PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد خرید vps

1eng.ir
February 2nd, 2009, 06:31
سلام
از دوستان ممنون میشم که منو در مورد خرید VPS لینوکس راهنمایی کنن
به نظر شما کدوم یک از سرویسهای زیر بهتره
از لحاظ :
1. امنیت
2. پشتیبانی
3. قیمت
4. سابقه
سرویس ها :
1. سایت PersianWhois (http://www.persianwhois.com/vps.php) : پلن شماره 2
2. سایت TakWeb (http://www.takweb.ir/index.php?id=6) : پلن شماره 3
3. سایت Server4ir (http://www.server4ir.com/vps.php) : پلن شماره 2

* لطفاً از همه جنبه ها مقایسه نمایید .

persian.developer
February 2nd, 2009, 12:17
سلام
از دوستان ممنون میشم که منو در مورد خرید vps لینوکس راهنمایی کنن
از لحاظ :
1. امنیت
2. پشتیبانی
3. قیمت
4. سابقه
سرویس ها :
1. سایت persianwhois (http://www.persianwhois.com/vps.php) : پلن شماره 2
2. سایت takweb (http://www.takweb.ir/index.php?id=6) : پلن شماره 3
3. سایت server4ir (http://www.server4ir.com/vps.php) : پلن شماره 2

سلام
دوست عزیز اینگونه مقایسه کردن کار درستی نیست! و جز ناراحتی(در 90% موارد) نتیجه ای نداره

WGB
February 2nd, 2009, 13:41
سلام
از دوستان ممنون میشم که منو در مورد خرید VPS لینوکس راهنمایی کنن
از لحاظ :
1. امنیت
2. پشتیبانی
3. قیمت
4. سابقه
سرویس ها :
1. سایت PersianWhois (http://www.persianwhois.com/vps.php) : پلن شماره 2
2. سایت TakWeb (http://www.takweb.ir/index.php?id=6) : پلن شماره 3
3. سایت Server4ir (http://www.server4ir.com/vps.php) : پلن شماره 2

سلام دوست عزیز.
اگه خواستید میتونم تمامی خواسته های شما رو با گارانتی برگشت پول پس از 2 هفته برآورده کنم.
http://ground.ir/vps
یه نگاه بندازید.هم قیمت ها مناسب هست هم کیفیت.کنترا پنل هم Free میدیم

1eng.ir
February 2nd, 2009, 19:29
سلام
دوست عزیز اینگونه مقایسه کردن کار درستی نیست! و جز ناراحتی(در 90% موارد) نتیجه ای نداره
1. کجای مقایسم مشکل داشت ؟؟؟
2. اینجا یه فروم وب هاستینگه ، مگه غیر از اینه ؟؟؟ جاییه که باید سوالات ، مشکلات و درخواستامون رو درمورد هاست و دامین و ... مطرح کنیم . این که ناراحتی نداره .
3. هر کدوم از دوستان هم مایل بودن میتونین بیان پیشنهاد بدن ، بنده از هم از پیشنهادشون استقبال میکنم .

persian.developer
February 2nd, 2009, 22:51
1. کجای مقایسم مشکل داشت ؟؟؟
2. اینجا یه فروم وب هاستینگه ، مگه غیر از اینه ؟؟؟ جاییه که باید سوالات ، مشکلات و درخواستامون رو درمورد هاست و دامین و ... مطرح کنیم . این که ناراحتی نداره .
3. هر کدوم از دوستان هم مایل بودن میتونین بیان پیشنهاد بدن ، بنده از هم از پیشنهادشون استقبال میکنم .

شما وقتی مقایسه می کنید و از بقیه کاربران می خوای نظرشون رو بگن باید مدیران این هاستینگ ها هم اینجا باشن در غیر این صورت اگر کسی هم نظری داشته باشه کسی نیست که جوابشو بده
از این نظر فکر می کنم اینجور مقایسه کردن کار درستی نباشه
شما می تونید اینجا درخواست کنید و دوستان سرویس هاشونو معرفی کنن و اگر کسی هم نظری داشته باشه می تونه بگه ...
بهر حال این نظر من هست

Nikan
February 2nd, 2009, 23:20
سلام

بله من هم با persian.developer موافق هستم . به نظر من بهتر است شما بودجه خودتان و امکاناتی که مورد نظر را دارید را بفرمایید و دوستان هم هر کدام قیمت اعلام کنند و شما انتخاب کنید .

