PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خواهش میکنم رحم کنید

Mehdi_Enter
October 7th, 2012, 22:06
با سلام ..
دوستان و همکاران عزیز خواهش میکنم بازار را خراب نکنید ..
همه میدونه که الان قیمت سرور ها 2 برابر شده و همه همکاران پای ضرر هست
پس خواهش میکنم رحم کنید و سرور را با قیمت کم ارایه ندهید ..
چرا باید سرور 512 را کمتر از 20 تومان باید ارایه دهیم ..
احه این .. واقعا کاره درستی نیست که بیایم به هم ضربه بزنیم و اصلان سود نکنیم
دوستانی که کمتر از 20 تومان سرور ارایه میدهن لطفا به ما هم بفرمایند که چه طوری این کارو میکنن
و چه جوری سود میکنن ما هم اون کار را کنیم والا ما الان از جیب خود برای تمدید داریم میدهیم
در صورتی که همکاران بازار را خراب میکنن ..
بابا بخدا الان از خارج از ایران سرور مجازی تهیه کنن کمتر از 10 دولار سرور نداریم
خارجی ها با این که ارزون میگرین نسبت به ما .. ولی خیلی هم خوب سود میکنن و با قیمت بالا ارایه میکنن
تو رو خدا همه اینو بخونه و بیاد کاری کنه که هیچ کس ضرر نکنه و به همدیگه ضربه وارد نکنن
خودتون حساب کنید سرور Ex4 هتزنر .. الان با 500 با تمدید شود ..
خوب ما با این Ex4 چه قدر میتوتیم سود کنیم که این 500 را پرداخت کنیم ..
اگر شما راهی برای این کار میدونید که با قیمت کمتر ارایه دهیم به ما هم بگید که اون کار را کنیم
من خودم به شخص بخدا از جیب دارم میدم برای تمدید با این که سرور ها با قیمت بالا بود
الان من دوستی دیدم که سرور را با رم 1 گیگ کمتر از 20 تومان ارایه میده اخه بخدا این رسمش هست
یه راهی بگید همه بدونه و با این کار کنار بیاد ...

saman19-6
October 7th, 2012, 22:17
شما اورسل کنید .یعنی بیشتر از منابع سرورتون ، روش سرور مجازی بدین .بفرض روی یک سرور بجای اینکه به 9 نفر سرور مجازی بدین . به 50 نفر بدین .کیفیت میاد پایین . اما چه اشکالی داره کاربر های معمولی که متوجه نمیشن! این کار رو مدیران سرورکم سن سال انجام میدهند (دبیرستانی های و دانشجو ها ) و نتیجه گرفته اند . و توانسته اند مشتری زیادی را جذب کنند .کاهش کیفیت و ارائه قیمت پایین.!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mehdi_Enter
October 7th, 2012, 22:20
شما اورسل کنید .یعنی بیشتر از منابع سرورتون ، روش سرور مجازی بدین .بفرض روی یک سرور بجای اینکه به 9 نفر سرور مجازی بدین . به 20 نفر بدین .کیفیت میاد پایین . اما چه اشکالی داره کاربر های معمولی که متوجه نمیشن! این کار رو مدیران سرورکم سن سال انجام میدهند (دبیرستانی های و دانشجو ها ) و نتیجه گرفته اند . و توانسته اند مشتری زیادی را جذب کنند .کاهش کیفیت و ارائه قیمت پایین.!!!!!!!!!!!!!!!!!

این کار را اگر میکردیم .. تا الان کرده بودیم
به اون راهی که شما عرض میکنید سرور فروشی نیست خود کشی هست
دوستان عزیز اصلان این کار را نکنید و به دیگران ضربه نزنید:-|

hostarya
October 7th, 2012, 22:22
با سلام ..
دوستانی که کمتر از 20 تومان سرور ارایه میدهن لطفا به ما هم بفرمایند که چه طوری این کارو میکنن
و چه جوری سود میکنن ما هم اون کار را کنیم والا ما الان از جیب خود برای تمدید داریم میدهیم
بابا بخدا الان از خارج از ایران سرور مجازی تهیه کنن کمتر از 10 دولار سرور نداریم
خارجی ها با این که ارزون میگرین نسبت به ما .. ولی خیلی هم خوب سود میکنن و با قیمت بالا ارایه میکنن
تو رو خدا همه اینو بخونه و بیاد کاری کنه که هیچ کس ضرر نکنه و به همدیگه ضربه وارد نکنن
اگر شما راهی برای این کار میدونید که با قیمت کمتر ارایه دهیم به ما هم بگید که اون کار را کنیم
من خودم به شخص بخدا از جیب دارم میدم برای تمدید با این که سرور ها با قیمت بالا بود
الان من دوستی دیدم که سرور را با رم 1 گیگ کمتر از 20 تومان ارایه میده اخه بخدا این رسمش هست
کاملا موافقم
میاین میزنن فروش سرور یک گیگ 7تومان اخه
مگه ادم عقل نداره یعنی هر طور حساب کنی بازم خیلی قیمت پایینه پس صد در صد اشکالی در سرو.ر ها وجود دارن:-w
از فروشندگان خواهش میشه که اینجور فوش هارو کنار بزارن بهتره[-(
.از خریدارن هم خواهش میشه که از اینجور افردا خرید نکنن=((
هم برا خودش ضرر هستش و هم بازار کار هااستینگ خراب میشه
با تشکر:-|:-*

m3hdi
October 7th, 2012, 22:23
سرور 512 رو از سال گذشته تا هفته پیش 25 هزار تومان ارائه میکردیم الان قیمت دلاری شده (11 دلار) حدودا 35 تومن
کسانی که زیر قیمت 25 الان دارن سرور ارائه میکنن در واقع با متد هایی هست که دور از حرفه ای بودنه
به هر حال بهتره دوستان به خودشون بیان 4 تا مشتری که بخاطر قیمت مشتری شما بشن ارزش این کارها رو ندارن
هتزنر - kimsufi و ... که بنده حتی 1 بار هم نخواستم تجربه ای روشون داشته باشم الان دیگه با ایرانی ها فعالیت آنچنانی ندارن ! چرا ؟! ... :)

saman19-6
October 7th, 2012, 22:27
باید اطلاع رسانی بشه . پشت سرهم . تا خریدارها کاملا متوجه بشن وقتی یک فروشنده داره مفت میده ، پشت سر این قیمت چه داستانی هست .....

