PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با پیشنهاد این سرور مجازی میخوایم اینجارو بترکونیم ! :-)

ERfan.Taleghani
October 7th, 2012, 17:15
سلام. دوستان عزیز باید منتظر سرور جدید باشید . به هیچ عنوان سفارش جدید پذیرفته نمی شود ! 6 عدد سرور کاملا پر هستند . سرور جدید تا 48 ساعت آینده تحویل می شود و دوستانی که هارد بالا احتیاج دارند از طریق پیغام خصوصی در تماس باشند پیشنهاد های مناسبی دارم.

با پیغام خصوصی در تماس باشید

AvalinHost
October 7th, 2012, 17:19
آفرین!

vp_server
October 7th, 2012, 17:52
یه 10 کیلو از درشت هاش رو واسمون جدا کن :d!
بار بعدی کی میرسه؟؟؟!
بچه ها جدیدا راهی واسه اورسل کردن هارد پیدا شده!!!!!!!!!؟ :)))))))

ERfan.Taleghani
October 7th, 2012, 18:19
همیشه راه عبور از بحران ها گران کردن و گران فروشی نیست !

من روی اکثر سرویس هام هارد زیادی دارم ! مخصوصا روی Yesuphost و Xlhost و همینطور Redstation

یس آپ هاست رو 12 تا هارد 3 ترابایت ساتا دارم . روی Xlhost هارد های 3 ترابایتی استفاده می کنم که هر کدام حدودا 50 هزار تومان میشه هزینش ! و سروری که دارم 8 تا هارد رو ساپورت می کنه ! رد استیشن هم 12 تا 2 ترا هستش . دنبال اینم نیستم که بازار دیگر دوستان رو خراب کنم و اصلی منظقی هم نیست این طرز فکر . ولی امیدوارم واسه کسانی که دنبال حجم بالا هستند بتونم کمکی واقع باشم . شمام دوست داشتی چند کیلو درشت درشت براتون کنار بذارم :))

ERfan.Taleghani
October 8th, 2012, 17:27
کلیه سفارش ها تحویل شده. دوستان 16 ترابایت فضای دیسک خالی بر روی سرور های انگلیس موجود است

tizparvaz
October 8th, 2012, 17:33
یه 10 کیلو از درشت هاش رو واسمون جدا کن :d!
بار بعدی کی میرسه؟؟؟!
بچه ها جدیدا راهی واسه اورسل کردن هارد پیدا شده!!!!!!!!!؟ :)))))))

اورسل روی هارد چیز جدیدی نیست از اول که وی ام و بود قابلیت شیر کردن هارد هم بود این بستگی به میزان اطلاعات شما داه
-------------
این دوستمون هم تایید میشن فک نمیکنم بخواد هاردو شیر کنه اونم تو همچین حجمی اصلا عقلانی نیست شیر کردن هارد ماله زمانیه که شما مطمئنی مشتریت هاردشو مصرف نمیکنه مثل مشتریای ... فروش ، ایشون که داره هارد میفروشه مطمئن باشید شیر نمیزنه چون 100% مشتریش میخواد از هارد استفاده کنه
موفق باشید

ERfan.Taleghani
October 8th, 2012, 17:35
ممنون عزیزم ! آقا یک آفر داده بودند واسه هارد بنده 3 ماهه پرداخت کردم . 12 تا هارد 2 ترابایت علاوه بر 4 ترابایت هارد خود سرور گرفتم ! یک سری مشتری خاص داشتم. هزینه سرور با استفاده از اون مشتری های خاص درومده ! ولی الان با این حال این همه هارد خالی رو میشه به عنوان یک منبع درامدی دونست که هم مشتری راضی باشه و هم ما به هدفمون برسیم

ERfan.Taleghani
October 8th, 2012, 21:49
یک پیشنهاد فوق العاده :

رم : 4 گیگابایت
400 گیگابایت فضای دیسک
ترافیک نا محدود
وی پی اس لینوکس + کانفیگ شده کامل + لایسنس دایرک ادمین

ماهانه »: 90 هزار تومان

hadi-110
October 9th, 2012, 01:05
دوست عزیز کاملا تایید میشن من ازشون سرویس خریدم کاملا راضی ام
امیدوارم بهتر هم بشه...

medianet
October 9th, 2012, 10:03
قیمت هاتون یکم بالا نیست دوست عزیز ؟

MihanTech
October 9th, 2012, 11:33
قیمت هاتون یکم بالا نیست دوست عزیز ؟

:-|

vp_server
October 9th, 2012, 11:50
سلام. با یک پیشنهاد فوق العاده در خدمت شما هستیم !

پلان :

2 گیگابایت رم
800 گیگابایت فضای دیسک
ترافیک نا محدود روی پورت 10
پردازنده : 4 هسته 3 گیگاهرتز

ماهانه : 90 هزار تومان !

با این آفرها توقعات مشتری ها رو دارید بالا میبرید :)!

