PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : *~* اطلاعیه مهم برای کاربران ایران سرور (( قطع همکاری با دیتاسنتر هتزنر آلمان )) *~*‎:

iNicz.Com
October 9th, 2012, 19:17
18 مهر ماه
همانطور که مستحضر هستید و با توجه به اطلاعیه هایی که همکاران در چند روز گذشته در انجمن و سایتهای خود منتشر کردند , بسیاری از سرویس دهندگان و کسانی که با دیتاسنتر هتزنر آلمان در حال فعالیت هستند با مشکلات مختلفی روبرو شده اند
از این روی شرکت ایران سرور تصمیم به ایجاد تغییرات جدید گرفته است تا کاربران شرکت با مشکلات و تغییرات جدید این دیتاسنتر روبرو نشوند
همانطور که اکثر کاربران اطلاع دارند جدیداً دیتاسنتر هتزنر آلمان محدودیت های جدید قرار داده است که به موارد زیر می توان اشاره کرد :
1 - محدودیت در ارائه ای پی به کاربران
2 - غیرفعال کردن کد ترنسفر
3 - حساسیت بیش از حد به مواردی مانند netscan و ... (( منجر به مسدود شدن سرویس کاربر و عدم فعال شدن مجدد آن می شود ))
4 - بلوک کردن (( مسدود کردن )) ای پی ها بدون اخطار قبلی
5 - و ...

با توجه به مشکلاتی که کاربران دیگر سرویس دهندگان در هفته های گذشته داشته اند و سرویس های آنها بدون هیچ گونه اخطار و دلیلی به صورت کامل غیرفعال شده است و بدون ارائه هیچ گونه بک آپ یا فرصتی برای انتقال اطلاعات , دیتا کاربران این سرویس دهندگان از بین رفته است ,شرکت ایران سرور تصمیم به قطع همکاری با این سرویس دهنده آلمانی گرفته است تا برای کاربران شرکت در روزهای آینده با توجه به سخت گیری های جدید این دیتاسنتر و مشکلی ایجاد نشود و ما نیز شرمنده کاربران خود نشویم
مشتریان عزیز مطمعاً باشند که اگر این دیتاسنتر آلمان در ارائه ای پی و برخورد با اخطارها مانند گذشته عمل می کرد و مطمعاً بودیم برای مشتریان و کاربران ما نیز در هفته های آینده مشکلی ایجاد نخواهد شد , هیچ زمان چنین تصمیمی گرفته نمیشد , اما همانطور که همیشه جدا از بحث مالی و سود شرکت به فکر کاربران و مشتریان خود هستیم اقدام به انجام چنین موردی گرفتیم
چرا که همه ما می دانیم , همیشه , پیش گیری بهتر از درمان است
اگر خدایی نکرده روزی چنین مشکلاتی برای کاربران ما نیز ایجاد شود , مطمعاً رفع آن بسیار دشوار یا به تعبیری غیرممکن خواهد بود

همچنین برای رفاه حال کاربران و کسانی که در حال حاضر از این دیتاسنتر سرویس موجود دارند یک بازه زمانی خاصی تعیین شده است تا در این مدت به فکر انتقال سرویس های خود به سرورهای جدید از دیگر لوکیشن ها باشند

پس با توجه به توضیحات فوق از امروز برابر با 18 مهرماه 1391 تمام کاربرانی که از این دیتاسنتر سروراختصاصی موجود دارند تا تاریخ 24 مهرماه 1391 به مدت 7 روز فرصت دارند تا سرورهای اختصاصی جدید تهیه و کاربران و اطلاعات خود را به سرورهای جدید منتقل نمایند
همچنین کاربرانی که تمایل به ادامه همکاری با شرکت را داشته باشند برای رفع مشکل آنها و آنکه بتوانند بدون دقدقه فکری و کمبود زمان سرویس های جدید از دیگر لوکیشن ها تهیه کنند می توانند از آفرهای ویژه زیر سفارشات جدید ثبت و پرداخت نمایند تا سرورهای جدید سریعاً اماده و به انها تقدیم شود تا زمان کافی برای انجام تمام موارد را داشته باشند

آفرها :
از سوئیس :
E5620 - 12GB RAM - 2*1 TB hard 7200 rpm - $155
E5620 - 16GB RAM - 2*1 TB hard 7200 rpm - $165
E5620 - 24GB RAM - 2*1 TB hard 7200 rpm - $175
E5-2603 - 16GB RAM - 2*1 TB hard 7200 rpm - $160
E5-2603 - 24GB RAM - 2*1 TB hard 7200 rpm - $170
E5-2603 - 32GB RAM - 2*1 TB hard 7200 rpm - $180
E5-2620 - 16GB RAM - 2*1 TB hard 7200 rpm - $185
E5-2620 - 24GB RAM - 2*1 TB hard 7200 rpm - $195
E5-2620 - 32GB RAM - 2*1 TB hard 7200 rpm - $210
All prices include
/29 Subnet (5 usable IP addresses)
1Gbps Public and Private Ports
20TB Monthly Transfer
EXTRA 28/ IPS 15$ - 14 USABLE
EXTRA 27/ IPS 30$ - 29 USABLE
20TB Monthly Transfer TO 50TB Monthly Transfer 60$
-------- افر ویژه --------
2XCPU XEON E5-2620 - RAM 64 GB - HDD 4X2 TB 7200 RPM - PORT 1 Gbps - 50TB bandwidth
420$- /25 Private Subnet 125 Usable IP's
--------------------------------------------
از فرانسه OVH:
Inteli5 4x 2.66+ GHz 16 GB RAM 2TB HDD 100MB PORT - 47euro
Inteli7 4x2x 2.66+ GHz 24 GB RAM 2TB HDD 100MB PORT - 59euro
از آمریکای شمالی OVH:
Inteli3 2x2(HT)x3.4+ GHz 16 GB RAM 2*1TB HDD 100MB DEDICATED PORT - 59euro
و تمامی سرور های موجود در سایت OVH.CO.UK
--------------------------------------------
و سرور های مشابه بالا از دیگر دیتاسنتر ها و سرور های مشابه سوئیس از دیتاسنتر SWIFTWAY از هلند و Chicago, California, New York

پس در نهایت مشتریان و کاربران محترم دقت نمایند که تمام سرویس های موجود از این دیتاسنتر بعد از زمان اعلامی کنسل خواهد شد و از تاریخ فوق دیگر از این دیتاسنتر هیچ گونه سرویس و سفارشی ثبت و پشتیبانی نخواهد شد

تمام تلاش شرکت ایران سرور بر آن است تا همانطور که در مدت میزبانی کاربران فهیم خود به آنها بهترین کیفیت و خدمات را ارائه کرده است , جلوگیری از ایجاد مشکلات آینده کاربران با توجه به قوانین و سخت گیری های جدید نماید , همچنین سعی خواهیم کرد تا در صورت نیاز برای کاربران بعد از زمان تعیین شده نهایتاً 24 تا 36 ساعت دیگر درخواست زمان اضافه از دیتاسنتر نماییم , اما تمام کاربران باید سعی کنند تا در این بازه زمان اطلاعات خود را به صورت کامل منتقل کنند

اما بعد از تاریخ فوق تمام سرورها به صورت خودکار از طرف دیتاسنتر کنسل و غیرفعال خواهد شد

همچنین شاید بعضی از کاربران سوالاتی در مورد هزینه های پرداخت شده و مدت زمان قرار داد خود داشته باشند که در این مورد نیز توضیحاتی کوتاه ارائه خواهیم کرد :
1 - کاربرانی که از تاریخ 10 مهرماه 1391 اقدام به تمدید مجدد سرویس های خود کرده اند , هزینه واریز شده با کسر ی به حساب کاربری آنها در سایت برای خرید سرورهای جدید بازگشت خواهد شد , یا در صورت نیاز می توانند اعلام نمایند تا هزینه ماه جدید پرداخت شده به حساب اصلی آنها به یکی از بانک های : ملی , سامان , ملت بازگشت شود
2 - کاربرانی که در یکی دو روز گذشته سرویس را مجدد تمدید کرده اند هزینه آن به صورت کامل برای آنها بازگشت خواهد شد
3 - کاربرانی که هنوز اقدام به تمدید سرویس های خود نکرده اند , نیازی به انجام این مورد نیست و تنها باید به فکر انتقال و تهیه سرورهای جدید باشند
4 - دیگر کاربرانی که قبل از این تاریخ اقدام به تمدید نموده اند به شیوه ای دیگر بررسی خواهد شد , که تمام کاربران می توانند برای دریافت پاسخ دقیق و اطلاع داشتن از نوع حسابرسی سرویس خود به وسیله ارسال تیکت به بخش پشتیبانی شرکت , به صورت دقیق از راهکار سرویس خود جویا شوند

در انتها از تمام کاربران و همکارانی که در این مدت با شرکت ایران سرور همکاری نمودند کمال تشکر را داریم و امیدواریم تصمیمات و تغییرات جدید که تنها جهت رفاه کاربران گرفته شده است , برای آنها نیز قابل درک باشد
تمام تلاش ایران سرور بر آن است که همیشه بهترین و بدون مشکل ترین خدمات را به کاربران خود ارائه کند تا آنها نیز شرمنده کاربران خود نشوند
در حال حاضر با صحبت هایی که با دیتاسنتر کشورهای : سوئیس , هلند , امریکا و فرانسه شده است بستر لازم برای ارائه سرورهای جدید به کاربران بدون مشکل فراهم است تا از نظر ارائه و تهیه سرورهای جدید کاربران ما مشغله فکری خاصی نداشته باشند و بعد از ثبت و پرداخت سرویس های جدید در اسرع وقت سرورهای اختصاصی مورد نظر آماده و تقدیم خواهد شد

در صورتی که هر گونه سوالی داشتید از طریق بخش پشتیبانی سایت برای ما ارسال نمایید تا پاسخ دقیق و مناسب ارائه شود
** با توجه به آنکه کاربران این لوکیشن بسیار زیاد است و باید به هر کاربر متناسب با نوع سرویس و زمان ثبت و تمدید پاسخ ارائه کنیم , شاید اندکی برای ارسال پاسخ تیکت ها زمان نیاز باشد که امیدواریم مشتریان محترم برای دریافت پاسخ اندکی شکیبا باشند **

با تشکر مدیریت ایران سرور - هادی قنبری

Iran Server | هاست | سرور مجازی | سرور اختصاصی | فروش دامنه | نمایندگی هاست | هاستینگ | دامنه | طراحی سایت (http://WWW.IRSERVER.COM)
09149600789
Panel.IrServer.com

aligoli
October 9th, 2012, 19:23
ما که یک ماه هست یک سرور ex4s از شما گرفتیم ، هزینه ستاپ هم دادیم ، خیلی برای ما ضرر هست ... برای این نوع کاربران آفر خاصی در نظر ندارید ؟

mehrshad.ho
October 9th, 2012, 19:25
آقای قنبری لطفا کنسل نکنید
اگه سرور چند نفر دچار مشکل هست بقیه که این طوری نیستند

aligoli
October 9th, 2012, 19:29
آقای قنبری لطفا کنسل نکنید
اگه سرور چند نفر دچار مشکل هست بقیه که این طوری نیستند

موافقم !! منطقیه ... ولی خوب فکر نکنم آقای قنبری توجه کنند به این حرفها !!!

abc
October 9th, 2012, 19:30
آیا بخاطر مسایل مالی هست؟

mehrshad.ho
October 9th, 2012, 19:32
موافقم !! منطقیه ... ولی خوب فکر نکنم آقای قنبری توجه کنند به این حرفها !!!

ما همیشه تعریف قنبری رو کردیم باز هم خواهیم کرد اما این کنسل شده قابل قبول نیست

aligoli
October 9th, 2012, 19:40
ما همیشه تعریف قنبری رو کردیم باز هم خواهیم کرد اما این کنسل شده قابل قبول نیست

شما جوری صحبت می کنید انگار ما به آقای قنبری توهین کردیم یا تعریف نکردیم، کمی جستجو کنید می فهمید که من همیشه ایشون رو تایید میکنم. برای من هم این کنسلی قابل قبول نیست.
ما با کلی برنامه ریزی برنامه ای رو آغاز کردیم، آقای قنبری اگر چنین کاری کنند تمام برنامه ها و دقیقا زندگی کاری ، ممکنه بهم بریزه و این خیلی بده .

ilmavps
October 9th, 2012, 19:41
اقای قنبری کارشون درست هست بله جدیدا این دیتاسنتر گیرهای عجیبی میده

شخصا نزدیک به 5 روزی هست درگیر باز کردن 3 ای پی هستم ولی انگار نه انگارشون

اقای قنبری کد ترانسفر هم نمیتونید به دوستانی که میخواهند منتقل کنند بدهید؟

m-batista
October 9th, 2012, 19:46
ایشون حق دارند. سرور یکی از دوستام امروز صبح کنسل شد بخواطر اینکه 2 تا نت اسکن داشت.

سرور خودم رو هم یک abuse نت اسکن خورد بدون اطلاع قبلی کلا Ip رو بست بعد از کلی دویدن Ip باز شد. ولی اختار دادن که اگه 1 بار دیگه netscan داشته باشید سرور کلا کنسل میشه !

mehrshad.ho
October 9th, 2012, 19:57
ما ماهی 1 ابیوز داریم زیاد مشکل نداشتیم

m-batista
October 9th, 2012, 20:06
اینم مدرک :

we have unblocked, your ip. At the next time we have to cancell your server.

Best Regards

Tobias Frenz

Hetzner Online AG
Stuttgarter Str. 1
91710 Gunzenhausen / Germany
Tel: +49 (9831) 61 00 6-1
Fax: +49 (9831) 61 00 6-2
Hetzner Online AG (http://www.hetzner.de)

Registergericht Ansbach, HRB 3204
Vorstand: Dipl. Ing. (FH) Martin Hetzner
Aufsichtsratsvorsitzende: Diana Rothhan

mehrshad.ho
October 9th, 2012, 20:10
وقتی فروششون کم شد خودشون پشیمون میشن

m-batista
October 9th, 2012, 20:23
وفنی سرور بسته بشه و کاربر ها بیان بگن فایل مهم داشتم و ........................

فکر کنم ادم بیشتر پشیمون میشه

iNicz.Com
October 9th, 2012, 20:55
تا ساعاتی بعد افر هایی از کانادا و المان دیتاسنتر جدید هم ایمیل خواهیم کرد
سود ماهانه ما از این دیتاسنتر نزدیک به 4 میلیون بوده اگه منطقی فکر کنید من با این مشکل حدود 200 تا مشتری رو از دست میدم که از بین این تعداد مشتری معلوم نیست کدام ها میخوان با ما ادامه بدن شاید نصفی از مشتریان رو از دست بدم ولی بهتر از این هستش که اطلاعات مشتریان از بین بره و اعتبار ما زیر سوال بره.
abc عضو جدید تاریخ عضویت Sep 2009 نوشته ها 39 معلومه کا یکی از کاربران 2 تا یوزر داره که از 2009 عضئ هستش و 39 تا نوشته داره و داره جو سازی میکنه.

