PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه طراح لوگو حرفه‌ای می‌خوام

fatimagorrani
October 2nd, 2012, 19:20
سلام دوستان
همونطور که گفتم، یه لوگو واقعاً حرفه‌ای می‌خوام، تا حالا به چند نفر که دادم، واسهٔ من لوگو بچه کوچولو درست کردن، انگار می‌خوام سایت گیم بچه بزنم :د
خواهشاً یه کار حرفی‌ می‌خوام، سایت و ایمیل ندین چون حوصله ندارم ایمیل بدم ۲ روز دیگه ج بدین
من تو یاهو ۲۴ ساعت هستم، و اونایی‌ که می‌تونن انجام بدن، همین حالا، چون عجله دارم، لطفا به یاهو من پی‌ام بدن، هزینهشم هرچی‌ باشه میدم

ID: fati.website

با تشکر

fatimagorrani
October 2nd, 2012, 21:57
75% ro khodam tarahi kardam bekhoda
kasi nabod ?

masoudgolchin
October 2nd, 2012, 22:50
سلام،
پارسینا وب (http://parsinaweb.com)
می‌تونید از طریق سایت درخواست‌تون رو ارسال کنید.

shivahost
October 2nd, 2012, 23:08
سلام دوستان
همونطور که گفتم، یه لوگو واقعاً حرفه‌ای می‌خوام، تا حالا به چند نفر که دادم، واسهٔ من لوگو بچه کوچولو درست کردن، انگار می‌خوام سایت گیم بچه بزنم :د
خواهشاً یه کار حرفی‌ می‌خوام، سایت و ایمیل ندین چون حوصله ندارم ایمیل بدم ۲ روز دیگه ج بدین
من تو یاهو ۲۴ ساعت هستم، و اونایی‌ که می‌تونن انجام بدن، همین حالا، چون عجله دارم، لطفا به یاهو من پی‌ام بدن، هزینهشم هرچی‌ باشه میدم

ID: fati.website

با تشکر

طرز فکر شما غلطه، لوگوی حرفه ای وقت می خواد، تفکر می خواد، همچنین پول حرفه ای می خواد. لوگو یعنی برند، یعنی معرف شما. ساده نگیرید و براش وقت بگذارید.

saman19-6
October 3rd, 2012, 00:14
من پیشنهاد میکنم . فعلا همینجوری جلو برید . هروقت بازدهی درامد سایت یا کارتون خوب شد .یک هزینه خوب کنید و یک لوگو بدین براتون طراحی کنن .وگرنه با بودجه پایین چیزی درست حسابی گیرتون نمی یاد و فقط پولتون هدر شده . طراحی لوگوی حرفه ای حداقل 400 هزار تا 1 میلیون تومان هزینه داره . بعد هم اول براتون اتود اولیه میزنن بعد تایید شد رنگبندی اجرا میشه و اخر سرهم طرح نهایی.بعد هم مشخص کنید لوگو میخواهید یا ارم .ایندو باهم فرق دارند.

p30pdf
October 3rd, 2012, 09:35
سلام عرض ادب و خسته نباشید دوست گرامی بنده هم طراحی اختصاصی انجام میدم در صورت تمایل با ایدی یاهوی بنده در تماس باشید با تشکر.
ارادتمند : مسلم فلاح نیت info.p30pdf

fatimagorrani
October 3rd, 2012, 20:56
hanoz kasi ke mikhamo peyda nakardam

hostarya
October 3rd, 2012, 21:54
دوست عزیز در یاهو بهاتون تماس گرفتیم

fatimagorrani
October 4th, 2012, 15:59
kheilia tamas gereftan nemidonam kodomi hastin :D
ama onai ke edea mikardan natonestan vaghan ke !!!
age pole pish midadameshon hala bayad....

p30pdf
October 4th, 2012, 19:43
kheilia tamas gereftan nemidonam kodomi hastin :D
ama onai ke edea mikardan natonestan vaghan ke !!!
age pole pish midadameshon hala bayad....