چون اگر کسی از هر کدام از شرکت هایی که شما فرمودین انتقاد کند خودشان شاید نباشند که از کار و امکانات و توانایی خودشان دفاع کنند

با تشکر

1eng.ir
February 3rd, 2009, 07:37
اگه با این جور مقایسه کردن ناراحت میشین ، اشکال نداره .
من امکاناتی که بهش نیاز دارم رو اعلام میکنم ، دوستان بیان قیمت بدن . اوکی ؟

من همچین امکاناتی میخوام :
* هارد 20 گیگ
* رم 512 مگ
* پهنای باند 400 گیگ
* 2 تا IP اختصاصی
* کنترل پنل دایرکت ادمین
* نصب نرم افزارهای امنیتی ( حداقل Anti DDos )
* پشتیبان یاهو حداقل 4 ساعت در روز آنلاین باشه
و امکاناتی که دوستان ارائه میدن ...

لطفاً قیمت اینا رو هم تک تک بگین :
* هارد 5 گیگ
* رم 128 مگ
* پهنای باند 100 گیگ

persian.developer
February 3rd, 2009, 11:19
من همچین امکاناتی میخوام :
* هارد 20 گیگ
* رم 512 مگ
* پهنای باند 400 گیگ
* 2 تا IP اختصاصی
* کنترل پنل دایرکت ادمین
* نصب نرم افزارهای امنیتی ( حداقل Anti DDos )
* پشتیبان یاهو حداقل 4 ساعت در روز آنلاین باشه
و امکاناتی که دوستان ارائه میدن ...

لطفاً قیمت اینا رو هم تک تک بگین :
* هارد 5 گیگ
* رم 128 مگ
* پهنای باند 100 گیگ

50 گیگابایت
512 مگابایت گارانتی رم
768 مگابایت حداکثر رم
1000 گیگابایت پهنای باند
1 آی پی
25 هزار تومان

1 آی پی اضافه 2500 تومان
5 گیگابایت هارد 5 هزار تومان
128 مگابایت رم 5000 تومان
هر گیگابایت پهنای باند اضافه 500 تومان
directadmin - 7000

کنترل پنل HyperVM
نصب antiddos و بقیه چیزها هم 10000 تومان
پشتیبان یاهو هم فکر می کنم بیشتر از 5 ساعت باشم

mahdik
February 7th, 2009, 20:55
سلام fakhraei عزیز راستش من یه مدت VPS از servers24 سرویس میگرفتم و خیلی راضی بودم
البته هنوزم از اونجا سرویس میگیرم ولی نه VPS

Soheil Extreme
February 7th, 2009, 22:23
من بهتون VPS های پرشین هوز رو پیشنهاد میدم سرعت عالی و پشتیبانی 24ساعته توسزط اقای مسعود یارمحمدی
www.persianwhois.com

servers24
February 8th, 2009, 11:38
سلام fakhraei عزیز راستش من یه مدت vps از servers24 سرویس میگرفتم و خیلی راضی بودم
البته هنوزم از اونجا سرویس میگیرم ولی نه vps

نظر لطفتون هست. امیدوارم که همیشه بتونیم بهترین سرویس رو به شما و سایر مشتریان ارائه کنیم.

servers24
February 8th, 2009, 11:45
در صورتی که هنوز سرویس خود رو تهیه نکردید می تونید از 50% تخفیف ویژه برای ماه اول در طول دهه فجر استفاده نمائید. لیست قیمت ها : http://www.servers24.ir/page.php?al=linuxvps

برای دریافت کوپن تخفیف 50% می تونید با servers24(at]gmail[dot)com تماس بگیرید

mahdik
February 8th, 2009, 12:16
نظر لطفتون هست. امیدوارم که همیشه بتونیم بهترین سرویس رو به شما و سایر مشتریان ارائه کنیم.

خواهش میکنم . ممنون

راستی fakhraei عزیز فراموش کردم بگم که servers24 تخفیف های بسیار عالی و سرویس های جالبی در بعضی از موارد و مواقع به کاربران خود اراعه میده.