ERfan.Taleghani
October 9th, 2012, 15:07
سلام. تعرفه های ما درج شده در سایت ! این به صورت یک آفر هستش و قیمت های مقطوع هستش ! مطمئن باشید هزار تومان هم تخفیف نداره دیگه این پیشنهاد ! ضمن اینکه کسی که واقعا نیاز داشته باشه میاد سمت همچین سرویسی ! نه اینکه دنبال ارائه سرویس فندق شکن و ... باشه ! اکثر یوزر های پر توقع دنبال سرویس های 5 هزار تومانی اند عزیز

Talahost.Com
October 9th, 2012, 15:41
ترافیک نا محدود روی پورت 10

پورت 10؟

delta
October 9th, 2012, 16:06
کانفیگت vm هست برادر؟
پهنای باندت واقعا نامحدوده؟ یعنی 30 ترابایتم بسوزونیم مشکلی باهاش نداری؟ یا افت سرعت پیش نمیاد؟

ERfan.Taleghani
October 9th, 2012, 17:43
کانفیگت vm هست برادر؟
پهنای باندت واقعا نامحدوده؟ یعنی 30 ترابایتم بسوزونیم مشکلی باهاش نداری؟ یا افت سرعت پیش نمیاد؟

سلام ! تا 10 ترابایت رو رایگان در نظر میگیرم . اگر مصرف باقی یوزر ها در حد معمول باشه تا 20 ترابایت هم مشکلی نیست. ولی برای مصارف بیشتر بر روی سرور های کانادا سرویس میدیم و هر 10 ترابایت رو 70 هزار تومان حساب می کنیم . البته از هاست دی ال بابت سرویس دهنده باید ممنون بود که از yesuphost آفر های فوق العادهی برای سرور ارائه میدند.وگرنه قیمت سرویس و ترافیک فوقالعاده بالاست بر روی این دیتا سنتر

ostadomid
October 14th, 2012, 23:42
معلوم هست شما کجایی؟ من از روز جمعه تیکت دادم. هیچکس جوابگو نیست. این چه وضع پشتیبانیه آخه. یکنفری داری سرویس میفروشی؟ هر چقدر اخلاقت و سرورت خوب بود پشتیبانیت بده.

MagicVps.Com
October 15th, 2012, 21:12
معلوم هست شما کجایی؟ من از روز جمعه تیکت دادم. هیچکس جوابگو نیست. این چه وضع پشتیبانیه آخه. یکنفری داری سرویس میفروشی؟ هر چقدر اخلاقت و سرورت خوب بود پشتیبانیت بده.

سلام به من گفتن ایشون براتون اوکی کردم خودشون نبودن مشکل داشتن سروتون الان پینگ میشه

hadi-110
October 16th, 2012, 00:40
آقا این هارد نارو که قرار بود 600 باشه 400 زدی یه ماهم داره تموم میشه ده روزه تیکت زدم که 200تادیگه رو اد کن خبری ازت نیست؟

ostadomid
October 16th, 2012, 01:03
آقا این هارد نارو که قرار بود 600 باشه 400 زدی یه ماهم داره تموم میشه ده روزه تیکت زدم که 200تادیگه رو اد کن خبری ازت نیست؟

هر وقت کنسول سرویس من رو دادند هارد شما رو هم اضافه میکنند. اصلا چیزی به اسم پشتیبانی وجود نداره. حالا یا درگیر درس و مشق هستند یا اینکه به قول خودشون پول سرورها در اومده و خوب حدس من اینه که دیگه نیازی به پاسخگویی به مشتری ندارند. از روز اولی که سرویس گرفتم گفتند کنسول میدند. اما هر زو با یه بهونه و قسم دادنی گفتند نشده اما حتما میدند. الانم دیگه اونقدری تا آخر سرویس نمونده. دوستانی که پشتیبانی براشون مهمه همینجا بگم که اگه هر چیزی داشته باشند پشتیبانی در حد صفره !!!

ostadomid
October 16th, 2012, 01:15
یا میره بیرون 10 دقیقه دیگه بیاد !!!!!!!!!!

دقیقا بعد از تحویل سرویس همین جمله رو گفت. رفت 10 دقیقه دیگه بیاد که سیستم رو اکتیو کنه. جالبه که یک هفته هم طول کشید که اکتیو کنه. هرچند که تا حالا همچین اکتیویشنی من ندیدم. بنده خدا نمیدونست چطوری 2008 r2 رو اکتیو کنه. اما خوب نمیدونم جریان چیه که سرویس هاش کیفیت خوبی داره. احتمالا سرور خلوته و تا جایی که هزینه سرور + یکم سود در بیاد دیگه بیخیال شده و اینم شده نتیجه پشتیبانی. واقعا اگه پشتیبانی داشت من یکی که مشتری دائمش میشدم

zerocpanel
October 16th, 2012, 01:16

سلام به من گفتن ایشون براتون اوکی کردم خودشون نبودن مشکل داشتن سروتون الان پینگ میشه

هر وقت کنسول سرویس من رو دادند هارد شما رو هم اضافه میکنند. اصلا چیزی به اسم پشتیبانی وجود نداره. حالا یا درگیر درس و مشق هستند یا اینکه به قول خودشون پول سرورها در اومده و خوب حدس من اینه که دیگه نیازی به پاسخگویی به مشتری ندارند. از روز اولی که سرویس گرفتم گفتند کنسول میدند. اما هر زو با یه بهونه و قسم دادنی گفتند نشده اما حتما میدند. الانم دیگه اونقدری تا آخر سرویس نمونده. دوستانی که پشتیبانی براشون مهمه همینجا بگم که اگه هر چیزی داشته باشند پشتیبانی در حد صفره !!!

