PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گرانی دلار = ورشکستگی خیلی ها

lived
October 6th, 2012, 02:44
سلام دوستان یکی دیگه از بچه ها عملا اعلام ورشکستگی داره میکنه
وی پی اس فارس - اخبار (http://www.vpsfars.net/announcements.php?id=6)
افرادی که مثل ماها که سرمایه های کوچکی دارن و توی این زمینه کار میکنن به امید دو ریال منفعت با این وضعیت ورشکست میشن خود ما این ماه حدود چهارصد هزار تومن ضرر از جیب هزینه کردیم برای خرید دلار یعنی سود که نکردیم هیچ از جیب هم گذاشتیم
امروز من دیدم توی ادد لیستم ارسال همگانی میشد سرور 512 ده تومن یکی نیست بگه مرد مومن با این گرونی که همه دارن یکی یکی ورشکست میشن هنوز توی کار بازار خراب کنی هستی
وجدانن قیمتها رو بکشین بالا

novinvps.com
October 6th, 2012, 02:52
حداقل ایشون وجدان داشته وی پی اس فارس که اعلام کرده ! و مثل بعضی ها فلنگ رو نبسته بره ! این روز ها تعداد مراجعه کنندگان زخم خورده ! از فروشنده های کارت شارژی بسیارر زیاد شده.. به طوری که یه جورایی حبابی شده ! انگار همه تخلیه کردند رفتند !

sarwhost
October 6th, 2012, 03:01
بله گنده شدن شکم یکی دو نفر داره خیلی هارو از نون خوردن میندازه

downloaddl
October 6th, 2012, 03:06
ناراحت شدم :( خیلی

shivahost
October 6th, 2012, 03:09
کاش اینگونه خبر ها به گوش بعضیا برسه.....

itjavani
October 6th, 2012, 03:10
افرادی که مثل ماها که سرمایه های کوچکی دارن و توی این زمینه کار میکنن به امید دو ریال منفعت با این وضعیت ورشکست میشن خود ما این ماه حدود چهارصد هزار تومن ضرر از جیب هزینه کردیم برای خرید دلار یعنی سود که نکردیم هیچ از جیب هم گذاشتیم
امروز من دیدم توی ادد لیستم ارسال همگانی میشد سرور 512 ده تومن یکی نیست بگه مرد مومن با این گرونی که همه دارن یکی یکی ورشکست میشن هنوز توی کار بازار خراب کنی هستی

در این آشفته بازار که عملا میشه گفت هیچ سودی در این ماه هیچ فروشنده ای نمیتونه بکنه! خیلی ها هاستینگشون رو واگذار کردند.
راه حل برای بقای سرویس دهنده افزایش نرخ سرویس هایش هست. این افزایش نرخ سرویس شاید ضرر چند صد هزارتومان برای یک فروشنده تک سروری داشته باشه ولی برای ما درصورتی که نخوایم نرخ رو افزایش بدیم باید ما به تفاوت چند ده میلیون تومانی بدیم.

ilmavps
October 6th, 2012, 03:22
نمیدونم این روزها چشم های ما مشکل داره یا زبان فارسی دچار مشکل شده

برای همین اگر تا روز شنبه قیمت ارز ها به حالت قبل برنگرده رسما ورشکست میشویم
احتمال ورشکستگی <> ورشکستگی

این 2 با هم تفاوت زیادی دارند ایشان پیش بینی کردند تا فردا اگر قیمت ها کاهش پیدا نکند مشکلات مالی براشون پیش میاد صبر کنید حداقل طرف اعلام ورشکستگی رسمی کنه بعد ....

خدا کنه که این اتفاق نیفته و ورشکست نشند

itjavani
October 6th, 2012, 03:28

این 2 با هم تفاوت زیادی دارند ایشان پیش بینی کردند تا فردا اگر قیمت ها کاهش پیدا نکند مشکلات مالی براشون پیش میاد صبر کنید حداقل طرف اعلام ورشکستگی رسمی کنه بعد ....

