PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسکریپت جانبی

Soheil Extreme
February 2nd, 2009, 12:44
باسلام من از دوستان عزیز میخوام اگه کسی این اسکرپت رو داره برام بزاره:
من میخوام کاربرانم وقتی وارد سی پنل میشوند در قسمت وضعیت زیر حجم دیسک و پهنای باند یه قسمت ایجاد بشه وزمان باقیمانده از اعتبارشون رو ببینن مثلا یه کسی که 1سال از من یه سرویس خریده ببینه مثلافلان روز از اعتبار یکسالش مونده.اگه کسی داره بزاره.

KamranOnline
February 2nd, 2009, 23:50
باسلام من از دوستان عزیز میخوام اگه کسی این اسکرپت رو داره برام بزاره:
من میخوام کاربرانم وقتی وارد سی پنل میشوند در قسمت وضعیت زیر حجم دیسک و پهنای باند یه قسمت ایجاد بشه وزمان باقیمانده از اعتبارشون رو ببینن مثلا یه کسی که 1سال از من یه سرویس خریده ببینه مثلافلان روز از اعتبار یکسالش مونده.اگه کسی داره بزاره.

اگر خواستی می تونم برات بنویسمش و هزینه اش 70000 تومان می شه

Soheil Extreme
February 4th, 2009, 20:45
دوست گرامی این فقط یه اسکریپت ساده بود که اقای یارمحمدی مدیریت فنی بخش شرکت پرشین هوز به طور رایگان به بنده دادند ومنم نصب کردم اونوقت شما تقاضای 70هزار تومن پول کردید؟خیلی جالبه سعی کن اون چیزی رو. که داری انتقال بدی تا بتونی از اطلاعات دیگران هم استفاده کنی مطمئن باش خودتم یه روزی مثل من بودی.باتشکر

Vahid
February 4th, 2009, 23:09
و شما هم میتونید این اسکریپت رو اینجا قرار بدید .....

Soheil Extreme
February 5th, 2009, 09:26
و شما هم میتونید این اسکریپت رو اینجا قرار بدید .....

باسلام خدمت شما ادمین محترم سایت.دوست عزیز بنده من توی همین هفته که با این سایت اشنا شدم تمام قصد و نیت من این بود که اطلاعات شر شده دیگران رو استفاده کنم واگه اطلاعاتی داشتم بتونه ارائه کنم اما انتظار نداشتم برای یه اسکریپت تقاضای 70هزار تومن پول بکنند ببینید دلیلی نداشت این حرف و من هم میبینم که ایشون وقتی چزی از خودشون ارائه نمیکنند من هم میگم با قیمت60هزار تومن اینجا میزارم اینگار این سایت پولی شده که به نظر من اصلا انصاف نیست.باتشکر فراوان

KamranOnline
February 5th, 2009, 10:37
دوست گرامی این فقط یه اسکریپت ساده بود که اقای یارمحمدی مدیریت فنی بخش شرکت پرشین هوز به طور رایگان به بنده دادند ومنم نصب کردم اونوقت شما تقاضای 70هزار تومن پول کردید؟خیلی جالبه سعی کن اون چیزی رو. که داری انتقال بدی تا بتونی از اطلاعات دیگران هم استفاده کنی مطمئن باش خودتم یه روزی مثل من بودی.باتشکر

آدم ها چند دسته اند یک سری نمی فهمند حرفی رو می زنند یک سری از روی قصد حرفی می زنند.

من فکر می کنم تو جفتش هستی.
ولی کلا 7 سال سوئد درس خوندم و اینو یاد گرفتم که مثل ایرانی ها نباشم که اطلاعات ***ی رو بفروشم.

گفتم من می تونم بنویسم چنین سیستمی رو برات و هزینه ش اینقدر هست.

