PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین کشور و دیتاسنتر ارائه دهنده سرور مجازی

wikiphp
October 3rd, 2012, 17:23
درود بر کاربران عزیز.

دوستان ، این نظر سنجی رو ایجاد کردم تا بهترین کشور و دیتا سنتر ارائه دهنده سرور مجازی مشخص شه و بعد هم خرید....

اول سعی کنید در نظر سنجی شرکت کنید و خواهشاً صادق باشید.

بهترین سرور مجازی از نظر های : سرعت( دانلود،آپلود ) آپتایم و اکانتینگ ( و... و پ.... ) کدام کشور هست؟

برای دانلود و آپلود میخوام،با سرعت خوب و هنگ نکنه اکانت های ... هم پشتیبانی کنه با سرعت خوب

نکته : شرکت های که تبلیغات میکنند،اگر آپتایم و پشتیبانی خوبی ندارن نکنند.
نکته : ویندوز 2008 میخوام،اکانت های .... بتونه کانفینگ کنه.
نکته : نظر سنجی هنوز ادامه دارد.
نکته : فقط از کسانی که در نظر سنجی شرکت کنند خرید میکنیم.
کشور ها : آمریکا،آلمان،فرانسه،انگلس تان،هلند و کانادا

کدام کشور از لحاظ های که گفتم بهتر است،توی این چند سال خودم از آلمان و آمریکا داشتم راضی بودم!
نظر شما چی؟

کشور ایران هم اضافه شد............
نکته : سرعت دانلود و آپلود سرور های ایرانی مناسب است؟
نکته : امکان دانلو و آپلود حتی از سایت های .... شده وجود دارد؟

رویال نتورک
October 3rd, 2012, 18:02
بنده از کشور های فرانسه،انگلستان و آمریکه سرور اختصاصی داشتم.
از نظر کیفیت و آپ تایم واقعآ آمریکا محشره
از نظر پینگ هم فرانسه

habiballahafg
October 3rd, 2012, 18:46
امریکا به دلیل پیشرفته بودن به نظر من بهتر هست چون واقعا دیتا سنتر هاش محشر هستش

AlborzVPS
October 3rd, 2012, 21:24
با سلام

تو هر کشوری دیتاسنتر خوبی هست و من تا الان ندیدم دیتاسنتر خوب داون تایم داشته باشه.

ما میتونیم از فرانسه و انگلستان در خدمت باشیم

n4ser
October 3rd, 2012, 22:52
انگلی کیفیتش بالا هست اگر خواستین در خدمتیم

ertebat7
October 4th, 2012, 00:17
بهترین پینگ را فرانسه داره
به نطر من ovh فرانسه دیتاسنتر حرفه ای هست

tak~vps
October 4th, 2012, 00:35
من 1 سال با دیتا سنتر هلند دارم کار می کنم

danitfk
October 4th, 2012, 00:39
آمریکا = کیفیت بسیار خوب سخت افزار ، پورت 100 نامناسب ، 1 گران (xlhost)
آلمان = پینگ بسیار عالی ، سرورهای ارزان (هتزنر)
فرانسه = پورت و پینگ مناسب ، قیمت مناسب (ovh)
کانادا = سرعت پورت بسیار عالی ؛ قیمت بالا ( yesup )
تجربه کاری بود :65:

wikiphp
October 4th, 2012, 00:41
بنده از کشور های فرانسه،انگلستان و آمریکه سرور اختصاصی داشتم.
از نظر کیفیت و آپ تایم واقعآ آمریکا محشره
از نظر پینگ هم فرانسه

امریکا به دلیل پیشرفته بودن به نظر من بهتر هست چون واقعا دیتا سنتر هاش محشر هستش

آمریکا الان دارم،خوبه اما سرعت دانلود بیشتر از 6مگ تاحالا نرفته!ولی آپتایمش خیلی خوبه.
فرانسه هم یه چند وقت داشتم،اولش سرعتش خیلی توپ بود اما بعد از چند هفته خیلی ضعیف شد.

danitfk
October 4th, 2012, 00:42
هنگ نکردن ؛ کیفیت و.. همه این ها بستگی به مشخصات سرور اصلی و منابع سرور مجازی شما داره نه کشور !!!

wikiphp
October 4th, 2012, 00:44
با سلام

تو هر کشوری دیتاسنتر خوبی هست و من تا الان ندیدم دیتاسنتر خوب داون تایم داشته باشه.