شما اگر از بازار ارز خبر داشته باشید. باید بدونید که نرخ ارز حتی اگر شنبه کاهش پیدا کنه هیچ تاثیری در روند هزینه حواله ها و نرخ ارز الکترونیک (کسانی که سورس بانکی استفاده میکنند- تاکید میکنم سورس بانکی - دلال نه ) نخواهد داشت. بدلیل اینکه حواله روز دوشنبه خونده میشه و برای نرخ واقعی باید تا روز دوشنبه صبر کنیم.شنبه و یکشنبه بانک های اون ور تعطیل هستند.

ilmavps
October 6th, 2012, 03:45
شما اگر از بازار ارز خبر داشته باشید. باید بدونید که نرخ ارز حتی اگر شنبه کاهش پیدا کنه هیچ تاثیری در روند هزینه حواله ها و نرخ ارز الکترونیک (کسانی که سورس بانکی استفاده میکنند- تاکید میکنم سورس بانکی - دلال نه ) نخواهد داشت. بدلیل اینکه حواله روز دوشنبه خونده میشه و برای نرخ واقعی باید تا روز دوشنبه صبر کنیم.شنبه و یکشنبه بانک های اون ور تعطیل هستند.

برادر من چه ربطی داشت مگه من گفتم تا فردا صبر کنید تا پس فردا

خواست کم بشه نخواست هم که هیچ دست من و شما که نیست تنها قسمتی از متن داخل سایتشون کپی شده وی پی اس فارس - اخبار (http://www.vpsfars.net/announcements.php?id=6)

شما باید بهتر بدونید تاثیری که فردا در بازار ارز داره دوشنبه نداره همه چیز به فردا بستگی داره که بازار را تحت تاثیر برای دوشنبه قرار میده اگر مرکز مبادلات ارزی خوب عمل کنه فکر کنم اقا شایان هم برای همیشه فقط به این خبر به عنوان یه خاطره یاد میکنه

lived
October 6th, 2012, 03:51

دوست عزیز این بنده خدا میخواد ملت رو یک دفعه دچار شوک نکنه وگرنه هر انسان عاقلی میدونه که تازه اگر همه چی خیلی خوب پیش بره و هر روز خبر خوب بشنویم حداقل 2تا 3ماه طول میکشه اوضاع بازار دلار عادی بشه

ali2k
October 6th, 2012, 10:27
این گرونی اخیر با هفته اخر برج میلادی که اکثرا پرداخت دلار دارند همزمان شد و الان که 6 روز از برج میلادی میگذره اکثر افرادی که پرداخت نکردند سرویس هاشون کنسل شده و من شخصا با موج مشتری هایی که درحال جابجا کردن سایت هستند مواجه شدم که نشان میده تعداد کسایی که سرویسشان را نتوانستن ارائه کنند کم نیست ...

m3hdi
October 6th, 2012, 11:56
خیلی اینجا گله از ارزون فروشی می کنن ولی متاسفانه خودشون ....
فقط حرف زدن کفایت نمیکنه ما قیمت ها رو افزایش دادیم (رم 1 الان 50 هزار تومان) کسی هم که یه خورده فکر داشته باشه میفهمه که باید قیمت هاش رو افزایش بده ، رم گیگ الان 30 تومن هم نشان از اشکال کاره
با 8 دلار نمیشه رم 1 گیگ داد !
این افزایش واقعا ضرر سنگینی رو برای همه ی سرویس دهنده ها در ماه فعلی داره ولی امیدوارم دوستان سرویس دهنده علاوه بر دانش بالاشون در سرویس دهی کمی هم اقتصاد بلد باشن تا بتونن جلوی ضررشون رو بگیرند

psproot
October 6th, 2012, 14:16
خدارو شکر ظاهرا داره ارزون میشه

hpnn.wm
October 6th, 2012, 16:03
دوست عزیز پس مفهوم ارزون شدن رو درک نکردید
الان دلار 2500_2600 تومن شده ولی قبلا اینطوری نبود یعنی 1800 تومن بود
الان وقتی از 3500 به 2500 آوردند معنایش نیست که نسبت به اول ارزون شده!!!!
در حال حاضر هم روی همین رقم باقی مونده و به احتمال زیاد هم باقی خواهد ماند

CityKala.net
October 6th, 2012, 16:34
خدارو شکر باز اومده یک ذره پایین تر

shahab-f
October 6th, 2012, 16:52
آخه مشتری بدبخت چه گناهی داره :-|
وی پی اس فارس - اخبار (http://www.vpsfars.net/announcements.php?id=7)
ولی دیگه چاره چیه ....