به خاطر مسائل مالی نیست ، اگه بود که نمیگفتیم بیایید از جای دیگه سرورو بدیم و یا هرینه اون هایی هایی که تازه تمدید کردن رو برگشت بدیم و لطفا کد انتقال درخواست نکنید به خدای احد این بخش رو برای ما برداشتن ! بدون هیچ دلیلی !!
نمونه این مشکلات , همانطور که مطلع هستید برای شرکت نوآوران شبکه بینالود (( وارزهاست )) که از شرکت گذرگاه persian whois در هفته گذشته ایجاد شده است که دیتاسنتر بدون هیچ گونه اطلاع و اخطاری دو عدد از سرورهای این شرکت را مسدود کرده است و در حال حاضر نیز با توجه به ایمیل ها و مذاکراتی که بین این همکار عزیز ما و دیتاسنتر آلمانی انجام شده هنوز هیچ گونه اقدامی از طرف دیتاسنتر برای رفاه حال این سرویس دهنده انجام نشده است

ما نیز برای آنکه دیگر کاربران ایرانی با چنین مشکلاتی روبرو نشوند و مشکلی که برای شرکت نوآوران شبکه بینالود (( وارزهاست )) ایجاد شد , برای آنها نیز ایجاد نشود , اقدام به انجام چنین موردی گرفتیم

mehrshad.ho
October 9th, 2012, 21:13
آقای قنبری من پیشنهاد میدم سرورهایی که مشکل ساز هستند و همیشه ابیوز میاد و تهدید میشید رو کنسل کنید و بقیه بمونند

reza*
October 9th, 2012, 21:21
پست اول غلط املایی داشت

مطمئن - مطمئنا :(

X2Maxer
October 9th, 2012, 21:39
حالا مورد قابل توجه اینه که کاربرای ایرانی از این دیتاسنتر سرور زیاد سرور دارن و با این شرایط جدید شاید مجبور باشن کنسل کنن
این وسط دیتاسنتر کلی سود بابت پولی که برای ست آپ داده شده به جیب می زنه

mehrshad.ho
October 9th, 2012, 22:17
منتظر آفر آلمان هستیم

serverstar.ir
October 9th, 2012, 22:23
mylock آلمان هم بد نیست

iranwebshop
October 9th, 2012, 22:46
یکی از همکاران از این دیتا سنتر خیلی راضی هستند لطفا این مورد رو هم بررسی کنید قیمتهای خوبی هم داره

www.hosteurope.de (http://www.hosteurope.de)

serverstar.ir
October 9th, 2012, 22:54
یکی از همکاران از این دیتا سنتر خیلی راضی هستند لطفا این مورد رو هم بررسی کنید قیمتهای خوبی هم داره

www.hosteurope.de (http://www.hosteurope.de)

شما اطمینان داری که این دیتاسنتر هست !!!

mehrshad.ho
October 9th, 2012, 22:59
mylock آلمان هم بد نیست

آدرسش ؟

Yashost!ng
October 9th, 2012, 23:19
تا ساعاتی بعد افر هایی از کانادا و المان دیتاسنتر جدید هم ایمیل خواهیم کرد
سود ماهانه ما از این دیتاسنتر نزدیک به 4 میلیون بوده اگه منطقی فکر کنید من با این مشکل حدود 200 تا مشتری رو از دست میدم که از بین این تعداد مشتری معلوم نیست کدام ها میخوان با ما ادامه بدن شاید نصفی از مشتریان رو از دست بدم ولی بهتر از این هستش که اطلاعات مشتریان از بین بره و اعتبار ما زیر سوال بره.
abc عضو جدید تاریخ عضویت Sep 2009 نوشته ها 39 معلومه کا یکی از کاربران 2 تا یوزر داره که از 2009 عضئ هستش و 39 تا نوشته داره و داره جو سازی میکنه.

به خاطر مسائل مالی نیست ، اگه بود که نمیگفتیم بیایید از جای دیگه سرورو بدیم و یا هرینه اون هایی هایی که تازه تمدید کردن رو برگشت بدیم و لطفا کد انتقال درخواست نکنید به خدای احد این بخش رو برای ما برداشتن ! بدون هیچ دلیلی !!
نمونه این مشکلات , همانطور که مطلع هستید برای شرکت نوآوران شبکه بینالود (( وارزهاست )) که از شرکت گذرگاه persian whois در هفته گذشته ایجاد شده است که دیتاسنتر بدون هیچ گونه اطلاع و اخطاری دو عدد از سرورهای این شرکت را مسدود کرده است و در حال حاضر نیز با توجه به ایمیل ها و مذاکراتی که بین این همکار عزیز ما و دیتاسنتر آلمانی انجام شده هنوز هیچ گونه اقدامی از طرف دیتاسنتر برای رفاه حال این سرویس دهنده انجام نشده است

ما نیز برای آنکه دیگر کاربران ایرانی با چنین مشکلاتی روبرو نشوند و مشکلی که برای شرکت نوآوران شبکه بینالود (( وارزهاست )) ایجاد شد , برای آنها نیز ایجاد نشود , اقدام به انجام چنین موردی گرفتیم

جناب قنبری لطفا افرهاتون رو سریع ارسال کنید که ببینیم تو این مدت کم چطور میتونیم این همه مشتری رو جابجا کنیم
پس منتظر هستیم

iNicz.Com
October 9th, 2012, 23:35
دوستان با معرفت لطفا ایت تاپیک ما رو بیخودی با پست های بی ربط به کار ما شلوغ نکنید . و سریعا اگه معرفت دارید پست های اضافی رو خودتون پاک کنید

iranwebshop
October 9th, 2012, 23:59
شما اطمینان داری که این دیتاسنتر هست !!!

با یکی از همکاران صحبت کردم کفتند ازشون سرور دارن خیلی هم راضی هستند قیمتش هم مناسب هست سرور 8 هسته ای با 32 گیگ رو 49 یورو میده
قیمت سرور ex4 هتزنر هم 49 یورو هست اما سرور ex4 هتزنر رمش 16 گیگ هست
این هم لینک سرورهاشون

از همکاران کسی تجربه خرید از این سایت رو داشته؟

Root Server & dedizierten Root Server mieten bei Host Europe (http://www.hosteurope.de/produkte/Root-Server)

Mehr Expertise

Bester Service und Support von Europas führendem Virtualisierungsprovider
Mehr (http://www.webhostingtalk.ir/#MehrExpertise)

Übersicht
Professional
Premium

Root Server

Professional (http://www.webhostingtalk.ir/content/Root-Server-Professional)

Premium (http://www.webhostingtalk.ir/content/Root-Server-Premium)

CPU-Leistung

bis zu 8 vCores

bis zu 24 Cores

RAM

bis zu 32 GB

bis zu 96 GB

Dedizierte Festplatten je Root Server

bis zu 3 × 1.000 GB

bis zu 4 × 3.000 GB

Dediziertes Hardware-RAID-Subset je Root Server

RAID1 – RAID5

RAID10

Dedizierte Serverhardware

-

http://www.webhostingtalk.ir/pics/hakgruen2.gif

Einbindung eigener ISO-Images

Permanent Snapshots

Remote Management

inklusive via VNC

inklusive via VNC

Trafficflatrate

Garantierte Peak-Bandbreite

100 Mbit/s

500 Mbit/s

Preis mtl.

ab € 49*

ab € 129*

Setup

€ 99* / € 0¹ (mit Gutscheincode O1203LW)

rpserver
October 10th, 2012, 00:06
تقصیر جناب قنبری نیست . شخصا با هتزنر مستقیما همکاری داشتم و این همکاری متاسفانه به دلایلی که بالاتر ذکر شد و دلایل دیگر در حال کنسل شدن هستش .
هتزنر متاسفانه خوب تا نمیکنه جدیدا با کاربر
از لحاظ Abuse برای روتر میکروتیک سرور ها هم ابیوز میفرسته . برای پورت ریموت دسکتاپ
آی پی بیشتر از 16 تا تحویل نمیدن
آی پی لاک میشه ، خیلی طول میدن تا باز میکنن
رنج آی پی جدید تحویل نمیدن اگر کنسل بزنید
اخیرا در برخی دی سی ها قطعی شبکه پیدا کرده
سرعت تحویل سرور و KVM بشدت زیاد شده و خیلی طولش میدن جدیدا
یورو به شدت گرون شده و سرور ها صرفه اقتصادی نداره . چون کاربران از سرورهای آلمان توقع قیمت پایین دارند ! اما اینطور نیست

seflow
October 10th, 2012, 10:26
هر جا که ایرانی زیاد باشه همینطوری میشه!

serverstar.ir
October 10th, 2012, 10:35
هر جا که ایرانی زیاد باشه همینطوری میشه!

الان این چه ربطی به موضوع پست داره !!!
اگر کاربر آقای قنبری هستی یه چیزی که ربط داره بگو
اگر هم که دنبال این هستی که اسپم بدی تعداد پست هات بره بالا باید بگم انجمن متفرقه حساب نمیشه

از همه دوستان میخوام که الکی پست اضافه ندن و موضوع رو منحرف نکنن

serverstar.ir
October 12th, 2012, 22:38
آقای قنبری قرار شد کسی این پست رو شلوغ نکنه تا آفر جایگزین بدین کو پس !!!

adamak
October 13th, 2012, 00:06
دوستان هیچ راهی نمانده دیتاسنتر هتزنر رو باید کنار گذاشت به ما کلی ضرر زد . از 30 تا ای پی 10 تاش مسدوده باز هم نمیکنن اونوقت تا ابد باید هزینه اونها رو هم بدیم . خیلی افتضاح شده مخصوصا با قوانین جدیدش . پیشنهای میکنم هر چه سریعتر با این دیتا سنتر خداحافظی کنید تا مشکل جدی براتون پیش نیومده .

wareztm
October 13th, 2012, 13:45
شاید زمانی هست.یکی که یه خلاف میکنه در یک دیتاسنتر و منجر به جریمه دیتاسنتر میشه دیتاسنتر هم زورش میگیره و محدودیت رو برای همه یوزر ها میزاره که شامل ما هم میشه

یه مدت دیگه همش به حالت قبل بر میگرده

tizparvaz
October 14th, 2012, 06:02
سلام لطفا در باره دیتاسنتر سوئیس توضیح بدید از همون پریوایت لایر هست ؟
وضعیتش الان چطوره قبلا زیاد خوب نبود
البته من مشتری قبلی شما نیستم میتونم از این آفر ها استفده کنم
آپلینک و کیفیت سخت افزار کمی توضیح بدید

tizparvaz
October 14th, 2012, 14:00
سوال مارو جواب نمیدید !

serverstar.ir
October 14th, 2012, 14:38
فعلا پاسخ های واجبتر داده نشده

abc
November 6th, 2012, 17:22
آقای قنبری شما خودتان تاپیکتان را نقض کردید من به محض ایجاد صورتحسابم از سوی شما پرداخت کردم یعنی یکی دو روز قبل از این تاپیک شما
و هنوز چند روز از مدت زمان سرویسم باقی بود
با شما ایمیل زدم و چت کردم مدارک هم موجود هست قبول کردید که طبق همین گفته خودتان کل هزینه را برگشت بزنید که در ابتدای این تاپیک هم گفتید
به ما زمان اعلام کردید که تا این تاریخ سایتهایمان را انتقال دهیم که انجام دادم
ولی چرا باز هزینه را به من کامل عودت ندادید؟
و 40هزار تومان کسر کردید؟
آیا به خدای واحد اعتقاد دارید؟
اول هم در چت قبول کردید هم در ایمیل بعدش گفتید نه هزینه کسر میکنم و 40هزار تومان کسر کردید.

همچنین شاید بعضی از کاربران سوالاتی در مورد هزینه های پرداخت شده و مدت زمان قرار داد خود داشته باشند که در این مورد نیز توضیحاتی کوتاه ارائه خواهیم کرد :
1 - کاربرانی که از تاریخ 10 مهرماه 1391 اقدام به تمدید مجدد سرویس های خود کرده اند , هزینه واریز شده با کسر ی به حساب کاربری آنها در سایت برای خرید سرورهای جدید بازگشت خواهد شد , یا در صورت نیاز می توانند اعلام نمایند تا هزینه ماه جدید پرداخت شده به حساب اصلی آنها به یکی از بانک های : ملی , سامان , ملت بازگشت شود
2 - کاربرانی که در یکی دو روز گذشته سرویس را مجدد تمدید کرده اند هزینه آن به صورت کامل برای آنها بازگشت خواهد شد

من از پولی که ازم کسر کردی راضی نیستم و هرجایی که بشه هم اطلاع رسانی میکنم

iNicz.Com
November 6th, 2012, 17:25
آقای قنبری شما خودتان تاپیکتان را نقض کردید من به محض ایجاد صورتحسابم از سوی شما پرداخت کردم یعنی یکی دو روز قبل از این تاپیک شما
و هنوز چند روز از مدت زمان سرویسم باقی بود
با شما ایمیل زدم و چت کردم مدارک هم موجود هست قبول کردید که طبق همین گفته خودتان کل هزینه را برگشت بزنید که در ابتدای این تاپیک هم گفتید
به ما زمان اعلام کردید که تا این تاریخ سایتهایمان را انتقال دهیم که انجام دادم
ولی چرا باز هزینه را به من کامل عودت ندادید؟
و 40هزار تومان کسر کردید؟
آیا به خدای واحد اعتقاد دارید؟
اول هم در چت قبول کردید هم در ایمیل بعدش گفتید نه هزینه کسر میکنم و 40هزار تومان کسر کردید.

