PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره ست ساب دامین با هاست دانلود (ساخت ساب دامین)

ronaldo07
October 2nd, 2012, 22:14
سلام
من یک سایتی دارم که یک هاست دانلود براش تهیه کردم
حالا می خوام این هاست دانلود رو با یک ساب دامین از سایتم ست کنم

یکی از کارمندان میزبانی وب سایت من به من توی یک تیکت گفت که من باید وارد سی پنل هاست دانلود بشم و یک ساب دامین درست کنم
به فرض آدرس سایت من اینه : mysite.com
ایشون گفتن که مثلا من باید در سی پنل هاست دانلود ساب دامین dl.mysite.com رو بسازم و بعد آدرس این ساب دامین که dl.mysite.com باشه به علاوه آی پی هاست دانلود رو به اون ها بدم تا اون ها یک ریکورد با این ساب دامنه بزنند و ok بشه.

حالا سوال من از شما این هست که من چطور می تونم در سی پنل هاست دانلود ساب دامنه dl.mysite.com رو بسازم ؟
من الان هاست دانلودم با یک دامین جداگانه ست شده ... (به فرض aaaaa.com )
و وقتی داخل قسمت ساب دامین ها میشم فقط می تونم برای دامنه aaaaa.com ساب دامین بسازم. مثل : dl.aaaaa.com , server.aaaaa.com و ...
حالا می خوام بدونم من چطور باید اون جا ساب دامنه dl.mysite.com رو بسازم ؟

arkahost
October 3rd, 2012, 09:39
دوست عزیز ساب دامنه فقط با دامنه ای که روی هاست شما هست ایجاد میشه مثلا اگر aaaa.com هست کلیه ساب دامنه های به این صورت که مثلا dl.aaaa.com اگر میخواید دامنه دیگه رو داشته باشید یاد اون دامنه ادان باشه روی هاست شما .

ronaldo07
October 3rd, 2012, 15:31
ممنون
الان من دو تا سوال برام پیش اومد :

1) این راهی که به من گفتند برای ست ساب دامنه سایت اصلی با هاست دانلود درست هست یا خیر ؟
2) اگر دست هست من باید چکار کنم ؟ دامنه addon بکنم در سی پنل هاست دانلود ؟ (نیازی به dns نداره یا ....!)

m-mehdipoor
October 3rd, 2012, 15:34
سلام
1- از مدیر هاست دانلود بخواید تا دامین اصلی سی پنل رو به اون ساب دامین تغییر بده یعنی dl.mysite.com
2- دی ان اس مای سایت رو روی هاست دانلود بزارید ، اونجا ادد کنید ؛ ساب دامین رو هم ایجاد کنید ، دوباره برگردونید سر جایی که بود.

arkahost
October 3rd, 2012, 15:42
ممنون
الان من دو تا سوال برام پیش اومد :

1) این راهی که به من گفتند برای ست ساب دامنه سایت اصلی با هاست دانلود درست هست یا خیر ؟
2) اگر دست هست من باید چکار کنم ؟ دامنه addon بکنم در سی پنل هاست دانلود ؟ (نیازی به dns نداره یا ....!)

ببینید شما یک ساب دامنه ذر هاست فعلی سایت ایجاد کنید و آیپی هاست دانلود رو هم به ساب دامنه بدید - بعد به مدیر هاستینگ بگید ساب دامنه ای که ایجاد کردید رو به هاست متصل کنه . تمام به همین راحتی . اگر هم میخواید ساب دامنه ای که ایجاد می کنید با دامنه دیگری باشد باز باید به همین ترتیب عمل کنید یا اینکه ادان کنید روی هاست فعلی .

ronaldo07
October 3rd, 2012, 15:57
ببینید شما یک ساب دامنه ذر هاست فعلی سایت ایجاد کنید و آیپی هاست دانلود رو هم به ساب دامنه بدید - بعد به مدیر هاستینگ بگید ساب دامنه ای که ایجاد کردید رو به هاست متصل کنه . تمام به همین راحتی . اگر هم میخواید ساب دامنه ای که ایجاد می کنید با دامنه دیگری باشد باز باید به همین ترتیب عمل کنید یا اینکه ادان کنید روی هاست فعلی .
دوست عزیز از طرف هاست فعلی سایت من که معروف هم هستند به من گفتند که یک ساب دامنه در هاست دانلود ایجاد کنم و بعد آدرس اون ساب دامنه به علاوه آی پی هاست دانلود رو بهشون بدم تا یک ریکورد با این ساب دامنه بزنند. شما می گید که من ساب دامنه رو در هاست فعلی ایجاد کنم ؟؟؟
:106:
لطفا بگید که من چطور می تونم ساب دامنه (به فرض) dl.mysite.com رو روی هاست دانلودم به آدرس (به فرض) aaaaa.com ایجاد کنم ؟ هاستینگ سایت من این کار رو به من گفته که انجام بدم ... !
:)

shahab-f
October 3rd, 2012, 16:00
مین دومین هاست دانلوددتون باید dl.mysite.com باشه ..یعنی وقتی شما یک ساب دومین به اسم dl.mysite.com ساختی میری به اون هاستینگی ک میخواین ازشون هاست دی ال بخرید میگید که یک اکانت با این نام dl.mysite.com برام بسازد

ronaldo07
October 3rd, 2012, 16:10
مین دومین هاست دانلوددتون باید dl.mysite.com باشه ..یعنی وقتی شما یک ساب دومین به اسم dl.mysite.com ساختی میری به اون هاستینگی ک میخواین ازشون هاست دی ال بخرید میگید که یک اکانت با این نام dl.mysite.com برام بسازد

شما می گید یعنی باید من این ساب دامنه (به فرض) dl.mysite.com رو توی هاست میزبانی بسازم بعد بدمش به هاست دانلود ؟

shahab-f
October 3rd, 2012, 16:33
شما می گید یعنی باید من این ساب دامنه (به فرض) dl.mysite.com رو توی هاست میزبانی بسازم بعد بدمش به هاست دانلود ؟
شما میری تو سی پنلت گذینه simple dns zone اونجا تو کادر اول ای پی می نیویسید dl.mysite.com در کادر دوم ای پی سروری ک هاست دانلود ازش میخواین بگیرید رو وارد میکنید (اگر بلد نیستید از اون شکت بپرسید)
بعد از موارد بالا به اون شرکتی ک میخواین ازشون هاست دی ال بخرید میگید که یک اکانت با این نام dl.mysite.com برام بسازد

ronaldo07
October 3rd, 2012, 16:45
شما میری تو سی پنلت گذینه simple dns zone اونجا تو کادر اول ای پی می نیویسید dl.mysite.com در کادر دوم ای پی سروری ک هاست دانلود ازش میخواین بگیرید رو وارد میکنید (اگر بلد نیستید از اون شکت بپرسید)
بعد از موارد بالا به اون شرکتی ک میخواین ازشون هاست دی ال بخرید میگید که یک اکانت با این نام dl.mysite.com برام بسازد
اول تشکر می کنم از راهنماییتون
پس در واقع در سی پنل هاست دانلود باید یک اکانت به آدرس dl.mysite.com ساخته بشه ... !