PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور برا اپلود سنتر

shangoli
October 2nd, 2012, 19:02
سلام دوستان من میخاستم یه آپلود سنتر بزنم
قرار شد یه سرور بگیرم برا اینکار
ول ازچند نفر پرسیدم گفتن این اسکریپت رایگانا انگار فقط به هاست وصل میشن برای همین باید یه هاست با فضا زیاد داشته باشید
واینم که کسی نمیده و هم خیلی گرون هست
میخاستم ببینم راهی هست که هاست و به سرور وصل کرد که مثلا هرکی فایلی رو اپلود میکنه بیاد رو هارد سرور نه رو فضای هاستم
راهی هست؟
یه راهش که فکر کنم این باشه رو سرور کلکسویی دایرکت ادمینی چیزی ساخت و با اون اندازه هاردت یه هاست بزنی

آیا راه دیگه ای هم هست؟

ariacloud
October 2nd, 2012, 19:17
سلام
اگر قصد این رو دارید که مثل بقیه آپلود سنتر ها یه اسکریپت پر از باگ نصب کنید یه هاست ماهی 1000 تومنی بخرید و بندازید روش بعد یه مدت "چیزتر" می شید و کلاً بیخیال !
اگر می خواید کارتون حرفه ای باشه اول از همه باید به این کلمه ایمان داشته باشید » هیچ چیز غیر ممکن نیست !

فقط باید هزینه کنید برای کد نویسی و بدید دست کار بلد

با تشکر
mr2od

shangoli
October 2nd, 2012, 19:22
چرا چیز تر ؟مگه میخام کار خلاف بکنم؟
حالا شما اموزش اینکارو بگید اگه بلدید چون اگه هم بخام بگم برام اسکریپت بسازن بازم همین مشکل هست دیگه
خواهشا دوستان راهنمایی کنن

arc1o0
October 3rd, 2012, 01:02
شما یه سرور مجازی حرفه ای بگیر

اسکریپت xfilesharing آخرین باز 120 دلار بود

بده یه قالب برات بنویسند 50-100 ت بعد میش صاحب آپ سنتر حرفه ای

arkahost
October 3rd, 2012, 09:20
من تلاش زیادی کردم در این باره تا از FTP متصل کنم آپلد سنتر رو به سرور مجازی اما موفق به انجام این کار نشدم . برای شروع اگر بخواید میتونم هاست دانلود با کنترل پنل cpanel بدم بهتون با قیمت خوب . با یک عدد بانک اطلاعاتی . با من در ارتباط باشید .

shangoli
October 3rd, 2012, 14:36
دوستان من نمیخام مثل بقیه اپلود سنترا حجم کم رارائه بدم مثلا هر فایل 100 مگ برای همین هاست دانلود نمیتونم استفاده کنم یعنی اصلا به صرفه نیست
مثلا من میخام حجم هر فایل و 500 مگ تنظیم کنم یا بیشتر یه گیگ
برای همین هاست دانلود چون هم فضاش کمتره هم قیمتش بیشتره برای همین میخام سرور بگیرم چون خیلی بصرفه تر هست

m-mehdipoor
October 3rd, 2012, 14:55
هزینه ای که برای این کار مد نظرتون هست رو بفرمایید ، فروشنده های سرور ببینن اصلا متناسب کار شما سرور مناسبی پیدا می شه یا نه...

shangoli
October 3rd, 2012, 15:07
مثلا یه جا میگفت هاست دانلود 5 گیگ ماهی 10 تومن
خوب من اگه برم یه سرور بگیرم رم 1 گیگ با هارد 70-80 میشه 20 تومن یه دایرکت ادمینم بندازم روش برای خودم یه هاست 60-70 گیگی بسازم میشه روهم کلا فوقش اهی 30 و خورده ای 40 تومن
برای همین میگم که سرور به صرفتر از هاست دانلود میشه

m-mehdipoor
October 3rd, 2012, 15:26
سرور؟
فوقش 30 - 40؟
سال 91؟
مهرماه 91؟
یه صفر کم نزاشتید؟

arc1o0
October 4th, 2012, 11:20
شما از یه طرف میگی هر فایل 500 مگ از اون طرف میگی سرور با هارد 80 به نظر خودت چند تا فایل می تونی آپ کنی!