danitfk
October 7th, 2012, 22:44
شصتا تاپیک بزنید... کار خودشون رو میکنن

Mehdi_Enter
October 7th, 2012, 22:46
شصتا تاپیک بزنید... کار خودشون رو میکنن

خوب باید خریدار موقع خرید اینو بدونه که این جور ادم ها میزبان خوب نخواهد شد

mizbanaval
October 7th, 2012, 22:53
هر روز یک تاپیک جدید تو سال حدود 365 تا ازین تاپیک ها داریم به لطف دوستان ...
هر موقع به نتیجه ای رسیدین ما رو هم خبر کنین:):):)
بعضی ها دوست ندارند باور کنند ولی هاستینگ نابود شده بازار هاستینگ الان تو شرایط بدی هست خیلی بد تا دلتون بخاد دلیل دارم واسه این حرفم کمترینش مشکل ارز هست بقیه بهتره گفته نشه

mizbanaval
October 7th, 2012, 22:58
شما اورسل کنید .یعنی بیشتر از منابع سرورتون ، روش سرور مجازی بدین .بفرض روی یک سرور بجای اینکه به 9 نفر سرور مجازی بدین . به 50 نفر بدین .کیفیت میاد پایین . اما چه اشکالی داره کاربر های معمولی که متوجه نمیشن! این کار رو مدیران سرورکم سن سال انجام میدهند (دبیرستانی های و دانشجو ها ) و نتیجه گرفته اند . و توانسته اند مشتری زیادی را جذب کنند .کاهش کیفیت و ارائه قیمت پایین.!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-|:-|

amirlord
October 7th, 2012, 23:26
سلام
به جای این که بیاید فروشنده هارو مجبور به قیمت گذاری کنید بهتره مشتری هارو توجیح کنید . شاید طول بکشه اما تاثیرش دائمی هست و نیازی به کلنجار رفتن با قیمت ها و ... نیست !
در مورد هزینه های سرور که دوستان اشاره نمودند آفر های خصوصی و ... زیادی رد و بدل میشه که اگر ببینید هتزنر و کیم سوفی پیشتون گرون ترین سرویس دهنده ها هستند :دی
عزیزان ! هرکسی که ارزان فروش هست سنش زیر 20 نیست !!!
- قیمت پایین ، فروش بالا
- قیمت متوسط ، فروش متوسط
- قیمت بالا ، فروش پایین
در همه ی جهان هاستینگ های مختلف داریم از بعضیاشون که در حد قدرت خرید ما ایرانیا نیست تا اون هاستینگ هندی و پاکستانی ریسلر میده ماهی 1 دلار . این بازار آشفته نیست !

* مشکل هاستینگ ما نوجوانان 15 ساله نیست . مشکل اصلیمان عدم وجود فرهنگ تجارت الکترونیک یا حتی تجارت عادی در ایران هست .

موفق باشید .

kambizmabdi
October 7th, 2012, 23:42
سلام
به جای این که بیاید فروشنده هارو مجبور به قیمت گذاری کنید بهتره مشتری هارو توجیح کنید . شاید طول بکشه اما تاثیرش دائمی هست و نیازی به کلنجار رفتن با قیمت ها و ... نیست !
در مورد هزینه های سرور که دوستان اشاره نمودند آفر های خصوصی و ... زیادی رد و بدل میشه که اگر ببینید هتزنر و کیم سوفی پیشتون گرون ترین سرویس دهنده ها هستند :دی
عزیزان ! هرکسی که ارزان فروش هست سنش زیر 20 نیست !!!
- قیمت پایین ، فروش بالا
- قیمت متوسط ، فروش متوسط
- قیمت بالا ، فروش پایین
در همه ی جهان هاستینگ های مختلف داریم از بعضیاشون که در حد قدرت خرید ما ایرانیا نیست تا اون هاستینگ هندی و پاکستانی ریسلر میده ماهی 1 دلار . این بازار آشفته نیست !

* مشکل هاستینگ ما نوجوانان 15 ساله نیست . مشکل اصلیمان عدم وجود فرهنگ تجارت الکترونیک یا حتی تجارت عادی در ایران هست .

موفق باشید .
آفرین احسنت.کاملا موافق هستم.به نظر من هم اصلا بازار آشفته نیست.

parsdrive
October 8th, 2012, 00:19
انتخاب قیمت کاملاً بر عهده فروشنده هست و ارتباطی به رحم و مروت نداره. جاست هاست، بلوهاست و رپیدگیتور هاست میدن اونهم نامحدود ماهیانه کمتر از 10 دلار!!!! بازار رقابتی هست و چون دست در اون زیاده کیفیت حرف اول هست و قیمت حرف دوم. کاهش قیمت هم راهی برای جذب مشتری است و رقابت نه تخریب سایرین.

behnam1366
October 8th, 2012, 00:33
متاسفانه بعضی از دوستان فکر میکنن با این کار فروششون بالا میره و سود میکنند ولی پایین آوردن قیمت ها فقط به سود خریدار هست

sajiran
October 8th, 2012, 00:44
خوب باید خریدار موقع خرید اینو بدونه که این جور ادم ها میزبان خوب نخواهد شد

مشتری اومده میگه سرور 1 گیگ رو داره میده 20 تومن مفته! بهش میگم اورسل و فلانه میگه خوب باشه! برا من خوبه همین که کار میده!!! چی بهش بگم گفتم برو از اون بخر!

sajiran
October 8th, 2012, 00:48
انتخاب قیمت کاملاً بر عهده فروشنده هست و ارتباطی به رحم و مروت نداره. جاست هاست، بلوهاست و رپیدگیتور هاست میدن اونهم نامحدود ماهیانه کمتر از 10 دلار!!!! بازار رقابتی هست و چون دست در اون زیاده کیفیت حرف اول هست و قیمت حرف دوم. کاهش قیمت هم راهی برای جذب مشتری است و رقابت نه تخریب سایرین.

حرف منطقیه. اصولا این تاپیکا فایده نداره
مشتری هم تصمیم میگیره کسی که براش کیفیت و دوام مهمه سفارش از جای معتبر میگیره وگرنه از بچه مدرسیا میگیره! کاریش نمیشه کرد
اصولا کار vps دیگه سود نداره بازار رو به بچه مدرسیا واگذار کنیم بره! ما توان رقابت نداریم

shahab-f
October 8th, 2012, 00:56
مشتری اگه عاقل باشه سمته قیمت ارزون نمیره همه اینا به آگاهی مشتری بستگی داره

tizparvaz
October 8th, 2012, 01:13
همه اینا بستگی به این داره که شما به کی بگید مشتری :)

rezaonline.net
October 8th, 2012, 02:00
من یکی بعنوان یک مشتری ، هر کی ارزون داده اینجوری نیگاش کردم :112: :78:
بهرحال یه حساب سرانگشتی بکنیم با توجه به قیمتهای داده شده ،‌راحت میشه فهمید کی ، چکارست ;)

tizparvaz
October 8th, 2012, 02:13
ما طبق قانون شرعی و مدنی سرویسمون را با 25% سود ارائه میکنیم نه اورسل میکنیم نه کم فروشی نه سود زیاد اون چیزی که درستش هست 25% هست سرور هم دیگه چزی نیست که آدم بخواد زیرور و بکشه ماشالا مشتریا الان از زیرو بم قیمت دیدکیت خبر دارن

novinvps.com
October 8th, 2012, 02:20
چرا رحم کنند؟خدا به مشتریاشون رحم کنه که روزی 7 تا باید ببینم که اینجا مراجعه میکنند میگن: اقا شما که دیگه غیبتون نمیزنه؟ میگم چه طور؟ مشتری: اقاااااااا یارو رفته.. جواب نمیده........... چیکار کنمممممممممم ..........

iranian-portal
October 8th, 2012, 02:56
این تاپیک ها که شده مثل قارچ و واقعا بی ارزش هست!
اما در مورد یکی از حرف های استارتر و دوستان خواستم یک جسارتی بکنم!
استارتر و بعضی از دوستان دارن مقایسه می کنن با کشور خارجی که فرض مثال وی پی اس زیر 10دلار پیدا نمیشه!!!!!!
یک بررسی هم در سطح زندگی و پایه حقوقی خارجی ها بکنید بعد این حرف رو بزنید
یک خارجی کم کم در ماه 3هزار دلار درآمد داره (در کمترین حالت پس از کسر مالیات و ....)
3000دلار درآمد رو با قیمت 10 مقایسه کنید!!! به نظرتون قیمت بالایی هست؟!
حالا ایران رو نگاه کنید!
طرف در حداقل بعد از کسر مالیات بیمه و ... 200هزار تومن درآمد داره! بعد شما بیای بگی سرور 50هزار تومن!!!!!!!!!!!!!!!!