ما میتونیم از فرانسه و انگلستان در خدمت باشیم

انگلی کیفیتش بالا هست اگر خواستین در خدمتیم

تشکر،گفتم عزیزان،اول میخوام بهترین رو انتخاب کنم و بعد بخرم!از بس سرور مجازی عوض کردم خسته شدم.

در کل تشکر

wikiphp
October 4th, 2012, 00:47
من 1 سال با دیتا سنتر هلند دارم کار می کنم

تعریف هلند رو زیاد شنیدم!

wikiphp
October 4th, 2012, 00:49
آمریکا = کیفیت بسیار خوب سخت افزار ، پورت 100 نامناسب ، 1 گران (xlhost)
آلمان = پینگ بسیار عالی ، سرورهای ارزان (هتزنر)
فرانسه = پورت و پینگ مناسب ، قیمت مناسب (ovh)
کانادا = سرعت پورت بسیار عالی ؛ قیمت بالا ( yesup )
تجربه کاری بود :65:

امریکا اگر مشکل دانلود حل شه!خیلی خوب میشه.
آلمان که از نظر من عالی هست.
فرانسه که گفتم.
کانادا میگن پینگ خوی داره اما هلند بهتر از کاناداس ( تو مقایسه بین این 2 )
رویال نتورک
October 4th, 2012, 00:51
دیتاسنتر فرانسه از برند وقطعات مناسبی برای سرورهاش استفاده نمی کنه،اگر از برند Dell استفاده می کرد بدون شک بی نظیر میشد

wikiphp
October 4th, 2012, 00:57
هنگ نکردن ؛ کیفیت و.. همه این ها بستگی به مشخصات سرور اصلی و منابع سرور مجازی شما داره نه کشور !!!

تغریبا اره!الان من از .... 2تا سرور مجازی دارم ( وقتی که فاکتورم تمام شه،توی قسمت انتقاد و پیشنهاد اسمشون رو میارم و توضیح کامل میدم که پشتیبانی خیلی ضعیفی دارن همراه با تهدید )

مشخصات سرور هاشون این طور که خودشون دادن خوبه اما سرعت دانلود خیلی بده و هنگ کردن هم اگر 2 برنامه هم زمان باز باشه هنگ میکنه!
من از آلمان از یه شرکت دیگه دارم،با رم پایین تر،و مشخصاتی که به من دادن ( از سرو خودشون ) پایین تر از سرور بالای هست،سرعت دانلود پاین تر از 10 نبوده و هنگ هم نمیکنه!!!

بستگی به شرکت ارائه دهنده هم داره....

wikiphp
October 4th, 2012, 21:23
دوستان شرکت کنید!

guerillamethod
October 6th, 2012, 16:03
سلام،
سوال شما اشتباهه.
کشور ربطی به کیفیت سرور ندارد.

در ضمن، بهترین سرور وجود ندارد، باید دید چه سروری مناسب شماست.

wikiphp
October 6th, 2012, 22:42
hdd 20
port 100mg
ram 51Mb
cpu 1.5GHZ
bw 500GB
data center: xlhost usa
ماهیانه 15 هزار تومان
به امظا مراجعه کنید

نظر سنجی هست عزیز :) یه تاپیک اول مراجعه کنید و بخونید ، گفتم اول انتخاب بعد خرید ( توی خود نظر سنجی هم شرکت نکردید یعنی هیچ کدام را قبول ندارید ، پس چه طوری از همان کشور ها میفروشید )

wikiphp
October 6th, 2012, 22:46
سلام،
سوال شما اشتباهه.
کشور ربطی به کیفیت سرور ندارد.

در ضمن، بهترین سرور وجود ندارد، باید دید چه سروری مناسب شماست.

