PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپلودسنتر عکس رايگان فارس پيک استارت خورد ! (سرعت، کيفيت، ماندگاري)

lover_irani
October 3rd, 2012, 21:54
سلام به همه دوستان عزيز.
آپلودسنتر عکس رايگان فارس پيک (http://www.farspic.com) با دامنه فوق العاده، ظاهري بسيار زيبا و کاربر پسند و سرعت فوق العاده با سرور هاي امن و دائمي شروع به کار کرد.

http://www.farspic.com/gt.jpg (http://www.farspic.ir)

شما با عضويت در اين سايت مي توانيد از يک گالري شخصي و اختصاصي برخوردار شده و تصاوير خودتان را در کمتر از چند ثانيه براحتي در دنياي مجازي انتشار دهيد.
همچنين امکان شير کردن تصاوير شما در بيش از 150 سايت سوشيال از قبيل فيس بوک، توييتر و .. موجود مي باشد.

تنها با چند کليک به جمع کاربران ما بپيونديد..

همچنين بزودي ورژن هاي جديد سايت با امکانات بي نطير منتشر خواهد شد.

WhitePrince
October 3rd, 2012, 22:05
چه تضمینی می دهید که فایل ها ماندگاری دائمی داشته باشه ؟
خیلی از آپلودسنتر های مطمئن تا حالا از بین رفتن

deltamusic
October 4th, 2012, 01:03
آپلود سنتر زیبا و البته آینده داری به نظر میرسه

sina_mech
October 4th, 2012, 01:20
کار جالبیست. اما با توجه به تصاویری که در گالری دیدم، مشخصه که نظارتی روی تصاویر نیست! پس متاسفانه به زودی شیلتر خواهد شد.

lover_irani
October 6th, 2012, 18:23
با تشکر از همه دوستان عزیز بابت نکته نظرات خوبشون، همینطور که میدونید این آپلودسنتر تازه کار و جدیدی هست که مسلما" هنوز خیلی جای کار داره.. اما با توجه به حمایت مالی و پشتیبانی خوب تیم برنامه نویسی این سایت بزودی ورژن های جدید فارس پیک رو متفاوت با اونچه تا بحال دیدید احساس خواهید کرد.

بازم ممنون از همه دوستانی که مارو حمایت میکنند.

parsianweb
October 7th, 2012, 00:14
را طویلی در پیش دارید! خوشامدید و پیروز باشید

pouriababaei
October 7th, 2012, 00:16
اوه اوه عجب عکسایی داره :d

danitfk
October 7th, 2012, 00:34
روی گالری یه نظارتی بکنید .. چیز میکننا ..!! /:)

m2n
October 7th, 2012, 00:54
:">:">

خیلی خوبه من که کلی با دیدن سایت شما و کلا تصاویر سایت (منظورم تصاویر قالب سایته :^o) 5 سال جوان شدم

shahab-f
October 7th, 2012, 01:08
آپلودسنتره آینده داری به نظر میرسه...
البته اگر یک فکری هم به حاله گالری بکینید .....
با این کارا جلو خودتون دیوار میکشید

ariacloud
October 7th, 2012, 01:34
با سلام
آپلود سنتر زیباییست
آرزوی بنده موفقیت شماست , امیدوارم با پیش رو گرفتن روند رو به رشد موفقیت های بیشتری کسب کنید
لازم به ذکر هست که متأسفانه تعداد کمی از آپلود سنتر های در فضای مجازی ماندگار می مونن ,‌ بنده هم در ادامه و تأیید حرف دوستان عرض می کنم اگر فکری به حال بخش گالری نکنید خیلی زود شکست کاری و ضربه روحی رو متحمل می شید

سپاس
mr2od

lover_irani
October 7th, 2012, 13:07
با تشکر از پیشنهادات و انتقادات سایر دوستان، اول ممنونم از همه بابت حمایت و راهنمایی های سازندشون.
نکته دیگه اینکه نظر شما اینه بخش گالری رو کلا" باید از سایت برداشت یا منظورتون نظارت بیشتر هست ؟ چون در حال حاضر حجم فایل های آپلود شده محدود و اندک است اما با گذشت زمان حجم این تعداد تصاویر بسیار فراتر از نظارت روزمره تیم مدیریت میره و نظارت بر تمام تصاویر امری دشوار به نظر میرسه.. از اونجایی هم که بخش گالری یکی از بخش های محبوب کاربران فارس پیک به حساب میاد فکر نمیکنید با حذف این بخش از محبوبیت سایت کم خواهد شد ؟
در حال حاضر اخطاری از سمت ساماندهی برای ما ارسال نشده اما من از روند سیستم فیل طر اطلاعی ندارم میشه دوستان با تجربه تر بگند اگر موردی در گالری مشاهده بشه ابتدا اخطار میدند یا کلا" نسبت به فیل طر کردن سایت اقدام میکنند ؟

ممنون از همکاری دوستان عزیز.

hajvahid
October 7th, 2012, 17:10
سلام . سایتتون واسه شروع خیلی خوبه و امیدوارم موفق باشید. اما چند نکته :

1. هر کاری توی فضای مجازی دغدغه های خاص خودش رو داره . توی اینجور کاری نظارت بر تصاویر در همه حال ضروریه (چه اول کار باشه و چه اوج کار)

2. الان اخطاری دریافت نمی کنید . اما به مرور و با استفاده شدن این عکس های در وبلاگهایی که وارد پرونده های قضایی میشن، اخطارها به شما هم به عنوان میزبان تصاویر اون وبلاگ ها شروع میشه. البته اخطار به شرطی هست که در سایت وزارت ارشاد سایتتون رو ثبت کرده باشید. و الی چون مشخصات تماسی از شما ندارن (برای تذکر) خیلی زود به مرحله ی ***** ختم خواهید شد.

