PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایندگی رسمی Iweb و Caro و Xlhost در ایران

tmfar
December 23rd, 2009, 13:51
سلام :

می خواستم ببینم نمایندگی رسمی دیتاسنترهای Caro و Iweb و Xlhost در ایران کی هستش میخواستم از این دیتاسنترها سرور اختصاصی بگیرم به نظرتون Iweb چه جور دیتاسنتری هست ؟من که با قیمت هاش کنار اومدم واقعاً قیمت های خوبی دارند .

و سوال دوم اینکه در سرور اختصاصی نیز برای نصب پنل پول میگیرند و آیا این پول به صورت ماهیانه هست یا یک بار برای همیشه

و سوال سوم اینکه آیا در سرور اختصاصی IP میدند بهمون ؟ چند تا میدند ؟ من یه سایتی رو دیدم که از xlhost سرور گرفته بود ولی IP مال جمهوری اسلامی بود ولی دیتاسنتر تو xlبود .

ممنون میشم راهنمایی کنید . :-s

Arashdn
December 23rd, 2009, 14:14
سلام
اولا بگم که دیتاسنتر های XLhost و Iweb هیچ نمیانده رسمی ندارند
در مورد ایکس ال هاست چون مدیرش ایرانیه با کمک بردارش در ایران این سایت رو زده که در اصل مال خود دیتاسنتره بره پرداخت های ریالی
xlhsot.ir

در مورد کارو نیکان هاست نماینده شون هستن
لوگو شون هم در سایت کارو هست
https://www.caro.net/reseller

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

و سوال دوم اینکه در سرور اختصاصی نیز برای نصب پنل پول میگیرند و آیا این پول به صورت ماهیانه هست یا یک بار برای همیشه
ماهانه

و سوال سوم اینکه آیا در سرور اختصاصی ip میدند بهمون ؟ چند تا میدند ؟پ
ایکس ال هاست اول 5 تا آیپی اختصاصی میده اگر بیشتر بخواهید باید پول بدید

ن یه سایتی رو دیدم که از xlhost سرور گرفته بود ولی ip مال جمهوری اسلامی بود ولی دیتاسنتر تو xlبود .
معمولا چنین چیزی نمیشه
مگر اینکه ایشون آیپی رو به نام خودشون گرفته باشن که بعید میدونم تو ایران همچین چیزی باشه
امکانش هست سایت رو اینجا بزارید یا برام پیام خصصی کنید

akbar123sat
December 23rd, 2009, 14:19
Iweb برو تو سایتشون بگو ایرانی هستی یه اقای هست اونجا فروشنده هست اسمش رو یادم نمیاد ولی بگی وصلش میکنن به اون

xlhost برو تو سایتوشن یه ایمیل بزن بگو از ایران هستی شماره حساب سامان رو بهت میده هزینه رو واریز میکنی مثل اینکه یکی از مدیران اونجا ایرانی هستش اقای خرازی

caro هم نیکان هاست هستش که لوگیو این شرکت تو قسمت resleller سایت کارو موجود می باشد

M.S.R
December 23rd, 2009, 15:27
سلام
اقا این سایت http://www.xlhsot.ir/ برای من باز نمی شود.

HugeServer
December 23rd, 2009, 15:29
سلام
اقا این سایت http://www.xlhsot.ir/ برای من باز نمی شود.
#

Dedicated Servers & Dedicated Server Hosting at XLHost.com (http://XLHost.IR) :)

M.S.R
December 23rd, 2009, 15:41
Unable to connect

Firefox can't establish a connection to the server at xlhost.ir.

* The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few
moments.

* If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.

* If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
that Firefox is permitted to access the Web.

HugeServer
December 23rd, 2009, 15:48
unable to connect
firefox can't establish a connection to the server at xlhost.ir.

عزیزم شما لینک رو اشتباه میزنید، روی لینک‌ای که من بهتون دادم کلیک کنید. وارد میشوید.(:|

Kambiz
December 23rd, 2009, 15:56
برای xlhost من ali@hajyani.info رو پیشنهاد می کنم . کارش درسته

M.S.R
December 23rd, 2009, 16:06
منون نمی دونم چی شد صفحه را رفرش کردم باز شد.
20 بار زدم باز نشد. نمی دونم این جا چه خبره.