شاید 100% ربط نداشته باشه ، اما مهم هست!اگر نبود دوستان شرکت نمیکرند ، به همه چیز ها مربوط میشه ( کشور،دیتا سنتر،مدیریت،منابع و.... )

بهترین سرور که هست ، از نظر آپتایم و کیفیت آمریکا و از نظر قدرت آلمان

آمریکا اگر از نظر دانلود و.. مشکلی نداشت خیلی بهتر بود ، کشور های مثل کانادا و... که در نظر سنجی رتبه پایین تری آوردن یعنی هم کشور و هم دیتا سنتر خوبی ندارند.

توی تاپیک اول هم گفتم برای چه مواردی میخوام!

موفق باشید.

parsdrive
October 7th, 2012, 03:48
کیفیت و میزان رضایت از سرور قویا وابسته به مشخصات سخت افزاری سرور هست و صبای این باید در یک بستر و محیط مناسب که همون دیتاسنتر خوب هست قرار بگیره.به عقیده من بهترین دیتاسنتر ها در آمریکا و بهترین اونها هم سافت لایر هست. (مقایسه بین 3 سرور از 3 کشور آلمان و آمریکا و انگلستان که شخصا تجربه کردم.)

wikiphp
October 15th, 2012, 18:33
دوستان عزیز ، تشکر از کسانی که شرکت کردند.

فقط تا 5شنبه ، وقت دارید شرکت کنید....

کسانی که افر سرور مجازی از کشور آمریکا دارن قیمت+آدرس سایت رو بدین مرسی... ( تا 28 مهر )

--------------
از پر... و وی .... بخوبی پشتیبانی کنه،آپتایم فوق العاده بالا داشته باشه ، دانلود خوبی داشته باشه ، پشتیبانی هم که مهم تر از همه

رم 256 و اگر قیمت و کیفیت خوب باشه به 1 یا 2 ارتقاء میدم....

بهتر کیفیت و سابقه خوبی داشته باشید ;)

wikiphp
October 17th, 2012, 01:29
بروز شد........

alireza.076
October 17th, 2012, 01:44
نظر سنجی هست عزیز :) یه تاپیک اول مراجعه کنید و بخونید ، گفتم اول انتخاب بعد خرید ( توی خود نظر سنجی هم شرکت نکردید یعنی هیچ کدام را قبول ندارید ، پس چه طوری از همان کشور ها میفروشید )

با سلام
ببخشید اشتباه شده، آفر را پاک کردم
ممنون از اطلاعاتون اما در بخش فروش که نظر سنجی نمیزنند عزیز!
در نظر سنجی هم شرکت کرده بودم

همچنین نمیتوان در مورد کشور ارائه دهنده صحبت کرد، بهتره کیفیت دیتاسنتر را سنجید
در حال حاظر که دیتاسنتر هتزنر که بنده از اول نبز با این دیتاسنتر مخالف بودم (باعث آشفتگی بازار میشد) که قوانین قرار داده است که دوستان آشنایی دارند!
سرور های کیمسوفی فرانسه که دیگر نیازی به گفتن نمیباشد اما با هزینهی 5 هزار تومن حدودا میشه یه کاری کرد که ایپی سرور را ovh نشان دهد نه کیمسوفی برای همین نمیشه بین این هم تشخیص داد
کشور های آلمان و فرانسه بیشتر از سخت افزار دسکتاپ استفاده میکنند که باعث پایین آمدن کیفیت میشود
با دیتاسنتر های کانادا و هلند تا به حال کار نکرده ام
بنده قبلا سرویسی از ovh داشتم که فروش رو متوقف کردم و از این دیتاسنتر و اصلا راضی نبودم با ان شبکه مسخرش
با کشور آمریکا بنده زیاد کار کرده ام و راضی هستم، در این کشور اکثر سرویس ها از سخت افزار سرور استفاده میکنند، پینگ زیاد بالای نمیدهند حدودا 260
اما از دیتاسنتر فونیکس بد شندیم که دوستان گفتند مناسب نمیباشد مخصوصا برای ایران که خیلی مشکل دارند
به قول یکی از دوستان که در همین انجمن گفته بود، بنزی هست که موتور پیکان روشه

اما از همه مهم تر از شرکتی یا شخصی میباشد که شما از او خرید کرده اید
باز هم میگم، به جای دقت در انتخاب کشور، به شرکتی که میخواهید خرید کنید توجه کنید
موفق باشید

mariean
October 17th, 2012, 01:44
سلام دوست عزیز
حرف بنده جسارت نشه به همه دوستان
همه دوستان سرورهای که از هر کشور دارن همونو اکثرا تایید کردن

این واقعیت رو باید دونست
که تمام دیتا سنترهای جهان روی استاندار نصب میشن و ... همه استادن

من بشخصه سرورهای کم هزینه بقول دوستان پی سی مثلا هتزنر رو میپسندم

هرکس یک جای رو و ....