اصلا ابدا رو پشتیبانی این آقا حساب نکنید اگر دوست دارید تکست چت رو بدم خدمتتون این آقا صبح تا شب خوابه یا میره بیرون 10 دقیقه دیگه بیاد !!!!!!!!!!
از نظره بنده وقتی پشتیبانی نباشه یه قرون ارزش نداره :|
ولی ارض کردم هرکی پشتیبانی نیمیخواد میتونه از ایشون سرویس بگیره....

MagicVps.Com
October 16th, 2012, 01:30

دقیقا بعد از تحویل سرویس همین جمله رو گفت. رفت 10 دقیقه دیگه بیاد که سیستم رو اکتیو کنه. جالبه که یک هفته هم طول کشید که اکتیو کنه. هرچند که تا حالا همچین اکتیویشنی من ندیدم. بنده خدا نمیدونست چطوری 2008 r2 رو اکتیو کنه. اما خوب نمیدونم جریان چیه که سرویس هاش کیفیت خوبی داره. احتمالا سرور خلوته و تا جایی که هزینه سرور + یکم سود در بیاد دیگه بیخیال شده و اینم شده نتیجه پشتیبانی. واقعا اگه پشتیبانی داشت من یکی که مشتری دائمش میشدم

دوستان هرکدوم روی سررو انگلستان پنل نداره بگن من بارشون اکتیو میکنم ایشون مشکل داشتن یا هرچیزیکه اوکی نکردن بی اطلاع هستم ولی از اونجایکه اطمینان دارن به بنده و مشخصات سروراصلی را به من دادن . ایپیتون بفرستید من پنل اوکی میکنم براتون تا خودشون بیان یا هرکدوم از سروهاشونکه اکتیو نشده ویندوزش ویندزو 2008 شمخصات بفرستن تا اوکی کنم بارشون

zerocpanel
October 16th, 2012, 01:34

خالا من نمیخواستم اینو بگم این آقا حتی بلد نیست یه وی پی اس ویندوز 2003 رو وصل کنه یعنی کانفیگ کنه بر روی سرور لینوکس IBSng برای ارائه سرویس چیز پی ان !
آخرشم متوصل میشه به یه بنده خدایی مثل دوست و همکاران خوبمون به فرض مثال آقای MagicVps !
بازم خدا پدر ایشونو بیامورزه که این و از رو زمین با قاشق جم میکنه:))

MagicVps.Com
October 16th, 2012, 02:36
پنل سرور برای ostadomid ارسال شد انشالله مشکل شما هم با اقای طالقانی حل بشه وگرنه من این وسط کاره ا ی نیتسم و خواستم فقط مشکلتون حل بشه و کارتون را بیافته

ERfan.Taleghani
October 16th, 2012, 17:39
شما جهت سرویس فندق شکن سرویس میخواستید ! من سرویس نمیدم و گفتم سرویس رو تحویل میدم و باقی کارها برای شماست ! 2 . شما قرار بود 45 هزار تومان پول بدید. گفتید واریز شده. حساب رو چک کردم و دیدم 20 هزار تومان واریز شده ! پس لطفا دروغ نگید به بنده . سوم اینکه هزینتون رو 2 روز بعد برگشت زدم و کلی تشکر کردید. پس جلوی دوستان نیاید بگید ال هست و بل هستش !

ERfan.Taleghani
October 16th, 2012, 17:41

آقای امید خان. یک ماه بهتون حال دادم. سرویس فوق العاده هم دادم بهتون. تیکت هاتون رو هم خواستید عکس پیوست بذارم که هر 5 دقیقه جواب داده شده ! ضمنا. آخری رو هم اگر دیدید طول کشید چون بیمارستان بستری بودم ! نمیخوام تهدید کنم یا بگم ماه دیگه بهتون سرویس نمیدم ! چون به قول شما من گیر درسو مشق هستم و شایدم کودکستانی هستم ! ولی مخلص این مملکت ایرانی هستم که دستتو تا ته بکنی تو عسل تا کف پاتو قورت میدن ! بازم دم شما گرم !

ERfan.Taleghani
October 16th, 2012, 17:43
خالا من نمیخواستم اینو بگم این آقا حتی بلد نیست یه وی پی اس ویندوز 2003 رو وصل کنه یعنی کانفیگ کنه بر روی سرور لینوکس IBSng برای ارائه سرویس چیز پی ان !
آخرشم متوصل میشه به یه بنده خدایی مثل دوست و همکاران خوبمون به فرض مثال آقای MagicVps !
بازم خدا پدر ایشونو بیامورزه که این و از رو زمین با قاشق جم میکنه:))

آقای مجیک وی پی اس شما فامیل و آشنای صمیمی و همشهری گل بنده هستند ! پس دلیل نمیشه ایشون رو قاطی همکاراتون کنید ! فکر نکنم در خور ایشون باشه که با شما سرو کله بزنند !