1eng.ir
February 9th, 2009, 15:42
من بهتون vps های پرشین هوز رو پیشنهاد میدم سرعت عالی و پشتیبانی 24ساعته توسزط اقای مسعود یارمحمدی
www.persianwhois.com
پشتیبانی 24 ساعته ؟؟؟
من که یه بار هم ندیدم آنلاین باشن (یاهو مسنجر رو میگم) که الان مهمترین پل ارتباطی یاهو مسنجره.
بعدشم، من آی دی شون رو اد کردم، بهشون پی ام دادم، بعد از 2 روز متوجه شدم که آقا آن شدن.
+ جواب هم ندادن !!!
به این میگی پشتیبانی 24 ساعته ؟؟؟

WGB
February 9th, 2009, 23:35
پشتیبانی 24 ساعته ؟؟؟
من که یه بار هم ندیدم آنلاین باشن (یاهو مسنجر رو میگم) که الان مهمترین پل ارتباطی یاهو مسنجره.
بعدشم، من آی دی شون رو اد کردم، بهشون پی ام دادم، بعد از 2 روز متوجه شدم که آقا آن شدن.
+ جواب هم ندادن !!!

سلام
دوست عزیز پشتیبانی 24 ساعته فقط شامل آی دی یاهو نمی شه. ایمیل زدن مهمترین راه برای هجرای خدمات و پشتیبانی .
بنده اصلا ایشون رو نمیشناسم ولی بی انصافی اینجوری قضاوت کردن

Soheil Extreme
February 9th, 2009, 23:48
پشتیبانی 24 ساعته ؟؟؟
+ جواب هم ندادن !!!

دوست عزیز این رو بدونید که پشتیانی 24ساعته هیچ ربطی به یاهو مسنجر نداره شما از طریق سیستم تیک در سایت میتونید انلاین در کمتر از 5دقیقه پاسخ بگیرید.در ضمن ایشون ای دی هیچوقت باز نمیکنن اگر منظورتون Persian_Whois هست ایم مال خانم مونا عربر کارشناس فروش پرشین هوز هست و ربطی به پشتیبان نداره

Soheil Extreme
February 9th, 2009, 23:49
دوستان من به تازگی یه VPS از Servers24 گرفتم سرعتش فوق العاده بالاست و پشتیبانیش هم که حرف نداره اقای قاسمی همه جوره کمکم داره میکنه

mono
February 10th, 2009, 00:41
میشه راجع به سرویس های Servers24 بیشتر توضیح بدین

1eng.ir
February 10th, 2009, 02:16
من هیچ دشمنی با persianwhois ندارم، ولی نباید جواب پی ام رو میدادن ؟؟؟
من کاملاً به سرورشون اعتماد دارم، چونکه تعریفشو زیاد شنیدم.
اگه هم تو این تاپیک حرفی زدم که باعث ناراحتی برخی از افراد شده، معذرت میخوام.
ممنونم از راهنمایی همه دوستان

یه سوالی داشتم.
این سایت پرشین هویز (یا هر سایت دیگه ای) که داره پهنای باند نامحدود میده، درسته یا مثل بعضی از سرورا بهت گیر میده ؟؟؟
مثلاً اگه من یه اسکریپت رپید لیچ بذارم رو هاستم و یا یه سایت دانلود سنتر راه بندازم و پهنای باند زیاد مصرف بشه، سرور بهم گیر نمیده ؟؟؟
اگه دوستان اطلاعاتی دارن ممنون میشم تو همین تاپیک اعلام کنن.

WGB
February 10th, 2009, 04:54

یه سوالی داشتم.
این سایت پرشین هویز (یا هر سایت دیگه ای) که داره پهنای باند نامحدود میده، درسته یا مثل بعضی از سرورا بهت گیر میده ؟؟؟
مثلاً اگه من یه اسکریپت رپید لیچ بذارم رو هاستم و یا یه سایت دانلود سنتر راه بندازم و پهنای باند زیاد مصرف بشه، سرور بهم گیر نمیده ؟؟؟

با سلام
دوست عزیز در قانون Share Hosting یه سری مطالب هست که باید دقت کنید.
من با قوانین پرشین هویز آشنایی ندارم ولی مطلب کلی راجب Share Hosting به این شرح :

استفاده بیش از اندازه از هارد سرور باعث بسته شدن اکانت میشه.
استفاده از ترافیک به صورت گارانتی بوده و کاملا حق استفاده با شماست
استفاده از رم و سی پی یو بیش از حد معمول باعث بسته شدن اکانت میشه
تا جایی که من اطلاع دارم نصب رپید لیچ ممنوع میباشد
به نظر من شما متونید برای شروع وی پی اس بگیرید

با تشکر

Soheil Extreme
February 10th, 2009, 10:09

یه سوالی داشتم.

