PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با درگاه بانک پارسیان

m3hdi
October 4th, 2012, 12:12
با سلام خدمت تمامی دوستان
یک مشکلی در اتصال به بانک پارسیان داریم این هست که زمان طولانی (1 تا 2 دقیقه) باید سپری بشه تا بتونه به بانک متصل بشه
خودشون که گفتند مشکل عمومی نیست و مشکل از سرور بنده هست
تل نتی که بنده انجام دادم از چند سرور به بانک های سامان - ملت به راحتی وصل میشه ولی متاسفانه پارسیان زمان طولانی رو طی می کنه
می خواستم عزیزانی که از درگاه پارسیان بدون مشکل در سرورهای خارج از ایران استفاده می کنند لطف کنند و خروجی دستورات زیر رو برام به صورت اسکرین شات پ.خ کنند

tracert pecco24.com

و همچنین ببینند این دستور در لحظه اول کانکت میشه و یا زمان 1-2 دقیقه رو طی می کنه
عزیزانی هم اگر از ایران سرور دارند این لطف رو کنند ممنون میشم

telnet pecco24.com 27635

همچنین اگر همکارانی مشکل مشابه رو داشتند ممنون میشم ره کار خودشون رو ارائه بدن
با تشکر

Ahmad110
October 4th, 2012, 12:23
ما هم با پارسیان مشکل داریم . این مشکلات بانک پارسیان تمومی نداره . ظاهرا فقط روی هاستهای ایرانی بدون مشکل کار میکنه

ali2k
October 4th, 2012, 12:28
برای من که از اول هفته دیگه کانکت نمیشه ! کلا بیخیال پارسیان شدم ... مشکلاتش تمومی نداره !
جالبه که بانک میگه مشکلی نداره و مشکل از سرورهای خارج کشوره ! ولی خب من شخصا همین هفته چهارتا سایت دیگه رو دیدم که همین مشکل عدم کانکت شدن رو پیدا کردن !

m3hdi
October 4th, 2012, 12:44
مشکلات که شخصا تو پارسیان کمتر دیده شده به مراتب
این سرویس جدید pecco24.com طبق گفته خودشون برای سرور های خارجی هست
بنده می خوام دوستانی که الان دارن بانک پارسیان رو در سرورهای خارجی استفاده می کنند زحمت بکشند و یه telnet هم به سرور پارسیان بزنن
چون بالاخره دوستان زیادی دارن از همین پارسیان روی سرورهای خارج از کشور استفاده می کنند

mohamad2314
October 4th, 2012, 12:55
ما روی سرور ایرانیم مشکلی هم نداریم خدارو شکر در صورت امکان سروراتون به ایران انتقال بدین مشکل کمتر میشه

nivdata.com
October 4th, 2012, 13:09
ما روی سرور ایرانیم مشکلی هم نداریم خدارو شکر در صورت امکان سروراتون به ایران انتقال بدین مشکل کمتر میشه

چندتا از کاربرای ما هم همین مشکل رو اعلام کردند. که متصل نمیشه. ضمنا دوست عزیز فکر نمی کنم مربوط به محل سرور داشته باشه زمانی که این مشکل هست url مستقیمشون هم کار نمی کنه. کلاینت هم داخل ایران هست و کار نمی کنه .

ali2k
October 4th, 2012, 13:25
سرور پارسیان مشکل داره به زمان این اتصال نگاه کنید:

wget https://www.pecco24.com:27635/pecpaymentgateway/eshopservic e.asmx?wsdl
--2012-10-04 09:44:02-- https://www.pecco24.com:27635/pecpaymentgateway/eshopse rvice.asmx?wsdl
Resolving www.pecco24.com... 212.80.25.30
Connecting to www.pecco24.com|212.80.25.30|:27635... connected.
HTTP request sent, awaiting response... 200 OK
Length: 49255 (48K) [text/xml]
Saving to: `eshopservice.asmx?wsdl.1'

100%[================================================== ================================================== ===============>] 49,255 285K/s in 0.2s

2012-10-04 09:45:36 (285 KB/s) - `eshopservice.asmx?wsdl.1' saved [49255/49255]

یک دقیقه و 34 ثانیه طول کشید تا وصل بشه به وب سرویس یعنی 94 ثانیه که زمان خیلی زیادیه ! تایم اوت معمول php روی 60 ثانیه هست و تایم اوت معمول نتورک curl روی 90 ثانیه هست ! عملا این سرور پارسیان خارج از سرویسه با این زمان پاسخگویی ...

