PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست شماره مدیر shetab.biz

SajjadM2
October 5th, 2012, 17:24
سلام دوستان کسی شماره مدیر شتاب رو داره یکم تصویه حساب تول کشیده و من پولو شدیدن نیاز دارم و اگر کسی شماره رو داری پیغام خصوصی کنه باهاشون تماس بگیرم تشکر

saymon
October 8th, 2012, 12:14
يكم كه چي بگم كلا اينا خيلي بد قول شدن و هر تسويه بالاي يك هفته هم ميكشه ، هرچي بهشون بگي هم باز گوش نميكنن ، كارشون ديگه فايده نداره مديرشم معلوم نيست كجا داره كار ميكنه اصلا يادش رفته كه سايت داره

SajjadM2
October 9th, 2012, 22:22
ای بابا یک پشتیبانی تلفنی هم بدن ما خیالمون راحت شه بازم خوبه:-* جای پال استفاده میکردم ولی این درگاهش گیج کنندس و چند بار شده از کار افتاده و ما که 24 ساعت سایت رو برسی نمیکنیم که میریم میبینیم امروز فرورش نداشتیم و کلی ضرر میکنیم :| امید وارم آقای عادل سریع درگاه ملت رو وصل کنن که به جای پال انتقال بدیم

shahabhost
October 9th, 2012, 23:29
سلام از این درگاه پیشنهاد میکنم استفاده کنید:

Payline.ir - سامانه پرداخت اینترنتی (http://www.payline.ir)
یا
www.parspal.com

nima73
October 11th, 2012, 00:35
من خیلی وقته استفاده نمیکنم ولی این ایمیل را برام فرستاده :65:

http://www.picofa.org/images/xjv69qmj9wywpunru0ed.png (http://www.picofa.org/images/xjv69qmj9wywpunru0ed.png)

pedramsistani
October 11th, 2012, 01:20
این ایمیل بعدش اومد

9051

SajjadM2
October 12th, 2012, 01:56
این ایمیل بعدش اومد

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/9051-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1-shetab-biz-capture-png
:65: عجب مرسی

pedramsistani
October 12th, 2012, 01:58
:65: عجب مرسی

خواهش

تشکر هم بزنید بد نبست!!!!!!!!!!!!!

saymon
October 12th, 2012, 08:51
خدا كنه كه طبق قولشون امروز بريزن من كه ديگه عمرا از اين درگاه استفاده نميكنم

behnam289
October 13th, 2012, 01:43
از کسی واریز شد ؟

SajjadM2
October 13th, 2012, 02:11
دوستان گفتن جمعه ولی پرداخت نشد چیکار کنیم به نظر شما؟! =((

SajjadM2
October 13th, 2012, 11:49
ای بابا اقا موبایل ها هم گرفته نمیشه دوست عزیز مدیر شتاب شما که توانایی مدیریت یک وبسایت رو ندارین چرا سایت میزنید؟؟؟؟ خوب الان من پولمو لازم دارم چیکار کنم الانم که ایران نیستید :55: موبایل - تلفن دبی - تلفن شیراز هم که جواب نمیدین بابا یادتون بیاد یک سایت دارین خیلی ها کارشون به شما بستگی داره :-w

behnam289
October 13th, 2012, 13:57
وضعیت بسیار مشکوکه . معلوم نیست که هدفشون چیه [-(

باید چه کار کرد ؟

wareztm
October 13th, 2012, 14:05
فقط درگاه زرین پال رو تایید میکنم حداقل میشه یقه یکی رو گرفت بقیه ثبت شرکتی نیستن و اگه باشن ثبت شرکت الکی هستن.البته بعضیاشون هم خدایی خوبن ولی بهترین زرین پال هست
موفق باشید

behnam289
October 13th, 2012, 14:11
جریان این مهر پی چیه ؟ این ایمیل را شتاب برای من داده بود:

Salam Dobareh! Rasti yadam raft ke begam Dargah e MehrIT Etelaat e man o be done Ejazeh e man dozdideh! etebari be on nist. dar jaryan bashid.va kasi ke etelaate man o bar midare ta tahesh bekhoonid! Moafagh bashid.

saymon
October 13th, 2012, 15:09
دوستان راحتتون كنم به احتمال زياد داستان كلاه برداريه من خودم چندين بار در ايميل باهاشون مكاتبه داشتم بالاي 4-5 بار به من قول واريز دادن كه آخريشم همين جمعه بود كه بازم واريز نشد ، اين قول الكي دادن ها هم فقط براي آروم كردن جو هست ، من خودم مبلغ بالايي رو دستشون داريم و از همين هفته اقدام قانوني ميكنم .

saymon
October 13th, 2012, 15:13
جریان این مهر پی چیه ؟ این ایمیل را شتاب برای من داده بود:

Salam Dobareh! Rasti yadam raft ke begam Dargah e MehrIT Etelaat e man o be done Ejazeh e man dozdideh! etebari be on nist. dar jaryan bashid.va kasi ke etelaate man o bar midare ta tahesh bekhoonid! Moafagh bashid.

جريانش اينه كه يك سايتي الان دقيقا مثل شتاب راه افتاده كه سيستم شتاب رو نال كرده و داره كار ميكنه ، يكي نيست به اين آقاي ملت بگه كه شما اول برو امنيت سرور هاتو درست كن كه هر روز يك نفر نياد داخل سرورت يه حالي بكنه و بره ، بعد بيا بحث ***ي اعتماد رو مطرح كن

SajjadM2
October 13th, 2012, 15:20
دو هزار نیست آقا مارو هی میپیچونه مبلغ رو نمیگم که شناسایی نشم :دی ولی مبلغ بالاست

SajjadM2
October 13th, 2012, 15:22
آقا امنیت که اصلا نداره یک بار آقای عادل مدیر جای پال هکش کرده بود :-| البته کارش یکم نامردی بود چون هدف تبلیغاتی بوده

SajjadM2
October 13th, 2012, 15:29
دوستان ببخشید یادم رفت

اگر تا سه شنبه تصویه نکردن دوستانی که تمایل دارن با هم یک شکایت تنظیم کنیم و بعد ارسال کنیم اینجوری زودتر به نتیجه میرسیم به من هم 4 5 بار قول تصویه دادن آخرین بار هم جمعه بوده ایمیل ها برای من هم ارسال شده خدا رو شکر رسمی هم که نیست :-|

موبایل دوبی شیراز خاموش است تلفن هم که جواب نمیدن دوبی هم که هستن دیگه هیچی نمیگم این آقا کلاه برداره و یا... آما ایده خوبیه پول زیادی رو به جیب بزنی :65: :-|

saymon
October 13th, 2012, 15:34
منم مثل شما حتي اگر ايشون مبلغ رو واريز هم بكنن اين تاخير چند هفته ايشون يك توهين بزرگه به كاربراشون

SajjadM2
October 13th, 2012, 15:40
منم مثل شما حتي اگر ايشون مبلغ رو واريز هم بكنن اين تاخير چند هفته ايشون يك توهين بزرگه به كاربراشون

من با payline / jaypal همکاری داشتم پای لاین 3 تا 24 ساعت تصویه میکردن و جای پال 2 تا 3 روز حالا ایشون نوشتن 5 روز و حالا 10 روز گذشته من که نگران پولم هستم حوصله شکایت و... هم که ندارم شما هم 100% ندارید اگر تصویه نشه دیگه مجبورم اگه ایران بودن باز خیال ما راحت بود :(

bobby10
October 13th, 2012, 15:52
كي گفته حوصله نداريم من ميميرم واسه همين شكايت بازيا خدارو شكر نزديكم هستيم بهش اگه ايران باشه, فعلا منتظريم:-|

Parthia
October 13th, 2012, 15:56
دوستان منم با اين شتاب حساب دارم,تسويه نكرده ؟
بعد از كم كردن انواع و اقسام كارمزد پول باقي موندمونو نميده؟
چكار كنيم؟

SajjadM2
October 13th, 2012, 16:13
دوستان منم با اين شتاب حساب دارم,تسويه نكرده ؟
بعد از كم كردن انواع و اقسام كارمزد پول باقي موندمونو نميده؟
چكار كنيم؟

همین کاری که ما میکنیم :x صبر,تپش قلب,ناراحتی,سکته,بیمارستان

HosseinMp
October 13th, 2012, 16:44
روشن شده موبایلشون :|

SajjadM2
October 13th, 2012, 16:46
خوش خبر باشی

HosseinMp
October 13th, 2012, 16:47
خوش خبر باشی
گفتن امروز واریز میشه /:)

SajjadM2
October 13th, 2012, 16:50
آقا جواب نمیده شما برا شما جواب داد؟

گفتن امروز واریز میشه http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/23.gif

مرسی جوک باحالی بود من 5 بار شنیده بودم ولی از شنیدنش خسته نمیشم

rapfather
October 13th, 2012, 19:53
من هم دست ایشون مبلغ دارم.الان شماها اقدام های لازم رو بکنید ماهم هستیم.آخه مگه میشه دوبی اینترنت پرسرعت نداشته باشه؟داهاتای افغانستان هم حتی اینترنت دارن...دوستان اقدام کنید خواهشا

HosseinMp
October 13th, 2012, 20:08
من هم دست ایشون مبلغ دارم.الان شماها اقدام های لازم رو بکنید ماهم هستیم.آخه مگه میشه دوبی اینترنت پرسرعت نداشته باشه؟داهاتای افغانستان هم حتی اینترنت دارن...دوستان اقدام کنید خواهشا

ظاهرا امروز برگشتن ایران

saymon
October 13th, 2012, 20:16
گوشي ايرانش رو روشن كرده ولي بر نميداره ، كم گرفتاري داريم حالا بايد ببينيم آقا هستن نيستن پول خودمونو بهمون بدن يا نه

HosseinMp
October 13th, 2012, 23:07
الان این ایمیل رو دادن! ایشالله که راسته :-w

سلام . مطمئن باشيد تا اخر امشب تسويه حساب ها انجام مي شود! نگران نباشيد. با تشكر

rapfather
October 13th, 2012, 23:10
اگه اینجوری باشه که بازم دمش گرم که پولو میخاد بریزه.من که تا آخر عمرم طرف این سایت فکر نکنم برم

saymon
October 13th, 2012, 23:12
مطمئن باشيدشو خوب اومده خدايي :-w

rapfather
October 14th, 2012, 00:18
امروز بهه اتمام رسید اما پولی به ححسابها نیمد.همون آشو همون کاسه:-w:-w:-w

HosseinMp
October 14th, 2012, 00:25
امروز بهه اتمام رسید اما پولی به ححسابها نیمد.همون آشو همون کاسه:-w:-w:-w

اینم مثل درس دینی شده :|
کم کم داریم یاد میگیریم به مال دنیا امیدوار نباشیم :|

rapfather
October 14th, 2012, 00:29
دوستان باور کنید صدقه میگرفتیم از ملت سنگینتر بودیم.انگار نه انگار پوله خودمونو میخاد به خودمون بده.آخه هرچیزی دیگه حدی داره

aliaghil
October 14th, 2012, 01:11
من همون اولش فهمیدم این بابا مشکل داره
بیخیال خودش و سیستمش شدم، فقط نزدیک 5 هزار تومان ضرر کردم.
دقیقا یک ماه میشه که هنوز تصویه نکرده.
دوستان به نظرم بهتره از راه قانونی وارد شد، ابنجور که بوش میاد طرف خیال پرداخت رو ندازه. والا طلب من اونقدر نیست که وقت بزارم وسه اش ولی کسایی که زیاد طلب دارن حتما و هرچه سریعتر از راه قانونی وارد شن.
درضمن بهترین ها تک پرداخت و جی پال هستن.