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:01 PM ----------

چه جالب این برادر اصفهانی است.
خوبس اگر خواستم بگیرم از این دادا می گیرم.

tmfar
December 23rd, 2009, 18:14
iweb وی پی اس نمیده ؟ فقط سرور میدند ؟ من دو سایتشون دو بخش دیدم یکی برای هاست های shared بود یکی هم برای سرورهای اختصاصی

xlhost بسته به iweb خیلی گرون هستش !!!!!!!!!!!

من مشتاق خرید از Iweb هستم دوستان یه چیزی برام سوال پیش اومده یعنی مثلاً سرور قیمتش شد 60 دلار درماه + هزینه لیسانس پنل هم میاد روش ؟ مثلاً برای سی پنل 15 تومان یه جا دیدم .

اگه اینطوری باشه که یه کم بالا درمیاد وی پی اس اینطوری نیست درسته ؟ وی پی اس یه بار پرداخت میشه

goldstar
December 23rd, 2009, 18:17
iweb وی پی اس نمیده ؟ فقط سرور میدند ؟ من دو سایتشون دو بخش دیدم یکی برای هاست های shared بود یکی هم برای سرورهای اختصاصی

xlhost بسته به iweb خیلی گرون هستش !!!!!!!!!!!

من مشتاق خرید از Iweb هستم دوستان یه چیزی برام سوال پیش اومده یعنی مثلاً سرور قیمتش شد 60 دلار درماه + هزینه لیسانس پنل هم میاد روش ؟ مثلاً برای سی پنل 15 تومان یه جا دیدم .

اگه اینطوری باشه که یه کم بالا درمیاد وی پی اس اینطوری نیست درسته ؟ وی پی اس یه بار پرداخت میشه
سلام
هزینه کنترل پنل و سیستم عامل رو باید هم روی سرور و هم روی vps ماهیانه پرداخت کنید مگر اینکه لایسنس خاص داشته باشید.
بله سرور با کنترل پنل گرون هست.

P-CO
December 23rd, 2009, 20:31
از XLHost میتونم براتون با قیمت مناسب سرور خریداری کنم.

اگر خواستین در خدمتم.

موفق باشید.

1eng.ir
December 23rd, 2009, 20:49
Iweb برو تو سایتشون بگو ایرانی هستی یه اقای هست اونجا فروشنده هست اسمش رو یادم نمیاد ولی بگی وصلش میکنن به اون
آقای حجازی :)

jafarjeni
December 23rd, 2009, 21:14
iWeb فقط Dedicated و Host معمولی میفروشه ..

ارزان ترین چیزی که از iWeb بخواهید خرید کنید 69 دلاره .. هزینه Panel هم اضافه میشه ( از 15 دلار به بالا .. ) و البته هزینه Setup ( در صورتی که قرار داد کوتاه مدت باشه ).

Woshka
December 23rd, 2009, 21:24
IWeb که آشغاله
یه سرورم 5 روز دیگه داره تو Iweb تموم میشه دارم میارمش GNAX
ماهه اول رایگان

HugeServer
December 23rd, 2009, 21:27
IWeb که آشغاله
یه سرورم 5 روز دیگه داره تو Iweb تموم میشه دارم میارمش GNAX
ماهه اول رایگان

Only GNax ;)

amiri113
December 23rd, 2009, 22:08
سلام :

می خواستم ببینم نمایندگی رسمی دیتاسنترهای Caro و Iweb و Xlhost در ایران کی هستش میخواستم از این دیتاسنترها سرور اختصاصی بگیرم به نظرتون Iweb چه جور دیتاسنتری هست ؟من که با قیمت هاش کنار اومدم واقعاً قیمت های خوبی دارند .
:-s

در مورد Iweb اگر خواستی میتونیم بهتون آفر خوب بديم.
چون خودموم ازشون چند تا سرور داريم الان و می تونیم ازشون قيمت خوب بگيريم
اگر خواستيد ميتونيد تماس بگيرين راهنماييتون کنيم و قيمت مناسب هم بهتون بديم: (با سود خودمون هم حساب ميکنيم و باز به نفعتون تموم ميشه).
88334813 داخلی 121
دوست داشتيد هم تشريف بياريد دفتر در خدمتتون هستيم.
اما فقط رو Iweb کار ميکنيم.