حتا ایران خودمون هم دیتاسنتراش خوبن و عالی هستن
اما هزینه پهنای باندشون زیاده همین

فقط این علاقه هست که خودت کجارو دوست داشته باشی و ...

از هرجا میخای بخری بخر اما این طرف مهمتر از دیتاسنتر هست که وی پی اس بهت میدهکه اورل = بیش از اندازه نفروشه روی سرور برای سود و تامین مخارج سرور

این از دیتاسنتر خوب هم مهمتره

دوستان اگر تاید میکنن حرفمو اعلام کنن دوستومن واقیعت رو متوجه بشه
با تشکر

danitfk
October 17th, 2012, 17:57
سرورای kimsufi زمین تا آسمون با سرورای ovh فرق دارن .. این 2تارو قاطی نکن برادر @alireza.076
فونیکس نپ هم سرور داشتم ( نزدیک 3 ماه ) همش آپ بود ؛ پورت 1 بین 50-80 دانلود میداد

Ali Jafari
October 17th, 2012, 18:05
با سلام خدمت شما کاربر گرامی.

خدمتتون عرض کنم که اگر توجه داشته باشید معمولا از تمام کشور هایی که شما داخل نظر ستجی قرار دادید کم و بیش تعریف شده.
و این نشون دهنده ی این هست که تمامی کشور ها کیفیت نسبتا خوب و مشابهی رو ارایه میدن.(جز چند دتا سنتر که مجزا از این ها هستند)

بنده این نتیجه رو میگیرم که 80% کیفیت VPS که شما از همکاران خریداری میکنید یستگی به Admini که این سرورهارو مدریت میکنه داره.
در نهایت به نظر بنده شما اگر دنبال سزویس خوب هستید. دنبال یک Admin خوب باشید.(شرکت ارایه دهنده)

موفق و سربلند باشید.

alireza.076
October 17th, 2012, 18:11
سرورای kimsufi زمین تا آسمون با سرورای ovh فرق دارن .. این 2تارو قاطی نکن برادر @alireza.076
فونیکس نپ هم سرور داشتم ( نزدیک 3 ماه ) همش آپ بود ؛ پورت 1 بین 50-80 دانلود میداد

بنده از ovh سرویس داشتم عزیز
اول کیمسوفی از آقای کوهی گرفتم بعدش رفتم ovh خریدم
فونیکس بنده در مورد پورت قدیمش بود شنیدم قراره یه کارای رو بکنند

DreamServer
October 17th, 2012, 18:54
درود

نکته : شرکت های که تبلیغات میکنند،اگر آپتایم و پشتیبانی خوبی ندارن نکنند.
درمورد آپتایم و پشتیبانی پیشنهاد میکنم آفر ها رو نگاه کنید و تایید ها و از بعضی از مشتری های راضی و ناراضی بپرسید که چی شده و جویای موضوع باشید

نکته : ویندوز 2008 میخوام،اکانت های .... بتونه کانفینگ کنه.

حرفی نمیزنم بعدا جبهه میگیرن دوستان علیه من!

در مورد خود ما :

نکته : دوستانی که افر میزارن برای من و دیگران،این نظر سنجی تا 20 مهر هست،چون میخوام بهترین رو انتخاب کنم و هر ماه مجبور نشم عوض کنم،اگر افر شما تا آن زمان هست بدید....
آفر هامون توی این 3 ماه اخیر که یادم میاد تغییری نکرده فقط ماه پیش یه تخفیف دائمی دادیم به مشتریا که اونایی که تو اون زمان خریدن هنوز دارن تخفیفشون رو میگیرن .
خواستم فقط بگم قیمت هامون تغییر نکرد و از سود کم شد جوری که این ماه سود آنچنانی حاصل نشد ولی یوزر راضی ماند!