هر کشوری ارزش پولی و شاخص های خاص خودش رو داره
کاری به قیمت بالا و پایین/بازار رقابتی و .... ندارم
اما شما عزیزانی که به عنوان جوان با سواد این مملکت تو دنیای اینترنت دارید تجارت می کنید مقایسه های منطقی بکنید!!! مقایسه که برخی از دوستان می کنند از روی فکر نکردن و گاهی بی سوادی هست!!!!!!!!!!!!!!

Mehdi_Enter
October 8th, 2012, 02:59
نمیدونم فقط چرا بعضی از دوستان دنباله سرور ارزون هستن ..
ولی دوستانی که سرور میخرید و براتون کیفیت مهم هست ارزون سرور تهیه نکنید
خودتون حساب کنید .. سروری که الان 500/600 در میاد اینو با 10 تومان بفروشیم هر جور بفرشیم اصلان پولش در نمیاد
تنها راهش اورسل هست که الان همه اورسل میکنه ..
من خواهش میکنم دوستانی که اورسل میکنن و بازار را خراب میکنن به دیگر سرویس دهندگان ارزش قایل شوند و این کارو نکنن
با این کار نه سود میکنید و نه به خودتون اعتبار جمع میکنید .. اورسل کنی 100% به مشکل برخورد خواهی کرد

Mehdi_Enter
October 8th, 2012, 03:06
این تاپیک ها که شده مثل قارچ و واقعا بی ارزش هست!
اما در مورد یکی از حرف های استارتر و دوستان خواستم یک جسارتی بکنم!
استارتر و بعضی از دوستان دارن مقایسه می کنن با کشور خارجی که فرض مثال وی پی اس زیر 10دلار پیدا نمیشه!!!!!!
یک بررسی هم در سطح زندگی و پایه حقوقی خارجی ها بکنید بعد این حرف رو بزنید
یک خارجی کم کم در ماه 3هزار دلار درآمد داره (در کمترین حالت پس از کسر مالیات و ....)
3000دلار درآمد رو با قیمت 10 مقایسه کنید!!! به نظرتون قیمت بالایی هست؟!
حالا ایران رو نگاه کنید!
طرف در حداقل بعد از کسر مالیات بیمه و ... 200هزار تومن درآمد داره! بعد شما بیای بگی سرور 50هزار تومن!!!!!!!!!!!!!!!!

هر کشوری ارزش پولی و شاخص های خاص خودش رو داره
کاری به قیمت بالا و پایین/بازار رقابتی و .... ندارم
اما شما عزیزانی که به عنوان جوان با سواد این مملکت تو دنیای اینترنت دارید تجارت می کنید مقایسه های منطقی بکنید!!! مقایسه که برخی از دوستان می کنند از روی فکر نکردن و گاهی بی سوادی هست!!!!!!!!!!!!!!

ببخشید خیریه .. 2 کوچه پایین تر هست
همه سرویس دهندگان نونش از این راه در میاد و نباید که ضرر کرد
الان تو فردا بری یک تخم مرغ بخری با قیمت دیروز فرق میکنه :))
پس ما هم خیریه باز نکردیم که بشینیم به جای شمردن پول سود پول ضرر را بشماریم
به هر حال خیلی شرمنده که اینجوری حرف زدم .. اخه شما یه جوری میگی که انکار ما خودمون میخواهیم بالا بکشیم
سرور به ما سود بده 100% قیمت را کم خواهیم کرد که فروش زیاد با سود زیاد داشته باشیم;)

shivahost
October 8th, 2012, 03:14
این بحث ها خیلی شده و نتیجه نداره.....

TARIMEHR
October 8th, 2012, 03:23
اکثرا میگیم صبر کنیم مشتری جنس بد بخره بعد پشیمون میشه و ارزون نمیخره

اما بدیش اینجاست که بخواد جنس خوب بخره شک میکنه اگه این گرون رو هم بخرم نکنه مثل قبلی باشه :))

sarwhost
October 8th, 2012, 04:25
سلام این تاپیک نگاه کنید
همه یا پخ دادن افراشونو یا یاهو:d
http://www.webhostingtalk.ir/f13/60418/

Mehdi_Enter
October 8th, 2012, 05:08
سلام این تاپیک نگاه کنید
همه یا پخ دادن افراشونو یا یاهو:d
http://www.webhostingtalk.ir/f13/60418/
ایولا:)) اینم راه جدید برای فروش با قیمت کم
مثله نداره ;) بزودی یک افری خواهم داد که دنیا به لرزش بیاد:d حتی ضرر هم کنم

rezaonline.net
October 8th, 2012, 05:25
منم با اینکه تو کار سرور و اینا نیستم ، جو گیر شدم یه آفر دادم :65:

hosinaa
October 8th, 2012, 06:17
با سلام ..
کاملا موافق هستم با حرفهای ایشون!!!!!!!!

P30Tools
October 8th, 2012, 07:24
1000 تا تاپیک دیگه هم بزنید فایده نداره.
با نرخ فعلی ارز فکر میکنم فروشندگانی که با قیمت های پایین سرویس میدن یه مقدار کمتر بشن!

aalireza439
October 8th, 2012, 09:46
مشکل اصلی ما اینه مردم ما فکر می کنند اینترنت یک چیز برای تفرح و سرگرمی است ، فقط هم مختص بازار هاستینگ نیست ، مثلا توی طراحی وب سایت ، طرف میره پیش یکی براش با ارتیستر قالب می زنه با 40 الی 50 تومن ، بعد ما که بهش قیمت 500 میدیم ، میاد میگه تو روز روشن دارید ***ی می کنید :|

rezaonline.net
October 8th, 2012, 13:03
مشکل اصلی ما اینه مردم ما فکر می کنند اینترنت یک چیز برای تفرح و سرگرمی است ، فقط هم مختص بازار هاستینگ نیست ، مثلا توی طراحی وب سایت ، طرف میره پیش یکی براش با ارتیستر قالب می زنه با 40 الی 50 تومن ، بعد ما که بهش قیمت 500 میدیم ، میاد میگه تو روز روشن دارید ***ی می کنید :|
کاملاً باحرفتون موافقم .
البته فارسی سازهای قالب رو هم کنارش بذارید :)

