PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایران رتبه اول بی ارزش ترین پول!

vistaperes
October 2nd, 2012, 12:18
Least valued currency unit - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Least_valued_currency_unit)

سکوت!!!

mehrshad.ho
October 2nd, 2012, 12:51
دستشون درد نکنه

0060
October 2nd, 2012, 13:19
داریم به خود کفایی کامل میرسم :-< خدیا این خوشی رو از ما نگیر یه بار تو دنیا اول شدیم :77:

novinline
October 2nd, 2012, 13:29
نابود شدیم ....

amirizadi
October 2nd, 2012, 13:32
وقتی فقط یک مورد ملاک قرار داده میشه و جوانب دیگه در نظر گرفته نشه بهتر از این نمیشه

Mihan-VPS
October 2nd, 2012, 13:44
تبریک واقعا:62:

m-mehdipoor
October 2nd, 2012, 14:03
دوستان به جنبه های خوب قضیه فکر کنید.
الان اگر به عنوان کارگر در افغانستان مشغول ساخت بنا شویم، با حقوقی که می گیریم ، می توانیم در ایران صاحب مسکن شویم !
نمی دونم چرا بعضیا استراتژی دولت رو نمی فهمن :-|:106:

vistaperes
October 2nd, 2012, 14:03
:-w

rezarostami
October 2nd, 2012, 14:24
دوستان به جنبه های خوب قضیه فکر کنید.
الان اگر به عنوان کارگر در افغانستان مشغول ساخت بنا شویم، با حقوقی که می گیریم ، می توانیم در ایران صاحب مسکن شویم !
نمی دونم چرا بعضیا استراتژی دولت رو نمی فهمن :-|:106:

شما خودت الان حاضری بری وسط نا امنی های کشور افغانستان و مشغول ساخت و ساز شی بیای ایران خونه بخری ؟

ولی واقعا امروز باشید جشن بگیریم با این همه تحریم باز هم اولیم =)) . من گفته بودم تحریم ها اثر بخش نیست گفتم یا نه ؟؟؟؟؟ :d

m-mehdipoor
October 2nd, 2012, 14:37
شما خودت الان حاضری بری وسط نا امنی های کشور افغانستان و مشغول ساخت و ساز شی بیای ایران خونه بخری ؟

ولی واقعا امروز باشید جشن بگیریم با این همه تحریم باز هم اولیم =)) . من گفته بودم تحریم ها اثر بخش نیست گفتم یا نه ؟؟؟؟؟ :d

نه ، فقط یاد یه موضوع افتادم، افغان هایی که به این دلیل وارد ایران میشدن، حاضر بودن کارگری کنن واسه همین بود ! چون با پول ما اونور سروری می کردن...
حالا یه خورده داره بر عکس میشه ... :-|

rezaonline.net
October 2nd, 2012, 15:11
جلبه توی اون لیست فقط ایران دونرخی هست :-|

vistaperes
October 2nd, 2012, 15:46
از همونم داره ضربه میخوره

sarwhost
October 2nd, 2012, 17:46
یه خواننده ای بود بهرام دیوار
یه اهنگی خونده بود فکر کنم 6//5 سال پیش
اینجا ایرانه........
دستت گل اقا بهرام خوب پیشگویی کردی
حالا دوستان چرا استرس دارین تازه اول راهیم یکم بگذره میبینید چی میگم

ARNE
October 2nd, 2012, 17:52
جالبه. کشورهایی مثلا کویت و آذربایجان با ارزش ترین واحد های پولی رو دارن.

DeLtAvPs
October 2nd, 2012, 19:20
بچه ها من میخوام از فردا 0 پولامو حذف کنم :))
نه خوب چرا حذفش کنم چند تا صفر دیگه جلوش میزارم :))

خبر امروز: دولت اعلام کرد حباب سکه و ارز ترکید( امروز 100 تومان رو دلار رفت :)) )
این حبابشون تو حلقم :|

DaryaHost
October 2nd, 2012, 22:46
کم کم داریم تو همه چی اول میشیم...
نرخ بیکاری
اعتیاد
خودکشی
اعدام
از ماست که بر ماست...

ezat1
October 2nd, 2012, 22:51
قابل توجه دوستان مانات آذربایجان = یک یورو ایم میدونین یعنی چی ؟ یعنی یه آذربایجانی به راحتی میتونه جنس تهیه کنه و تورم رو کنترل کنه !>؟ برین تا آخرش بعد میگن ترکا فلانن البته آدم های کند ذهن میکن
هر 40000 ریال = 1دلار
هر 50000 ریال= 1یورو = 1 مانات

DeLtAvPs
October 2nd, 2012, 22:59
تو فکر اینم برم خارج از کشور تو یه یه جا زندگی کنم :دی بعد پول جمع کنم بعد بیام اینجا سلطنت کنم :))
کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟! :65: :65:

sarwhost
October 2nd, 2012, 23:06
تو فکر اینم برم خارج از کشور تو یه یه جا زندگی کنم :دی بعد پول جمع کنم بعد بیام اینجا سلطنت کنم :))
کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟! :65: :65:
خیالت راحت هیچ جا راهت نمیدن حالا اگه بری به چشم یه وحشی (با عرض معذرت) به ایرانی جماعت نگاه میکنن توی
اگر بدونین اونورا چی فکرا میکنن راجع به ماها

DaryaHost
October 2nd, 2012, 23:12
خیالت راحت هیچ جا راهت نمیدن حالا اگه بری به چشم یه وحشی (با عرض معذرت) به ایرانی جماعت نگاه میکنن توی
اگر بدونین اونورا چی فکرا میکنن راجع به ماها
عزیزم تو اوروپا اینجوری فکر میکنن ولی آمریکا کلا قضیش فرق داره