آمریکا رو بهتون پیشنهاد کردم چون سخت افزار قوی هست و کم نمیاره ! هنگ و اینا نداریم روش مشتری ها هم همه راضی هستند!
پورت 100 برای XLHost شرف داره به پورت یک خیلی از دیتاسنتر ها ( نظر شخصی من هستش حالا دوستان رو نمیدونم)

هر آفری بخواید در خدمتیم!
از طریق پاسخگوی یاهو هم میتونید یه گپ و مشاوره داشته باشید با ما!

سپاس فراوان

wikiphp
October 17th, 2012, 20:06
با سلام
ببخشید اشتباه شده، آفر را پاک کردم
ممنون از اطلاعاتون اما در بخش فروش که نظر سنجی نمیزنند عزیز!
در نظر سنجی هم شرکت کرده بودم

همچنین نمیتوان در مورد کشور ارائه دهنده صحبت کرد، بهتره کیفیت دیتاسنتر را سنجید
در حال حاظر که دیتاسنتر هتزنر که بنده از اول نبز با این دیتاسنتر مخالف بودم (باعث آشفتگی بازار میشد) که قوانین قرار داده است که دوستان آشنایی دارند!
سرور های کیمسوفی فرانسه که دیگر نیازی به گفتن نمیباشد اما با هزینهی 5 هزار تومن حدودا میشه یه کاری کرد که ایپی سرور را ovh نشان دهد نه کیمسوفی برای همین نمیشه بین این هم تشخیص داد
کشور های آلمان و فرانسه بیشتر از سخت افزار دسکتاپ استفاده میکنند که باعث پایین آمدن کیفیت میشود
با دیتاسنتر های کانادا و هلند تا به حال کار نکرده ام
بنده قبلا سرویسی از ovh داشتم که فروش رو متوقف کردم و از این دیتاسنتر و اصلا راضی نبودم با ان شبکه مسخرش
با کشور آمریکا بنده زیاد کار کرده ام و راضی هستم، در این کشور اکثر سرویس ها از سخت افزار سرور استفاده میکنند، پینگ زیاد بالای نمیدهند حدودا 260
اما از دیتاسنتر فونیکس بد شندیم که دوستان گفتند مناسب نمیباشد مخصوصا برای ایران که خیلی مشکل دارند
به قول یکی از دوستان که در همین انجمن گفته بود، بنزی هست که موتور پیکان روشه

اما از همه مهم تر از شرکتی یا شخصی میباشد که شما از او خرید کرده اید
باز هم میگم، به جای دقت در انتخاب کشور، به شرکتی که میخواهید خرید کنید توجه کنید
موفق باشید
-

سلام دوست عزیز
حرف بنده جسارت نشه به همه دوستان
همه دوستان سرورهای که از هر کشور دارن همونو اکثرا تایید کردن

این واقعیت رو باید دونست
که تمام دیتا سنترهای جهان روی استاندار نصب میشن و ... همه استادن

من بشخصه سرورهای کم هزینه بقول دوستان پی سی مثلا هتزنر رو میپسندم

هرکس یک جای رو و ....

حتا ایران خودمون هم دیتاسنتراش خوبن و عالی هستن
اما هزینه پهنای باندشون زیاده همین

فقط این علاقه هست که خودت کجارو دوست داشته باشی و ...

از هرجا میخای بخری بخر اما این طرف مهمتر از دیتاسنتر هست که وی پی اس بهت میدهکه اورل = بیش از اندازه نفروشه روی سرور برای سود و تامین مخارج سرور

این از دیتاسنتر خوب هم مهمتره

دوستان اگر تاید میکنن حرفمو اعلام کنن دوستومن واقیعت رو متوجه بشه
با تشکر
-

-

با سلام خدمت شما کاربر گرامی.