saman19-6
October 8th, 2012, 13:29
دست به دست هم .جمع میکنم این تفکرات غلط رو
طراحی سایت ، مزبانی وب ، سئو و کلن خدمات فناوری اطلاعات باید بالاترین دستمزد را داشته باشه در بین تمامی شغلها . طرف از جسمش زندگیش میزنه تا مدیریت سرور ، مانیتورنیگ ، لینوکس و 100 تا تخصص دیگرو یاد بگیره بعد دستمزدش باید از شغلهای دیگه کمتر باشه ( طرف 2 ماشین تو یک روز معامله میکنه سود یکماه کار مارو میگره ). بچه ها طراحی سایت یکم جلو تر هستد و تعرفه ها کمی واقعی تر کردن . برای احترام به خودتون هم با تعرفه ای پایین کار انجام ندهید .این هزینه های میزبانی وب و.. برای شرکت ها پول خورد حساب میشه .شما تا 10 برابر هم تعرفه رو بالا ببرید باز مشتری خواهید داشت و فقط یکسری بچه مچه از مشتریاتون حذق میشن .(درگیری هم کمتر خواهید داشت ) بجای 100 تا مشتری اذیت کن 10 تا شرکت و برند معتبر روخدمت رسانی میکنید

m-batista
October 8th, 2012, 15:41
خیلی جالبه : http://www.webhostingtalk.ir/f13/60440/#post560996

اول همه باید سرویس گیرنده (مشتری) به قولی توجیه بشه

m3hdi
October 8th, 2012, 15:47
الان ما سرور 256 هم زیر 25 ارائه نمی کنیم !
امروز قیمت دلار مجداد رشد داشت همونطوری که اساتید پیش بینی روز 2شنبه رو برای افزایش قیمت کرده بودند

sarwhost
October 9th, 2012, 00:41
اینم یکیش
http://www.webhostingtalk.ir/f13/60440/index2.html

cdcenterahmadi
October 9th, 2012, 13:25
با سلام
بازار یعنی رقابت شاید یکی بخواد برای اینکه زودتر شناخته بشه بیاد ماههای اول ضرر کنه با قیمت پایین کیفیت بالا ارائه بده و بخواد هزینه تبلیغات رو اینطوری خرج کنه.
در کل هر کس مسئول کار خودشه و هر فروشنده به نصبت کیفیت ، روابط عمومی ، امکانات و ... که داره و به کاربرها ارائه میده مشتری جذب میکنه.
در کل کیفیت هزینه داره ولی هر چیز گرون با کیفیت نیست
موفق و پیروز باشید

iranian-portal
October 9th, 2012, 16:35
با سلام
بازار یعنی رقابت شاید یکی بخواد برای اینکه زودتر شناخته بشه بیاد ماههای اول ضرر کنه با قیمت پایین کیفیت بالا ارائه بده و بخواد هزینه تبلیغات رو اینطوری خرج کنه.
در کل هر کس مسئول کار خودشه و هر فروشنده به نصبت کیفیت ، روابط عمومی ، امکانات و ... که داره و به کاربرها ارائه میده مشتری جذب میکنه.
در کل کیفیت هزینه داره ولی هر چیز گرون با کیفیت نیست
موفق و پیروز باشید

این حرف های قشنگ کم پیدا میشه تو این انجمن
از همه مهمتر درک کردن این طرز فکر

سرویس 1گیگ رو با قیمت 25تومن خریدم سرعت دانلود در وی پی اس 30مگابایت در ثانیه بوده
سرویس 256 رو با قیمت 25 تومن خریدم سرعت دانلود 60کیلوبایت در ثانیه بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هرکسی با توجه به امکانات و مدیریت های مالی خاص خودش و نوع مشتریانش قیمت خودش رو داره
کسی هم به هیچ عنوان جلوی شما رو نگرفته که قیمت بالا بدید!!!
مثل بازار چیز پی ان!
یکی داره ماهانه هزار تومن میده و یکی دیگه ماهانه 7هزار تومن!!
این دو تا هم هیچ وقت به هم کاری ندارند و نداشتند و نخواهند داشت
مشتری های خودشون رو هم دارند!!!!!
مشکل اینجاست که بعضی از عزیزان فکر می کنند شاخ غول می شکنند!!!!!
هرطور که صلاح می دونید فعالیت کنید
این قدر هم بحث و حاشیه نداره!!!!!!!!!!

alireza.076
October 12th, 2012, 21:55
به خاطر این دانش آموز های عزیز!!! اعتبار تیم ما نیز در حال کاهش شده است
مشتری امروز در یاهو به بنده گفته است:

saeid_1276: salam dadash

saeid_1276: sharmand ino miporsam / server overcel nemishan ke ?

الان شما بگید که من چی باید جواب این مشتری رو بدهم؟!!
عکس نیز ضمیمه شد
چند روز پیش هم مشتری امد به من گفت:
2تا رم 256 3ماهه چند میدی؟
گفتم 74 تومن
میگه داری گرون میدی! من رم 256 رو 3 ماه از شرکت X گرفتم 35 تومن ولی میخوام انتقال بدم
شما به من بگید که من باید چی جواب این مشتری ها رو بدم؟
از طرف درخواست ادرس سایت کردم، گفتند سایت ندارند! رم 256 گفتم چند داره میده ماهی گفت 6 تومن از redtation
به قول آقای کیانی (magicvps) که در پست لینک زیر گفتند:
http://www.webhostingtalk.ir/f118/60301/index3.html#post560153

*تا دیروز کیم سوفی و هتزنر بازار خراب کن بودن الان مثل اینکه باید رد استیشنهم به جمع اینها اضافه کنیم دیتا سنتری که بعضیها خیلی بزرگش دارن میکنند و ادعای با کلاسیش میکنند و سنگش بسینه میزنند شده مفت فروش دیتا سنترها*

یا به این حرف توجه کنید:

|̲ ̲χ̲ ̲[̲̅ Koderz ]̲ ̲χ̲ ̲| Koderz:

dadash servicetoon khoob nist ,ye sherkate dge dare arzon tar mide , panel tahte webam mide
در حالی که ایشون هنوز خرید نکرده اند!!!
9070

sarwhost
October 12th, 2012, 22:20
واستون یه چیز خیلی باحال دارم
نگاه کنید کیف کنید البته نخواستم عکس بدم که کامل بخونید و لینک برید
طرف نشته خونه میگه شرکت فلان نه میفهمه پول برق چیه نه میفهمه استهلاک چیه پول سرور هم در نیاد از باباش میگیره
agha
parsa_nightdream: ye chizio didi?
s.sarvit: chi?
parsa_nightdream: xlhost gozashte 1 ig 20 toman
s.sarvit: ki
parsa_nightdream: http://www.webhostingtalk.ir/f15/60065/
s.sarvit: khgodeton fk konid ba
s.sarvit: in kar aslan pole server dar miyad?
parsa_nightdream: che midunam valla
parsa_nightdream: besh pm bedam?
s.sarvit: khod danid
parsa_nightdream: با توجه به نوسانات اخیر ارز قیمت سرور های ما همچنان ثابت است
parsa_nightdream:
parsa_nightdream: غشقع نخسناخمث
parsa_nightdream: yaru koskhole fek konam
s.sarvit: akhe begoo marde momen
s.sarvit: az koja sabte
s.sarvit: mage dc geymato borde bala
s.sarvit: ke bara shoma sabet bashe
s.sarvit: dolar rafte bala
s.sarvit: hichi nemidone
parsa_nightdream:
US - 1gig
RAM - 1gig
Hard 100
port 100 MG
----------------
19000
parsa_nightdream:
parsa_nightdream: inam yeja dgast
parsa_nightdream: 2gig 25000 tomane
parsa_nightdream: agha alan 2 ja dgam hamin qeymate ke
parsa_nightdream: dastan chie
s.sarvit: vala nemidonam
parsa_nightdream:

alireza.076
October 12th, 2012, 22:32
در مورد ثابت بودن قیمت صلاح نیست که اینجوری تعریف کنید
بنده تاپیک فروش زده ام فروش سرویس با قیمت نیمه ثابت به خاطر اینکه از قبل برای این مواقع ذخیره داشتم
یعنی چون دیگران مشکل ارزی دارند بنده نیز باید قیمت بالا ببرم؟ خوب وقتی که فروشنده برای این زمان ها برای خود چند ریالی ذخیره نداره مشکل از طرف بنده هستش و من مقصرم؟
البته بنده کاملا مخالف سرویس های ارزان قیمت هستم و سرویس های بنده نیز قیمت مناسبی دارند

korosh-eghbali
October 12th, 2012, 22:54
واقعا عجیبه
ولی من می دونم که این کسایی که دارن با این قیمت می دن چه کاری انجام میدن
نمی خوام اینجا توضیح بدم اما مطمئن باشید که 2 نوع هستن
1 اینکه جو گیر شدن نمی دونن دارن چه کاری انجام میدن 4 روز دیگه کم میارن کنسل میکنن
2 یه جور کلاه مشتری رو بر میدارن که مشتری اصلا متوجه نشه یعنی یه جورایی با پنبه سر مشتری رو می برن که فکر کنم در حال حاضر مثل اینکه شرایط دوام همین راه باشه
و اینکه پیشنهاد نمی شه استفاده بشه

cdcenterahmadi
October 13th, 2012, 00:31
با سلام
قیمتی رو که xlhost دلار رو حساب میکنه با قیمت بازار آزاد فرق میکنه
دوستانی که با این دیتا سنتر کار کردند بهتر می دونند.
موفق و پیروز باشید.

Mehdi_Enter
October 13th, 2012, 02:30
فقط میتونم بگم که هر کس الان از هر جا سرور را پایین از 20 داد خرید نکنید;)

shivahost
October 13th, 2012, 02:55
بطور کلی اوضاع خیلی خرابه، ماه پیش شرکتی مثل گذرگاه و دیگران به مشتریانشون فشار آوردند تا ضررشون را جبران کنند. بعضی درک کردند و کمکشون کردند و بعضی درک نکردند و سخن از شکایت و قهر و .... به میان آمد. هر چه بود گذشت. ماه جاری هزینه تمدید ها کمر شکن شده و واقعا نیاز به افزایش قیمت یا افزایش فروش هست.

با افزایش قیمت مشتری های جدید نمی آیند و مشتری های قدیم هم می روند.

بدون افزایش قیمت دو راه هست: ارائه سرویس خوب با دادن ضرر، ارائه سرویس بی کیفیت برای جبران ضرر

اما مشکل عمده دیگری هم هست: وضع اقتصادی مردم بطور کلی خرابه! حتی قیمت های ارزان هم باعث نمی شه مشتری ها بمانند. آنهایی که الزامی برای داشتن سرویس ندارند با قیمت پایین هم توانایی ادامه سرویس را ندارند. دیگه سایت های فیلم و موزیک و دانلود و اسکریپت و ... که هنوز قوی نشده اند و به درآمد درست نرسیده اند ادامه نمی دهند. شاهد تاپیک های فروش اینگونه سایت ها در چند روز اخیر بوده ایم.

مردم به نان محتاجند دیگه سرور مجازی و سایت ها تفریحی و .... بکارشون نمیاد مخصوصا که به درآمد هم نرسیده باشه. سایت هایی هم که به درآمد رسیده اند رفتند روی سرور اختصاصی و مشتری ما و شما نمی شوند.

روز های بسیار بدی در پیش است و به احتمال زیاد همکاران ضعیف و تازه کار و شاید حتی متوسط ها هم شکست را تجربه کنند.

TARIMEHR
October 13th, 2012, 02:59
چند روزه میخوام سرور اختصاصی بخرم که متاسفانه همینطور داره بالا میره و سرور خوب زیر 500 گیر نمیاد

توان خرید داره به صفر بند میشه

SajjadM2
October 13th, 2012, 03:13
sarwhost (http://www.webhostingtalk.ir/member/36807/) آقا این چیزاشو سانسور کن :65:

parsdrive
October 13th, 2012, 03:23
به هر حال شرایط دلار باعث میشه که اونهایی که بدون پشتوانه وارد بازار سرور ومیزبانی شدند میدون رو خالی کنند. نه اینکه به حذف یک کاربر و حذف درآمدش راضی و خوشحال باشم. نه اصلا. اما به نوعی غربالگری هست و مثل الک دونه درشت ها رو توی بازار وب ایران نگه میداره. نمونش شرکت های بزرگ هاستینگ ایران. قبول کنیم که معدود کسانی که انفرادی سرور داشتند کیفیت خوبی ارائه می کردند و می کنند. اکثر شکایات این انجمن از میزبانان هم برمیگرده به همین افراد . من شکایتی تابحال از پارس دیتا و هاست ایران ندیدم و مورد گذرگاه صرفا افزایش فاکتور بود که تا بحال ندیده بودم. چون شرکت ها پشتوانه مادی دارند و کاربری که شب میخوابه با اطمینان چشماش رو می بنده که صبح نمیاد ببینه سایت اصلا بالا نمیاد و طرف جمع کرده رفته.
مثل کسی که میاد خونه پیش فروشی میخره و بدلیل افزایش قیمت مصالح پیمانکار بزنه در بره! تکلیف این بابایی که خونه رو 2 سال پیش پیش فروش خریده چیه؟!

هر بازاری برای ورود نیاز به پشتوانه داره و پشتوانه امروز فقط و فقط پوله.

:)قوی شو اگر راحت جان طلبی( قوت امروز فقط به پوله حالا هر بازاری که می خواد باشه.)