دوست گرامی در باره سوال اولتون راجب پهنای نامحدود پرشین هوز باید خدمتتون عرض کنم از لحاظ میزان پهنا بهت گیر نمیدند مثلا من 30گیگ داشتم و توی یک ماه 952گیگابایت پهنای باند مصرف کردم و چیزی نشد اما توی سایت پرشین هوز هم ذکر شده هر شخص در 24 ساعت فقط میتونه از 10درصد منابع سرور یعنی رم و سی پی یو استفاده کنه و در صورتیکه از حد مجاز بگذره سرور ساسپنت میشه.اما من بهتون دیگه پرشین هوز پیشنهاد نمیکنم من 2روزه از Servers24 وی پی اس گرفتم الان دارم از سرعتش دیونه میشم.
پورت 1000مگابایت
40گیگابایت هارد
600گیگابایت پهای باند
512مگابایت رم
2ای پی اختصاصی
لیسانس Cpanel
ماه اول بهتون 32500تومان میده
از ماه های بعد ماهی 55000تومان
اینو هم بگم اای قاسمی مدیر Servers24 فوق العاده اطلاعتش زیاده و قدرتمند هستند در کانفیگ سرور ایشون سرویس رو طوری برام بهینه کردند که میزان رم من از 60درصد بیشتر نمیشه وسرورشون دارای سی پی یو Xeon3000 هست به همراه 8مگابایت حافظه کش سطح2
و من فکر نمیکنم حرفی باقی بمونه کلا من یگم Servers24

Nikan
February 10th, 2009, 11:47
سلام

آقا خوشحالم که همه چیز درست است.

با تشکر

WGB
February 10th, 2009, 12:02
سلام

با تشکر

چی درست است؟

Soheil Extreme
February 10th, 2009, 12:08
سلام

با تشکر

منم برام جای سوال هست.واقعا چی درست شد؟

servers24
February 10th, 2009, 16:57
اما من بهتون دیگه پرشین هوز پیشنهاد نمیکنم من 2روزه از servers24 وی پی اس گرفتم الان دارم از سرعتش دیونه میشم.
پورت 1000مگابایت
40گیگابایت هارد
600گیگابایت پهای باند
512مگابایت رم
2ای پی اختصاصی
لیسانس cpanel
ماه اول بهتون 32500تومان میده
از ماه های بعد ماهی 55000تومان
اینو هم بگم اای قاسمی مدیر servers24 فوق العاده اطلاعتش زیاده و قدرتمند هستند در کانفیگ سرور ایشون سرویس رو طوری برام بهینه کردند که میزان رم من از 60درصد بیشتر نمیشه وسرورشون دارای سی پی یو xeon3000 هست به همراه 8مگابایت حافظه کش سطح2
و من فکر نمیکنم حرفی باقی بمونه کلا من یگم servers24

خوشحالم که از خدمات گرفته شده راضی هستید. امیدوارم همیشه بتوانیم خدمات نوین و بهینه ای رو به کلیه مشترکین ارائه بدیم

موفق و پیروز باشید

هاست
February 10th, 2009, 20:50
من بهتون vps های پرشین هوز رو پیشنهاد میدم سرعت عالی و پشتیبانی 24ساعته توسزط اقای مسعود یارمحمدی
www.persianwhois.com

سلام
کدام سرعت عالی کدام پشتیبانی عالی من یک ماه vps داشتم ماه بعد فرار کردم به بهانه پهنای باند نا محدود مردم رو گول میزنن

Soheil Extreme
February 10th, 2009, 20:59
سلام
کدام سرعت عالی کدام پشتیبانی عالی من یک ماه vps داشتم ماه بعد فرار کردم به بهانه پهنای باند نا محدود مردم رو گول میزنن

دوست گرامی اولا سعی کنید اخرین پست هارو ملاک قرار بدید.من قبلا از پرشین هوز راضی بودم چون پشتیبانیش 24 ساعته در خدمتم بود.در ضمن کسی شما رو مجبور نکرده میخواستید قبلش از اونایی که از پرشین هوز سرویس گرفتند پرسش کنید بعد بخرید.بعدش یه مثال براتون میزنم کسی که برای اولین بار پیکانش رو میفروشه پراید میخره میگه به به بابا چه اشغالی سوار میشدم بعدش که سمند سوار میشه میگه اون چه عتیقه ای بود.منم همینطور بودم.الان در حال حاضر سوار سمند اقای قاسمی شدم.گفتم که اخرین پست رو بخونید.
میتونید درخواست کنید بهتون یه نمونه اکانت تست بدم ببینید سرعتش چطوره .
فقط سرعت و پشتیبانی عالی با شرکت Servers24