خلاصه این 94 ثانیه یعنی اینکه وقتی مشتری شما روی دکمه پرداخت کلیک میکنه یک دقیقه و نیم باید به مانیتور نگاه کنه تا اتصال به بانک پارسیان انجام بشه !

این الان وضعیت سروری هست که خودشان معرفی کردن برای هاست های خارج کشور که انقدر افتضاحه ... میشه گفت وصل نمیشه ...

سرور دیگه پارسیان هم که کلا دردسترس نیست از هاست خارج:

wget https://www.pec24.com:443/pecpaymentgateway/eshopservice.asmx?wsdl
--2012-10-04 09:49:48-- https://www.pec24.com/pecpaymentgateway/eshopservice.asmx?wsdl
Resolving www.pec24.com... 212.80.25.14
Connecting to www.pec24.com|212.80.25.14|:443... failed: No route to host.

joomir
October 4th, 2012, 13:38
سرویس درگاه بانک پارسیان مشکلی نداره معمولا مشکل ip که یکبار پرداخت انجام بدید زنگ بزنید شرکت آقای عقیلی ازشون بخواین آخرین پرداخت نا موفقی که انجام شده ip ش رو ست کنه

m3hdi
October 4th, 2012, 13:42
بله درسته
عرض بنده هم همین هست ، در ابتدا که اررور تایم اوت میداد با زیاد کردن تایم اوت از 30 به 300 مشکل مشخص شد که کاربر بعد از 1 دقیقه به سرور وصل میشه که این به هیچ وجه قابل قبول نیست
اما نکته عجیبی که هست اینه که کارمندان می فرمایید مشکل عمومی نیست. من از 3 موقعیت مختلف telnet کردم ولی متاسفانه هیچ کدام نتیجه درستی نداشت
بعضی از دوستان که در حال حاضر با سرور خارج از کشور از درگاه پارسیان استفاده میکنند این مشکلات رو ندارن ؟
شخصا دیدم سرورهای خارجی حتی به سرعت به درگاه متصل شدند

mrasol
October 4th, 2012, 14:55
ما رو سرورهای خارج ایران مشکل داریم...

mehdisr
October 4th, 2012, 17:21
بعضی وقتها این مشکلات به وجود میاد برای سرورهای خارج از ایران .(تست شده )
در سرورهای داخل ایران هیچ مشکلی ندارد ( تست شده )

ما هم با سرورهای خارج مشکل داریم . این مشکل بوده و وجود داره . اگه میخواهید خیالتان راحت بشه از سرورداخل ایران استفاده کنید .

m3hdi
October 6th, 2012, 12:34
خیلی جالبه
بنده الان در بعضی سایت ها تست می کنم اررور time out میده
الان با بانک تماس داشتم گفتند هیچ گونه گزارشی نداشتند ، بعضی از سایت ها هم با توجه به اینکه سرورشون خارج از کشور هست در 1-2 ثانیه وصل میشن
از دوستان و همکاران کسی اطلاعی در این مورد نداره ؟ درگاه تمامی دوستان در حال حاضر درست کار می کنه ؟

dreamdata
October 6th, 2012, 14:30
خیلی جالبه
بنده الان در بعضی سایت ها تست می کنم اررور time out میده
الان با بانک تماس داشتم گفتند هیچ گونه گزارشی نداشتند ، بعضی از سایت ها هم با توجه به اینکه سرورشون خارج از کشور هست در 1-2 ثانیه وصل میشن
از دوستان و همکاران کسی اطلاعی در این مورد نداره ؟ درگاه تمامی دوستان در حال حاضر درست کار می کنه ؟