خدمتتون عرض کنم که اگر توجه داشته باشید معمولا از تمام کشور هایی که شما داخل نظر ستجی قرار دادید کم و بیش تعریف شده.
و این نشون دهنده ی این هست که تمامی کشور ها کیفیت نسبتا خوب و مشابهی رو ارایه میدن.(جز چند دتا سنتر که مجزا از این ها هستند)

بنده این نتیجه رو میگیرم که 80% کیفیت VPS که شما از همکاران خریداری میکنید یستگی به Admini که این سرورهارو مدریت میکنه داره.
در نهایت به نظر بنده شما اگر دنبال سزویس خوب هستید. دنبال یک Admin خوب باشید.(شرکت ارایه دهنده)

موفق و سربلند باشید.
-

بنده از ovh سرویس داشتم عزیز
اول کیمسوفی از آقای کوهی گرفتم بعدش رفتم ovh خریدم
فونیکس بنده در مورد پورت قدیمش بود شنیدم قراره یه کارای رو بکنند
................................................
تشکر از دوستان!
نقل و قول دونه دونه دیگه نمیکنم چون تغریبا این پاسخ برای همه هست.

اگر از اول نگاه میکردید به همه تاپیک ها متوجه میشدید.
درسته نمیشه گفت بهترین دیتاسنتر فلان هست و... چون بستگی به مدیریت و این که برای چه کاری بخوایم داره... ، ولی کم تاثیر هم نیست!یه دیتاسنتر و کشور از نظر سخت افزاری قوی هستند ، با ایران مشکلی ندارند و... مطمئنن قوی تر از دیگر شرکت ( دیتاسنتر و کشور ) هست.
توی بخش فروش نظر سنجی : بازم اگر با دقت میخوندید جواب سوال رو میگرفتید... ، من به سرور مجازی لازم دارم ، با خیلی از کشور ها و دیتاسنتر ها کار کردم حتی با سرور های اختصاصی هم کار کردم ، اما الان میخوام یه شرکت به عنوان میزبان خودم انتخاب کنم ، که اگر از همه نظر خوب باشه ، همیشه از همان شرکت خرید کنم ، شما یه لباس بخوای بخری هم اول به جنس،نظر ها و... گوش میکنی و بعد میخری ، منم اول دارم میبینم کدام کشور و دیتاسنتر خوبه،کی میفروشه و.... و بعد بگیرم که پشیون نشم و با آگاهی کامل بگیرم.
هر کسی از کشوری که پشتیبانی میشه،رای داد >
اره این درسته ، ولی مشخص هست که آمریکا از همه کشورها قوی تره که دوستان ما از آنجا میزبانی میشن ، یه چند نفر هم از کشور های دیگر بودن ولی گفتن با فلان کشور بودیم خوب بود و...

تشکر از دوستان

wikiphp
October 17th, 2012, 20:20
درود

درمورد آپتایم و پشتیبانی پیشنهاد میکنم آفر ها رو نگاه کنید و تایید ها و از بعضی از مشتری های راضی و ناراضی بپرسید که چی شده و جویای موضوع باشید

حرفی نمیزنم بعدا جبهه میگیرن دوستان علیه من!

در مورد خود ما :

آفر هامون توی این 3 ماه اخیر که یادم میاد تغییری نکرده فقط ماه پیش یه تخفیف دائمی دادیم به مشتریا که اونایی که تو اون زمان خریدن هنوز دارن تخفیفشون رو میگیرن .
خواستم فقط بگم قیمت هامون تغییر نکرد و از سود کم شد جوری که این ماه سود آنچنانی حاصل نشد ولی یوزر راضی ماند!

آمریکا رو بهتون پیشنهاد کردم چون سخت افزار قوی هست و کم نمیاره ! هنگ و اینا نداریم روش مشتری ها هم همه راضی هستند!
پورت 100 برای XLHost شرف داره به پورت یک خیلی از دیتاسنتر ها ( نظر شخصی من هستش حالا دوستان رو نمیدونم)

هر آفری بخواید در خدمتیم!
از طریق پاسخگوی یاهو هم میتونید یه گپ و مشاوره داشته باشید با ما!

