PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میشه به این سایت اعتماد کرد ؟

hb3333
October 4th, 2012, 11:20
سلام دوستان

به نظر شما میشه به این سایت اعتماد کرد؟

چون قیمتهاش عالیه و همه نوع خدمات هم ارائه میده !!

لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

آدرس : هاست،دامنه،نمايندگي هاست ،سرور مجازي ،پنل پيامك،ايميل تبليغاتي (http://www.nasimhost.ir)

نسیم هاست دات آی آر

arkahost
October 4th, 2012, 11:51
والا این سوال رو باید از مشتریهاشون بپرسید .که تا چه حد راضین ازشون

m3hdi
October 4th, 2012, 11:52
شما اول قیمت ارز رو ببینید بعد حساب کتاب کنید
قیمت ها نسبت به 3 ماه پیش باید 1.5 تا 2 برابر شده باشه
اگر افزایش نداشته باشه به نوع دیگری داره جبران میشه که به ضرر شما (مشتری) هست

WhitePrince
October 4th, 2012, 11:52
به خاطر این که شرکت ثبت شده هست شاید بشه بهش اعتماد کرد .
ولی قیمتاش بو داره.
بهتره چندتا از مشتری هاشون رو پیدا کنید و ازشون پرس و جو کنید .

ekhtesasi
October 4th, 2012, 11:54
اگه ناراضی باشین بازگشت وجه هم دارند؟

masoudgolchin
October 4th, 2012, 12:22
شرکت ثبت شده دارند و رتبه الکسای سایت‌شون هم نسبتا خوبه .
ولی خب ، بهترین راه برای اینکه از کیفیت خدمات این سایت مطمئن بشید ، پرس‌وجو از مشتریان‌شونه !

itjavani
October 4th, 2012, 12:43
شرکت ثبت شده دارند و رتبه الکسای سایت‌شون هم نسبتا خوبه .
ولی خب ، بهترین راه برای اینکه از کیفیت خدمات این سایت مطمئن بشید ، پرس‌وجو از مشتریان‌شونه !

رتبه الکسا از کی تا الان معتبر بودن یک وب سایت رو نشون میده؟!

cutegroup
October 4th, 2012, 12:44
با سلام جسارتا وارد سئوال در مورد خودمون شديم
خواستم مشخصات شركت رو خدمتتون بديم .

شركت تعاوني مهر رسانه كاسپين
ثبت 2142
تاريخ ثبت 1388

علت پايين بودن قيمت هاست : سرور هاست دو دسته هست دو سرور به صورت سالانه خريداري شده و فعلا مشكل براي تمديد نيست.
ساير سرور ها هم فعلا ارزي كه قبل از اين نوسانات شديد تهيه كرده بوديم تا چند ماه آينده كفايت تمديد رو بدون مشكل مي كند.
نكته بعدي چون تعدد خدمات داريم اين امكان رو دارا هستيم كه روي قيمت ها مانور كنيم و ساير بخش ها جبران كننده باشند.

به هر حال سئوال بود درخد متتون هستيم
در مورد ضمانت وجه : 24 ساعت بدون قيدو شرط و 7 روز در صورت اينكه دليل موجه باشد مثل نقص فني يا ...

masoudgolchin
October 4th, 2012, 12:53
رتبه الکسا از کی تا الان معتبر بودن یک وب سایت رو نشون میده؟!

معمولا از روی رتبه اکسا میشه ترافیک یک وبسایت رو فهمید.
و بر اساس رتبه الکسای این وبسایت میشه گفت ترافیک نسبتا خوبی دارند.
البته به رتبه الکسا زیاد نمیشه اعتماد کرد چون میتونه تقلبی باشه !

itjavani
October 4th, 2012, 13:04
معمولا از روی رتبه اکسا میشه ترافیک یک وبسایت رو فهمید.
و بر اساس رتبه الکسای این وبسایت میشه گفت ترافیک نسبتا خوبی دارند.
البته به رتبه الکسا زیاد نمیشه اعتماد کرد چون میتونه تقلبی باشه !

2روز وب سایتتون رو دیداس بزنید. رتبه الکساتون بالا میره ، پس اعتبارتون هم بالا میره ؟ :دی
الکسا هیچگاه در اعتبار سازی وب سایت یک شرکت نقشی ندارد.

masoudgolchin
October 4th, 2012, 13:27
2روز وب سایتتون رو دیداس بزنید. رتبه الکساتون بالا میره ، پس اعتبارتون هم بالا میره ؟ :دی

آمار الکسا اگر واقعی باشه یکی از ملاک‌های مهم برای سنجش اعتبار یک وبسایت به شمار میاد.
ولی اگه تقلبی باشه ...