Parthia
October 14th, 2012, 01:36
ظاهرا وضع ما خیلی نسبت به بقیه دوستان بهتره.مال ما رو یه هفتس ک نداده.
تقصیر خود ماست باید دست ایم آدمو زودتر از اینا رو میکردیم تا بقیه هم دچارش نشن.
دوستان این تاپیکو زودتر میزدن.
جی پال هشدار داده بود ک باش کار نکنید ها !!!!
الانم با اینکه حسابم ارزش شکایت بازی رو نداره ولی لازم باشه حاضرم با دوستان با هویت ناشناس ب فتا شکایت کنیم.
بستگی ب نظر دوستان داره.
درسته با این شکایت پولی دستمونو نمیگیره ولی در این شرکتو تخته میکنیم.

HosseinMp
October 14th, 2012, 01:52
ظاهرا وضع ما خیلی نسبت به بقیه دوستان بهتره.مال ما رو یه هفتس ک نداده.
تقصیر خود ماست باید دست ایم آدمو زودتر از اینا رو میکردیم تا بقیه هم دچارش نشن.
دوستان این تاپیکو زودتر میزدن.
جی پال هشدار داده بود ک باش کار نکنید ها !!!!
الانم با اینکه حسابم ارزش شکایت بازی رو نداره ولی لازم باشه حاضرم با دوستان با هویت ناشناس ب فتا شکایت کنیم.
بستگی ب نظر دوستان داره.
درسته با این شکایت پولی دستمونو نمیگیره ولی در این شرکتو تخته میکنیم.

واسه منم 1هفته هستش که واریز نشده!

TARIMEHR
October 14th, 2012, 02:11
انشالله که پول دوستان بهشون برگشت داده بشه

اما دوستان بدونید:
این سایت مدتی قبل که توسط جی پال بصورت کامل هک شده بود
الانم که خودشون ایمیل زدن اطلاعات توسط شخصی ***ی میشن و مواظب باشید

در انتخابهاتون دقت داشته باشید

rapfather
October 14th, 2012, 02:13
من مبلغ خیلی بالایی از ایشون میخام حتی حاضرم تمام راه های قانونی رو برم دوستان دیگر هم لطفا راه های شکایت و..... رو بما نشون بدن که بریم شکایت کنیم

rapfather
October 14th, 2012, 02:14
یکی از مقصران اصلی این امرو من سایت مرجع virtual میدونم که اسکریپ این سایت رو در سایت خودش قرار داده

HosseinMp
October 14th, 2012, 02:21
آخه ماشالله 99% هم پ.ر.و.ک.س.ی فروشن !! اگه برن شکایت کنن نفر اول که گیر میفته خودشونن .

rapfather
October 14th, 2012, 02:25
نه بچه ها گیر نمیفتید.ببینید .یه سایت مصلحتی برنید که محصول مجاز توش میفروشید.با توجه به اینکه سایت شتاب از مثل زرینپال نیست که از شما آیپی سرورتون رو میخاد .راحت میتونید زیر همه چی بزنید و بگید محصول مجاز میفروختیم.در ضمت واسه درگاه نباید که حتما سایت داشته باشید....جقمونه زحمت کشیدیم .تا قرون آخرشم باید بگیریم

TARIMEHR
October 14th, 2012, 02:32
اول برید تعداد شاکی ها رو مشخص کنین و بدونین چند نفر واقعا قصد شکایت دارند.
به دادسرای مربوطه مراجعه کنید.بعد باید متن دادخواست خود را تهیه نمایید . در این مرحله سعی نمایید بسیار بسیار ساده مشکل خود را عنوان نمایید از بکار بردن اصطلاحات فنی و حتی ماده قانونی با تشریح و تفسیر بپرهیزید این کار در آینده لازم است و برای مرحله اول نیاز نیست
چند نکته :

قبل از ورود میباید از دو در پوشه تهیه کنید
همین متن نامه میباید در فرم های مخصوص نوشته شود که میرزا بنویس ها دم در براتون همین متن را مینویسند فقط توجه داشته باشید از خودشون چیزی ننویسند که گرفتارتون میکنه
بهتره همین متن را هم تایپ شده در پرونده قرار بدید چون سر دادیار شلوغه و این ها هم بد خط مینویسند به دادیار بگید که متن تایپ شده همون نقاشی هست که میراز بنویس مربوطه نموده است
پس از پر نمودن شکایت در فرم مخصوص باید تمبر هم باطل کنید که دم در دادسرا این کار را انجام میدهند

با نامه دریافتی میباید به پلیس فتا مراجعه کنید اما توجه داشته باشید که از دید قانون ایران همه بیگناهند مگر انکه خلافش ثابت بشه لذا قبل از آنکه به پلیس مراجعه نمایید از صفحاتی که جرم در ان ها اتفاق افتاده است پرینت بگیرید ( بهتر است رنگی باشد )
فایل های اصلی خود را درون یک سی دی کپی نمایید و ضمیمه نمایید .
از تمامی برگ ( دادخواست + نامه دادیاری ) 2 سری کپی تهیه نمایید و یک پوشه و 2 عدد گیره نیز برای پانچ نمودن از قبل همراه خود داشته باشید . یکسری از کپی ها را برای خود نگه دارید
به کاری که انجام میدهید اطمینان داشته باشید ! این مورد از همه مهم تر است چرا که همانطور که ابتدای این مبحث گفته شد پلیس هم باید بداند که شما به شکایتتان اطمینان دارید زمانی که وارد پلیس فتا میشوید و نامه دادیاری را تحویل میدهید در پوشه ای قبلا تهیه نموده اید مورد باز جویی قرار میگیرید .
قبل از هر چیزی به شما بگویم که لزوما شما حق ایراد اتهام ندارید این مورد بعدها ممکن است به ضرر شما تمام شود

با طی تمامی مراحل پلیس فتی برای کلانتری محل سکونت متهم احضاریه سایت میکند شما میتوانید از خود پلیس بخواهید که خودشان متهم را احضار کنند و یا برگه را بگیرید و به کلانتری محل مراجعه و سرباز بگیرید و متهم را احضار کنید

اگر آدرس متهم را داشته باشید به کلانتری که وی در ان سکونت دارد مراجعه نمایید و با ارائه برگه احضاریه به دایره قضایی ازشون سرباز بگیرید و به محل سکونت متهم مراجعه نمایید . وقتی با سرباز به سراغ متهم رفتید 2 حالت پیش میاید
حالت اول متهم برگه را میگیرد و ابلاغ انجام میشود که طی آن 3 روز وقت دارد به پلیس فتی جهت ارائه توضیح مراجعه نماید
حالت دوم از دریافت برگه خود داری میکند که برای شما خیلی بهتر است چرا که به مجرمیت خود اعتراف مینماید و شما میتوانید حکم جلبش را بگیرید
توجه داشته باشید در این مرحله به هیچ عنوان با متهم درگیر نشوید و حتی اگر هم چیزی به شما گفت خیلی راحت بگذرید هرگونه درگیری میتواند برای شما در آینده ضرر داشته باشد

اگر متهم طی 3 روز به پلیس مراجعه نمود که هیچ اما اگر مراجعه ننمود خودشان جلب وی را میگیرند .در این مرحله هم باز پلیس شما میخواد و سعی میکنه مشکل را همانجا حل کنه اگر شما کماکان مصر باشید پرونده تکمیل و به دادیاری ارسال میشه

در این مرحله چند تا نکته هست که باید متذکر بشم تا این جای کار همه چیز دسته شما بود از این جا به بعد همانطور که در قانون هم پیش بینی شده جرم عمومی اتفاق افتاده یعنی اگر پرونده به دادگاه بره شما بعدا هم رضایت بدید بار هم ممکنه متهم بره زندان و ... حالا این با شما است که تصمیم بگیرید واقعا راضی به این کار هستید یانه راضی به اینکه برای متهم سوء سابقه درست کنید و ..... این مورد مهمی است چون از اینجا به بعدش دیگه دست شما نخواهد بود نهایتا شما میتونید از شکایت خودتون صرف نظر کنید . اما پرونده جریان خواهد داشت

اگر زمانی که شما را در پلیس فتی خواستند و متهم هم آنجا بود قائدتا یکسری از چیزها را در دفاع از خودش میگه هر جا که احساس کردید که بعد ها نمیتونه این دفاعیات را ثابت کنه از مسئول پرونده بخواهید ان را در پرونده ثبت کنه . این گونه موارد خیلی به زیرکی شما بستگی داره و فراموش نکنید که اصلا نیاز نیست عصبانی بشید حق باشما است در حال گرفتن ان هستید عصبانی شدن هم نداره
در این قسمت پلیس از شما میخواد که فردای ان روز به اتفاق متهم در دادیاری و یا خود مقر پلیس حاضر بشید

ایتدا تمام قوانین را مطالعه نمایید . بسیار خوب این مرحله ، مرحله ای است که شما میتوانید مفصلا تمامی موارد قانونی را با ذکر دلیل برای دادیار ذکر کنید مثلا وقتی دارید به ماده ای استناد میکنید متن ماده وارده هم بنویسید قاضی نمیتونه همه قانون ها را به یاد داشته باشه برای همین تا متن ماده را میبینه متوجه میشه منظور شما چیست . در این متن شما هر ادعایی هم میتونید داشته باشید دقت کنید ادعا و نه اتهام . مثلا بگید من x تومان ضرر کردم و .... اما دقت کنید که اتهام بی مورد نزنید نکته مهم دیگری که در این رابطه هم وجود داره اینکه فرض نکنید چون شاکی هستید قاضی باید با شما رفتار دیگه ای داشته باشه اصولا در شریعت اسلامی رفتار قاضی با هر 2 طرف یکسان است اینکه شما حق را بخودتون میدید لزوما معناش این نیست که قاضی هم به شما حق بده . این شما ئید که میباید مستدل اثبات کنید صاحب حقید . متهم میتونه بگه من از همه چیز بی اطلاعم و این شماییئ که باید به قاضی اثبات کنید که وی اطلاع داشته است . برای این کار هم باید از قبل برنامه داشته باشید و موارد خود را بخش بندی کنید و از قبل هم برای سئوالات قاضی جواب آماده داشته باشید.