Soheil Extreme
February 5th, 2009, 11:04
عزیزه دلم اگر شما 7سال تو سوئد درس خوندی منم 6سال توی دانشگاه تهران درس خوندم اما فکر نمیکنم دانشگاههای سوئد هیچ چیزی در مقابل تهران یونیور سیتی داشته باشند اما شما برای من قابل احترامید از یک جهت انهم اینکه ببینم هرشخصی طلب علم میکنه و براش حاضره به هرجای دنیا بره برام قابل ستایش هست اما اینکه شما خیلی تند وتوهین امیز گفتید بنده نمی فهمم باید بگم شما توی این 7سال که در سوئد درس خوندید باید در ایران میموندید و یکم اداب و رسوم ومعاشرت رو فرا میگرفتید چون من همونطوری که توی پست گفتم درخواست اسکریپت کردم وکسی رو نخواستم که برای من بنویسه وشما خودتو معرفی کردید که کاملا بی جا بود.باز هم به عقیده من این فروم ارزشمندتر از این حرفهاست که بخواهیم با یکدیگر بحث کنیم واقعا این فروم خودش یک کالج هست برای کاربران و لطفا اینقدر علنی به کسی توهین نکنید که بی جواب نخواهد ماند.باتشکر فراوان.در ضمن ایرانی یعنی شرف واقتدار خاک بر سر کسانی که از ایران رفتند و برگشتند وهمه چیز خودشون رو از یاد بردند من هم خوبه بدانید 3سال توی واشنگتن خیابان149-نرسیده به پول وایکنج-ساختمان شماره17زندگی میکردم اما دلیلی نداشت بگم اینو

Vahid
February 7th, 2009, 08:27
حالا این اسکریپت میگیره دسته ما کاربران رو یا نه؟
خواهشه بس کنید

KamranOnline
February 7th, 2009, 13:14
عزیزه دلم اگر شما 7سال تو سوئد درس خوندی منم 6سال توی دانشگاه تهران درس خوندم اما فکر نمیکنم دانشگاههای سوئد هیچ چیزی در مقابل تهران یونیور سیتی داشته باشند اما شما برای من قابل احترامید از یک جهت انهم اینکه ببینم هرشخصی طلب علم میکنه و براش حاضره به هرجای دنیا بره برام قابل ستایش هست اما اینکه شما خیلی تند وتوهین امیز گفتید بنده نمی فهمم باید بگم شما توی این 7سال که در سوئد درس خوندید باید در ایران میموندید و یکم اداب و رسوم ومعاشرت رو فرا میگرفتید چون من همونطوری که توی پست گفتم درخواست اسکریپت کردم وکسی رو نخواستم که برای من بنویسه وشما خودتو معرفی کردید که کاملا بی جا بود.باز هم به عقیده من این فروم ارزشمندتر از این حرفهاست که بخواهیم با یکدیگر بحث کنیم واقعا این فروم خودش یک کالج هست برای کاربران و لطفا اینقدر علنی به کسی توهین نکنید که بی جواب نخواهد ماند.باتشکر فراوان.در ضمن ایرانی یعنی شرف واقتدار خاک بر سر کسانی که از ایران رفتند و برگشتند وهمه چیز خودشون رو از یاد بردند من هم خوبه بدانید 3سال توی واشنگتن خیابان149-نرسیده به پول وایکنج-ساختمان شماره17زندگی میکردم اما دلیلی نداشت بگم اینو

باشه من بی فرهنگ ! ولی مهم اینه که بهترین آپ تایم دارم بیشترین باگ هارو به نام ایرانی ها ثبت کردم و تنها کسی هستم که وقتی سوئد بودم جزو تیم cPanel بودم ! تنها کسی که در ایران کنفرانس های cPanel رو به صورت Live براش ارسال کردند و خیلی چیز های دیگه !

درسته تو هم 3 سال زندگی کردی ولی وقتی آدم چیزی یاد نگرفته باشه در یک کشور دیگه و فقط به بطالت گذرانده باشه دلیلی نداره بگه ! فقط نشان از این داره که چه قدر سطحش پایین بوده که نتونسته کاری از پیش ببره !

