PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سریال idm

vp_server
October 9th, 2012, 09:11
سلام
کسی از سایت سایت نمایندگی رسمی اینترنت دانلود منیجر - صفحه نخست (http://www.downloadmanager.ir) تا حالا خریدی داشته؟
اصلا کسی لایسنس اورجینال IDM رو خریده :D?
اگه آره
از کجا?

mohsen_eteraz
October 9th, 2012, 09:58
سلام
دوست عزیز IDM Cracker Tool 1.0 استفاده کن خیلی خوبه حتی میتونی IDM رو آپدیت کنی.

vp_server
October 9th, 2012, 10:19
واسه خودم نمیخوام داداش
کرک شده دارم
1نفر سفارش خرید داده گفتم کرک شده راحت میتونی استفاده کنی ولی قانع نشد!

mohsen_eteraz
October 9th, 2012, 10:33
در کل فکر نکنم کسی تو ایران خریده باشه :d با اون قیمتش

vp_server
October 9th, 2012, 10:36
در کل فکر نکنم کسی تو ایران خریده باشه :d با اون قیمتش
اره کاملا موافقم :)))!!!

delta
October 9th, 2012, 11:48
هر دفعه کرک میره رو پچ کلیک میکنیم و دوباره کرک میشه :65:

GOD
October 9th, 2012, 13:09
منم خرید البته الان نه قبل از عید خیلی ارزون تر بود
کل برنامه هام لایسنس داره:)

salem
October 9th, 2012, 16:43
آره من خرید کردم از همین سایتی که معرفی کردین همون لحظه خرید هم لایسنس رو میده . آدم تا استفاده نکنه نمبینه که واقعا تفاوت ارجینال با کرک شده چی هست . من راضی هست مشکلی هم نداشتم تا حالا

mohamad2314
October 9th, 2012, 16:50
فکر نکنم کسی خرید کرده باشه :d

babelirani
October 9th, 2012, 17:06
آره من خرید کردم از همین سایتی که معرفی کردین همون لحظه خرید هم لایسنس رو میده . آدم تا استفاده نکنه نمبینه که واقعا تفاوت ارجینال با کرک شده چی هست . من راضی هست مشکلی هم نداشتم تا حالا

سلام

میشه بپرسم تفاوت با کرک شده چی هست ؟

vp_server
October 9th, 2012, 17:22
سلام

میشه بپرسم تفاوت با کرک شده چی هست ؟
استفاده نامحدود زمانی از آی دی ام (مادام العمر)
استفاده نامحدود زمانی از پشتیبانی سایت اصلی (مادام العمر)
بروزرسانی یکساله نرم افزار در حال حاضر به صورت نامحدود

parsdrive
October 9th, 2012, 18:02
الان شما که خریدی چه تفاوتی با کرک شده میبینی؟!!!!!! سرعت دانلود بالاتر رفته؟!:65:

GOD
October 9th, 2012, 18:08
الان شما که خریدی چه تفاوتی با کرک شده میبینی؟!!!!!! سرعت دانلود بالاتر رفته؟!:65:

مهمترین فرقش اینه که بخودت و زحمات بقیه احترام میزاری

parsdrive
October 9th, 2012, 18:42
اینکه بله درسته!

salem
October 9th, 2012, 21:47
نسخه کرک شده با بعضی از لینکهای خاص مشکل داره یا با سرعت کم بر میداره یا نمیتونه درکل دانلود کنه در صورتی که نسخه ارجینال این مشکل رو نداره . واسه کاربر خانگی فرقی نمیکنه اما اگه استفاده تخصصی بشه واقعا آدم تفاوت رو میبینه .

Ramin
October 9th, 2012, 22:12
نسخه کرک شده با بعضی از لینکهای خاص مشکل داره یا با سرعت کم بر میداره یا نمیتونه درکل دانلود کنه در صورتی که نسخه ارجینال این مشکل رو نداره . واسه کاربر خانگی فرقی نمیکنه اما اگه استفاده تخصصی بشه واقعا آدم تفاوت رو میبینه .

این مورد را می توانید با مدرک ثابت کنید؟

کشوری که در تحریم کامل به سر می برد و حتی سایت رسمی سازنده برنامه لایسنس را به ما ارائه نمی دهد چه لزومی دارد اورجینال استفاده کنیم؟آیا ما سازکار مشخص و واضحی حداقل برای پرداخت و خرید از سایت سازنده داریم؟

ققنوس
October 9th, 2012, 22:24
پول دور ريختنه :-|

mad-adwords
October 9th, 2012, 23:09
این مورد را می توانید با مدرک ثابت کنید؟ کشوری که در تحریم کامل به سر می برد و حتی سایت رسمی سازنده برنامه لایسنس را به ما ارائه نمی دهد چه لزومی دارد اورجینال استفاده کنیم؟آیا ما سازکار مشخص و واضحی حداقل برای پرداخت و خرید از سایت سازنده داریم؟ با حرف این دوستمون موافقم الان نرم افزار کرک شده هست چه لزومی داره پول بده برای این نرم افزار

GOD
October 10th, 2012, 10:48
این مورد را می توانید با مدرک ثابت کنید؟

کشوری که در تحریم کامل به سر می برد و حتی سایت رسمی سازنده برنامه لایسنس را به ما ارائه نمی دهد چه لزومی دارد اورجینال استفاده کنیم؟آیا ما سازکار مشخص و واضحی حداقل برای پرداخت و خرید از سایت سازنده داریم؟

سایت رسمی لایسنس میده به شما با ای پی ایران که برید توی سایت اصلی روی خرید کلیک کنید خودکار متصل میشید به نمایندگی ایران