DreamServer
October 6th, 2012, 17:23

منم واسه شایان خیلی ناراحت شدم ، خیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــلی!!!
چون جدا از همکاری یه دوست و رفیق خیلی خوب بود.
قبول دارم، خدایی الآن که رفت دلار بالا من از یه طرف خوب که نگاه کردم دیدم همه دارن قیمت هارو دست و پا شکسته میبرن بالا البته بلانسبت بعضیا که سرور 1 گیگ رو میفروشن 10 تومن و اومدن بازار رو به هم ریختن.

یه خواهش دارم از همکارا بابا یه ذره نگاه کنید یه وی پی اس 1 گیگ باید 10 تا 15 یورو قیمت بذارید براش یه ذره سرویس دهنده های خارجی رو نگاه کنید

الانم نمیگم 10 یورو بزارید همین قیمت ها رو نیارید پایین!
همین و بست
سپاس

p30speed
October 7th, 2012, 01:53
والا دلار امروز تو فردوسی 3500 به فروش میرسید. صرافی ها هم فروش نداشتند/2850 شعب منتخب بانک ملی میدادند.

parsdrive
October 7th, 2012, 02:54
حداقل همین اطلاع رسانی وی پی اس فارس ارزش داشته:)

tizparvaz
October 7th, 2012, 03:23
والا دلار امروز تو فردوسی 3500 به فروش میرسید. صرافی ها هم فروش نداشتند/2850 شعب منتخب بانک ملی میدادند.

ارزون شدن یه دروغ محز واسه عوام فریبی
فقط یه خواهشم از دوستان دارم انقد که از دلار میگید از یرور و پوند هم بگید شاید این گفتنها بی تاثیر نباشه قمت پپوند داره به فلک میرسه نزدیکه که 5 تومن رو رد کنه

itjavani
October 7th, 2012, 03:34
ارزون شدن یه دروغ محز واسه عوام فریبی
فقط یه خواهشم از دوستان دارم انقد که از دلار میگید از یرور و پوند هم بگید شاید این گفتنها بی تاثیر نباشه قمت پپوند داره به فلک میرسه نزدیکه که 5 تومن رو رد کنه

نرخ یورو به طور خیلی مناسبی در حال افزایش هست.تدبیرات اخیر کشورهای اروپایی در مورد یورو بالاخره داره نتیجه میده و یورو به ارزش سابق خودش (گران ترین ریت که یادم هست پرداخت کرده بودم : 1.542 ) بر میگرده.سرمایه گذاری بر روی یورو در دراز مدت به نظر بنده مناسب هست.
روز به روز نیز ارزش پول ما پایین میاد و اگر دقت کرده باشید یک چیز عادی شده بین مردم ما. از طرفی هم یورو داره ارزشش روز به روز بیشتر میشه . در آینده نه چندان دور بر روی توجیح مشتری مبنی بر افزایش نرخ یورو مشکل خواهیم داشت.

diges
October 7th, 2012, 06:10

اسکناس هر چقدر می خواهید 3.200 برام پیام خصوصی بزارید .

Ashkankamangar.ir
October 7th, 2012, 08:34
راه حل برای بقای سرویس دهنده افزایش نرخ سرویس هایش هست
مشتری برا کیفیت ارزش قائل نمیشه خدا شاهده 5 ماهه آپ تایم 100 داریم
قبل از اونم 99.98 بودیم
پشتیباین عالی داریم
ولی دیروز هاست ماهی 7 تومن رو کردم 8 تومن مشتری تمدید نکرد و منتقل کرد
:)

alireza.076
October 7th, 2012, 08:34
چند روز پیش یه مشتری امد تیکت زد گفت 2تا سرویس 512 مگابایت رم میخوام 3 ماهه
رم 512 رو من ماهی 15 تومن دارم میدم
گفتم 2تاش در میاد 80 تومن
تیکت زده میگه من از جای X سرویس گرفتم 2 تا 512 3 ماهه 35 تومن از دیتاسنتر redstation و شما دارید گران فروشی میکند!
به نظر شما اینجور مواقع من باید چی جواب این مشتری را بدهم؟
ادرس سایت فروشنده رو گرفتم وارد سایت ایشون شدم دیدم ایشون فقط یه whmcs نصب کردند و قالب شمسی روی ان گذاشتند حتی لوگوی ان را نیز تغییر ندادند!
رم 256 در سایتشون نوشته بود 6000 تومان
هر روز چندین مشتری میایند و به ما میگویند ما از جای Y سرویس گرفتیم اما بی کیفیتی ... شما تضمین میکنید؟
:76:

MagicVps.Com
October 7th, 2012, 10:23
قبل از اونم 99.98 بودیم
پشتیباین عالی داریم

این دیگه خیلی مسخره هست که طرف بخواد هاستش را بخاطر هزارتومن جابجا کنه الان هزارتومن پول ادمس موزی هستش

ERfan.Taleghani
October 7th, 2012, 10:27
این دیگه خیلی مسخره هست که طرف بخواد هاستش را بخاطر هزارتومن جابجا کنه الان هزارتومن پول ادمس موزی هستش

آقا آرش حالا حساب این رو بکنید که بعضی شرکت ها میان هزینه های هنگفت روی سرور های هتزنر میگیرند و سود زیاد . این بماند سرور های کنسلی مشتریاشون رو هم که ست آپ پرداخت کردند بازهم با ست آپ میدند. و یک پاچه گیر را میندازند توی فروم ها دنبال مشتری بگردند براشون ! الله اکبر. شنیده بودی این رو ؟

MagicVps.Com
October 7th, 2012, 10:30
چند روز پیش یه مشتری امد تیکت زد گفت 2تا سرویس 512 مگابایت رم میخوام 3 ماهه
رم 512 رو من ماهی 15 تومن دارم میدم
گفتم 2تاش در میاد 80 تومن
تیکت زده میگه من از جای X سرویس گرفتم 2 تا 512 3 ماهه 35 تومن از دیتاسنتر redstation و شما دارید گران فروشی میکند!
به نظر شما اینجور مواقع من باید چی جواب این مشتری را بدهم؟
ادرس سایت فروشنده رو گرفتم وارد سایت ایشون شدم دیدم ایشون فقط یه whmcs نصب کردند و قالب شمسی روی ان گذاشتند حتی لوگوی ان را نیز تغییر ندادند!
رم 256 در سایتشون نوشته بود 6000 تومان
هر روز چندین مشتری میایند و به ما میگویند ما از جای Y سرویس گرفتیم اما بی کیفیتی ... شما تضمین میکنید؟
:76:

تا دیروز کیم سوفی و هتزنر بازار خراب کن بودن الان مثل اینکه باید رد استیشنهم به جمع اینها اضافه کنیم دیتا سنتری که بعضیها خیلی بزرگش دارن میکنند و ادعای با کلاسیش میکنند و سنگش بسینه میزنند شده مفت فروش دیتا سنترها

RoobinaServer
October 7th, 2012, 10:37
تا دیروز کیم سوفی و هتزنر بازار خراب کن بودن الان مثل اینکه باید رد استیشنهم به جمع اینها اضافه کنیم دیتا سنتری که بعضیها خیلی بزرگش دارن میکنند و ادعای با کلاسیش میکنند و سنگش بسینه میزنند شده مفت فروش دیتا سنترها

یه چیزی یادتون رفت همین دیروز یکی گفت میخوام کنسل کنم چون گیرهای الکی میده تا ابیوز میاد 10 دقیقه سرور خاموش میشه و ...

قبل از اونم 99.98 بودیم
پشتیباین عالی داریم

سلام خوبی؟

عزیز شما تجربت خوبه تو این زمینه ولی من خیلی وقته به این نتیجه رسیدم که ایرانی جماعت کیفیت نمیخواد ارزانی میخواد این که همه میگن برای کیفیت خرج میکنن الکیه یا خیلی کم 1 در هزار چنین مشتریهایی هستند.

اونی که ارزانتر از شما داده بالاخره ناچاره جمع کنه شما هم که در نیاد جمع میکنی و ...

آخر میخوام ببینم کی میخواد بفروشه اون موقع هست یکی بیاد تاپیک بزنه آقا هاست میخوام ماهی 100 تومن فقط یکی هاست بده :)) (من منتظر اون روزم :) )

یا حق

AvalinHost
October 7th, 2012, 10:55

عذر میخوام، ولی بعضی ها اینقدر نفهم تشریف دارن که فکر میکنن با اینکارشون مثلا فروشنده که قیمتش رو بالا برده تنبیه کنن و ازش نخرن تا مثلا درس عبرت بشه و قیمتش رو زیاد نکنه. غافل از اینکه فروشنده با چه بدبختی با این وضعیت دلار داره کنار میاد.