یک نکته دیگه هم باید متذکر بشم . ببینید اگر قاضی سئوالی از شما کرد که جواب ان منجر به اتهام به متهم میشد تنها کافی است بگید من از نحوه ان بی اطلاعم و از دادگاه میخوام در صورت صلاحدید دستور تحقیق بده همین کافیه .
در این مرحله دادیار - قاضی حکم خود را میدهد اما این حکم 3 تا 4 مرحله بالاتر رفته تا تائید شود
میباید منتظر حکم نهایی بمانید
حالا فرض کنید حکم مطابق با نظر شما نبود باز هم راه های دیگری هست تا شکایت خود را به نحو دیگری در حوزه قضائی دیگری مطرح نمایید .
گام هفتم اجرای احکام :
پس از دریافت حکم نهایی ، این حکم به اجرای احکام میره تا با تایید مسئول مربوطه به اجرا گذاشته بشه

سعی کردم مفصل بنویسیم و جوری موارد را بگوییم که بدرتون بخوره

shahabhost
October 14th, 2012, 02:39
با این شماره هاشون تماس گرفتید؟
تلفن روابط عمومي: 8434747 0711امور فني:8434777 0711

About us (http://www.daneshpajohan.ir/about.htm)

rapfather
October 14th, 2012, 03:12
آره من از 1ماه پیش با ایم شماره ها تماس گرفتم اما کسی برنداشته تاهالا

sepadl71
October 14th, 2012, 04:19
با سلام خدمت تمامی کاربران
این هم آخرین گزارش از سایت شتاب ، که از پنل مدیریت استخراج شده است :

مجموع بدهی : 247073512.96 ریال

اگر شک دارید ، جزئیات هم در اختیارتون قرار خواهم داد!
موفق و پیروز باشید / سپهر ممیز عادل - مدیریت جی پال

shahabhost
October 14th, 2012, 04:22

به پنل مدیریتشون دسترسی دارید؟!؟!

rapfather
October 14th, 2012, 04:24
ممنون....مثل اینکه ایشون دست به اختلاص میلاردی زده.....

sepadl71
October 14th, 2012, 04:26
به پنل مدیریتشون دسترسی دارید؟!؟!

بله دوست عزیز
هم اکنون متوجه شدم ، به جز درخواستهای واریز نشده ، تعدادی از کاربران هم در حساب کاربری خود موجودی دارند
بنده میتونم ایمیل کسانی که پول براشون واریز نشده رو در اختیارتون قرار بدم ، تا با هماهنگی با هم ، ازشون شکایت کنید
امیدوارم بتونم کمکتون کنم

sepadl71
October 14th, 2012, 04:28
اگر هم خواستید ، پیام گروهی ارسال میکنم و راه و چاه شکایت را اطلاع رسانی می کنم تا بتوانند به راحتی شکایت کنند
شما فقط درخواسستون رو اعلام کنید تا در اسرع وقت انجام بشه
پیروز باشید

rapfather
October 14th, 2012, 04:32
درسته بخدا این کار شما ثوابی که داره همچون 100سال عبادت هستش این کارو بکنید و پیام گروهی بفرستید با جزییات کار.شاید ایشون بترسن و پولارو تصفیه کنند.اینجوری خیلی از کسانی که هنوز در این سایت درگاه دارن زودتر متوجه این امر اختلاص میشن و پول کمتری ازشون ***یده میشه

sepadl71
October 14th, 2012, 04:43
ایمیلی گروهی به تمامی کاربران عزیز سایت شتاب دات بیز ارسال شد.
امیدوارم این کار بنده را تبلیغ و تمجید و تعریف و این مسائل برداشت نکنید.
این کوچک ترین کاری بود که برای حمایت از شما فروشندگان عزیز می توانستم انجام دهم.
شاد و پیروز باشید

TARIMEHR
October 14th, 2012, 05:47
سلام
اقا سپهر فکر کنم شبانه روزی مدیریت رو در دست داری :))

کارهاتون هم قابل تقدیره هم ناپسند
از این لحاظ که کاربران به امنیت ناپایدار پی میبرن خوبه
اما حریم خصوصی مدیریت شتاب هم مورد تجاوز قرار میگیره

امیدوارم خودتون رو به دردسر نندازین.دلمون نمیخواد رابین هود دستگیر بشه:-*

sepadl71
October 14th, 2012, 05:49
بدون شرح !

Found 8 domains hosted on the same web server as shetab.biz (130.185.72.132).
behzad-service.com (linkback)
bhphotovideo.com (linkback)
mehrpay.ir (linkback)
sdsl.ir (linkback)
shetab.biz (linkback)
ماشین های اداری بهزاد - ماشین های اداری بهزاد (http://www.behzad-omc.com) (linkback)
صبانت (http://www.sdsl.ir) (linkback)
شتاب - درگاه ارزهای اینترنتی (http://www.shetab.biz) (linkback)

Found 8 domains hosted on the same web server as mehrpay.ir (130.185.72.132).
behzad-service.com (linkback)
bhphotovideo.com (linkback)
mehrpay.ir (linkback)
sdsl.ir (linkback)
shetab.biz (linkback)
ماشین های اداری بهزاد - ماشین های اداری بهزاد (http://www.behzad-omc.com) (linkback)
صبانت (http://www.sdsl.ir) (linkback)
شتاب - درگاه ارزهای اینترنتی (http://www.shetab.biz) (linkback

درگاه پرداخت اینترنتی مهر
مجموع بدهی : 49424520 ریال
!

sepadl71
October 14th, 2012, 05:53
سلام
اقا سپهر فکر کنم شبانه روزی مدیریت رو در دست داری :))

کارهاتون هم قابل تقدیره هم ناپسند
از این لحاظ که کاربران به امنیت ناپایدار پی میبرن خوبه
اما حریم خصوصی مدیریت شتاب هم مورد تجاوز قرار میگیره

امیدوارم خودتون رو به دردسر نندازین.دلمون نمیخواد رابین هود دستگیر بشه:-*

با عرض سلام و با تشکر از شما
امیدوارم تا پایان سال جاری بتوانیم درگاه پرداخت اینترنتی واحد ی را برای تمامی فروشندگان و خریداران ارائه دهیم
به امید موفقیت روز افزون برای همه...

SajjadM2
October 14th, 2012, 06:10
پیگیری رو از فردا انجام میدم اگر آقای عادل کمک کنند یک شکایت رسمی برای ما بنویسند :65: آخه دست به ایمیلش خوبه + لیست ایمیل تمامی افراد و هزینه کل رو زمینه کنند ارسال کنیم تشکر

در ضمن برو بچ ایرانسل تو دوبی هم کار میکنه

SajjadM2
October 14th, 2012, 07:00
اگر بچه شیراز داریم اینجا بره پیگیری کنه بابا

آدرس: شيراز, خيابان قدوسي غربي, بنفشه شرقي, پلاک 82 شرکت دانش پژوهان فارس

adeb
October 14th, 2012, 08:40
مطمئن باشید پولی در کار نیست
من از خرداد 92 تومن درخواست خروجی دادم که به راحتی ار پنلشون کل تراکنش ها رو پاک کردن و یه آب هم روش !
سپهر خان شما که به پنلشون دسترسی دارید حد اقل درگاهشونو عیر فعال کنید تا بیشتر از این ملت قربانی این کلاه بردار نشن !

SajjadM2
October 14th, 2012, 09:05
من عکس گرفتم تا نتونه از این کارا بکنه در ضمن ولش نمیکنیم 49 میلیون!؟

sepadl71
October 14th, 2012, 09:31
مطمئن باشید پولی در کار نیست
من از خرداد 92 تومن درخواست خروجی دادم که به راحتی ار پنلشون کل تراکنش ها رو پاک کردن و یه آب هم روش !
سپهر خان شما که به پنلشون دسترسی دارید حد اقل درگاهشونو عیر فعال کنید تا بیشتر از این ملت قربانی این کلاه بردار نشن !

با سلام خدمت شما
امکانات پنل مدیریت کمتر از پنل کاربری هست! یعنی اینکه چیزی برای غیر فعال کردن سایت ندارد.
برای این کار باید کاربران را تک تک غیرفعال کرد که شاید چند روزی طول بکشد!!! چون تعداد بالاست

sepadl71
October 14th, 2012, 09:37
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/9082-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1-shetab-biz-untitled-png
و این داستان ، ادامه دارد...

pixel2007
October 14th, 2012, 10:06
با سام بهترین درگاههای حال حاضر الان پی لاین و زرین پال هستند با پشتیبانی سریع حتی پی لاین پرداخت سریع کارت به کارت سریع هم داره

SajjadM2
October 14th, 2012, 10:11
با سام بهترین درگاههای حال حاضر الان پی لاین و زرین پال هستند با پشتیبانی سریع حتی پی لاین پرداخت سریع کارت به کارت سریع هم داره

شما چرا اسپم میکنید اینجا همه نگران پولشون هستن اینارو هم خودمون میدونیم ولی به ما درگاه نمیدن :)

SajjadM2
October 14th, 2012, 10:16
با سلام خدمت شما
امکانات پنل مدیریت کمتر از پنل کاربری هست! یعنی اینکه چیزی برای غیر فعال کردن سایت ندارد.
برای این کار باید کاربران را تک تک غیرفعال کرد که شاید چند روزی طول بکشد!!! چون تعداد بالاست

این کار انجام نشه بهتره برای آقای عادل هم بد میشه

mamali23
October 14th, 2012, 10:17
سه سوال بزرگ ذهن منو درگیر کرده : ما چــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــرا هنوز امید داریم که پولمون از طرف ایشون پرداخت بشه؟! روزنه امید دقیقاً چی هست؟!
من نزدیک به یک ماهه 400 تومن ازش طلب دارم.

اصلا گیریم پول هم داد.فکر کردید این مبلغ هنگفت پول 1 ماه دست این آدم بمونه چقدر براش سود خواهد داشت؟ :-|

SajjadM2
October 14th, 2012, 10:20
آقا پاید پیگیری کرد پولو بده حالا سود بماند مهم اینه وقتی پول رو بده دیگه کسی طرف این درگاه نمیره فعلا هدف گرفتن پوله [-(

pixel2007
October 14th, 2012, 10:21
ایمیلی گروهی به تمامی کاربران عزیز سایت شتاب دات بیز ارسال شد.
امیدوارم این کار بنده را تبلیغ و تمجید و تعریف و این مسائل برداشت نکنید.
این کوچک ترین کاری بود که برای حمایت از شما فروشندگان عزیز می توانستم انجام دهم.
شاد و پیروز باشید

من نه شتاب بیز حساب دارم نه سایت جی پال فکر نکیند کار شما هم درسته و دارید خدمت میکنید کار شما هم یک جور ***ی هست حال به هر دلیلی باشه خیلی خوبه یکی بیا با سایت شما به هر دلیلی این کارو بکنه ؟خود جی پال هم معتبر نیست چون مدیری که هک میکنه چه اطمینانی بهش هست من به همتون میگم اان بعد چند سال کار اینترنت و طراحی وب از پی لاین و زرین پا استفاده کنید .گرچه دوستان پر --فروش نیمتونن درگاه بگیرن

SajjadM2
October 14th, 2012, 10:23
من نه شتاب بیز حساب دارم نه سایت جی پال فکر نکیند کار شما هم درسته و دارید خدمت میکنید کار شما هم یک جور ***ی هست حال به هر دلیلی باشه خیلی خوبه یکی بیا با سایت شما به هر دلیلی این کارو بکنه ؟خود جی پال هم معتبر نیست چون مدیری که هک میکنه چه اطمینانی بهش هست من به همتون میگم اان بعد چند سال کار اینترنت و طراحی وب از پی لاین و زرین پا استفاده کنید .گرچه دوستان پر --فروش نیمتونن درگاه بگیرن

من با ایشون کار کردم کاملا تایید میکنم هدف ایشون کمک به ما بوده شما پارازیت نندازین لطفا و مردم رو زیر سوال نبرید

mamali23
October 14th, 2012, 10:34
این آقای شتاب.بیز میدونه که 90% از پذیرنده هاش دارن برای فروش اکانت از این درگاه استفاده میکنند، و یه اطمینانی داره ، به دلیل اینکه اکثرا میترسن پای خودشون گیر باشه اقدام به شکایت نمیکنند.