سلام.
خیلی سادست - با توجه به اینکه تا همین 3-4 سال پیش ملت عزیز ایران شروع میکردن به ddos کردن بانک ها ( حالا به هر دلیلی ) و اون رو از دسترس خارج میکردند - تدابیری دیدن که اگر از آی پی های بع غیر از ایران شما قصد اتصال داشته باشید کانکشن بسیار ضعیف و لیمیت شده ای رو به شما تحویل میده تا فایروال ها بتونند دی داس رو راحت تر تشخیص بدن و سریعتر بلاک کنند !!!
به همین راحتی! پیچیدشم نکنید . حالا بعضا برخی آی پی های خارج که میگید سریع باز میشه و اینا احتمال داره بانک با اون کشور ها سر و سری داره و لینکی چیزی داره داده بهشون و .... !
و چون خودشونم میدونند که پورت 100 نهایتا ( 100 ددیکیتد فرضا ) هم نمیشه دی داس قوی ای انجام داد خیالشون راحته که از داخل ایران دیگه به این مشکل برنمیخورند تازه اگر کسی هم مغز ... خرده باشه بخواهد همچین کاری رو صورت بده سریع پیداش میکنند از آی پی و پدرشو ... !!!

m3hdi
October 6th, 2012, 15:14
سلام.
خیلی سادست - با توجه به اینکه تا همین 3-4 سال پیش ملت عزیز ایران شروع میکردن به ddos کردن بانک ها ( حالا به هر دلیلی ) و اون رو از دسترس خارج میکردند - تدابیری دیدن که اگر از آی پی های بع غیر از ایران شما قصد اتصال داشته باشید کانکشن بسیار ضعیف و لیمیت شده ای رو به شما تحویل میده تا فایروال ها بتونند دی داس رو راحت تر تشخیص بدن و سریعتر بلاک کنند !!!
به همین راحتی! پیچیدشم نکنید . حالا بعضا برخی آی پی های خارج که میگید سریع باز میشه و اینا احتمال داره بانک با اون کشور ها سر و سری داره و لینکی چیزی داره داده بهشون و .... !
و چون خودشونم میدونند که پورت 100 نهایتا ( 100 ددیکیتد فرضا ) هم نمیشه دی داس قوی ای انجام داد خیالشون راحته که از داخل ایران دیگه به این مشکل برنمیخورند تازه اگر کسی هم مغز ... خرده باشه بخواهد همچین کاری رو صورت بده صریع پیداش میکنند از آی پی و پدرشو ... !!!

فرضیه جالب و منطقی بود
اما چرا اینکار ؟ وقتی آی پی دارنده دروازه رو دریافت می کنند می تونن به راحتی allow کنند بعید می دونم کسی بخواد درگاه بگیره به دلیل حمله ! جدای از اون هم کلی مدارک از او شرکت دریافت می کنن که اگه کسی هم بخواد حمله کنه به قول شما پدرشو ...
روال بسیار عجیبیه ، بعضی ها خارج از ایران دارن به درستی استفاده می کنند بعضی ها هم با تاخیر چند دقیقه ای

dreamdata
October 6th, 2012, 15:24
اما چرا اینکار ؟ وقتی آی پی دارنده دروازه رو دریافت می کنند می تونن به راحتی allow کنند بعید می دونم کسی بخواد درگاه بگیره به دلیل حمله ! جدای از اون هم کلی مدارک از او شرکت دریافت می کنن که اگه کسی هم بخواد حمله کنه به قول شما پدرشو ...