با تشکر
علی اميری

irlogo
December 24th, 2009, 16:36
البته Iweb شبکه بسیار بزرگ و قدرتمندی دارد تنها مشکل آی وب پشتیبانی کند اون هست من نزدیک به چندین سال پیش با آقای ساعدی بر روی Gnax بودیم؛ مشکلات عدیده زیادی داشت؛ اون موقع از اسپانسر اسپانیاییش خرید می کردیم : RackWan, Servidores Dedicados (http://www.rackwan.com/) من فکر نمی کنم کسی بتونه از راک ون سرور های جیناگس نتوورک رو ارزون تر بفروشه ! هر کی قیمت از جیناگس خواست از همه جا استعلام کنه و بعدش از من هم استعلام کنه؛ قیمت های خفنی می دم ولی واقعا و اکیدا پیشنهاد می دم از IWEB بگیرین؛ مخصوصا این تکنولوژی بالانسینگش عالیه، یه بنده خدایی یه رک از ای وب داره که همه سروراش بالانسینگ هستند، در 1 سال نهایتااااااا 1 ثانیه دوون تایم داره !

Woshka
December 25th, 2009, 02:46
من پارسال یه سرور از IWEB گرفتم ولی برای هر ساپورت ازت پول می خوان اگه یذره زمانش بیشتر بشه
یه ئکمه داره که قبول می کنی که من می پذیرم اگه بیشتر شد پول بیشتری بدم
این سرور یه 5 روز دیگه ازش مونده که دارم منتقلش می کنم GNAX
IWEB با سی پنل 94$ شده بود اینجا شده 111$ ولی ارزش ساپورت عالیشو داره
تازه ماهه اولو هم رایگان داده
vps راحت بحت بگم احمق بازیه و اون هم ماهیانس
یه ددیکیت سی پی یو 1.7 سلرون شرفش به یه vps می ارزه
سرعت ددیکیت یه چیز دیگس

irlogo
December 25th, 2009, 15:08
واقعا VPS به درد نمی خوره مگر این که rial باشه

آی وب و امثال له بابت ساپورت پول زیادی میگیرند مگر این که شما یک پکیج منیج هم ازشون بگیرین !

این شرکت ها برای زمانشون ارزش قائل هستند؛ سرویس های مطلوبی هم ارائه می دن

akbar123sat
December 25th, 2009, 15:29
واقعا VPS به درد نمی خوره مگر این که rial باشه

آی وب و امثال له بابت ساپورت پول زیادی میگیرند مگر این که شما یک پکیج منیج هم ازشون بگیرین !

این شرکت ها برای زمانشون ارزش قائل هستند؛ سرویس های مطلوبی هم ارائه می دن

حیف متن گفتگوی انلاین رو با ای وب ندارم . اولش با یه اپراتور خارجی حرف زدم خلاصه من 10 تا جمله مینوشتم باید 10 دقیقه هم وایمسیتادم تا جواب بده

بعدش گفتم ترانسفر کنه به اقای حجازی خلاصه اینم بدتر از اون . بهش گفتم من رو حساب اینکه شما یرانی هستیند میخوام ازتون سرویس بگیریم و دوست دارم وقتی مشکلی پیش اومد کمک کنید . گفتش ما کمکی نمیکنیم بهتون . فقط سرور رو میدیم و خدا حافظ و... برخورد خوبی نداشتن با من .

در صورتی که بعضی جاها با اینکه unmanage هستش ولی میشملی داشته باشی کمکت میکنن .

xlhsost رو دقیق نمیدونم ولی مثل اینکه زیاد به اسپم و اینها حساس هستش یه تاپیک هم بچه ها زده بودن که میتونی مشکلاتش رو ببنید

caro هم به نظرم خوب میاد درسته یکی از دیتا سنتر های درجه 2 امریکا هستش ولی فعلا که با ایرانی ها مشکلی ندارخه و نیکان هاست تنها نماینده رسمی و واقعی این شرکت هستش چون تنها شرکتی هستش که من دیدیم لوگوش تو سایت یک شرکت امریکایی وجود داره . حالا بغیه هم میگن ما نماینده هستیم ( بقول بچه ها مدرک بیارن )
البته من از یکی از نماینده های دیگه کارو پرسیدم allreseller.com گفتش که کارو بهمون گفته به دلیل تحریم به ایران سرویس نفروشیم . حالا کی راست میگه کی دروغ من نمیدونم.

tmfar
December 26th, 2009, 22:57
ممنون از پاسخ هايي که داديد :55:

مگر اينکه لايسنس خاص داشته باشيد.