SajjadM2
October 14th, 2012, 10:36
این آقای شتاب.بیز میدونه که 90% از پذیرنده هاش دارن برای فروش اکانت از این درگاه استفاده میکنند، و یه اطمینانی داره ، به دلیل اینکه اکثرا میترسن پای خودشون گیر باشه اقدام به شکایت نمیکنند.

آقا جو نده ما هممون کارت شارژ ایرانسل میفروشیم میگی نه برو سایتو ببین :d

mamali23
October 14th, 2012, 10:41
:65:
من خودمم تو کار اشتراک و پینم! به هرجال حقیقت محض بود :d
این عاقا خیالش راحته که غیر از ما که فقط کارت شارژ میفروشیم و نمیترسیم بقیه چه میفروشن و میترسن

bobby10
October 14th, 2012, 10:43
اين يارو برداشته پولارو خرج كرده باهاش رفته دوبي اومده الان كه نداره همشو ميگه روزي 6 ميليون ميتونم تصويه كنم تا الانم كه چيزي پرداخت نكرده:-|

SajjadM2
October 14th, 2012, 10:45
اين يارو برداشته پولارو خرج كرده باهاش رفته دوبي اومده الان كه نداره همشو ميگه روزي 6 ميليون ميتونم تصويه كنم تا الانم كه چيزي پرداخت نكرده:-|

آقا یک شماره 0917 گیر آوردم الان با کد 0917 تماس میگیرم :65: ماشالله شماره تماساش چقدر کمه

میبینی بخدا 2 روزه نشستیم اینجا تو فکر پس گرفتن پول خودمون

pixel2007
October 14th, 2012, 10:51

اگه کارت شارژ ایرانس میفروشین که به راحتی از سایتهای معتبر میتونید درگاه بگیرید.مثل اینکه بعضیها ناراحت میشن من منصفانه حقایق رو بیان میکنم

bobby10
October 14th, 2012, 10:53
اگه کارت شارژ ایرانس میفروشین که به راحتی از سایتهای معتبر میتونید درگاه بگیرید.مثل اینکه بعضیها ناراحت میشن من منصفانه حقایق رو بیان میکنم

ناشي بوده نميدونسته كدوم سايت معتبره شما چيكار دارين:-|

SajjadM2
October 14th, 2012, 11:02
آقا تماس گرفتم گفت داریم پرداخت میکنیم تا امشب پرداخت میشه :| شما هم بهشون بگین نگران نباشن ولی من نگرانم :)) مدیریت محترم شتاب در بین ما هستن پیغامی دارید بگین چون 100% اینجارو داره چک میکنه شاید pixel2007 (http://www.webhostingtalk.ir/member/9492/) خود ایشون باشن :106:

mamali23
October 14th, 2012, 11:26
:d به هر حال ما خیلی نگرانیم. هیچ امیدی هم وجود نداره!

دیشب یه ایمیلی داده بودن با این مضمون :

سلام . مطمئن باشيد تا اخر امشب تسويه حساب ها انجام مي شود! نگران نباشيد. با تشكر

فقط میشد خندید به این مدل ایمیل دادن!

Parthia
October 14th, 2012, 11:44
یکی از مقصران اصلی این امرو من سایت مرجع virtual میدونم که اسکریپ این سایت رو در سایت خودش قرار داده

درسته منم بخاطر تاييد اين سايت به اين شتاب اطمينان كردم.:-w

Parthia
October 14th, 2012, 11:46
آخه ماشالله 99% هم پ.ر.و.ک.س.ی فروشن !! اگه برن شکایت کنن نفر اول که گیر میفته خودشونن .

واقعا,ما پاي خودمونم گير ميكنه.
مونديم چكار كنيم.:-w

SajjadM2
October 14th, 2012, 11:47
درسته منم بخاطر تاييد اين سايت به اين شتاب اطمينان كردم.:-w

بله منم از طریق این سایت با شتاب آشنا شدم

dakkeh20
October 14th, 2012, 11:50
خب من الان ب نت دسترسی پیدا کردم و درگاه و غیر فعال کردم اما جی پال و گذاشتم درگاه بانک پاسارگاد رو / اما کار نممیکنه /

در ضمن سایت جی پال هم پشتیبانیش نمیاد هرچی میزنم . نه شماره تماسی نه ایمیلی ..... آدم دیگه ب هیچی اعتماد نداره !

جواب بدی د خب ؟

sepadl71
October 14th, 2012, 11:55
خب من الان ب نت دسترسی پیدا کردم و درگاه و غیر فعال کردم اما جی پال و گذاشتم درگاه بانک پاسارگاد رو / اما کار نممیکنه /

در ضمن سایت جی پال هم پشتیبانیش نمیاد هرچی میزنم . نه شماره تماسی نه ایمیلی ..... آدم دیگه ب هیچی اعتماد نداره !

جواب بدی د خب ؟

دوست عزیز بی انصافی نکنید!
شما یه گشت کوچکی در سطح اینترنت بزنید ، کلیه آمار و اطلاعات ما را پیدا می کنید
اگر کاربر ما باشید ، حد اقل ایمیل ما را دارید!
به زودی اطلاعات تماس ، در سایت اصلی جی پل هم قرار داده می شود تا شما هیچ کاربری دچار مشکل نشود
موفق باشید

dakkeh20
October 14th, 2012, 12:00
من کاربر سایت جی پال هستم / اما ماژول قبلی بانک پاسارگاد رو دارم فقط / الان هم هر چی تست میکنم نمیره برا صفحه پرداخت / رسیدگی کنید !

درضمن من هر موقع میرم رو صفحه پشتیبانی ک ببینم ایمیلی یا شماره تماسی هست / نه تنها نشون نمیده بلکه از صفحه کاربری هم خارج میشه .

sepadl71
October 14th, 2012, 12:07
من کاربر سایت جی پال هستم / اما ماژول قبلی بانک پاسارگاد رو دارم فقط / الان هم هر چی تست میکنم نمیره برا صفحه پرداخت / رسیدگی کنید !

درضمن من هر موقع میرم رو صفحه پشتیبانی ک ببینم ایمیلی یا شماره تماسی هست / نه تنها نشون نمیده بلکه از صفحه کاربری هم خارج میشه .

بله دوست عزیز ، تمامی حرفهای شما صحیح است
لینک دانلود پلاگینها جدید به تمامی کاربران ایمیل شده است
همچنین لینک ، در تاپیک ما موجود است (با عرض شرمندگی ، نمیتونم لینک اعلام کنم)
سیستم تیکتینگ پشتیبانی هم قول نمیدم ، اما به زودی فعال می شود
موفق باشید

yassale
October 14th, 2012, 12:09
آقای میز عادل شما برای خودتون با ایمیلی که به کاربرای شتاب دات بیز میفرستید به نظرتون خیلی هنر کرده اید
یا اینکه می خواهید مثل این بچه ها بگید سایت ما خوبه سایت اینا بد !!!
شما دوست دارید که این بنده خدا براش مشکل پیدا شه که به کاربراش میل دادین برید ازش شکایت کنید
از نظر بنده از متون نوشتاریتون میشه فهمید که یا خیلی بچه هستید یا بچه گانه فکر میکنید
خیلی هم به خودتون افتخار نکنید هیچی نیستید

sainaweb
October 14th, 2012, 12:09

اگر مایل بودین پیام خصوصی بدین منم زیر حساب سایت خودتون رو بدم . دست بردن تو سایت مردم کار جالبی نیست .

sepadl71
October 14th, 2012, 12:10
اگر مایل بودین پیام خصوصی بدین منم زیر حساب سایت خودتون رو بدم . دست بردن تو سایت مردم کار جالبی نیست .

مشاهده زیر حساب سایت ما برای عموم آزاد است...
موفق باشید

dakkeh20
October 14th, 2012, 12:11
بله لینک و دارم ممنون . اما مگه ماژول قبلی کار نمیکنه و باید جدید رو بزارم ؟

اگر اینکار و کنید ممنون میشیم و بهتره ک تیکت بزنیم / اینطوری هم خیال ما فروشنده ها راحته هم مشکلی برا شما پیش نمیاد مثه این شتاب /

ی ایمیل داده بودم الان ک نوشته بود نگران نباشید بدهی ها پرداخت میشه و آقای عادل دارن تبلیغ خودشونو میکنن / فامیلی ای مدیر شتاب ملت ه؟ ته ایمیل زده بود ملت یا همچین اسمی آخه پینگیلیش بود.

sepadl71
October 14th, 2012, 12:12
آقای میز عادل شما برای خودتون با ایمیلی که به کاربرای شتاب دات بیز میفرستید به نظرتون خیلی هنر کرده اید
شما دوست دارید که این بنده خدا براش مشکل پیدا شه که به کاربراش میل دادین برید ازش شکایت کنید
از نظر بنده از متون نوشتاریتون میشه فهمید که یا خیلی بچه هستید یا بچه گانه فکر میکنید

با عرض شرمندگی ، بچگی از بنده بود
شما به بزرگی خودتون ببخشید
در پایان تنها 1 دقیقه خودتون رو جای کاربری قرار بدین که 20 روزی میشه پولش رو دریافت نکرده
فقط همین/.

sepadl71
October 14th, 2012, 12:13
بله لینک و دارم ممنون . اما مگه ماژول قبلی کار نمیکنه و باید جدید رو بزارم ؟

اگر اینکار و کنید ممنون میشیم و بهتره ک تیکت بزنیم / اینطوری هم خیال ما فروشنده ها راحته هم مشکلی برا شما پیش نمیاد مثه این شتاب /

ی ایمیل داده بودم الان ک نوشته بود نگران نباشید بدهی ها پرداخت میشه و آقای عادل دارن تبلیغ خودشونو میکنن / فامیلی ای مدیر شتاب ملت ه؟ ته ایمیل زده بود ملت یا همچین اسمی آخه پینگیلیش بود.