من از پولی که ازم کسر کردی راضی نیستم و هرجایی که بشه هم اطلاع رسانی میکنم

شما احتمالا این اطلاعیه رو اصلا کامل نخوندید !! به تاریخ های درج شده نگاه کنید

abc
November 6th, 2012, 17:39
شما احتمالا این اطلاعیه رو اصلا کامل نخوندید !! به تاریخ های درج شده نگاه کنید

من اطلاعیه رو لحظه ای که پست کردی و ایمیل زدی همون دقیقه اولش خوندم
چند روز که طول کشید اطلاعات سایتهارو بکشم جای دیگر با کلی هزینه چون خیلی وقت کم داده بودی
بعدش هم که چندین روز منتظر موندم تا پول رو بدی آخرشم تهدید کردی میتونی همین رو هم میتونی ندی چون بخاطر تحریم هست متن چت و ایمیلهاتو دارم منم چاره ای نداشتم حداقل گفتم به 100تومنم برسم تا بعد در مورد حرفت و عملت پست و تاپیک بزنم

آیا همیشه با مشتریان اینگونه دورو برخورد خواهید کرد ؟
شما قبلا هم یکبار به مدت دو روز به خاطر کردیت کارت هک شده یا د زدی یا هرچی سرورهای مارو دو روز بخاطر این اشتباهتون از سمت دیتاسنتر بسته شد ما نادیده گرفتیم ولی این کسر پول که در شرایط خودتان هم قبول داشتید فهمیدی آخرش بهم گفتی میتونم حتی این پول رو بهت ندم و منم ناچارا قبول کردم حداقل به 100هزار تومنم برسم و اون 40تومن رو بزور ازم کم کردی

iNicz.Com
November 6th, 2012, 17:57
من اطلاعیه رو لحظه ای که پست کردی و ایمیل زدی همون دقیقه اولش خوندم
چند روز که طول کشید اطلاعات سایتهارو بکشم جای دیگر با کلی هزینه چون خیلی وقت کم داده بودی
بعدش هم که چندین روز منتظر موندم تا پول رو بدی آخرشم تهدید کردی میتونی همین رو هم میتونی ندی چون بخاطر تحریم هست متن چت و ایمیلهاتو دارم منم چاره ای نداشتم حداقل گفتم به 100تومنم برسم تا بعد در مورد حرفت و عملت پست و تاپیک بزنم

شما قبلا هم یکبار به مدت دو روز به خاطر کردیت کارت هک شده یا د زدی یا هرچی سرورهای مارو دو روز بخاطر این اشتباهتون از سمت دیتاسنتر بسته شد ما نادیده گرفتیم ولی این کسر پول که در شرایط خودتان هم قبول داشتید فهمیدی آخرش بهم گفتی میتونم حتی این پول رو بهت ندم و منم ناچارا قبول کردم حداقل به 100هزار تومنم برسم و اون 40تومن رو بزور ازم کم کردی

دورو شمایی که التماس میکنی پول برگشت بشه واست و حالا پول رسید دستت و حالا داری فیلم باری میکنی
با همه مشتیان صحبت کنید پول تمامی افرادی که در تارخ درج شده کامل داده شده . ولی شما زوری گرفتی و الان هم این جوری بی شخصیت بازی در میاری. چرا الان یادت افتاده !!
خدا بگیره عزیزان اون شخص و لعنت کنه دروغ گو و تهمت زنی که به خاطر چند تومان که حقش نیست !! اگه مدرک واسه گفتن ندارید . من میتونم به خاظر تهمت ازتون شکایت کنم . کمی ادب به خرج بدید . حق با شماست باید اون پول هم نمیدادم !! فقط به خاطر اینکه 1 هفته 10 روز برای انتقال کمه نبوده و به خاطر اینکه شما از ما سرویس کرفتی و پس قوانین رو پذیرفتی که در صورت بروز مشکلات خارج از حد ما مسئولیتی در قبال سرورو ها نخواهیم داشت و ما اون قدر به اعتبار خودمون و اطلاعات کاربران ارزش قائل بودیم که با حتی 1 نفر اطلاعاتش تو سرور ها حتی 1 مگ هم نموند !!!

abc
November 6th, 2012, 20:43
دورو شما هستید که در پست اول تاپیکت و ایمیل میزنی التماس میکنی سریعتر سایتهارا از سرور بکشیم جای دیگر
حالا هزینه ای که بابت ست آپ سرور دادیم رو بخاطر این اشتباه شما چشم پوشی کردیم اگر من به شما اعتماد نمیکردم و همون لحظه ای که صورتحساب یک هفته ده روز یادم نیست ایجاد شد پرداخت نمیکردم و پولی دستت نبود هم میتونستی پولی بگیری چون حقت نبود
چون پول نقد من دستت بود راحت تونستی با تهدید گفتی یا همینو بگیر یا همینم نیست منم واسه حداقل رسیدن به بخشی از پولم سکوت کردم
این جمله ای که گفتی یادته؟

ما نهایت محبت رو کردیم به مشتری ها ! با توجه به قوانین سایت ،ما میتونیم مبلغی رو برگشت نزنیم. چون تحریمات باعث این موارد شده و بعد تمدید سرور مبلغ قابل برگشت نیست

من قبل از اینکه مدت سرورم تموم بشه پولش رو واریز کردم برای تمدید و شما هم قبل از اینکه مدت زمان ماه فعلیم تموم بشه اعلام کردی سریع اطلاعاتت رو بکش برو
ماشالله خوب از تحریم و آب گل آلود ماهی میگیری
هرکی هر مشکلی پیدا میکنه میندازه گردن تحریم بله مشکل تحریم هست همیشه ولی هر مشکل یا اشتباه رو نمیشه به گردن تحریم انداخت.
چطور هست خیلی از شرکت های دیگر همین الان هم از هتزنر دارند استفاده میکنند و مشکلی نیست یا نکنه میخواستید چند تا از سرورهارو اینطوری کنسل کنید و با هزینه ست آپ رایگانی که واسه خودت میوفته به کس دیگری واگذار نکنی؟

یا دو روز که بخاطر کردیت کارت هکی و بدهی به هتزنر تمامی سرورها بسته شد ما اینقدر بزرگواری کردیم بخاطر اشتباه شما جوابی نداری بدی؟

من در هیچ یک از پستهام به شما حرف بدی نزدم جز شفاف سازی معمولا کسی که حرف منطقی نداره مثل زنیکه ها حرف از نفرین و فوش و این موارد میزنه.

40تومن پولی نیست پول صدقه به یه بیچاره هم نمیشه ولی میخواهم از آب گل آلود ماهی میگیری رو به همه بگم که اشتباهاتت رو قبول کنی.
اشتباه وقتی از جانب شماهست من چرا باید تاوانش رو بدم؟

iNicz.Com
November 6th, 2012, 20:57
دورو شما هستید که در پست اول تاپیکت و ایمیل میزنی التماس میکنی سریعتر سایتهارا از سرور بکشیم جای دیگر
حالا هزینه ای که بابت ست آپ سرور دادیم رو بخاطر این اشتباه شما چشم پوشی کردیم اگر من به شما اعتماد نمیکردم و همون لحظه ای که صورتحساب یک هفته ده روز یادم نیست ایجاد شد پرداخت نمیکردم و پولی دستت نبود هم میتونستی پولی بگیری چون حقت نبود

من قبل از اینکه مدت سرورم تموم بشه پولش رو واریز کردم برای تمدید و شما هم قبل از اینکه مدت زمان ماه فعلیم تموم بشه اعلام کردی سریع اطلاعاتت رو بکش برو
هرکی هر مشکلی پیدا میکنه میندازه گردن تحریم بله مشکل تحریم هست همیشه ولی هر مشکل یا اشتباه رو نمیشه به گردن تحریم انداخت.
چطور هست خیلی از شرکت های دیگر همین الان هم از هتزنر دارند استفاده میکنند و مشکلی نیست یا نکنه میخواستید چند تا از سرورهارو اینطوری کنسل کنید و با هزینه ست آپ رایگانی که واسه خودت میوفته به کس دیگری واگذار نکنی؟

من در هیچ یک از پستهام به شما حرف بدی نزدم جز شفاف سازی معمولا کسی که حرف منطقی نداره مثل زنیکه ها حرف از نفرین و فوش و این موارد میزنه.

40تومن پولی نیست پول صدقه به یه بیچاره هم نمیشه ولی میخواهم از آب گل آلود ماهی میگیری رو به همه بگم که اشتباهاتت رو قبول کنی.
اشتباه وقتی از جانب شماهست من چرا باید تاوانش رو بدم؟
چون پول نقد من دستت بود راحت تونستی با تهدید گفتی یا همینو بگیر یا همینم نیست منم واسه حداقل رسیدن به بخشی از پولم سکوت کردم
این جمله ای که گفتی یادته؟
تهدید نبود واقعیت بود ! بعضی ها مثل شما خیلی پرورو هستند . محبت میکنیم پول رو هم پس میدیم باز حرف زور میگن !! من پولی که واقعا مطلق به شما هم نبود رو دادم ولی اگه هم نمیدادم هیچ کاری نمیتونستی بکنی . چون کاملا کار من قانونی بوده و طبق قوانین سایت ما میتونستیم ندیم . همین که سادگی کردیم دادیم خیلی پشیمونم عزیزم. باید نمیدادم
یا دو روز که بخاطر کردیت کارت هکی و بدهی به هتزنر تمامی سرورها بسته شد ما اینقدر بزرگواری کردیم بخاطر اشتباه شما جوابی نداری بدی؟
یا با مدرک بگو با اینکه میگم لعنت به ادم دروغ گو و تهمت زن . ( سال پیش به علت یخبندان زمستان که سیستم های شرکت رویال بانک خراب شده و کسی نتونیسته بود بیاد حلش کنه .کریت کارت ما به مدت 1 هفته کار نکرد و فقط به مدت 24 ساعت قطعی داشتیم که دوباره مجبور شدیم از دبی حواله زدیم و باز شدند)

ای ادم دروغ گو و نمیدونم اسم تورو جی بازم . لان سرورت در دسترس هستش و بازه و هنوز قطع نشده . چطور به کسی دیگخ واگذاز کردم !!! ) پول ستاپ رو مگه به من دادی . اولا شما سرور کنسی و با نصف ستاپ فی داده بودم دیتا سنتر فقط به خاطر اینکه ماهانه کم بشه ستاپ گرفت نه اینکه سندش رو به اسمت زده باشن . خدا کمک کنه همین رو میگم. خدا شفات بده که واسه 40 هزار تومان و حتی اون 100ت هم حرومت بشه . اونقدر ادم پستی هستی که این همه تهمت و دروغ گفتی

PENOIL
November 6th, 2012, 21:06
جالب هست :-؟

جناب سرور های المان که هنوز انلاین هستند !

من خودم 5تا سرور داشتم ازشون
توی این دیتاسنتر از همین جناب قنبری!
الان حدود 1ماه هست که بعد اون اطلاعیه هنوز سرور ها روشن هست ( فکر نکنم وقت کمی باشه! )
دوست داشتید مثل بعضی همکاران که از این دیتاسنتر سرویس دارند ایندتون میشد؟
صبح پا بشید از خواب ببینید کل سایتتون حذف شده به خاطر یک ابیوز اونم بدون اخطار قبلی !!!
ایشون خیلی محبت کردند که پولتون رو پس دادن شاید خیلی های دیگه جای ایشون بودن 1 هزاری هم بهتون نمیدادند!
هتزنر داره گند میزنه به خودش این مشکلات ربطی با اقای قنبری نداره
موفق باشید

iNicz.Com
November 6th, 2012, 21:13
شما از اون ادم ها هستی که گدای چند تومان هستی . زیاد دیدم ادمایی مثل شما کوتاه فکر و بد بخت و عقده ای . فکر میکنی التماست میکنم . بیا 40 ت رو بدم پست ها ت رو پاک کن. اتفاقا کاری میکنم دیگه نتونی کار کنی. جواب تهمت ها رو باید بدی . صبر کن اسمت رو پیدا کنم با سایتت تا همه ببینند کی هستی . بدونن که با ادمی دروغ گویی مثل شما کار نکنند. که گدای 40 ت نا حق هستش. که حتی اون 100 ت هم حقت نبوده

abc
November 7th, 2012, 13:20
معمولا کسی که کم میاره و حرف منطقی نداره ناسزا میگه
من تنها بخاطر تاپیک و پست خودت مطرح کردم موضوع رو و اینکه ابتدا قبول کرده بودی.
یا نباید زیاد حرف بزنی و جملات قشنگی مثل ذیل رو بگی در پستت تا همه فکر کنند واقعیت رو داری میگی یا هم وقتی همچین حرفی زدی پای حرفت باید باشی.

قضاوت با خوانندگان.

iNicz.Com
November 7th, 2012, 13:25
معمولا کسی که کم میاره و حرف منطقی نداره ناسزا میگه
من تنها بخاطر تاپیک و پست خودت مطرح کردم موضوع رو و اینکه ابتدا قبول کرده بودی.
یا نباید زیاد حرف بزنی و جملات قشنگی مثل ذیل رو بگی در پستت تا همه فکر کنند واقعیت رو داری میگی یا هم وقتی همچین حرفی زدی پای حرفت باید باشی.

قضاوت با خوانندگان.

اولا که میبینم این انجمن نه صاحب داره نا ادمین . چون طبق قوانین انجمن کسی نمیتونه تو این تاپیک انتقاد کنه . مخصوصا بدون مدرک و حداقل 100 پست !! احتمالا این هم بی سوادی و بی فرهنکی شما رو هم نشون میده که نمدونید قوانین چیه !! همان طور که قوانین سایت ما رو هم زیر پا گداشتین.

عرض کردم شما هیچ مدرکی نیاوردی !! فقط حرف مفت زدی و همشه از رو هوا !! اون 100 ت هم که دادم هم حرومت میشه . که ادم دو رو هم خودتی که واسه پول بهم التماس کردی حالا هم اوندی پولت هم گرفتی . تهمت میزنی .

serverstar.ir
November 7th, 2012, 13:26
آقا بیخیال شو دیگه واسه 40 تومن هر روز این تاپیکو بالا نیار لطفا

یه شماره حساب بده من 40 تومنتو بدم

pardishosting
November 7th, 2012, 13:46
این کاربر abc از اول که پست داد ، اقای قنبری دارند یکسره بهش فحش می دند و بد و بیراه می گند :

از دو حال خارج نیست :

1. یا حق با اقاب قنبری هست :
در این صورت ایشون با حفظ آرامش و ادب با مدرک جواب این کاربر رو می دند .

2. یا حق با مشتری هست .
که باید حق کاربر ادا بشه .

این فحاشی ها و ... دلیلش نه قابل قبول هست و نه اخلاقی .

البته اینم اضافه کنم من با 5 شرکت یا فرد ایرانی برای تهیه سرور همکاری داشتم که خیلی مودبانه بگم به غلط خوردن افتادم (به جز یک نفر)
دلم می خواد متن سوال ها و جواب ها رو یکجا بذارم و متن سوال و جواب با پشتیبانی لیزوب هم یکجا بذارم تا کاربران بیان مقایسه کنند که ادب و پشتیبانی یعنی چی .
فکر نکنید از لیزوب دل خوشی دارم ، اتفاقا قوانین سختگیرانه در بعضی مسائل دارند ، اما تا جای ممکن همکاری کردند و هیچ وقت جواب سربالا بهم ندادند .
شاید دیر جواب ساپورت دادند اما بالاخره یا من اون ها ر قانع کردم یا اون ها من رو .
اما امان از سرویس دهنده ایرانی ... که اگر مجبور باشم روزی با ایرانی جماعت کار کنم ، پردیس رو قطعا جمع می کنم.
چون بی جهت به شعور ادم توهین می کنند.

یادم هست ، از یکجا سرور مجازی گرفتم ، بعد دیدم تمام پورت ها به جز 80 و یکی دو تا دیگه بسته هست.
والله مودبانه گفتم اقا من این همه سال دارم کار می کنم هیچ جای دنیا همچین چیزی ندیدم بهم جواب داد :
"فهم مسائل شبکه برای شما ثقیل هست."

آدم چی بگه ؟

الانم من برای کاربر abc ندیدم بی ادبی کنه ، شاید یک مقدار زیاد روی کرده باشه ، اما اونم هزینه داده و حق داره . اگر هم اشتباه می کنه می شه با ادب و درایت جوابش رو داد.

Talahost.Com
November 7th, 2012, 14:29
این کاربر abc از اول که پست داد ، اقای قنبری دارند یکسره بهش فحش می دند و بد و بیراه می گند :

از دو حال خارج نیست :

2. یا حق با مشتری هست .

البته اینم اضافه کنم من با 5 شرکت یا فرد ایرانی برای تهیه سرور همکاری داشتم که خیلی مودبانه بگم به غلط خوردن افتادم (به جز یک نفر)
دلم می خواد متن سوال ها و جواب ها رو یکجا بذارم و متن سوال و جواب با پشتیبانی لیزوب هم یکجا بذارم تا کاربران بیان مقایسه کنند که ادب و پشتیبانی یعنی چی .
فکر نکنید از لیزوب دل خوشی دارم ، اتفاقا قوانین سختگیرانه در بعضی مسائل دارند ، اما تا جای ممکن همکاری کردند و هیچ وقت جواب سربالا بهم ندادند .
شاید دیر جواب ساپورت دادند اما بالاخره یا من اون ها ر قانع کردم یا اون ها من رو .
اما امان از سرویس دهنده ایرانی ... که اگر مجبور باشم روزی با ایرانی جماعت کار کنم ، پردیس رو قطعا جمع می کنم.

