PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آلما هاست

CityKala.net
September 30th, 2012, 14:26
با سلام خدمت دوستان و همکاران و ...
کسی از آلما هاست خبری داره؟؟

ما لایسنس سی پنل رو تمدید کردیم اکسپایر شده به تیکت و تلفن هم جواب ندادند

دیگه نمیدونم چیکار کنم

ممنون میشم اگر راهی دارید راهنمایی کنید

j4b3r
September 30th, 2012, 14:42
تا جایی که من می دونم همه چیز در سایتشون اتوماتیک هست و برای تمدید cPanel نیازی به تایید مدیر سایت نیست.

CityKala.net
September 30th, 2012, 14:52
تا جایی که من می دونم همه چیز در سایتشون اتوماتیک هست و برای تمدید cPanel نیازی به تایید مدیر سایت نیست.

اتوماتیک بله
ولی قبلش ساسپند خورده بود رو لایسنس تمدید کردیم terminate شد :دی

tehvps
September 30th, 2012, 14:53
جدیدا چنین مشکلی پیش اومده و ما هم این مشکل و داشتیم، بعد از تمدید 3 2 بار لایسنس اکسپایر شد ولی مشکل و حل کردند، صبر کنید تا پاسخ بدن

CityKala.net
September 30th, 2012, 15:00
جدیدا چنین مشکلی پیش اومده و ما هم این مشکل و داشتیم، بعد از تمدید 3 2 بار لایسنس اکسپایر شد ولی مشکل و حل کردند، صبر کنید تا پاسخ بدن

الان 1 روزی میشه

AlmaHost
September 30th, 2012, 15:12
باسلام
سیستم ما خودکار میباشد! ظاهرا شما در همان لحظه که سیستم درحال باطل کردن لایسنس های پرداخت نشده بوده است لایسنس را پرداخت کردید! که لایسنس شما باطل شد!

در مورد

هم مشکل از سمت سایت مرجع بود! هیچ مشکلی از سمت ما یا پرداخت نکردن لایسنس ها نبوده است!

و در آخر حتما از طریق سایت پیگیری کنید! :) چون در غیر این صورت فقط وقت خودتان را بیهوده صَرف کرده اید.

موفق باشید

CityKala.net
September 30th, 2012, 15:16
باسلام
سیستم ما خودکار میباشد! ظاهرا شما در همان لحظه که سیستم درحال باطل کردن لایسنس های پرداخت نشده بوده است لایسنس را پرداخت کردید! که لایسنس شما باطل شد!

در مورد

هم مشکل از سمت سایت مرجع بود! هیچ مشکلی از سمت ما یا پرداخت نکردن لایسنس ها نبوده است!

و در آخر حتما از طریق سایت پیگیری کنید! :) چون در غیر این صورت فقط وقت خودتان را بیهوده صَرف کرده اید.

موفق باشید

تیکت دادیم
از سایتتون ایمیل نمیاد ما هم تاریخ های تمدیدمون اینقدر زیاد هست که اینو یادمون میره
در هر صورت ممنون از پاسخگویی

shivahost
September 30th, 2012, 15:27
ما تا حالا هیچ مشکلی با آلما هاست در این مورد نداشتیم. به موقع پرداخت بشه فکر نکنم موردی باشه

AlmaHost
September 30th, 2012, 18:55
سلام
گاهی مورد کم لطفی دوستان قرار میگیریم .... اما خوب !!!
موفق وپیروز

Faraz4u
September 30th, 2012, 21:07
الما هاست در زمینه لایسنس cpanel و whmcs واقعا یک نعمت هست برای خیلیا از جمله خودم

همیشه قبلا با این موراد مشکل داشتم. ولی با الما هاست خدا رو شکر همیشه سریع تمام موارد انجام میگیره . قیمت شون هم بسیار مناسب هست.