ERfan.Taleghani
October 16th, 2012, 17:56

دوست عزیز اکتیو کردن ویندوز باید شاخ داشته باشه ؟ من یک شاخ هم براش گذاشتم به خدا ! دیگه اکی هست ؟ الان اکتیوه ؟ 9122

habiballahafg
October 16th, 2012, 18:17
آقا عرفان عزیز تایید میشند من که دوسشون دارم :->

ostadomid
October 16th, 2012, 19:21
دوست عزیز اکتیو کردن ویندوز باید شاخ داشته باشه ؟ من یک شاخ هم براش گذاشتم به خدا ! دیگه اکی هست ؟ الان اکتیوه ؟ http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f15/9122-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D8%AE%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%88-%D8%A8%D8%AA%D8%B1%DA%A9%D9%88%D9%86%DB%8C%D9%85-ddd-jpg

نه قربان شاخ و دم نداره فقط نمیدونم چرا تو این عکسی که من الان از سرویسم گرفتم و اینجا میذارم برای من مدل با عکسی که شما میذاری فرق داره.

9123

من گفتم سرویساتون با کیفیت و خوبه حتی یک دلیل هم براش گفتم که نظر شخصی خودم هست. اما پشتیبانی کلا خرابه. الانم اومدم از تیکت ها عکس بذارم که دیدم یه سری رو زحمت کشیدید خذف کردید.

اتفاقا دم شما گرم.

منت هم سر مشتری نذار دوست من. همه جا گفتم اخلاقت خوبه ، سرورت سرعت شبکه و به خصوص هاردش خوبه اما داری کار رو یکنفری شایدم نهایتا دو نفری اداره میکنی که این تعداد آدم برای پشتیبانی کمه.
هم باید بد کارت رو گفت هم خوبشه. توقع نداشته باش بخاطر خوبیهای سرویست چشمم رو روی پشتیبانی ضعیف ببندم. درس و مشق هم عزیز جان کنایه از اینه که یا دانشجویی یا دانش آموز که هیچ کدومم توهین نیست. فقط نشون میده که اولویت اول وقتت چیزی بجز سرورهای شماست و حالا هم که تیم پشتیبانی ات (اگه تیم باشه) کم تعداده حساب کار ما مشخصه.
اصلا همه اینها به کنار، از قبل خرید نگفتم من بدون کنسول نمیگیرم؟ گفتی ارائه میدی! پس چرا تازه دیشب این جناب مجیک وی پی اس برام فعال کرده؟ یعنی 3 هفته مشکل معده داشتید؟ 3هفته پورت ها بسته بود؟ یعنی فقط خودتون باید باشید تا یکی جواب تیکت بده؟ قبول کنید که اهمال کردید.

poriya_hashie
October 16th, 2012, 19:56
به هیچ عنوان این شخص تایید نمیشه
نه از نظر پشتیبانی نه سرویس دهی نه اخلاق و رفتار
دانش فنی لازم رو به هیچ عنوان ندارند
زمانی که تازگی توی این کار اومده بودند من ازشون سرویس داشتم
این اقا اول خیلی محترمانه و دوستانه و کمی هم لارج بازی اسپانسر ما شدن و گفتند نمی خواد هزینه بدید و ماهم دیدم اول کار یهوی پی اس قوی دادند و گفتند چه قدر میتونید بدید ما هم گفتیم ماهی 50
خلاصه یواش یواش صحبت هزینه شد و ما هم گفتیم همون 50 مشکلی نیست
1ماه از ایشون سرویس داشتیم بالای 2باتر مارو از این وی پی اس به اون وی پی اس مینداختن هی از این وی پی اس بو اون وی پی س
این وسط 10 گیگ اطلاعت من ناقص شد + چند روز خوابیدن سایت + خیلی اذیت شدن

یه iis نصب کردن هی مارو منتظر نگه میداشت برای چند روز و اخر سرم ماروروی یک وی پی اس با 1 چهارم اون چیزی که اول داده بودند رو دادند

جالبیش اینه از کیمسوفی داده بودند و به بنده گفته بودند ovh
لود cpu همیشه روی 100 بود که بهشون گفتم oversell کردید :)
و ایشون همیشه یا بیمارستان هست یا مشکلی داره کلا نیستند!!!
و مشکل جدی که واقعا نتونستم تحمل کنم این بود vps که دست من بود دیدم پسورشو دست شخص دیگه ای داده و میگه ولش کن من بد به تو vps میدم
همون تنظیم کردن vps رو دوست خبم نشتند کامل تنظیم و ... کردند
منم اومدم پس vps هارو تعویض کردم و گفتم اینها سرویس های من هستند سرویس دیگه ای به ایشون بده
دوست من زحمت کشیده برای من چیزهایی که لازم داشتم رو کانفینگ کرده بعد بدم شما بدی به مشتریت!!
خلاصه این اقا با اخلاقشون و صمیمانه برخورد کردنشون هیچ جوره تایید نمیشه
در اخر هم به بنده میگن اگر تا ساعت x انتقال دادی که هیچ ندادی اطلاعاتت رو پاک میکنیم !!