سلام عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه دوستان و همکاران دوست گرامی اولا اینجا یه انجمن فارسی هست و در نتیجه در پست ها فارسی تایپ کن دوما برادر گرامی شما نمی خوای هزینه کنی مشکل دوستان و همکاران بنده و شخص خودم چیه .چرا بحث الکی می کنی و اسپم میدی ببین با هزینه 5 هزار تومنی که گفتی هر کسی برات لوگو طراحی کنه من دیگه همکار حسابش نمی کنم و هیچ کدوم از همکاران نیز این همکاری که بخواد با هزینه 5 هزار تومن برا شما لوگو بزنه رو قبول ندارن طراحی بقیه عالی من اصلا طراح نیستم و اصلا طراحی حالیم نیست ولی تو کار بقیه گند نمیزنم بیام 5 هزار تومن بگیرم ازت ، برا یه لوگو امکان داره تا 1 میلیون تومان هم هزینه بگیرن پس در نتیجه هر چقدر پول بدی همون قدر آش می خوری اینو از قدیم میگن پس راه نیفت بیا تو انجمن اسپم انگلیسی بده طراح حرفه ای لوگو 5 هزار تومن کار نمیزنه 300 هزار 400 هزار میزنه تا سقف 1 میلیوت تومان از نظرتون هم ممونم که طراحی های بقیه زیاد خوب نبوده و بنده هم زیاد مورد قبول شما نیستم خیلی جالبه 5 هزار تومن در قبال لوگو حرفه ای !!!!!!!!!! مواظب حرف زدنت باش و گرنه به دلیل پست آخرت که یه نوع بی احترامی و به قول معروف این که همکاران و بنده چیزی بارمون نیست با همکاران هماهنگی لازم به عمل میاد در جهت بن شدن حضرتعالی به علت اسپم و تایپ انگلیسی و... یا در صورت دسترسی به سایت جنابعالی کارایی که امکان داره ناشایست بنده باشه انجام بشه !!!!! با تشکر.:55::53:
ارادتمند : مسلم فلاح نیت

fatimagorrani
October 4th, 2012, 21:08
سلام عرض ادب و خسته نباشید خدمت همه دوستان و همکاران دوست گرامی اولا اینجا یه انجمن فارسی هست و در نتیجه در پست ها فارسی تایپ کن دوما برادر گرامی شما نمی خوای هزینه کنی مشکل دوستان و همکاران بنده و شخص خودم چیه .چرا بحث الکی می کنی و اسپم میدی ببین با هزینه 5 هزار تومنی که گفتی هر کسی برات لوگو طراحی کنه من دیگه همکار حسابش نمی کنم و هیچ کدوم از همکاران نیز این همکاری که بخواد با هزینه 5 هزار تومن برا شما لوگو بزنه رو قبول ندارن طراحی بقیه عالی من اصلا طراح نیستم و اصلا طراحی حالیم نیست ولی تو کار بقیه گند نمیزنم بیام 5 هزار تومن بگیرم ازت ، برا یه لوگو امکان داره تا 1 میلیون تومان هم هزینه بگیرن پس در نتیجه هر چقدر پول بدی همون قدر آش می خوری اینو از قدیم میگن پس راه نیفت بیا تو انجمن اسپم انگلیسی بده طراح حرفه ای لوگو 5 هزار تومن کار نمیزنه 300 هزار 400 هزار میزنه تا سقف 1 میلیوت تومان از نظرتون هم ممونم که طراحی های بقیه زیاد خوب نبوده و بنده هم زیاد مورد قبول شما نیستم خیلی جالبه 5 هزار تومن در قبال لوگو حرفه ای !!!!!!!!!! مواظب حرف زدنت باش و گرنه به دلیل پست آخرت که یه نوع بی احترامی و به قول معروف این که همکاران و بنده چیزی بارمون نیست با همکاران هماهنگی لازم به عمل میاد در جهت بن شدن حضرتعالی به علت اسپم و تایپ انگلیسی و... یا در صورت دسترسی به سایت جنابعالی کارایی که امکان داره ناشایست بنده باشه انجام بشه !!!!! با تشکر.:55::53:

avalan man labtop am farsi nadare va hamishe az behnevis.com miram translate mikonam
dovoman be shoma ham rabti nadare ke man chi type mikonam
sevoman niazi nis shoma nazar bedin age ham moshkeli ba fa english bashe khob inja modir hast on miad mige ke fekr konam ishon ham midonan ke man in moshkelo daram behnevis ham bazi vaghta baz nis nemidonam dalilesh chie va bekhatere hamine majboram english benevisam ok ? ino tozih dadam na vaseye shoma vaseye modirane mohtarame anjoman
dar morede spamm ham bazam modir hastan va man kare gheyre ghanoni nakardam
dar morede gheymat ham aslan ki goft ke 5 t anjam midan, hichki 5 t anjam nemide
shoma on bala bala ha gheymat midin pas khodeto nandaz vasat
be khodeton ham shakh nakon, kasi az shoma esmi nauvorde, onai ke vasam tarahi kardan va chizi ke mikhastam dar naumad o migoftam
lotfan spamm ham nakonid, niazi be tarahi shoma ham nadarim

ba tashakor

p30pdf
October 4th, 2012, 21:36
شما در یاهو به بنده نگفتین 5 هزار تومن می خواین متن چت رو پابلیک کنم همکاران و مدیران محترم بدونن تا با بچه طرفن !!! و مدیران محترم یکی از شریط ثبت نام رو داشتن سن بالای 13 سال کنن ؟ پس عزیزم بشین سر جات خیلی که مطلب رو کشش بدی ... خلاصه گفتنی ها رو گفتی شنیدنی ها رو هم شنیدی مواظب باش !!! با تشکر

