PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو مشکل در whmcs

H.Trst
October 8th, 2012, 12:05
درود دوستان
من توی whmcs به دو مشکل زیر برخوردم و هر کاری کردم نتونستم درستش کنم.
مشکل اول
توی تیکتها زمانی که کاربر یک فایل رو attach می‌کنه من نمی‌تونم اون فایل رو باز کنم. نشون داده میشه که فایل attach شده (عکسش رو ضمیمه کردم) ولی نمی‌تونم بازش کنم. و زمانی هم که روی اون فایل کلیک می‌کنم پیغام File not found میده. و لینک فایل آپلود شده به این شکل هست : mydomain.com/dl.php?type=a&id=14&i=0 . من تنظیمات دسترسی دایرکتوری attachment را هم کامل باز گذاشتم و Allow کردم اما باز هم درست نشد. حتی خود من هم در جواب تیکت نمی‌تونم فایلی رو attach کنم.

مشکل دوم
زمانی که کاربر درخواستی رو میده و یا جواب تیکتی رو من میدم بعضی اوقات ایمیل خودکار برای کاربر ارسال میشه و بعضی اوقات ارسال نمیشه.

دوستان ممنون میشم که راهنمایی کنید.

m-mehdipoor
October 8th, 2012, 12:13
درود دوستان
من توی whmcs به دو مشکل زیر برخوردم و هر کاری کردم نتونستم درستش کنم.
مشکل اول
توی تیکتها زمانی که کاربر یک فایل رو attach می‌کنه من نمی‌تونم اون فایل رو باز کنم. نشون داده میشه که فایل attach شده (عکسش رو ضمیمه کردم) ولی نمی‌تونم بازش کنم. و زمانی هم که روی اون فایل کلیک می‌کنم پیغام File not found میده. و لینک فایل آپلود شده به این شکل هست : mydomain.com/dl.php?type=a&id=14&i=0 . من تنظیمات دسترسی دایرکتوری attachment را هم کامل باز گذاشتم و Allow کردم اما باز هم درست نشد. حتی خود من هم در جواب تیکت نمی‌تونم فایلی رو attach کنم.

مشکل دوم
زمانی که کاربر درخواستی رو میده و یا جواب تیکتی رو من میدم بعضی اوقات ایمیل خودکار برای کاربر ارسال میشه و بعضی اوقات ارسال نمیشه.

دوستان ممنون میشم که راهنمایی کنید.

سلام
برای مشکل اول پریمشن رو هم چک کنید اوکی هست یا نه
و برای مشکل دوم ، تعداد ایمیلی که در هر ساعت یوزرتون می تونه بسازه رو بررسی کنید !

shahab-f
October 8th, 2012, 12:17
مشکل اول :: جای پوشه attachments را تغییر ندادید ؟؟؟؟ یا اسمش رو عوض نکردید ؟؟؟

H.Trst
October 8th, 2012, 12:39
برای مشکل اول پریمشن رو هم چک کنید اوکی هست یا نه
توی پست اول هم گفتم ، من دسترسی که به فولدر attachments دادم. و فکر نمی کنم که مشکلی باشه. البته من از plesk 10 استفاده می‌کنم و تنظیمات پرمیشن گیج کننده ای داره.

مشکل اول :: جای پوشه attachments را تغییر ندادید ؟؟؟؟ یا اسمش رو عوض نکردید ؟؟؟
نه دوست عزیز تغییر ندادم

H.Trst
October 8th, 2012, 19:39
سلام
دوستان راه حلی برای این دو مشکل سراغ ندارید؟

medianet
October 8th, 2012, 20:23
والله منم همین مشکلو دارم اما هنوز برطرف نکردم دوستان درست راهنمایی کردن ببینیم چی میشه
ممنون

H.Trst
October 10th, 2012, 10:11
سلام دوستان
کسی نیست که راه حل این دو مشکل رو بدونه. راه حلی که دوستان در پستهای بالا گفتند مشکل رو حل نکرد.

mazeyar
December 16th, 2012, 14:30
سلام به همه دوستان
من هم همین مشکل رو داشتم. کاربرا وقتی فایلی راپیوست می کردند فایل ارسال می شد ولی در ادمین فایل خالی بود و حجم اون ۰ کیلوبایت بود. :-s
بررسی کردم دیدم فضای هاستم پر شده بود.:39: هاست رو افزایش دادم و مشکلم حل شد. امیدوارم کمکی به حل مشکل دوستان کرده باشم.;;)

a621
March 28th, 2013, 15:32
سلام به همه دوستان
من هم همین مشکل رو دارم. پرمیشن هم دادم.
فضام هم پرنشده بود. وقتی فایلای پوشه attachments رو بررسی کردم دیدم اول نام تمام فایل ها یه کدی میندازه که طبیعیه و برای اینکه اگه نام 2فایل یکسان بود مشکلی پیش نیاد ولی
وقتی می خوایم این فایل رو دانلود کنیم دیگه اون کد رو توی Url که برای دانلود میده نمیزاره و همین باعث میشه که فایل دانلود نشه.
جالب اینه که قبلا کار میکرده یهو قاتی کرده.
حالا اینو چه جوری درستش کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nimafire
March 28th, 2013, 16:48
تنظیمات پلسک را چک کنید
میتونید از خود whmcs.com مک بگیرید. مشکل فایل اتچ به دسترسی های شما ارتباط داره و مشکل دوم در زمینه ایمیل هم لوگ ایمیلر ا چک کنید. ارتباط به درستی برقرار نمیشود
تست کنید ماژول ارسال ایمیل را بر روی php و smtp چک کنید کدام یک برای شما مناسب تر هست

a621
August 30th, 2013, 14:58
راه حل مشکل اول :

مشکل از توابعی هست که توی قسمت disable_functions تنظیمات PHP هست و باید تابع readfile رو از این قسمت حذف کنید.

beniii
September 27th, 2013, 14:49
من پوشه
attachments بردم قبل public این مشکل ایجاد شد.
برگردوندم تو public مشکل برطرف شد.