اگر میخواید مثل مین خونه بدوش این اقا نباشید اصلا سمتشون نرید چون 100% به مشکل می خورید
این صحبت ها هم بحث انتقادی نیست توصیه به دوستان هست جهت انتخاب بهتر

و اینم در آخر بگم این شخص با استفاده از اهوازی بودن خودشون چون دیدم خیلی هم میگن همشهری
وجه اهوازی هارو خراب میکنند
اهوازی ها اصلا همچین آدم هایی نیستند

موفق باشید

MagicVps.Com
October 16th, 2012, 19:58
نه قربان شاخ و دم نداره فقط نمیدونم چرا تو این عکسی که من الان از سرویسم گرفتم و اینجا میذارم برای من مدل با عکسی که شما میذاری فرق داره.

9123

من گفتم سرویساتون با کیفیت و خوبه حتی یک دلیل هم براش گفتم که نظر شخصی خودم هست. اما پشتیبانی کلا خرابه. الانم اومدم از تیکت ها عکس بذارم که دیدم یه سری رو زحمت کشیدید خذف کردید.

اتفاقا دم شما گرم.

منت هم سر مشتری نذار دوست من. همه جا گفتم اخلاقت خوبه ، سرورت سرعت شبکه و به خصوص هاردش خوبه اما داری کار رو یکنفری شایدم نهایتا دو نفری اداره میکنی که این تعداد آدم برای پشتیبانی کمه.
هم باید بد کارت رو گفت هم خوبشه. توقع نداشته باش بخاطر خوبیهای سرویست چشمم رو روی پشتیبانی ضعیف ببندم. درس و مشق هم عزیز جان کنایه از اینه که یا دانشجویی یا دانش آموز که هیچ کدومم توهین نیست. فقط نشون میده که اولویت اول وقتت چیزی بجز سرورهای شماست و حالا هم که تیم پشتیبانی ات (اگه تیم باشه) کم تعداده حساب کار ما مشخصه.
اصلا همه اینها به کنار، از قبل خرید نگفتم من بدون کنسول نمیگیرم؟ گفتی ارائه میدی! پس چرا تازه دیشب این جناب مجیک وی پی اس برام فعال کرده؟ یعنی 3 هفته مشکل معده داشتید؟ 3هفته پورت ها بسته بود؟ یعنی فقط خودتون باید باشید تا یکی جواب تیکت بده؟ قبول کنید که اهمال کردید.

عزیز این موارد بصوتر دوستانه باهممیتوندی حل کنید الان شما یه جیزیبگیداوناقا همیه چیزی بگه کارتون پیش نمیره مشخصاتون لوگین بفرستید تا ویندوزتون من براتون اوکی میکنم حالا به هر دلیل عقب افتاده یا هرچی بود دوطرف کوتاه بییاد

مشخصات بفرستید من بارتون اکتیومیکنم که این مشکلتونهم حل بشه

danitfk
October 16th, 2012, 20:06
ترکوندی اینجارو با این آفر 8-}:67::79::->

ostadomid
October 16th, 2012, 20:11
عزیز این موارد بصوتر دوستانه باهممیتوندی حل کنید الان شما یه جیزیبگیداوناقا همیه چیزی بگه کارتون پیش نمیره مشخصاتون لوگین بفرستید تا ویندوزتون من براتون اوکی میکنم حالا به هر دلیل عقب افتاده یا هرچی بود دوطرف کوتاه بییاد

مشخصات بفرستید من بارتون اکتیومیکنم که این مشکلتونهم حل بشه

من هم با شما موافقم تا الان هم از حالت دوستانه خارج نشدم. هیچ کدوم از این دوستانی که اومدن انتقاد میکنند هم فامیل من نمیشن. میبینید که همه دارند یک حرف رو میزنند. اخلاق و رفتار و سرویس خوب رو تایید میکنند اما پشتیبانی رو خیر. این پست ها باعث میشه سایر دوستان دقیقا بدوننند حسن و عیب کار جناب طالقانی چیه.

من براتون اطلاعات رو میفرستم نمیخواد اکتیو کنید فقط ببینید که آیا اکتیو شده یا من اینقدر بیکارم که بخوام دروغ بگم و کار این بنده خدا رو سیاه کنم

ERfan.Taleghani
October 16th, 2012, 20:12
دوستانی که از بنده سرویس ندارند لطفا به هیچ عنوان نظر ندند !

آقای پوریا ی عزیز. شما هم اگر مایل باشید یک تاپیک انتقادی بزنید . شما از بنده یک سرویس گرفتید ! چند روز بعد گیر دادید سرویس دوم میخواید و هیچ هزینه ای هم بابتش پرداخت نکردید ! شما اگر مایل هستید یک تاپیک انتقادی بزنید تا با دلیل براتون بیارم که شما .... :)). الله اکبر از دست این مردم . خلاصه. دوستان زیادی به شما سرویس داده بودند که اگر باز میگم مایلید یک تاپیک انتقادی بزنید من این دوستان رو دعوت کنم بیام بگم چه کارهایی که نکردید و ... . یا علی

ERfan.Taleghani
October 16th, 2012, 20:15
من هم با شما موافقم تا الان هم از حالت دوستانه خارج نشدم. هیچ کدوم از این دوستانی که اومدن انتقاد میکنند هم فامیل من نمیشن. میبینید که همه دارند یک حرف رو میزنند. اخلاق و رفتار و سرویس خوب رو تایید میکنند اما پشتیبانی رو خیر. این پست ها باعث میشه سایر دوستان دقیقا بدوننند حسن و عیب کار جناب طالقانی چیه.