نمیشه گفت آمار الکسای همه وبسایت‌ها تقلبیه ، اعتباری نداره و بهشون تهمت زد.
خیلیا هستن که این آمارُ با زحمت و طی مدت زمان طولانی و بر اساس بازدید کاربران و مشتریان‌شون به دست آوردند.

ولی خب همونطور که گفتین چون امکان تقلب درش هست دیگه افراد برای سنجیدن اعتبار یک وبسایت کمتر به رتبه الکسا توجه می‌کنند.

mahdi2009
October 4th, 2012, 13:31
هنوز ازشون سرویسی دریافت نکردم ولی در مورد سرورهای اختصاصیشون سوال کردم و هزینه و پشتیبانی یک هفته هست که هنوز پاسخی ندادن به احتمال زیاد قیمتها اونی نیست که در سایتشون درج شده.

cutegroup
October 4th, 2012, 13:36
هنوز ازشون سرویسی دریافت نکردم ولی در مورد سرورهای اختصاصیشون سوال کردم و هزینه و پشتیبانی یک هفته هست که هنوز پاسخی ندادن به احتمال زیاد قیمتها اونی نیست که در سایتشون درج شده.

با سلام
در سامانه پشتيباني در مورد سرور اقتصادي سئوال پرسيديد ؟

قيمت سرور هاي اختصاصي بر اساس تعرفه جديد هست .
اما در باز بيني تيكت ها كاربري سئوالي در مورد سرور اختصاصي از ما هنوز نپرسده
عموما خريد كرده اند و بعد سئوال و ...
مي تونم يوزرتون در ناحيه كاربري بدونم؟

fasterhost
October 4th, 2012, 21:06
آمار الکسا اگر واقعی باشه یکی از ملاک‌های مهم برای سنجش اعتبار یک وبسایت به شمار میاد.
ولی اگه تقلبی باشه ...

نمیشه گفت آمار الکسای همه وبسایت‌ها تقلبیه ، اعتباری نداره و بهشون تهمت زد.
خیلیا هستن که این آمارُ با زحمت و طی مدت زمان طولانی و بر اساس بازدید کاربران و مشتریان‌شون به دست آوردند.

ولی خب همونطور که گفتین چون امکان تقلب درش هست دیگه افراد برای سنجیدن اعتبار یک وبسایت کمتر به رتبه الکسا توجه می‌کنند.

دوست عزیز به نظر من اصلا الکسا ملاک نیست چون کلا الکسا آمارشو از کسانی که تولبارشو نصب کردن در میاره و حدودا 10 ملیون کاربر داره و 10 ملیون کاربر توی دنیایه اینترنت خیلی نیست که بگیم الکسا خیلی معتبره

saman19-6
October 4th, 2012, 21:41
الکسا مطلقا هیچ معیاری جهت تایید اعتبار یک شرکت نیست . از کی تا حالا سایت پر بازدید یعنی سایت معتبر ! بقول دوستمون با یا یک دی داس یا تقلب به راحتی میتوان رتبه را بالا برد . حتی ما توی سئو هم چند سال اصلا به الکسا کاری نداریم دیگه چه برسه به تایید سایت . الکسا فعلن فقط یکجا بکار میاد اونم زمانی که میخوایم بنر تبلیغاتی بدیم به سایتهای پربازدید .

معیار های کلی برای معتبر بودن :

1.ایا شرکت ثبت شده است
2.ایا شماره تماس ثابت در سایت موجود است یا حداقل یک موبایل (نه ایرانسل به تنهایی )
3.ایا ادرسی از شرکت در سایت موجود است
4.ایا نماد الکترونیکی دارد ( البته اگر باشه یعنی مطمئنه اگر نباشه دلیل بر عدم اطمینان هم نیست )

5.مشتریان را بررسی نمایید

از لحاظ فنی هم خیلی اینم ها هست :

1.اپ تایم سرور شون را بررسی کنید
2. پینگ کنید چند نمونه ازمشتریتان ببنید سرعت پینگ خوب هست یا خیر
3.بررسی کنید ببیند روی یک سرور چند تا سایت (از رو ای پی )ریختن اگر 60 70 تا بیشتر بود .........
4.بررسی کنید کدام دیتا سنتر سرور دارند و اصلا دیتا سنتر مورد نظر خوب هست یا خیر
5.یک تیکیت یا ایمیل در ساعات اداری بزنید ( یک سئوال بپرسید ) اگر بیشتر از 7 8 ساعت طول کشید یعنی مناسب نیست
6.با شماره های سایت یکبار تماس بگیرید .ببنید فعال هست یا خیر
7.اگر ایدی یاهو یا پیشتیانبی انلاین داشتن صحبت کنید و چند سئوال بپرسید . ببیند ادب متانت و صبوری در حد متعارف دارند .

