PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپدیت اتوماتیک فاکتورها!

sina_mech
September 29th, 2012, 23:59
سلام

میخواستم بدونم که تو whmcs چطور میشه با تغییر قیمت ها، تمامی فاکتورهای موجود و فاکتورهای بعدی آپدیت بشن و با قیمت های جدید ظاهر بشن؟

ممنون

sina_mech
September 30th, 2012, 23:51
واقعاً کسی نیست راهنمایی کنه؟!

HyperServer
October 1st, 2012, 00:07
با سلام..
فاکتور وقتی ایجاد میشه...خود whmcs چیزی برای آپدیتش نداره...
مگه اینکه اسکریپتی یا کوئری خودتون بنویسید.

mohashemi
October 1st, 2012, 00:21
امکان آپدیت قیمت ها هست ولی فاکتور ها آپدیت نمیشه

RoobinaServer
October 1st, 2012, 00:22
سلام تنها چیزی که میشه آپدیت کرد نرخ قیمت محصولات هست فاکتور ها و قیمت سرویس های فروخته شده قبلی عوض نمیشه متاسفانه البته شنیدم با
Bulk Pricing Updater میشه ولی ما که نفهمیدیم چه طور (این خط آخری رو در انجمن سرچ کنید پیدا میشه)

m-mehdipoor
October 1st, 2012, 11:30
سلام تنها چیزی که میشه آپدیت کرد نرخ قیمت محصولات هست فاکتور ها و قیمت سرویس های فروخته شده قبلی عوض نمیشه متاسفانه البته شنیدم با
Bulk Pricing Updater میشه ولی ما که نفهمیدیم چه طور (این خط آخری رو در انجمن سرچ کنید پیدا میشه)

سلام
با چیزی که شما گفتید هم باید دونه دونه به اجناس قدیمی مبلغ جدید رو بدیم !
پس بازم نمی شه چون روزی چند بار ممکنه قیمت تغییر کنه..
باید راهی پیدا کنیم که یک نرخ بهش بدیم و با یک کلیک کل محصولاتی که قراره خریداری بشه و همینطور خریداری شده قیمتش عوض شه ...
خود سیستم راه برای عوض کردن محصولات جدید با یک کلیک داره .... ولی مشکل عمده درست کردن دستی محصولات فروخته شده هست...
دوستان راهی ندارن؟

MagicVps.Com
October 1st, 2012, 16:19
فاکتورهای که هنوز صادر نشده اپدیت میشن اونهایهم که صادر شدن از سررسید بعدی اپدیت میشن

معمولا دیفالت اکثر تنظیم گزاشتن روی 1 هفته قبل داز سررسید فاکترو صادر بشه و ارسال بشه حالا اگر1 روز قبلاز صادر شدن باشن اون فاکتورهم اپدیت میشه اگر هم صادر شده باشه در ماه بعدی که سررسیدش هست اپدیت میشه

m-mehdipoor
October 1st, 2012, 16:28
فاکتورهای که هنوز صادر نشده اپدیت میشن اونهایهم که صادر شدن از سررسید بعدی اپدیت میشن

معمولا دیفالت اکثر تنظیم گزاشتن روی 1 هفته قبل داز سررسید فاکترو صادر بشه و ارسال بشه حالا اگر1 روز قبلاز صادر شدن باشن اون فاکتورهم اپدیت میشه اگر هم صادر شده باشه در ماه بعدی که سررسیدش هست اپدیت میشه

این در صورت استفاده از Bulk Pricing Updater است !
شما هر روز می خواید کل قیمت ها رو بروز کنید !؟
باید بشه یه نرخی داد کلش عوض بشه ....

shivahost
October 1st, 2012, 16:34
شما واحد پولی دلار را فعال کنید. قیمت اجناس را به دلار بدهید و ضریب تبدیل را هر زمان تغییر دهید قیمت همه اجناس آپدیت می شود.

m-mehdipoor
October 1st, 2012, 16:47
شما واحد پولی دلار را فعال کنید. قیمت اجناس را به دلار بدهید و ضریب تبدیل را هر زمان تغییر دهید قیمت همه اجناس آپدیت می شود.

متاسفانه فقط سرویس های جدید عوض می شن ، نه سرویس های فروخته شده !

DVBBaz
October 1st, 2012, 18:00
Bulk Pricing Updater روی خود اسکریپت نصب هست و می تونید فعال کنید از پلاگین ها.
این افزونه قیمت رو برای تمدید بعدی بالا می بره و فاکتور با قیمت جدید شما صادر خواهد شد.

m-mehdipoor
October 1st, 2012, 18:19
Bulk Pricing Updater روی خود اسکریپت نصب هست و می تونید فعال کنید از پلاگین ها.
این افزونه قیمت رو برای تمدید بعدی بالا می بره و فاکتور با قیمت جدید شما صادر خواهد شد.

