخصات رو برای مشتری فرستاده ولی در اصل هیچ اکانتی ساخته نشده! حتی ساسپند شدن اکانت ها رو هم درست نشون میده ولی هیچ اتفاقی روی اکانت ها نمیوفته.

به طور مثال لاگ کرده:
Module Unsuspend Successful - Service ID: 265
Module Terminate Successful - Service ID: 65
Module Create Successful - Service ID: 390

در حالی که هیچ کدوم اینها اتفاق نمیوفته! وقتی هم کاربر پسورد اکانت رو بخواد تغییر بده این خطا تو لاگ ثبت میشه
Module Change Password Failed - Service ID: 30 - Error: 56 - Recv failure: Connection reset by peer

همینطور همین خطا در قسمت ادمین نمایش داده میشه (تصویر پیوست)
9030

برای DirectAdmin هم ایمیل کردم ولی جوابی هنوز نگرفتم، گفتم از طریق شما دوستان به نتیجه برسم.

EXXXIR
October 13th, 2012, 22:53
با سلام

بررسي كنيد روي سرور curl به درستي نصب و فعال هست؟

babak.mics
October 13th, 2012, 23:29
بله نصب هست و به درستی هم کار میکنه.

babak.mics
October 25th, 2012, 17:39
با سلام

بررسي كنيد روي سرور curl به درستي نصب و فعال هست؟

برای اطمینان curl رو به صورت مجدد نصب کردم. نسخه نصب شده 7.28.0 ولی همچنان مشکل سر جای خودش هست !

babak.mics
November 3rd, 2012, 16:34
بالاخره خودم پیدا کردم و باورم نمیشد موضوع به این راحتی قابل حل باشه! به curl و هیچ چیز مشابه ای ربط نداشت. اینجا توضیح میدم تا دیگران هم بعدها استفاده کنن.

از تو WHMC قسمت System Module Debug Log رو فعال کردم. به پروفایل یکی از کاربرها رفتم گزینه Creat رو زدم تا اکانت ایجاد بشه و پیام Successful رو نمایش داد در حالی که در System Module Debug Log جلوی خروجی دستور این رو نوشت

Array
(
[0] => Your IP is blacklisted
)

در حالی که WHMCS روی همین سرور نصب بود و اینکه دسترسی با این آی پی ممکن نیست مشکوک بود. لیست سیاه CSF رو چک کردم آی پی سرور اونجا نبود. حتی با خاموش کردن اون بازم این خطا همچنان سر جای خودش باقی بود. گزینه بعدی که بهش مشکوک شدم Brute Force Monitor که احتمالا آی پی سرور تو لیست سیاه قرار گرفته باشه. به قسمت Brute Force Monitor در دایرکت ادمین مراجعه کردم و تو لیست آی پی های گزارش شده اخیر آی پی سرور نبود. از طریق SSH به آدرس /usr/local/directadmin/data/admin/ip_blacklist رفتم و در بین آی پی های بلاک شده آی پی سرور رو پیدا کردم (!) آی پی رو حذف و ذخیره کردم و تمامی مشکلات حل شد!