alireza.076
October 7th, 2012, 13:43

دقیقا، کلا اشتباه هست که دیتاسنتر ای پی به تعداد زیاد میده
باز فرانسه ovh 32 تا ای پی میده خوبه اما قبلا که دیگه هتزنر خیلی ... باز آلان خوب شده
اما redstation هم کم کم باید تو بازار جمع بشه با این قیمت پوند!
من موندم خودایی هر پوند 5 هزار و خورده ای هست بعد چطور رم 256 رو میدهند 6 تومن؟!!! خیلی از سایت ها هستند که این قیمت رو میدهند و نیازی به نام بردن هم نیست

Ashkankamangar.ir
October 7th, 2012, 13:52
اتفاقا مسخره نیست عزیزم
برخی مشتری ها لیاقتشون همون کسانی که که رو سرور مجازی 2 هسته و رم 2 بهشون هاست بفروشن
نه من و شما و خیلی از دوستان قدیمی که یه سرور اختصاصی رو میذاریم در اختیار مشتری
مشتری به من ایمیل میزنه میگه عزیز چرا قیمت ریسلریتون از ماهی 20 به ماهی 30 افزایش یافته لطفا دلیل مسخره افزایش ارز را به کار نبرید
این عین جمله اون مشتری بود
منم جواب دادم چشم از این ماه به جای دلار میریم مدیر هتزنر رو ماچ میکنیم
البته ایشون به کیفیت اهمیت میدادند و مشتری ما باقی موندند شاید این تاپیک رو هم بخونه

m-mehdipoor
October 7th, 2012, 14:07
من از هر چیز این صرافی ها بدم بیاد ، عاشق اتحادشونم !!!
وقتی می بینن اوضاع خرابه همه با هم یه کاری و می کنن و یه نرخی و می گن !
ما کار روز و شبمون شده که توضیح بدیم چرا یه عده دارن فلان چیز رو با همون قیمت قبل می دن و ما نمی دیم... !
ماشاالله بعضی از این هاستینگ ها استقامتشون تو بالا نبردن قیمت ها ، از استقامت پترس بیشتره... !

Ashkankamangar.ir
October 7th, 2012, 14:10
m-mehdipoor (http://www.webhostingtalk.ir/member/10565/)
آخه عزیز مشکل ما اینه خرج ها فرق داره
هزینه اجاره شرکت
حقوق کارمندا
هزینه لایت اسپید
هزینه سرور
هزینه سیپنل
هزینه کلود لینوکس
هزینه تلفن
اینترنت
پول برق
پول رفت و آمد
لایسنس whmcs

ولی یه نفری رو میبینید یه ریسلری میخره ماهی 10 تومن به همراه whmcs نال شده
خب صد درصد واسه اون طریف که ماهی 50 تومنم از باباش پول تو جیبی میگیره این کار حتی اگه هاست یک گیگ رو ماهی 1000 هم بفروشه میصرفه

تنها راه اینه دوستان قیمت ریسلریهارو بالا ببرند
که امکان نداره این کارو بکنن
شما تست کنید قیمت ریسلری هارو ببرید بالا متناسب با کیفیتتون

m3hdi
October 7th, 2012, 14:23
دقیقا، کلا اشتباه هست که دیتاسنتر ای پی به تعداد زیاد میده
باز فرانسه ovh 32 تا ای پی میده خوبه اما قبلا که دیگه هتزنر خیلی ... باز آلان خوب شده
اما redstation هم کم کم باید تو بازار جمع بشه با این قیمت پوند!
من موندم خودایی هر پوند 5 هزار و خورده ای هست بعد چطور رم 256 رو میدهند 6 تومن؟!!! خیلی از سایت ها هستند که این قیمت رو میدهند و نیازی به نام بردن هم نیست

از متد هر سرور 60 وی پی اس استفاده می کنند دوست عزیز :)

m-mehdipoor
October 7th, 2012, 14:28
آخه عزیز مشکل ما اینه خرج ها فرق داره
هزینه اجاره شرکت
حقوق کارمندا
هزینه لایت اسپید
هزینه سرور
هزینه سیپنل
هزینه کلود لینوکس
هزینه تلفن
اینترنت
پول برق
پول رفت و آمد
لایسنس whmcs

ولی یه نفری رو میبینید یه ریسلری میخره ماهی 10 تومن به همراه whmcs نال شده
خب صد درصد واسه اون طریف که ماهی 50 تومنم از باباش پول تو جیبی میگیره این کار حتی اگه هاست یک گیگ رو ماهی 1000 هم بفروشه میصرفه