3. اینکه میگید بخش گالری از بخش های محبوب سایت شماست و دلتون نمیاد حذفش کنید(!) هم نشون میده به نوع تصاویری که در سایتتون آپلود میشه آگاهید و بدتون نمیاد همین مدل تصاویر (مبتذل و غیره...) باعث افزایش بازدید و حفظ یه سری از کاربراتون بشه!!! پیشنهاد می کنم اگر به دنبال افزایش بازدید به این روش هستید کلا قوانینتون رو ویرایش کنید! چون سنخیتی بین این دو موضوع(قوانین سایتتون و محتوای بارگذاری شده) وجود نداره!

موفق باشید!

mizbanaval
October 7th, 2012, 17:44
ببخشید این اپلود سنتره یا سایت ... هست؟:65:
یک فکری واسه عکسای داخلش بکنید /:)

shahab-f
October 7th, 2012, 21:09
با تشکر از پیشنهادات و انتقادات سایر دوستان، اول ممنونم از همه بابت حمایت و راهنمایی های سازندشون.
نکته دیگه اینکه نظر شما اینه بخش گالری رو کلا" باید از سایت برداشت یا منظورتون نظارت بیشتر هست ؟ چون در حال حاضر حجم فایل های آپلود شده محدود و اندک است اما با گذشت زمان حجم این تعداد تصاویر بسیار فراتر از نظارت روزمره تیم مدیریت میره و نظارت بر تمام تصاویر امری دشوار به نظر میرسه.. از اونجایی هم که بخش گالری یکی از بخش های محبوب کاربران فارس پیک به حساب میاد فکر نمیکنید با حذف این بخش از محبوبیت سایت کم خواهد شد ؟
در حال حاضر اخطاری از سمت ساماندهی برای ما ارسال نشده اما من از روند سیستم فیل طر اطلاعی ندارم میشه دوستان با تجربه تر بگند اگر موردی در گالری مشاهده بشه ابتدا اخطار میدند یا کلا" نسبت به فیل طر کردن سایت اقدام میکنند ؟

ممنون از همکاری دوستان عزیز.

عزیز مشخص نمیکنه ...
رواله خاصی نداره یعنی قانونه ثابتی نداره که اول قبل از *****ینک اخطار بدند...در بیشتر موارد اخطار نمیدند و سریعا سایت رو ***** میکنند..

rezaei1374
October 7th, 2012, 21:36
اسکریپتش چیه

ققنوس
October 7th, 2012, 21:41
داغ داغه گالريش:d

lover_irani
October 8th, 2012, 02:34
با تشکر از همه دوستانی که نظرات سازنده خودشون رو با بنده حقیر در میون گذاشتند.
تذکر دوستان کاملا" به جا و منطقی بود به همین خاطر تصمیم به تغییراتی هرچند کوچک در سیاست کاری فارس پیک گرفتیم.
حقیقت من از بند پ استفاده کردم و طی توافقی که با مسئولین این امر داشتم ازاشون تقاضا کردم در صورت مشاهده هر گونه مورد خلاف و گزارش تخلف از طرف بازدیدکنندگان آدرس لینک عکس مورد نظر رو بدون اطلاع قبلی به تیم مدیریت فارس پیک فیل طر کنند..

به عنوان نمونه :
آپلود عکس رایگان و نامحدود با لینک مستقیم .:. فارس پیک (http://farspic.com/ml)

در ضمن قرار شد نه به خاطر ترس از چیز خاصی بلکه به خاطر رعایت شئونات اسلامی و وجدان کاری کلیه تصاویری که خلاف قوانین هستند از سایت حذف شوند.

یک مژده دیگه هم بدم که قراره در ورژن بعدی فارس پیک شاهد سیستم زد تصاویر اخلاقی اتوماتیک بر اساس معیار های رنگ بندی صفحه و درصد های استفاده آن که در برنامه نویسی تحت وب امری دشوار و غیر قابل تصور است صورت بگیرد..

کلیه دیدگاه های شما عزیزان را به دیده ی منت می گذاریم.
ممنون از همه دوستان.

seyyed_ahmad
October 9th, 2012, 13:03
شما چه بند پ داشتید ؟؟ سایتتون که کلا قیل تر شده!!!!

ققنوس
October 9th, 2012, 15:11
شما چه بند پ داشتید ؟؟ سایتتون که کلا قیل تر شده!!!!

فيل نيست

seyyed_ahmad
October 9th, 2012, 15:32
واسه من قیل تر هست. دیروز نبود. اینترنت مخابرات یزد

ققنوس
October 9th, 2012, 22:00
بله الان براي من هم ف.. شد

Mr.Roham
October 9th, 2012, 22:17
***** شده

vps-baran.ir
October 9th, 2012, 23:06