CityKala.net
October 6th, 2012, 19:49
مجدد داستان...
این سری 7 روز از تمدید میگذره در صورتی که 2 روز پیش لایسنس نابود شد..
تیکت دادیم تماس گرفتیم ولی ...
یکی یک تلفنی بذاره که پاسخگو باشند 2 روز کم نیستا!!
موقع تمدیدم بشه بازم همون 29 ام میگیرن ازمون 2 روز که حساب نمیشه
حداقل یک جور باشه 2 روز نشه 3 روز...
لطفا یک آی دی یاهو یا تلفن یا ...
پیام خصوصی به جناب s.w.a.t ارسال شد ولی واقعا طوریه که نمیتونم منتظر پاسخ بمونم میخوام زود تر به پاسخ برسم
ممنون

adamak
October 6th, 2012, 20:28
دوستان الما هاست حرف نداره خیلی حرفه ای و کاملا اتوماتیک انجام میشه . زمانی که لیسنس منقضی میشه میشه یک سفارش جدید ثبت کرد و لیسنس انی فعال میشه .

CityKala.net
October 6th, 2012, 20:32
دوستان الما هاست حرف نداره خیلی حرفه ای و کاملا اتوماتیک انجام میشه . زمانی که لیسنس منقضی میشه میشه یک سفارش جدید ثبت کرد و لیسنس انی فعال میشه .

تبلیغ نکن
تاپیک تعریف نیست
انتقاده
تو 1 هفته یک نفر چند بار باید تیکت و تاپیک بزنه؟
چرا تیکت جواب نمیدن
ساعت 12 تیکت زدم الان 7:30 هر تیکت 24 ساعت طول میکشه پاسخ بدن؟؟
ما از سمت مشتریا تحت فشاریم
شما هم پارازیت بنداز عیب نداره...
4 تماس بی پاسخ از پنجشنبه تا حال جواب ندادند

DaryaHost
October 6th, 2012, 20:37
همه فقط بلدن بگن آلما هاست حرف نداره :-| قضیه رضا کوهی شده. همینه میگن عروس تعریفی ... از آب در میاد!

Talahost.Com
October 6th, 2012, 20:58
مجدد داستان...
این سری 7 روز از تمدید میگذره در صورتی که 2 روز پیش لایسنس نابود شد..
تیکت دادیم تماس گرفتیم ولی ...
یکی یک تلفنی بذاره که پاسخگو باشند 2 روز کم نیستا!!
موقع تمدیدم بشه بازم همون 29 ام میگیرن ازمون 2 روز که حساب نمیشه
حداقل یک جور باشه 2 روز نشه 3 روز...
لطفا یک آی دی یاهو یا تلفن یا ...
پیام خصوصی به جناب s.w.a.t ارسال شد ولی واقعا طوریه که نمیتونم منتظر پاسخ بمونم میخوام زود تر به پاسخ برسم
ممنون

ما هم همین مشکلات را داشتیم مثلا اگر تاریخ تمدید ۲۳ ماه میلادی بود٬ ۱۵ ماه می دیدیم لایسنس اکسپایر شده...
می گفتند مشکل از سیستم buycpanel هست.
آخر سر از buycpanel بصورت مستقیم گرفتیم تا الان مشکل اکسپایر شدن نداشتیم

CityKala.net
October 6th, 2012, 21:05
ما هم همین مشکلات را داشتیم مثلا اگر تاریخ تمدید ۲۳ ماه میلادی بود٬ ۱۵ ماه می دیدیم لایسنس اکسپایر شده...
آخر سر از buycpanel بصورت مستقیم گرفتیم تا الان مشکل اکسپایر شدن نداشتیم

هزینه مارو برگشت بدن اگر نمیتونن سرویس بدن خودمون تهیه کنیم
امکان خرید مستقیم هم داریم
ولی از ایشون خریدیم که ایرانی باشن ولی مثل این که از اونور بخریم بهتر از اینور در میاد

hamidjan
October 6th, 2012, 22:40
من تا حالا هر بار که لایسنسمو تمدید کردم، لایسنس اکسپایر شد و باید تیکت میزدم تا تمدیدش کنند.
این آنی بودن تمدید لایسنس رو نفهمیدیم!

AlmaHost
October 6th, 2012, 22:56
باسلام
استارتر محترم مشکل لایسنس شما از سمت سایت مرجع میباشد! تمامی پرداخت ها به موقع انجام میشود!

در مورد لایسنس قبل شما هم وقتی به موقع پرداخت نکردید لایسنس باطل شد! و وقتی مجدد سفارش دادیم برای شما پرداخت هم انجام شده! ولی چون در یک روز این اتفاق افتاده است سیستم شرکت مذکور به مشکل برمیخورد و چند روز بعد لایسنس را غیر فعال میکند!