سپاس فراوان

تشکر ، سفارش داده شد امید وارم خدمات خوبی داشته باشید.

arman_gts
October 17th, 2012, 20:29
من سرور اختصاصی کیم سوفی هم داشتم کاملا هم راضی بودم ، بدون یک لحضه دی سی ، بدون مشکل سخت افزاری و نرم افزاری
شبکه فوق العاده ای داره چون base همون ovh هست ، مهم اینه که چطور از یک سرور استفاده میشه
قطعا نمیشه روی سرورهای کیم سوفی مثل سایر جاها 40 50 تا وی پی اس داد
فروشنده بسیار مهمه که سواد لازم رو داشته باشه ، من هر وقت گرفتم راضی بودم
این آخر متاسفانه به یه وی پی اس نیاز پیدا کردم از xlhost ، متاسفانه فروشنده بی سواد ! و من ناراضی !

vampire2012
October 18th, 2012, 01:12
عزیز دلم پورت واقعی کیم سوفی 100 هستش اینو میدونی؟
ovh پرت 1 به کیم سوفی نداده

Mihan-VPS
October 18th, 2012, 13:23
از نظر من XLHost آمریکا چون کیفیت سخت افزاری خیلی بالایی داره شاید پینگ کمتری بده ولی خیال آدم راحته از هر نظر !

peyman0742
October 20th, 2012, 14:12
تا حالا از USA سرور اختصاصی نداشتم نمی تونم نظر بدم در موردش ولی انگلستان دیتاسنتر Redstation خیلی خوب بوده

wikiphp
October 20th, 2012, 16:11
تا حالا از USA سرور اختصاصی نداشتم نمی تونم نظر بدم در موردش ولی انگلستان دیتاسنتر Redstation خیلی خوب بوده

آمریکا یه چند سالی هست دارم کار میکنم!اگر از نظر سرعت دانلود هم ارتقاء پیدا کنه مهشر میشه.
انگلستان اول از همه سرعت دانلود خوبی داره!اما آپتایم مناسبی نداره از نظر من....

wikiphp
October 20th, 2012, 16:16
از نظر من XLHost آمریکا چون کیفیت سخت افزاری خیلی بالایی داره شاید پینگ کمتری بده ولی خیال آدم راحته از هر نظر !

هم سخن و هم خوشون تایید میشن.;)

wikiphp
October 20th, 2012, 16:25
دوستان عزیز ، یه چندنفر گفتن که شما فقط قیمت میگیرید و تاپیک میزنید ، خریدید انجام نمیدید.... :)

1 : دوستان عزیز ، حتما که نباید توی خوده انجمن بگم از فلان سایت خریدم و دیگر ادامه ندید.
2 : همین الان با این که سرور مجازی که قرار بود بخرم خریدم ، اما هنوز به دنبال سرور مجازی های دیگر هم هستم :)
3 : به چند تا از دوستان و همکاران هم گفتم بنده 7سایت دارم که هر کدام نیاز به هاست و سرور مجازی پرقدرت دارند ، همین طور 5 سایت دیگر که فعالیت دارم میکنم و بزودی هم یک سایت دیگر
برای نرم افزار تهیه میشود که خوده این سایت برای هر 3 نویسنده 1 وی پی اس نرمال و برای ادمین های اصلی رم 1 لازم داره....

4 : اگر قرار باشه فقط از یه شرکت بگیرم و از یه کشور فکر نکنم کارم راه بیافتد.

5 : 3 سرور مجازی از آمریکا ( 2تا برای فروش اکانت.. و یکی هم برای استفاده شخصی و مولتی ) ، 1 وی پی اس از هلند ، 1 وی پی اس از انگلستان و 1 وی پی اس از آلمان دارم.
به جز آمریکا بقیه همه رم 1 هستند. که به احتمال زیاد این ماه این طور که معلوم هست برای آلمان رو انتقال بدم.

بنظر شما یک نفر فقط یک بار سرور مجازی میگیرد؟!

در کل تشکر از میزبان های خوب و همین طور دوستانی در نظر سنجی شرکت میکنند.

-------------------------------------------- این نظر سنجی هنوز ادامه دارد.... ، دوستانی که سرور مجازی برای دانلود و آپلود ( مناسب برای سایت نرم افزار ، بازی ، فیلم و موزیک ) دارند
آپتایم بالا ، پشتیبانی مناسب و همین طور بازگشت وجه افر بدن ، کشور فرق ندار فقط این موارد را داشته باشه ---------------------------------------------------