PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با زمینه دلخواه

mehtism
October 6th, 2012, 20:45
با سلام
یه راست میرم سر اصل مطلب. اگه در بخش نوشته تازه وردپرس دیده باشید توی تنظیمات صفحه زمینه دلخواه وجود داره. اما من یه بخش توی پنل دارم که پست جدیدی به صورت گارید(مثل فروشگاه) به صفحه اصلی اضافه میکنه. این از قابلیتهای تم هستش. همه چیزش شبیه نوشته تازه هستش اما زمینه دلخواه رو توی تنظیمات صفحه نداره. حالا می خوام بدونم چطور می تونم به این صفحه زمینه دلخواه رو هم اضافه کنم. اگه کسی از اساتید می تونه من رو راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم.

sazsaz
October 6th, 2012, 21:32
دقيقا جايي كه پست مي زني نگاه كن بالا سمت چپ تنظيمات نوشته روش كليك كن وقتي باز شد تيك زمينه دلخواه را بزن مي بيني كه زمينه دلخواه هم اضافه شده موفق باشيد

mehtism
October 6th, 2012, 21:57
دقيقا جايي كه پست مي زني نگاه كن بالا سمت چپ تنظيمات نوشته روش كليك كن وقتي باز شد تيك زمينه دلخواه را بزن مي بيني كه زمينه دلخواه هم اضافه شده موفق باشيد

سلام دوست گلم. درست نوشته من رو نخوندید. میدونم زمینه دلخواه کجاست. می گم که زمینه دلخواه فقط در صفحه نوشته تازه وجود دارد. چطور می تونم زمینه دلخواه رو در بخش دیگه ای هم داشته باشم؟

ممنون از توجه شما

mamtytm
October 6th, 2012, 22:43
اول این در اول صفحه مردنظر قرار میدین

<?php $CostumeField
= get_post_meta($post->ID, 'CostumeField', true); ?>

و بعد هرجا خاستین اینو میزنین

<?php echo $CostumeField; ?>