کاربر گرامی
لطفا" بحث سیستم ما رو در اینجا ادامه ندین.
برای راهنمایی بیشتر ، پیشنهاد میشه با پیام خصوصی در ارتباط باشیم
موفق باشید

yassale
October 14th, 2012, 12:16
خوب شما وکیل کسی هستید این وسط ...
یا مثلاً دلسوزی می خواید کنید

dakkeh20
October 14th, 2012, 12:17
کاربر گرامی
لطفا" بحث سیستم ما رو در اینجا ادامه ندین.
برای راهنمایی بیشتر ، پیشنهاد میشه با پیام خصوصی در ارتباط باشیم
موفق باشید

من آی دی تونو ادد کردم اما آن نیستید

yassale
October 14th, 2012, 12:21
کار زشت این مدیر jaypal.ir رو ببینید
انصافاً بیاید حسابتون رو از اینجا خارج کنید
به امید شما کاربرا داره به خودش افتخار میکنه

با عرض سلام خدمت شما کاربر گرامی سایت شتاب دات بیز ساعتی پیش مطلع شدم که سایت شتاب دات بیز ، درخواستهای واریز وجه کاربران خود را واریز نکرده است! باری دیگر با دیباگ کردن سیستم نا امن و بی محتوای شتاب دات بیز ، موفق به هک مجدد سیستم شدم با توجه به مشکلی که شتاب دات بیز برای شما کاربر گرامی به وجود آورده است ، شما می توانید با استفاده از راهنمای زیر ، از این سایت شکایت کنید : به دادسرای مربوطه مراجعه کنید.بعد باید متن دادخواست خود را تهیه نمایید . در این مرحله سعی نمایید بسیار بسیار ساده مشکل خود را عنوان نمایید از بکار بردن اصطلاحات فنی و حتی ماده قانونی با تشریح و تفسیر بپرهیزید این کار در آینده لازم است و برای مرحله اول نیاز نیست چند نکته : قبل از ورود میباید از دو در پوشه تهیه کنید همین متن نامه میباید در فرم های مخصوص نوشته شود که میرزا بنویس ها دم در براتون همین متن را مینویسند فقط توجه داشته باشید از خودشون چیزی ننویسند که گرفتارتون میکنه بهتره همین متن را هم تایپ شده در پرونده قرار بدید چون سر دادیار شلوغه و این ها هم بد خط مینویسند به دادیار بگید که متن تایپ شده همون نقاشی هست که میراز بنویس مربوطه نموده است پس از پر نمودن شکایت در فرم مخصوص باید تمبر هم باطل کنید که دم در دادسرا این کار را انجام میدهند با نامه دریافتی میباید به پلیس فتا مراجعه کنید اما توجه داشته باشید که از دید قانون ایران همه بیگناهند مگر انکه خلافش ثابت بشه لذا قبل از آنکه به پلیس مراجعه نمایید از صفحاتی که جرم در ان ها اتفاق افتاده است پرینت بگیرید ( بهتر است رنگی باشد ) فایل های اصلی خود را درون یک سی دی کپی نمایید و ضمیمه نمایید . از تمامی برگ ( دادخواست + نامه دادیاری ) 2 سری کپی تهیه نمایید و یک پوشه و 2 عدد گیره نیز برای پانچ نمودن از قبل همراه خود داشته باشید . یکسری از کپی ها را برای خود نگه دارید به کاری که انجام میدهید اطمینان داشته باشید ! این مورد از همه مهم تر است چرا که همانطور که ابتدای این مبحث گفته شد پلیس هم باید بداند که شما به شکایتتان اطمینان دارید زمانی که وارد پلیس فتا میشوید و نامه دادیاری را تحویل میدهید در پوشه ای قبلا تهیه نموده اید مورد باز جویی قرار میگیرید . قبل از هر چیزی به شما بگویم که لزوما شما حق ایراد اتهام ندارید این مورد بعدها ممکن است به ضرر شما تمام شود با طی تمامی مراحل پلیس فتی برای کلانتری محل سکونت متهم احضاریه سایت میکند شما میتوانید از خود پلیس بخواهید که خودشان متهم را احضار کنند و یا برگه را بگیرید و به کلانتری محل مراجعه و سرباز بگیرید و متهم را احضار کنید اگر آدرس متهم را داشته باشید به کلانتری که وی در ان سکونت دارد مراجعه نمایید و با ارائه برگه احضاریه به دایره قضایی ازشون سرباز بگیرید و به محل سکونت متهم مراجعه نمایید . وقتی با سرباز به سراغ متهم رفتید 2 حالت پیش میاید حالت اول متهم برگه را میگیرد و ابلاغ انجام میشود که طی آن 3 روز وقت دارد به پلیس فتی جهت ارائه توضیح مراجعه نماید حالت دوم از دریافت برگه خود داری میکند که برای شما خیلی بهتر است چرا که به مجرمیت خود اعتراف مینماید و شما میتوانید حکم جلبش را بگیرید توجه داشته باشید در این مرحله به هیچ عنوان با متهم درگیر نشوید و حتی اگر هم چیزی به شما گفت خیلی راحت بگذرید هرگونه درگیری میتواند برای شما در آینده ضرر داشته باشد اگر متهم طی 3 روز به پلیس مراجعه نمود که هیچ اما اگر مراجعه ننمود خودشان جلب وی را میگیرند .در این مرحله هم باز پلیس شما میخواد و سعی میکنه مشکل را همانجا حل کنه اگر شما کماکان مصر باشید پرونده تکمیل و به دادیاری ارسال میشه در این مرحله چند تا نکته هست که باید متذکر بشم تا این جای کار همه چیز دسته شما بود از این جا به بعد همانطور که در قانون هم پیش بینی شده جرم عمومی اتفاق افتاده یعنی اگر پرونده به دادگاه بره شما بعدا هم رضایت بدید بار هم ممکنه متهم بره زندان و ... حالا این با شما است که تصمیم بگیرید واقعا راضی به این کار هستید یانه راضی به اینکه برای متهم سوء سابقه درست کنید و ..... این مورد مهمی است چون از اینجا به بعدش دیگه دست شما نخواهد بود نهایتا شما میتونید از شکایت خودتون صرف نظر کنید . اما پرونده جریان خواهد داشت اگر زمانی که شما را در پلیس فتی خواستند و متهم هم آنجا بود قائدتا یکسری از چیزها را در دفاع از خودش میگه هر جا که احساس کردید که بعد ها نمیتونه این دفاعیات را ثابت کنه از مسئول پرونده بخواهید ان را در پرونده ثبت کنه . این گونه موارد خیلی به زیرکی شما بستگی داره و فراموش نکنید که اصلا نیاز نیست عصبانی بشید حق باشما است در حال گرفتن ان هستید عصبانی شدن هم نداره در این قسمت پلیس از شما میخواد که فردای ان روز به اتفاق متهم در دادیاری و یا خود مقر پلیس حاضر بشید ایتدا تمام قوانین را مطالعه نمایید . بسیار خوب این مرحله ، مرحله ای است که شما میتوانید مفصلا تمامی موارد قانونی را با ذکر دلیل برای دادیار ذکر کنید مثلا وقتی دارید به ماده ای استناد میکنید متن ماده وارده هم بنویسید قاضی نمیتونه همه قانون ها را به یاد داشته باشه برای همین تا متن ماده را میبینه متوجه میشه منظور شما چیست . در این متن شما هر ادعایی هم میتونید داشته باشید دقت کنید ادعا و نه اتهام . مثلا بگید من x تومان ضرر کردم و .... اما دقت کنید که اتهام بی مورد نزنید نکته مهم دیگری که در این رابطه هم وجود داره اینکه فرض نکنید چون شاکی هستید قاضی باید با شما رفتار دیگه ای داشته باشه اصولا در شریعت اسلامی رفتار قاضی با هر 2 طرف یکسان است اینکه شما حق را بخودتون میدید لزوما معناش این نیست که قاضی هم به شما حق بده . این شما ئید که میباید مستدل اثبات کنید صاحب حقید . متهم میتونه بگه من از همه چیز بی اطلاعم و این شماییئ که باید به قاضی اثبات کنید که وی اطلاع داشته است . برای این کار هم باید از قبل برنامه داشته باشید و موارد خود را بخش بندی کنید و از قبل هم برای سئوالات قاضی جواب آماده داشته باشید. یک نکته دیگه هم باید متذکر بشم . ببینید اگر قاضی سئوالی از شما کرد که جواب ان منجر به اتهام به متهم میشد تنها کافی است بگید من از نحوه ان بی اطلاعم و از دادگاه میخوام در صورت صلاحدید دستور تحقیق بده همین کافیه . در این مرحله دادیار - قاضی حکم خود را میدهد اما این حکم 3 تا 4 مرحله بالاتر رفته تا تائید شود میباید منتظر حکم نهایی بمانید حالا فرض کنید حکم مطابق با نظر شما نبود باز هم راه های دیگری هست تا شکایت خود را به نحو دیگری در حوزه قضائی دیگری مطرح نمایید . گام هفتم اجرای احکام : پس از دریافت حکم نهایی ، این حکم به اجرای احکام میره تا با تایید مسئول مربوطه به اجرا گذاشته بشه سعی کردم مفصل بنویسیم و جوری موارد را بگوییم که بدرتون بخوره طبق آخرین گزارش دریافتی از این سایت : مجموع بدهی : 247073512.96 ریال می باشد اگر شما هم از این 24میلیون تومان ، سهمی دارید خواهشمند است اقدامی کنید... برای اگاهی بیشتر ، به تاپیک زیر مراجعه کنید : http://www.webhostingtalk.ir/f41/60266/ با تشکر از شما کاربر محترم و گرامی / مدیریت جِی پَل - سپهر ممیز عادل

SajjadM2
October 14th, 2012, 12:30
آقا پول مردم رو نمیده هدف آقای عادل کمک بوده اینجا از بحث ها نکنید دستشم درد نکه ! :-*

تا اینجور آدم ها بفهمن مردم بیکار نیستن من خودم چند بار این پول لازمم شد ولی چه باید کرد [-( الان هم سایت خابیده

sepadl71
October 14th, 2012, 12:31
کار زشت این مدیر jaypal.ir رو ببینید
انصافاً بیاید حسابتون رو از اینجا خارج کنید
به امید شما کاربرا داره به خودش افتخار میکنه

با تشکر از شما
لازمه که بهتون بگم ، اطلاعات شما به هیچ درد بنده نمی خورد ؛
اما با توجه به مشکلات شتاب دات بیز ، تمامی اطلاعت برای تمامی هکر ها قابل مشاهده می باشد.
موفق باشید

farshid4u
October 14th, 2012, 12:44
الان به من ايميل زدن كه داره پرداخت ها انجام ميشه

عجبا!!!!!!!1

bobby10
October 14th, 2012, 12:45
عزيزاني كه تو شتاب حساب ندارند لطفا دخالت نكنين كه كار كي خوبه كاره كي بد آقاي عادل اين كار رو واسه كمك به كاربراي شتاب كرد كه پولشون خوابيده و دستشون درد نكنه
طبق گفته مدير شتاب تا آخر امشب صبر ميكنم اگر باز واريز نشد فردا صبح از راه قانونيش اقدام ميكنم كه خدارو شكر كالا هاي من مجاز هستند :-|

yassale
October 14th, 2012, 12:45
خود مدیر شتاب درخواست مهلت کرده دیگه لزومی نداره که یکی بیاد این وسط مثل jaypal به اسم دلسوزی خودنمایی کنه
این وسط هم به من چیزی نمی رسه که به اسم دفاع از دیدگاه من بدونیدش بلکه منطق هست این وسط و از پر ادعایی بدم میاد
تشکر میکنم ازتون bobby10 (http://www.webhostingtalk.ir/member/55340/),sajjadm2 (http://www.webhostingtalk.ir/member/25400/) بابت نظراتون

sepadl71
October 14th, 2012, 12:49
الان به من ايميل زدن كه داره پرداخت ها انجام ميشه