یادم هست ، از یکجا سرور مجازی گرفتم ، بعد دیدم تمام پورت ها به جز 80 و یکی دو تا دیگه بسته هست.
والله مودبانه گفتم اقا من این همه سال دارم کار می کنم هیچ جای دنیا همچین چیزی ندیدم بهم جواب داد :

آدم چی بگه ؟

الانم من برای کاربر abc ندیدم بی ادبی کنه ، شاید یک مقدار زیاد روی کرده باشه ، اما اونم هزینه داده و حق داره . اگر هم اشتباه می کنه می شه با ادب و درایت جوابش رو داد.
کاملاً صحیح مخصوصاً بخش واسطه های ایرانی.
البته بنده با جناب قنبری کار نکردم جسارت نشه.

iNicz.Com
November 7th, 2012, 14:59

از دو حال خارج نیست :

2. یا حق با مشتری هست .

آدم چی بگه ؟

عزیزم میتونیم بپرسم من کجا به ایشون بی ادبی کردم ؟؟؟ من گفتم :
یا با مدرک بگو با اینکه میگم لعنت به ادم دروغ گو و تهمت زن . ( من اصلا تحمل ادم دروغ گو و تهمت زن رو ندارم )
یعنی اگه دروغ گفته باشند این شامل این شخص میشه درسته ؟؟؟
خوب من فقط بیش از 100 سرور از هتزنر داشتم. خوب یکی هم مثل ایشون از بیتن این همه شخص پیدا میشد و همین ادعا رو میکرد ! خوب خود طرف به من میگه کلاه بردار !!! ولی من هیچ فحش یا توهین مستقیم بهشون نکردم !! من اگه قرار بود همچبن کاری کنم . کلا پولشون رو نمیدادم و طبق قوانین سایت ما ایشون نمی تونستند ادعایی در مورد پول نا حقشون کنن . دوستان ببینید. اصلا قرار نبود به ایشون پولی داشده بشه . طبق اطلاعیه و واسه همه شمامل میشه. در واقع سروری هم که پول ماهانه رو نصفش رو داده بودند .پول با نرخ ارز ما با توجه به اینمورد دیکه قیما ها رو اپدیت نکرده بودیم . الان سرور این شخص 36 روز هستش که بالا هستش و هنوز پینگ داره. فقط برای حفظ اطلاعات کاربران و اعبتبار خودمون این کار رو انجام دادیم.
واقعا هتزنر حتی هارد های دست 2 و نمیدئنم از چی استفاده میکنند جدیدا . بعد 2-3 ماه اکثر سرور ها مشکل کرش شدن هارد پیدا میکردند.
ایشون اصرار به برگشت کامل هزینه کردند. و هم قبول نکردیم و بعد اصرار زیاد این فرد ما هم گفتیم ما با کسر هزینه روز هایی که فعال بوده تا تاریخ اتمام 1 هفته مهلت انتقال که بود . محاسبه و برگشت میزنیم .
من حداکثر هزینه رو به ایون دادم.
ببینید هزینه ماهانه سرور در روز تمدید که ارز رفته بود بالا حدود 240 هزار میشد . که میشه روزی 8 هزار تومان. سرور ایشون بین 15 - 10 فعال حساب شده که اگه 10 روز حساب کنیم . میشه 8*10 = 80 هزار تومان . حالا ایشون 140 واریز کرده بودند !! با وجود اینکه میگم الان 36 روزه که سرورو هنوز بالا هستش . و در نهایت ما برای رضایت ایشون 100 ت گفتیم میدیم بهتون ولی اقای پر رو گفتن باید 140 رو کامل بدیم . ما هم گفتیم یا این رو بگیر یا اینکه طبق قوانین میتونیم اون رو هم ندیم !!
حالا شما دوستان خودتون رو بزارید جای من ، وجدانا شما چی میکردید ؟؟ فکر نکنم کسی ولی به ایشون میداد !! ولی من سادگی کردم اون 100ت رو هم به ایشون دادم !!!

حالا قضاوت با شما ها

delta
November 7th, 2012, 15:18
واقعا متاسفم برای بعضی دوستان و همکاران..من این آقای قنبری رو زیاد نمیشناسم.باهاشم کار نکردم.اما دارید میبینید بیچاره تو دردسر افتاده و کلی خسارت خورده و برای حفظ آبرو داره از جیبش ضرر هم میده.به جای اینکه کمکش کنید و درکش کنید دارید بهش میپرید؟ شما خودت رو بزار جای آقای قنبری.شب و روز زحمت میکشی. مالت رفت. پولت رفت.مشتریهات پر شد.همینطوری دارید جواب این و آن مشتری رو میدید. واقعا انتظار دارید ایشون اعصابش آروم باشه؟ایشون میتونست امثال وبرنگها و فرانتورکیها باشه اما واسه آبروش و اعتبارش داره جواب پس میده. یک زره فقط یک کوچولو درکش میکردید بحث رو بیراهه نمیکشیدید.. شاید یک روز نوبت خود شما باشه اینجور مشکلات!

khazarnet
November 7th, 2012, 15:19
من هم از جناب قنبری سرور دارم بسیار راضی هستم نمیدونم ایشون چطوری این حرف هارو میزنند؟ ولی جناب قنبری بسیار فردی منطقی هستند
و بسیار هم راضی هستم!

Ahmad110
November 7th, 2012, 15:56
واقعا متاسفم برای بعضی دوستان و همکاران..من این آقای قنبری رو زیاد نمیشناسم.باهاشم کار نکردم.اما دارید میبینید بیچاره تو دردسر افتاده و کلی خسارت خورده و برای حفظ آبرو داره از جیبش ضرر هم میده.به جای اینکه کمکش کنید و درکش کنید دارید بهش میپرید؟ شما خودت رو بزار جای آقای قنبری.شب و روز زحمت میکشی. مالت رفت. پولت رفت.مشتریهات پر شد.همینطوری دارید جواب این و آن مشتری رو میدید. واقعا انتظار دارید ایشون اعصابش آروم باشه؟ایشون میتونست امثال وبرنگها و فرانتورکیها باشه اما واسه آبروش و اعتبارش داره جواب پس میده. یک زره فقط یک کوچولو درکش میکردید بحث رو بیراهه نمیکشیدید.. شاید یک روز نوبت خود شما باشه اینجور مشکلات!

با حرفتون موافقم ، اما نمیفهمم دوستان چرا اطلاعیه های سایتشون رو تو انجمنها اعلام میکنن . خوب تو سایت خودشون حل و فصلش کنن دیگه . چه کاریه آخه اطلاعیه تو فروم زده بشه .

taghi.karimi
November 7th, 2012, 17:27
با حرفتون موافقم ، اما نمیفهمم دوستان چرا اطلاعیه های سایتشون رو تو انجمنها اعلام میکنن . خوب تو سایت خودشون حل و فصلش کنن دیگه . چه کاریه آخه اطلاعیه تو فروم زده بشه .

جناب دلیلش خیلی واضح و مشخص هست.
حداقل 90% افراد توجهی به اطلاعیه سایت نمیکنند مگر که از طریق ایمیل اطلاع رسانی شود که اطلاعیه را بخوانند .که اون هم همه برسیش نمیکنند.
هر دو با هم پیشنهاد میشود.

iNicz.Com
November 7th, 2012, 17:31

جناب دلیلش خیلی واضح و مشخص هست.
حداقل 90% افراد توجهی به اطلاعیه سایت نمیکنند مگر که از طریق ایمیل اطلاع رسانی شود که اطلاعیه را بخوانند .که اون هم همه برسیش نمیکنند.
هر دو با هم پیشنهاد میشود.

ما به تمامی کاربران ایمیل هم زدیم و محض احتیاط اینجا هم اطلاعیه گذاشتیم تا کسی بهانه ای نداشته باشه که ندیده که اطلاعاتش به خطر بیفته . اطلاعیه رو هم نگاه کنید نوشتم . برای سوالات و مشکلات بعدی از طریق سایت خودمون پیگیر باشید. ولی ادم های بی سواد و بی فرهنگ خیلی زیاد هستش.

iranwebshop
November 7th, 2012, 18:42
من قصد داشتم در این تاپیک در رابطه با موضوع مهمی مطالبی رو با مدارک معتبر با عکس و توضیحات در چندین صفحه درج کنم تا همه چیز روشن بشه اما ؟

به خاطر اینکه اعصابم راحت باشه و به خاطر صلاح و مصلحت ترجیح میدم صحبتی نکنم و سکوت کنم !

چون اعصاب و وقت ادم خیلی با ارزش تر از اون هست که بخواهید در این نوع تاپیکها بزاریم هر چند ممکنه برای دیگران تجربه ای با ارزش باشه

امیدوارم این موضوع تجربه ای باشه برای سرویس دهنده و سرویس گیرنده

سکوت یزرگترین فریادهاست !!!

abc
November 7th, 2012, 19:03
همه پست های خودت رو در اینجا و پست اولت هم بخون هرچی از دهن مبارکت اومدی نثار امثال خودت کردی نوش جانت باشه
آقایان محترم دیگر اگر واقعا از چیزی خبر ندارید بخاطر آن دنیای خودتان کسی را تایید یا تکذیب نکنید
من فقط حرفم را زدم به کسی هم توهینی نکردم قصدم اطلاع رسانی بود و بس و مطمئنا کسانی که می بایست بدانند و ببینند هم میبینند و هم تصمیمشان را با دقت خواهند گرفت.
هرچی تعریف و تمجید از من یا بدو بیراه هم این شخص بگه دیگر در این تاپیک پست نمیزنم واگذار میکنم به خدای واحدی که تو هم ازش دم میزنی و معتقد نشان میدی خودت را و همه مان هرکدام به نوعی اعتقاد داریم.
نه با 40تومان کسی پولدار میشه نه کسی گدا.

من فقط باز به پست و مطلب خودت ارجاع میدم و بس:

Yashost!ng
November 7th, 2012, 19:47
من با واسطه ها کار نمیکنم اکثرا مستقیم خرید میکنم.
البته قبلا اکثر واسطه ها رو تست کردم و سرور تستی برخی اوقات برای تست شبکه و ... خرید کردم اما همشون سر 1 ماه یه جوری زمین خوردن اسم هم نمیارم.

تنها واسطه هایی که تو این مدت میتونم بگم متعهد هستند و خوش برخورد نیکان هاست و جناب قنبری بودند

نیکان هاست که 2 سال باهاشون کار کردم خدا وکیلی میگم بهترین بودن و هستن همیشه میخواستم تایپیک تشکر براشون بزنم ولی دست دست میکردم انشالله به زودی ...

و اما جناب قنبری حدود 1 سال میشه باهاشون کار میکنم تا الان هیچ مشکلی نداشتم باهاشون برخوردشون هم همیشه راضی کننده بود و هست کمتر کسی پیدا میشه به خاطر مشتریان بیاد ضرر بکشه ولی با این حال ادامه دادند . کمتر کسی میاد وضعیت رو رک و رو راست به مشتری میگه و میگه که سرور دیگه تهیه کنید به عبارتی ایشون بیشتر از ما به فکر اطلاعات مشتریان ما هستن
خدا وکیلی میگم ارزش این ادم ها خیلی بیشتر هست .
در ضمن کل هزینه ایی که به سرور هتزنر داده بودیم برگشت زدند بدون کم و کسری فقط جهت اطلاع
حتی اگر زمانی هم بگن ادامه نمیدیم برین جای دیگر باز هم باید ازشون تشکر کرد .

بنده به شخصه تشکر میکنم از جناب قنبری امیدوارم همینطور ادامه بدند .
مطمئن باشن با چند پست نظر ما عوض نمیشه چون خود ما حقیقت رو میدانیم و خود تصمیم میگیریم .
بنده قصد تخریب و توهین به افرادی که انتقاد کردن از جناب قنبری رو ندارم فقط حقیقت رو گفتم امیدوارم این حقیقت همیشه ادامه یابد .

موفق باشید

pardishosting
November 7th, 2012, 20:06
من طوری نظرم رو گفتم که جانب احتیاط رو رعایت کرده باشم ... اصلا هم قصد داوری بین اقای قنبری و کاربرشون رو نداشتم و ندارم.
چون هم کاربر های زورگو دیدم و هم سرویس دهنده .

اما در مورد تعریف :

- تمام کسانی که ازشون سرویس خریداری کردیم ؛ همه جز کسانی بودند که کلی تعریف و تمجید داشتند . این تعاریف هیچ ارزشی ندارند.
من قدیمی این انجمن هستم و روند کاری اینجا رو می شناسم ، تعریف های این انجمن ارزشی نداره چون اغلب بر اساس دوستی و اشنایی هست.

- در مورد اقای قنبری که سرویس هاشون رو لغو کردند من شخصا کار ایشون رو تایید نمی کنم. البته سیاست کاری ایشون هست و به من ربطی نداره و من نظر خودم رو گفتم.
چون کاربری که کلی هزینه داده ، با ستاپ بی ستاپ ، واقعا براش سخته که ظرف چند روز خودش رو با سیاست های جدید تطبیق بده.

- اما یه اقایی گفت : شاید این اتفاق برای خود ما هم پیش بیاد.
بله درسته - اما به همین دلایل ما هیچ وقت سرور اختصاصی ارائه ندادیم وگرنه ما بی عرضه تر از دیگران نیستیم.
سرور ارائه دادن دردسر زیادی دارند - یا باید مثل شرکت ... فقط پول بگیری و به مشکلات اهمیت ندی بعد اسم هت زنر رو بد در ببری یا اگه بخوای اهمیت بدی روزی 100 تا تیکت جواب بدی که با پولی که می گیری ارزش نداره.
هر کاری با اصول پیش نره اخرش مشکلات زیادی رو ادم باید تحمل کنه .

reza*
November 7th, 2012, 22:04
من قصد داشتم در این تاپیک در رابطه با موضوع مهمی مطالبی رو با مدارک معتبر با عکس و توضیحات در چندین صفحه درج کنم تا همه چیز روشن بشه اما ؟

به خاطر اینکه اعصابم راحت باشه و به خاطر صلاح و مصلحت ترجیح میدم صحبتی نکنم و سکوت کنم !

چون اعصاب و وقت ادم خیلی با ارزش تر از اون هست که بخواهید در این نوع تاپیکها بزاریم هر چند ممکنه برای دیگران تجربه ای با ارزش باشه

امیدوارم این موضوع تجربه ای باشه برای سرویس دهنده و سرویس گیرنده

سکوت یزرگترین فریادهاست !!!

یعنی چی ؟
شما با همین کارتون تخریب میکنید بعد میگید نمیخوام مدارک بذارم !
شروع سخنان شما به نحوی هست که در نگاه اول به خواننده این دید رو میده که کار طرف مقابلتون درست نبوده ! که خب خودش تخریبه
بعد هم میگید نمیخوام اعصابم خورد بشه :دی
طرف مقابل اعصابش خورد بشه و تخریب ، اشکالی نداره ؟!

iranwebshop
November 8th, 2012, 00:32
من نخواستم اسم شما رو فاش کنم .اقای محمد حیدری این 2 نفر که شما هستید !!! واقعا خجالت اوره !!! حالا از خدای واحد صحبت میکنی !! پس از اینکه شما از حرف های من ناراحت شدی و فکر کردی اون حرف ها لایق شماست و به خودت گرفتی که !! چون من گفتم یا با مدرک صحبت کن و یا اینکه دروغ نگو . و اگه دروغ میگی اون حرف های نثار شما بود !!