این موارد کلی بود برای همه ....در ضمن وقتی 100% قصد خرید پیدا کردید اینکار ها رو انجام بدید (که نه وقت خودتو بگیرد نه فروشنده رو )

با سپاس

hadi_am
October 5th, 2012, 11:23
من از ایشون خدمات دارم کیفیت محصولاتشون عالیه ولی در پشتیبانی یه خورده دیر جواب تشریف دارند ...

ولی در کل تایید میشن

abasaqa
October 5th, 2012, 12:11
با سلام جسارتا وارد سئوال در مورد خودمون شديم
خواستم مشخصات شركت رو خدمتتون بديم .

شركت تعاوني مهر رسانه كاسپين
ثبت 2142
تاريخ ثبت 1388

علت پايين بودن قيمت هاست : سرور هاست دو دسته هست دو سرور به صورت سالانه خريداري شده و فعلا مشكل براي تمديد نيست.
ساير سرور ها هم فعلا ارزي كه قبل از اين نوسانات شديد تهيه كرده بوديم تا چند ماه آينده كفايت تمديد رو بدون مشكل مي كند.
نكته بعدي چون تعدد خدمات داريم اين امكان رو دارا هستيم كه روي قيمت ها مانور كنيم و ساير بخش ها جبران كننده باشند.

به هر حال سئوال بود درخد متتون هستيم
در مورد ضمانت وجه : 24 ساعت بدون قيدو شرط و 7 روز در صورت اينكه دليل موجه باشد مثل نقص فني يا ...

اولا من دو چیز برام جای سوال بود.
یک:
8964

1. مولتی اکانت بودن در این سایت منع قانونی داره!
یارو اولین باره میاد توی این سایت (1 نوشته داره) و درجا مطلب میزنه برای سوال در مورد یه سایتی که کسی نمیشناسه.
"cutegroup (http://www.webhostingtalk.ir/member/45631/)"
:65::65::65:
2. حداقل 2-3 تا پست میزدی آدم مشکوک نشه بعد این سوال رو می پرسیدی و با اون یکی اکانتت میومدی وسط بحت :d:d

3. ریسلر بودن هم زحمت می خواد و باید آدم هزینه ی تبلیغات کنه. اون طوری که من سایت رو نیگا کردم در جا فهمیدم
که: حداقل سایت دو نفر مدیر و حداکثر سه نفر هستند.! اگه یه نفره همه ی کارارو انجام ندید!
4. بعد من یکی ریسلر باشه چرا ازش سرور نگیرم. عیب نیست آدم بگه ریسلرم. توی این تخصص اینترنت آدم پز یه چیز رو بده و زود لو بره خیلی ضایع است. به همون چیزی داری افتخار کن و در مورد چیای دیگه که نداری الکی ادعا نکن!

5. من از نوشتن این مطلب قصدی چز راهنمائی نداشتم و حرفم توهین اینا نبود. زیاد جدی نگیر

mahdi2009
October 5th, 2012, 12:47
با سلام
در سامانه پشتيباني در مورد سرور اقتصادي سئوال پرسيديد ؟

قيمت سرور هاي اختصاصي بر اساس تعرفه جديد هست .
اما در باز بيني تيكت ها كاربري سئوالي در مورد سرور اختصاصي از ما هنوز نپرسده
عموما خريد كرده اند و بعد سئوال و ...
مي تونم يوزرتون در ناحيه كاربري بدونم؟

سلام.

دوست عزیز همین مطلب رو یک هفته پیش در پیغام خصوصی به من پاسخ دادین عنوان میکردین که در انجمن پاسخ نمیدین به صورت پیغام خصوصی من هم در سیستم تیکت میزدم براتون.