ParsWebIT
October 13th, 2012, 03:36
کلا هنوز هم مشتری هست که سرویس خوب بخواد برای سایتش و این نوع مشتری انواع سرویسها و قیمتهای رو تست کرده
کلا الان هر ادمی میدونه پول بیشتر بده کیفیت بهتری میخره حتی خرید میوه از سر کوچه هم تابع همین قانون هست.
طرف وی پی اس خریده هر روی یه مصیبت پس وقتی به سرویس دهدنه خوب میرسه همون جا میمونه و میفهمه ماهی 15 تومن بیشتر یده خیلی بهتره تا اینکه سایتش روی 2 ساعت دان باشه
پس 1 مشتری وی پی اس ماهانه 40 هزار تومن بهتر از 4 تا 12 تومنی هست در ماه.
خدارو شکر هنوز هم هستند کسانی که خوب و بد رو درک میکنند و سرویس با کیفیت هزینه دار رو میدونن.
من مدتها هست دارم کار میکنم تو این بازار و بعد دیدن انواع عجیب قیمت و سرویس در این فروم هنوز هم جرات نکرم یک تاپیک فروش بدم که گیر مشتری 15 هزار تومانی نیفتم...
اینجا با وی پی اس ماهی 10 تومن و هاست 10 گیگ 20 تومن پولی در نمیاد. فو*** من روی مشتری شرکتی. اداری و شخصی بوده که داریم خوشبختانه و معمول مشتریان شخصی ما مشتریان طراحی وب سایت هستند که طرف مثلا سایت فروش انتی ویروس و نرم افزار داره هاست 2 گیگ رو سالیانه 130 تومن خرید کرده و میدونه دان تایم نداره پس ئاسه سایتی که داره براش پول در میاره خرج هم میکنه

خوشبختانه با شروع شدن مهر ماه دوستان خردسال و نوجوان به رفتن سر درس و مشق و این گرونی ارز هم خوشبختانه یه سری ارزون فروش رو از بین برد و متاسفانه یک سری از همکاران گرامی رو هم به ورطه شکت داره نزدیک میکنه. شاید فردا من هم یکی از این افراد باشم اما حداقل این که با کاری که کردم و اطمینان مشتریام فردا برم تو بازار تخم مرغ هم بفروشم بازم کسانی که مشتریم بودن میان همونو با خیال راحت میخرن.

parsdrive
October 13th, 2012, 03:47
کلا هنوز هم مشتری هست که سرویس خوب بخواد برای سایتش و این نوع مشتری انواع سرویسها و قیمتهای رو تست کرده
کلا الان هر ادمی میدونه پول بیشتر بده کیفیت بهتری میخره حتی خرید میوه از سر کوچه هم تابع همین قانون هست.
طرف وی پی اس خریده هر روی یه مصیبت پس وقتی به سرویس دهدنه خوب میرسه همون جا میمونه و میفهمه ماهی 15 تومن بیشتر یده خیلی بهتره تا اینکه سایتش روی 2 ساعت دان باشه
پس 1 مشتری وی پی اس ماهانه 40 هزار تومن بهتر از 4 تا 12 تومنی هست در ماه.
خدارو شکر هنوز هم هستند کسانی که خوب و بد رو درک میکنند و سرویس با کیفیت هزینه دار رو میدونن.
من مدتها هست دارم کار میکنم تو این بازار و بعد دیدن انواع عجیب قیمت و سرویس در این فروم هنوز هم جرات نکرم یک تاپیک فروش بدم که گیر مشتری 15 هزار تومانی نیفتم...
اینجا با وی پی اس ماهی 10 تومن و هاست 10 گیگ 20 تومن پولی در نمیاد. فو*** من روی مشتری شرکتی. اداری و شخصی بوده که داریم خوشبختانه و معمول مشتریان شخصی ما مشتریان طراحی وب سایت هستند که طرف مثلا سایت فروش انتی ویروس و نرم افزار داره هاست 2 گیگ رو سالیانه 130 تومن خرید کرده و میدونه دان تایم نداره پس ئاسه سایتی که داره براش پول در میاره خرج هم میکنه

خوشبختانه با شروع شدن مهر ماه دوستان خردسال و نوجوان به رفتن سر درس و مشق و این گرونی ارز هم خوشبختانه یه سری ارزون فروش رو از بین برد و متاسفانه یک سری از همکاران گرامی رو هم به ورطه شکت داره نزدیک میکنه. شاید فردا من هم یکی از این افراد باشم اما حداقل این که با کاری که کردم و اطمینان مشتریام فردا برم تو بازار تخم مرغ هم بفروشم بازم کسانی که مشتریم بودن میان همونو با خیال راحت میخرن.

من هم دقیقا با نظر دوستمون موافقم. تاپیکی رودیده بودم که دوستی 1 گیگ رو میداد 1000 تومان سالیانه!!!! فرض بر اینکه(اصلا صحبتم در مورد ایشون نیست فرض خودم رو میگم) که در مدت 1 روز بیاد و 87 هاست 1000 تومانی بفروشه بشه 87 تومان. کسی هم در یک روز یک هاست 8 گیگی بفروشه 87 تومان. اون 87 سرویس داده و این یکی. دریافتی ها برابره. کیفیت هم خودش رو نشون میده و اصلا نیازی به تبلیغات و شعار نیست.

در کل اینکه ارائه سرویس با کیفیت بالا و سرویس دهی کم اما با قیمت معقول به نظر من خیلی بهتر از ارزون فروشی و سرویس دهی زیاد ولی بدون کیفیت هست(مثلا اون دوستمون رومثال زدم بنده اصلا در مورد کیفیت سرویس هاشون نظری نمیدم. یه وقت به خودشون نگیرن!)

DreamServer
October 13th, 2012, 03:53
بعضی اوقات یعضی پیش بینی ها و تمدید های به موقع و سیاست های کاری هم باعث میشه ولی خب فکر نمیکنم عموما این موارد باعث شده باشه که قیمت پایین داده باشن همه ، البته توی این سیاست کاری ذکر شده وقتی همه میبرن قیمت رو بالا شما هم ببری بالا که سود کنی نه یوز جمع کنی چون وقتی این سیاست رو داری یوزرت رو هم داری!

DreamServer
October 13th, 2012, 03:59
واستون یه چیز خیلی باحال دارم
نگاه کنید کیف کنید البته نخواستم عکس بدم که کامل بخونید و لینک برید
طرف نشته خونه میگه شرکت فلان نه میفهمه پول برق چیه نه میفهمه استهلاک چیه پول سرور هم در نیاد از باباش میگیره
agha
parsa_nightdream: ye chizio didi?
s.sarvit: chi?
parsa_nightdream: xlhost gozashte 1 ig 20 toman
s.sarvit: ki
parsa_nightdream: http://www.webhostingtalk.ir/f15/60065/
s.sarvit: khgodeton fk konid ba
s.sarvit: in kar aslan pole server dar miyad?
parsa_nightdream: che midunam valla
parsa_nightdream: besh pm bedam?
s.sarvit: khod danid
parsa_nightdream: با توجه به نوسانات اخیر ارز قیمت سرور های ما همچنان ثابت است
parsa_nightdream:
parsa_nightdream: غشقع نخسناخمث
parsa_nightdream: yaru koskhole fek konam
s.sarvit: akhe begoo marde momen
s.sarvit: az koja sabte
s.sarvit: mage dc geymato borde bala
s.sarvit: ke bara shoma sabet bashe
s.sarvit: dolar rafte bala
s.sarvit: hichi nemidone
parsa_nightdream:
US - 1gig
RAM - 1gig
Hard 100
port 100 MG
----------------
19000
parsa_nightdream:
parsa_nightdream: inam yeja dgast
parsa_nightdream: 2gig 25000 tomane
parsa_nightdream: agha alan 2 ja dgam hamin qeymate ke
parsa_nightdream: dastan chie
s.sarvit: vala nemidonam
parsa_nightdream:

آقا این یه کلمش جریان داره! :دی پاکش کن! :دی

Mehdi_Enter
October 13th, 2012, 04:05
روز های بسیار بدی در پیش است و به احتمال زیاد همکاران ضعیف و تازه کار و شاید حتی متوسط ها هم شکست را تجربه کنند.