طبق قوانین انجمن 2 تا یوزر داشتن یعنی .. اصلا شما شرافت داری ؟ من به جای شما خجالت میکشم.

دوستان من حاضر هستم با مدرک اثبات کنم هر 2 این abc و iranwebshop هر دو یک نفر هستند ! شما قضاوت کنید کار این طرف اسمش چیه ؟؟؟

اول از همه

اقا یا خانم محترم که من نمیشناسمت به نام کاربری abc که از اقای قنبری 100000 تومان هم از 140000 تومان پس گرفتی با پروفایل نمایش مشخصات: abc - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/2705/)

لطفا بیا وخودتو کامل معرفی کن و بگو که من نیستی و تاریخ عضویت شما هم September 2nd, 2009 هست و تاریخ عضویت من هم کاملا مشخص هست

جناب اقای هادی قنبری من در پستی که ارسال کردم به کسی اشاره نکردم اما الان که خودت خواستی پس منتظر باش دارم مطالب و تصاویر رو اماده میکنم البته قبلا اونها رو از سایت خود شما سیو کردم که اگر اکانت من رو بستی داشته باشم

شما به abc بایت 140000 تومان 100000 تومانشو برگشت دادی پس دقیقا اسم و فامیلش و شماره حسابشو داری چون اشاره کردی که پول به حسابش برگشت کردی پس میدونی که من نیستم

اما در مورد همکاری ما با شما بابت پرداخت هزینه سرورهای هتزنر فعالیت ما دقیقا در تاریخ تاپیک زیر شروع شد

1390/12/14 13:00
واحد پشتيباني سرور اختصاصی
#282670 - درخواست ترانسفر سرور (http://www.webhostingtalk.ir/viewticket.php?tid=282670&c=fdkmvh1B)
بسته شده
2012/03/04
19:06

و من خیلی صحبتها دارم تا خیلی چیزها روشن بشه که در تاپیک بعدی عنوان میکنم تا همه چهره واقعی شما رو بشناسن !

iranwebshop
November 8th, 2012, 00:47
یعنی چی ؟
شما با همین کارتون تخریب میکنید بعد میگید نمیخوام مدارک بذارم !
شروع سخنان شما به نحوی هست که در نگاه اول به خواننده این دید رو میده که کار طرف مقابلتون درست نبوده ! که خب خودش تخریبه
بعد هم میگید نمیخوام اعصابم خورد بشه :دی
طرف مقابل اعصابش خورد بشه و تخریب ، اشکالی نداره ؟!

لطفا صبر کنید تا من مطالب خودم رو بزارم بعد قضاوت کنید در پست من هیچ اشاره ای به کسی نکردم شما اگر جای من بودید تا حالا 100 تا پست داده بودید اما من تا به حال سکوت کردم

iranwebshop
November 8th, 2012, 01:11
من از سال 2001 یعنی 11 سال و فعالیت سایت ها در 2002 یعنی 10 سال پیش تا به حال در اینترنت با یک ای دی و سایتهای iranwebshop سرویس دادم

حتی یک یک بار هم تلفن همراهم رو در این 11 سال تغییر ندادم و همیشه تلفنم روشن بوده وجواب مشتریان رو دادم

اونهایی که باید من رو میشناسن شما در نت حتی یک کلمه بد و شاکی در مورد خدمات ما پیدا نمیکنید میتونید سرچ کنید

من اگر شده 10 شبانه روز تنها روزی یک ساعت بخوابم اما بک اپ سایتهای مشتریان رو نگرفته باشم خوابم نمیبره

شدیدا به مشتری توجه میکنم همینم هست که الان برخی مشتریان ما حدود 10 ساله هاستشون رو پیش ما تمدید میکنن و وفادار موندن

میتونید در لیست مشتریان می ببینید که مشتریان دولتی و سنگینی هم داریم که برخی از اونها اینجا لیست شده

http://www.iranwebshop.net/?cat=customer&item=list_all

اقای قنبری در مورد موضوع بهتره تیکت رو کامل بزارید تا همه ببینن در تیکتهای قبلی شما با abc مبلغ پرداختی 140000 تومان بوده اما من از شما 163000 تومان طلب داشتم که شما 100000 تومان اون رو پرداخت کردید و خودتون هم خوب میدونید که من abc نیستم دقیقا میدونید که اون یکی 100000 تومان رو هم که به abc دادید یکی دیگه از مشتریان شاکی شما بوده

در ضمن تاریخ سر رسید فاکتور ما 11 بوده و ما زودتر پول رو پرداخت کردیم و شما طبق قول خودتون که گفتید همه پول رو برگشت میدید عمل نکردید و تنها 100000 تومان اون رو پرداخت کردید این واقعا شرم اوره اون هم بعد از 9 روز که نمیخواستید این کار رو هم انجام بدید

شما یک ماه 15 روز وقت داشتید تا هزینه سرورها رو حواله کنید و در این فرصت پول به قول خودتون 100 تا سرور رو پرداخت نکرده و برای خودتون برداشتید و یا اونها رو نصف قیمت یا کلا اصلا ندادید یا سرورها رو با هزینه ستاپ فروختید شما اسم این کارو چی میزاید ؟؟؟ چرا بقیه الان مشکلیب ندارن و شما به یکباره در موقع افزایش نرخ ارز باید اینکارو انحام بدید و حواله نکنید ؟؟؟!!!

این که شما نمیتونید کد ترانسفر یک سرور رو علارقم اینکه 4 ساله دارید با هتزنر کار میکنید بگیرید خیلی جای سوال هست و اینکه شماره اعتبار انتقال یک سرور از 100 سرور خودتون رو نداشته باشید !

چرا اقای یارمحمدی پرشین هویز تونستند این کارو انجام بدن موقعی که این بخش در پنلشون بسته شده با مکاتبه اما شما نتونستید ؟

خجالت بکشید و بس کنید این حرفهای عوام فریبانه رو اعتبار خودتون رو بیش از این خراب نکنید شما دیگه در جایگاه قبل خودتون نیستید

این هم تاپیک کامل که یک خط او رو هم از شما تشکر کردم ولی چون لیاقت اون رو ندارید اون خط رو نزاشتم شاید خودتون برای خود شیرینی اون خط رو گذاشتید

مشاهده تیکت #823868

در خواست کد ترانسفر سرور هتزنر فوری ...

ارسال شده 1391/07/18 19:24

دپارتمان واحد پشتيباني سرور اختصاصی

اهمیت زیاد

Status بسته شده

نام

آدرس ایمیل

پیام

پیوست ها:
http://www.webhostingtalk.ir/images/add.gif افزودن بیشتر (http://www.webhostingtalk.ir/)
(فرمت فایل های مجاز: .jpg,.gif,.jpeg,.png)

متاسفانه این مشکل عدم ترانسفر برای ما خیلی گران تمام شد و هنوز هم درگیر هستیم ما مبلغ 495000 تومان برای خرید سرور جدید ex4 همان سرور قبلی هزینه کردیم همچنین ما قبلا مبغ 125 دلار بابت کانفیگ سرور خودمون به سایت
ConfigServer Server Services (http://www.configserver.com/cp/cpanel.html)
پرداخت کردیم که الان اون سرویس میشه 435000 تومان

اگر شما میتونستید token code ترانسفر رو به ما بدید ما نزدیک یک میلیون متضرر نمیشدیم چون اصلا قصدجابجایی به دیتا سنتر دیگه ای رو نداشتیم و مجبور شدیم دوباره همان سرور را با هزینه ستاپ خرید کنیم

به هر حال ما طبق تعهد خودمون هزینه هار و زودتر به شما پرداخت کردیم

ما هم این ضرر یک میلیونی رو پرداخت میکنیم تا تحربه کنیم که باید حتما از این به بعد پنل مجزا داشته باشیم و بتونیم سرور رو در این شرایط منتقل کنیم

در اخر قرار شد 5 شنبه مبلغ رو واریز کنید اما امروز شنبه هست و مبلغی واریز نشده

لطفا یک تماس هم با بنده بگیرید یا تلفنتون رو جواب بدید کار مهمی باهاتون داشتم

1391/07/20 13:00
مهندس قنبری || کارمند

اخر هفته و نصف هزینه
---------
موفق و پیروز باشید،
هادی قنبری

به این پاسخ چه درجه ای می دهید؟
ضعیف

عالی

1391/07/20 12:34
محمد حیدری || مشتری
لطفا مبلغ مورد نظر رو واریز کنید
1391/07/19 15:52
محمد حیدری || مشتری
لطفا مبلغ 163000 تومان را که 10/7/1391 جهت تمدید این ماه سرور پرداخت شده بود به

شماره حساب ما

0100743446004
و یا شماره کارت

6037991092747009

بانک ملی ایران به نام محمد حیدری واریز و شماره فیش پرداختی رو اعلام کنید

1391/07/18 19:24
محمد حیدری || مشتری
با سلام جناب قنبری ما رو قافل گیر کردید با این تصمیمتون

لطفا کد ترانسفر سرور ما ex4 با ای پی 176.9.64.103 را جهت ترانسفر به شرکت دیگری برای پرداخت ارسال کنید

همچنین اگر شرکت معتبر و خوش انصافی میشناسید که پشتیبانی خوبی ارائه بدهند به ما معرفی کنید

لطف مبلغ 163000 تومان را که جهت تمدید این ماه سرور هم پرداخت شده بود به

شماره حساب ما

0100743446004
و یا شماره کارت

6037991092747009

بانک ملی ایران به نام محمد حیدری واریز و شماره فیش پرداختی رو اعلام کنید

iranwebshop
November 8th, 2012, 01:15
abc (http://www.webhostingtalk.ir/member/2705/) شما بهتره خودتون رو معرفی کنید و شماره فیش دریافتی ایشون رو در اینجا بزارید تا همه متوجه بشن که داره دروغ میگه

iNicz.Com
November 8th, 2012, 01:16
abc که ایشون از صاحب کیمیاهاست هستند

First Name
فریدون

Last Name
قارئی

Company Name
کیمیاهاست

Email Address
ghareei@gmail.com

iranwebshop
November 8th, 2012, 01:37
در این پست کاملا مشخص هست که شما به یک نفر دیگه هم که خودتون خوب میدونید کی هست بدون اینکه حواله ای به هتزنر پرداخت کرده باشید شاکی شده از 140000 تومان 100000 تومان پس دادید

http://www.webhostingtalk.ir/f41/60527/index4.html#post582187

نقل قول ار پست مشتری شما

خودتون هم تائید کردید

مشکل عدم تعهد شما در قبال مشتریان و پول زور گرفتن بدون حواله کردن به دیتا سنتر هست شما باید پول مشتری ها رو پس بدید ما که بابت این بی مسئولیتی شما حدود 1 میلیون ضرر کردیم اما برخی همکاران مثل شما نمیتونند پول 100 تا سرور رو پرداخت نکنن و حسابشون پر باشه نیاز دارن

در موازد دیگه ما زودتر پول سیپنل رو پرداخت میکردیم اما شما سیپنل رو تمدید نمی کردید و این باعث میشد کل کنترل پنلها غیر فعال بشه و ما کلی شاکی پیدا کنیم فقط به خاطر شما

نه یک بار بلکه چندین بار چرا ؟؟؟

چند مورد بی توجهی و بی مسئولیتی شما

#694096 - مشکل با license cpanel فوری (http://www.webhostingtalk.ir/viewticket.php?tid=694096&c=X324BjbJ)

1390/12/25 11:10
مهندس قنبری || کارمند
با عرض پوزش به خاطر مسئله پیش اماده. مشکل این بار کلا حل شد.

---------
پیروز باشید،
هادی قنبری

ضعیف

عالی

1390/12/25 02:11
مهندس قنبری || کارمند
در حال بررسی

---------
پیروز باشید،
هادی قنبری

ضعیف

عالی

1390/12/25 00:03
محمد حیدری || مشتری
سلام جناب قنبری شما 3 بار لیسنس رو تمدید کردین هر سه بار مشکل پیدا کرده ببینید

License Verification - cPanel Inc. (http://www.cpanel.net/apps/verify/index.cgi?ip=176.9.64.103&x=46&y=10)

الان لوگین نمیکنه قبلا در پرشین هویز اصلا اینطور نمیشد دلیلش چیه؟

اطلاعات سرور

Main IP: 176.9.64.103
Root Passwordxxxxxxxxxxxx
port:2222

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @

مشکل عدم تمدید لیسنس سی پنل 176.9.64.103

ارسال شده 1391/02/22 13:47

اهمیت زیاد

Status بسته شده

391/02/22 13:47
محمد حیدری || مشتری
با سلام هزینه سی پنل پرداخت شده اما تمدید نشده لطفا این مشکل حل کنید

ای پی سرور 176.9.64.103

----------------------------
IP Address: 31.57.26.209

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

1391/03/23 04:27
مهندس قنبری || کارمند

License Key:

Your license key is XPRO-b83d34f45724.

How To Install?

1. rm -rf pro.sh

2. You are logged in as root. If you log in as a user and su to root please also type "cd" without the quotes and hit enter to ensure you are in the proper directory.

3. Install:
wget http://whmxtra.com/pro/pro.sh;sh
pro.sh

4. Enable Ioncube in tweak settings >> php in WHM.

و بعد از بخش پلاگین ها کد لیسانس رو بهش بدین
---------
موفق و پیروز باشید،
هادی قنبری

ضعیف

عالی

1391/03/22 22:19
محمد حیدری || مشتری
با سلام هزینه سی پنل پرداخت شده اما تمدید نشده لطفا این مشکل حل کنید

ای پی سرور 176.9.64.103

----------------------------
IP Address: 31.57.38.237

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

تمدید فوری سی پنل 176.9.64.103

ارسال شده 1391/06/27 12:20

اهمیت زیاد

Status بسته شده

فرمت فایل های مجاز: .jpg,.gif,.jpeg,.png)

1391/07/05 00:50
مهندس قنبری || کارمند

برای بانک ملت ندارید ؟
---------
موفق و پیروز باشید،
هادی قنبری

ضعیف

عالی

1391/07/04 13:58
محمد حیدری || مشتری
بانک ملی ایران

حساب بانک ملی ایران سیستم (سیبا ) به نام محمد حیدری

شماره حساب 0100743446004
شماره کارت 6037991092747009
شناسه شبا حواله بین بانکی IR 23 0170 0000 0010 0743 4460 04

1391/07/04 13:57
محمد حیدری || مشتری

بانک ملی ایران

شماره حساب 0100743446004
شماره کارت 6037-9910-9274-7009
شناسه شبا حواله بین بانکی IR 23 0170 0000 0010 0743 4460 04

1391/06/29 09:40
مهندس قنبری || کارمند

شماره حساب ملت و یا شماره کارت بدید عالی میشه
---------
موفق و پیروز باشید،
هادی قنبری

ضعیف

عالی

1391/06/28 23:44
محمد حیدری || مشتری
لطفا هزینه 65000 تومان سی پنل را به حساب زیر واریز کنید

بانک ملی ایران
شماره حساب 0100743446004

1391/06/28 17:18
مهندس قنبری || کارمند

شماره حساب بدید پس بدیم
---------
موفق و پیروز باشید،
هادی قنبری

ضعیف

عالی

1391/06/28 13:28
محمد حیدری || مشتری
الان 3 روزه که ما دسترسی به کنترل پنل نداریم چرا باید اینطور بشه شما باید پیشبینی این جور مواقع رو می کردید یا اطلاع میدادید لطفا هزینه این ماه رو پرداخت کنید
1391/06/28 00:09
محمد حیدری || مشتری
قرار بود ساعت 11 این مشکل برطرف بشه لطفا پیگیری کنید
1391/06/27 14:40
محمد حیدری || مشتری
پیگیری
1391/06/27 12:20
محمد حیدری || مشتری
با سلام هزینه سی پنل 10 روز پیش واریز شده ولی تمدید نشده کد اپدیت رو هم در ssh وارد میکنیم پیغام اتمام اعتبار نمایش میده لطفا هر چه زودتر تمدید کنید برای ای پی 176.9.64.103