بحت Allow کردن نیست - اون لیمیت کردنه مدیریت میخواد - مثلا مسئول فنی درگاه بانک باید مانیتور کنه که اگر این لیمیت کردن الان وقتش هست که کمتر اعمال بشه خوب انجام بده ( لیمیت پورت رو کمتر کنند ) به سبب افزایش متقاضیانی که امروز درگاهشون فعاله و دارن کار میکنند. اما خوب مگر کسی توی مملکت کارشو خوب انجام میده ؟ افرادی هم که وجدانشون و خدا رو در نظر میگیرند تعدادشون به حداقل رسیده .
تعداد افرادی که درگاه داشتند در سالهای اخیر خیلی افزایش پیدا کرده و نیاز به مدیریت بیشتری داره.
اینو یادم رفت بگم توی پست بالای خودم : شما با چیX پX ان وارد اینترنت بانک بشید میبینید خیلی طول میکشه بخواید حسابتون رو چک کنید.حالا در کل خدا عالمه ....

m3hdi
October 6th, 2012, 16:42
طبق آخرین تماس بنده گفتند که بله مشکلی هست که از طرف مخابرات ایجاد شده
در حال مذاکره برای رفع مشکل هستند

Ahmad110
October 6th, 2012, 18:37
این الان چندمین بار هستش که این مشکل به وجود میاد و فقط بانک پارسیان این مشکل رو داره . واقعا حیف این درگاه هستش که این مشکل رو داره و اگه برطرفش کنن یکی از کم خطاترین درگاهها هستش .

mehdisr
October 6th, 2012, 18:53
طبق آخرین تماس بنده گفتند که بله مشکلی هست که از طرف مخابرات ایجاد شده
در حال مذاکره برای رفع مشکل هستند

همیشه مشکل داشته باشن همین رو میگن .
دوستان زمان میبره . تحمل کنید . کار دیگه ای نمیشه کرد.

PersianDOT
October 9th, 2012, 14:57
چیزی که جالبه همه این مشکل را داشتند و همه وقتی با بانک تماس گرفتیم گفتند که اولین نفری هستی که اینو میگی !

mehdisr
October 9th, 2012, 15:40
چیزی که جالبه همه این مشکل را داشتند و همه وقتی با بانک تماس گرفتیم گفتند که اولین نفری هستی که اینو میگی !

بنده هم قبلا زیاد زنگ میزدم . اما دیدم بیشتر خودشون ضرر میکنن تا من . اونها هم میفهمن که مشکل وجود داره . چون تراکنش هاشون پایین میاد .

الان دیگه فقط صبر میکنم . چون از دست اینها هم کاری بر نمیاد . همش برای ssl هست . خیالیتان راحت راحت . مشکل از ماژول ها و درگاه های ما نیست .

روی این ssl خیلی زوم میشه از لحاظ امنیتی .............. بیخال.

Talahost.Com
October 9th, 2012, 15:43
مشکل برطرف شده.

ali2k
October 9th, 2012, 15:52
بانک پارسیان سیاست پاسخگوییش اینه:

1- اول میگه ما مشکلی نداریم ! شما برو ادرس وب سرویس رو عوض کن به اون یکی سرور !! (حالا درگاهی که سالم بوده داشته کار میکرده چه نیازی به تغییر ادرس داره؟) اینجوری ملت رو میزارن سر کار
2- بعد شما میای میگی من با دو تا وب سرویس امتحان کردم وصل نمیشه ! میگه پورت 27635 حتما بسته است ما مشکلی نداریم ! برو سراغ پشتیبانی هاست و مجدد سرکار ...
3- بعد که شما میری چک می کنی پورت هم بازه ! ولی ارتباط برقرار نمیشه میگه خب انگار ما یه مشکلی داریم ولی تقصیر مخابراته ! به مخابرات نامه زدیم که چرا بستی و فلان ...

