PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایتهای نشون دهنده ارز ف ی ل ت ر شدن

sarwhost
October 3rd, 2012, 11:54
چندتا سایت که نشون دهنده ارز بود امروز دیدم ف/ی/ل/ت/ر شدن به سلامتی
قیمت لحظه ای طلا، سکه و ارز در بازار ایران و جهان (http://www.mazanex.com/)
آنلاین کارنسی - نرخ ارز طلا سکه فلزات (http://www.onlinecurrency.ir/)
»LiveData.ir«لایو دیتا: سایت لحظه ای قیمت طلا سکه نفت دلار ارز (http://www.livedata.ir/)

خبر امد خبری در راه است.....

ilmavps
October 3rd, 2012, 12:31
این طور که مشخص هست دارند خودشون همکاری میکنن همین که قیمت ها را نمایش نمیدن جای شکر داره

به احتمال زیاد شاهد کاهش باشیم از این به بعد به هر حال این قیمت ها شکسته میشه

babelirani
October 3rd, 2012, 12:39
من نمیدونم مثلا" با این کار و فشار اوردن به این سایت ها برای برداشتن قیمت دلار به کجا میرسن

مگه مردم با توجه به این سایت ها کار میکنن نه مردم ارز رو از صرافی میگیرن اونجا قیمت هارو با توجه به همیدگه کاهش یا افزایش میدن

در هر صورت با این کار هیچی درست نمیشه

n4ser
October 3rd, 2012, 12:44
چرا فیلتز بشن مگه چیکار کردن

Talahost.Com
October 3rd, 2012, 12:52
چرا فیلتز بشن مگه چیکار کردن

تشویش اذهان عمومی!

tizparvaz
October 3rd, 2012, 13:00
این طور که مشخص هست دارند خودشون همکاری میکنن همین که قیمت ها را نمایش نمیدن جای شکر داره

به احتمال زیاد شاهد کاهش باشیم از این به بعد به هر حال این قیمت ها شکسته میشه

میشه بیشتر توضیح بدید ! این قضیه چه ربطی به شکسته شدن قیمت داره !
بین شاید 100 نفری که صحبت کدم تنها کسی هستید که میگید پایین میاد
خیالتون تخت بالاتر میره خیلیم بالاتر

mehrshad.ho
October 3rd, 2012, 13:04
ظاهرا اینترنت ملی بر خلاف چیزی بود که tv اعلام کرد از دیروز ارتباط ما با خارج از کشور داره خورد خورد کم میشه سرعت دسترسی ها هم داره کم میشه

Reza.exe
October 3rd, 2012, 13:07
ارانیکو هم ترکید
http://eranico.com/fa/currency/default.aspx

amirizadi
October 3rd, 2012, 13:14
چندتا سایت که نشون دهنده ارز بود امروز دیدم ف/ی/ل/ت/ر شدن به سلامتی
قیمت لحظه ای طلا، سکه و ارز در بازار ایران و جهان
آنلاین کارنسی - نرخ ارز طلا سکه فلزات
»LiveData.ir«لایو دیتا: سایت لحظه ای قیمت طلا سکه نفت دلار ارز

خبر امد خبری در راه است.....

جالب اینجاست به محض بسته شدن نرخ 250 تومان پایین اومد(tala.ir)
حالا تا چند ساعت دیگه نره بالا - خدا به خیر کنه :D

sarwhost
October 3rd, 2012, 13:55
ظاهرا اینترنت ملی بر خلاف چیزی بود که tv اعلام کرد از دیروز ارتباط ما با خارج از کشور داره خورد خورد کم میشه سرعت دسترسی ها هم داره کم میشه
تائید میشن
با ای پی ایران نمیشه به سرور مجازی ریموت کرد تا بازکردن جلو میره اما میخواد که کانکت بشه صفحه دسکتاب بیاد بالا کلا ریموت بسته میشه
با ای پی غیر ایران میشه رفت اما اسپید خیلی پائینه

plastic
October 3rd, 2012, 14:00
چقدر دوست داریم از این بحثها و تاپیک ها بزنیم و حرف بزنیم.
نظراتو ارائه کنیم انتقاد کنیم ولی ...
هرچند باید راجب این موارد صحبت بشه بین همه اما اخیرا وب هاستینگ تالک شده وب دلار تالک.:-|
صبر کنید ببینیم چی میشه آخرش.

ilmavps
October 3rd, 2012, 14:04
میشه بیشتر توضیح بدید ! این قضیه چه ربطی به شکسته شدن قیمت داره !
بین شاید 100 نفری که صحبت کدم تنها کسی هستید که میگید پایین میاد
خیالتون تخت بالاتر میره خیلیم بالاتر

دوست عزیز همین کسانی هستند که با گرفتن یک نرخ از یک صرافی مبنا را در اینترنت به این قیمت قرار میدن

این ها از کجا قیمت ارز را تعیین میکنند چکاره هستند؟؟؟ از کجا امدند؟ صرافی دارند؟ هر قیمتی دوست دارند میدهند جنابعالی بدون دسترسی به این سایت ها چطور میتونید بگید قیمت ارز بالا رفته در این ساعت یا پایین با تماس به صرافی ها

