PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت های ارزی Paypal, Visa, Master, Bank Transfer و Western Union در کمترین زمان از کشور آلمان

guerillamethod
October 6th, 2012, 20:45
سلام به بازدید کنندگان عزیز ,

فعالیت های موجود:

انجام پرداخت های Paypal در کمترین زمان ( با پشتیبانی از اینکه پرداخت Fraud نشه با ارائه مدرک های لازم )
انجام حواله های بانکی در کل دنیا از طریق IBAN , BIC
انجام Western Unionانجام پرداخت های از طریق کارت اعتباری ( Visa - Master )
تمامی پرداخت های از سورس بانکی است.

PS. خیلی از دوستان میخواهند از وبسایت هایی خرید کنند و به مشکل برمیخورند چونکه اون سایت های فقط به افرادی که در اروپا و یا د آلمان هستند سرویس میدهند من میتوانم براتون به اسم و ادرس و مدارک شناسایی خودم براتون سرویس هایی که میخواهید را از ان سایتها خریداری کنم و بهتون تحویل دهم.

همچنین در صورتی که شما میخواهید از خارج کشور جنسی خریداری کنید من میتوانم براتون خرید را انجام دهم و براتون به صورت مسافری و یا پست ارسال کنم. ( برای اطلاعات بیشتر با من تماس بگیرید )

راه های تماس :
Yahoo: im_held
Tell: +49 176 98139196
website: www.khabazi.biz (http://www.khabazi.biz)
email: iman@khabazi.biz

AvalinHost
October 6th, 2012, 21:12
نرخ امروزتون چنده؟
دلار و یورو؟

guerillamethod
October 6th, 2012, 23:10
یورو : 3650
دلار: 2850

lived
October 7th, 2012, 01:50
پی پال و لیبرتی موجود دارید ؟

HugeServer
October 7th, 2012, 02:05
سلام.

لطفا درباره این تاپیک شفاف سازی نمایید :
http://www.webhostingtalk.ir/f172/19340/index13.html

MagicVps.Com
October 7th, 2012, 02:27
کسی از ایشون جدیدا خرید داشته و بقول معرف پرداختی براشون انجام دادن من خواستم 2000 دلار بگریم که ظاهرا مشکلاتی قبلا داشتم ایشون

guerillamethod
October 7th, 2012, 02:29
سلام.

لطفا درباره این تاپیک شفاف سازی نمایید :
http://www.webhostingtalk.ir/f172/19340/index13.html

این اکانت ماله یکی از دوستان من است که در مالزی زندگی میکنه و من گفتم که این کار هارو میتوانم انجام بدم و اونم گفت میتوانی از اکانت من استفاده کنی ! ایشون اصلا ربطی به من نداره

و من میتوانستم یک اکانت جدید بسازم ... پس دلیلی نداره که من دروغ بگم !

guerillamethod
October 7th, 2012, 02:37
کسی از ایشون جدیدا خرید داشته و بقول معرف پرداختی براشون انجام دادن من خواستم 2000 دلار بگریم که ظاهرا مشکلاتی قبلا داشتم ایشون

ویرایش یافت

MagicVps.Com
October 7th, 2012, 02:43
شما گفتید 1000 دلار ؟!

بله عزیز گفتم 1000 دلار حساب شخصی و سند مانی هست 1000 دلار هم حساب تجاری و اینویس که گفتید اینویس میتونم انجام بدم در حال حاضر

MagicVps.Com
October 7th, 2012, 02:51
این اکانت ماله یکی از دوستان من است که در مالزی زندگی میکنه و من گفتم که این کار هارو میتوانم انجام بدم و اونم گفت میتوانی از اکانت من استفاده کنی ! ایشون اصلا ربطی به من نداره

و من میتوانستم یک اکانت جدید بسازم ... پس دلیلی نداره که من دروغ بگم !

http://www.webhostingtalk.ir/f2/1591

نام کاربري شما تنها متعلق به شماست. از به اشتراک گذاري حساب خود پرهيز کنيد. در غير اين صورت مسوليت تخلفات بر عهده شما بوده و عذري پذيرفته نيست.

AvalinHost
October 7th, 2012, 11:05
متاسفانه وضعیت شما شفاف نیست و غیر قابل اطمینان هست.

lived
October 7th, 2012, 13:53

قیمت های ایشان خوب بود ولی دیشب به هیچ عنوان در چت حاضر نشدند و شماره تماس ندادند که صحبت کنیم و اصلا طریقه چگونگی کار را توضیح ندادند برای پرداخت

guerillamethod
October 8th, 2012, 20:59
قیمت های ایشان خوب بود ولی دیشب به هیچ عنوان در چت حاضر نشدند و شماره تماس ندادند که صحبت کنیم و اصلا طریقه چگونگی کار را توضیح ندادند برای پرداخت

من اصلا با شما صحبت نکردم که ...

این شماره من هر موقع دوست داشتید زنگ بزنید در خدمتون هستم .
004917698139196

guerillamethod
October 8th, 2012, 21:00

به دنبال اعتماد سازی از طرف شما نیستم . ممنون بابت نظرتون

AvalinHost
October 9th, 2012, 12:18

شما برای ادامه کار باید یک حس اعتماد متقابل ایجاد کنید همانطور که بقیه همکاران شما انجام دادن و الان موفق هستند.

diges
October 9th, 2012, 13:37
این اکانت قبلی امیر هست الان انگلیس هست فکر کنم کمی اذیت می کرد امیر ولی چند هزار یورو برای من اوکی کرد هیچ مشکلی هم نداشت .

pardishosting
October 9th, 2012, 13:54

دنبال اعتماد سازی برای افراد ناوارد و کم تجربه هستید حتما ؟

guerillamethod
October 9th, 2012, 21:51
دنبال اعتماد سازی برای افراد ناوارد و کم تجربه هستید حتما ؟

گفتم که به دنبال اعتماد سازی افراد نیستم چون این کار من نیست و خواستم فقط کمکی که من در اینجا هستم رو انجام بدم چون خودم تو ایران بودم یک بار پرداخت را از همین سایت از یه آدم پرداخت کردم و بعد هم سایت سرویس دهنده کپی کارت شناسایی خواست و ما نداشتیم بدیم چون ویزا کارت اون دوستم انگلیسی بود و این پاسپوردش ایرانی و ویزا کارت هم مجازی بود و کلی مشکل آخرش هم پول ما ریفاند شد تو حساب اون دوستمون و این دوست عزیز هم به من گفت که نیومده و پول هم رفت ...

من فقط به دنبال پول دار شدن از طریق پول ایرانی نیستم 100 یورو و 200 یورو و 10 یورو و این چیز ها کسی پول دار نمیشه اینجا ... فقط به دنبال کار راه انداختن هستم
موفق باشید

centralhop
October 9th, 2012, 23:36
پی پال خریداریم ولی با روش خودمان اگر مایل به فروش بودید پی ام بدید
wiki.online@att.net

guerillamethod
October 10th, 2012, 21:19
پی پال خریداریم ولی با روش خودمان اگر مایل به فروش بودید پی ام بدید
wiki.online@att.net

ماهی چقدر میخواهید ؟

diges
October 11th, 2012, 02:34