جناب فکر میکنم برای اکانتهای معمولی با یک یا دو عدد یا حداکثر ۱۰ عدد لایسنس چنین مشکلاتی پیش نیایید. شما که میفرمایید تاریخ تمدید ۲۳ بوده است و لایسنس شما ۱۵ ماه بعد اکسپایر شده است ربطی به ما و پرداخت ها ندارد ... مشکل از سمت سایت مرجع میباشد! ما در اکانت خود بالای ۱۰۰۰لایسنس داریم! پس قطعا سیستم سایت مرجع گاهی با اخلال مواجه میشود!

همه فقط بلدن بگن آلما هاست حرف نداره :-| قضیه رضا کوهی شده. همینه میگن عروس تعریفی ... از آب در میاد!

شما تا به حال مشتری ما بوده اید؟! بله مشتری ایرانی مثل شما لیقات سرویس دهندگانی مثل اشخاصی که نام بردید دارند!

من تا حالا هر بار که لایسنسمو تمدید کردم، لایسنس اکسپایر شد و باید تیکت میزدم تا تمدیدش کنند.
این آنی بودن تمدید لایسنس رو نفهمیدیم!

لطفا ایمیل خود را ارسال کنید تا ببینم مشکل شما چه بوده است! آنی بودن لایسنس رو اگر واقعا مشتری ما باشید بعد از سفارش و پرداخت خواهید دید و ما به تمامی مشتریان گفته ایم که وقتی لایسنسی را تمدید میکنند یک تیکت ارسال کنند! تا به مشکل احتمالی برخورد نکنند!

در کل هر کدام از کاربران از سرویس ناراضی هستند لایسنس خود را کنسل کنند و به جای دیگر منتقل کنند.

موفق باشید

mehrshad.ho
October 6th, 2012, 23:00
ما هر ماه از آلما هاست تمدید می کنیم و بعد از پرداخت فاکتور جهت محکم کاری یک تیکت می زنیم
تیکت حداکثر در آخر وقت همان روز پاسخ داده میشه و تا به حال مشکل منقضی شدن نداشتیم

Talahost.Com
October 6th, 2012, 23:23
جناب فکر میکنم برای اکانتهای معمولی با یک یا دو عدد یا حداکثر ۱۰ عدد لایسنس چنین مشکلاتی پیش نیایید. شما که میفرمایید تاریخ تمدید ۲۳ بوده است و لایسنس شما ۱۵ ماه بعد اکسپایر شده است ربطی به ما و پرداخت ها ندارد ... مشکل از سمت سایت مرجع میباشد! ما در اکانت خود بالای ۱۰۰۰لایسنس داریم! پس قطعا سیستم سایت مرجع گاهی با اخلال مواجه میشود!

بنده نگفتم مشکل از شماست. با توضیحات شما تقریبا قانع شدم که مشکل از api سایت buycpanel هست ولی این خوبه به نظر شما؟ بنده حساب کردم برای هر لایسنس 30 روزه حدود 10 روزش می پرید یعنی هر لایسنس حدود 52$ می شد!
البته هر ماه برای همه لایسنس ها این اتفاق نمی افتاد ولی هر ماه حداقل برای یکی از لایسنس ها این مشکل وجود داشت.

adamak
October 8th, 2012, 17:56
تبلیغ نکن
تاپیک تعریف نیست
انتقاده
تو 1 هفته یک نفر چند بار باید تیکت و تاپیک بزنه؟
چرا تیکت جواب نمیدن
ساعت 12 تیکت زدم الان 7:30 هر تیکت 24 ساعت طول میکشه پاسخ بدن؟؟
ما از سمت مشتریا تحت فشاریم
شما هم پارازیت بنداز عیب نداره...
4 تماس بی پاسخ از پنجشنبه تا حال جواب ندادند

عجب !!!

a30redel
December 11th, 2012, 00:06
سلام ؛ دوستان این پنل کاربری الما هاست باز نمیشه
مشکل از چیه ؛ ایا پنل عوض شده ؟
نیاز دارم برم تو پنل و یه سری اطلاعات بردارم ولی دو روزه باز نمیشه
https://secure.almahost.co.uk/

کسی میدونه ؟

PENOIL