فاکتور #5276
تاریخ فاکتور: 1391/06/13
تاریخ سررسید: 1391/06/20
توضیحات میزان
Cpanel for Dedicated - 176.9.64.103 (2012/09/10 - 2012/10/09) 65,000 تومان
مجموع: 65,000 تومان
اعتبار: 0 تومان
مجموع کل: 65,000 تومان

تراکنش ها
تاریخ تراکنش دروازه پرداخت کد تراکنش میزان
1391/06/17 پرداخت آنلاین توسط تمامی کارت های عضو شتاب توسط بانک ملت 6916259995 65,000 تومان

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

بارم هم بزارم یا کافیه

خیلی خوبه که کسانی که میخوان از شما سرویس بگیرن متوجه بشن شما چه جور ادمی هستی

ایا سی پنل اونها رو به موقع تمدید میکنید ؟

ایا میتونند به شما اعتماد کنند و ابرو اعتبار خودشون و مشتریانشون رو پیش شما به امانت بزارن ؟

ایا میتونید کدی ترانسفر به مشتری بدید ؟

ما یک میلیون ضرر کردیم مشکلی نیست اما شما با توجه نکردن به مشتری و عمل نکردن به تعهدات و بی اخلاقی خودتون ضرر میکنید

iranwebshop
November 8th, 2012, 01:51
من از اقای محمد حیدری عذر خواهی میکنم . به دلیل عصبانیت از دست abc که ایشون از صاحب کیمیاهاست هستند اشتباه گرفته بودم .ولی اقای محمد حیدری همان کسی هستند که در تیکت چند روز پیش خود به ما میگن :
به هر حال ما طبق تعهد خودمون هزینه هار و زودتر به شما پرداخت کردیم و شما هم انصافا هم پشتیبانی خوبی داشتید هم اینکه اخلاق خوبی دارید و به مشتری توجه میکنید
عکس هم ضمیمه شد
و الان تو انجمن پاکش کردن . کار خوبی نبوده .

First Name
فریدون

Last Name
قارئی

Company Name
کیمیاهاست

Email Address
ghareei@gmail.com

اقای قنبری مشکل عذر خواهی از من نیست

شما اگاهانه با شناخت کامل از اینکه ما دو نفر هستیم قصد تخریب من در جمع رو داشتید

اما باید روشن بشه چرا شما به تعهدات خودتون عمل نکردید و چرا باید با ابرو و اعتبار دیگران بازی کنید یعنی واقعا یک بار حواله ندادن به هتزنر و ندادن یا نصف پول مشتری رو دادن ارزش این همه بی ابرویی رو داره ؟؟؟

اعتبار بک عمر زمان میبره تا بوجود بیاد اما بی ابرویی تنهای یک روز چرا ؟؟؟

iNicz.Com
November 8th, 2012, 02:04
اقای قنبری مشکل عذر خواهی از من نیست

شما اگاهانه با شناخت کامل از اینکه ما دو نفر هستیم قصد تخریب من در جمع رو داشتید

اما باید روشن بشه چرا شما به تعهدات خودتون عمل نکردید و چرا باید با ابرو و اعتبار دیگران بازی کنید یعنی واقعا یک بار حواله ندادن به هتزنر و ندادن یا نصف پول مشتری رو دادن ارزش این همه بی ابرویی رو داره ؟؟؟

اعتبار بک عمر زمان میبره تا بوجود بیاد اما بی ابرویی تنهای یک روز چرا ؟؟؟
من کاملا اشتباه کردم . فکر میکردم از همان اول شما Abc هستید . چون از صاحب شرکت کیمیا هاست . انتظار همجین بی شخصیتی رو نداشتم. جون به نظر ادم شریفی به نظر میومدن . متاسفم واقعا .
من اونقدر مرد هستم که حرف منطقی رو قبول کنم . و در صورت اشتباه عذر خواهی کنم . شما چطور ؟؟
فقط این رو میدونم ادم ها خیلی بی معرفت هستند . تاریخ تمدید سرور شما 2012/09/29 بود . من فقط قول داده بودم پول افرادی که تاریخ تمدیدشون رو از 1 میلادی به بعد بود حساب کردی و مقداری از هزینه رو رو متحمل بشم و برگشت بزنم. ولی شما رو میشناختم و با توجه به ارزشی که بهتون قائل بودم . بیش از نصفی از هزینه سرور رو برگشت دادم.
من تمامی پست های راجع به شما رو پاک کردم . شما هم معرفت داشتی همه ی پست های این تاپیکت رو بودی پاک کن. نخواستی هم پاک نکن. انتخاب با خود شما.

iranwebshop
November 8th, 2012, 02:33
من کاملا اشتباه کردم . فکر میکردم از همان اول شما Abc هستید . چون از صاحب شرکت کیمیا هاست . انتظار همجین بی شخصیتی رو نداشتم. جون به نظر ادم شریفی به نظر میومدن . متاسفم واقعا .
من اونقدر مرد هستم که حرف منطقی رو قبول کنم . و در صورت اشتباه عذر خواهی کنم . شما چطور ؟؟
فقط این رو میدونم ادم ها خیلی بی معرفت هستند . تاریخ تمدید سرور شما 2012/09/29 بود . من فقط قول داده بودم پول افرادی که تاریخ تمدیدشون رو از 1 میلادی به بعد بود حساب کردی و مقداری از هزینه رو رو متحمل بشم و برگشت بزنم. ولی شما رو میشناختم و با توجه به ارزشی که بهتون قائل بودم . بیش از نصفی از هزینه سرور رو برگشت دادم.
من تمامی پست های راجع به شما رو پاک کردم . شما هم معرفت داشتی همه ی پست های این تاپیکت رو بودی پاک کن. نخواستی هم پاک نکن. انتخاب با خود شما.

ما دقیقا قبل از سر رسید پول رو به شما پرداخت کرده بودیم و شما باید کل مبلغ رو برگشت میداید اما تا 9 روز که قصد برگشت نداشتید و تلفنی هم گفتید ما اصلا پولتون رو برگشت نمیدیم و بعد هم که 100000 تومان از 163000 تومان را بعد از 9 رو واریز کردید
اما چه فایده

چون پول ارزشی نداره ما بیش از یک هفته در حال ترانفسر سرور و کانفیگ ان بودیم و نزدیک یک میلیون هزینه کردیم تا دقیقا همان سرور را با هزینه ستاپ و کانفیگ دوباره از همان دیتا سنتر خرید کنیم و الان هم بعد از یک ماه هنوز از کار شما ناراحت هستیم که چرا باید اینطو ربشه ؟

این هم تاریخ سر رسیدهای قبلی که همیشه بین 11 تا 13 هز ماه بوده و ما دقیقا 1391/07/08 مبلغ رو به شما پرداخت کرده بودیم قبل از سر رسید کپی از صفحه صورتحسابهای سایت خودتان البته ماه اخر رو فاکتور نکردید که در تیکت ارسال شد

1391/07/08 15:27
محمد حیدری || مشتری
درود و احترام

جناب قنبری هزینه تمدید سرور به مبلغ 163000 تومان پرداخت شد

5216 (http://www.webhostingtalk.ir/viewinvoice.php?id=5216)
1391/06/04
1391/06/11
137,500 تومان
پرداخت شده

4913 (http://www.webhostingtalk.ir/viewinvoice.php?id=4913)
1391/05/04
1391/05/11
130,000 تومان پرداخت شده

4024 (http://www.webhostingtalk.ir/viewinvoice.php?id=4024)
1391/02/05
1391/02/12
130,000 تومان پرداخت شده

3742 (http://www.webhostingtalk.ir/viewinvoice.php?id=3742)
1391/01/06
1391/01/13
130,000 تومان پرداخت شده

4616 (http://www.webhostingtalk.ir/viewinvoice.php?id=4616)
1391/04/04
1391/04/11
130,000 تومان پرداخت شده

در مورد حذف پستها فردا در موردش تصمیم میگیرم بزارید دیگران هم ببینند و در مورد من و شما قضاوت کنند

abc
November 8th, 2012, 02:40
شما از اون ادم ها هستی که گدای چند تومان هستی . زیاد دیدم ادمایی مثل شما کوتاه فکر و بد بخت و عقده ای . فکر میکنی التماست میکنم . بیا 40 ت رو بدم پست ها ت رو پاک کن. اتفاقا کاری میکنم دیگه نتونی کار کنی. جواب تهمت ها رو باید بدی . صبر کن اسمت رو پیدا کنم با سایتت تا همه ببینند کی هستی . بدونن که با ادمی دروغ گویی مثل شما کار نکنند. که گدای 40 ت نا حق هستش. که حتی اون 100 ت هم حقت نبوده

نمیخواستم در این تاپیک دیگر پست بزنم الان هم یکی از همکاران اطلاع داد متوجه شدم و وارد سایت شدم
بی شخصیت و هرچی که نثار کردی شما خودت هستی، من رو بخاطر خیانت خودتان گدا و همه چیز خطاب کردی و...
یکبار گفتی البته اول فکر میکردی من حیدری هستم و پست برچسب شده بالایی رو دادی و سپس پست برچسب شده پایینی رو دادی و گفتی پست هارو پاک کن.

شما که خیلی به همه چیز معتقد هستی همان روز اولی که البته برای تست هتزنر برای من بصرفه تر بود که از واسطه ها سرویس بگیرم و فکر میکردم شما هم ازت خیلی تعریف میشه انسان شریفی هستی باهات تماس گرفتم و خودم رو معرفی کردم آن موقع از روی شرمندگی و خجالت گفتی آقا من رو حلال کن بخشهایی از سایتت را کپی کردم( این یعنی ***ی نیست؟) یعنی من نمیفهمیدم همینجوری اون طرح های ***ی را استفاده میکردی؟

ما برای سایتمان هرچند دیگر طرح هاش قدیمی شده هزینه طراحی دادیم و پول طراح دادیم و برای ان موقع ایده که الان کلا تغییر کرده سایت شما خودت به ***ی ات اعتراف کردی از روی شرمندگی حتی قبل از اینکه من چیزی رو اشاره کنم.

من هیچ حرف اضافی یا توهینی تا قبل از این پست بهت نکردم ولی نهایت ادب انسانیت و شخصیت شما رو میرسونه ان پست هایی که زدی.
من از همان پست اول هم دنبال 40تومان نبودم فقط خواستم اینکه روی حرفت که همین الان هم در پست اول این تاپیک هست نایستادی را به همه بگم.
شرف اگر داری حرف و عملت با هم نمیخونه دلایل این اطلاعیه را هم دوست خوبمان آقای حیدری گفتند من توضیح دادن یا ندادنم فرقی نمیکنه.
من تورو نفرین نمیکنم مثل خودت.

iNicz.Com
November 8th, 2012, 02:50
ما دقیقا قبل از سر رسید پول رو به شما پرداخت کرده بودیم و شما باید کل مبلغ رو برگشت میداید اما تا 9 روز که قصد برگشت نداشتید و تلفنی هم گفتید ما اصلا پولتون رو برگشت نمیدیم و بعد هم که 100000 تومان از 163000 تومان را بعد از 9 رو واریز کردید
اما چه فایده

چون پول ارزشی نداره ما بیش از یک هفته در حال ترانفسر سرور و کانفیگ ان بودیم و نزدیک یک میلیون هزینه کردیم تا دقیقا همان سرور را با هزینه ستاپ و کانفیگ دوباره از همان دیتا سنتر خرید کنیم و الان هم بعد از یک ماه هنوز از کار شما ناراحت هستیم که چرا باید اینطو ربشه ؟

این هم تاریخ سر رسیدهای قبلی که همیشه بین 11 تا 13 هز ماه بوده و ما دقیقا 1391/07/08 مبلغ رو به شما پرداخت کرده بودیم قبل از سر رسید کپی از صفحه صورتحسابهای سایت خودتان البته ماه اخر رو فاکتور نکردید که در تیکت ارسال شد

1391/07/08 15:27
محمد حیدری || مشتری
درود و احترام

جناب قنبری هزینه تمدید سرور به مبلغ 163000 تومان پرداخت شد

5216 (http://www.webhostingtalk.ir/viewinvoice.php?id=5216)
1391/06/04
1391/06/11
137,500 تومان
پرداخت شده

4913 (http://www.webhostingtalk.ir/viewinvoice.php?id=4913)
1391/05/04
1391/05/11
130,000 تومان پرداخت شده

4024 (http://www.webhostingtalk.ir/viewinvoice.php?id=4024)
1391/02/05
1391/02/12
130,000 تومان پرداخت شده

3742 (http://www.webhostingtalk.ir/viewinvoice.php?id=3742)
1391/01/06
1391/01/13
130,000 تومان پرداخت شده

4616 (http://www.webhostingtalk.ir/viewinvoice.php?id=4616)
1391/04/04
1391/04/11
130,000 تومان پرداخت شده

در مورد حذف پستها فردا در موردش تصمیم میگیرم بزارید دیگران هم ببینند و در مورد من و شما قضاوت کنند

نمیخواستم در این تاپیک دیگر پست بزنم الان هم یکی از همکاران اطلاع داد متوجه شدم و وارد سایت شدم
بی شخصیت و هرچی که نثار کردی شما خودت هستی، من رو بخاطر خیانت خودتان گدا و همه چیز خطاب کردی و...
یکبار گفتی البته اول فکر میکردی من حیدری هستم و پست برچسب شده بالایی رو دادی و سپس پست برچسب شده پایینی رو دادی و گفتی پست هارو پاک کن.

شما که خیلی به همه چیز معتقد هستی همان روز اولی که البته برای تست هتزنر برای من بصرفه تر بود که از واسطه ها سرویس بگیرم و فکر میکردم شما هم ازت خیلی تعریف میشه انسان شریفی هستی باهات تماس گرفتم و خودم رو معرفی کردم آن موقع از روی شرمندگی و خجالت گفتی آقا من رو حلال کن بخشهایی از سایتت را کپی کردم( این یعنی ***ی نیست؟) یعنی من نمیفهمیدم همینجوری اون طرح های ***ی را استفاده میکردی؟

ما برای سایتمان هرچند دیگر طرح هاش قدیمی شده هزینه طراحی دادیم و پول طراح دادیم و برای ان موقع ایده که الان کلا تغییر کرده سایت شما خودت به ***ی ات اعتراف کردی از روی شرمندگی حتی قبل از اینکه من چیزی رو اشاره کنم.

من هیچ حرف اضافی یا توهینی تا قبل از این پست بهت نکردم ولی نهایت ادب انسانیت و شخصیت شما رو میرسونه ان پست هایی که زدی.
من از همان پست اول هم دنبال 40تومان نبودم فقط خواستم اینکه روی حرفت که همین الان هم در پست اول این تاپیک هست نایستادی را به همه بگم.
شرف اگر داری حرف و عملت با هم نمیخونه دلایل این اطلاعیه را هم دوست خوبمان آقای حیدری گفتند من توضیح دادن یا ندادنم فرقی نمیکنه.
من تورو نفرین نمیکنم مثل خودت.