من براتون اطلاعات رو میفرستم نمیخواد اکتیو کنید فقط ببینید که آیا اکتیو شده یا من اینقدر بیکارم که بخوام دروغ بگم و کار این بنده خدا رو سیاه کنم

این سرویس انتقالی شما هستش . و سرویس اول شما اکتیو بود. روی این آی پی از دوباره باید اکتیو میشد ! ضمنا. اون عکس رو زدم که شما و دوستتون که اصلا از بنده سرویس نداشتند بدونید که تهمت زدن و گفتن این حرف که ایشون الاف کرده مارو و بلد نیست ویندوز اکتیو کنه .... خلاصه. ناراضی هستید میتونید سرویستون رو تمدید نکنید. بازم شرمنده. بهتر از قطعی های مکرر ، پول خوردن های مکرر ، دروغ گفتن ها و سرویس بی کیفیت دادن و جواب گو نبودن در قبال مشکلات سرورو کم فروشی ، گران فروشی و عدم تعهد یک سرویس خوب هست پشتیبانی ضعیف من ! که امیدوارم شما این رو متوجه شده باشید !

ERfan.Taleghani
October 16th, 2012, 20:19
تا الان خیلی تاپیک شلوغ شده و از مدیران میخوام تاپیک های نا مربوط حذف بشند و به دو شخصی که اصلا از بنده سرویسی نداشتند اخطار لازم داده بشه ! تاپیک رو منحرف کردند ...

ضمنا. تا الان یک شخص به نام امید عزیز از بنده بابت پشتیبانی مشکل داشتند . خدارو شکر ! باز هم بسیار عالی . سعی میکنیم بهتر باشیم! ولی پوریا که از من سرویس داشتند و تهمت های مکرر زدند میتونند تاپیک انتقادی بزنند و منتظر جواب باشند ! شخص دوم هم که یک آدم حراف بیش نیست و فوق العاده خیال پردازی کردند ! ایشون هم حرفی دارند به جرات میگم یک تاپیک انتقادی بزنند تا با محکم ترین مدرک بکوبم توی حرفشون !

دوستان فروش ادامه داره و تنها 2 ترابایت هخارد خالی موجود است بر روی سرور. دوستانی مثل جناب امید اگر بی کیفیتی مشاهده می کنند بگند !

MagicVps.Com
October 16th, 2012, 20:20
آقای مجیک وی پی اس شما فامیل و آشنای صمیمی و همشهری گل بنده هستند ! پس دلیل نمیشه ایشون رو قاطی همکاراتون کنید ! فکر نکنم در خور ایشون باشه که با شما سرو کله بزنند !

چه پیام خصوصی چه مسنتجر چندتا از همکارن یا مشتریان ایشون پیام دادن باید بگم بنده فامیل ایشون نیستم و درحد همکار هستم و نه شریک ایشون هستم نه این وسط من سودی گیرم میاد فقط خواستم مشکلی اگر بوده حل بشه نه تنها ایشون بقه همکارن هم کمکی از دستم بربیاد براشسون انجام میدن خیلی از همکارن میدونند که خیلی وقتها بدون هیچ چشم داشتی کلی وقت گزاشتم و بدون یانکه قبلش با اون شخص بدون اینکه ارتباطی داشته باشم رای اون شخص کار انجام دادم

الان ایشونهم به همین صورت خواستم کارشون را بیافته

ERfan.Taleghani
October 16th, 2012, 20:21

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f15/9123-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D8%AE%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%88-%D8%A8%D8%AA%D8%B1%DA%A9%D9%88%D9%86%DB%8C%D9%85-activated-jpg

اتفاقا دم شما گرم.

از نظر پشتیبانی در قبال شما کوتاهی کردم ! و ادامه نمیدم بحث رو. معذرت میخوام . در مورد تیکت ها هم بنده 7 تا تیکت باز داشتم. نمیخواستم دونه دونه close کنم . فکر کردم تیکت شما توی بسته شده هاست. واسه همین تیکت درخواست هارو که جواب داده بودم و بابت سرویس های غیر مجاز بود رو پاک کردم. بازم آرشیوش هست. بر میگردونم داشته باشید

poriya_hashie
October 16th, 2012, 20:23
من همون اول هم گفتم و دیگه هم این بحث رو ادامه نمیدم!

من بحث انتقادی نزدم تجربیات خودم رو گفتم

اینم خلاف قوانین نیست
بحثی هم باهاتون ندارم
تجربیاتم رو با کاربران دیگه درمیون گذاشتم کار خاصی هم نکردم اما اگر کاری هم کرده باشم پشیمون نیستم
موفق باشید

و اینکه پست انتقادی ادم برای هرجایی نمیزنه دوست عزیز

ERfan.Taleghani
October 16th, 2012, 20:33
واقعا ثبت سفارش 7 کاربر جدید در امروز ، نشان دهنده مثبت بودن جواب انتقاد با ربط خیلیا و ربط دار امید جان می باشد !

