PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی همه نظرشونو بگن

hadi_am
September 28th, 2012, 19:07
سلام دوستان
امیدوارم این روزا که پستام زیاد شده از دستم ناراحت نشید...

خب بالاخره ما هم سایت خودمون رو با کمک دریم سرور راه انداختیم ...

میخواستم همتون نظرتونو راجب به سایتمون بگید اینم بگم که سایت ما رو کسی تا بحال نزده و از جایی کپی نشده فقط قالبwhmcs کپی شده هستش

از همتون میخوام که نظرتتون رو راجب به سایت جدید ما بدید

از کمک همتون متشکرم

.:: شرکت رایانه سازان آینده اردبیل - ابر هاست ::. - صفحه اصلی (http://abarweb.ir/)

...به خاطر حرف دوستان بعد از حل شدن مشکل سرور ها 5 هاست 5 گیگی رایگان یک ساله تعلق خواهد گرفت...

m2n
September 28th, 2012, 19:21
آقا اگه آدرس اینه .:: شرکت رایانه سازان آینده اردبیل - ابر هاست ::. - صفحه اصلی (http://abarweb.ir) قشنگ شده یعنی عالی هست یه خورده سرعت کمه ولی در کل عالی شده. 5/5

کاش یه هاست 10 گیگ برای نظر سنجی به قید قرعه اهدا می کردین تا سرویستون هم یه تست می کردیم :دی

انشالله به امید موفقیت روز افزون (من کسی رو تا به حال اینجوری دعا نکردم) :53::53::53:

hadi_am
September 28th, 2012, 19:28
آقا اگه آدرس اینه .:: شرکت رایانه سازان آینده اردبیل - ابر هاست ::. - صفحه اصلی (http://abarweb.ir) قشنگ شده یعنی عالی هست یه خورده سرعت کمه ولی در کل عالی شده. 5/5

کاش یه هاست 10 گیگ برای نظر سنجی به قید قرعه اهدا می کردین تا سرویستون هم یه تست می کردیم :دی

انشالله به امید موفقیت روز افزون (من کسی رو تا به حال اینجوری دعا نکردم) :53::53::53:

از این همه ادم فقط شما اومدین...

باشه اقا قبول یه هاست 10 گیگ هم به قید قرعه واسه 1 سال میدم

در ضمن علاوه بر نظر خوب و بد بودن تغییراتم بگید تا اعمال بشه....هنوز خیلی طول میکشه تا کامل راه بیوفتیم

m2n
September 28th, 2012, 19:32
موضوع: نظر سنجی همه نظرشونو بگن (http://www.webhostingtalk.ir/f41/59760/)
22 دقیقه پیش

الان دو ساعت دیگه کلی نظر میدن شکیبا باشید :109:

DreamServer
September 28th, 2012, 19:35
هادی جان وظیفه هست، ما به همه ی همکارا و کاربرا تا جایی که بتونیم کمک میکنیم.
قالب هم قشنگ شده فقط یه اشکال جزئی اون بالای سایتت رو که برای پنل ورود گذاشتی خیلی بزرگه
سایت ما رو یه نگاه بنداز اونجوری بشه فکر میکنم شیک تر بشه ولی جی کوئری و طراحیت عالی بود پسر!
موفق باشی!
انشاالله کارای جدید و بهترت رو هر روز ببینیم و رسیدی اون بالا مالا ها ما پایینیا رو هم فراموش نکنی!

سپاس فراوان

nima17701
September 28th, 2012, 19:57
باسلام
قالب ساده و شیکی دارید ، امیدوارم درکارتون موفق باشید .
همونطور که دوستمون گفتند قسمت ورود مشتریان خیلی پایین میاد .
براتون آرزوی موفقیت دارم

0 1
September 28th, 2012, 20:21
فکر کنم منو های بالای سایت مشکل داره سریع بسته میشن با اینکه موس روشون هست

===== نظر شخصی =====
اسلاید شو اون فلش سمت چپ وقتی روش کلیک میشه مخفی میشه اگر مثل سمت راستی باشه بهتره
قسمت وسط سایت هم که نوشتید " میزبانی وب نامحدود ، سرور اختصاصی " و... اگر وسط چین باشه بهتره

hadi_am
September 29th, 2012, 12:40
آپ

ilmavps
September 29th, 2012, 13:15
سلام

قالب زیبایی هست فقط دیدم بیش از 10 فایل استایل شیت استفاده کردید بهتر نبود همه ی کدها را در 1 تا 3 فایل قرار دهید؟

فکر میکنم یکی از دلایلی که سایت دیر لود میشه استفاده ی زیاد از فونت های دیگری هست که برای سایت قرار دادید و همین استایل شیت ها نا مرتب

