PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر درباره این شرکت

akbar123sat
December 21st, 2009, 15:56
با سلام

اگر دوستان نظری در رابطه با این شرکت دارند ممنون میشم راهنمایی کنند

VPS Hosting | Cheap VPS Web Hosting | VPS Webhosting Company (http://www.gemwebhost.com/vps.html)

من با ساپورت صحبت کردم و شرابط خودم رو بهش توضیح دادم گفتی موشکلی نداره خرید اگه قرار شدش بهت گیر بدن ما بهت چند روز فرصت میدیم سرور رو جابجا کنی

در ضمن فول منیج میکنن سرور ها رو و اینکه بهم گفت چون بچه خوبی هستی دایرکت ادمین هم رایگان بهت میدیم

ظاهرا که خوبه من تو نت سرچ زدم تو wht.com یه سرچی زدم چیز منفی ازشون پیدا نکردم و ..البته شرکت هندی هستش و مثل اینکه سرور هاشون تو امریکا هستش و ... و خوب شرکت با سابقه ای نیست تازه اومده تو بازار هاستینگ و ... ولی قیمت اش تقریبا مناسب هستش

بازم اساتید و علما نظراتشون رو اعلام فرمایند .

kianonline
December 22nd, 2009, 00:07
با سلام و درود ،

من هم از این شرکت ، موارد منفی ندیدم ، اما چون تازه راه افتادن ( گویا کمتر از یکسال است فعالیت دارند ) ، تعریف خاصی ازشون نشنیدم ،

فکر کنم Case خوبی است. از نظر سرویس هاشون هم ، با توجه به مشخصات پلن های سرورهای مجازیشون ، قیمت خوبی ارائه می دهند ، قیمت منطقی و کاملا مناسب. مثلا میزان مخصوصا رم و هارد و هم قیمتی که برای هر پلن در نظر گرفته اند. بسیار مناسب است.

پاینده باشید.

4dmin
December 22nd, 2009, 01:07
هندوستان + سابقه كم = خطر + ريسك بالا

VpsLand
January 8th, 2010, 17:22
سلام. من 2 سرور دارم ازشون + چند سرور مجازی
پاسخگوییشون بسیار عالی هستش . جواب گو نیز هستند. انتخاب بسیار خوبی است

tizhost_com
January 8th, 2010, 18:31
ماماااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااان.
قیمت هاشووووووو :111:

abbas_majan
January 8th, 2010, 20:53
ماله این سایته : India Web hosting |Cheap VPS | Reseller Hosting India |Web Hosting India | Cheap Web Hosting (http://ideastack.com/)

parsbin
January 9th, 2010, 18:40
قیمت هاشون نسبت به سرویس دهنده های دیگه خیلی هم پایین نیست.
من اگر جای شما بودم ریسک نمیکردم و از جای معتبرتری می گرفتم.