تنها راه اینه دوستان قیمت ریسلریهارو بالا ببرند
که امکان نداره این کارو بکنن
شما تست کنید قیمت ریسلری هارو ببرید بالا متناسب با کیفیتتون

با توجه به اینکه بنده هم به دلار کردم، فکر میکنم هزینه ی نمایندگی یی که می گیرم منطقی باشه ( منطقی منظورم چیزی هست که کسی سکته نکنه ، وگرنه منطقش این می شد که ما از سرویس دهنده ی چیز پی ان درامد بیشتری داشته باشیم، که در عمل یک دهمشونم نیست ولی خب استرس نداره دیگه :دی )
در مورد whmcs بنده شانس آوردم اون زمان که 250 تومن بود ، لایف تایم خریدم...
ولی خب مشکل محدود به ریسلر ها نمیشه، سروردارها و شرکت دارها هم قیمتشون خیلی عجیبه..
نمیشه اسم شرکتی رو برد، ولی خب می بینیم شرکت های بزرگی دارن با سابقشون تو کیفیت بازی می کنند و قیمت ها رو بالا نمی برن.. !

Ashkankamangar.ir
October 7th, 2012, 14:37
نمیشه اسم شرکتی رو برد، ولی خب می بینیم شرکت های بزرگی دارن با سابقشون تو کیفیت بازی می کنند و قیمت ها رو بالا نمی برن.. !
میدونم کدوم شرکتهارو میفرمایید
ولی خب اونها انقدر دان و پشتیبانی بد و مشکلات دارند که نمیتونند ببرند بالا
فقط و فقط کسانی میتونند هزینه ی ماهیانه ی سرویس هارو بالا ببرند که به کیفیت خودشون اعتماد دارند
من آقای زمانی رو مثال میزنم مدیر parsvps.net
من قبل از اینکه بیام وارد کار هاستینگ بشم حدودا 3 سال پیش یه سایت دانلود داشتم و هاست و سرورش از آقای زمانی بود
ایشون هزینه هاشون رو بردند بالا همون زمان البته مقدار کم ولی بردند بالا
برای من که هم هاستم و هم سرور مجازی که به عنوان دانلود فایلهام از ایشون گرفته بودم پرداخت ماهیانه داشت و درآمدی هم از سایت دانلودیم نداشتم خیلی سخت بود پرداختش
ولی جرات نداشتم از جای دیگه سرویس بخرم
این سوال تو ذهنم بود
یعنی جای دیگه بهتر از اینجاست؟
یعنی این کیفیت رو میشه جای دیگه هم دید؟
یعنی این آپتایم رو جای دیگه هم داره؟
و باز هم هزینه رو واریز میکردم و همینجا میموندم
الانم تو این 2 سالو نیم کار هاستینگ واقعا یاد گرفتم باید کیفیت رو حفظ کرد اون مشتریهایی که براشون کیفیت مهمه میمونند و با افزایش قیمت فرار نمیکنند
کسی که جرات گرون کردن سرویسشو نداره به کیفیت خودش شک داره و میترسه همین مشتریهای ماهیانه که داره رو از دست بده
با خودش میگه الان مثلا 500 ماهیانه تمدیدی دارم
ولی اگه بعد از گرون کردن مشتری ها تمدید نکنن همین 500 هم از دست میدم
این تفکر اون افرادیست که گرون نمیکنند دلیلشم به راحتی میتونم بگم عدم اعتماد به خودشونه چون شوخی نیست دلار دو برابر شده

iranwebshop
October 7th, 2012, 14:45
امروزه رقابت خیلی زیاد شده

اما کسی که
تبلیغات بهتر
کیفیت سرویس بهتر
مشتری مداری بهتر
رابطه های قوی تر
مدیریت حرفه ای
و سابقه طولانی داشته باشه حتما نتیجه بهتری خواهد گرفت

شما به قیمتهای این 3 شرکت سرویس دهنده توجه کنید

شرکت فرا کارا نت

خدمات میزبانی وب (هاستینگ) لینوکس پردازش ابری کانادا، گــروه فــرا کــارا نـت (http://www.karait.com/spkarahost/default.aspx?page=Document&app=Documents&docId=11736&docParId=11723)

پارس دیتا
میزبانی وب لینوکس (Linux Web Hosting) (http://www.parsdata.com/web-hosting/linux)

ouriran
Iran Web Hosting Service for Iranians. Windows 2003/2008 میزبانی وب در کانادا - ویندوز (http://www.ouriran.com/farsi/hosting.cfm)

قیمتها هاست 100 مگ رو 115000 تومان ارئه میده با پهنای باند یک گیگ !