fatimagorrani
October 4th, 2012, 21:43
شما در یاهو به بنده نگفتین 5 هزار تومن می خواین متن چت رو پابلیک کنم همکاران و مدیران محترم بدونن تا با بچه طرفن !!! و مدیران محترم یکی از شریط ثبت نام رو داشتن سن بالای 13 سال کنن ؟ پس عزیزم بشین سر جات خیلی که مطلب رو کشش بدی ... خلاصه گفتنی ها رو گفتی شنیدنی ها رو هم شنیدی مواظب باش !!! با تشکر

bekhoda yadam nis be shoma 5t gofte basham, 5t hala yedone non ham nemidan beheton [sangak ]
taze rabti be sen nadare, rabt be shoor va farhang dare, ke na man chizi migam na shoma, fekr konam bazdid konande ha khodeshon behtar mibinan
fekr konam dige harfi baham nadarim, pas lotfam harmoghe esmetono ovordan mitonid beparid vasat typake mardom
in mozo ro bar hasbe nazar khahi negah mikonam, bazam lotf kardin ke nazar dadin
age harfe digei darin lotfan msg konid behtare inke spam konid

saman19-6
October 4th, 2012, 22:01
نیازی با پابلیک کردن نیست از ادبیات صحبتشون مشخصه .دوستان ضرورتی به ادامه این تاپیک دیده نمیشود.

باتشکر

fatimagorrani
October 4th, 2012, 23:37
aghaye Hostarya (http://www.webhostingtalk.ir/member/37233/) baramon tarahi kardan merc az lotfeshon
va hamintor tashakor az hame dostan

L0cal
October 5th, 2012, 11:03
این اقای p30pdf خیلی ادعا دارن که حدود 10 ساله این کاره:^O حتی یه نمونه کاره معتبرم ندارن
داداش ایدی من اددت کنی تا نمونه کارهای لوگوم رو نشون بدم بهتون
ID: graphvip
بعضی ها خیلی زیاده طلبن.
بابا من خودم الان دارم 5 ساله برنامه نویسی و گرافیک کار میکنم.
برنامه نویسی تحت وبی که اقای p30pdf میگن 10 ساله کار کردن همه سایت های ایرانی باگ میخوره حالا چه sql inction ,xxs,dnn,rfi یا .....=((
پس خواهشا قیمت های چرت و پرت ندید که مردم تا اسم سایت رو میارن وحشت نکنند اه[-([-(

hostarya
October 5th, 2012, 11:11
aghaye Hostarya (http://www.webhostingtalk.ir/member/37233/) baramon tarahi kardan merc az lotfeshon
va hamintor tashakor az hame dostan

خواهش میکنم:)

fatimagorrani
October 5th, 2012, 12:29
این اقای p30pdf خیلی ادعا دارن که حدود 10 ساله این کاره:^O حتی یه نمونه کاره معتبرم ندارن
داداش ایدی من اددت کنی تا نمونه کارهای لوگوم رو نشون بدم بهتون
ID: graphvip
بعضی ها خیلی زیاده طلبن.
بابا من خودم الان دارم 5 ساله برنامه نویسی و گرافیک کار میکنم.
برنامه نویسی تحت وبی که اقای p30pdf میگن 10 ساله کار کردن همه سایت های ایرانی باگ میخوره حالا چه sql inction ,xxs,dnn,rfi یا .....=((
پس خواهشا قیمت های چرت و پرت ندید که مردم تا اسم سایت رو میارن وحشت نکنند اه[-([-(

chi begam vala
faghat ye logo 500 ta 1 melune pas fekr konam tarahi site 10 melun be bala mishe :D onam tarahie sade, herfei bekhay bayad vam begiri :D

GoldinHost.IR
October 5th, 2012, 21:19
گلدین هاست (http://www.goldinhost.ir/) ارائه دهنده خدمات میزبانی وب و طراحی و گرافیک http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/67.gif
امنیت بالاسرعت بالا و بدون قطعی
داشتن یک سایت خوب را با ما تجربه کنید
طراحی و گرافیک هم خواستید در خدمتیمhttp://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/11.gif
آنلاین پرداخت کنید آنلاین تحویل بگیرید.

Jomanji
October 8th, 2012, 01:36
chi begam vala
faghat ye logo 500 ta 1 melune pas fekr konam tarahi site 10 melun be bala mishe :D onam tarahie sade, herfei bekhay bayad vam begiri :D
قیمته 500 تا 1 تومن اصلا تعجبی نداره. کاری به هیچ شخصی ندارم ولی برای همه خوبه که به سایت صنف طراحان مراجعه کنن و تعرفه های سال 91 رو ببینن.

p30pdf
October 8th, 2012, 13:04
سلام عرض ادب و خسته نباشید ممنون از پست آخر و عاقلان دانند با تشکر.
ارادتمند: مسلم فلاح نیت