Vahid
February 7th, 2009, 15:33
بقیه دعوا تو پیغام خصوصی لطفا .....

Tokaservers
February 9th, 2009, 17:06
KamranOnline :nono:

Vahid
February 9th, 2009, 19:37
حالا کسی اخرش این اسکریپت رو میده یا نه؟

Sajad
March 7th, 2009, 11:01
ممنون میشیم بذارید دیگران هم استفاده کنند. تقریباً میشه گفت یه چیزی هست که خیلی کاربرد داره...

Soheil Extreme
March 7th, 2009, 11:11
ممنون میشیم بذارید دیگران هم استفاده کنند. تقریباً میشه گفت یه چیزی هست که خیلی کاربرد داره...

دوست گرامی این اسکریپت یک اسکرپت کاربردی هست واز اونجایی که از اول که من درخواست کردم روش قیمت گذاشته شد بنده هم برای اینکه دوستان بتونن از دسترنج ودانششون استفاده کنن قرار ندادم

Sajad
March 7th, 2009, 12:48
دوست گرامی این اسکریپت یک اسکرپت کاربردی هست واز اونجایی که از اول که من درخواست کردم روش قیمت گذاشته شد بنده هم برای اینکه دوستان بتونن از دسترنج ودانششون استفاده کنن قرار ندادم

خوب ایشون حق دارن چون خودشون میخواستن براتون بنویسن و کم و زیادشو شما میتونستید دستور بدید که چیکار انجام بدن و بطور اختصاصی برای شما راه اندازی کنن و تو اینترنت هم پخش نشه! اما حالا که شما نسخه رایگان این برنامه رو در اختیار دارید چرا نمیخواهید دیگران استفاده کنن؟

Soheil Extreme
March 7th, 2009, 16:03
خوب ایشون حق دارن چون خودشون میخواستن براتون بنویسن و کم و زیادشو شما میتونستید دستور بدید که چیکار انجام بدن و بطور اختصاصی برای شما راه اندازی کنن و تو اینترنت هم پخش نشه! اما حالا که شما نسخه رایگان این برنامه رو در اختیار دارید چرا نمیخواهید دیگران استفاده کنن؟

دوست عزیز این برنامه فری نیست یکی از دوستان من زحمت کشیدن وبرای من نوشتند وبطور رایگان اینکار را برای من انجام دادند.ومن نمیام دسترنج ایشون رو رایگان پخش کنم.
باتشکر:clap:

WGB
March 7th, 2009, 19:15
سلام

مثل اینکه این پست تبدیل شده به یک میدان برای اینکه دو طرف مایه داریشون و به رخ هم بکشن.فکر نکنم این فوروم جایی واسه این جور بحث ها باشه.البته ناگفته نباشد که بنده حق رو تا حدودی به سهیل جان میدم چون منم بودم ناراحت میشدم.کامران جان شما هم بجای اینکه با اون لحن تند به توهین به همکارتون بپردازید بهتر بود یه توضیح کوچک راجب صحبت خودتون میدادید و نیازی نبود از تحصیلات خودتون به عنوان صلاحی برای نابود کردن استفاده کنید. من تو این فوروم یاد گرفتم بیشتر با ملایمت رفتار کنم(مجبور شدم)

یا حق

Amir
March 8th, 2009, 01:51
در گفتار و انتظارات خودتون تجدید نظر کنین
ادامه این تاپیک باعث تشنج در انجمن هست و فکر نکنم
مطلب مفیدی از اینجا به یعد داشته باشه پس فقط اگه میخواهید
این تاپیک رو ادامه بدید پست مفید باشه
ممنون

Sajad
April 3rd, 2009, 18:16
باشه . پست مفیدش اینه که یکی که این اسکریپت رو داره لطفا بذاره :d
سهیل که بن شد. کسی دیگه نداره اینو؟