TARIMEHR
October 13th, 2012, 05:47
سرویس دهنده ها اصلا از شکست نترسین
خودم تجربه توی این زمینه دارم
حدود دو هفته داغون هستین بعدش کم کم به فکر راه اندازی مجدد میوفتین
بعد میگین کی میخواد دوباره یوزر جمع کنه و ...
خلاصه بعد یه مدت دوباره شروع میکنین :))

آگونیس
November 14th, 2012, 04:25
moncler outlet store (http://www.moncleroutletgoods.com/)
moncler outlet online (http://www.moncleroutletgoods.com/)
moncler outlet store locations (http://www.moncleroutletgoods.com/)
moncler kids outlet (http://www.moncleroutletgoods.com/)
moncler womens jackets (http://www.moncleroutletgoods.com/)
.

Within the inspection period the client has the way to inspect almost all the systems on the house that will thereby determine that the house seems to have any situations serious ample to ask the proprietor to mend or replace a service or purely fix some thing.It is on this 10 evening period, the consumer in virtually every circumstance will need to hire an expert home inspector.On Arizona, this includes Phoenix, the property market inspectors have a very standard kind they complete on all home some people inspect.The contour allows regarding inspections from the exterior among them cracks, that roof, pipes, kitchens along with appliances, that HVAC program, wiring the anesthetist can see, like with the attic, other electrical things like whether every different outlet runs and no matter if there are actually GCFI Circuits nearly water sections like kitchen sinks and tubsbuy moncler (http://www.moncleroutletgoods.com/) moncler jackets (http://www.moncleroutletgoods.com/) outlet moncler (http://www.moncleroutletgoods.com/) buy moncler (http://www.moncleroutletgoods.com/) moncler outlet (http://www.moncleroutletgoods.com/) Moncler Vest Men Sleeveless Red White Black - $169.00 : Cheap Moncler Outlet Online Store, moncleroutletgoods.com language: http://www.moncleroutletgoods.com/langimg/gericon.gifDeutsch (http://www.moncleroutletgoods.com/de/) http://www.moncleroutletgoods.com/langimg/fricon.gifFrançais (http://www.moncleroutletgoods.com/fr/) http://www.moncleroutletgoods.com/langimg/iticon.gifitaliano (http://www.moncleroutletgoods.com/it/) http://www.moncleroutletgoods.com/langimg/esicon.gifEspañol (http://www.moncleroutletgoods.com/es/) http://www.moncleroutletgoods.com/langimg/pticon.gifPortuguês (http://www.moncleroutletgoods.com/pt/) http://www.moncleroutletgoods.com/langimg/jpicon.gif日本語 (http://www.moncleroutletgoods.com/jp/) http://www.moncleroutletgoods.com/langimg/ruicon.gifrussian (http://www.moncleroutletgoods.com/ru/) http://www.moncleroutletgoods.com/langimg/aricon.gifarabic (http://www.moncleroutletgoods.com/ar/) http://www.moncleroutletgoods.com/langimg/noicon.gifnorwegian (http://www.moncleroutletgoods.com/no/) http://www.moncleroutletgoods.com/langimg/svicon.gifswedish (http://www.moncleroutletgoods.com/sv/) http://www.moncleroutletgoods.com/langimg/daicon.gifdanish (http://www.moncleroutletgoods.com/da/) http://www.moncleroutletgoods.com/langimg/nlicon.gifNederlands (http://www.moncleroutletgoods.com/nl/) http://www.moncleroutletgoods.com/langimg/fiicon.giffinland (http://www.moncleroutletgoods.com/fi/) http://www.moncleroutletgoods.com/langimg/gaicon.gifireland (http://www.moncleroutletgoods.com/ie/) http://www.moncleroutletgoods.com/langimg/icon.gifEnglish (http://www.moncleroutletgoods.com/) Payment | (http://www.moncleroutletgoods.com/index.php?main_page=Payment_Methods) Shipping & Returns | (http://www.moncleroutletgoods.com/index.php?main_page=shippinginfo) Wholesale | (http://www.moncleroutletgoods.com/index.php?main_page=Payment_Methods) Contact Us (http://www.moncleroutletgoods.com/index.php?main_page=contact_us) Welcome! Sign In (http://www.moncleroutletgoods.com/index.php?main_page=login) or Register (http://www.moncleroutletgoods.com/index.php?main_page=create_account) http://www.moncleroutletgoods.com/includes/templates/polo/images/spacer.gifPowered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce (http://www.moncleroutletgoods.com/index.php?main_page=shopping_cart)Your cart is empty http://www.moncleroutletgoods.com/includes/templates/polo/images/logo.gifPowered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce (http://www.moncleroutletgoods.com/) Home (http://www.moncleroutletgoods.com/) Moncler New 2012 (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-new-2012-c-1.html) Moncler Womens (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-womens-c-21.html) Moncler Mens (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-mens-c-22.html) Moncler Kids (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-kids-c-23.html) Moncler Handbags (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-handbags-c-18.html) Currencies US Dollar CNY Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone Categories Moncler New 2012 (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-new-2012-c-1.html) Moncler Womens (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-womens-c-21.html) Moncler Mens (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-mens-c-22.html) Moncler Boots (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-mens-moncler-boots-c-22_12.html) Moncler Down Coats (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-mens-moncler-down-coats-c-22_9.html) Moncler Jackets (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-mens-moncler-jackets-c-22_8.html) Moncler Shoes (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-mens-moncler-shoes-c-22_14.html) Moncler Sweater (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-mens-moncler-sweater-c-22_10.html) Moncler T Shirts (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-mens-moncler-t-shirts-c-22_13.html) Moncler Vest (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-mens-moncler-vest-c-22_11.html) Moncler Kids (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-kids-c-23.html) Moncler Handbags (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-handbags-c-18.html) Moncler Hats & Scarves (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-hats-amp-scarves-c-19.html) Moncler Caps (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-caps-c-20.html) Featured - [more] (http://www.moncleroutletgoods.com/featured_products.html) http://www.moncleroutletgoods.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-7988.jpgMoncler Coats Women 7988 (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-coats-women-7988-p-120.html) Moncler Coats Women 7988 (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-coats-women-7988-p-120.html)$1,029.00 $236.00Save: 77% offhttp://www.moncleroutletgoods.com/images/_small//moncler_03/Moncler-New-2012/Moncler-2012-New-mineral-green.jpgMoncler 2012 New mineral green (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-2012-new-mineral-green-p-7.html) Moncler 2012 New mineral green (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-2012-new-mineral-green-p-7.html)$1,639.00 $358.00Save: 78% offhttp://www.moncleroutletgoods.com/images/_small//moncler_03/Moncler-New-2012/Moncler-2012-New-gray.jpgMoncler 2012 New gray (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-2012-new-gray-p-6.html) Moncler 2012 New gray (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-2012-new-gray-p-6.html)$1,639.00 $358.00Save: 78% offhttp://www.moncleroutletgoods.