PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دامنه فوق العاده زیبا و استثنایی " جهان سرور " با قابلیت 100% برند شدن (فروش فوری)

lover_irani
September 30th, 2012, 21:09
سلام به همه دوستان عزیز .
دامنه فوق العاده زیبا و استثنایی " جهان سرور " Jahan Server . Com & Ir به معنای سرور جهانی.

8910

این دامنه دارای سابقه 8 ساله میباشد و از سال 2005 آرشیو شده است , و مطمئنن برای شرکت های هاستینگ و شرکت های بزرگ خدمات سرور و هاست بهترین گزینه به دلیل داشتن سابقه بالا و نام فوق العاده آن با قابلیت 100% برند شدن می باشد .

در ضمن این دامنه از طریق بک اوردر (4 ماه قبل دلاری 1700) به قیمت 60 $ به ثبت رسیده است. (فروش فوری به دلیل نیاز مالی)
در صورت تمایل فاکتور مربوط به بک اوردر هم به خریدار تحویل خواهد شد.

با این توضیحات فکر کنم کاملا" متوجه شدید که هیچ سودی در فروش این دامنه نصیب من نمیشه و فقظ به دلیل نیاز مالی تصمیم به فروش این دامنه زیبا گرفتم.

قیمت پایه : 100 هزار تومان
گام افزایش : 10 هزار تومان
قیمت خارج از مزایده پیشنهاد دهید
پایان مزایده : 24 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد

shahabhost
September 30th, 2012, 21:18
قیمت پایه : 100 هزار تومان

!!! :109:

نصف قیمت پایه شما خریدارم!

موفق باشید

lover_irani
September 30th, 2012, 21:26
!!! :109:

نصف قیمت پایه شما خریدارم!

موفق باشید

خدائیش واقعا" با توجه به این حرف من شما این پیشنهاد رو دادید ؟!

در ضمن این دامنه از طریق بک اوردر (4 ماه قبل دلاری 1700) به قیمت 60 $ به ثبت رسیده است. (فروش فوری به دلیل نیاز مالی)

واقعا" کمی هم انصاف داشته باشید بد نیست ! من قیمت پایه رو فقط هزینه بک اوردری که کردم پیشنهاد دادم که هیچ سودی که واسم نداره یک دامنه Ir هم که 2 سال تمدید کردم واسه خریدار رایگان در میاد..

الان دامنه پارس سرور (فقط پسوند IR) در انجمن پی تی 75 تومان بفروش رسید بعد شما اینجوری قیمت گذاری میکنید واقعا باید تاسف خورد.

دوستان لطفا" زیر قیمت پایه پیشنهاد ندند، ممنون.

lover_irani
October 2nd, 2012, 02:46
فروش فقط تا 2 روز دیگر با این قیمت..