m3hdi
October 9th, 2012, 16:19
بله مشکل هم اکنون برطرف شده
امیدوارم دیگر شاهد این چنین مشکلات نباشیم

dc-master2
February 7th, 2014, 03:07
با سلام
من حدود یک سالی است که روی سایتم از فروشگاه 1.5.3.1 اپن کارت استفاده میکنم و درگاه پارسیان و سرمایه را دارم.
از تقریبا یک ماهه پیش درگاه پارسیان از کار افتاده است و طی تماسی که هفته پیش با آنها داشتم ، (همانطور که سایر کاربران نیز اشاره کردند ) پشتیبانی بیان نمود که IP: 212.80.25.30 بهمراه پورت 27635 را Telnet کن و ببین درست کار میکند یا خیر که من هم این موضوع را به کسیکه فروشگاه را برای من نصب کرده بود منتقل کردم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم (پشت گوش انداخته است )
در نت داشتم دنبال این میگشتم که چگونه باید این کار را بکنم که به این تاپیک برخوردم
حالا سئوالم از دوستان این است که :
1- چگونه باید Telnet کنم؟ ( خودم باید انجام بدهم یا ticket بزنم به هاست)
2- با توجه به اینکه این پاسخ یک پاسخ کلیشه ای است ، جهت برطرف شدن مشکل باید چه کار بکنم؟

البته من در سایت درگاه بانک سرمایه را هم داشتم که متاسفانه از 15 بهمن قطع شده و به شاپرک منتقل شده است . طبق ایمیل راهنمایی که بانک فرستاده ، بظاهر باید بجز 5 پارامتر وارد شده در قسمت تنظیمات ماژول ، آدرس های بانک را هم باید تغییر بدهم که هر چی گشتم فایلی که باید این تغییرات را در آن بدهم پیدا نکردم
ممنون میشود از عزیزان اگر کسی اطلاعاتی دارد ، راهنمایی نماید.
با تشکر

Mr.Te0
February 7th, 2014, 05:16
با سلام
من حدود یک سالی است که روی سایتم از فروشگاه 1.5.3.1 اپن کارت استفاده میکنم و درگاه پارسیان و سرمایه را دارم.
از تقریبا یک ماهه پیش درگاه پارسیان از کار افتاده است و طی تماسی که هفته پیش با آنها داشتم ، (همانطور که سایر کاربران نیز اشاره کردند ) پشتیبانی بیان نمود که IP: 212.80.25.30 بهمراه پورت 27635 را Telnet کن و ببین درست کار میکند یا خیر که من هم این موضوع را به کسیکه فروشگاه را برای من نصب کرده بود منتقل کردم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم (پشت گوش انداخته است )
در نت داشتم دنبال این میگشتم که چگونه باید این کار را بکنم که به این تاپیک برخوردم
حالا سئوالم از دوستان این است که :
1- چگونه باید Telnet کنم؟ ( خودم باید انجام بدهم یا ticket بزنم به هاست)
2- با توجه به اینکه این پاسخ یک پاسخ کلیشه ای است ، جهت برطرف شدن مشکل باید چه کار بکنم؟

البته من در سایت درگاه بانک سرمایه را هم داشتم که متاسفانه از 15 بهمن قطع شده و به شاپرک منتقل شده است . طبق ایمیل راهنمایی که بانک فرستاده ، بظاهر باید بجز 5 پارامتر وارد شده در قسمت تنظیمات ماژول ، آدرس های بانک را هم باید تغییر بدهم که هر چی گشتم فایلی که باید این تغییرات را در آن بدهم پیدا نکردم
ممنون میشود از عزیزان اگر کسی اطلاعاتی دارد ، راهنمایی نماید.
با تشکر

تاریخ اخرین پست رو مشاهده کنید...
October 9th, 2012

dc-master2
February 7th, 2014, 19:43
تاریخ اخرین پست رو مشاهده کنید...
October 9th, 2012

بله درست میفرمایید ولی گفتم چون مشکل قدیمی است شاید راه حلش پیدا شده باشد و دیگر احتیاج نباشد که خودم از اول چرخ را اختراع کنم

dc-master2
February 8th, 2014, 15:21
خوب حل شد
پورت توسط سرور بسته بود که باز شد