این سایت ها شدند مبنای قیمت ارز غیر از این هست؟

100 درصد دیر یا زود قیمت ها پایین میاد به هر حال سیاست یک کشور به طوری پیش نمیره که به حیثیت ... ضربه زده نشه صحبت هایی هم که شنیدم چه در اخبار چه مستندات که این چند روزه ارائه شده مشکلات رفع میشه الان قیمت ارز چطور هست کسی اطلاع داره؟ نداره پس کسی هم نمیتونه قیمت رو خودش بالا یا پایین بیاره

cutegroup
October 3rd, 2012, 14:12
دوست عزیز همین کسانی هستند که با گرفتن یک نرخ از یک صرافی مبنا را در اینترنت به این قیمت قرار میدن

این ها از کجا قیمت ارز را تعیین میکنند چکاره هستند؟؟؟ از کجا امدند؟ صرافی دارند؟ هر قیمتی دوست دارند میدهند جنابعالی بدون دسترسی به این سایت ها چطور میتونید بگید قیمت ارز بالا رفته در این ساعت یا پایین با تماس به صرافی ها

100 درصد دیر یا زود قیمت ها پایین میاد به هر حال سیاست یک کشور به طوری پیش نمیره که به حیثیت ... ضربه زده نشه صحبت هایی هم که شنیدم چه در اخبار چه مستندات که این چند روزه ارائه شده مشکلات رفع میشه الان قیمت ارز چطور هست کسی اطلاع داره؟ نداره پس کسی هم نمیتونه قیمت رو خودش بالا یا پایین بیاره

از نظر شما فقط چند تا دونه سايت ارز رو بالا بردن و تمام
پس فرمول هاي اقتصادي اينجا هيچ كارند.
صرافي ها هم كه حتما نرخ رو از رو همين سايت ها مي دادن ديگه الان چون بسته شده صرافي ها هم موندن لنگ در هوا

نخير خيلي راحت كافيه با صرافي ها در تماس باشيد تا ببينيد هنوز نرخ بالاست و نوسانات شديد.

بحث نرخ دلار يك موضوع اقتصادي هست در مرحله اول كه تابع چندين فرمول هست.

دقت كنيد در كل تورم رو هر روز اعلام ميشه قيمت لان چيز كنترل شد اما در خود بازار عكس اون رو شاهديم .

حتي خميردون 2500 توماني الان 4000 تومان شده . و اين روند بيش از تر 1 سال است داره پيش ميره و كم كه نشده روز به روز شيبش بيشتر هم ميشود.

درست است بحث رواني در تعيين نرخ تاثير دارد اما 1 مورد است .

تحريم
كمبود ارز در بازار
ناتواني بانك مركزي در تامين ارز بيشتر
تقضا بالا تر
ذخيره كردن ارز توسط مردم
و ....

plastic
October 3rd, 2012, 14:16
از نظر شما فقط چند تا دونه سايت ارز رو بالا بردن و تمام
پس فرمول هاي اقتصادي اينجا هيچ كارند.
صرافي ها هم كه حتما نرخ رو از رو همين سايت ها مي دادن ديگه الان چون بسته شده صرافي ها هم موندن لنگ در هوا

نخير خيلي راحت كافيه با صرافي ها در تماس باشيد تا ببينيد هنوز نرخ بالاست و نوسانات شديد.

بحث نرخ دلار يك موضوع اقتصادي هست در مرحله اول كه تابع چندين فرمول هست.

دقت كنيد در كل تورم رو هر روز اعلام ميشه قيمت لان چيز كنترل شد اما در خود بازار عكس اون رو شاهديم .

حتي خميردون 2500 توماني الان 4000 تومان شده . و اين روند بيش از تر 1 سال است داره پيش ميره و كم كه نشده روز به روز شيبش بيشتر هم ميشود.

درست است بحث رواني در تعيين نرخ تاثير دارد اما 1 مورد است .

تحريم
كمبود ارز در بازار
ناتواني بانك مركزي در تامين ارز بيشتر
تقضا بالا تر
ذخيره كردن ارز توسط مردم
و ....

تنها یک عامل در این موضوع مقصر نیست
چند عامل دست به دست هم میدند و بازار بهم میخوره
در این میان اطلاع رسانی ها و اعلام نرخ و سو استفاده برخی افراد از ما بهترون هم یکی از عوامل هست.
و................................................ ..

jahan654
October 3rd, 2012, 15:23
حقشون است
این طور سایت ها باید خیلی وقت زود تر فیل.تر می شدند(نه همه سایت ها منظورم سایت های دروغ پرداز)
یادمان نرفته چطور سایت مثقال که رتبه 20 ایران را در الکسا داشت قیمت دلار و سکه را بالا برد اون موقع (کمتر از یک سال پیش) سایت مرجع به حساب می آمد

arkahost
October 3rd, 2012, 15:52
خدا آخرو عاقبت همه مارو بخیر کنه

cutegroup
October 3rd, 2012, 16:28
حقشون است
این طور سایت ها باید خیلی وقت زود تر فیل.تر می شدند(نه همه سایت ها منظورم سایت های دروغ پرداز)
یادمان نرفته چطور سایت مثقال که رتبه 20 ایران را در الکسا داشت قیمت دلار و سکه را بالا برد اون موقع (کمتر از یک سال پیش) سایت مرجع به حساب می آمد