سرور جدید از Yesuphost تا 72 ساعت دیگر تحویل می شود

ostadomid
October 16th, 2012, 20:34
از نظر پشتیبانی در قبال شما کوتاهی کردم ! و ادامه نمیدم بحث رو. معذرت میخوام . در مورد تیکت ها هم بنده 7 تا تیکت باز داشتم. نمیخواستم دونه دونه close کنم . فکر کردم تیکت شما توی بسته شده هاست. واسه همین تیکت درخواست هارو که جواب داده بودم و بابت سرویس های غیر مجاز بود رو پاک کردم. بازم آرشیوش هست. بر میگردونم داشته باشید

ممنون از شما

codec_pack
October 16th, 2012, 21:44
من 1 ماه از آقای طالقانی vps داشتم و راضی بودم و پشتیبانی خوبی هم داشتن...! البته بنا به دلایلی این ماه vps نگرفتم ولی کلا کار ایشون درست هست ;)

kingserver
October 16th, 2012, 22:19
سلام علیکم
نیاز بک یک سرور مجازی ویندوز با مشخصات زیر داریم

رم 2گیگابایت
هارد 4ترابایت و بعدا امکان افزایش هارد به 6ترا باشه
ترافیک نامحدود
سرعت دانلود هم بالا باشه

قبل از خرید یک سرور مجازی از شما واسه تست میخواهم
اگر تست مینونید بدید مراحل سفارش و.... را راهنمایی کنید

ERfan.Taleghani
October 16th, 2012, 23:10
سلام علیکم
نیاز بک یک سرور مجازی ویندوز با مشخصات زیر داریم

رم 2گیگابایت
هارد 4ترابایت و بعدا امکان افزایش هارد به 6ترا باشه
ترافیک نامحدود
سرعت دانلود هم بالا باشه

قبل از خرید یک سرور مجازی از شما واسه تست میخواهم
اگر تست مینونید بدید مراحل سفارش و.... را راهنمایی کنید

سلام. سرور کانادا رو ایشالا تا 2 3 روز دیگه تحویل میگیریم. روی اون میتونم بهتون بدم. فقط یک موردی .ترافیک اولیه رو بهتون 5 ترابایت میدم ! هر 10 ترابایت ترافیک اضافه معادل 70 هزار تومان خواهد بود. ولی هزینه هارد زیاد نیست و سرور رو تا 24 تا هارد میتونید افزایش بدید. از طریق پیغام خصوصی لطف کنید آی دیتون رو بهم بدید صحبت کنیم

ERfan.Taleghani
October 17th, 2012, 00:19
هارد سرور تکمیل شد - پیشنهاد ویژه به پایان رسید ...

ERfan.Taleghani
October 17th, 2012, 13:00
پست اول به روز شد ! دوستان به هیچ عنوان درخواست جدید ارسال نکنند . هارد سرور خالی ندارم دیگه ! واقعا ندارم روی هیچ کدام از سرور ها

delta
October 17th, 2012, 13:26
yesup مال کاناداست درسته؟ کی اماده میشه؟ یکی واسه دانلود و آپلود فایل میخوام..

ERfan.Taleghani
October 17th, 2012, 13:55
yesup مال کاناداست درسته؟ کی اماده میشه؟ یکی واسه دانلود و آپلود فایل میخوام..

سلام. چقدر هارد احتیاجتون هست ؟ بله کانادا هستش . منتظر هاست دی ال هستم دوست عزیز که تحویل بگیرم . خداوکیلی پورتی که یس آپ میده رو بیشتر از حتی ovh قبول دارم !

delta
October 17th, 2012, 17:39
گفتم واسه دانلود و آپلود میخوام..سرور مجازی ویندوز با رم 256 کافیه..هارد هم 30 گیگ فضای خالی داشته باشه کافیه

ERfan.Taleghani
October 17th, 2012, 17:56
گفتم واسه دانلود و آپلود میخوام..سرور مجازی ویندوز با رم 256 کافیه..هارد هم 30 گیگ فضای خالی داشته باشه کافیه

متاسفانه ندارم همچین سرویسی ! سرویس های کانادای من از 35 هزار تومان شروع میشه !

sepiddownload.com
October 17th, 2012, 19:11
سلام.
یه آفر میتونید به ما بدید ؟
رم 2 - هارد بالا - سی پی یو اختصاصی 3500mhz- ویندوز - پورت قوی - ترجیحا هلند هم باشه خیلی بهتره - اما واسه دیگر کشورها یه کشوری باشه که تحریم نکرده باشه و بجز امریکا و آلمان .

ERfan.Taleghani
October 17th, 2012, 20:44
سلام.
یه آفر میتونید به ما بدید ؟
رم 2 - هارد بالا - سی پی یو اختصاصی 3500mhz- ویندوز - پورت قوی - ترجیحا هلند هم باشه خیلی بهتره - اما واسه دیگر کشورها یه کشوری باشه که تحریم نکرده باشه و بجز امریکا و آلمان .