عجبا!!!!!!!1

طبق بررسی بنده ، تا همین حالا 44,092,760 ریال واریز شده است
دست عوامل سایت شتاب دات بیز درد نکنه

farshid4u
October 14th, 2012, 12:50
من هم تا امشب صبر مي كنم

bobby10
October 14th, 2012, 12:51
رفيق شما كه در جريان امروز فردا كردن هاي ايشون نيستين بيخودي اين وسط تيكه نپرونين
الان يه هفتست داره امروز فردا ميكنه:-|

dakkeh20
October 14th, 2012, 12:57
pحالا پول رو بریزه / بقیش دیگه مهم نیست / من ک خودم با درگاهش حال کردم / ساده و بی دقدقه :p .

sainaweb
October 14th, 2012, 12:57
آقای عادل براش شخصیتتون متاسفم واقعا . اگر سایتی کلاهبرداری هم کرده باشه به شما هیچ ربطی نداره . شما هیچ حقی برای هک کردن این سایت ندارین . یا مدیر شتاب دات بیز خیلی بی عرضست یا این وسط یه چیزی بین شما و ایشون هست که نمیرن شکایت کنن . . .

far30mobile
October 14th, 2012, 12:58
8 میلیون تومان داخل این سیستم دارم هنوز پرداخت نشده 1 ماه هم گذشته مدیرش هم رفته دوبی سیستم مهر پی هم واسه ایشون هست که اونجا هم به کلاه برداری مشغوله به پلیس فتا اطلاع رسانی کنید نیازی به شکایت نیست بگین سیستم کلاه برداریه میگیرنش البته الان دوبی هست و فک کنم با حدود 100 میلیون تومانی که ***یده دیگه برنگرده

SajjadM2
October 14th, 2012, 13:03
دوستان تا فردا صبر میدیم اگر پرداخت کردن که لطفا ادمین این تاپیک رو پاک کنه ممنون

rapfather
October 14th, 2012, 13:03
آقای محترم آقای عادل اینکارو به خاطر کاربران کرده.شما 2روز از ایشون درگاه بگیر 10هزارتومن باهاشون کار کن میفهمید که چه سیستمی دارن.واریزشون 1روزه انجام میشه حتی بدون 1دقیقه تاخیر.اونقدرا هم سایتشون بزرگ هست که نیاز به تبلیغ داشته باشن.
اینم بگم من در سایتم محصولات مجاز میفروشم و مدارک بالایی داشتم و پرینت از حساب خودم و.....که ایشالا مدیر شتاب مرحمت کنند پول مارو واریز کنند که دعای ما پشت سر ایشون هم باشه

SajjadM2
October 14th, 2012, 13:07
آقا اینجا بحث شتابه دیگر در مورد جای پال حرفی نزنید آقا عادل هم دخالتی نکنند تا کاربرا چیزی نگن که ایشون ناراحت بشن و نه دوستان تشکر :65:

sepadl71
October 14th, 2012, 13:09
از همه کاربران فهیم و دوستان و یاوران همیشگی جی پال تشکر می کنم
و به کاسه های داغ تر از آش عرض می کنم :
اگر بنده حق این کار ها را ندارم ؛ شما هم حقی ندارید که این بحث ها رو با بنده بکنید.
طبق معمول گذشته منتظر این هستم که 7 تا 10 روز هم توسط مدیریت انجمن تخصصی ب هاستینگ تاک ایران بن بشم
از همین جا به همتون میگم ، جه رفیق ، چه رقیب و چه هر کس دیگر ، غرور بی جا در هر کار و فعالیتی دردسر سازه. انسان بهتره سازش کنه...

sepadl71
October 14th, 2012, 13:11
آقا اینجا بحث شتابه دیگر در مورد جای پال حرفی نزنید آقا عادل هم دخالتی نکنند تا کاربرا چیزی نگن که ایشون ناراحت بشن و نه دوستان تشکر :65:

آخه میدونید ، مشکل اصلی من هستم!
کار اشتباه ، برخورد اشتباه ، شخصیت اشتباه ، ادب اشتباه ، احترام اشتباه و...
حالا بنده تا جایی که بتونم ، سعی می کنم حرفی نزنم
شاد باشید

SajjadM2
October 14th, 2012, 13:19
آخه میدونید ، مشکل اصلی من هستم!
کار اشتباه ، برخورد اشتباه ، شخصیت اشتباه ، ادب اشتباه ، احترام اشتباه و...
حالا بنده تا جایی که بتونم ، سعی می کنم حرفی نزنم
شاد باشید

آقا اگه مشکل اصلی شما هستید شماره حساب بدم یا کارت قابل نداره :d

bobby10
October 14th, 2012, 13:27
عادل خان گفتين 4 ميليون واريز شده !
ماله كي واريز شده آخه !!!!

sepadl71
October 14th, 2012, 13:31
عادل خان گفتين 4 ميليون واريز شده !
ماله كي واريز شده آخه !!!!

فکر میکنم برای هفته اول مهر ماه

bobby10
October 14th, 2012, 13:33
آهان فكر كردم الان واريز كرده

mamali23
October 14th, 2012, 13:33
آقا یک ساعت پیش 280 تومن حساب یکی از سایتهای منو واریز کرده! ! !
چه روزنه امیدی =))

SajjadM2
October 14th, 2012, 13:36
آقا یک ساعت پیش 280 تومن حساب یکی از سایتهای منو واریز کرده! ! !
چه روزنه امیدی =))

ای بابا کاشکی مال ما هم واریز بشه به زندگی امید وار شیم :-|

sepadl71
October 14th, 2012, 13:40
آهان فكر كردم الان واريز كرده

دوست عزیز
درخواستهای هفته اول مهر ماه رو چند ساعت پیش واریز کردن!
کم کم بقیه رو هم واریز می کنند دیگه
لطفا" صبر کنید...

loshilo
October 14th, 2012, 14:06

من كاااااااااااااااااااااامل ا با نظر شما مخالفم
شما كه پولي دست شتاب نداريد اين حرف رو ميزنيد
كاره آقاي سپهر كااااااااااملا منطقي بوده اينو من به خود ايشون هم گفتم.
دستشون درد نكنه

CrisS
October 14th, 2012, 14:31
آقا از ما هم واریز شد دستشون درد نکنه طبق قولی که داده بودن عمل کردن

farshid4u
October 14th, 2012, 15:07
مال من واريز نشده هنوزززززززززز

SajjadM2
October 14th, 2012, 15:23
صبور باش جانم مال من هم ریخته نشده:65: اما تاپیک خوب گرفت کلی عضو برا انجمن جم کردم :دی

teambieber
October 14th, 2012, 15:26
آقای عادل کار خوبی می کنن تا دیگه از این اسکریپت های غیر استاندارد اینا ندن مردم !

TARIMEHR
October 14th, 2012, 16:06
اقای عادل مراحل قانونی رو نزدیک یک ساعت و نیم کور شدیم نوشتیم حداقل یه اسمی از ما هم توی ایمیله میبردی :))

sepadl71
October 14th, 2012, 16:49
اقای عادل مراحل قانونی رو نزدیک یک ساعت و نیم کور شدیم نوشتیم حداقل یه اسمی از ما هم توی ایمیله میبردی :))

شرمنده از شما
شب بود ، بنده هم از دیروز داشتم رو یک سری مسائل کار میکردم ، فقط کپی و پیست انجام دادم
از شما متشکرم / موفق باشید

sepadl71
October 14th, 2012, 16:56
ایمیل مدیریت محترم مهر پی :

ح***ه فکر می کنی مشتری بگاپی، ...

همه کارهات رو اینطوری انجام میدی؟ تو یه د***د بیشتر ...

هیچ کاری بی جواب نمی مونه. مطمئن باش ...

هرکاری دلت می خواد بکن علیه من تبلیغ منفی ...

دستشون درد نکنه!

sepadl71
October 14th, 2012, 17:01
متاسفانه آقای سپهر عادل مدیریت سایت جی پال از مشکل امنیتی در بخش ارسال پیام گروهی به کاربران در سایت ما سوء استفاده نموده و اقدام به ارسال پیام های ضدتبلیغاتی نمودند

بترسید از زمانی که یک هکر حرام زاده و *** به اطلاعات و بخش مدیریت این سایت دسترسی پیدا کند...
اون موفع معلوم میشه که کی کجا رو هک کرده!!!

HosseinMp
October 14th, 2012, 17:12
آقا سپهر تقصیر شماس دیگه :d
اگه چند روز پیش درگاه بانک پاسارگاد قطع نمیشد من درگاه واسه 9ساعت روی شتاب . بیز تنظیم نمی***دم :d
بعد الان پولی هم از شتاب طلبکار نبودیم!
شوخی میکنم:-*

ولی من خودم از 3 مرداد ماه تا 30 شهریور فقط با شتاب کار میکردم . از همون اول بد حساب بودن :| درگاهشون هم از 7روز 2روزش قطع بود :| آخر هم نهفمیدیم چقدر کارمزد میگیرن :|
خلاصه تا از شتاب اومدم بیرون هم پرداخت تا 2روز انجام میشه هم خیالمون راحته :)

SajjadM2
October 14th, 2012, 17:32
آقای عادل شما که ایمیل میدین اسم جی پال رو ندین ! یا تو این تاپیک در مورد جای پال حرف نزنید نمیشه؟ :-w خوب اینجوری نامردیه

dakkeh20
October 14th, 2012, 17:40
اما من روز اول ک شتاب رو گذاشتم بی انصافی نمیکنم / من 1 مهر درخواشست دادم و تا 10 روز بعد برام واریز کردن / چون مبلغ پایین بوده واریز کردن خب ایشون چون باید مارت به کارت کنن روزانه مبلغ 3000000 میلیون میتونن ک واریز کنن /

اما بازم خب 10 روز زیاده برا اینکه واریز وجه کنن .

sepadl71
October 14th, 2012, 17:52
کاربران سایت شتاب ، لطفا" ایمیلی که آقای ملت در رابطه با اراسال ایمیل با آدرس جعلی و ... براتون فرستاده رو برای بنده پیام خصوصی کنید.
با تشکر

sepadl71
October 14th, 2012, 17:55
آقای عادل شما که ایمیل میدین اسم جی پال رو ندین ! یا تو این تاپیک در مورد جای پال حرف نزنید نمیشه؟ :-w خوب اینجوری نامردیه

دوست عزیز
من جاهایی که مشخص نیست کی هستم ، امضام اینجوریه
بعدش هم تبلیغ نکردم که ، اطلاع رسانی بود
در کل هرکس ناراحت شده بنده رو ببخشه ، هر کس هم خوشحال شده یه صلوات بفرسته! چیز زیادیه؟؟؟

SajjadM2
October 14th, 2012, 18:19
آقا مال منم پرداخت شد فقط 9 تومنش کمههههههههههه :-|

ویرایش : نهههههههههه کامله ها ها

SajjadM2
October 14th, 2012, 18:24
دوستان همه چیز آرومه من چقدر خوش حالم :65:

behnam289
October 14th, 2012, 19:07
با سلام

برای من هنوز هیچ پولی واریز نشده [-(

n4ser
October 14th, 2012, 19:22
من اوایل کار میکردم با شتاب در خواست واریز زدم اما پول نصفه نیمه امد از 300 تومان 120تومان دادن و گفتن کار مزده اونم بعد از 10 روز واریز؟ مگر چقدر کارمزد داره؟ بعد اون دارم با اقای عادل کار میکنم و راضیم

farshid4u
October 14th, 2012, 19:27
براي من هم هنوز پرداخت نشده

saymon
October 14th, 2012, 21:03
دوستان براي منم واريز شد ! در هرصورت اين دير كرد طولاني مدتشون از 100 تا توهين بد تر بود

cutegroup
October 14th, 2012, 21:13
والا اونا كه 2.5 درصد كارمزد مي گرفتن
1000 تومان نمي دونم واسه چي مجزا
500 تومان هزين كارت به كارت .
اين 1000 تومان اين وسط جالب بود .
كلا يا درگاه بانكي بگيريد يا از زرين پال ( با سابقه ترين و داراي مجوز از بانك مركزيه ) - پارسپال ( فقط سروراشون خيلي كند و قطعي داره ) - پي لاين از اين سه درگاه استفاده كنيد بهتر است .

behnam289
October 14th, 2012, 22:57
والا اونا كه 2.5 درصد كارمزد مي گرفتن
1000 تومان نمي دونم واسه چي مجزا
500 تومان هزين كارت به كارت .
اين 1000 تومان اين وسط جالب بود .
كلا يا درگاه بانكي بگيريد يا از زرين پال ( با سابقه ترين و داراي مجوز از بانك مركزيه ) - پارسپال ( فقط سروراشون خيلي كند و قطعي داره ) - پي لاين از اين سه درگاه استفاده كنيد بهتر است .