دو سه باری این موضوع رو در همین تاپیک مطرح کردم و عرض کردم مشکل چی هست ، ممنون می شم دوستانی که می خوان کمک کنن بخونن صورت مسئه رو ...
این موضوع رو در تیکت با پشتیبانی سیستم هم مطرح کردم دقیقا همینطوری شد ، آخرشم هنوز جواب درستی ندادن که بشه یه نرخ داد که با اون کل محصولات فروخته شده و آینده عوض بشن نه اینکه دونه دونه ی محصولات رو دستی با Bulk Pricing Updater آپدیت کنیم !
فقط بهش ضریب بدیم و در کل محصولات خودش اعمال کنه !!! ( هم در محصولات جدید و هم موجود ! )

sarwhost
October 1st, 2012, 18:19
دوستان میشه دقیقا توضیح بدید چطور کار کنیم با این پلاگین فال کردم اما کجا چی وارد کنم

m-mehdipoor
October 1st, 2012, 21:05
دوستان میشه دقیقا توضیح بدید چطور کار کنیم با این پلاگین فال کردم اما کجا چی وارد کنم

با این پلاگین باید برید محصول رو انتخاب کنید ، پایینش رقم جدید رو وارد کنید ، بعد کل اون نوع از محصولانی که فروختید، قیمتی که دادید رو می گیره

sarwhost
October 1st, 2012, 21:23
خب من توی ان مشکل دارم
همه محصولات که یک قیمت ندارن باید یکی یکی انتخاب کنیم یا مثل 100 بزنیم به همه محصولات100 اضافه میکنه

m-mehdipoor
October 1st, 2012, 21:34
خب من توی ان مشکل دارم
همه محصولات که یک قیمت ندارن باید یکی یکی انتخاب کنیم یا مثل 100 بزنیم به همه محصولات100 اضافه میکنه

خب دیگه کل بحث تاپیک برای حل همین مشکله:دی
می خوام ببینم راهی هست یک نرخ بدیم و کل ... !!

EXXXIR
October 1st, 2012, 22:45
هيچ راهي براي كاري كه گفتيد فعلا نداره مگر يك اسكريپت كوچيك بنويسيد كه درصدي به قيمت ها اضافه كنه (اون هم نمي تونه فاكتورهاي قديم و سفارش هاي قديم آپديت كنه).

با توجه به مشكلات كنوني به شما پيشنهاد مي كنم عرض دلار فعال كنيد و تنها نرخ دلار آپديت كنيد اينكارو براي چندتا از مشتريا انجام داديم تا با وضعيت كنوني به مشكل نخورن.

با اين روش شما نرخ تبديل دلار ميزنيد و همه محصولات با نرخ جديد آني به روز ميشن و براي محصولات سفارشي قديم هم مجبور هستيد از همون ماژول بالك پرايسينگ استفاده كنيد.

m-mehdipoor
October 1st, 2012, 22:52
هيچ راهي براي كاري كه گفتيد فعلا نداره مگر يك اسكريپت كوچيك بنويسيد كه درصدي به قيمت ها اضافه كنه (اون هم نمي تونه فاكتورهاي قديم و سفارش هاي قديم آپديت كنه).

با توجه به مشكلات كنوني به شما پيشنهاد مي كنم عرض دلار فعال كنيد و تنها نرخ دلار آپديت كنيد اينكارو براي چندتا از مشتريا انجام داديم تا با وضعيت كنوني به مشكل نخورن.

با اين روش شما نرخ تبديل دلار ميزنيد و همه محصولات با نرخ جديد آني به روز ميشن و براي محصولات سفارشي قديم هم مجبور هستيد از همون ماژول بالك پرايسينگ استفاده كنيد.

درسته ، بنده هم بنا شد اگر به نتیجه نرسیم همین کار رو انجام بدم.

PersianDOT
October 9th, 2012, 15:25
باید دستی از دیتابیس آپدیت کنید.
مثلا با کوری زیر لیست اینویس هایی که میخواید پیدا کنید : در این مورد مثلا برای دامین ها :

SELECT * FROM `tblinvoiceitems` i join tblinvoices v on i.invoiceid=v.id where v.status="Unpaid" and i.description like '%ساله%' and i.description not like '%.ir%'
و آی دی ها را در آرید و با خطوطی مثل زیر آپدیت کنید :

update tblinvoiceitems set amount=amount+5000 where id="1131";update tblinvoices set subtotal=subtotal+5000,total=total+5000 where id="21111";
update tblinvoiceitems set amount=amount+5000 where id="1152";update tblinvoices set subtotal=subtotal+5000,total=total+5000 where id="21118";
update tblinvoiceitems set amount=amount+5000 where id="1513";update tblinvoices set subtotal=subtotal+5000,total=total+5000 where id="21548";