این شرکتها مشتریهای خودشون رو دارند و جا افتاده هستند و قیمت رو هم بالا ببرند باز هم ممکنه مشتری کم بشه ولی مشتری های ثابق تعداد زیادیشون می مونند.

چرا شما نتونید ؟

پس سعی کنید مثل اونها باشید و کاری به خرده فروشها نداشته باشید اینها خود به خود جمع میشن فقط کمی بازار رو با قیمتهاشون تحت تاثیر قرار میدن

اما اونی که سرویس حرفه ای بخواد واقعا پیدا میکنه و هزینه اون رو هم میده و وفادار خواهد بود

من این رو دقیقا حس کردم توجه به مشتری کلید موفقیت هر شغلی هست

ما مشتریهایی داریم که با اینکه هاست رو با قیمت بالایی بهشون میدیم اما 9 سال هست مشتری ثابت ما هستند

موفقیت تصادفی نیست و برای رسیدن به اون بالا اسانسوری هم وجود نداره باید پله پله بالا برید هر پله یک شکست و یا موفقیت

پس اگر واقعا هدفتون موندن در این راه هست هدفمند کار کنید و امید داشته باشید و سعی کنیدخودتون رو بالا بکشید و سرویسهاتون رو بهتر کنید و برای وقت و کار خودتون ارزش قائل باشید و ارزون فروشی نکنید و متحد باشید

به نظر من کسانی که شرایط حرفه ای کار کردند رو ندارند هم بازار خراب میکنند و هم هر لحظه دارند با زندگی ابرو و کسب کار مردم و وقت مشتری ها بازی میکنند چون این کار خیلی مسئولیت سنگینی داره

mizbanaval
October 7th, 2012, 17:31
اقایون خودتون رو خسته نکنید این بازار هاستینگ همین شکلی هست کاریشم نمیشه کرد
این بازار تنها بازاری هست که اگه دلار 8 هزار تومنم بشه بالا نمیبرن و کلا هاستینگ مسخره بازی شده یکم از این صرافی ها یاد بگیرین به اینا میگن بازاری نه مثل بعضیا
واقعا چی باید گفت ؟ فقط ادم اعصاب خودش رو خورد میکنه .هاستینگ فقط برای تفریح خوب هست و به درد پول دراوردن نمیخوره این رو هممون داریم میبینیم ادمی زرنگه سریع جم و جور کنه بره دنبال یک کار فیزیکی درست حسابی اینجا باید پشتیبانی بدی -کلی منت سرت میزارن - ماشالاه تا هزار تومنم میبری بالا همه مشتریات میپرن دلمون به چه چیزایی خوشه !!!
وقتی یک شرکتی با این همه اعتبار میاد اینجا گله میکنه از بقیه چه انتظاری دارید؟
هاستینگ ایران بچه بازی شده
ما این ماه مجبور شدیم چند تا سرور یک چهارم قیمت اصلی بفروشیم فقط پول سرور در بیاد خوب اخه این شد کار؟
ببخشید ولی باید برای یکبارم شده این حرفارو میزدم برین دنبال کار و زندگیتون ما هم داریم تصمیماتی میگیریم بزودی ....
موفق باشید

j4b3r
October 7th, 2012, 18:06
یه جایی یه چیزی میگن:
هنوز اونقدر پول دار نشدیم که جنس ارزون بخریم
برای ما کاملا برعکس هست.
الان سیاست فروش زیاد و سود کم به طور کامل داره برچیده میشه
و همکارانی که اینگونه عمل میکردند الان مقداری دچار مشکل شده اند.
بدتراز افزایش دلار نوسان زیاد هست که بازار رو به حالت نیمه تعطیل در آورده.
شاید مهم ترین مساله پایداری قیمت ارز باشه
چون بدبختانه مردمی هستیم که خودمون رو وفق میدیم بدون هیچ عکس العملی
و
.
.
.