ولی در کل خوب بود موفق باشید

rezaonline.net
September 29th, 2012, 13:43
سلام ، قالب ساده خوب وشیکی شده ولی از آنجا که از فونت کودک استفاده کردید ، یه زحمت بکشید سایزش رو بزرگ کنید و آنجایی که ازش استفاده کردید تکست شادو بزنید ، چون از لحاظ تایپوگرافی در مرورگرهایی که روی ویندوز اجرا میشن کمی فونت بد قیافه است .
در فایل fonts.css این پروپرتی رو به سلکتور ها اضافه کنید .

text-shadow:0 0 1px white;

یه نکته دیگه هم از استایل های متعددی استفاده کردید ، نهایتاً باید از سه تا فایل استایل استفاده کنید ، فکر کنم دلیل کند بودن سایتتون یکیش این باشه .

نکته دیگه ای که لازمه بگم ، شما فایل استایل http://abarweb.ir/templates/zt_boro25/css/css3.css رو فراخوانی کردید در حالیکه این استایل موجود نیست .

نکته دیگه اینکه منو ها در حالت hover فکر کنم یه margin یا padding اضافه میگیرن که باعث میشه کمی تغییر مکان داشته باشن ، البته شاید عمداً این کارو کردید برای خوشکلی ، اما نباید تغییر مکان داشته باشن!

موفق باشید

hadi_am
September 29th, 2012, 22:35
از همه دوستان ممنونم منتظر نظر های جدیدتون هستیم...تمامی گفته هاتون در حال تغییر هستش...

در ضمن دوستان ازتون خواهش میکنم ازن قالب رو درست نکنین واسه این قالب و سایت هزینه ی بسیاری شده پس لطفا کسی ریپش نکنه خیلی ممنون میشم

rezaonline.net
September 29th, 2012, 23:48
در ضمن دوستان ازتون خواهش میکنم ازن قالب رو درست نکنین واسه این قالب و سایت هزینه ی بسیاری شده پس لطفا کسی ریپش نکنه خیلی ممنون میشم
اگر یه کمی سیاست داشته باشید ، اگر قالبتون شیک باشه ، ریپ کردنش و انتشار عمومی حتی توسط خودتون میتونه یک نوع تبلیغ باشه .

الان مثلاً یارو میاد توی نت سرچ میکنه قالب میهن دانلود !
خب این جالب نیست ؟!;)

یا چندین نفر رو دیدم قالبشون رو بصورت رایگان به سایتهای اسکریپت دادن برای انتشار عمومی ، برای گرفتن فید بک ;)

پ ن : در حال نوشتن اسکریپتی هستم ، تموم دوستان میگن براش لایسنس بذار و ... اما من گوش نمیدم که نمیدم .:67:

sanamakbari67
September 30th, 2012, 01:11
خيلي سايت زيبايي هست فقط منوهاش خيلي بزرگن به نظرم ميتونيد بهترش كنيد (به سايت نمياد) مطالبش هم خوبه من كه پسنديدم

centralhop
September 30th, 2012, 01:32

هم نشینی رنگها زیاد جالب نیست ترکیب رنگ باید شاد باشد و گرم در کل مبارک باشه

hadi_am
September 30th, 2012, 23:53
اگر یه کمی سیاست داشته باشید ، اگر قالبتون شیک باشه ، ریپ کردنش و انتشار عمومی حتی توسط خودتون میتونه یک نوع تبلیغ باشه .

الان مثلاً یارو میاد توی نت سرچ میکنه قالب میهن دانلود !
خب این جالب نیست ؟!;)

یا چندین نفر رو دیدم قالبشون رو بصورت رایگان به سایتهای اسکریپت دادن برای انتشار عمومی ، برای گرفتن فید بک ;)

پ ن : در حال نوشتن اسکریپتی هستم ، تموم دوستان میگن براش لایسنس بذار و ... اما من گوش نمیدم که نمیدم .

خب قراره به مناسبت ماه محرم یه قالب رایگان تو سایتمون بذاریم اگه مشکلی پیش نیاد شاید مناسبتی درست کردیم

خيلي سايت زيبايي هست فقط منوهاش خيلي بزرگن به نظرم ميتونيد بهترش كنيد (به سايت نمياد) مطالبش هم خوبه من كه پسنديدم

خب چیش به سایت نمی یاد؟؟؟میشه بیشتر توضیح بدین؟؟؟

خب مثلا چه رنگهایی تررکیب شه؟

rasoola
October 1st, 2012, 21:53
شروع کارتون رو تبریک میگم، انشالله روز به روز شاهد پیشرفت و موفقیتتون باشیم.