جريان اين لايسنس خاص چي هست ؟

اما فقط رو Iweb کار ميکنيم.

همين قيمت کم کمش 69 دلار هست يا شما مي تونيد آفر پيشنهادي ما رو از Iweb جور کنين ؟ و اگر ميشه تمام مشخصات رو اينجا بگيد تا ديگر عزيزان که وارد هستند نظر بدند .

ميارمش GNAX

اگه ماه اول رايگان بده که خيلي خوب ميشه اين نماينده رسمي تو ايران نداره ؟ يا اينکه کسي باشه که برام تخفيف بگيره از ايجا ؟

--++++++++

و اينکه مي خوام هزينه پنل ها رو بدونم لايسنس چگونه است؟ مثلاً براي cpanle و اينکه هزينه setup ديگه چه صيغه اي هست ؟ براي نصب لينوکس ميگيرن ؟ خودم نمي تونم اينکارها رو بکنم پول ندم ؟

سایتی هم که گفته بودم اینکار رو کرده و Ip سرور ایران نشان میده ولی دیتاسنتر برای آمریکا و xlhost هست سایت ashiyane.org هست .

amiri113
December 26th, 2009, 23:55
همين قيمت کم کمش 69 دلار هست يا شما مي تونيد آفر پيشنهادي ما رو از iweb جور کنين ؟ و اگر ميشه تمام مشخصات رو اينجا بگيد تا ديگر عزيزان که وارد هستند نظر بدند .

فکر کنم بهتره شما بگيد چه کانفيگي احتياج داريد تا من بهتون يک قيمت مناسب بدم. :69:

با تشکر
علی امیری

tmfar
December 27th, 2009, 00:29
تمام مشخصاتی که برای 69 دلار هست رو می خوام منتها با هارد 100 گیگ

آفری که من میگم برای 69 دلار 320 گیگ هست .

چند در میاد و اینکه آیا شما پشتیبانی می کنید چون من اگر بخرم شما رو واسط بین دیتاسنتر میشناسم و قرارداد رسمی هم می بندم .

و اینکه هزینه نصب پنل و ... را بگویید .

در مورد سوالات دو پست بالا هم اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم پاسخگو باشید .

amiri113
December 28th, 2009, 13:25
تمام مشخصاتی که برای 69 دلار هست رو می خوام منتها با هارد 100 گیگ

آفری که من میگم برای 69 دلار 320 گیگ هست .

چند در میاد و اینکه آیا شما پشتیبانی می کنید چون من اگر بخرم شما رو واسط بین دیتاسنتر میشناسم و قرارداد رسمی هم می بندم .

و اینکه هزینه نصب پنل و ... را بگویید .

در مورد سوالات دو پست بالا هم اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم پاسخگو باشید .

نکته اول اينکه اگر ديتا سنتر آفر بده که معمولا میشه ازش گرفت چيزی رو پايين نمياره. معمولا سعی ميکنه يک کانفيگ بالاتر رو آفر بده. که معمولا هم سعي ميکنه روی بالا بردن رم يا پورت سرور اين ارتقا رو بده.
در مورد پشتيبانی بايد بدونم منظورتون دقيقا چی هستش.
اگر منج سرور بخواين يک مسئله هستش. اگر چيز ديگه بخواين يک مسئله ديگه.

با تشکر
علی امیری

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

در مورد هزينه پنل cpanel که براتون توضيخ دادم.
ماهانه 25 دلار هستش برای يک سرور. اگر هم به چند تا vps تقسيمش کنيد cpanel هر vps برابر 10 دلار هستش.
بقيه کنترل پنل ها هم هر کدوم يک قيمتی دارند بعضی هاشون هم مجانی هستند.
بستگی به کاری که ميخواين از سرور داشته باشيد بهتون پنل پيشنهاد می کنم.
رو هر سرور هم يک تعداد مشخص IP هستش. فکر ميکنم 4 5 تا و اگر بخواين بيشترش کنيد هم ميتونيد با يک هزينه کم ماهانه اين کار رو انجام بديد.
IP شما هم در کانادا هستش و به نام iweb ثبت شده.

با تشکر
علی اميری