ببینید اصلا مثلا ما بخواهیم کارمون جمع کنیم باید از شما 2 تا سوال میکردیم ؟؟؟؟

طبق اطلاعیه که شامل حال همه میشده :

پس با توجه به توضیحات فوق از امروز برابر با 18 مهرماه 1391 تمام کاربرانی که از این دیتاسنتر سروراختصاصی موجود دارند تا تاریخ 24 مهرماه 1391 به مدت 7 روز فرصت دارند تا سرورهای اختصاصی جدید تهیه و کاربران و اطلاعات خود را به سرورهای جدید منتقل نمایند

و سرور های شما اقای حیدری که قبل 1 میلادی بوده . یعنی قبل 10 شمسی بوده باید برگشت داده نمیشد . همچینین شما اقا قریدون . حرفی دیگه نمیگم و اینگه این اخرین جواب من به شما 2 تا هستش . من از پولی که نا حق شما بوده ناراضی هستم و برای شما 2 تا حلال نخواهد بود . چون من فقط واسه حفظ اعتبارم این مبالغ رو از جیب برگشت داده بودم .

iranwebshop
November 8th, 2012, 03:10
ببینید اصلا مثلا ما بخواهیم کارمون جمع کنیم باید از شما 2 تا سوال میکردیم ؟؟؟؟

طبق اطلاعیه که شامل حال همه میشده :

و سرور های شما اقای حیدری که قبل 1 میلادی بوده . یعنی قبل 10 شمسی بوده باید برگشت داده نمیشد . همچینین شما اقا قریدون . حرفی دیگه نمیگم و اینگه این اخرین جواب من به شما 2 تا هستش . من از پولی که نا حق شما بوده ناراضی هستم و برای شما 2 تا حلال نخواهد بود . چون من فقط واسه حفظ اعتبارم این مبالغ رو از جیب برگشت داده بودم .

اولا کاملا توضیح دادم که ما 1391/07/08 پرداخت سرور رو انجام دادیم قبل از تاریخی که شما گفتید یعنی 10/07/1391 و باید برگشت میدادید که ندادید

دوما ما برای یکی از سرورهای خودمون که پیش شما به امانت بوده و قبل از انتقال در پنل شما هم باهاتون تلفنی صحبت کردم که میخوام هر موقع خواستم منتقلش کنیم و شما گفتید هیچ مشکلی نیست کلی هزینه کرده بودیم

بیش از چند ماه این سرور بصورت خیلی حرفه ای و تخصصی کانفیگ شده بوده و به سایت configserver.com ما 125 دلار بابت کانفیگ و cxs هزینه لیسنس پرداخت کرده بودیم

اما به خاطر بی توجهی شما مجبور شدیم 500000 تومان هزینه ستاپ و هزینه ماهانه سرور و 125 دلار یعنی 435 هزار تومان هزینه کانفیگ دوباره به configserver.com و 165000 هزار تومان هم برای سی پنل پرداخت کنیم و دقیقا همین سرور رو دوباره از همین دیتا سنتر خرید کنیم و یک هفته استرس که نکنه حالا سرور از دسترس خارج بشه ما برای چندین سایت سنگین مشتری که بیش از 400 گیگ فایل زیپ شده داشت چند شبانه روز استراحت نکردیم
و پس از ترانسفر محبور شدیم خیلی از سایتها رو دوباره ادیت کنیم

شما اگر مشکلی دارید و نمیتونید ادامه بدبد کسی با شما مشکلی نداره

اما باید سرور مشتری رو پس بدید و کد ترانسفر رو بهش بدید تا بتونه به جای دیگه منتقل کنه و هزینه هاشو اونجا پرداخت کنه اگر نمیتونید کد ترانسفر بدید حتما مشکل بزرگی با هتزنر دارید ؟
مثل عدم پرداخت هزینه سرور که البته یک ماه نیم هم وقت داره و شما شاید پردخت نکردید و مبلغ کمی هم نیست

به قول خودتون 100 تا سرور هر کدام 300 تومان هم باشه میشه 30 میلون تومان عدم پرداختی به دیتا سنتر و موندن اون در حساب شما

همین مشکل دقیقا برای یکی از مشتریان سرور های اقای یار محمدی در پنل مشتری پیش اومد که امکان ترانسفر کد در پنل ایشون غیر فعال شده بود و خود اقای یار محمدی و اقای حیدری با پیگیری تونستند کد ترانسفر رو بگیرن با اعتبار خودشتون چرا شما که ادعا دارید 100 تا سرور دارید و 4 ساله کار میکنید حرفتون خریدار نداره و دیتاسنتر شما رو قبول ندارن و اجازه نمیدن حتی یکی از سرورهای شما منتقل بشه ؟؟؟

شما فکر میکنید با توهین کردن و یعد هم یک عذر خواهی همه چیز درست میشه ؟

واقعا یک ادم منصف و با تجربه و یا یک مشتری جدید که میخواد از شما سرویس بگیره درباره این رفتار شما چی قضاوت میکنه ؟

چرا به تعهدات خودتون عمل نکردید ؟

ایا شما قبول دارید که مقصر هستید و با اینکارتون یعنی ندادن توکن کد برای ما دردسر بوجود اوردید و ما متحمل ضرر و زیان شدیم؟

ما به شما اعتماد کردیم

اعتماد مشتری هست که اعتبار شما رو به وجود میاره و بی اعتمادی مشتری یعنی بی اعتباری شما

iNicz.Com
November 8th, 2012, 03:16
اولا کاملا توضیح دادم که ما 1391/07/08 پرداخت سرور رو انجام دادیم قبل از تاریخی که شما گفتید یعنی 10/07/1391 و باید برگشت میدادید که ندادید

دوما ما برای سرور خودمون که پسش ما به امانت بوده و قبل از انتقال در پنل شما هم باهاتو تلفنی صحبت کردم که میخوام هر موقع خواستم منتقلش کنم و شما گفتید هیچ مشکلی نیست کلی هزینه کرده بودیم

بیش از چند ماه این سرور بصورت خیلی حرفه ای و تخصصی کانفیگ شده بوده و به سایت configserver.com ما 125 دلار بابت کانفیگ و cxs هزینه لیسنس پرداخت کرده بودیم

اما به خاطر بی توجهی شما مجبور شدیم 500000 تومان هزینه ستاپ و هزینه ماهانه سرور و 125 دلار یعنی 435 هزار تومان هزینه کانفیگ دوباره به configserver.com و 165000 هزار تومان هم برای سی پنل رداخت کردیم و یک هفته استرس که نکنه حالا سرور از دسترس خارج بشه ما برای چنید سایت سنگین مشتری که بیش از 400 گیگ فایل زیپ شده داشت چند شبانه روز استراحت نکردیم
و پس از ترانسفر محبور شدیم خیلی از سایتها رو دوباره ادیت کنیم

شما اگر مشکلی دارید و نمیتونید ادامه بدبد کسی با شما مشکلی نداره

اما باید سرور مشتری رو پس بدید و کد ترانسفر رو بهش بدید تا بتونه به جای دیگه منتقل کنه و هزینه هاشو اونجا پرداخت کنه اگر نمیتونید کد ترانسفر بدید حتما مشکل بزرگی با هتزنر دارید مثل عدم پرداخت هزینه سرمر که البته یک ماه نیمک وقت داره و شما ساید پردخت نکردید
همین مشکل دقیقا برای یکی از مشتریان سرور های اقای یار محمدی در پنل مشتری پیش اومد که خود اقای یار محمدی با پیگیری تونستند کد ترانسفر رو بگیرن با اعتبار خودشتون چرا شما که ادعا دارید 100 تا سرور دارید و 4 ساله کار میکنید حرفتون رو قبول ندارن و اجازه نمیدن حتی یکی از سرورهای شما منتقل بشه ؟؟؟

شما فکر میکنید با توهین کردن و یعد هم یکم عذر خواهی همه چیز درست میشه ؟

واقعا یک ادم منصف در باره این رفتار شما چی قضاوت میکنه ؟

ایا شما قبول دارید که مقصر هستید و با اینکارتون یعنی ندادن توکن کد برای ما دردسر بوجود اوردید و ما متحمل ضرر و زیان شدیم؟

ما به شما اعتماد کردیم چرا باید اینطور بشه ؟
مجبورم کردی جوابت رو یدم
اوالا این حرفی که گفتی رو با مدرک نشون بده . در عیر اینصورت فکر میکنم 100 % داری دروغ میگی.
پس این http://www.webhostingtalk.ir/f41/60263/ پست رو هم واسه من توجیح کن. خوب پس این چیه ؟؟!! پس چرا این رو نتونست !!
اگه من به شما team viwer و شما ببینی که بخش کد ترنسفر رو برداشتند . از اینجا عذر خواهی میکنی از ما ؟؟؟

iranwebshop
November 8th, 2012, 03:45
مجبورم کردی جوابت رو یدم
اوالا این حرفی که گفتی رو با مدرک نشون بده . در عیر اینصورت فکر میکنم 100 % داری دروغ میگی.
پس این http://www.webhostingtalk.ir/f41/60263/ پست رو هم واسه من توجیح کن. خوب پس این چیه ؟؟!! پس چرا این رو نتونست !!
اگه من به شما team viwer و شما ببینی که بخش کد ترنسفر رو برداشتند . از اینجا عذر خواهی میکنی از ما ؟؟؟

شما میتونید بگید چرا شرکتهای دیگه بدون مشکل با هتزنر کار میکنند و اگر هم مشکلی براشون پیش بیاد مشکل رو حل میکنند چرا فقط شما و وارز هاست مشکل دارند بقیه ندارند حتمای دلیل مهمی داره عدم رعایت قوانین و یا ابیوز و یا عدم پرداخت ؟

شما در پستهای قبلی ثابت کردید که ادم قابل اعتمادی نیستید

به راحتی دروغ میگید

بدون تحقیق تهمت میزنید

به حرف خودتون و تعهدات خودتون هم پایبند نیستید

به موقع هزینه سی پنل رو پرداخت نمیکنید و مشکل ایجاد میکنید

تلفنتون رو جواب نمیدید مگر در شرایطی که مجبور بشید و مشتری خیلی پیگیری کنه

واقعا براتون متاسفم و برای کسانی که از شما سرویس میگیرن

abc
November 8th, 2012, 03:52
آقای قنبری شما انواع و اقسام فکر های عجیب میکنی و جز نفرینو برچسب دروغ زدن چیز دیگری در این تاپیک نداشتی
با منطق جواب بده و قبول کن اشتباهت رو.

در چند پست قبل قسم خوردی که من و آقای حیدری هردو یک کاربر هستیم حالا که مشخص شد ارتباطی به هم نداریم و هردو از دروغ گویی و دورویی تو ضرر کردیم سریع رفتی اون پست رو پاک کردی.

جواب بده که راضی بشیم بریم و عذرخواهی کن

اون ماجرای کپی برداری و دز دی از بخشهایی از سایتم که ازم حلالیت طلبیدی که ببخشمت رو اگر نبخشم و چندین ماه ازشون استفاده کردی رو چیکار کنم؟ بگذرم؟

rouhallah
November 8th, 2012, 11:45
من واقعا موندم مدیران این سایت کجایند ؟؟؟؟
چرا این پست را نمی بندید
مشکلات یک شرکت هاستینگ با چند نفر، دلیل نمی شه شرکت بی اعتبار است
شما به راحتی می تونید با رفتن به پلیس فتا در کمتر از چند روز مطالبات خودتون را بگیرید حتی ضررو زیان هم می تویند در خواست بدید
نیاز نیست این همه به هم بدو بیرا بگید و مشتری های یک شرکت را بدیدن کنید

اقای قنبری در مورد کد هم می تونه رموت به یک یا 2 مشتری بدهد تا ببیند واقعا امکان انتقال نیست .

تمومش کنید این بچه بازی ها را !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

iNicz.Com
November 8th, 2012, 12:33
شما میتونید بگید چرا شرکتهای دیگه بدون مشکل با هتزنر کار میکنند و اگر هم مشکلی براشون پیش بیاد مشکل رو حل میکنند چرا فقط شما و وارز هاست مشکل دارند بقیه ندارند حتمای دلیل مهمی داره عدم رعایت قوانین و یا ابیوز و یا عدم پرداخت ؟

شما در پستهای قبلی ثابت کردید که ادم قابل اعتمادی نیستید

به راحتی دروغ میگید

بدون تحقیق تهمت میزنید

به حرف خودتون و تعهدات خودتون هم پایبند نیستید

به موقع هزینه سی پنل رو پرداخت نمیکنید و مشکل ایجاد میکنید

تلفنتون رو جواب نمیدید مگر در شرایطی که مجبور بشید و مشتری خیلی پیگیری کنه

واقعا براتون متاسفم و برای کسانی که از شما سرویس میگیرن

واقعا خیلی متاسفم واسه هر 2 تاتون که 1 فکر نمیکنید که من اگه امکانش بود کد انتقال بدم . میدادم !! چرا پول پس بدم !! ولی شما 2 نفر هم پول نا حقی به شما پس دادم و این همه زبونتون درازه.
شما هی مدرکی واسه گفت ها نداشتی ها !!
کسی که بخواد واسه کانفیگ 1 ت خرج کنه نمیره سرور های دستکاپ هتزنر رو بگیره . اون هایی دنبال سرور مفت هستند میرن سمت هتزنر. تازه کار ها میرن سر هتزنر که سرویس های ارزون بدن !!
http://www.webhostingtalk.ir/f41/60263/ شما انگاری این تاپیک رو نخوندید کامل !! نگران نباش شما هم بزودی سرورت بدون اطلاع بسته میشه .
اگه عدم پرداخت بود تمامی سرور ها الان بسته بود . الان سررور شما نزدیک به 36 روز هستش که بازه !!!
دلیل های بی اعتباری من از نظر شما عدم تمدید cpanel به موقع شما بود . که من بهتون گفتن cpanel رو از یک جای دیگه تهیه کنید . خودتون نخواستید !!! iranwebshop

آقای قنبری شما انواع و اقسام فکر های عجیب میکنی و جز نفرینو برچسب دروغ زدن چیز دیگری در این تاپیک نداشتی
با منطق جواب بده و قبول کن اشتباهت رو.

در چند پست قبل قسم خوردی که من و آقای حیدری هردو یک کاربر هستیم حالا که مشخص شد ارتباطی به هم نداریم و هردو از دروغ گویی و دورویی تو ضرر کردیم سریع رفتی اون پست رو پاک کردی.

جواب بده که راضی بشیم بریم و عذرخواهی کن

اون ماجرای کپی برداری و دز دی از بخشهایی از سایتم که ازم حلالیت طلبیدی که ببخشمت رو اگر نبخشم و چندین ماه ازشون استفاده کردی رو چیکار کنم؟ بگذرم؟
در مورد تین که هر 2 یک نفر بودین . عرض کردم فکر میکردم از همان اول ایشون هستند و از شما که صاحب یه شر کت هستی همچین انتظاری نداشتم . حتی 1% هم احتما ندادم . واسه 40 ت این همه دروغ بگی !
من دروغ نگفتم و سوء تفاهم شده بود . اونقدر مرد هستم که از ایشون معذرت بخوام. اخه توی این زمونه همه واسه پول عین زن ها حاظر هستند . دروغ بگن.

