PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده اضافی از پهنای باند

mehdi24
December 23rd, 2009, 07:54
چند روزی شده بدجوری پهنای باند adsl استفاده میشه . فکر می کردم از livezilla باشه تا اینکه دیروز همه مرورگرا رو بستم و livezilla هم بستم. آنتی ویروس هم آپدیت نمی شد ولی 15kb/s از پهنای باندم مصرف میشه. (آپدیت ویندوز هم موقتا خاموش کردم بازم فایده نداشت)

afrateam
December 23rd, 2009, 09:00
سیستم رو ریستارت کن
به اینترنت وصل شو
یه صفحه اکسپلورر باز کن و بعد 5 ثانیه ببند
سی ثانیه صبر کن
بعد ببین سند و رسیو چقدر بوده
اون اعداد رو اینجا بذار
تا ببینیم ویروس داری یا نه ..

taekwondoaqr
December 23rd, 2009, 10:00
چند روزی شده بدجوری پهنای باند adsl استفاده میشه . فکر می کردم از livezilla باشه تا اینکه دیروز همه مرورگرا رو بستم و livezilla هم بستم. آنتی ویروس هم آپدیت نمی شد ولی 15kb/s از پهنای باندم مصرف میشه. (آپدیت ویندوز هم موقتا خاموش کردم بازم فایده نداشت)

من هم مشکل شما رو داشتم.
مشکل رو بررسی کردم ، دو تا راه حل داره :
1- نرم افزار XNS Pro رو نصب کن و فایل svchost.exe رو Block کن.
2- سیستم رو ببر تو کافی نت بزن Update بشه ( یک روز طول می کشه ) بعد از اینکه همه Update هاشو گرفت این فایل svchost.exe بی خیال می شه و اینترنت تون رو نمی بلعه.
3- بزنی svchost.exe رو پاک کنی :d اون وقت ویندوزت خراب می شه و دیگه پهنای باند اینتنتت تموم نمی شه.

mehdi24
December 23rd, 2009, 13:35
سیستم رو ریستارت کن
به اینترنت وصل شو
یه صفحه اکسپلورر باز کن و بعد 5 ثانیه ببند
سی ثانیه صبر کن
بعد ببین سند و رسیو چقدر بوده
اون اعداد رو اینجا بذار
تا ببینیم ویروس داری یا نه ..

sent : 83
received : 196

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:32 PM ----------

من هم مشکل شما رو داشتم.
مشکل رو بررسی کردم ، دو تا راه حل داره :
1- نرم افزار xns pro رو نصب کن و فایل svchost.exe رو block کن.
2- سیستم رو ببر تو کافی نت بزن update بشه ( یک روز طول می کشه ) بعد از اینکه همه update هاشو گرفت این فایل svchost.exe بی خیال می شه و اینترنت تون رو نمی بلعه.
3- بزنی svchost.exe رو پاک کنی :d اون وقت ویندوزت خراب می شه و دیگه پهنای باند اینتنتت تموم نمی شه.

هرچی آپدیت بوده ویندوز من گرفته و نصب شده (حدود 70 تا 90 آپدیت)

afrateam
December 23rd, 2009, 22:17
اگه اون اعداد برحسب بایت هست که مشکلی نیست
اگه برحسب کیلوبایته که یه چیزی داره از اینترنت استفاده میکنه (ویروس یا ...)
netstat pro رو نصب کن و ببین چه برنامه ای استفاده میکنه ..