سلام

اولا باید بگم که نباید همه چیز را باهم همه چیز قاطی کنید.

ایشون هنوز پولی به حساب من نریخته

وقتی از شما خرید میشه در شتاب مثلا 25000 تومن ، همون 25000 تومن برای شما در پنل ثبت میشه.
حالا شما وقتی مبلغ مثلا 400000 در حسابتون در خواست وجه میزنید 2.5% از 400 تومن میشه 10 هزار تومن. و 500 هم برای کار مزد کم میشه میشه 389500 تومن واریزی به حساب شما . اما در سیستم های دیگر همون اول کار که مشتری خرید کرد مبلغ را کم میکنه . اما شتاب چون سیستمشون این کار را انجام نمیده دستی این کار را موقع واریز میکنند :-|

loshilo
October 15th, 2012, 01:15
واسه من هنوز هيچ پولي واريز نشده!
آقاي سپهر گفتند دارند واريز ميكنند اما هنوز چيزي به دست ما نرسيده....

TARIMEHR
October 15th, 2012, 01:46
اون همه حساب رو کارت به کارت دستی؟

bobby10
October 15th, 2012, 12:43
چي شد پس حساب هاي هفته دوم ماله كسي پرداخت شده؟!!!!:-|

omidreal
October 15th, 2012, 13:37
بیخود این وسط نرخ تعیین نکنین...
این آقا این کارو برای معرفی سیستم خودشون کردن و الا دلش برای من و تو نسوخته حاجی...
هرکی هم اینو قبول نداره شک ندارم که گوشاش درازن!

SajjadM2
October 15th, 2012, 14:17
من یاهو پیغام دادم پرداخت کردن شاید اگه پیام نمیدادم باز پرداخت نمیکردن :-w

spooky021
October 15th, 2012, 14:35
درود...
چاره چیه؟
باید چیکار کرد؟با پست تو wht که اوکی نمیشه کار!
منم 100ت اینا دارم تو شتاب!

rapfather
October 15th, 2012, 15:43
واسه منم هنوز واریز نشده.چیزی حدود 20روزه

korosh-eghbali
October 15th, 2012, 16:10
به نظر من مستقیم از بانک ملت بگیرید نه کار مزد کم میشه بابت اون نه چیزی هزینه ها 5 ثانیه بعد تو حسابتونه
یا از بانک های دیگه مثل پارسیان پاسارگاد سامان هم می تونید بگیرید اما خود یکم کلا بانک گرفتن مشکل خودشو داره اما ارزش اینم داره که دیگه شما بابت پولتون آوره نمی شین و می دونید طرفتون بانکه نه کس دیگه ای

rapfather
October 15th, 2012, 16:26
آقا آیدی یا.... که شما بهش پی ام دادین درست کردن رو بدید واسه منو واریز نکردن و واقعا ناراحتی روحی روانی دیگه گرفتم

gerdo
October 15th, 2012, 16:29
آقای سپر عادل یادتونه من و دوستم تونستیم سایتتون رو هک کنیم؟
ولی فقط به خودتون گفتیم نه اینکه به همه بگیم؟
تمامی دوستانی که اینجا میگن شتاب نا امنه ولی جی پال امنه بدونند که من و یکی از دوستانم یکبار تونستیم سایت جی پال رو هک کنیم

gerdo
October 15th, 2012, 16:32
طبق بررسی بنده ، تا همین حالا 44,092,760 ریال واریز شده است
دست عوامل سایت شتاب دات بیز درد نکنه

تمامی دوستانی که اینجا میگن شتاب نا امنه ولی جی پال امنه بدونند که من و یکی از دوستانم یکبار تونستیم سایت جی پال رو هک کنیم

sepadl71
October 15th, 2012, 16:47

با سلام خدمت شما
کار شما و دوستتون هک نبوده!
این دفعه دومی هست که سایت شتاب داره هک میشه
پیشنهاد همکاری هم دادیم ، اما...
در کل موفق باشید

sepadl71
October 15th, 2012, 17:01
بنا بر درخواست همکاران گروه ، بنده دیگر در این تاپیک پستی ارسال نمی کنم. چون تاپیک بی هدف می باشد!
با تشکر از منتقدین و دوستانی که با توجه به زمان و مکان ، تغییر رنگ می دهند! / پیروز باشید

gerdo
October 15th, 2012, 17:58
با سلام خدمت شما
کار شما و دوستتون هک نبوده!
این دفعه دومی هست که سایت شتاب داره هک میشه
پیشنهاد همکاری هم دادیم ، اما...
در کل موفق باشید

من نمیدونم شتاب رو چجوری هک کردید ولی با اون باگی که ما پیدا کردیم راحت میشد یه شبه کلی پول به جیب بزنیم و یا اون باگو جای اینکه به خودتون بگیم تو انجمن میزاشتیم ولی نخواستیم آبروی شما و سایتت.ن بره ولی انگار شما دوست دارید آبروی سایت شتاب رو ببرید!!!
در کل اون سایت به شما هیچ ارتباطی نداره و نباید سنگشو به خاطر معروفیت خودتون به سینه بزنید و در ضمن شما 2بار هکش کردید و اون میتونه از شما طبق قانون شکایت کنه ولی اینی که شکایت نکرده نشون میده که خیلی آدمتر از این حرفاس

gerdo
October 15th, 2012, 18:02
بنا بر درخواست همکاران گروه ، بنده دیگر در این تاپیک پستی ارسال نمی کنم. چون تاپیک بی هدف می باشد!
با تشکر از منتقدین و دوستانی که با توجه به زمان و مکان ، تغییر رنگ می دهند! / پیروز باشید

حالا که یکی اومده بدی سایتتون رو میگه دیگه تو این تایپیک متنی ارسال نمیکنید!!!!
دیدید یکی پیدا شه آبروتونو ببره چه حالی میکنید؟؟؟

mna135
October 15th, 2012, 18:12
با سلام
به زودی درگاه با کیفیت وبا قدرت وحمایت بانک پاسارگاد و پرداخت امن پاسارگاد قرار راه اندازی بشه که پرداخت آنون بعد کسر درصد بعد از گذشت سه روز واریز خواهد داشت این سامانه مجهز است به کلیه درگاه بانکی ودارایی نماد اعتماد میباشد وامکانات پرداختی زیادی دارد ( امکان پرداخت از طریق تلفن بانک - اس ام اس بانک - دستگاه های pos و حتی دستگاه های عابر بانک واز طریق اینترنت ) دارایی فاکتور وشماره شناسه پرداخت میباشد .
درگاه های این سامانه( بانک ملت - پارسیان - ملی - سپه - تجارت - صادرات - اقتصاد نوین -سامان - پرداخت امن پاسارگاد - پاسارگاد - سرمایه ) میباشدد

farshid4u
October 15th, 2012, 18:22
پول من هنوز واريز نشده............................اي بابا

كسي بوده كه امروز پولش واريز شده باشه؟

rapfather
October 15th, 2012, 21:10
خیر واریز نشده...

mr-secret
October 15th, 2012, 21:13
ماله منم واریز شد دستشون درد نکنه ، دوستان ایشون فکر نکنم قصو خوردن پول کسی رو داشته باشه فقط کم کاری میکنند حالا خودشون باین دلیلشو بگن و توضیح بدن که دل بچه ها در بیارن امروز دیدم کلا انلاین بودن و مشغول واریز کردن وجه دوستان
من قبل از اینم پول زیادی پیش ایشون داشتم و واقعا تا مرز 85 درصد بیخیالش شده بودم ولی لیشون تمام و کامل واریز کردن
امیدوارم که بیشتر به سیاتشون برسن و کم کم اعتماد دوستان رو بدست بیارن
با سپاس

SajjadM2
October 16th, 2012, 00:05
با سلام
به زودی درگاه با کیفیت وبا قدرت وحمایت بانک پاسارگاد و پرداخت امن پاسارگاد قرار راه اندازی بشه که پرداخت آنون بعد کسر درصد بعد از گذشت سه روز واریز خواهد داشت این سامانه مجهز است به کلیه درگاه بانکی ودارایی نماد اعتماد میباشد وامکانات پرداختی زیادی دارد ( امکان پرداخت از طریق تلفن بانک - اس ام اس بانک - دستگاه های pos و حتی دستگاه های عابر بانک واز طریق اینترنت ) دارایی فاکتور وشماره شناسه پرداخت میباشد .
درگاه های این سامانه( بانک ملت - پارسیان - ملی - سپه - تجارت - صادرات - اقتصاد نوین -سامان - پرداخت امن پاسارگاد - پاسارگاد - سرمایه ) میباشدد

اینجا همه به فکر خودشون هستن :^o

mak01
October 16th, 2012, 02:10
دوستان
من از شتاب درگاه داشتم
الان هم از جی پال درگاه دارم
بهتر هستش که با این اوضاع هرچه زودتر درگاه دیگر تهیه کنیم
با این کل کلی که بین این دو یعنی جی پال و شتاب میبینم بی شک باز هم از این مشکلات خواهد بود
من که همین الان کلا جی پال رو حذف کردم
حاضرم چند روز از فروش سایت بزنم اما بگردم جای دیگه درگاه تهیه کنم
پیشنهاد من به شما این هستش که از این اتفاقات درس بگیرید
یک اشتباه رو 2 بار تکرار نکنید
البته من تا الان هیچ مشکلی با اقای عادل نداشتم همیشه هم پرداخت های ایشون به موقع بوده
درگاه شتاب هم تا اون موقعی که من استفاده میکردم مشکلی نداشت بعد ها از دوستان شنیدم که به مشکل خوردند
تصمیم گیری با خودتونه
یا حق

bobby10
October 16th, 2012, 12:38
باز اين پرداخت ها چي شدx-(شيتونه ميگه 10 تومن خرج كنم برم خرشو بگيرمx-(

omidreal
October 16th, 2012, 12:43
چرا تسویه نمیکنن؟
من 860 تومن طلب دارم و 4 روز پیش جواب داد که پرداخت میکنم ولی هنوز رفته که پرداخت کته...