1eng.ir
February 10th, 2009, 21:21
دوست گرامی اولا سعی کنید اخرین پست هارو ملاک قرار بدید.من قبلا از پرشین هوز راضی بودم چون پشتیبانیش 24 ساعته در خدمتم بود.در ضمن کسی شما رو مجبور نکرده میخواستید قبلش از اونایی که از پرشین هوز سرویس گرفتند پرسش کنید بعد بخرید.بعدش یه مثال براتون میزنم کسی که برای اولین بار پیکانش رو میفروشه پراید میخره میگه به به بابا چه اشغالی سوار میشدم بعدش که سمند سوار میشه میگه اون چه عتیقه ای بود.منم همینطور بودم.الان در حال حاضر سوار سمند اقای قاسمی شدم.گفتم که اخرین پست رو بخونید.
فقط سرعت و پشتیبانی عالی با شرکت servers24
آقا اگه جای بنز 2009 تو ایران بلدید لطف کنین معرفی کنین.

Soheil Extreme
February 10th, 2009, 21:53
آقا اگه جای بنز 2009 تو ایران بلدید لطف کنین معرفی کنین.

خیلی پست بی خودی شما دادید

WGB
February 11th, 2009, 08:44
فقط سرعت و پشتیبانی عالی با شرکت servers24

مواظب باشید با سمند مردم تصادف نکنید باعث شرمندگی بشید .راستی سمند ال ایکس هست یا سورن یا نکنه سمند معمولیه

Soheil Extreme
February 11th, 2009, 09:46
مواظب باشید با سمند مردم تصادف نکنید باعث شرمندگی بشید .راستی سمند ال ایکس هست یا سورن یا نکنه سمند معمولیه

من واقعا متاسفم برای طرز فکر و سطح افکار بسیار بسیار پایین شما.واقعا برام جالبه که شما ها نمیخواهید به خودتوت بیاید.دوست عزیز سعی کنید مغزتون رو پرورش بدید و درجا نزنید

1eng.ir
February 11th, 2009, 22:57
من واقعا متاسفم برای طرز فکر و سطح افکار بسیار بسیار پایین شما.واقعا برام جالبه که شما ها نمیخواهید به خودتوت بیاید.دوست عزیز سعی کنید مغزتون رو پرورش بدید و درجا نزنید
هر کی برای خودش یه طرز تفکری داره، نمیتونی که طرز تفکرا رو عوض کنی که!!!
تو با سمند آقای قاسمی حال کنی ( ممکنه دلیلش این باشه، که یا جفتتون یکی باشین(1%) یا دوست باشین(49%) یا ازشون نمایندگی داشته باشین(49%) یا اصلاً همینجوری با سمندش حال میکنی(1%) )، ولی ممکنه کسی دیگه به سمند راضی نشه و دنبال بنز 2009 باشه.

چونکه تو به بنز سوار شدن من گیر دادی، منم مجبورم نظر خودمو در مورد امضات بگم.
برام اصلاً جالب نیست، تازه خیلی هم ضایع است. به دو دلیل:
1. استثنایی رو اشتباه تایپ کردی. ( نوشتی استثناعی!!! )
2. ببخشیدا، کی دیونه است که بیاد 10 گیگ هاست با 25 گیگ پهنای باند رو ماهی 30 بده جاش؟؟؟ کسی که به همچین فضایی نیاز داشته باشه، میاد vps یا ریسلری میگیره.

WGB
February 11th, 2009, 23:04
تو با سمند آقای قاسمی حال کنی ( ممکنه دلیلش این باشه، که یا جفتتون یکی باشین(1%) یا دوست باشین(49%) یا ازشون نمایندگی داشته باشین(49%) یا اصلاً همینجوری با سمندش حال میکنی(1%) )، ولی ممکنه کسی دیگه به سمند راضی نشه و دنبال بنز 2009 باشه.

2. ببخشیدا، کی دیونه است که بیاد 10 گیگ هاست با 25 گیگ پهنای باند رو ماهی 30 بده جاش؟؟؟ کسی که به همچین فضایی نیاز داشته باشه، میاد vps یا ریسلری میگیره.