تشکر فعلا که از همکارانتون تهیه شد.

hack2hacker
October 5th, 2012, 16:53
من می خواستم ازشون هاست بگیرم
تیکت زدم یک هفته بعد جواب دادند
بعد دوباره تیکت زدم اصلا جواب ندادن :دی

hb3333
October 6th, 2012, 10:43
سلام دوست عزیز
هر کی تو این سایت تازه اومده دلیل نمیشه که اینکاره نیست
عزیزم من از سال 1384 کارم همینه (فروش هاست و طراحی سایت)
سرور اختصاصی هم دارم با نزدیک به 500 مشتری شرکتی و اداری
منظورم فقط سرویس پیامک و ایمیل بود واسه تبلیغ بیشتر چون اگه بیای شهر من (تنکابن) میفهمی منظورم چیه

اینم آدرس دفتر که نگی دروغ میگه : تنکابن - خ علامه - پاساژ آرش - طبقه اول - واحد 50 (دفتر شه نت)
01924237724

البته ممنون از راهنمائیت

cutegroup
October 6th, 2012, 12:13
من می خواستم ازشون هاست بگیرم
تیکت زدم یک هفته بعد جواب دادند
بعد دوباره تیکت زدم اصلا جواب ندادن :دی

با سلام
اسپانسري رو نمي پذيريم
دقيقا شما رو در ذهن دارم كه ابتدا بنا شد اسپانسري بديم خدمتتون اما با توجه به دستكاري بودن امار سايتتون و مطالب نه چندان سايتتون البته جدا از موزيك مطالب ... كلا منصرف شديم از اينكه اسپانسرتون بشيم .
طبيعتا به تيكت هايي هم كه قبلا وضعيتشون روشن شده مداوم پاسخ داده نميشه .
كلا گفتم ناراحت نشيد
شما وقتي قصد خريد سرويسي نداريد و يا سرويس نداريد نظر ندهيد .
با تشكر

cutegroup
October 6th, 2012, 12:18
اولا من دو چیز برام جای سوال بود.
یک:
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f8/8964-%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%D8%9F-liar-jpg

1. مولتی اکانت بودن در این سایت منع قانونی داره!
یارو اولین باره میاد توی این سایت (1 نوشته داره) و درجا مطلب میزنه برای سوال در مورد یه سایتی که کسی نمیشناسه.
"cutegroup (http://www.webhostingtalk.ir/member/45631/)" :65::65::65:
2. حداقل 2-3 تا پست میزدی آدم مشکوک نشه بعد این سوال رو می پرسیدی و با اون یکی اکانتت میومدی وسط بحت :d:d

3. ریسلر بودن هم زحمت می خواد و باید آدم هزینه ی تبلیغات کنه. اون طوری که من سایت رو نیگا کردم در جا فهمیدم
که: حداقل سایت دو نفر مدیر و حداکثر سه نفر هستند.! اگه یه نفره همه ی کارارو انجام ندید!
4. بعد من یکی ریسلر باشه چرا ازش سرور نگیرم. عیب نیست آدم بگه ریسلرم. توی این تخصص اینترنت آدم پز یه چیز رو بده و زود لو بره خیلی ضایع است. به همون چیزی داری افتخار کن و در مورد چیای دیگه که نداری الکی ادعا نکن!

5. من از نوشتن این مطلب قصدی چز راهنمائی نداشتم و حرفم توهین اینا نبود. زیاد جدی نگیر

شما كه خودتون 10 تا پست بيشتر ندارين بهد ميان دم از شناختن ميزنيد
بعد از 10 تا دونه پست انتظار داريد همه رو بشناسيد =))

قبل از اتهام زدن مواظب بياناتتون باشيد
حيف ايرانه و ... و الا سر ما درد ميكرد واسه پيگيري

بگذريم

از قديم گفتند دريا به دهن .....

Reza.exe
October 6th, 2012, 12:39

سلام
گذاشتن یک سایت زیر دیداس هیچ وقت باعث افزایش الگسا رنک نمی شه
چون بات نت هایی که هستند عموما به صورت pro_xy server هستند
فقط بات نت هایی که تحت سیستم های آلوده ، اون هم با شرایط خاص در حال اجرا هستند می تونند تاثیر در الکسا داشته باشند

alibax232
October 24th, 2012, 16:48
سلام امکان داره در مورد پنلهای sms تون یه توضیحی بدید cutegroup (http://www.webhostingtalk.ir/member/45631/)

shafiei7
October 24th, 2012, 17:29
دیگه باید از این به بعد به سایتهایی که نماد اعتماد دارن، اعتماد کنیم.