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Down-Coats/Moncler-Coats-Women-5845.jpgMoncler Coats Women 5845 (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-coats-women-5845-p-101.html) Moncler Coats Women 5845 (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-coats-women-5845-p-101.html)$1,029.00 $236.00Save: 77% off Home (http://www.moncleroutletgoods.com/) :: Moncler Mens (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-mens-c-22.html) :: Moncler Vest (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-mens-moncler-vest-c-22_11.html) :: Moncler Vest Men Sleeveless Red White Black .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; } http://www.moncleroutletgoods.com/images//moncler_03/Moncler-Vest-For/Moncler-Vest-Men-Sleeveless-Red-White-Black.jpgMoncler Vest Men Sleeveless Red White Black (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-vest-men-sleeveless-red-white-black-p-311.html) (http://www.moncleroutletgoods.com/index.php?main_page=popup_image&pID=311)http://www.moncleroutletgoods.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Vest-For/Moncler-Vest-Men-Sleeveless-Red-White-Black.jpgMoncler Vest Men Sleeveless Red White Black (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-vest-men-sleeveless-red-white-black-p-311.html)larger image Moncler Vest Men Sleeveless Red White Black $739.00 $169.00Save: 77% off Please Choose: Please Choose Size L M S XL XXL Size Chart (http://www.moncleroutletgoods.com/index.php?main_page=Size) Add to Cart: http://www.moncleroutletgoods.com/rppay/visamastercard.jpg/moncler_03/Moncler-Vest-For/Moncler-Vest-Men-Sleeveless-Red-White-Black.jpg (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-vest-men-sleeveless-red-white-black-p-311.html) The brand of Moncler is very popular now.Without any doubts this brand becomes more and more widespread both for the design and the style. Welcome to our Moncler outlet online store,you can find many products with unbelievable prices,the Moncler Vest For Mens was offered with the lowest price and more surprises on our Moncler outlet store online will make everyone can afford them.About Moncler Vest Men Sleeveless Red White Black is one classic style among a wide variety of Moncler Vest For Mens available at our store.Moncler Vest For Mens always show people its brilliant color and luxury, which fits the favorites of most of people. Nowadays, they like to catch the trendy of fashion through hair styles, stylish clothes, and so on. The moncler clothes is just shown in the market for selection to make people have their own styles. http://www.moncleroutletgoods.com/images//moncler_03/Moncler-Vest-For/Moncler-Vest-Men-Sleeveless-Red-White-Black.jpg/moncler_03/Moncler-Vest-For/Moncler-Vest-Men-Sleeveless-Red-White-Black.jpg (http://www.moncleroutletgoods.com/images//moncler_03/Moncler-Vest-For/Moncler-Vest-Men-Sleeveless-Red-White-Black.jpg) http://www.moncleroutletgoods.com/images//moncler_03/Moncler-Vest-For/Moncler-Vest-Men-Sleeveless-Red-White-Black-1.jpg/moncler_03/Moncler-Vest-For/Moncler-Vest-Men-Sleeveless-Red-White-Black-1.jpg (http://www.moncleroutletgoods.com/images//moncler_03/Moncler-Vest-For/Moncler-Vest-Men-Sleeveless-Red-White-Black-1.jpg) Related Products http://www.moncleroutletgoods.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Vest-For/Moncler-Vest-Men-2011-Sleeveless-Red.jpgMoncler Vest Men 2011 Sleeveless Red (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-vest-men-2011-sleeveless-red-p-283.html) Moncler Vest Men 2011 Sleeveless Red (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-vest-men-2011-sleeveless-red-p-283.html) http://www.moncleroutletgoods.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Vest-For/Moncler-Vest-Men-Sleeveless-Azure.jpgMoncler Vest Men Sleeveless Azure (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-vest-men-sleeveless-azure-p-300.html) Moncler Vest Men Sleeveless Azure (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-vest-men-sleeveless-azure-p-300.html) http://www.moncleroutletgoods.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Vest-For/Moncler-Vest-Men-Sleeveless-Black-White.jpg (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-vest-men-sleeveless-black-white-p-303.html)Moncler Vest Men Sleeveless Black White (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-vest-men-sleeveless-black-white-p-303.html) http://www.moncleroutletgoods.com/images/_small//moncler_03/Moncler-Vest-For/Moncler-Vest-Men-Sleeveless-Purple.jpgMoncler Vest Men Sleeveless Purple (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-vest-men-sleeveless-purple-p-310.html) Moncler Vest Men Sleeveless Purple (http://www.moncleroutletgoods.com/moncler-vest-men-sleeveless-purple-p-310.html) http://www.moncleroutletgoods.com/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gifWrite Review (http://www.moncleroutletgoods.com/index.php?main_page=product_reviews_write&products_id=311&number_of_uploads=0) Home (http://www.moncleroutletgoods.com/index.php) Shipping (http://www.moncleroutletgoods.com/index.php?main_page=shippinginfo) Wholesale (http://www.moncleroutletgoods.com/index.php?main_page=Payment_Methods) Order Tracking (http://www.moncleroutletgoods.com/index.php?main_page=shippinginfo) Coupons (http://www.moncleroutletgoods.com/index.php?main_page=Coupons) Payment Methods (http://www.moncleroutletgoods.com/index.php?main_page=Payment_Methods) Contact Us (http://www.moncleroutletgoods.com/index.php?main_page=contact_us) MONCLER STORE (http://www.outletmonclershop.com/) MONCLER WOMEN JACKETS (http://www.outletmonclershop.com/) MONCLER MEN JACKETS (http://www.outletmonclershop.com/) MONCLER KIDS (http://www.outletmonclershop.com/) MONCLER COAT (http://www.outletmonclershop.com/) MONCLER VEST (http://www.outletmonclershop.com/) MONCLER BOOTS (http://www.outletmonclershop.com/) Copyright © 2012 All Rights Reserved. moncler outlet store (http://www.moncleroutletgoods.com/) moncler outlet online (http://www.moncleroutletgoods.com/) moncler outlet store locations (http://www.moncleroutletgoods.com/) moncler kids outlet (http://www.moncleroutletgoods.com/) moncler womens jackets (http://www.moncleroutletgoods.com/) . Within the inspection period the client has the way to inspect almost all the systems on the house that will thereby determine that the house seems to have any situations serious ample to ask the proprietor to mend or replace a service or purely fix some thing.It is on this 10 evening period, the consumer in virtually every circumstance will need to hire an expert home inspector.On Arizona, this includes Phoenix, the property market inspectors have a very standard kind they complete on all home some people inspect.The contour allows regarding inspections from the exterior among them cracks, that roof, pipes, kitchens along with appliances, that HVAC program, wiring the anesthetist can see, like with the attic, other electrical things like whether every different outlet runs and no matter if there are actually GCFI Circuits nearly water sections like kitchen sinks and tubs

درگاه بانک ملت دارید جناب؟ بنده یک مورد رو نیاز دارم :)))

TARIMEHR
November 14th, 2012, 05:05
این اومد به فروشنده هایی که در اثر نوسان نرخ ارز آواره شدن توی این سرمای پاییزی لباس بده