ظاهرا شما یکمی عصبی هستید. دوست عزیز زیاد به اعصاب خودتون فشار نیارید

Soheil Extreme
February 11th, 2009, 23:16

دوست گرامی از اونجایی که من با انسانهای فوق العاده بی نزاکت بحث نمیکنم اما لازم شد یک نکته رو یاداوری کنم.
اینکه این نظر شماست کعه کسی 10 گیگ نمیخره.من الان4تا از مشتریام سرویس 10 گیگ دارن از من.در ضمن یکی دوسا داره vps بگیره یکی با رسیلر حال میکنه یکی با هاستینگ معمولی .
نکته بعدی من فکر کنم کور چشمی دارید امضا رو خوب ببنید من چطور نوشتم بعد حرف اضافه خودتون رو بزنید.قیمت بنده هم بسیار مناسب است وبه کسی هیچ ربطی ندارد.هرکسی هر قدر پول بهد اش میخورد.
نکته بعدی به جای کل کل یکم در فکر این باشید خودتان را با اهداف اطلاع رسانی سایت تطبیق دهید.
نکته اخر من معتقدم ادم های فوق العاده بی ادب رو باید نصیحت کرد نه اینکه من هم جواب بدم اگر نکته خواصی داشتید در پیغام خصوصی مطرح کنید چون موجب شلوغ شدن تاپیک و عدم رعایت قوانین سایت وبی احترامی به مدیران این فروم تخصصی میگردد

Soheil Extreme
February 11th, 2009, 23:18
ظاهرا شما یکمی عصبی هستید. دوست عزیز زیاد به اعصاب خودتون فشار نیارید
دوست گرامی شما به روی خودتون نیارید.ایشون حال کل کل دارند بزارید راحت باشه.ولی به قول شما درجه بدنش بالای 100درجه رسیده

1eng.ir
February 12th, 2009, 00:10
دوست گرامی از اونجایی که من با انسانهای فوق العاده بی نزاکت بحث نمیکنم اما لازم شد یک نکته رو یاداوری کنم.
اینکه این نظر شماست کعه کسی 10 گیگ نمیخره.من الان4تا از مشتریام سرویس 10 گیگ دارن از من.در ضمن یکی دوسا داره vps بگیره یکی با رسیلر حال میکنه یکی با هاستینگ معمولی .
نکته بعدی من فکر کنم کور چشمی دارید امضا رو خوب ببنید من چطور نوشتم بعد حرف اضافه خودتون رو بزنید.قیمت بنده هم بسیار مناسب است وبه کسی هیچ ربطی ندارد.هرکسی هر قدر پول بهد اش میخورد.
نکته بعدی به جای کل کل یکم در فکر این باشید خودتان را با اهداف اطلاع رسانی سایت تطبیق دهید.
نکته اخر من معتقدم ادم های فوق العاده بی ادب رو باید نصیحت کرد نه اینکه من هم جواب بدم اگر نکته خواصی داشتید در پیغام خصوصی مطرح کنید چون موجب شلوغ شدن تاپیک و عدم رعایت قوانین سایت وبی احترامی به مدیران این فروم تخصصی میگردد
اینو که الان درست کردی!!!
قبلاً نوشته بودی استثناعی (بگذریم)

* دیگه دوست ندارم از این بحثها تو فروم راه بندازم، دیگه درخواستی هم مطرح نمیکنم. فقط اگه سوال یا مشکلی داشتم تو فروم مطرح میکنم.

Soheil Extreme
February 12th, 2009, 09:38
اینو که الان درست کردی!!!
قبلاً نوشته بودی استثناعی (بگذریم)

* دیگه دوست ندارم از این بحثها تو فروم راه بندازم، دیگه درخواستی هم مطرح نمیکنم. فقط اگه سوال یا مشکلی داشتم تو فروم مطرح میکنم.

نه خیر دوست گرامی در حال اشتباه مطلق می باشید وامضا از ابتدا مشکلی نداشته است

WGB
February 12th, 2009, 09:46
نه خیر دوست گرامی در حال اشتباه مطلق می باشید وامضا از ابتدا مشکلی نداشته است

دوست عزیز چرا قبول نمی کنید منم دیدم اشتباه بود

Soheil Extreme
February 12th, 2009, 10:01
دوست عزیز چرا قبول نمی کنید منم دیدم اشتباه بود

درود برشما.من چه چیزی را باید قبول کنم.جالبه تو این سایت انگار 90درصد افراد دنبال حاشیه سازی هستند

Nikan
February 14th, 2009, 16:17
ادمین عزیز فکر می کنم بهتر بود در این تاپیک یک مقدار دوستان را برای جهت دهی مثبت به بحث اصلی راهنمایی می فرمودید