PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای کار یا استخدام از یک مهندس کامپیوتر چه انتظاری میره؟

amirian
October 4th, 2012, 12:08
سلام
من درسم تموم شده و البته رشتم it بوده ولی تفاوت چندان با مهندسی کامپیوتر نداره
الان باید برم سربازی و می خوام این تلف شدن وقت 2 ساله رو به فرصت تبدیل کنم و بیشتر کار عملی بکنم

آیا شما تا الان برای استخدام درسازمانهای دولتی و شرکتهای خصوصی اقدام کردید؟
اگر بله خوب بگید چه تواناییهایی بیشتر مد نظرشون بوده؟
مثلا حتما روی یک زبان خاصی برنامه نویسی تاکید داشتن؟
یا کار با سیستم عاملها نظیر لینوکس؟
یا بحثهای شبکه و امنیت براشون مهم بوده؟
اصلا این مدارک network+ ,mcse , mcitp ارزشی داره براشون؟

اگر شما خودتون صاحب کار هستید و کسی رو استخدام می کنید هم بگید که بیشتر دنبال چه نوع تخصصی می گردید؟

حتی اگر برای خودتون کار می کنید هم بگید بیشتر چه تخصصی براتون مهمه؟

در کل می خوام توی این 2 سال به طور نظری و عملی بشینم هر چیزی که مشاغل امروزی لازم دارن رو تمرین کنم و یاد بگیرم! تا جاییکه فرصت کنم
ممنون از وقتی که میزارید

nivdata.com
October 4th, 2012, 12:29
ببین دوست عزیز هر کدوم از این مواردی که گفتی و حتی خیلی چیزای دیگه که لیست نکردی ، هیچ کدوم اسمش مهم نیست. مهم اینه که تو یکی از این ها کامل مسلط باشی. نه 10 تا و از هر کدوم یه کم

amirian
October 4th, 2012, 12:36
ببین دوست عزیز هر کدوم از این مواردی که گفتی و حتی خیلی چیزای دیگه که لیست نکردی ، هیچ کدوم اسمش مهم نیست. مهم اینه که تو یکی از این ها کامل مسلط باشی. نه 10 تا و از هر کدوم یه کم
ممنون
مشکل منم دقیقا همینجاست. از هر کدوم یک مقداری بلدم و دانشگاه اینطوری به ما آموزش داده
کمی سیستم عامل و لینوکس- کمی دیتابیس و sql-کمی برنامه نویسی و تحت وب- کمی شبکه و امنیت و ....

خوب الان کدوم مورد بیشتر مهمه که من تمرکزم رو بزارم روی اون؟
فردا رفتم دنبال شغل چه خصوصی و چه دولتی، طرف بپرسه چی بلدی؟؟؟ من بگم فلان چیز رو بلدم

nivdata.com
October 4th, 2012, 13:03
ببین این اشتباه رو نکن که کدوم مهمه. باید ببینی کدوم رو دوست داری ؟ تو هر کدوم تخصص داشته باشی کار پیدا می کنی ولی کم کم عجله نکن. ولی به این فکر کن که یه عمر قراره یه کاری بکنی اگر از اون کار لذت نبری نمی تونی توش قوی بشی

saman19-6
October 4th, 2012, 15:52
شبکه فرصت شغلیش بیشتر به نسبت