خب چیش به سایت نمی یاد؟؟؟میشه بیشتر توضیح بدین؟؟؟

فکر کنم منظورشون منوهای سایت باشه که میگن بزرگه ، ولی به نظر من خوبه مشکلی ندارن

خب مثلا چه رنگهایی تررکیب شه؟

یکی از استفاده های رنگ سیاه تو طراحی معمولا برای نمایش بزرگی و شکوه هستش، اگه شما هم با این منظور از این رنگ استفاده کردین یکی از جایزه هاتون رو به منم بدین یه تستی بکنم ببینم کار درستی کردین یا نه:d

در کل سایت جالب و شیکی دارین (هم از نظر رنگ هم ساختار) و اگه بخواهم نمره بدم از 100 ، بالای 70 میدم (یه کم سختگیرم خوب:d)

kia_hajix
October 1st, 2012, 22:52
سایت خوبی شده
ولی پیشنهاد من یک لوگوی حرفه
اسلاید های گرافیکی و اختصاصی
قسمت ورود کاربران رو یکم تغییر بدید تا کوچکتر بشه
سرعت لود سایت هم یکمی پایین هست
ولی از نوع قرار گیری المان ها خیلی خوشم اومد
آیکن پشتیبانی آنلاین رو هم بزرگتر کنید که توی چشم بیاد

habiballahafg
October 1st, 2012, 23:02
من نمیخاهم ناراحتتون کنم ولی از قالب اصلآ خوشم نیومد و این که خیلی ساده هستش برای سایت های هاستینگ بهتره که از قالب مشکی استفاده بشه ولی در کل خوب هست امیدوارم که ازش خوب استفاده کنید

hadi_am
October 2nd, 2012, 18:55
تغییرات جدید:

قسمت ورود مشتریان کوچیک شد...(دیگه تو رو خدا نگینا)
قسمت ایکن پشتیبانی هم با اضافه شدن سیستم پشتیبانی انلاینمون حل میشه

سایت خوبی شده
ولی پیشنهاد من یک لوگوی حرفه
اسلاید های گرافیکی و اختصاصی
قسمت ورود کاربران رو یکم تغییر بدید تا کوچکتر بشه
سرعت لود سایت هم یکمی پایین هست
ولی از نوع قرار گیری المان ها خیلی خوشم اومد
آیکن پشتیبانی آنلاین رو هم بزرگتر کنید که توی چشم بیاد

اسلاید ها عوض میشه اسلایدر اصلی مشکل پدا کرده این موقتیه تا اون درست بشه

لوگو هم به خاطر اینه که این مهر شرکتمون هستش به خاطر اون...(البته اگه کسی رایگان طراحی کنه بازم استقبال میشه)

من نمیخاهم ناراحتتون کنم ولی از قالب اصلآ خوشم نیومد و این که خیلی ساده هستش برای سایت های هاستینگ بهتره که از قالب مشکی استفاده بشه ولی در کل خوب هست امیدوارم که ازش خوب استفاده کنید

از چیش بدتون اومد؟

hadi_am
October 8th, 2012, 13:05
اگر کسی بازم نظری داره بگه در غیر اینصورت قرعه کشی رو انجام بدیم

aalireza439
October 8th, 2012, 13:34

فکر کنم اینجا از قالبتون ریپ زدن :)
Hosting Template JV Boro (http://www.zootemplate.com/joomla-templates/hosting-template-jv-boro.html)

shahab-f
October 8th, 2012, 14:31
قالب کاربر پسند و شیکی هست...
امیدوارم موفق باشید

parsdrive
October 8th, 2012, 14:54
مبارک باشه دوست عزیز.امیدوارم موفق باشید.:)

mohamad2314
October 8th, 2012, 15:14
مبارک باشه....

hadi_am
October 9th, 2012, 19:58
با سلام

دوستان تاپیک بسته شد دیگه جایزه به کسی اعطا نمیشه ولی اگه کسی نظری داشت دوباره بگه...سایت تقریبا تموم شده و همه ی اون تغییرات دوستان اعمال شده و از همه ی دوستان بابت تغییرات و نظرات سازندشون متشکرم.

در ضمن حال کردم به 7 نفر هاست بدم هر کسی هم صرف نظر کنه به نفر بعدی هاست داده میشه:

1:samanakbari67
2:Dream server
3:ilma vps
4:centralhop
5:m2n
6:aalireza439
7:mohamad2314
8: 0 1
9: nima17701
10:rasoola

همه لطف کنن تو سایت عضو شن و یه تیکت تو بخش عمومی با عنوان جایزه ی نظر سنجی بزنن تا تیم پشتیبانی برر و اطلاعات رو بدن
با تشکر
هادی امیری

مدیریت شرکت رایانه سازان