بر دار من چقدر افراد ساده اند
يك سايت هيچ نقشي در قيمت ارز به تنهايي ندارد.
اين بازار و شرايط بازار است.
به اينها به فكر كار خود باشيم نه اينكه خوب شد فلان شد - حق فلاني بود
الان مثقال مدتهاست رفته ، قيمت دلار كم شد اون موقع ؟؟؟؟
الان كه تا 4000 تومان هم رسيده بود
نكنه اينم تاثيرات اون موقع مثقاله !

hasun
October 4th, 2012, 01:23
خنده داره ، اقتصاد ایران رو 4 تا سایت داغون میکنن !!!
یعنی عاشق این قدرت اقتصادیه مملکتم به مولا :64:

vps-baran.ir
October 4th, 2012, 03:30

لطفا حرف های نسنجیده نزنید

قیمت ارز تو یه مرکزی که دقیقا یادم اسمش نیست

یه پاساژی هست که تو تهران همشون صرافی دارن .

اونجا کاشناس دارن . قیمت ها رو اونجا بیرون میدادن . نه این سایت ها بیان از خودشون قیمت بدن

اینا زنگ میزدن قیمت می گرفتن و داخل سایت میزاشتن

vps-baran.ir
October 4th, 2012, 03:32
حقشون است

مثقال رو من پارسال رفته بودم دفترشون

تو یه زیرزمین بود . شرکت هم نبود

قیمت هارو تلفنی از مرکز تعیین ارز می گرفتن میزاشتن تو سایت

نه اینکه از خودشون قیمت تعیین کنن

ilmavps
October 4th, 2012, 05:05
لطفا حرف های نسنجیده نزنید

قیمت ارز تو یه مرکزی که دقیقا یادم اسمش نیست

یه پاساژی هست که تو تهران همشون صرافی دارن .

اونجا کاشناس دارن . قیمت ها رو اونجا بیرون میدادن . نه این سایت ها بیان از خودشون قیمت بدن

اینا زنگ میزدن قیمت می گرفتن و داخل سایت میزاشتن

شاید این حرف ها برای من و شما نسنجیده باشد ولی برای کسانی که از راند خواری از هیچ به همه چیز رسیده اند خیلی حرفه

من از شما سوال میکنم همیشه امثال ما سنگ کشورهای متمدن را به سینه میزنیم در کدام یک از این کشورها 2 تا سایت قیمت ارز را تعیین میکنند؟ در یک پاساژ قیمت ارز ما مشخص میشه واویلا

اصل حرف من این نیست که نه دولت خوب داره عمل میکنه عالی کار کرده دمشم گرم اصلا یه پای این جریانات بی توجهی دولت بوده ای کاش به جای این اقایی که داشتن از وزیر اقتصاد سوال میکردند من بودم سوال میکردم.

سوالی که این وسط هست و من دوست دارم بدونم اینه که اگر یادتون باشه چند وقت پیش مسئول سایت مثقال دستگیر شد و اون جریانات ایا دلشون به حال من وشما میسوزه بازم میان قیمت میزارن قصد و نیت چیه؟در مملکتی هم که یک کلمه خانم اشتون فقط مثبت باشه قیمت دلار نصف میشه بدونیم این 2 سایت هم میتونن قیمت را جابه جا کنندقرار نیست دیگه خودمون گول بزنیم.

اصلا این موضوع سایت ها هیچ تحریم ها و دعواها یک طرف این کارشناس ها دیگه اخرشه ( اینها همان کسانی نیستند که یک زمانی قیمت زمین را خدا تومان بالا بردند و بعد از یک مدت قیمت ها پایین اومد؟) 100 درصد از همون دار و دسته هستند

fasterhost
October 4th, 2012, 08:51
تائید میشن
با ای پی ایران نمیشه به سرور مجازی ریموت کرد تا بازکردن جلو میره اما میخواد که کانکت بشه صفحه دسکتاب بیاد بالا کلا ریموت بسته میشه
با ای پی غیر ایران میشه رفت اما اسپید خیلی پائینه

من خودم نمی تونم سایت خودمو باز کنم کلا در شبکه اینترنت ایران اختلال ایجاد شده و بعضی آی پی ها مشکل پیدا کردند
درمورد قیمت هم کسانی که میگند تقصیر ندارند این سایت ها به نظر من بی تقصیر هم نیستند اما نه اونقدر اما خب به هر حال سیاست دولته که قیمت ها رو توی سایت ها نمایش ندهند وگرنه سایت های معتبر خودشون فعلا قیمتی نمایش نمیدهند چون واقعا تاثیر هم داره البته خب دلال ها هم تاثیر دارند وگرنه ما قبلا هم تحریم بودیم کلا دلایل زیادی هست که قیمت ارز بالا میره یکی دوتا نیست