متاسفانه موجودی ندارم

zerocpanel
October 19th, 2012, 17:41
شما جهت سرویس فندق شکن سرویس میخواستید ! من سرویس نمیدم و گفتم سرویس رو تحویل میدم و باقی کارها برای شماست ! 2 . شما قرار بود 45 هزار تومان پول بدید. گفتید واریز شده. حساب رو چک کردم و دیدم 20 هزار تومان واریز شده ! پس لطفا دروغ نگید به بنده . سوم اینکه هزینتون رو 2 روز بعد برگشت زدم و کلی تشکر کردید. پس جلوی دوستان نیاید بگید ال هست و بل هستش !

1.قرار بود بله 45 بدم اما شما سرويس رو کامل به بنده تحويل ندادين 2.بعد 20 اول ريختم قرار شد پنل ريبوت فعال کنيد که 10 دقيقه شد 1 روز بعد شد 2 روز بعدم اينکه ويندوز رو به ibs نتونيستين وصل کنيد اين شد که گفتم هزينه رو برگشت بزنيد !!!!! پس لطفا دروغ نگيد به بنده ! سوم اينکه بعد اينکه عزينه رو بر گشت زدين دهن کثيفتونو باز کردين يه چندتا چرتو پرت گفتين بعد هم اکنور کردين !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پس ال و بل بوده که گفتم اگر دوست دارين لاگ هاي چت رو اينجا بزارم که ملت بخونن !
خدا نگهدار ;)

hadi-110
October 21st, 2012, 01:13
متاسفانه موجودی ندارم

آقا من کجا باید اعلام کنم که الان سرورم مشکل داره ؟
ازدسترس خارج شده؟
شما که اصلا نیستین!
کارمارو راه بندازین لطفا

hadi-110
October 21st, 2012, 20:42
سلام. دوستان عزیز باید منتظر سرور جدید باشید . به هیچ عنوان سفارش جدید پذیرفته نمی شود ! 6 عدد سرور کاملا پر هستند . سرور جدید تا 48 ساعت آینده تحویل می شود و دوستانی که هارد بالا احتیاج دارند از طریق پیغام خصوصی در تماس باشند پیشنهاد های مناسبی دارم.

دوستان کسی از ایشون خبر نداره 4 روزه نیستش...
چنه تیکت جواب میده نه پ خ؟اگه دسترسی بهش دارین سروربنده ازدسترس خارج شده میخوام بدونم چرا!!!!!!!!

ERfan.Taleghani
October 23rd, 2012, 12:14
1.قرار بود بله 45 بدم اما شما سرويس رو کامل به بنده تحويل ندادين 2.بعد 20 اول ريختم قرار شد پنل ريبوت فعال کنيد که 10 دقيقه شد 1 روز بعد شد 2 روز بعدم اينکه ويندوز رو به ibs نتونيستين وصل کنيد اين شد که گفتم هزينه رو برگشت بزنيد !!!!! پس لطفا دروغ نگيد به بنده ! سوم اينکه بعد اينکه عزينه رو بر گشت زدين دهن کثيفتونو باز کردين يه چندتا چرتو پرت گفتين بعد هم اکنور کردين !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پس ال و بل بوده که گفتم اگر دوست دارين لاگ هاي چت رو اينجا بزارم که ملت بخونن !
خدا نگهدار ;)

حیف اسم آدم ! دوستان متن کامل پت با یک آدم خالی بند اینجا قرار داده شده. هر کسی دوست داشت بخونه ! لینک : http://up.persianv.com/images/xln42blhcyvqcqe1tf7i.docx

همه واسه وا وب هاستینگ باز شدن ! الله اکبر

ERfan.Taleghani
October 23rd, 2012, 12:31
دوستان کسی از ایشون خبر نداره 4 روزه نیستش...
چنه تیکت جواب میده نه پ خ؟اگه دسترسی بهش دارین سروربنده ازدسترس خارج شده میخوام بدونم چرا!!!!!!!!

جوابتون رو همون روز دادم × شمنا. سرویستون بالا هست. هزینه رو هم واریز کنید و یا هر چقدر زمان لازم داشته باشید میدم اطلاعتتون رو منتقل کنید. یا علی

mahdi2009
October 24th, 2012, 12:22
سلام.
جناب طالقانی لطف کنین یا به تیکت در سایتتون پاسخ بدین یا جواب تلفن رو حداقل بدین!

ERfan.Taleghani
October 24th, 2012, 14:36
جوابتون ارسال شده ! طی تماس تلفنی هم اکی رو دادیم !

mahdi2009
October 24th, 2012, 14:54
جوابتون ارسال شده ! طی تماس تلفنی هم اکی رو دادیم !

جناب طالقانی تیکت که هنوز پاسخی داده نشده ! تماس تلفنی هم فقط دیروز پاسختون به سوال من که مشکلم دیروز حل میشه بعد از یک هفته یا نه یک اس ام اس کلمه yes بود . پاسخ تلفنی و پاسخ تیکت هم ندادین اینجا مطرح کردم وگرنه کسی نیستم از تاپیک فروش دنبال حل مشکلاتم باشم.

در تیکت هم عنوان کردم اگر مشکل حل نخواهد شد تسویه حساب بکنیم. چون بیشتر از یک هفته هست که من صبر کردم و شما امروز و فردا میکنید.

تیکت شماره 740348

ERfan.Taleghani
October 24th, 2012, 14:58
شما آقا جعفر هستید دیگه؟