تا کی میخوای این فایل ها رو نگه داری؟

شما بهتره یه سرور اختصاصی با هارد 6 ترا بایت از هتزنر آلمان بگیری با پهنای باند نامحدود ماهی 200-250 ت تا بتونی 500 مگ رو ساپورت کنی

اگه vps می خوای رو همون 100 مگ حساب کن!

shangoli
October 4th, 2012, 16:13
اون چیزی که من گفتم شما فرض کمن کم ک سرور 100 گیگ برای امتحان و آزمایشی هست تا روند کار بیاد دستمون بعدش اگکه لازم بشه سرور اختصاصی هم میگیریم

maders
October 25th, 2012, 01:16
اون چیزی که من گفتم شما فرض کمن کم ک سرور 100 گیگ برای امتحان و آزمایشی هست تا روند کار بیاد دستمون بعدش اگکه لازم بشه سرور اختصاصی هم میگیریم

دوست عزیز اینا همش دلتونو خالی میکنن اصلا هم کاری نداره .... من براتون میگم :

اول یه وی پی اس (سرور مجازی ) یا وی دی اس (سرور اختصاصی) بگیرید فقط نباید رمش کمتر از دو گیگ و هاردش کمتر از 150 گیگ و پورتشم یک گیگ خوبه ولی شیر نباشه فقط برای شما از نظر من وی دی اس بگیرین شاید هشتاد تومنی ماهی در بیاد ولی خیلی ارزش داره چون هم سرعت داره و هم امنیت و بعد برای اسکریپت هم همون اسکریپت مولتی هانتر رو خودتون قالبو شو ادیت کنین یا با هزینه ی کم ادیت میکنن براتون ... بعد با این مشخصاتی که گفتم میتونین برای هر مهمان سی صد مگ حجم بدین چون کسی نیست سی صد مگ اپ کنه خیلی زیاد باشه صد مگ اپ میکنن و شما بازدید خوبی در میارین و در اخرم اگر حجم هارد پر شد به اضا ی پنج تومن ده گیگی اضافه میکنن براتون البته از یاد نره این مشخصات + نصب وب سرور اعم از اپاچی یا لایت اسپید و نصب کنترل پنل حالا میل خودتونه میتونید بیست تومن بدید دایرکت ادمین که امنیتش خیلی خوبه میتونید مبالغ بیشتر الان حضور ذهن ندارم سی پنل بخرین که همه با هاش اشنان یا اصلا هیچ کدوم ،
کنترل پنل Kloxo/LxAdmin که رایگانه و امنیت توپی هم داره نصب کنید . ولی اگه کارتون بگیریه سود خیلی خوبی میکنین .( سایت 0up.ir دقیقا از همین امکانات استفاده میکند رم دو هارد 200 گیگ پورت یک وی پی اس لینوکس )

نیازی هم نیست بدین اسکریپت جدید بنویسن چون اسکریپت جدید خودش مطمئنان باگ داره باید پولی هم بدین رفع باگ کنن اسکریپت مولتی هانتر کاملا از همه ی اسکریپت ها برای اپلود سنتر خوبتره البته کیلجا هم هست ولی من باهاش حال نمیکنم .

موفق باشید....

aligoli
October 25th, 2012, 01:23
قطعا کیفیت هزینه دارد، سروری که رم 2، ماهانه 5 هزار تومان هست ، قطعا منابع اختصاصی ندارد و تماما و اساسا اشتراکی هست .

به نظر من، شما بهترین کار رو می تونید انجام بدید.

سرور لینوکسی تهیه کنید، لایسنس دایرکت ادمین خریداری کنید و رو هم راه اندازی کنید سپس سایتتون رو روی سرورتون بالا بیارید و هم هر فایلی آپلود بشه روی سرور شما هست. هیچ مشکلی هم پیش نمیاید، همچنان که توسعه یافتید میتونید سرور مجازیتون رو توسعه بدید.

چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید، پیام خصوصی دهید.

maders
October 25th, 2012, 01:29
جــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـان ؟ ماهانه 5 تومانه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :O عزیز اگه دوست داشتی باشی میتونی اختصاصی پیدا کنی ، جای هم ندیدم از 35 کمتر بدن .
برای اینم اگه خواستین بهترین جا
http://gozargah.co.ir/cp/cart.php?a=confproduct&i=1

سایت صفر اپ هم از اینجا سرور میگرفت