در مورد ماجرای سایت فقط چند جدول و عکس استفاده شده !! من طراح سایت نیستم که و مستقیما اطلاع نداشتم. بعد اینکه مشتری ما شدی و سایت شما رو دیدم ، فهمیدم این طراح ما از جدول های سایت شما استفاده کرده و منم هم سریعا به شما گفتم : اقی فرید ، ما از چند جدول موجود در سایت شما استفاده کردیم ما رو حلال کنید یا خواستی پاکش میکنم !! شما هم گفتی مورد نییست بابا حرفشم نزن . حلال !!!!
الان اونقدر ادم کثیفی هستی که داری از این میخوایی سوء استفاده کنی !! اگه مورد بود چرا همون روز که بهت گفتم میگفتی راضی نیستم . میگفتم طراحمون پاکش میکرد !!!

هر 2 شما فقط حرف زدید !!! خوب مدرکی هم نداشتید ؟؟؟ هر 2 شما برای پول تو سایت ما التماس کردین از ما تعریف کردین که پول شما برگشت داده بشه . بعد دریافت پول این وضع شماست ..

abc
November 8th, 2012, 12:43
بچه جان چندین بار توهین کردی و دهن کثیفت رو باز کردی و تبدیل به نوشتار کردی چیزی نگفتم
به سن و سالت هم میخوره اینطوری حرف بزنی
لطف کن تربیت خانوادگی ات را عمومی نکن و بهانه های واحی در نیار پست اولت رو هنوز خودت نخوندی مثل اینکه حق با من هست یا نیست
کثیف این نوشته خودت را بخوان کجای پرداختی من شاملش نمیشه؟
اعتبار سرور من تا 17 برج بوده که تمدید کردم شما 18هم پست اعلام کردی سایتهاتون رو جمع کنید و انتقال بدید اگر یکی دوروز قبل هم تمدید کردید یا اعتبارتون تموم شده کامل برمیگردونم:

3 - کاربرانی که هنوز اقدام به تمدید سرویس های خود نکرده اند , نیازی به انجام این مورد نیست و تنها باید به فکر انتقال و تهیه سرورهای جدید باشند

iNicz.Com
November 8th, 2012, 12:54
بچه جان چندین بار توهین کردی و دهن کثیفت رو باز کردی و تبدیل به نوشتار کردی چیزی نگفتم
به سن و سالت هم میخوره اینطوری حرف بزنی
لطف کن تربیت خانوادگی ات را عمومی نکن و بهانه های واحی در نیار پست اولت رو هنوز خودت نخوندی مثل اینکه حق با من هست یا نیست
کثیف این نوشته خودت را بخوان کجای پرداختی من شاملش نمیشه؟
اعتبار سرور من تا 17 برج بوده که تمدید کردم شما 18هم پست اعلام کردی سایتهاتون رو جمع کنید و انتقال بدید اگر یکی دوروز قبل هم تمدید کردید یا اعتبارتون تموم شده کامل برمیگردونم:

وقتی در مورد یه چیزی به کسی میگی حلال و بعدش بخوایی از این مورد سوء استفاده کنی اسم این کار چیه ؟؟؟ من اسمش رو بهت رک گفتم . شما میگی دز د توهین نیست نه ؟؟؟ ادبت رو خودت نگه دار تا ادبت نگه داشته بشه .
اگه فکر میکردی حقت هستش میرفتی شکایت میکردی حقت رو میگرفتی . چیه مثل زن ها قایم شدی ؟؟؟ و دروغ میگی ؟؟؟ شاید حق با تو هستش و شاید نیستش ولی واسه اینکه از نظر تو اون 140 که حتی 100 ت هم برگشت دادم حقت نبوده رو میگی حقت هستش و قصد تخریب داری !! به این کار میگن تو ایران خاله زنک بازی میدونستی ؟

2012/10/01 139,500 تومان
Invoice #5514 Date Paid

abc
November 8th, 2012, 13:04
آخه پسرجان تخریب زمانی معنی میده که ما باهم رقیب باشیم
خوب میدونی مسیر من و تو باهم فرق داره
پس حرف مفت نزن من تا همین الانش هم برای تو وقت زیاد گذاشتم و از خیلی از کارهام زدم که ثابت بشه داری اشتباه میکنی و طبق حرفت عمل نکردی
مثل شترمرغ سرت رو زمین گذاشتی تا کسی اشتباهت رو نبینه.

میخوای تصویر رسید فاکتور رو بگذارم اینجا تا حرفم ثابت بشه؟ یک عذرخواهی اینقدر به این درو اون در زدن نداره منم قبول میکنم:

iNicz.Com
November 8th, 2012, 13:13
آخه پسرجان تخریب زمانی معنی میده که ما باهم رقیب باشیم
خوب میدونی مسیر من و تو باهم فرق داره
پس حرف مفت نزن من تا همین الانش هم برای تو وقت زیاد گذاشتم و از خیلی از کارهام زدم که ثابت بشه داری اشتباه میکنی و طبق حرفت عمل نکردی
مثل شترمرغ سرت رو زمین گذاشتی تا کسی اشتباهت رو نبینه.

میخوای تصویر رسید فاکتور رو بگذارم اینجا تا حرفم ثابت بشه؟ یک عذرخواهی اینقدر به این درو اون در زدن نداره منم قبول میکنم:

یعنی شما میگی که این شاتباه هستش دیگه !!

2012/10/01 139,500 تومان
Invoice #5514 Date Paid

منم از ادمین میتونم عکس از لیست کل پرداختی ها نشون بدم .

شما خودت بجه ای ادم بزرگ !!! مثل بچه ها 3 تا پست یکسان توی 3 تاپیک من نفرستادی ، دیگه بچه بودن به سن نیست نیست که ، اگه مخت بچه بمونه همینه !!! به عجب ادم هایی اجازی میدن شرکت ثبت کنند !! ایران هستش دیگه همه چی با پول نیست !!

mehrshad.ho
November 8th, 2012, 14:01
آقای قنبری شما دیگه چرا ؟
پاسخ ندید که تاپیک نیاد بالا

iranwebshop
November 8th, 2012, 14:26
واقعا خیلی متاسفم واسه هر 2 تاتون که 1 فکر نمیکنید که من اگه امکانش بود کد انتقال بدم . میدادم !! چرا پول پس بدم !! ولی شما 2 نفر هم پول نا حقی به شما پس دادم و این همه زبونتون درازه.
شما هی مدرکی واسه گفت ها نداشتی ها !!
کسی که بخواد واسه کانفیگ 1 ت خرج کنه نمیره سرور های دستکاپ هتزنر رو بگیره . اون هایی دنبال سرور مفت هستند میرن سمت هتزنر. تازه کار ها میرن سر هتزنر که سرویس های ارزون بدن !!
http://www.webhostingtalk.ir/f41/60263/ شما انگاری این تاپیک رو نخوندید کامل !! نگران نباش شما هم بزودی سرورت بدون اطلاع بسته میشه .
اگه عدم پرداخت بود تمامی سرور ها الان بسته بود . الان سررور شما نزدیک به 36 روز هستش که بازه !!!
دلیل های بی اعتباری من از نظر شما عدم تمدید cpanel به موقع شما بود . که من بهتون گفتن cpanel رو از یک جای دیگه تهیه کنید . خودتون نخواستید !!! iranwebshop

در مورد تین که هر 2 یک نفر بودین . عرض کردم فکر میکردم از همان اول ایشون هستند و از شما که صاحب یه شر کت هستی همچین انتظاری نداشتم . حتی 1% هم احتما ندادم . واسه 40 ت این همه دروغ بگی !
من دروغ نگفتم و سوء تفاهم شده بود . اونقدر مرد هستم که از ایشون معذرت بخوام. اخه توی این زمونه همه واسه پول عین زن ها حاظر هستند . دروغ بگن.

در مورد ماجرای سایت فقط چند جدول و عکس استفاده شده !! من طراح سایت نیستم که و مستقیما اطلاع نداشتم. بعد اینکه مشتری ما شدی و سایت شما رو دیدم ، فهمیدم این طراح ما از جدول های سایت شما استفاده کرده و منم هم سریعا به شما گفتم : اقی فرید ، ما از چند جدول موجود در سایت شما استفاده کردیم ما رو حلال کنید یا خواستی پاکش میکنم !! شما هم گفتی مورد نییست بابا حرفشم نزن . حلال !!!!
الان اونقدر ادم کثیفی هستی که داری از این میخوایی سوء استفاده کنی !! اگه مورد بود چرا همون روز که بهت گفتم میگفتی راضی نیستم . میگفتم طراحمون پاکش میکرد !!!

هر 2 شما فقط حرف زدید !!! خوب مدرکی هم نداشتید ؟؟؟ هر 2 شما برای پول تو سایت ما التماس کردین از ما تعریف کردین که پول شما برگشت داده بشه . بعد دریافت پول این وضع شماست ..

اقای هادی قنبری

برای همه ثابت شده شما ادم بی اعتبار و دروغ گو بی مسئولیت و بی وجدانی
به تعهدات خودتون عمل نکردید
پول مردم رو طبق حرف خودتون هم پرداخت نکردید
شما تلفنتون رو جواب نمیدید
حتی یک ادرس و تلفن ثابت هم در سایتتون نزاشتید
چرا شما که ادعا دارید شرکت ثبتی هستید نباید تلفن و دفتر کار و چند کارمند داشته باشه و فقط یک موبایل داشته باشه که اونم جواب نده شاید همان روزهای اول ثبت شرکت خودتون رو منحل کردید و تنها خواستید از اسم اون سوئ استفاده کنید
شماره حساب شما به عنوان یک شخص حقیقی هست برای دریافت و پرداختهای خودتون و شرکتهای سهامی خاص یا محدود یا عام شماره حساب با نام شرکت رو میدن و با حساب شرکت کار میکنند دقیقا مشخص هستی که شما تنها از اسم شرکت و پرداخت انلان اون سو استفاده میکنید

شما از فرصت یک ماه نیم هتزنر برای عدم پرداخت حواله سوء استفاده کرددید و عملا هتزنر سرورها رو در این مدت مسدود نمیکنه حتی ممکنه تا دو ماه هم سرورها مسدود نباشه و پول خیلی ها رو برای خودتون برداشتید
وقتی دیدید قیمت ارز داره بالا میره گفتید فرشت مناسبی هست و 100 تا سرور هز سرور هم 500 تومان براییک ماه به شما پرداخت کنه میشه 50 میلیون تومان
حقیقت برای همکاران روشنه شما جا زدید و عرضه نداشتید با هتزنر کار کنید و بهانه اوردید و از اب گل الود سوئ استفاده کردید

همکاران شما هیچ مشکلی با هتزنز ندارن و به دیگران سرویس میدن وحتی در سایتهاشون سرویسهای جدید هتزنر رو هم درج کردند

شما وجدان و اخلاق حرفه ای کاری ندارید
شما دیگه در این انجمن ابروی ندارید که بخواهید از خودتون دفاع کنید
وقتی میگید ما پول حواله کردیم پس چرا میاید پول ملت رو نصف میدین اگر پرداخت کردید نباید بدین حتی با این وضع خراب ارز در اون روزها باید از مشتری طلب کار هم باشید اما چون پولی پرداخت نکردید و مشتری اصرار میکنه مجبور میشید برای شکایت نکردن مشتری بخشی از پولشو پرداخت کنید تا شاکی نباشه
شما اگر راست میگی بیایید ثابت کنید به هتزنر حواله کردید و بعد از حواله پول بخشی از پول مردم رو پس دادید اما هیچ وقت این مدرک رو رو نکردید شاید نتونستید هنوز با فتوشاپ یا کارل اون مدرک رو جعل کنید

من نمیخواستم به اینجا کشیده بشه اما برای اینکه شما خیلی پر رو هستید و بی شرمانه توهین میکنید

من هر کاری میکنم که دیگه نتونید از اعتماد مردم سوء استفاده کنید

شما با بد کسی طرف شدید بعدا که منو شناختید به التماس میفتید همونطور که دیشب در پیغامهای خصوصی التماس میکردید که مطالب تاپیک ها رو حذف کنم

من 5 سال پیش هم از یک نفر مثل شما در هلسینکی فنلاند شکایت کردم و وقتی به ایران اومد نهادهای امنیتی در فرودگاه پاسپورت اون رو گرفتند و به التماس افتاد و کلی دردسر کشید تا تونست از ایران خارج بشه تا حالا به پیچ و خم دادگاه های ایران فکر کردید؟

من 3 سال پیش هم یک جوجه هکر رو که مطلبی در سایت یکی از مشتریان دولتی درج کرده بود رو ازش شکایت کردم و هنوز سند منزلشون گیر هست و نتونسته سند رو ازاد کنه

من دقیقا میدونم باید با شما چی کار کنم شاید هم شما را با حکم قرار روانه زندان کردم تا اب خنک بخورید و در اونجا فکر کنید و وجدان خواب شما بیدار بشه

من از شما به پلیس فتا شکایت میکنم و در بخش جرایم رایانه ای آگاهی اصفهان برای شما پرونده ای درست میکنم اونها خودشون حکم نیابت میگیرن و به اداره اگاهی منطقه شما میفرستن با مدارک کتبی و ریز کلیه پرداختها تا خود مسئولین بصورت غیابی شما رو احظار کنند و این کلاهبرداری و سوء استفاده از اعتماد مشتری و اسم شرکت رو پیگیری کنند حد اقال این کار هم اینه که شما کلی باید دوندگی کنی تا از این دردسر خلاص بشی

وقتی اسم و شماره پرونده شما در لیست افراد کلاهبردار اگاهی ثبت شد اون موقع دیگه نمیتونید هیچ کجای ایران از این کارها بکنید من حساب پرداخت شتاب شما رو هم گزارش میدم و مسدود میکنم و شما باید نماد اعتماد دریافت کنید و چون باید ادرس و تلفن ثابت و 7 خان رستم رو طی کنید عملا دیگه نمیتونید این درگاه رو داشته باشید و نتیجه این کارتونو خواهید دید.

کاربرانی که این تاپیک رو مشاهده میکنند باید متوجه بشن با چه ادم دو رو و کلاهبردار بی وجدانی سر کار دارند خیلی مواظب باشید ما این تجربه رو داشتیم و بابت این تجربه ضرر های روحی و مالی پراخت کردیم

این حرفها تنها برای عبرت شما هست تا مواظب افراد سود جو و فرصت طلب باشید

حالا دوباره با کمال پررویی بیا و بگو من افر دارم پولاتونو بدید من براتون سرور میگیرم

abc
November 8th, 2012, 14:39
قنبری آدم نفهم
کارت به اینجا رسیده دونه دونه سرورهای و کنترل پنلهای مارو ریپورت به دیتاسنتر و سی پنل میدی؟
ببین من چطوری پیگیر اوضاع میشم

iranwebshop
November 8th, 2012, 14:47
قنبری آدم نفهم
کارت به اینجا رسیده دونه دونه سرورهای و کنترل پنلهای مارو ریپورت به دیتاسنتر و سی پنل میدی؟
ببین من چطوری پیگیر اوضاع میشم

هیچ مشکلی نیست من منتظر هستم مشکلی پیش بیاد اگر این کارو کرد ما هم دقیقا همین کار رو با اون انجام میدیم و دقیقا میدونم باید چی کار کنیم

AmirHosein
November 8th, 2012, 14:59
چنانچه مشکلی دارید از طریق بخش انتقادات و پیشنهادات میتونید تاپیک باز کنید و مشکل خودتون رو بیان کنید:
http://www.webhostingtalk.ir/f129/
قفل شد ...