برا کیا پرداخت شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sat98
October 16th, 2012, 13:35
سلام برای ما پرداخت شده

اما بدونید من با مدیریت صحبت کردم پرداخت ها حداقل یک هفته طول میکشه

rapfather
October 16th, 2012, 18:47
نمیدونم چرا پس برای ما هنوز واریز نشده پس

best-day
October 16th, 2012, 19:19
برای ساخت یک سایت درگاه دهی باید چه کار کرد؟

bobby10
October 16th, 2012, 20:03
يه ريال هم از پول من هنوز واريز نشده انتظار داره كاربراش وصل كنن درگاه رو حداقل اين ايميل رو وقتي ميزدي كه همه حساب ها رو تصويه كرده باشي:-|

HosseinMp
October 16th, 2012, 20:16
پول من تصویه شد!
شتاب بدیش اینکه سیستمش اتوماتیک نیست برعکس جی پال! اصلا کارمزد مشخصی نداره! همینطوری 1500 هم کم میکنه جدا از کارمزد!!

SajjadM2
October 16th, 2012, 21:52
برای ساخت یک سایت درگاه دهی باید چه کار کرد؟

آقا بیخال شو جان ما :d

rapfather
October 16th, 2012, 22:06
من زنگ زدم خرش کردم.گفتم مدیر چند تا ساتم پولمو بریز کله کاربرامو میگم بیان ازت درگاه بگیرن دو دقیقه بعد پولو ریخت.......ایشالا بره زیر تریلی............به مولا که بیماری قلبی گرفتم تو این 1ماه

bobby10
October 16th, 2012, 23:37
ماله ما هم واريز شد دمش جيز:d

rapfather
October 17th, 2012, 03:19
درکل به دوستان پیشنهاد میشه دیگه به هیچ وجه طرف این درگاه نا منظم نرند.مطمعا باشید اگر آقای عادل اون ایمیل رو نمیزدن پول ما تا چند هفته آینده به زور واریز میشد.دستشون طلا
ا

sepadl71
October 18th, 2012, 00:13
با عرض معذرت بابت مطلب زیر :
بنده نمیخواستم پستی ارسال کنم ، اما با بررسی دوبار برای یافتن صفحه مدیریت ، لینک زیر را به عنوان صفحه مدیریت پیدا کردم :

http://shetab.biz/ridam-be-kone-Sepehr/

دست جناب احسان ملت درد نکنه...

rapfather
October 18th, 2012, 01:08
ایول داری.همین که از درگاهی استفاده میکنیم که مدیرش هک هم بلده خودش خیلیه......tnx from adel

daniyal70
October 18th, 2012, 18:30
فکر کنم من آخرین نفری بودم که واریز شد. <:-p :67:

rapfather
October 18th, 2012, 22:28
دوستان در حال حاظر مثل ابنکه آقای ملت دیگه ایران هستند و کاملا روی سیستمشو برنامه ریزی دارن .من یک روز سرویسمو به ایشون انتقال دادم کاملا خوب کار میکرد و همه تراکش ها موفق بود.همچنین راس 5روز تصفیه کردن.جای خوشحالی داره

behnam289
October 18th, 2012, 23:41
فکر کنم من آخرین نفری بودم که واریز شد. <:-p :67:

سلام

خیر این طور نیست پول من هنوز واریز نشده

HosseinMp
October 19th, 2012, 00:45
دوستان در حال حاظر مثل ابنکه آقای ملت دیگه ایران هستند و کاملا روی سیستمشو برنامه ریزی دارن .من یک روز سرویسمو به ایشون انتقال دادم کاملا خوب کار میکرد و همه تراکش ها موفق بود.همچنین راس 5روز تصفیه کردن.جای خوشحالی داره

فقط کارمزد هاشون دهن آدم رو سرویس میکنه :|

rapfather
October 19th, 2012, 01:03
اشون کارمزدشون هم پایین هستش شما دقت کنید تو سایتهای دیگه همون موقع که پول واریز میشه کارمز میگرن اما شتاب آخرسر کارمزد میگیره و کارمزدشون هم بنظر من کمه.در کل آقای ملت نشون دادن شخصی کاملا قابل اعتماد هستند.در حال حاظر به دوستان پیشنهاد میکنم که معرفت بخرج بدن و برگردن به این درگاه

HosseinMp
October 19th, 2012, 01:18
اشون کارمزدشون هم پایین هستش شما دقت کنید تو سایتهای دیگه همون موقع که پول واریز میشه کارمز میگرن اما شتاب آخرسر کارمزد میگیره و کارمزدشون هم بنظر من کمه.در کل آقای ملت نشون دادن شخصی کاملا قابل اعتماد هستند.در حال حاظر به دوستان پیشنهاد میکنم که معرفت بخرج بدن و برگردن به این درگاه

کاش باگش برطرف میشد!
و اینکه میشد تنظیم کرد که کارمزد از سمت خریدار باشه!
آخر هم ما نفهمیدیم اون 1000تومن رو واسه چی کسر میکنن

spooky021
October 19th, 2012, 01:45

حاجی چیزی شده؟!خبریه؟! بگو ما هم در جریان باشیم!
حرکتی زده واست؟پولی داده طرفداریشو میکنی؟
آآدم دو بار که نیش نمیخوره!
ما خودمونو جرواجر کردیم واسش پول خودمونو بده!
کسی که انقدر بیخیال بذار هیچ یوزری نداشته باشه پس!

HosseinMp
October 19th, 2012, 01:49
حاجی چیزی شده؟!خبریه؟! بگو ما هم در جریان باشیم!
حرکتی زده واست؟پولی داده طرفداریشو میکنی؟
آآدم دو بار که نیش نمیخوره!
ما خودمونو جرواجر کردیم واسش پول خودمونو بده!
کسی که انقدر بیخیال بذار هیچ یوزری نداشته باشه پس!

الان جی پال قطعه واسه همین دوباره شتاب رو وصل کردیم :((((

MagicVps.Com
October 19th, 2012, 02:11
من زنگ زدم خرش کردم.گفتم مدیر چند تا ساتم پولمو بریز کله کاربرامو میگم بیان ازت درگاه بگیرن دو دقیقه بعد پولو ریخت.......ایشالا بره زیر تریلی............به مولا که بیماری قلبی گرفتم تو این 1ماه

درکل به دوستان پیشنهاد میشه دیگه به هیچ وجه طرف این درگاه نا منظم نرند.مطمعا باشید اگر آقای عادل اون ایمیل رو نمیزدن پول ما تا چند هفته آینده به زور واریز میشد.دستشون طلا
ا

یک انسان چقدر میتونه دورنگ باهش لامشب در عرض کمتراز 24 ساعت ببن چند بار رنگ عوض کردی
واقعا ادم مییمونه چی بگه

HosseinMp
October 19th, 2012, 02:12
یک انسان چقدر میتونه دورنگ باهش لامشب در عرض کمتراز 24 ساعت ببن چند بار رنگ عوض کردی
واقعا ادم مییمونه چی بگه

:)))))))))

lead3r
October 19th, 2012, 03:22
سلام خدمت همه دوستان.واقعا چقدر بعضیا بی انصاف هستند.من ایشون رو چند سال هست میشناسم.کارشون دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره اهل پول حروم خوردن هم نیستند.این چند روز هم که پرداخت ها دیر شد چون مسافرت خارج از کشور بودن.بعضیا الکی چقدر جو میدن.واقعا زشته برای شما.به هر حال این درگاه جزو بهترین ها و مطمئن ترین هاست.هرکسی ناراحته از جای دیگه بگیره که قدر اینجارو بدونه.هیچوقت هم الکی زود قضاوت نکنید.والسلام

HosseinMp
October 19th, 2012, 03:37
سلام خدمت همه دوستان.واقعا چقدر بعضیا بی انصاف هستند.من ایشون رو چند سال هست میشناسم.کارشون دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره اهل پول حروم خوردن هم نیستند.این چند روز هم که پرداخت ها دیر شد چون مسافرت خارج از کشور بودن.بعضیا الکی چقدر جو میدن.واقعا زشته برای شما.به هر حال این درگاه جزو بهترین ها و مطمئن ترین هاست.هرکسی ناراحته از جای دیگه بگیره که قدر اینجارو بدونه.هیچوقت هم الکی زود قضاوت نکنید.والسلام

بخدا فقط دیر پرداخت کردنش(5روز) خیلی بده! اگه 2روزه بود و 2 3تا ایراداشون برطرف میکرد میشد بهترین درگاه!

behnam289
October 20th, 2012, 13:48
با سلام

حتی اگر هیچ در آمدی نداشته باشم تا زمانی که تمام تصفیه حساب های من واریز نشه و از این به بعد مرتب واریز نشه از این درگاه استفاده نمیکنم
حتی اگر جی پال هم خراب باشه یا هر جای دیگر

saymon
October 20th, 2012, 13:56
با سلام

حتی اگر هیچ در آمدی نداشته باشم تا زمانی که تمام تصفیه حساب های من واریز نشه و از این به بعد مرتب واریز نشه از این درگاه استفاده نمیکنم
حتی اگر جی پال هم خراب باشه یا هر جای دیگر

موافقم باهات شديدا

daniyal70
October 20th, 2012, 19:44
shetab.biz شاید مشکل تو پرداخت هاش داشته باشه شاید امنیت نداشته باشه ولی برای بعضی ها خوبی هایی هم داره .

- داستانی که می گن هنوز واریز نشده (من که ایمیل زدم گفتم کی واریز می کنید ! یک مین بعد ایمیل اومد که واریز شده)

daniyal70
October 20th, 2012, 19:56
بعضی شرکت ها از اب گل الود ماهی بگیرن به نفع خودشون میان تاپیک های مثل این ارسال می کنن . که به نظر من کار جالب نیست . رقابت سالم باشه نه این جوری .

HosseinMp
October 21st, 2012, 16:30
wow!
شتاب برام 2روزه واریز کرد!!!

bobby10
October 21st, 2012, 17:23
ايول 2 روزه واريز كرد چه كردي شتاب تحول ايجاد شده!!!؟@-)

loshilo
October 21st, 2012, 20:16
واسه منم واريز كرده بنده خدا...

rapfather
October 22nd, 2012, 05:45
wow!
شتاب برام 2روزه واریز کرد!!!
شما چه تاریخی درخاست واریز داده بودید؟

HosseinMp
October 22nd, 2012, 17:16
شما چه تاریخی درخاست واریز داده بودید؟

1391/07/28 درخواست دادم
1391/07/30 واریز شد!

rapfather
October 23rd, 2012, 15:44
اینهمه به ما میگید و ننگ همکاری با شتاب رو چیبوندید ولی والا ماله منو بازم6 روزه پرداخت نکرده ولی برا شمارو پرداخت کرده.برید خوش باشید باو

adeb
October 24th, 2012, 01:21
فعلا که بهتر از جی پال و فرستنده برای ما نیست ;)

sat98
October 24th, 2012, 01:28
6 روز پیش درخواست دادم باز هم واریز نکرده

اقای ملت من به شما گفتم که واریزیتون رو درست کنید اما شما گوش بکن نیستید بعد از ما خواهش میکنید که درگاهتون رو بزاریم

لطفا رسیدگی کنید اقا

اینطوری که نمیشه کار کرد 1 ماه هم التماس کرد که واریز کنید