websazha
October 7th, 2012, 18:46
یعنی واقعا حتی اگر میزان بهای تمدید سرور ها هم 2 برابر هم شده باشه یک فرد باید یعنی اینقدر ارزون بده که پول خود سرور فقط در بیاد با 100 سود روی هر سرور !!!!!!!!! یکی پول داره میاد ارزون میده بعد گرون میکنه اون درست ولی اون عزیزی که نداره چرا به خودش ضرر میرسونه!
بعد با این 100 مخارج زندگی محصیل میگذره!تابستون هم که تمام!
به یک ماه به جای 400 بشه 800 تعطیل کاربرا خدافظ ارزون شد بر می گیردم!
خیلی خوب شد ای کاش حداقل حواله ها یه 4 ماه بالا بمونه 2 برابر 3برابر حداقل فیلت ری بشه برای اونهای که توان کار کردن ندارند فقط برای تفریح امنیت اطلاعات مردم به خطر می دازند هر روز هم می بینیم سرور هاشون بسته میشه حتی خودشون هم میدونن هر لحظه امکان داره بسته بشه کل اطلاعات مردم از دست بره یا از دست رس مدتی خارج بشه اما عین خیالشون نیست! ! !

alireza.076
October 7th, 2012, 19:59
مقصر مشتری نیست دوستان
فرهنگ استفاده رو ندارند، هاست و سایت و سرور چیزی نیست که در درس و مدرسه اموزش داده بشه
مثلا از یه نفر که نسبتا کامپیوتر بلده بگید سرور
میدونه سرور چیه ولی نمیدونه چیه! چه کاربردی داره!
این دوست میره از یه نفر سرور میگیره و لذت ارزانی رو کیفیت میبره
بعد میاد پیش ما میگه ما به فلانی 60 تومن پول دادم 3 ماهه بگیرم 1 ماه نشد جمع کرد پول هم پر، به شما چجوری اعتماد کنم؟
هر چی هم میگی میگه نه آخرشم 1 ساعت وقتت رو میگیره فرداش میاد میگه از یه جای دیگه ارزون تر گرفتم!

shahab-f
October 7th, 2012, 20:38
میدونه سرور چیه ولی نمیدونه چیه!

یعنی چی الان ؟؟
علیرضا جان این جملرو برای ما معنی میکنی یعنی چی ساعت ها فکره بنده رو مشغول کرده :d

alireza.076
October 7th, 2012, 20:47
یعنی چی الان ؟؟
علیرضا جان این جملرو برای ما معنی میکنی یعنی چی ساعت ها فکره بنده رو مشغول کرده :d

یعنی اسم سرور به گوشش زیاد خورده همه جا اما نمیدونه چیه
طرف Adsl اش هح قطع میشه زنگ میزنه شرکت میگه سرور خاموش شده صبر کنید
از یه نفر سوال کنید سرور میدونید چیه؟ میگه اره، بگید میتونید یه توضیحی بدهید؟ میگه نه چون تا به حال کسی بهش یاد نداده فقط اسمش توی گوشش رفته
از نظر فرهنگ سازی هم میشه به مثال زیر توجه نمود :D
|̲ ̲χ̲ ̲[̲̅ Koderz ]̲ ̲χ̲ ̲| Koderz:

dadash servicetoon khoob nist ,ye sherkate dge dare arzon tar mide , panel tahte webam mide

در حالی که ایشون هنوز خرید نکرده اند!!!

shahab-f
October 7th, 2012, 20:52
یعنی اسم سرور به گوشش زیاد خورده همه جا اما نمیدونه چیه
طرف Adsl اش هح قطع میشه زنگ میزنه شرکت میگه سرور خاموش شده صبر کنید
از یه نفر سوال کنید سرور میدونید چیه؟ میگه اره، بگید میتونید یه توضیحی بدهید؟ میگه نه چون تا به حال کسی بهش یاد نداده فقط اسمش توی گوشش رفته
از نظر فرهنگ سازی هم میشه به مثال زیر توجه نمود :D
|̲ ̲χ̲ ̲[̲̅ Koderz ]̲ ̲χ̲ ̲| Koderz:

dadash servicetoon khoob nist ,ye sherkate dge dare arzon tar mide , panel tahte webam mide

در حالی که ایشون هنوز خرید نکرده اند!!!

منظورتو متوجه شدم فقط حرفم جنبه شوخی داشت ....
بله کاملا درست میگید حقیقت همینه .......

rezasat
October 8th, 2012, 14:53
تو که در آمد خوبی از راه دیگه داری - پس به همون شغل قبلیت دو دستی بچسب